>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Nie bardzo kumam wystawiony kurs na pierwsze spotkanie wtorkowej nocy. Phila gra u siebie po dwoch zwyciestwach gdzie szczegolnie w spotkaniu z Cavs zaczeli jako tako bronic. Z Raptors na pewno powinno pojsc zdecydowanie latwiej na deskach, poniewaz Bargniani to nie Varejao. Wiadomo kuleje ofensywa co jest na chwile obecna najwiekszym problemem druzyny z miasta braterskiej milosci, no ale kurcze graja z Raptors- druzyna ktora w starciu z dobra defensywa [ Boston] nie miala za wiele do powiedzenia. Nick Young pomimo lekkich klopotow ze zdrowiem powinien spokojnie zagrac. Mam wrazenie, ze przy strasznie malo mobilnym Valenciunasie nawet Tadek Young bedzie mogl poszalec i zdominowac litwina. Wspomniec nalezy rowniez o bardzo dobrej formie chyba juz na ta chwile lidera Philadelphi czyli Jirue Holidaya, notujacego prawie 19pkt i 9 asyst na spotkanie.Raptorsi nie maja lidera, zawodnika ktory co mecz bedzie dostarczal odpowiednie cyferki, DeRozan jest zbyt chimerycznym zawodnikiem, lub po prostu za slabym na bycie liderem, a Bargnani ehhh dlugo by pisac...w telegraficznym skrocie chlopaczyna jest za mieki na pozycje, na ktorej gra ???? Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy, dlatego lapie handi.
76ers - 6 2.15 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
LA Lakers VS Brooklin under 210,[email protected] bet365 ✅
Po raz kolejny swietna linia po bardzo dobrym kursie, moze i Lalki dalej beda ostro punktowac, chociaz nie sadze, srodek tygodnia, jutro Jeziorowcy znowu graja i na pewno beda chcieli zrobic teraz niezlego runa jesli chodzi o wygrane. Brooklin w porownaniu do poprzedniego sezonu niezle sie roztrzelali, ale szczerze watpie, by ugrali w dzisiejszym meczu ponad 90pkt. Dzisiaj widze w tym meczu wynik underowy (okolo 198-203pkt), a linie obralem wylacznie, by zaklad byl pewniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Co do wczorajszych meczów krótki komentarz zamieściłem na stronie 29.
Muszę się odnieść jedak do meczu Utah vs Houston (jakby ktoś pytał oglądałem cały i nie był to 2. mecz Jazz jaki widziałem w ciągu ostatnich 2 lat;). Pierwsze minuty dla Rakiet (bodajże 7-2) i sporo fauli Jazz,więc byłem dobrej myśli, ale Utah szybko się ogarnęła i kwarta na ich koncie. Druga kwarta to przepaść na korzyść Jazz (32-18), ale warto powiedzieć, że widać było, że jest problem z Hardenem (przeziębienie, gorączka, itp) i nie pogra za długo plus skuteczność słabiutka. W trzeciej kwarcie zryw Rakiet (Harden już w szatni siedział) i ambitna walka - przez moment Lin grał tj oczekuję, ale i tak za mało asyst miał. Jazz trzymali wynik i nie pozwolili Rakietom odskoczyć. Hayward dobre wejście, no ale generalnie wszyscy dobrze grali i punkty rozkładali równo po sobie (sporo trójek). 4 kwarta dla gości, ale Jazz odpuściło końcówk,ę i dali pograć rezerwowym. Score: 102-91

Generalnie:
Jazz zagrali bardzo dobry mecz jako zespół i trochę mnie do siebie przekonali pokazując swoje zróżnicowane oblicze . Nie ma jednak mowy o tym, że są dużo lepszą ekipą od Rakiet. Jeśli hala Jazz daje im plus 50% to ile procent dokłada do Rakiet Harden? 70%? A dziś dla mnie nie było go na parkiecie, 17 minut pograł tylko chory gościu (drugi strzelec ligi tylko 6 pkt a średnio dorzuca 20 więcej), który popsuł sobie statystyki.

Jazz: Millsap (czułem, że nie poszaleje, ale nie musiał;), Big Al (solidnie jak zawsze), Foye (w końcu pokazał,że jest coś wart - 4/7 za 3pkt), Mo Williams - b.dobry mecz i super rozdzielał piłki, Drugi Williams miał swoje 5 minut, a Hayward też z ławki zrobił swoje. Coraz uważniej patrzę na Carrolla, bo &quot;Pan Energia&quot; powinien dostawać więcej minut do gry za swoje zaangażowanie.
Rockets:
Parsons- pod nieobecność JH w 2. połowie próbował rozkręcić zespół, zabrakło kilku jego punktów (tylko 11), Patterson -świetny mecz (zwłaszcza 1. połowa) i na ławkę Jazz na pewno by się nadał (ktoś tam wątpił pamiętam), Asik (słabizna-zmęczony jakiś i zero pożytku z niego było). Lin ok, Morris i Jones mieli więcej minut, więc też in plus. Hardena nie było ???? Niestety. Generalnie rozumiem, że kurs był zaniżony, bo buki coś wiedziały o stanie zdrowia Hardena (ja niestety nie). Nie zmienia to faktu,że dobry mecz Jazz, ale rewanż w Tekasie 1 grudnia i tak ze wskazaniem na Rakiety.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jeżeli Harden daje Rockets 70% to tylko potwierdzasz w ten sposób, że Rockets mają bardzo słabą drużynę. Zresztą to widać po wynikach - przegrali 7 z ostatnich 9 meczów, a 3 zwycięstwa z 4 to wygrane z Hornets i 2 x Pistons. Zła koncepcja budowy drużyny - o ile przez lata GM Rockets był uważany za jednego z lepszych, o tyle ostatnio słabo. Harden nigdy nie był i nie będzie wart takich pieniędzy. Dla mnie Rockets są jedną z najsłabszych drużyn w lidze w tym momencie, o ile nie najsłabszą. Tylko Kings mogą z nimi rywalizować, a to i tak tylko dlatego, że mają beznadziejnego trenera, który nie potrafi poukładać drużyny, w której jest ogromny potencjał.
@ edit
Ale Harden nie jest gwiazdą - póki co dopiero aspiruje do bycia gwiazdą. I co z tego, ze gra i punkty potwierdzają, że wart był pieniędzy i czy aby na pewno potwierdzają? Z 13 meczów rozegranych, Harden może miał 4 dobre a reszta słabo jak na takie pieniądze. Kirilenko za o wiele mniejsze gra na podobnym poziomie i znacznie więcej daje drużynie, bo nie zabiera gry innym. Obiektywnie spojrzałem z kim grali i 3/4 meczów, które im zostało do rozegrania będzie właśnie z takimi drużynami. Jeśli o mnie chodzi to nie mają szans na PO, prędzej na lottery pick.
A odnośnie Raptors - wróci Lowry, Raptors będą walczyć o PO.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Szanuję Twoją opinię, ale pozwolę sobie wejść w polemikę. co do tych 70% to kwestia indywidualna - ja tylko zadałem pytanie retoryczne. Ale fakt jest taki, że albo masz równy skład albo masz gwiazdę wokół której budujesz grę i dajesz jej wsparcie. Houston jest właśnie taką ekipą (nie jedyną przecież w NBA). Co do pieniędzy to kwestia GM czy jest wart czy nie -wcześniej nie był, bo był tylko rezerwowym w OKC - oni uznali, że jest i jego zdobycze punktowe + gra póki co, to potwierdzają. Prędzej bym się zastanowił nad faktyczną wartością Lina. Co do ich słabości to tak: owszem nie powalają obecnie, ale to początek sezonu, to jest praktycznie jedna z najmłodszych - jak nie najmłodsza ekipa w NBA (średnia 24 lata), więc management patrzy w przyszłość. Chłopaki muszą dopracować zgranie i ustawienie, bo dwaj najważniejsi gracze są nowi. Ostatnio przegrywają, ale obiektywnie spójrz z kim grali. Na zachodzie jest oczywiście ciasno, ale ogólnie dużo jest ekip które prezentują się znacznie gorzej od Rockets: WSG, DET, ORL, CLE, PHI, IND, TOR, NO, PHO czy SAC, więc ja bym nie przesadzał. Jako, że nie ukrywam, że lubię Hardena będę po cichu trzymał kciuki za HOU i z czasem mam nadzieję, że będą się przesuwać w kierunku 8 miejsca w konferencji (wg mnie na poziomie Rakiet i do łyknięcia są UTAH, GSW, DEN, MIN, PTB czy DAL). Dobra to tyle o HOU, bo już i tak pewnie myślicie, że mam pokój w ich posterach lub z Teksasu płyną jakieś pieniądze dla mnie za PR;)
vs

Nie bardzo kumam wystawiony kurs na pierwsze spotkanie wtorkowej nocy. (...) Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy, dlatego lapie handi.

76ers - 6 2.15 pinnacle
Podzielam Twoje zdanie easy, a że tylko 3 mecze mamy w nocy, to wchodzę właśnie w ten typ. Raptors to dla mnie team w stylu freak show i zbieranina, zlepek zawodników bez kompletnego pomysłu na grę i stabilizację.
 
K 19

ka-ram-ba

Użytkownik
Kobe Bryant 5,5 asyst over @1,85 bwin
Kobe w ostatnich pięciu spotkaniach pokrywał tą linię. Na 8 potyczek tylko dwukrotnie był under. Nawet pod nieobecność Blake&#39;a. Fakt za dużo to on do zespołu nie wnosił ale kilkoma asystami mógł sie pochwalić. Teraz Kobe musi ciągnąć grę. Brak Blake&#39;a i Nasha powoduje że musi częściej rozdawać piłki. Ostatnio świetny mecz w jego wykonaniu z Houston 11 asyst, 11 zbiórek, 22 pkt. Teraz Lakersom przyjdzie się zmierzyć z Nets we własnej hali. Raczej na pewno przekroczą 100 pkt a linia na Kobiego po ostatnim meczu nie skoczyła co mnie lekko zdziwiło. Tak wiec próbuje jeszcze raz. Myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Jutro 14 pojedynków , więc dziś ledwie rozgrzewkowo :).

Idę w LAL, konsekwentnie ostatnio dają grosz do grosza, więc wierzę, ze dziś też nie zawiodą. Podzielam zdanie kolegi powyżej, że dziś powinno byc underowo. Kolejne mecze już jutro, do tego Brooklyn to drużyna ze Wschodu więc z definicji lepiej broni, pod koszem Lopez i Humpries, chociaż nie są to orły, to cm trochę jest i Howard z Gasolem tak łatwo nie będą mieć, jak chociażby z Suns czy Rockets. Ja biorę ten mecz trójtorowo

LAL ( -3 ) - Brooklyn 1 za 1,57 w bet 365 ✅
LAL-Brooklyn under 211,5 za 1,57 w bet 365 ✅
Brooklyn under 101,5 za 1,85 w Millenium. ✅

I kminimy nad jutrzejszą nocą ! Powodzenia

Beauty :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja jedynie dziś zagram -5,5 na Knicks. Szerszenie nie powinni im szczególnie zagrozić, sam Melo pewnie wyrobi różnicę miedzy zespołami. 2 pozostałych nie ruszam, Szóstkom nie ufam, W Staples Center może być jakaś niespodzianka ;)
Zresztą jutro będzie tyle miodności, że dziś to można ręką machnąć i wyczekać te 24h ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Osobiście inwestuje dziś tylko w mecz Lakersów.
Lakers (-5.5) - Nets @ 1.95 Pinnacle ⛔ szacunek za osobiste ????
Kursy ostro rosną na Jeziorowców. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, zwłaszcza, że do ok. 17 kurs ostro szybował w dół. Info o kontuzjach nie ma żadnego, oczywiście dalej bez Blake&#39;a i Nasha, ale to każdy wie. W sumie lepiej dla mnie bo widzę w tym typie naprawdę świetną inwestycję. Lakers mają magiczny wręcz skład. Gasol + Howard + Kobe to prawdziwa Big3 która moim zdaniem obecnie bije na głowę słynną trójkę z Miami. Ławka solidna, do tego dobry defensor Artest. Nets? średniak jak to średniak, teraz dobry okres ze względu na banalny terminarz. Drużyna lepsza od NJ z poprzedniego sezonu, ale moim zdaniem to ciągle nie jest ekipa która w jakikolwiek sposób może zagrać pretenderom na ich terenie. Miami ich zbiło i Lakersi też powinni.
Howard over 19.5 @ 1.85 Betsson ✅
W poprzednim spotkaniu aż 28 punktów Dwighta, zdecydowanie coraz lepsze występy najlepszego centra NBA. Kobe w ostatnim meczu zabawił się w asystenta i to była główna przyczyna przejęcia pałeczki wśród strzelców przez Howarda. Jeśli szybko nie wyłapie fauli i jeśli utrzyma jakiś w miarę niezły % z wolnych (wiem, że u niego to niemożliwe, ale może dziś) to pokryje ten over z palcem w nosie. Netsi nie mają zupełnie nikogo pod koszem kto mógłby się z nim zmierzyć. U Howarda o punkty nie jest ciężko, kilka alley-oop i już punkty lecą jak szalone.
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Witam,dziś mam nadzieję że wygrają koszykarze z Philadelphi ja ich zagrałem czyste WIN po kursie 1,42 i zamykają mi dubla,oby wygrali ostatnio grają dość dobrze w końcu w defensywie i dziś mam nadzieję potwierdza tą dyspozycję nie ma się co rozpisywać wszystko zostało napisane już wyżej mam nadzieje że tak będzie i wygrają.
Philadelphi WIN@1,42
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Typ: Andrea Bargnani over 16.5 pkt ✅
Kurs : 1.85
Buk: Unibet

Alternatywna propozycja na dziś wypatrzona przed chwilą i wrzucona do typów dnia:

Zawodnik: Andrea Bargnani 8 lat pro. Średnia pkt w karierze 15,4 na mecz, w tym sezonie póki co 16,2. Ostatnie 3 mecze: 17, 15 i 8 pkt. Może i brakuje mu jaj na tej pozycji, dlaczego więc gram ten typ?
Jedno zdanie za NBA.com:
&#39;Bargnani, who scored 23 points against the 76ers earlier this month, has averaged 23.2 in six games against Philadelphia since the start of 2010-11&#39;

Pozdr
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Calderon over 21 pts + ass 1.85
Betsafe

Ostatnie mecze jako 1 rozgrywający naprawdę niezłe w wykonaniu Calderona.

Sumy pts + ass to 17, 25, 33, 23, 19 i 27. Nieźle sobie radzi. Około 10 rzutów na mecz oddaje, z czego parę trójek. Nie fauluje dużo, także sporo minut spędza na parkiecie. A do tego dziś mecz z Philadelphią, więc naprzeciw Holiday. Nie będę już pisał co z tego wynika, po prostu wrzucę obrazek:

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
1. Philadelphia 76ers - Toronto Raptors -&gt; Jose Calderon over 21 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson
Gram dzisiaj na rozgrywającego Toronto. Calderon jest bardzo dobrym point-guardem, może nie rzuca dużo, bo 10 pkt na mecz to nie jest jakoś dużo, ale potrafi zagrać świetne piłki do partnerów na pick-and-roll&#39;a czy odegrać na obwód. Potrafi świetnie wkręcić się pod kosz i zdobyć pkt, gdyż ma niebywałą dynamikę i szybkość. Ostatnio zaliczył aż 18 ast, przeciwko Magic. Myślę, że dzisiaj będzie toczył bezpośredni pojedynek z Holiday&#39;em, chcąc mu pokazać że jest lepszy w pojdeynku H2h. Linia nie jest wysoka, i moim zdaniem warto dzisiaj ten bet zagrać. Calderon średnio na mecz dostaje z 8-10 piłek, na dobrej skuteczności ta linia jest na pewno do pokrycia. Nie ma co się tu dużo rozpisywać. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jednak Lowry zagra. Zastanawiam się czy w s5?? Chyba nie bo Calderon ostatnio bardzo solidnie grał,ale Lowry jest strasznie wszechstronny i pewnie pogra przynajmniej te 25-30 minut.

Calderon poniżej 21 pkt+as⛔
1,85 betsson
Lowry jest zbyt wszechstronny żeby miał zagrać mało minut,a jak już ktoś powiedział &quot;zabierze&#39;&#39; sporo minut Calderonowi więc mało prawdopodobne jest że uzbiera w sumie 21 as+pkt,zwłaszcza że Hiszpan ostatnio głównie asystował a mniej skupiał się na zdobywaniu punktów
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Na szybkosci bo czasu niewiele i kursy moga pospadac. Atnhony Davis dzisiaj nie gra https://twitter.com/Jim_Eichenhofer/status/271036938973245441, osoba ktora ostatnio sama w pojedynke ciagnela druzyne. Knicks chyba juz wrocili do siebie po porazce z miskami, wygrywajac u siebie w medison z przecietna indiana. NYK narazie jedna z rewlelacji tego sezonu, weterani - Sheed i Kidd graja naprawde na niesamowitym pozioemie w stosunku do posiadanych wiosen, najlepszy sezon notuje super strzelec JR Smith i Melo tak jakby zrozumial, ze druzynowe granie to sposob na zwyciestwo. Knicksi bronia dobrze w tym sezonie + bardzo dobra ofensywa to klucz do sukcesu w regularze. NOH jak NOH graja bez wiecznie kontuzjowanego Gordona [ szkoda goscia, marnuja go te kontuzje] no i wypada Davis. Druzyna ta z tych przecietnych, z ktorymi knicksi nie powinni miec problemu.
NYK -6.5 1.87 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 215

tyczner

Użytkownik
ja konsekwentnie na LAL, dali już trochę zarobić .
Każda seria ma swój koniec a szczególnie wygranych....Nets
prawda jest taka ,że Nets nikogo wielkiego na wyjeździe nie pokonali.
Buki kombinują z kursem...może chcą nas odstraszyć więc na przekór bukom
LAL -5 ha
1.8
pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 245,2K

anzelmo

Użytkownik
Brooklyn @ LA Lakers - 04-30 21.11.2012
TYP Brooklyn Points Under 96 ✅
KURS 2,625
BUK Sb

Granice jakie wystawiły oddsmekerzy sa bardzo wysokie. Bardzo ciekawe spotkanie -chyba długo wyczekiwane w LA.Taki prawdziwy debiut D&#39;Antoniego. Jeziorowcy w ostatnich spotkaniach sa w niesamowitym gazie, rzucają dużo ale i dużo tracą.Mimo wszystko biorąc pod uwagę statystyki z wszystkich 10 spotkań LA rzuca tylko 100.5 tracąc 95.5, gier przedsezonowych nie ma co analizować .Goście maja bardzo dobry bilans 6-2 i bardzo ciekawy skład.Statystyki pkt wyglądając następująco w 8 spotkaniach 97.5 rzucają a tracą 92.5.Co do samego meczu mam mieszane uczucia, myślę ze spotkanie rozegra sie pod koszem. Obie ekipy maja sporo atutów w tym elemencie gry, może w ekipie LA jeszcze wszystko nie funkcjonuje tak jak powinno, ale silą pod koszem jest duża w postaci Howarda.Na pewno dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków. kluczowe dla Netsow będzie prowadzenie gry skuteczność Derona Williamsa.Pod koszem będzie miał do dyspozycji Brook Lopez Kris Humphries Gerald Wallace.Spodziewam sie meczu walki z dużo ilością fauli, rzutów osobistych na słabej skuteczność. Nie sadze zęby goście rzucili ponad 95pkt a w meczu over 200 nie zostanie przekroczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pisze teraz bo w dzien moge nie miec kompletnie czasu. Wiadomo, proponuje poczekac na kilka godzin przed spotkaniami i sprawdzic czy ktos wazny przypadkiem nie wypadl z rotacji.
vs

Pojedynek rywali z dywizji northwest. Z calego szpitala jaki zrobil sie w druzynie lesnych wilkow mozna stworzyc naprawde niezla piatke. Na mecz z Nuggets wraca Pekovic oraz Barea. Wzmocnienie duze, poniewaz szczegolnie Nikola w tym sezonie prezentuje sie znakomicie, notujac rekordowa srednia 15.3 pkt. Ciekawa robote robi rowniez Rosyjski duet Shved-Kirilenko. Szczegolnie ten pierwszy jakby troche ochlonal po slabym poczatku i prezentuje sie jak za najlepszych spotkan w eurolidze. Lecz czy aby na pewno wystarczy to na dobrze zbilansowana druzyne Nuggets? Moim zdaniem nie, ogladalem ostatnie spotkanie Denver z Memphis, Memphis ktore ostatnio jest naprawde w niesamowitej formie i Denver na ich tle wygladalo naprawde wporzadku. Po chwilowej zadyszcze jaka zlapapli podopieczni Georgea Karla wydaja sie wraca na solidny poziom, do ktorego obecnie a przynajmniej bez Rubio i Kevina - Minesocie jeszcze brakuje.
Denver -3 1.97 Marathonbet✅
vs

Jestem swiezo po spotkaniu 76ers- Raptors i mam pewne obawy co do jutrzejszego spotkania, ale kurcze graja z Cavs na dodatek bez swojego lidera Irvinga. Bedzie dobrze. Zacznijmy od poczatku, Philla wporzadku w obronie ale dalej jedne wielkie G$%&amp; w ataku i potwierdzi to kazdy kto ogladal ich ostatnie spotkania. Dzisiaj rowniez, kilka szalonych rzutow Younga, marnej jakosci stepbacki Holidaya - wszystko to wpadalo, ale nie ma sie co oszukiwac wiecznie tak punktow nie beda zdobywac. Mimo kilku dziwnych sytuacji cieszy forma Holidaya bo naprawde bez tego goscia 76ers nie byliby w grze o PO- to jest moje zdanie. JRich gdy wspiera mlokosa dobrym procentem za lini + Young nie podpala sie i nie cegli z kazdej pozycji wtedy 76ers zazwyczaj moga liczyc na solidny wynik gdy graja z druzynami o wlasnie takim potencjale jak Cavs. Osobiscie pogralbym rowniez jakis over na zbiorki Varejao, poniewaz deska wyglada FFATALNIE po stronie 76ers, ale to najwyzej pozniej zedytuje post i wstawie bet.
76ers -4 1.97 marathonbet⛔ strasznie slaby mecz
vs

Gram konsekwentnie na Trailblazers. Z meczu na mecz druzyna coraz bardziej zgrywa sie z rookie pg Lillardem a to jest chyba najtrudniejsza pozycja do wkomponowania sie w druzynye, poniewaz to on ma kierowac druzyna dlatego potrzeba czasu na zalapanie nowego systemu. W niesamowitej formie jest Nicolas Batum, w ktorego przyznam szczerze srednio wierzylem gdy podpisal gigantyczny kontrakt ponad 45 mln na 4 lata. Na chwile obecna wywiazuje sie doskonale ze swoich obowiazkow i swojej pozycji w druzynie.Taka mala ciekawostka; Portland jako jedyna druzyna ma dwoch zawodnikow w top10 strzelcow [Batum, LA]. W suns natomiasto ostatnio maly zgrzyt na lini Gortat- Gentry, gdzie polak zali sie na lamach mediow o zbyyt male zaangazowanie jego osoby do ofensywy slonc. Martwi mnie second unit po stronie Portland, poniewaz ich lawka wyglada po prostu slabo, licze jednak na dobra rotacje trenera Stottsa. Widzialem Phoenix z Heat, widzialem z Lakers druzyna mnie nie przekonala dalej wieje wesola koszykowka wiec po tak pieknym kursie atakuje w PTB.
Portland -3 2.70 bet365⛔
vs

Moze i Bobki pokonaly ostatnio Bucks, zreszta slabe Bucks gdzie tylko Ellis trzymal poziom + czesc lawki. Dzisiaj rywal byc moze zdecydowanie trudniejszy.Raptors b2b po przegranym spotkaniu z 76ers. Prawdepowiedziawszy gdyby nie wolne Lowryego [spudlowal dwa rzuty wolne na jakas minute do konca przy stanie 90-93] spotkanie mogloby zakonczyc sie zupelnie inaczej. Moim zdaniem sa tylko plusy tego zdarzenia : pierwszy, ze chyba juz wszystko okej ze zdrowiem Kyliego skoro gral tyle ile gral, drugi ze raczej nie zagra juz tak slabego spotkania choc nie do konca byl to zly wystep 7zbiorek, 7 asyst 13 pkt tylko ta skutecznosc trojek i wolnych.. Ja mimo wszystko nie wierze w drugi tak slaby rzutowy dzien. Na desce tez przewaga po stronie Raptors gdzie coraz lepiej czuje sie Valenciunas, swoja droga bardzo dobry wystep a przyznam szczerze troche podsmiewywalem sie z mlodego litwina - oby tak dalej. Bobki natomiast na pewno podbudowane ostatnimi wynikami, Walker super zawody [ game winner z Minesota, bardzo dobry wystep z Bucks ] dobra energie z lawki daja Gordon, Sessions. Lecz mimo wszystko nie trzyma sie to kupy, na dluzsza mete nadal nie widze tego projektu, oczywiscie moge sie mylic, ale Mullens jako druga/trzecia opcja strzelecka w crunch bardzo srednio wyglada ????
Toronto 2.25 bwin/marathonbet⛔ o ile Phila byla slaba i slusznie przegrali tak Toronto po prostu spieprzylo koncowke gorzej niz wczoraj z 76ers...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Nets - Clippers 1.95
Bwin

Potężne value. Nets będą B2B2B, a dzień przed meczem z Clippers grają na 2 wybrzeżu w Oakland z GSW. Clippers też B2B, ale z OKC, a to zawsze jednak te 1500 mil bliżej, no i będą mieć w nogach i rękach jeden mecz mniej. A i czysto sportowo wg mnie Clippers powinni być faworytem. Bardziej zgrani są zdecydowanie. Mają większe wsparcie z ławki, a co za tym idzie liderzy nie muszą grać tak dużych minut i tak się nie męczą. Deron czy Johnson w 3 meczu B2B bankowo nie będą zbytnio wypoczęci, a Paul i Crawford na to tylko czekają. Jak dla mnie kurs sporo niższy powinien być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom