>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
A widzisz, a ja się zastanawiałem dlaczego kilka drużyn jest B2B2B :| przeoczyłem to, trudno. W każdym razie argument o B2B2B, a B2B można trochę zmienić i najnormalniej w świecie mówić o większej ilości meczów w tym samym czasie. Ja tam z typu się tak czy siak nie wycofuję.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dzisiejszej w nocy sporo meczow, ale jakos nie moge nic ugryzc jesli chodzi o zwyciestwa. Gram sobie &quot;luzno&quot; dubelka z meczow pobocznych. Specjalnie linie wybralem dosc zanizone, by prawdopodobienstwo bylo w okolicach 80% na trafnosc kuponu.
Krotko o typach, Atlanta uwielbia sobie pograc otwartego kosza ze slabszymi rywalami, mysle, ze spokojnie powinni ugrac cos w okolicy 100pkt WSH tez nie jest bez szans na niezly wynik i 80pkt powinni wrzucic Atlancie z latwoscia.
Koleny mecz Phila, ktora miala wczoraj niemale problemy szczerze mowiac w pierwszych kwartach meczu z Toronto kontra Cleveland, ktore srednio rzuca u siebie w okolicach 90 pkt ostatnie dwa mecze mieli underowe, czas przejsc na wynik stupunktowy. Osobiscie widze win CLE w okolicach 102-94.
bet365
Atlanta Hawks VS Washington Wizards over [email protected]
Cleveland Cavaliers VS Philadelphia 76ers over [email protected]
ako: 2,44
⛔ koszmarna 1 polowa w meczu CAVS zawazyla, przykre ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Osobiście inwestuje dziś tylko w mecz Lakersów.

Kings - Lakers @ 1.43 Pinnacle

Kurs naprawdę fajny, spodziewałem się maks 1.25 a tu proszę. Sacramento jest żałośnie słabe, dostaje baty na prawo i lewo, bez względu na to czy gra u siebie, czy na wyjeździe. Ostatnio Kings zlanie u siebie przez Nets, Hawks, czy PTB. Lakers jak na razie dwie porażki na wyjazdach, ale z meczu na mecz grają coraz lepszy basket i dziś w nocy powinni bez problemu poradzić sobie z okupującą ostatnie miejsce w konferencji drużyną z Sacramento. Liczę dziś na ławkę Jeziorowców bo jak na razie zawodzi ona na całej linii. Dziś z Nets co Kobe i Gasol usiedli na ławie to Brooklyn odskakiwał. Mam również nadzieję na chociaż 50% z wolnych u Howarda bo jego skuteczność z osobistych wygląda co najmniej komicznie.

LeBron over 26.5 @ 1.85 Betsson

Żadna wielka linia. Prawdopodobnie Heat dziś znów bez Wade&#39;a, myślę, że jeśli Dwyane nie zagra pęknięcie tej linii będzie jedynie formalnością. LeBron na wyjazdach ma spore problemy z pokrywaniem linii wystawionych przez buki, ale u siebie podobnie jak całe Miami wchodzi na wyższy poziom i nabija oczka jak szalony. Heat grają u siebie niezwykle ofensywny basket, dużo rzucają i sporo tracą. Bucks są wstanie nawiązać z nimi jako taką walkę, więc LeBron powinien pograć dosyć sporo.
__________________
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Orlando Magic - Detroit Pistons
Typ: Over 194.0
Kurs: 2,65
Buk: Bet365
Analiza:

Dla mnie to jest mega promocja, wiem dobrze że te zespoły potrafią rzucać po 70-80 punktów w meczu, ale potrafią też skończyć mecz z grubo ponad 100 punktami. Jednak najważniejszym argumentem jest to, że oba zespoły grały ze sobą 4 dni temu i padło w tym meczu 216 punktów! W połowie października też ze sobą grali i padło 198 punktów, w tym roku grali ze sobą jeszcze 3 razy i dwa razy padało ponad 200 punktów, tylko w styczniu padł wynik underowy. Ogólnie rzecz biorąc oba zespoły to zlepek zawodników i jeśli grają z mocniejszym zespołami w większości meczy przegrywają wyraźnie, ale gdy grają z zespołami które mają problemy z obroną rzucają sporo, choćby 115 punktów Orlando z Suns czy 105 Detroit z Kings. Obie nie mają obrony więc myślę że tutaj może spokojnie paść wynik z ponad 200 punktami.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mega interesująca noc i kilka kuponów za drobne, ale grubiej w mojej ocenie można spróbować w

Sacramento - Lakers ( -2,5 ) 2 za 1,54 w Bet 365 ⛔

W LA już czuć stabilizację. Fajnie gra Howard pod koszem, w nocy ogarnął Lopeza i Humpriesa ( pomimo katastrofy na linii wolnych ), a dziś już aż takich rywali nie widzę. Zmęczenie ?? pewnie jakieś będzie, ale po drugiej stronie rywal, którego bać się nie ma co. W Kings bez kontuzji, w LA po staremu ( Nash i Blake ). Ja tu widzę znów underowo i spokojnie + 5 dla Lalek.

Cleveland - Philadelphia under 190 za 1,47 w Bet 365 ✅

U gospodarzy brak Irvinga rozpierdziela cały system gry. Będzie dziś ciężko o punkty, a Phila broni solidnie. W ataku Phila ma pewne problemy i tylko w to mi graj. Liczę na niski wynik, a linia dosyć wysoka.

Za drobne bez analizy:

Denver 1,65 ✅
Toronto ( +6 ) za 1,50 ✅
Dallas - NY under 199,5 za 1,57 ⛔
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Minnesota-Denver
Denver 1,69 pinnacle

Minnesota ostatnio sporo kontuzji ma,i jeszcze nie wiadomo czy zagra Barea,Pekovic prawdopodobnie wystąpi.Będzie im brakowało zmiennika,dla rozgrywającego a na pozycji rzucającego obrońcy jest spora dziura,a Shved gra w kratkę.Najlepiej to wygląda pod koszem jeśli wystąpi Pekovic.Na pozycji skrzydłowego mają kilku dobrych zawodników ale to może być za mało na Nuggets,gdzie Faried szaleje na atakowanej tablicy. Na pozycji rozgrywającego też spora przewaga Denver,pod koszem lepsi zawodnicy to McGee i Mozgov.Na obwodzie są też solidni Iguodala,Miller,Brewer.
Denver musi gonić w tabeli a z osłabioną Minnesotą muszą już wygrać.

Cleveland-Phila
Phila -3
1,87 marathon
Za gospodarzami przemawiają tylko 2 argumenty.
Pierwszym jest to,że Phila gra b2b w dodatku po meczu w którym musieli zapierniczać do ostatniej minuty bo wynik cały czas był na korzyść Toronto.
Drugi argument to matchup Centrów.Anderson jest 10 razy lepszy niż Brown który pewnie wyjdzie w s5 a Allen i Hawes wielkiego szału nie robili.
Jednak na każdej innej pozycji jest zdecydowana przewaga gości.Holiday powinien znowu zagrać bardzo dobry mecz bo nie ma wymagającego przeciwnika,Richardson i Young powinni sobie poradzić z Vaitersem,który ostatnio gra słabiej.
Przy braku Irvinga może być bardzo ciężko wykreować łatwe pozycje do rzutów gospodarzom i bardzo możliwe,że zdobędą niewiele punktów.
Goście mimo b2b powinni łatwo to wygrać
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie : Sacramento Kings vs LA Lakers
Typ : Paul Gasol over 16pkt ⛔ słabiutki mecz LAL i podkoszowych graczy - tylko 8 pkt Pau;, Howard bodajże 7,więc padaka - Kobe za to rzucił ponad 30 pkt
Kurs : 1.85
Buk : Unibet

Drugi z rzędu zakład na punkty zawodnika (poprzedni wszedł na luzie). LAL gra z cieniującym i niepoukładanym Sacramento. Szykuje się sieczka, a przede wszystkim dominacja Lakers pod tablicami - zakładam mnóstwo punktów from the paint na korzyść LAL. Tak więc Howard i Gasol powinni punktować - przypuszczam, że obaj zanotują też double double. Typ na Gasola jest łatwiejszy (bo trafia wolne w przeciwieństwie do Howarda:smile:. Gasol już 11 lat jest pro, w tym sezonie jego średnia pkt na mecz wynosi 14.5, ale ostatnio jest w dobrej dyspozycji (3 ostatnie mecze powyżej średniej: 17, 17, 16 pkt). Dziś rywal lightowy, więc punktów więcej pewnie dorzuci.

Trochę statystyk poniżej:
http://www.nba.com/playerfile/pau_gasol/
Pozdrawiam
 
D 0

delorno

Użytkownik
Panowie jak oceniacie typ under 20,5 punkty i zbiórki Gortata ?
Marcin ostatnio coraz mniej gra, trener wykorzystuję go głównie w obronie. Wiadomo sporo zbiórek może złapać, gorzej w ataku. W 3 ostatnich meczach nie przekroczył tej linii.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj jest tak bogata oferta że bawienie sie w undery overy na zawodników to strata pieniędzy.Gortat nie jest głupi i też wie co sie wokół niego dzieje co może podziałać mobilizujaco na niego.Ja bym tego nie ruszal.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Wraca Pekovic do Minnesoty i tyle. Wg mnie znów warto cisnąć na over Andrzeja. Ktoś musi w tej Minnesocie rzucać, a nie będzie nagle tak, że wszystkie piłki do Pekovicia. Betcity oferuje fajną linię, więc pobieram:
Kirilenko over 14.5 1.9
Betcity
Z pewnością jest w stanie to przekroczyć, ostatnio jest w gazie. Do tego Denver to nie jest super obrona i grają dość szybko, a to znaczy że powinno być więcej rzutów, czyli więcej okazji dla Andrzeja do punktowania.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj jest tak bogata oferta że bawienie sie w undery overy na zawodników to strata pieniędzy.Gortat nie jest głupi i też wie co sie wokół niego dzieje co może podziałać mobilizujaco na niego.Ja bym tego nie ruszal.
Sam sobie piłki nie dogra i rzuci :|

Nie tyle co dużo do grania ale jakie kursy! Na chociażby Nuggets 1,68!!
no zebys sie nie przejechal. Minnesota to nie placki do bicia, teraz wraca Peko i Barea wiec wzmocnienia. Duzo wiekszy kurs masz na Toronto i wg mnie duzo pewniejszy typ :p
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Panowie, gwiazdka przyszła dla nas szybciej! Nie tyle co dużo do grania ale jakie kursy! Na chociażby Nuggets 1,68!!

Moje typy na dziś?
Tripel z pomiędzy meczy 76ers, Nuggets, NYK, LAL i Heat

Nie miałem stawiać na 76ers do czasu powrotu Bynuma (choć może cały sezon stracić) ale skoro Cavs grają słabo i do tego stracili Irvinga wybór może być tylko jeden, i do tego kursik w granicach 1,6!

Nuggets widać, że wracają na właściwe tory; wygrali z Miśkami na ich terenie, a grają przeciwko szpitalowi z Minneapolis. Co prawda wraca Pekovic i napsuje im trochę krwi ale i Bryłki mają kogo pod koszem. I Faried i McGee robią szum pod tablicami. Za niecałe 1,7 to świetna lokata!

Knicksi dalej mocni choć nie tak zabójczo skuteczni za 3 jak kilka meczy temu, chociaż dalej to ich najgroźniejsza broń. Zagrają dziś z Mavs, też straszący trójkami ale to nie ten sam poziom. Kursik około 1,65 ale ryzyko moim zdaniem większe niż na 2 powyższe typy.

Lakers? Słabo wczoraj przeciwko Nets i trochę szczęśliwa wygrana. Jednak i tak są o poziomy wyżej niż Królowie. Bo kto może im poważniej zagrozić? Cousins o ile nie złapie głupich fauli a gra przeciw Howardowi więc raczej nie ma co o tym marzyć ;) Ewentualnie Fredette z ławki jak będzie miał dzień konia ale Kobe pewnie znowu zagra z 40 minut więc nie poszaleje ;p Kurs circa 1,38

Miami. Wraca Wade więc tym bardziej znany jest już zwycięzca. Bucks nie mają obrony, ostatnio bardzo słaba skuteczność w ataku. Dużo nie ugrają. Kurs na podbicie - 1,16

Warto również przyjrzeć się meczom Spurs i LAC. Moim zdaniem wygrają a kursy, jak u całej reszty, wysokie ;)
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykowka,NBA
Spotkanie -Sacramento Kings - Los Angeles Lakers
Typ - under 198⛔
Kurs - 2,60
Buk - Expekt
22.11.2012 04:00

Analiza :
Zapowiadające sie wspaniałe spotkanie w najlepszej koszykarskiej lidze świata.dziś krolowie podejmą pretendenta do mistrzowskiego pierścienia- sławne Lakers.Obecnie na dziesięć spotkań kings wygrali zaledwie dwa razy.Goście w sumie jak na arzie też nie sa najlepsi.wygrali 6 spotkań z ich jedenastu meczy.goście jak na arzie na fali bo trzy wygrane z rzędu i łapią wiatr w żagle.Gospodarze od pięciu spotkań bez zwycięstwa i dziś im także nie wrożę dobrego rezultatu z jeziorowcami.Lakers są na fali i z pewnością dziś to pokaża.Czy aby więc padł wynik powyżej 205 punktów? Nie sądze .Jeśli juz ktoś miałby osiągnąc setkę to tylko Los Angeles ale także nie wysoką.Krolowie jak dojda do 90 punktów to będzie ich nie lada wyczyn.Może Lakers nie grają jeszcze tak jak należy ale z pewnością nie dadzą sobie nawrzucac aż 100 punktów.Limit punktów ustwiony przez buki uwazam za pzresadzony i myślę jak wynik zamknie się wokół dwustu punktów to będzie dobrze.Ich ostatnie spotkania nie obfitowały w dużą liczbę punktów.Myślę że i dziś w nocy nie spodziewam się wyniku ponad 205 razem zebranych.Stawiam na under gdyż jeszcze nie teraz jest forma jeziorowców na wrzucanie wszystkim mnóstwa koszów.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards
Co myślicie o -9,5 Atlanata? Kurs 1.9.
Jak dla mnie do wzięcia za większą sumkę. Oglądałem ostatni mecz WAS z UTA i naprawdę gra WAS wyglądała fatalnie... co prawda prowadzili dłuższy czas, ale to za sprawą UTA która nie potrafiła z czystych pozycji rzucać. Na dodatek przez pierwsze 3 minuty UTA miała 0 na koncie.
 
T 215

tyczner

Użytkownik
pierwszym typem na noc który podałem był handi na NOH +10
drugi bet na noc ...bez niespodzianki
LAL -3.5 ,ZA 1.61, w B365
LAL zaczynaja się rozkręcać i tu nie może być sensacji, dodatkowo maja do wyrównania rachunki z Kingsami za 4 kolejne przegrane,
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Za nami ostra noc. Mam nadzieję, że jesteście do przodu, bo ja nie:p

Kilku moich faworytów poległo: NYK, LAL, PHI, PTB, a kilku było w opałach ATL, DEN, CHAR. Chyba 4 mecze z dogrywkami, więc sieka. Największym zaskoczeniem nocy, był dla mnie powrót do Wilków Love&#39;a. News wyszedł niedługo przed meczem i ostro namieszał (początkowo był massive na Nuggets, a później kontra ???? Oglądałem skrót przed chwilą i Kevin wymiatał, ale i tak Wilki przegrały. Ale z nim, Pekovicem i Berreą znowu zaczną za chwilę wygrywać.

Mnie najbardziej cieszy wygrana Rakiet nad Bulls (b.dobry mecz Hardena po chorobie, no i powoli widać,że Patterson wyrasta na numer 2 w Houston). Ławka ciągle krótka, ale chociaż zgranie się polepsza.

i....

Bobki - przedłużona seria zwycięstw mimo dramatycznej końcówki z Raptors. Walker się rozgrywa i ma coraz większe wsparcie z ławki od Ramona Sessions. Krótko o Toronto - coraz lepiej wyglądają Bargnani i Valanciunas, a powrót Lowry&#39;iego wbrew pozorom może negatywnie się odbić na drużynie (Calderon wraca na ławkę, a dobrze kreował grę w poprzednich meczach), bo to jednak bardziej indywidualista niż team player.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Poczekam jeszcze na informacje o kontuzjach bo wczoraj srednio to wyszlo, ale tak wstepnie mozna skupic sie na kilku spotkaniach. Na pewno sprobuje kolejny raz przeciwko Bobcats, a mianowicie jakies delikatne handi w stronie Hawks. Bobki drugi raz juz uciekaje spod ostrza gilotyny, najpierw wygrali praktycznie przegrany mecz z Bucks a wczoraj zrobili to ponownie, pokonujac Toronto. Jakos nie wierze aby ten sen trwal wiecznie. Kolejny raz postawie rowniez w strone Raptors. Dwa ostatnie spotkania bardzo na styk, z 76ers przegrali poprzez slaba skutecznosc FT w ostatniej kwarcie, wczoraj po prostu skompromitowali sie- chyba czas najwyzszy na zwyciestwo z marnymi Pistons [ wczoraj run 0-21 z Magic ???? ] Kurs ponad 2.1 dla mnie bajka/ Poczekam jeszcze na informacje co do ramienia Hicksona, ale jezeli bedzie gotowy na spotkanie to gram na Portland, w pinnacle -3 kurs nawet 2.06 ???? Macie juz jakies luzne przemyslenia ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom