>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bulls(-2.5) 1.92 Pinnacle.
Ok Cavs zagrali świetne spotkanie z Wizards zabijając ich na tablicach a Irving to ktoś kogo aż chce sie oglądać.Jednak dzisiaj przyjdzie im bić głową w mur bo zagrają z teamem który cały czas pamięta jak bronić przeciwko takim zespołom jak Cavs.Bulls wyglądali dobrze z Kings i wydaje mi sie że nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego.Martwi mnie tylko postawa Denga ale jż w tym spotkaniu powinno być dużo lepiej.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Memphis @Golden State Typ:Memphis kursu na czysty win jeczcze nie ma ale cos ok 2,0
Ja dzis upatrzylem sobie swietny kurs na Memphis. Zupełnie nie wiem z czego wynika to że buki faworyzują dzis bardzo przeciętną, powiedzialbym nawet słabą druzyne Golden State. Potencjały i oczekiwania obu druzyn są calkowicie na innych biegunach. Gracze z Memphis to od dluzszego czasu bardzo solidnie i przemyślanie budowana druzyna, budowana po to by konczyc sezon na poziomie 0.600+ i po to aby walczyc o wyzsze cele niz zakwalifikowanie sie do PO co nie udawaje sie ich rywalom, i w tym sezonie rownież sie nie uda.
Memphis na rozpoczecie sezonu zanotowali wyjazdową porażkę z jedna z czolowych druzyn na zachodzie, z LA Clippers. Mimo że przez dlugi czas trzymali sie a nawet prowadzili w meczu otwarcia to kiepska czwarta kwarta przesądzila o ich przegranej.
Druzyna z Oakland w srode zmierzyła sie z przebudowanym zespołem Phoenix Suns, wygrywając spotkanie w koncowce. Wystep GSW w meczu w Arizonie mimo wygranej oceniam słabo. Niemoc strzelecka graczy z Phoenix pozwolila juz w pierwszej polowie spotkania zbudowac duzą przewagę ktora nastepnie potrafili bez problemow roztrwonic i w ostatniej kwarcie przegrywac nawet 7 punktami. Mecz zakonczyl sie pomyslnie dla gosci lecz w moim przekonaniu nie jest to tyle zasluga ich gry co kiepskiej dyspozycji Słońc. Na plus dla Golden State mozna zapisac to że wraca do gry, a raczej rozpoczyna ją po dlugiej przerwie Andrew Bogut lecz przewiduje ze wymiar czasowy jego gry zamknie sie w 20minutach a przez reszte czasu frountcourt Memphis z Zachem i Marc&#39;iem bedzie rzadzil pod koszami.
Nie zastanawiajac sie dlugo poza halą trudno dostrzec jakiekolwiek elementy w ktorych GSW mieliby przewage nad bardzo solidną druzyną Grizzlies. Jak dla mnie to kurs dnia ktory absolutnie pobieram za grubsze.
Ja tylko przestrzegam przed lekcewazniem w tym sezonie Warriors. Jestem ich kibicem więc być może trochę ich przeceniam ale jednak w pełnym składzie to jest dla mnie może nie pewniak ale bardzo poważny kandydat do awansu do PO. Mecz w Phoenix to było słabiutkie widowisko z obu stron ale ciekawy jest fakt, że Warriors wygralo mimo że ich big 3 (Curry, Lee, Bogut) rzuciło zaledwie 19 pkt, Stephen Curry 2/14 z gry, David Lee 2/16. Ci goście drugi raz na takiej skuteczności raczej nie zagrają. Wygrać jakikolwiek mecz przy takiej skuteczności liderów to jednak jest niezła sztuka. Do tego Bogut grał tylko 18 minut. Wzięło się to stąd, że dwie słabe strony Warriors z ostatnich lat w tym sezonie są ich mocnymi, mowa o obronie i ławce rezerwowych. Jefferson, Landry, Jack, Rush w wielu drużynach mieliby szanse na s5. Grizzlies wciąż są trochę lepsi, przynajmniej na papierze ale zważywszy na home court dla Warriors równe kursy są moim zdaniem ok. Uważajcie na Warriors.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Buk do tej pory nie wystawił kursów na te spotkanie bądz ich po prostu nie wystawi, pozostaje cierpliwie czekać :cool:
Z pewnością wystawi. Spokojnie ???? Wystarczy zobaczyć na największych na rynku, że również jeszcze nie wrzucili ofert na ten mecz - np. Pinnacle.
W bet365 jak i u kilku innych takie sytuacje są często - buk czeka na potwierdzenie absencji, ważnych informacji, które wydatnie mogą wpłynąć na mecz.
Mecz na pewno będzie do gry u nich ;)
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Panowie a co myślicie o Indianie ? kurs 1,35 nie zachęca ale przecież pokonali w 1 meczu o wiele mocniejsza ekipe raptors więc z bobkami powinno być teoretycznie łatwiej , co o tym myślicie ?
Mnie równiez tez tym rzucił się w oczy.
Jezeli nie ma zadnych osłabień to myslę, że tripel:
Miami + Indiana + Boston wygląda co najmniej dobrze ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na Denver też można spokojnie grać bo po odejściu Howarda, Orlando to jedna z najsłabszych ekip bez lidera, bez trenera, bez nawet jednego lepszego zawodnika, z mnóstwem kontuzji. Orlando to obecnie jedynie zbieranina przypadkowych graczy która będzie w tym sezonie &quot;chłopcem do bicia&quot;, a Denver wiadomo, mocny zespół który myślę że na Zachodzie może być wysoko, pierwsza czwórka na pewno jest w ich zasięgu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
niestety w San Antonio mocno underowo, kilka przestrzelonych wide-open jumperów i zabrakło tej pieprzonej jednej asysty Westbrooka, ale nie poddaję się i ponownie spróbuję typek na gracza:
Lebron James over 7,5 rebounds @ 1,67 Pinnacle
linia dosyć niska i liczę na pewny overek za strony LBJ. Co tu dużo pisać - Lebron słynie z mega wyskoku i gdy tylko jakaś piłka odbije się w jego kierunku to najczęściej pada jego łupem. Obecnie Heat grają z Chrisem Boshem na C i właśnie Lebronem jako silnym skrzydłowym, dlatego ktoś musi te piłki zbierać i myślę, że James w tym sezonie może osiągnąć swoją najwyższą średnią w zbiórkach. W meczu z Celtics w tylko 29 min 10 piłek zebranych z desek i dzisiaj myślę, że powinno być podobnie. Knicks grają u siebie, ostrego blowoutu nie powinno być, więc gwiazdy powinny być długo na parkiecie. Po drugiej stronie Chandler i również przesunięty z sf Anthony, a więc żadni dominatorzy na deskach.
Aha, Lebron oczywiście zagra na 100%, bo coś tam się mówiło o kontuzji..
poza tym kilka typów, które nie mają prawa nie wejść, dużo już o tym napisano, więc nawet nie ma się co rozpisywać:

Pacers -6 @ 1,83 Pinnacle

trochę obawiałem się o Indy z Raptors, ale dali radę wywieźć z trudnego terenu zwycięstwo, więc nie widzę opcji, aby mieli z tragicznymi Bobkami mieć jakiekolwiek problemy.
Heat -5 @ 1,82 Pinnacle
Na początku myślałem, że trochę stracił value typ na Heat, ponieważ jak się okazało, ten mecz nie będzie dla Knicks b2b, ale może to i lepiej? Dla nich będzie to pierwszy mecz i mogą dobrze nie zacząć, a Heat po poważnym sprawdzianie z C&#39;s, gdzie pokazali moc i siłę i dzisiaj potwierdzą dominację na wschodzie.
Jazz -3,5 @ 1,95 Pinnacle
Niech nikogo nie zmyli niby niezły wynik Hornets ze Spurs. Ostrogi mobilizowały się tylko minimalne fragmenty meczu, by jak najmniejszym kosztem wygrać go, co się udało. W 1 połowie 0 obrony grali. Hornets bez Gordona to naprawdę kiepska drużyna, która nie powinna mieć za wiele do powiedzenia przeciwko Jazzmanom, którzy mają szeroką, fajną kadrę, są zajebiście mocni pod koszem i pokazali to w spotkaniu przeciwko Mavs.
@ edit
na które Celtowie mogą mieć problemy w związku z brakiem dobrego defensora na SG.
ee? a po co niby został ściągnięty Lee?
hm, no tak, bo w jednym meczu wpadł w foul trouble. Wade to przecież półka Jamesa, Duranta, Bryanta, Nowika, czyli graczy, których indywidualnie nie da się zatrzymać, więc nie ma sensu podawać go jako argument.
A Ray Allen? Skoro przy nim jesteśmy, to zobacz sobie jak Ray Allen radził sobie w play-offach &#39;09 przeciwko rookie Magic Courtney&#39;owi Lee..
Ściągnięty to On może
\
czy to z takiej samej zasady jak Ci, Ty, Tobie z wielkiej? :O (z ciekawości pytam)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mnie równiez tez tym rzucił się w oczy.
Jezeli nie ma zadnych osłabień to myslę, że tripel:
Miami + Indiana + Boston wygląda co najmniej dobrze ;)
Uważałbym na Mecz Celtics-Bucks, Bucks nie najgorzej grali pre season bez żadnych poważniejszych kontuzji mają ciekawą s5 jennings z ellisem mogą poszaleć przeciwko dziadkom z Bostonu, sprawdziłem też ze w ostatnich 10 meczach jakie gral Illyasova w zeszlym sezonie mial skutecznosc rzutów za 3 na poziomie 54%, uważałbym na Bucks
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Uważałbym na Mecz Celtics-Bucks, Bucks nie najgorzej grali pre season bez żadnych poważniejszych kontuzji mają ciekawą s5 jennings z ellisem mogą poszaleć przeciwko dziadkom z Bostonu, sprawdziłem też ze w ostatnich 10 meczach jakie gral Illyasova w zeszlym sezonie mial skutecznosc rzutów za 3 na poziomie 54%, uważałbym na Bucks

3 - 5 w preseason w tym -24 u siebie z Minnesotą czy też - 8 z Waszyngtonem.... wygrali 3 mecze ( Charlotte, Detroit i Cleveland ) czyli z samym dnem.. Bądźmy precyzyjni i piszmy prawdę - nie twierdzę, że Boston będzie miał easy dziś, ale raczej szukaj innych argumentów, jak np. możliwości strzeleckie Ellisa i Jenningsa, na które Celtowie mogą mieć problemy w związku z brakiem dobrego defensora na SG.
Osobiście uważam , ze wygrają Celtowie
@ blaise
Ściągnięty to On może i po to pewnie został, ale jakim jest wybitnym defensorem pokazał z Miami.... ( faule faule faule i do boksu ) do tego 29 Wade&#39;a plus 19 Allena - trochę w tym miał udziału...
Dla nie mnie to nie jest facet, który może zbytnio przeszkadzać Moncie w zdobyciu minimum 20 oczek
z szacunku :)
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
1. Orlando Magic vs Denver Nuggets

Do składu Nuggets wraca Gallinari [ poprzedni sezon 15,4 ppg], którego brak był bardzo widoczny we wspomnianym wyżej przegranym meczu z 76ers. Tener George Karl powinien także wyciągnąć wnioski z katastrofalnie zagranego meczu w Philadephi [ 75 zdobytych punktów, podczas gdy w zeszłym sezonie Nuggets byli najlepiej punktująca ekipą w całej lidze[ średnio 104,1 ppg]... wrażenia nie robi także ilość popełnionych strat - aż 20 ]
Ich przeciwnikami będzie, rozpoczynająca wielką przebudowę ekipa Magic, która, po oddaniu swej kapryśnej gwiazdy - Howarda, rozpoczyna walkę o pick nr 1 draftu 2013. A więc ..tankowanie! Znikoma ilośc ekspertów przewiduje, by ekipa ta zdołała wygrać więcej niż 25% swoich spotkań. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie aż 4 zawodników: pozyskanego w wymianie Ala Harringtona, wymienionego za Ryana Andersona - Gustavo Ayona, oraz obu rookies z czerwcowego draftu - Jones&#39;a i Harkless&#39;a.
Nuggets win , kurs 1,435 - PinnacleSports, stawka 8/10
Nuggets(-6,0) win, kurs 1,98 - PinnacleSports, stawka 4/10


Do tego polecam dubla:
Heat+Celtics , ako 1,78 - Bet365
Przeciwnicy Heat - Knicks są nękani kontuzjami - ich podkoszowa siła - Stoudemire + pozyskany niedawno Camby są kontuzjowani, a od kilku miesięcy na L4 przebywa ich najlepszy obrońca na obwodzie - Iman Shumpert. Na rozegraniu zobaczymy aż 3 nowe twarze[ zamiast Lina i Bibby&#39;ego dostaniemy Feltona, staruszka Kidda i Włocha Prigion&#39;iego] Odszedł także Landry Fields. Heat to pretendent do tytułu, który na samym starcie ligi znakomicie poradził sobie z odświeżonymi Celtics.
Celtom natomiast przyjedzie się zmierzyć z Bucks. Świetna postawa w meczu z Heat + atut własnego parkietu powinno spokojnie wystarczyć na Bucks.
Good Luck
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat / over 22.5 pkt. D.Wade # 1.85 Tobet
Jaką wielką siłę w ataku mają Heat można było zobaczyć w starciu z Celtics. Jak oglądałem to spotkanie to widać było jaką wielką ochotę do gry ma Wade, oraz że jest w naprawdę w wysokiej formie. Dziś w rywalizacji z Knicks na przeciwko niego będzie Brewer ,który jak piszą ma cbssports jest &quot;Probable for Nov. 2 vs. Miami&quot;. W hali w której zagrają a mianowicie Madison Square Garden, chyba każdy wie, że Ci najlepsi dostają jakiegoś kopa. W ubiegłym sezonie Wade w starciu z Knicks wypadał bardzo dobrze. Grali ze sobą, aż osiem razy, a sam Wade zanotował średnio 22,9 pkt. Dziś czuję, że to on będzie pierwszą strzelbą i spokojnie pokryje over.

o tych spotkaniach już dużo osób pisało, jednak coś dodam od siebie:
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls # 1.60 Tobet
Byki praktycznie zawsze narzucają swoim rywalom swój styl gry. Wydaje mi się, że to właśnie po stronie ekipy z Chicago jest więcej argumentów i powinno wygrać ten mecz. Sam Irving bez większego wsparcia drużyny tego nie wygra, a przecież po stronie Byków są Deng, Rip, Boozer czy Noah. Z pewnością Byki są w stanie to wygrać i jeżeli od początku będą kontrolować grę to nie widzę innej opcji, niż zwycięstwo gości.

New Orleans Hornets - Utah Jazz # 1.60
Widziałem Szerszenie w starciu z Spurs i wyglądało to nawet ok. Jednak sami Spurs nie starali się zaprezentować z najlepszej strony. Jazzmani mają świetnych zawodników pod koszem. Z pewnością będzie to trudny test dla Davis, jednak nie sądzę by wypadł tak dobrze jak w pierwszym meczu. Ekipa z Utah właśnie w strefie podkoszowej powinna dominować. Kurs wygląda nawet ok, jak dla mnie warto w to wejść.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Tak sobie przeglądam dzisiejsze spotkania i wciąż nie mogę zrozumieć kursów w meczy pomiędzy Minnesotą i Sacramento. Gospodarze zagrają bez Kevina Love oraz Ricky Rubio. Co prawda mają w kadrze Brandona Roy, ale gostek z powodu kontuzji kolan nie grał przez rok i jego dyspozycja to znak zapytnia, gdyż raczej będzie potrzebował on trochę czasu by na nowo zaadaptować się do poziomu NBA. Z kolei goście w pełnym składzie. Składzie pełnym młodych i zdolnych graczy jak choćby: Tyreke Evans, Isiah Thomas, Aaron Brooks, DeMarcus Cousins czy też Marcus Thornton. Prędzej czy później ich gra musi zaskoczyć. W pierwszym spotkaniu Królowie co prawda przegrali na wyjeździe z Chicago, ale zostawili po osobie całkiem niezłe wrażenie. Dlatego też 2.35 na gości uważam za bardzo dobrą propozycję, gdyż najzwyczajniej w świecie na chwilę obecną kadrowo prezentują się znacznie lepiej niż przemeblowani gospodarze.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
LA Lakers plus Boston ako 2.60 unibet ⛔
Dzisiaj gram dubelek na gospodarzy z LA i Bostonu, jesli chodzi o druga druzyne raczej bedzie to formalnosc, Kozly slabiutkie, Boston w MIAMI dal swietny mecz u siebie beda mocni. W Los Angeles licze na niespodzianke, tak by sie przynajmniej moglo wydawac, ale ja przewrotnie jakos jestem spokojny o ten mecz. Buki caly czas nie wiedza jak ugryzc ten mecz, kursy lataja jak szalone, w koncu sie troche ustabilizowaly na ok 2 na Jeziorowcow, mi to odpowiada, jakos im caly czas ufam, ze w koncu wystrzela. Czy to bedzie dzisiaj? Dla mnie odpowiedz jest jednoznaczna.
e: lekka masakra jak dla mnie wczoraj, musze sie bardziej przyjrzec lidze ;)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks vs Houston Rockets
Typ: 2
Kurs: 2,98 ✅
buk: Unibet

Opis:
Wydaje mi się, że ten kurs jest nieco dziwny biorąc pod uwagę początek sezonu. Hawks nie są wielką potęgą NBA, a tym meczem zainagurują sezon, więc póki co znamy tylko ich staty z pre-seaon - na ostatnich 5 spotkań tylko 2 wygrane mecze.
Dla Houston będzie to drugi mecz - na koncie mają wygraną 9 punktami z Pistons w Detroit. Poza tym licząc mecze z pre-season - na 5 ostatnich gier wygrali 4. Moim zdaniem Harden zasilając tą ekipę znacznie zwiększył jej wartość i zapowiada sie niezly poczatek sezonu dla Rakiet. Mam nadzieję, że Jeremy Lin dostosuje się do jego poziomu plus trójki będą wpadać kiedy trzeba tj było z Pistons i będzie wybuchowo w Atlancie. Ktoś powie, że u siebie Atlanta grała b.dobrze w ostatnim sezonie - zgoda, ale po takim kursie biorę ten mecz z zamkniętymi oczami. Dla mało odważnych polecam handi na gości - z tego co pamiętam po kursie 1.9 jest jakies ciekawe. To tyle - go Harden , go Rockets!

PS. Termigez - podzielam na stówę Twoje zdanie:
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale czy kurs 2.70 na Houston w meczu z Atlantą to nie jest gruba przesada, czy jak to nazywacie value? Ja w zasadzie nie wiem na jakiej podstawie Atlanta jest tu tak zdecydowanym faworytem. Początek sezonu więc spodziewałbym się w takim spotkaniu 1.90 - 1.95, tym bardziej, że Houston bardzo dobrze zaprezentowało się w meczu z Detroit. Nic tylko grac.
 
K 0

konrad159

Użytkownik
Hawks- Rockets, kurs 3,05 bet365
Preseason Hawks raczej dobrze przepracowany, Houston nie miało Hardena, więc w ich przypadku wynikami przedsezonowymi nie ma się co kierować. Rockets, jak każdy wie, świetnie rozpoczęli sezon, Harden od razu się wpasował do drużyny, podobnie Asik i Lin (wiadomo, bez fajerwerków, ale solidnie). Jastrzębie za to grają swój pierwszy mecz w sezonie, mają sporo nowych zawodników i niektórzy niekoniecznie są w formie, czy też odnajdują się w taktyce. Tutaj właśnie upatruję szansy Rocketsów. Oczywiście nie ma co przesadzać ze stawką, ale po takim kursie szkoda byłoby nie spróbować.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
1. Orlando Magic vs Denver Nuggets


Nuggets win , kurs 1,435 - PinnacleSports, stawka 8/10
Nuggets(-6,0) win, kurs 1,98 - PinnacleSports, stawka 4/10


Do tego polecam dubla:
Heat+Celtics , ako 1,78 - Bet365
. Na rozegraniu zobaczymy aż 3 nowe twarze[ zamiast Lina i Bibby&#39;ego dostaniemy Feltona, staruszka Kidda i Włocha Prigion&#39;iego]
Good Luck
Prigioni to Argentyńczyk, z resztą się zgadzam. Też uważam te 3 mecze za najlepsze na dziś.
Denver po fatalnym falstarcie powinno gładko ograć osłabionych i przemeblowanych Magic. Oczywiste też jest, że Magic będą tankować bo to jedyna szansa żeby coś się tam ruszyło w przyszłości. Ten pierwszy mecz był jakiś dziwny, Karl testował jakieś dziwaczne rotacje np. Faried grał tylko 17 minut. Ponadto nie grał jeden z najlepszych zawodników, Włoch Gallinari.
Celtics moim zdaniem będą głównym rywalem Heat na wschodzie, bardzo mądrze zbalansowana drużyna z szerokim składem. Po drugiej stronie najbardziej niepasujacy do siebie backcourt w lidze i drużyna budowana bez większej logiki. Boston jest zbyt twardy dla Ellisa i Jenningsa.
Trzeci typ to też granie przeciwko śmiesznej drużynie, w której o składzie decyduje jeden gracz (a nawet o tym kto jest trenerem), drużynie, która dala sobie wcisnąć byłego, aktualnie wypalonego i kontuzjowanego gwiazdora i wreszcie drużynie, która naściągała w lecie dziadków z nazwiskiem jakby do bycia contenderem tych właśnie doświadczonych dziadków tylko jej brakowało. Mowa oczywiście o Knicks. To wszytstko w zamian za najlepszych młodych graczy. Miami powinno ich roznieść.

Zagrałem:

Miami -5 1.80
Celtics + Nuggets 1.85
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Atlanta Hawks-Houston typ 1 -6 1,9 bet365

Houston w pierwszym meczu wygrało w Detroit ,gdzie bardzo dobre zawody rozegrał Harden uzyskał aż 37pkt ,mieli tez dobry procent z gry 49,4%,dzielnie wspierał go Delfino ktory trafiał prawie wszystko 5/6 za trzy punkty ,bardzo dobry wynik jak na tego zawodnika.Dla Atlanty to pierwszy mecz sądze ze wyjdą z niego zwyciesko.Dokonali przed sezonem kilka ciekawych transferów przyszedł Korver czy tez Harris ale najprawdobniej tego drugiego nie ujrzymy.Pamiętam Atlante z tamego sezonu ,to byla przede wszystkim ekipa własnych śmieci ,mieli dobrą defensywe,i dobrą skuteczność za 3kt ,dzis mysle ze bedzie podobnie i gracze z Hawks powstrzymają na tyle Rakiety ze handi powinno wejsc.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat
Typ:
-Miami -5@1,80 ⛔⛔⛔

Pierwszy typ sezonu, pośrednio w stronę Miami, trafiony, dziś idą podobną drogą - tym razem polecam zwycięstwo Heat z niewysokim handi.

Dla mnie to mecz ewidentnych przeciwieństw. Z jednej strony mistrzowskie Miami, które w preseasonie jeszcze się wzmocniło, z drugiej nieudolni Knicks, którzy mają zdecydowanie najgorszy &quot;gwiazdorski&quot; team w lidze. Nie udało się jak dotąd połączyć Amare i Carmelo jednym, spójnym systemem gry, teraz tego pierwszego nie ma z powodu rehabilitacji, zostaje więc osamotniony Carmelo. W zeszłym sezonie Knicks niejedno spotkanie urwali na fali &quot;Linmani&quot;, urodzony na Tajwanie zawodnik wniósł nieco świeżości do gry nowojorczyków, a kilka spotkań wygrał niemal w pojedynkę. Mimo to rozstano się z nim, a duet rozgrywających tworzą teraz Felton z Kiddem. Felton solidny i tylko tyle, Kidd wiadomo, jest to pewna, stara szkoła NBA, jednak no właśnie - czy już nie za stara? Pozyskano jeszcze Brewera, i to by było na tyle. No, jest jeszcze młody Copeland, jednak po kilku błyskach w preaseasonie trudno wydawać jakieś sądy na temat roli tego gracza w tym sezonie.
Na papierze może nie wygląda to jeszcze tak źle, ale w praktyce Knicks wg mnie brakuje podstawy - zgrania i chemii. Odejście Lina, pauza Amare, kilku nowych graczy, czy ostatni mały szpital w drużynie, w takich warunkach trudno o zespół, który zrobi coś więcej niż pierwsza runda playoffs...jeśli w ogóle do nich wejdą, bo inne drużyny w konferencji wschodniej nie śpią, przede wszystkim Brooklyn.
Wspomniałem o małym szpitalu w Knicks nie bez powodu - poza Amar&#39;e poza grą jest jeszcze Shumpert, który leczy ten sam uraz co Rose, a na mniejsze lub większe urazy narzekają jeszcze Camby, Chandler czy J.R Smith. Nawet jeśli wszyscy dziś zagrają, to o 100% dyspozycję i zgranie może być trudno.
Kontuzje, problemy z ustawieniem personalnym i taktyką, brak chemii - te problemy nie dotyczą natomiast niemal w ogóle Miami. W pierwszym meczu z Bostonem potwierdzili, że nie są w wakacyjnej formie, a na plus trzeba zapisać przede wszystkim dobre występy nowych graczy, Allena i Lewisa. Tak jak pisałem w pierwszej analizie, potencjał dystansowy Miami jest wręcz niebotyczny, co w połączeniu z możliwościami tria James-Wade-Bosh daje nam maszynkę do wygrywania spotkań. Brzmi może banalnie, ale tak to wg mnie wygląda - aż do finału konferencji Miami powinno przeć jak czołg. Nie dość, że Miami ma, powiedzmy, 2 z 5-6 najlepszych graczy NBA, to jeszcze są oni otoczeni świetnie dobraną grupą zadaniowców.
Dodam jeszcze, że Knicks byli w zeszłym sezonie jedną z najgorzej broniących rzuty dystansowe drużyn, a Miami razem ze Spurs najlepszą w rzutach za 3. Nie ma w tym przypadku, bo poza Chandlerem (którzy oczywiście trójek nie wybroni) Knicks na nadmiar dobrych defensorów narzekać nie mogą.
Za Knicks wg mnie przemawia tylko możliwość, że jeden ze swoich wybitnych strzelecko występów zaliczy Anthony, no i fakt grania inauguracyjnego meczu w Madison Square Garden. Miami wypoczęte, podbudowane pewną wygraną z Celtics, gdzie zaprezentowali świetne tempo i egzekucje, zgrane, z już punktującymi nowymi nabytkami - biorąc to do kupy to chyba warto zaufać dziś Heat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
host3234 85

host3234

Użytkownik
Zagrają wszyscy. Roy powinien nawet dostać około 30 minut, co rokuje dośc dobrze, przed dzisiejszym meczem.
Nie rozumiem natomiast tego dzisiejszego hype&#39;u z Rockets. Hawks to ekipa własnego parkietu, wzmocnieni[!] Morrowem, Lou Williamsem , Kyle Korverem. W dodatku wreszcie w pełni zdrowy wydaje się być Horford. A Rockets? W czwartej kwarcie ze słabymi Tłokami wyciągnęli win, dzięki super skuteczności za 3 i świetnej grze Hardena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom