>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No Tak jak pisałem Hayward ma potencjał i ja bym go widział w s5.
Hayward grał od początku w s5 i bardzo zawodził, więc ostatni mecz zaczął z ławki. Poza tym musisz wiedzieć, że Jazz na wyjazdach grają 50% tego co w Salt Lake; ja ich właśnie pobiorę.
Oprócz tego pokuszę się raczej o win Bobków oraz jak napisałeś wyżej o 1 zwycięstwo Wizards. W końcu muszą wygrać, Pistonsi mają już 2 (lol). Ewentualnie wyścig do 20pkt, 1q lub 1 połowę, bo z nimi to jak z pseudofacetami - dobrze zaczynają, słabiutko kończą ;p
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tj pisałem wyżej - wiem o tym, ale wg mnie Gordon Hayward ma potencjał i powinien nadal grać w s5, bo im więcej minut będzie na parkiecie tym lepiej dla Utah i mówię tu globalnie o grze tego chłopaka. Ale dzięki hardison za opinię. Dziś twardo stoję w przekonaniu, że Houston da radę nawet jeśli całe forum będzie against ???? Handi + 8 za 1.91 na unibecie też jest do wzięcia z pocałowaniem buka w kolano (bez pianki do golenia)Pozdrawiam
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bucks ostatnio bardzo słaby mecz w defensywie , nie chodzi nawet o stratę tak dużej ilości pkt . Ogladałem ten mecz i momentami łapałem się za głowę , bronienie pick&amp;roll przeciwko Lopezowi tragedia , Davis to inna klasa więc jakoś to można tlumaczyć brak odpowiedzi na niego . Brak zastawienia i wiele pkt z ponowienia , łatwo dawali sie dochodzić po tym jak wychodzili na 10 pkt przewagi . Skilles powiedział w wywiadzie ze to jest niedopuszczalne mimo wygranej i na bank wygarnąl swoim graczom co myśli o ich postawie. Ofensywa bez zarzutu, up tempo ciągnięte przez Jenningsa i Monte wygląda fajnie . Brakuje mi jeszcze Mbah a Moute który dodałby dużo w obronie , ani Harris , Ersan a juz na pewno nie Dunleavy nie bedą dobrze bronić lepszych SF.
Bucks jeżeli grają swoje w ataku to cięzko ich zatrzymać , w Bobcats jest co prawda sporo talentu : Kidd-Gilchrist , Kemba Walker ale jest to jednak drużyna która przy mądrych ruchach GM może coś kiedyś prezentować . Jednak tu i teraz nie są za mocni . Nie przekonują mnie te zwycięstwa z ostatnich dni , nie jest to co prawda drużyna tak tragiczna jak w zeszłym roku ale ma sporo słabych punktów . Mullens poprawił jumper ale i mnie nie przekonuję . Jefffery Taylor w 1 piątce nie pokazuje nic . Haywood to tylko defensywa , Tyrus Thomas wypada więc może zabraknąc dla Bobków jego energii z ławki . Moim zdaniem 1.6 to bardzo dobry kurs na Bucks i pobieram ich z pełnym przekonaniem . Skiles zapewne ich odpowiednio zmotywuje do walki w obronie i zagraja lepiej niz z NO , czeka ich cięzki mecz z Miami i dobrze by było przystapić do niego z wysokim morale.

Bucks @ 1,6
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja rozumiem, że wiele osób po transferze Hardena, siekaniu przez niego po 40 punktów w pierwszych meczach i ogólnie dobrych wynikach i bilansie Rockets mogło ulec złudzeniu, że w Houston jest silna ekipa. Ciężko mi jednak zrozumieć, że wiele osób nadal ulega temu złudzeniu. Rockets przegrali 6 z ostatnich 8 meczów, sama gra co prawda była lepsza niż wyniki jednak w tych meczach było już widać wszystkie słabości Houston. Jest to drużyna w przebudowie co wiąże się z nie najlepszym zgraniem. Patrząc na skład nietrudno zauważyć, że Rockets mają jednych z najsłabszych wysokich w lidze. Asik świetny obrońca ale w ofensywie drewniany, ja bym mu chyba tak wysokiego kontraktu nie dał. Jako backupy ma Aldricha, Grega Smitha i Motiejunasa czyli zawodników kompletnie anonimowych. O miejsce na czwórce walczą Pattrick Patterson i Marcus Morris czyli gracze, którzy w takim Utah mieliby duży problem z załapaniem się do rotacji. Pozostałe pozycje wyglądają lepiej. Na trójce dobrze gra mój super sleeper w fantasy Parsons. Harden już nie jest aż tak hot i musi udowodnić, że zasługuje na maxa.
Tak w ogóle to w Utah jest jeszcze m.in. Mo Williams, który w Houston byłby drugim najlepszym zawodnikiem po Hardenie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tyle tylko, że Utah od początku sezonu grało zaledwie 3 mecze u siebie i aż 8 na wyjeździe a akurat w przypadku tej ekipy mecz u siebie a na wyjeździe to jest gigantyczna różnica. U siebie mają 3 win, rozbili Dallas i Phoenix i Lakers.
To nie oznacza, że moim zdaniem w nocy Utah wysoko wygra. Napisałem to bo pisanie, że Houston jest lepsze od Utah to gruuba przesada.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Toudi masz wiele racji: tablice Utah zdecydowanie powina (słowo klucz) zdominować, ale poza punktami spod kosza Jazz nie mają amunicji by zbombardować rywali rzutami za 3 pkt - to nie ten typ grania. Houton wręcz przeciwnie, jak nie spod kosza to będą rzucać z dystansu. O Mo Williamsie pisałem w jednym zdaniu, że jakoś mnie nie przekonuje (fakt-ostatnie 3 mecze średnio po 13 pkt rzucał). Zgadzamy się, że Parsons daje radę, co do Pattersona i Morrisa to trochę przesadziłeś z tą tezą o ich szansach w Jazz. Mam wrażenie, że Millsap trochę spuchł i nie dorzuci tych swoich 20 groszy,a wtedy już szansa rośnie. Podkreślam, że nie jestem entuzjastą Rockets (jak już to Hardena ) i jestem wobec tej ekipy krytyczny, ale z drugiej strony nie rozumiem nieuzasadnionej serii krytyki. W meczu takim jak dziś, gdzie zderzają się 2 przeciwstawne koszykarskie światy przy kursie ponad 4 zeta , typ na Rockets jest jak najbardziej wartościowy i prawdopodobny nawet bez Delfino na ławce.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Bobki radza sobie calkiem niezle na wlasnym parkiecie, ba ogolnie na przekoju trwajacego sezonu jest bardzo OK. Nie jest to na pewno druzyna z przed roku pozbawiona jakiegokolwiek pomyslu w grze i doswiadczenia. Kemba Walker bardzo ladnie sie rozwija i w przyszlosci Bobcats moga miec sporo pociechy z tego goscia, musi on jednak popracowac jeszcze nad selekcja rzutow i poprawic trojeczke bo dotad trafil tylko 3 z 18 oddanych rzutow 3pkt. U Bucks wydaje sie wszystko trybic, piekielnie mocny backcourt w ofensywie w osobie Jenningsa i Ellisa, solidny defens z Delambertem. Martwic moze jedynie slaba postawa Ilyasovy, ktory regularnie ma kreowane przez druzyne czyste pozycji a cegli niesamowicie, jednak znajac potencjal rzutowy turka jestem przekonany, ze powinien powoli wchodzic w rytm o czym moze swiadczyc ostatnie spotkanie, gdzie zagral juz na normalnej skutecznosci. Lawka rowniez wydaje sie byc mocniejsza po stronie Bucks z weteranem Udrichem czy Majkiem Dunleavym rzucajacym ponad 10 pkt na mecz przy bardzo ladnej skutecznosci.
Bucls -3 1st half 2.02 pinnacle⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
A dla mnie obie drużyny to dętki. Utah u siebie to już nie to Utah co dawniej. To samo można powiedzieć o Rockets. Oba teamy jakby pozbawione duszy i charakteru. Jak można było pozwolić odejść Lowryemu a wziąć za takie pieniądze Lina. Harden jest ok, ale bez przesady - to nie jest zawodnik, który sam będzie wygrywał Rakietom mecze. Reszta też średnia - Asik, Patterson, Parsons. Nie wiem czy granie w Utah po meczu w LA to fajna perspektywa.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ode mnie na dzisiaj trzy typy dosc ciekawe:
BUK: bet365
IND Pacers @ WAS Wizards over [email protected] ✅
dla mnie to troche linia z kosmosu, za co lubie bet365 ;) Czuje, ze w tym meczu bedzie niezla strzelanka, WAS nie ma nic do stracenia, a predzej postawia na mocne strzelanie, niz na solidna obrone. Indiana jest zespolem dosc underowym, choc kolo setki tez potrafi spokojnie rzucic, takze im nie idzie ostatnio najlepiej, mysle, ze chetnie podniosa rekawice i nie dadza sie zepchnac do jednostronnego pojedynku, a wrecz sami beda napedzali mecz...
HOU Rockets @ UTA Jazz (+7handi)@1.90 ⛔
Tutaj troche zaryzykuje, bo wiadomo, ze teksanczycy jada do paszczy lwa, jaskini UTAH. Rakietom sie nie wiedzie za dobrze, ledwie dwie ostatnio wygrane. Niemniej zauwazyc trzeba, ze grali z silnymi ekipami i pewnie maja dosyc ciaglych batow, UTAH praktycznie gra jak w tamtym sezonie, u siebie sa mocni, na wyjazdach becki, czasami wpadnie jakis win ze slabsza druzyna, W tamtym roku HOU bylo bez szans, w tym wydaje mi sie, ze sa troche mocniejsi. Nie mowie, ze wygraja, ale spokojnie spory handi +7 sa w stanie lyknac.
No i na koniec taki moj maly pewniaczek, zobaczymy jak wyjdzie w praniu
DEN Nuggets @ MEM Grizzlies (+7handi)@1.86 ✅
Memfis szaleje, leja wszystkich ale dzisiaj na ich drodze stanie cholernie niewygodny rywal. Mocno punktujace Denver, nie raz pokazalo, ze maja sposob na MEM, sen wiecznego wygrywania kiedys sie musi skonczyc i zaryzykowal bym, ze to nastapi dzisiaj, ja jednak nie bede zachlanny i wezme bezpieczniejsza opcje. Denver na pewno bedzie chcialo sie zrewanzowac za mecz u siebie. Poza tym, mysle, ze MEM to taka troche napompowana gwiazda, ktora niedlugo peknie...
Mysle, ze Denver mocno zacznie ten mecz i to jednak oni dzisiaj beda narzucac tempo do samego konca.
hardcorowcom polecam tripla po kursie 7 ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
A dla mnie obie drużyny to dętki. Utah u siebie to już nie to Utah co dawniej. To samo można powiedzieć o Rockets. Oba teamy jakby pozbawione duszy i charakteru.QUOTE]

Możliwe, że trafiłes w sedno. Przyklepuję tezę, że oba zespoły są średnie i dlatego taka dysproporcja kursowa jest zastanawiająca. O dobrej grze Jazz u siebie już było, Houston wraca z LA ok, ale mimo wszystko.... Jest value?No pewnie, że jest.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Co sadzicie o graniu na Warriors? Kurs kuszacy, mozna nawet zlapac 3.20 na paddy. Dallas obecnie bardzo nierowno i jakos tak chaotyccznie. Wiem, ze GSW to nienajlepszy przyklad poukladanej druzyny ale poki Stefek Curry jeszcze zdrowy, wydaje mi sie ze mozna probowac po takim kursie. Thompson musi sie wreszcie wstrzelic, a Mayo wydaje sie byc stosunkowo dobrym matchupem.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja znowu będę oryginalny i pokuszę sie o win Bobków. Bardzo podoba mi się ich gra, szczególnie u siebie. Gdyby Bucks u siebie z NOH w obronie nie zagrali tak tragicznie to pewnie znowu wybrałbym Kozły a tak... Trudny mecz do typowania ale Bobki coś tam w obronie pokazują, w ataku też fajnie grają i ogólnie spodziewam się niespodzianki. Za drobne zdecydowanie warto ich połączyć z Wizards i LAC ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Co sadzicie o graniu na Warriors? Kurs kuszacy, mozna nawet zlapac 3.20 na paddy. Dallas obecnie bardzo nierowno i jakos tak chaotyccznie. Wiem, ze GSW to nienajlepszy przyklad poukladanej druzyny ale poki Stefek Curry jeszcze zdrowy, wydaje mi sie ze mozna probowac po takim kursie. Thompson musi sie wreszcie wstrzelic, a Mayo wydaje sie byc stosunkowo dobrym matchupem.
Thompson jest chory, więc wątpię, żeby się teraz wstrzelił. Mayo w genialnej formie rzutowej. Dla mnie pewny win Mavs, którzy u siebie grają dobrze, nie licząc ostatniej kwarty z Wizz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dzisiaj również postawiłbym na Houston, którzy nieźle się rozkręcają. Z meczów gości także Bucks powinni dać radę Bobcats. Reszta zwycięstwa gospodarzy. Jeśli miałbym się wstrzymywać to SA z LAC, tu może paść każdy wynik, ale obstanę za Spurs.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Ostatnio z mojej strony mała pauza, jako że na początku rozgrywek trudno mi jeszcze dokładnie określić profile każdej z ekip, trudno wstrzelić się w under/over, co zaowocowało typami w kratkę. Niemniej jednak wraz z upływem dni ta ocena się polepsza, na dziś pewniakiem jest dla mnie zwycięstwo Hawks, niewiadomą tylko jego rozmiary.

Atlanta Hawks - Orlando Magic
Typ:
-Hawks -10@1,94
⛔⛔⛔ (Marathonbet) 3 pkt w ostatnie 6 minut Atlanty...na takie rzeczy człowiek nic nie poradzi, było +24 w tej kwarcie.

Drużyna &quot;Jastrzębi&quot; jest jedną z tych, które w obecnym sezonie będę oglądał ze szczególną uwagą. Mają wg mnie szeroki, ciekawie zbilansowany skład, znacznie przewyższający roster ich dzisiejszego rywala.
Frontcourt ze Smithem, Horfordem, wspieranych przez Pachulię czy Johnsona, jest więcej niż solidny. Na jedynce Teague, atletyczny, szybki, z niezłym rzutem, który w tym sezonie póki co trafia na doskonałej skuteczności (52% z gry i 43% za trzy), a do tego plejada strzelców: Morrow, Korver czy jeden z lepszych 6th-manów ligi, Lou Williams.
Co do wspomnianej wyżej plejady strzelców, to przytoczę jedną wymowną statystykę - Hawks trafiali przynajmniej 7 trójek, w każdym z dotychczasowych 8 meczów. Tak więc współpraca obwodu z podkoszowymi, układa się całkiem ciekawie, choć wyniki są póki co jeszcze dalekie od oczekiwanych - dziś szansa na osiągnięcie dodatniego bilansu. Moim zdaniem nieco mylące są też niskie wyniki Hawks w tym sezonie, bo jest to ekipa, która ma potencjał na regularne przekraczanie setki, oby spotkanie z Kings i 112 pkt było tu dobrym prognostykiem.
Do tego trzeba dodać atut własnej hali, która na przestrzeni ostatnich lat jest trudną do zdobywania twierdzą, wiedzą o tym sami Magic, którzy jeszcze z Howardem przegrywali tu mecz za meczem, w regularze jak i playoffs.
Martwić może jedynie słynny już wirus, który ostatnio nawiedza niemalże co drugą szatnię w NBA, nawiedził także Hawks, jednak przed tym meczem nie słychać niepokojących wieści, a jeśli ostatnio udało się na wyjeździe rozbić Sacto 16 punktami, to chyba akurat Jastrzębi to tajemnicze choróbsko nie dotknęło zbyt boleśnie.
Z tego samego powodu zagrożony jest dziś występ J.J Redicka, w mojej opinii najlepszego koszykarza Orlando. Magic grają b2b po wczorajszej, dosyć wyraźnej porażce w Toronto, który to mecz opuścił właśnie Redick. Dziś jest game-time decision, więc nawet jak zagra, bardzo możliwe, że nie będzie w 100% dysponowany.
Poza tym wiadomo, Magic ciągle bez Turkoglu i Harringtona, notabene czołowych graczy. Bez nich skład Orlando jest jednym z gorszych ligi, i tak jak Davis jest nawet ciekawym podkoszowym, tak w porównaniu z takim Smithem wypada delikatnie mówiąc blado - przede wszystkim atletycznie, motorycznie, są to dwa przeciwieństwa.
Magic mają trochę ciekawej młodzieży, jak Nicholson, Moore czy Vucevic, mają też solidnego Afflalo, jednak w obecnym kształcie, jest do zbieranina graczy, nie drużyna, w zasadzie to tankowanie byłoby dla nich jak najbardziej wskazane. Jest to młody zespół w okresie totalnej przebudowy, jednak póki co bez nawet kandydata na poważnego lidera. Analogicznie Hawks mają od kilku lat tego samego coacha, liderujący duet Smith -Horford, otoczony grupą wartościowych graczy.
Magic w tym sezonie wygrali właściwie tylko jeden mecz z poważną ekipą, czyli Denver, jednak w pierwszym meczu sezonu, tak więc mało adekwatne spotkanie. Minnesota rozbijała Magic 15 , Brooklyn blisko 40 punktami, dziś moim zdaniem czas na podobne lanie ze strony Hawks.
Jeśli nie zagra Redick to o pokrycie handi można być spokojnym, a nawet z nim nie wyobrażam sobie dziś wygranej Orlando.
e: No w sumie masz rację blaise, pamiętam co wyczyniał w zeszłym sezonie razem z Lawsonem w Denver, dobry jest. Niemniej jednak to ciągle za mało na Hawks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mi najbardziej podoba się handi na Hawks. Atlanta po serii meczów on road wraca do własnej hali. Idealna okazja na poprawienie bilansu bo do tej pory u siebie notowali same porażki (przegrali z Houston i Miami). Orlando całkiem niedawno wygrało pierwszy mecz wyjazdowy z równie &quot;mocnymi&quot; Pistons, potem wrócili już na właściwe tory przegrywając z Raptors. Według mnie ekipie z Orlando będzie cieżko nawiązać walkę z Jastrzębiami którzy grają w obronie o niebo lepiej niż niedawni rywale Magic, których przed chwilą wymieniłem. Głębia składu, forma, hala, to wszystko przemawia za gospodarzami dziejszego meczu. W ostatnim sezonie obie drużyny spotkały się trzykrotnie i za każdym razem górą byli Hawks. Ani razu w tamtych meczach nie zagrał kontuzjowany wówczas Horford. Orlando miało jeszcze w składzie Dłajta i jeszcze z nim potrafili nawiazać walkę (przegrane 87-89 i 78-83), ale już bez niego skończyło się laniem 109-81. Ja taki wynik bym widział dzisiaj. Hawks wypoczęci i zmotywowani powinni rozgnieść Orlando.
Hawks -10 @ 1,91 Unibet
//edit Widzę że kolega mnie uprzedził z analizą ????

sorry, ale po kiego pisać o wynikach z poprzedniego sezonu, kiedy były to zupełnie inne drużyny?
w sumie racja, ale jednak trzon pozostał ten sam ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
mają też solidnego Afflalo
Afflao to jest kocur i najlepszy zawodnik Magic - uwierz mi Bizon. Zawodnik kompletny obecnie już, mógłby z powodzeniem być 2-3 opcją w contenderze, do tego bronić najlepszych strzelców rywali z pozycji 1-3. Normalnie Scottie Pippen. Żal patrzeć, że musi grać w tym gównie, ale nazywanie go tylko &quot;solidnym&quot; to przesada ????
sorry, ale po kiego pisać o wynikach z poprzedniego sezonu, kiedy były to zupełnie inne drużyny?
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz - Houston Rockets (+7,5)
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Najciekawsze w dzisiejszych meczach spotkanie rozpoczynające się o 3 w nocy.dziś drużyna która wymęczyła zwycięstwo ostatnie z najsłabszą drużyna w lidze (czarodzieje) podejmuje drużynę która ostatnie dwa spotkania przegrała.Oba mają podobne bilanse bo gospodarze 5-6 a goście 4:6.Goście nieźle sobie radzili w meczach przedsezonowych na wyjazadach więc dlaczego by dziś nie miała sprawić niespodzianki i wygrac tego spotkania.jak już przegrają to myślę że niezbyt dużą liczbą punktów.Rakiety w sezonie bardzo dużo punktów rzucają i dziś jazzmani będą musieli też się wnieść na wyżyny aby wygrac te spotkanie dużą liczba punktów.Mam nadzieję że mój z takim handicapem wystarczy aby siądł.Rakiety są w stanie grać dziś dobrą koszykówkę i wygrać tą potyczkę.Stawiam z handi bo zawsze jest jakieś ale i podpórka czasami się przydaje.Myślę że dziś być może nie będzie potrzebna ale jak już się przyda to to wystarczy.Po dwóch przegranych spotkaniach dziś z całego serca będą chcieli przerwać złą passę i wygrać na hali przeciwnika.mam nadzieję że uda się im odwrócić ten zły stan i dziś będzie na ich korzyść te spotkanie.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
A ja łapię coś takiego, już na czwartek:
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Typ - 76ers
Kurs - 1.95
gamebookers
Normalnie dla mnie byłby to mecz 55-45 dla 76ers. Podopieczni Collinsa wyraźnie odbijają się od dna, defensywa wygląda coraz lepiej, widać też że powrót J-Richa sporo dodał do ich ofensywy, ale jednak mecz na wyjeździe. Cavs grają ładnie, ale wyniki za tym nie idą. Phila ograła ich przed sezonem, ograła ich teraz, jakby tego było mało w zespole z Ohio posypał się Irving, którego może nie być nawet przez dłuższy czas (http://www.rotoworld.com/player/nba/1820/kyrie-irving). Kurs na pewno spadnie, więc według mnie warto łapać, potencjał po stronie 76ers, tu nie ma wątpliwości.
EDIT: Dopiero co kończę pisać, a kurs już 1.83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom