>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
alanex 432

alanex

Użytkownik
LeBron James under 27,5 punktów [1.85] Bwin ✅ 21 punktów LeBrona
King James jest chory. Po tym jak opublikował to http://instagram.com/p/SHvuQViTB1/ zdjęcie na twitterze dodając, że dopadła go infekcja nie było pewne czy dzisiaj wystąpi. Doskwiera mu ból głowy, brzucha, wiadomo jak to jest podczas choroby. Liczę, że dzisiaj będzie mniej jego fast breaków, wejść pod kosz, a zarazem rzutów osobistych, że zajmie się bardziej rozdzielaniem piłki do strzelców Heat. Dodatkowo wczoraj 42 minuty z Denver i kilku godzinna podróż. W tym sezonie &quot;ulubieniec&quot; całego Cleveland, a nawet Ameryki notuje średnio 24,8ppg. Wiem, że to wspaniały atleta, ale mam nadzieję że te wszystkie czynniki sprawią, że dzisiaj trochę spuści z tonu i zanotuje 20-25 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Biorę dziś na tapetę LA - Houston.

LAL ( -4 ) - Houston za 1,59 w Marathonbet✅

Dużo nie ma co się rozpisywać. Lalki oczywiście nie są w potymalnej formie, ale wygląda to juz lepiej niż na początku sezonu. Dziś najprawdopodobniej debiut nowego trenera, to nie można odstawić fuszerki. Rywal, który pojechał na fantazji Hardena na początku sezonu, teraz już ustawił się w roli średniaka ligi. Bilans identyczny ( 4 -5 ) , ale teraz już tylko Lakers będą szli do przodu, a Rakiety .. no cóż, pomimo Hardena w play-off ja ich nie widzę. Dziś będzie problem gigantyczny na desce ( Asik -ok, gra fajnie, dużo zbiera , ale jak ma nie zbierać skoro drugi gracz ma średnio 6,9 rpg ) - Howard opanuje to bezproblemowo, a jest jeszcze Gasol... ( warto poszukać również dziś coś na indywidualne wyczyny Dwighta ( punkty + zbiórki). Kto ma pokryć Kobiego ?? też nie widzę ochotnika. Po mojemu będzie wysoko i jeżeli Lalki nie wkręcą się w jakieś wymiany ognia na poziomie 10 sekund akcja i rzut, to spokojnie ogarną ten mecz.

Ps. Ciekawi mnie jeszcze i mocno kusi Portland . Kurs fajny, Byki b2b a wczoraj dramat w LA✅
 
S 0

szlugara

Użytkownik
Kobiego dobrze krył w zeszłym sezonie Harden i to bedzie fajny match-up tych zawodnikow. Lakers juz przegrali u siebie w nieciekawy sposob z nieciekawymi rywalami wiec raczej pewniak to nie jest ???? w tym meczu ja bym zagrał bardziej jakis Over :p Howard moze złapac jakies szybkie faule i moze byc róznie z wygrana ????
ja dzisiaj zaczynam od dubla:
NYK vs IND na NYK -3
NYK vs IND na over 181
kurs: 2,15 na bet365
a po tym meczu zobaczymy co poleci dalej ???? czekam do wieczora z obstawianiem reszty
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana
Typ: Over 188,5 ⛔ to był totalny under i moje pudło
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś powrót Knicks do własnej hali i pierwszy mecz po 1. porażce w sezonie z Memphis. Gospodarze mimo zaawansowanego wiekowo składu rzucają b.dużo punktów, a swój parkiet mają szczególnie obcykany i wygląda na to, że MSG będzie twierdzą trudna do zdobycia w tym sezonie. Kieran napisał nieco o NY w TD, więc nie będę powtarzał tych informacji - wszyscy wiedzą w czym tkwi siła Knicks. Co do Indiany to liczę, że West, George i Hill się dziś zepną i będą walczyć. Ostatni mecz Pacers wygrali u siebie z Dallas 103-83 i wyglądali solidnie na tle chimerycznego Dallas. Nieco wcześniej ulegli Bucks i Raptors i mam nadzieję, że nie powtórzą słabego meczu z Toronto. Win NY jest pewny, handi już zostało zaproponowane, wiec ja idę na over 188,5 pkt.

Anthony powinien rzucić ok 30 pkt i mieć mocne wsparcie całego zespołu.
prognozowany wynik: 105:90

Poniżej link do historycznych statystyk starć tych ekip:
[URL='http://www.nba.com/advancedstats/team-vs-team.html#Knicks-vs-Pacers|1610612752,1610612754;year=201112;season=r']http://www.nba.com/advancedstats/team-vs-team.html#Knicks-vs-Pacers|1610612752,1610612754;year=201112;season=r[/URL]

BTW. Zakład na UTAH w WASH na plus, ale cały mecz był tragiczny (na poziomie PLK;) a o 1. kwarcie to szkoda gadać ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Ostatnie spotkanie Knicks bardzo przecietne, szybkie faule Chandlera jak i Melo + dramatyczne sedziowanie, zepsuly strasznie widowisko. Dzisiaj wracaja do swojej hali gdzie jeszcze nie przegrali i zostaje im wystawiona co tu nie mowic druzyna w rozsypce. Czytalem w tym temacie glosy, ze Granger w ogole nie jest potrzebny druzynie. HE HE HE. Moze w obronie jest kolkiem i nie znaczy duzo, ale co pokazuja ostatnie spotkania w ofensywie przydalby sie niesamowice. Ostatnio Indiana pokonala Dallas, ktore jest naprawde strasznie nierowne i potrafi zagrac super mecz jak ten z NYK lub tez po prostu parodiowac koszykowke jak spotkanie z Bobkami. Nie wierze w drugie takie slabe spotkanie Knicksow, bo oprocz spraw sedziowskich tez nie siedzialy im jakos rzuty, a 6th men w osobe JR Smitha po prosut zagral slabiutko nie tak jak przyzwyczail nas na poczatku sezonu. Dzisiaj troche inne miejsce, inny rywal, moim zdaniem pewne zwyciestwo ????
Knicks -6,5 Pinnacle✅ zapomnialem dopisac kursu, 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@easy
Tylko -6,5? ???? Myślę, że tutaj spokojnie tak grający Knicksi osiągną z 12 ????
A w nocy fajne spotkania tylko trochę trudne to typowania. Chciałem dziś postawić na Cavs ale dosyć słabo zagrali wczoraj z Mavs. Irving bez asyst, słaby Varejao... Ale kurs powyżej 3 to aż żal nie spróbować ;) No i fajny kursik na Celtów ~ 1,58 przeciwko lipnym Pistons ;) No nic, do 0:00 trzeba to ogarnąć i machnąć jakąś analizę ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Toronto Raptors - Orlando Magic
Magic -2
3.25
bet365
7/10
Po stronie gospodarzy podkoszowy duet Bargnani – Valanciunas, a w ekipie Magików Nikola Vucevic, który w roli startera spisuje się ponad wszystkich oczekiwania.
Czarnogórzec dla swojego zespołu w ośmiu meczach notuje średnio 11 punktów i 9 zbiórek.
Jego najbliższy rywal – Litwin, nie imponuje swoją grą pod tablicami, więc w dziewięciu rozegranych meczach zdobywa zaledwie 8 punktów i 5 zbiórek.
U boku Vucevica zagra Glen Davis i to właśnie od tego zestawu podkoszowego będzie wiele zależeć w tym pojedynku, bo w pomalowanym drużyna z Kanady wypada bardzo słabo. Duet Bargnani – Valanciunas jest jednym z najnudniejszych zestawień podkoszowych i w dodatku nie słyną z mocnej walki o zbiórki, zupełnie przeciwnie od pary Davis – Vucevic.
Z pewnością kibicom w Orlando poprawił się nastrój po powrocie podstawowego rozgrywającego – Jameera Nelsona. W ostatnim wyjazdowym meczu przeciwko Pistons zanotował 13 punktów i 10 asyst. Dziś naprzeciwko niego stanie Hiszpan – Jose Calderon, który słynie ze świetnego przeglądu boiska, zatem będzie to kolejny pojedynek na który powinno zwrócić się szczególną uwagę.
W drużynie Toronto sporo będzie leżeć na barkach DeRozana i wspomnianego Calderona.
Wygrana nad Pistons zapadła w ostatnich akcjach meczu, gdzie gospodarze gubili się głównie przez obronę rywali, która wymuszała na nich proste straty w kluczowych momentach, a największym katem okazali się obwodowi gracze z Florydy. Jeśli dziś Redick, który rozgrywa „sezon życia”, w dodatku wchodzący z ławki wraz z Nelsonem i Afflalo będą skuteczni na dystansie, to stoją przed szansą odniesienia czwartego zwycięstwa, a drugiego z rzędu po powrocie Jameera.
Zadanie wydaje się niezbyt skomplikowane, bo obrona Raptors – delikatnie mówiąc – stoi na bardzo słabym poziomie. W ciągu ostatnich pięciu meczy tracą 104 punkty, w ataku zdobywając 96.
Orlando w ostatnich pięciu meczach nie oszałamiają w ataku ze średnią zdobywanych 83 punktów i traconych 96, jednak liczę mocno na Nelsona, który po przerwie spowodowanej przez kontuzję zaczął rywalizację z „wysokiego C”, więc tym bardziej mecz będzie ciekawszy do oglądania pod kątem sprawdzenia Nelsona. Nelsona na którego Orlando Magic liczą już jako prawdziwego rozgrywającego, bo czasy Dwighta Howarda odeszły w zapomnienie i teraz sporo będzie zależeć od dyspozycji wspomnianego rozgrywającego.
Powodzenia!
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Los Angeles Lakers-Houston Rockets
LAL -7 ha ✅✅
1.93
pinnacle
drugi mój typ na forrum i ponownie na LAL, kolega wyżej napisał wszystko na temat a więc nowy trener na ławce, mobilizacja i może być tylko dobrze a nawet lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gasol powyżej 14,5✅
1,7 bwin

Śmieszna linia jak na Gasola,zwłaszcza że Houston pod koszem nie ma nikogo poważnego.Patterson dopiero w tym sezonie dostaje duże minuty,on z Morrisem na pewno nie będą wielkimi barierami dla Gasola.Houston ostatnio gra ofensywnie,Lakers też pewnie zaczną z nowym trenerem więc to jak najbardziej sprzyja zdobywaniu wielu punktów przez wszystkich zawodników.
Gasolowi ostatnio trochę spadła skuteczność rzutów,ale na parkiecie przebywa aż 37 minut.I jeśli wynik był wysoki to notował over 14,5.
Spodziewam się,że bez problemów zdobędzie koło 20 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Ogladalem wczoraj Chicago z Clippersami i trzeba przyznac gospodarzae zatrzymali Bulls na mistrzowskiej skutecznosci 33%, sami zas notujac prawie 50%. Pod koszem Chicago tez nie mialo latwo, poniewaz dostali ponad 10 czap, a 7 z nich nalezalo do Deandre Jordana. Dzisiaj pod koszem moga miec zdecydowanie latwiej wiec dlaczego gram akurat na Trailblazers? Ostatnio w bardzo dobrej formie jak i Batum jak i Lillard. Wiem, ze Bulls posiadaja w s5 swietnego stopera w osobie Denga i Batum moze miec dzisiaj naprawde trudne zadanie przeciwko temu swietnemu obroncy, ale sa jeszcze Lillard czy Aldridge. Jakos nie chce mi sie wierzyc w kolejne dobre spotkanie Boozera, no nie robmy sobie jaj gosc swoje dobre lata ma juz za soba i jest jak najbardziej do zatrzymania. Chicago b2b, Portland odpoczywa po zacietym spotkaniu z Rockets, wygranym po dogrywce. Kazdy dobrze wie, ze Portland to druzyna wlasnego parkietu [ niech was nie zmyla obecne statystyki] i kazda druzyna bedzie miala duzy problem z ta druzyna w Rose Garden. Jakos, ze Chicago lekko pod forma to stawiam handi na Portland i licze wreszcie na przekonywujace zwyciestwo
Portland -6 3.30 bet365✅102-94
Portland ML 2.00 Bet365✅
vs

Netsi jakos nie przekonywuja mnie, nie widze nawet szans na druga runde w PO i jezeli jest ktos chetny to moge wchodzic w zaklad ???? Jednak jezeli graja z taka druzyna jak Kings to mozna postawic cos w strone Brooklynu, ktory mimo wszystko z takimi druzynami powinien sobie radzic. Sacramento, b2b po wczorajszej wtopie z Atlanta, porazka 16 punktami nie brzmi dobrze, wczesniej jeszcze porazka z Portland, czy dzisiaj czeka ich trzecia porazka ? Wydaje mi sie, ze Sacramento nie ma argumentu za tym by te spotkanie wygrac. Cousins wiadomo, ogromna bestia ktora te ponad 10 pilke zbierze bez problemu, lecz zbyt ciepla glowa i niezbyt wysokie IQ powoduja ze skutecznosc dalej jest jaka jest. Nets rowniez nie jakas wielka forma, w ostatnim spotkaniu przeciwko Bostonowi gdyby nie killka bledow sedziowskich w strone Brooklynu i absencja Rondo mogliby te spotkanie przegrac. Jednak posiadanie takich zawodnikow jak Deron czy Lopez, ktorzy zawwsze zagwarantuja tych kilkadziesiat punktow + Johnson, ktory jak trafi dobry dzien rowniez moze sie przydac [ dwa clutch rzuty z Bostonem trzeba mu oddac ???? ] kieruje mnie w strone gosci, poniewaz takich gracz w Sacramento obecnie nie widze. Netsi pierwsze polowy zawsze graja lepiej w drugich cos siada; tak bylo w spotkaniach z Celtics, Magic czy Cavs wiec stawiam na handi po pierwszej polowie .
Nets -2 1st half 2.09 pinnacle ✅ 54-42
vs

Boston, b2b ale po bardzo latwej i przyjemnej wygranej z Raptors. Pierce zagral 25minut, KG 17- zmeczyc sie nie zmeczyli ???? Dzisiaj rywal bardzo nierowny, potrafiacy wygrac w miescie milosci z Philadelphia 76ers a takze przegrac na wlasnym parkiecie ze slabymi Magic. Boston wraca na swoje tory i ostatnio naprawde seria dobrych spotkan, nawet te z Nets pomimo ostatniej kwarty i absencji Rondo mozna zaliczyc do tych na +. Dlaczego wiec maja przegrac z obecnie slabymi Pistons? Ja argumentow za gospodarzami nie potrafie znalezc, dlatego z lekkim handi gram na Boston ????
Boston -4 1.97 Pinnacle⛔ 83-103
Bardzo lajtowy dubel : Celtics ML + Nets ML = 2.60 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
1. Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 1 -&gt; 1,92 -&gt; Betsson✅✅✅ 102 - 94 Portland Chicago kontynuuje wyjazdowy trip w dalszym ciągu. Wczorajsza sromotna porażka z Clippersami potwierdziła że ekipa Thibodeau bez swojego lidera Rose&#39;a nie jest w stanie walczyć jak równy z równym z ekipami które walczą o play-offy. Noah w starciu z Jordanem, wyglądał jak dziecko we mgle. Zagubiony, nie wiedział kompletnie co się dzieje. Tak jak sądziłem, pod koszem DeAndre go zjadł. Jedynie kto tam trzyma jeszcze poziom to Boozer, który wczoraj zagrał chyba najlepszy mecz w tym sezonie i Deng, który stara się ciągle trzymać poziom. Brak typowego PG w ekipie Byków jest bardzo widoczny. Robinson to typowy gracz, który lubi robić wjazdy pod kosz, jednak kiedy trzeba rozegrać piłkę to nie wie co zrobić, i rzuca z trudnych pozycji. Co do gospodarzy, PTB u siebie gra bardzo dobrze, ś wietnie w zespół wkomponował się Lillard, młody pierwszoroczniak, kt óry w moim odczuciu za 2 -3 sezon y będzie najlepszym PG w lidze. Poza tym, Aldridge który z meczu na mecz, rzuca po kilkanaście pkt, nieprawdopo dobny Batum, to powoduje że Portland może w tym sezonie być naprawdę mocne . Pobieram ich dzisiaj, bo ten kurs to wg mnie spore value i nie wiem czym się buki kierowały wystawiając ten kurs na gospodarzy.

2. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors -&gt; Stephen Curry over 6 ast -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ZWROT 6 asyst Curry&#39;ego. Dzisiaj gram na asysty Curry&#39;ego, ponieważ uważam, że jeśli Golden State chce powalczyć z ekipą Thunder, to potrzebne będą znakomite extra passy od Stephen&#39;a, który umie takie piłki dogrywać. 7 asyst to jak na takiego gracza nie jest dużo, linia w mojej opinii jest całkowicie do przekroczenia, poza tym będzie chciał udowodnić Westbrook&#39;owi że jest lepszym do niego PG. Ciekawa walka H2H między tymi panami się dziś zapowiada. To tyle, nie będę się dłużej rozpisywać, bo każdy kto śledzi NBA wie co potrafi Stephen Curry. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alanex 432

alanex

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Houston Rockets OVER 204 [1.91] Bwin ✅ 227 punktów
Los Angeles Lakers OVER 106 [1.85] Bwin ✅119 punktów LA
Mam nadzieję, że ktoś pobrał typy ;)
Dzisiejszy mecz w Staples Center będzie debiutem nowego trenera gospodarzy Mike&#39;a D&#39;Antoniego. Już w meczu z Phoenix było widać jego wpływ i zmianę stylu gry szesnastokrotnego mistrza NBA. Coach D&#39;Antoni po podpisaniu kontraktu z Lakersami zapowiedział, że będą starali się grać ofensywny basketball i starali zdobywać 110-115 punktów na mecz, styl określany mianem &quot;Showtime&quot; który stosował wcześniej w Knicks i Suns. Szybsze tempo gry, więcej rzutów, wszystko sprzyja overom. Poprzedni mecz ze Słoncami pokazał, że nawet bez Nasha potrafią prezentować dobrą koszykówkę. Zdobyli tam 114 punktów ze skutecznością z gry 47%, owszem obrona Suns pozostawia wiele do życzenia, ale Rockets o wiele lepsi w tym aspekcie nie są (20 miejsce w points allowed, Suns 29)
Houston gra też dość ofensywnie(10 miejsce w ppg) obrona Lakers rewelacyjna nie jest, swoje rzucą. Reasumując liczę na szybki, ofensywny, widowiskowy mecz, który będzie pojedynkiem dwóch prowadzących strzelców NBA Kobiego Bryanta i Jamesa Hardena wspieranych Howardem, Gasolem czy Jeremym Linem.
Swoją drogą polecam artykuł jeśli ktoś nie czytał http://www.reuters.com/article/2012/11/16/us-nba-lakers-dantoni-idUSBRE8AF02U20121116
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Cousins wiadomo, ogromna bestia ktora te ponad 10 pilke zbierze bez problemu, lecz zbyt ciepla glowa i niezbyt wysokie IQ
No dokładnie! Jak przegra raz, drugi, trzeci na tablicach z Lopezem i Kardashianem to niewiadomo co mu odwali ???? Dlatego myślę, że spokojnie Netsi tu wygrają. A w triplu z Celtami i LAkers to naprawdę bombowo się prezentuje ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Jeremy Lin Over 11,5 pkt
@1,83 Bet365
⛔
lub
Jeremy Lin : Ilość punktów + asyst over 19⛔
@1,90 Betsson
Typ urodził się po dyskusji fana Bostonu z fanem Lakers. Jest to jedna z moich nielicznych analiz gdyż po prostu nie lubię ich pisać a więc przejdę do faktów.
Otóż o stylu gry Lina dużo wiemy, potrafi on sam wykreować sobie sytuacje do zdobycia punktów. Pierwszy fakt który przemawia za tym graczem jest to że tak na prawdę nie ma komu go bronić. Morris, Duhon, Blake? Nie są to zbyt dobrzy obrońcy.
Druga rzecz przemawiająca za tym typem jest to że od kilkunastu sezonów ( cała era Kobe Bryanta ) zmorą Lakersów zawsze były straty punktowe na tym matchupie PG. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie mieli klasowego PG na dobrym poziomie ( Sorry Derek Fisher ale taka jest prawda ). Jako dowód można wziąć fakt iż zazwyczaj zawodnicy na pozycji rozgrywającego podczas meczów z Jeziorowcami zdobywali większe zdobycze punktowe niż swoje sezonowe średnie.

Podaje statystyki z tego sezonu tylko zawodników startowej piątki. Pierwsza zdobycz punktowa dotyczy meczu z Lakers.
Dragic 22pkt średnia 16.3 pkt
Parker 19pkt średnia 14.2 pkt
I.Thomas 13pkt średnia 10.8 pkt
S.Curry 18pkt średnia 17.0 pkt
Mo Williams 16pkt średnia 15.6 pkt
Paul 18pkt średnia 16.0 pkt
Lillard 23pkt średnia 19.3 pkt
D.Collison 17pkt 13.9pkt

Wyłamał się tylko Knight który zdobył szalone 2pkt przy średniej 11,3pkt. Pewnie stało się tak dlatego gdyż grał tylko 23 minut, a Detroit można powiedzieć że przegrali ten mecz już w pierwszej kwarcie.
Średnia: Jeremy Lin 10.9 PTS + 6.7 APG

Pzdr
GM

EDIT: Jednak Jeremy wybrał dziś sobie dzień podawania i asystowania, ale polecam grać w przyszłości tego typu matchup na over.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam,
po ostatnich 2 niepowodzeniach (handi i over) wracam raczej do gry na stary sprawdzony win. Na szczęście zła passa została przerwana w nocy gdzie zagrałem na grubo na PTB vs Bulls, a na dodatek rano powiększyłem nieco budżet dzięki zakładom live (Korea, Kobiety, Basket). Dziś solidnie przeglądam ofertę (kurs za bet at home - pierwszy buk z brzegu), bo jest bogata i warto grać na dogi:

Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks 2.5/1.5 Typ: +4.5 BOBCATS 1.86✅✅102-98
Bucks seria 3 wygranych pod rząd (NO, IND, PHI) -generalnie oprócz porażki z Celtics mają 5 wygranych na 6 meczów. Całkiem nieźle wyglądają w tabeli, ale w dzisiejszym meczu liczę na równą walkę i mecz na styku. Bobki przegrały ostatnio z Grizzlies, ale to żadna ujma, a poza tym ograli osłabionę Minnessote,WSH i Dallas. Kusi mnie bet na Bobki, ale skłaniam się ku handi na Charlotte. Myślę, że plus 4 pkt by im starczyły


Washington Wizards - Indiana Pacers 2.4/1.55 Typ: WSH (pewniak z przeczucia)⛔ mało brakowało, ale Wiz spaprali 1.kwartę
Już widzę te wbity hehe. Tak, wiem.... Wizzards grają straszną padakę (śledziłem ich mecze z Utah i Bobcats na żywo), ale Indiana też dołuje (2 wygrane na 6 ostatnich gier).Warto zauważyć, że 11/11/12 Indiana u siebie ograła Washington 89-85 czyli mecz na kontakcie. Dziś nie ma bata, Wizzards się przebudzą.Przypuszczam, że po meczu z Jazz dostali niezłą suszarkę w szatni. Mecz zaczęli świetnie, a później wszystko siadło i Utah wygrała mecz z ręką w kieszeni przy również słabej grze. Kibice zaczynają się już w DC niecierpliwić (papierowe torby itp ???? , więc mobilizacja będzie ostra. Crawford i Ariza są w niezłej formie, więc wystarczyłoby żeby ktoś ich wspomógł i mają szansę. Nieważne kto: Beal, Okafor, Price - potrzebne jest wsparcie dla 2 typów których stać na swobodne layouty. Czuję w kościach, że będzie win
Idę po herbatę i zaraz dokończę opisy.

Atlanta Hawks - Orlando Magic 1.17/5.0 Typ: Handi +9.5 Orlando✅81-72 Dokładnie tj napisałem ????
Atlanta się rozbujała i gra lepiej niż na początku sezonu (ostatno3/6) i zaskoczyła mnie at road wygrywając na wyjeździe z PTB i Sacramento. U siebie wiadomo grają lepiej. Orlando chimeryczne bardzo i nie zachwyca (jestem niemile zaskoczony porażką 11 pkt z Raptors). W meczu widzę pewną wygraną Hawks, ale pod koniec pewnie odpuszczą sobie nieco i Orlando podgoni nieco wynik - myślę, że wygrana Hawks ok. 10 pkt, więc typ na styk.

Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1.25/3.90 Typ:1 ⛔ jednak niespodzianka 92-97
Szykuje się wygrana Grizzlies (są naprawdę mocni i będą groźni w PO), ale nie jestem przekonany do handi, bo memphis może trochę zluzować dziś. Nie widzę value i nie ciągnie mnie by szukać handi.

Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1.35/3.10 No bet ✅ - słusznie bo była dogrywka
Dallas gra w kratkę bez Dirka i nie ufam im. Są nieco jak Robin Hood na rauszu ???? Są faworyzowani przez swoją reputację mistrzów i finalistów, ale tem mecz może się równie dobrze skończyć przewagą kilku pkt GSW, bo młodziaki są zdolne zaskoczyć.

San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 1.5/2.5 Typ: LAC ✅ 87-92
Bardzo ciekawy mecz. Spurs ostatnio grali z mocnymi ekipami: Denver(na końcu isty powinni być ???? , Knicks, LAL, PTB a z LAC zagrali 8/11 w LA i przegrali wysoko 106:84. Paul, Blake i spółka są na fali, znaleźli rytm i płyną. Mają świetną ławkę i bilans 6-0 w ostatnich grach i wygrane z Heat,Bulls, PTB i SAS. Dziś kolejna wygrana z SAS - jeden tylko powód podam: tempo gry - zajadą SAS szybką grą i kontrami.

Utah Jazz - Houston Rockets 1.35/3.90 Typ: Rakiety (bet of the day) ⛔ ⛔ ⛔ w uproszczeniu: brak Hardena brak wygranej
Na koniec ekipa mojego idola Hardena. Na początek krótki apel do Rakiet: pomóżcie Brodaczowi!!! Parsons gra spoko ostatnio, ale pytam się gdzie jest Lin?! nie widać go , zawsze małe punkciki i kilka asyst, ale liczyłem na dużo więcej. Jazz wracają do siebie po średnio udanym at road i wymęczonym (także dla oka) zwycięstwie z Wizzards. Rakiety ostatnio ciężkie mecze z LAL, PTB, NO i Miami czy Memphis ( 2 wygrane na 6 ostatnio). Ale to dobrze... zahartowali się i będzie im łatwiej dziś. Utah to wiadomo: Millsap i Jefferson. Ten pierwszy ostatnio przerwał złotą serię i nie istnial z WSH. Warto zwrócić uwagę na Haywarda wchodzącego z ławki (spoko robotę robi). Mimo wszystko, Rockets są bardziej kompletną ekipą i moim zdaniem PO na luzie będą wbrew temu co niektórzy sądzą i zaznaczam, że moja wypowiedź nie jest efektem szacunku do Hardena.

Dziś ten typ jest moją główną propozycją i biorę go wciemno za parę stówek. Pozdr
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Utah to wiadomo: Millsap i Jefferson. Ten pierwszy ostatnio przerwał złotą serię i nie istnial z WSH. Warto zwrócić uwagę na Haywarda wchodzącego z ławki (spoko robotę robi). Mimo wszystko, Rockets są bardziej kompletną ekipą
Stek bzdur,uzasadnij o co Ci chodziło bo ja i koledzy niezbyt rozumiemy Twoje intencje.I naprawde nie interesuje nikogo za ile krzyży zagrałeś czy nawet dom postawiłeś - ty masz podawać argumenty za typem a tutaj żdanych nie ma.Moje pytanie dotyczy dwóch zdań pogrubionych.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie rozumiem skąd te oburzenie i agresywny ton. Czytam te forum od jakiegoś czasu i pierwszy raz taka napaść na moją osobę.

Po pierwsze nie wiem jacy koledzy i czego nie rozumiecie.
Wydaje mi się, że jasno napisałem co jest moim zdaniem atutem Utah - duet Millsap i Big Al. Poza nimi nie za dużo się dzieje po stroni jazz na boisku. Mo Williams gra w kratkę i nie błyszczy. Foye jest średniakiem. No Tak jak pisałem Hayward ma potencjał i ja bym go widział w s5. Na siłe jeszcze dorzucam Favorsa bo walczy, ale Rakiety mają mocniejszy skład wg mnie:
Broda, Parsons, Asik, Lin, czy choćby Morris z ławki i solidny Patterson w s5
Tablice Utah teoretycznie ma obstawione, ale z WSH cienko zbierali i pewnie mają zadyszkę po tych wszystkich wyjazdach.

Edit:A co do stawek to nie jest moim zamiarem pisać za ile i jak obstawiam, po prostu rzuciłem hasło, żeby pokazać, że jestem przekonany do tego typu. A jeżeli Ty w taki sposób moderujesz ten temat, to słabo... Zamiast po ludzku dopytać o co chodzi to od razu &quot;stek bzdur&quot; - Mormonem jesteś czy co?jak się nie zgadzasz to napisz do mnie, a nie robisz mi tu burę. Poświęciłem trochę czasu, żebu to wszystko opisać, a nie czuję się dziś najlepiej, więc trochę szacunku.

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na PW.
 
G 20

gruda

Użytkownik
po tym co piszesz o haywardzie widac ze ogladales prawdopodobnie jeden mecz utha w ciahu ostatnich 2 lat...widzialbys haywarda w s5?on zawsze gral w s5...akurat w ostatnim beznadziejnym meczu vs wizards utha zmienila s5 po wczesniejszym slabym meczu...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
po tym co piszesz o haywardzie widac ze ogladales prawdopodobnie jeden mecz utha w ciahu ostatnich 2 lat...widzialbys haywarda w s5?on zawsze gral w s5...akurat w ostatnim beznadziejnym meczu vs wizards utha zmienila s5 po wczesniejszym slabym meczu...
następny krytyk? tak się składa, że nie masz racji. Najgorsze, co mnie drażni to jak ktoś zarzuca innym, że się nie znają i nie oglądają. Człowieku, nie wiem ile masz lat, ale ja się wychowałem na NBA i do dziś siedzę po nocach, a później w pracy jestem dętka. Krytykuj lub polemizuj, ale nie wyjeżdżaj z takim farmazonem, bo równie dobrze mogę Ci wyjechać, że Jazz to Ty oglądasz od 2 lat jedynie i nic nie wiesz o historii tego klubu.

Przecież napisalem, ze widzialbym go w s5, bo sie dziwilem, ze lineup zmienili tj chcieli go z ławy wpuszczać, co jest beznadziejnym pomysłem przy ich składzie. Dobra, nie chcę wchodzić w wymianę słowną. Nie mam dziś siły...
Jeszcze jakieś uwagi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom