>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
Do zwolenników OCT, wczoraj miałem wrażenie że SAS się oszczędza, ja osobiście tego meczu nie gram, choć pewno obejrzę. Za drobne może Westbrooka asysty, choć do 6 podskoczyły na betsonie lub zagram win SAS jesli kurs pójdzie trochę w górę-ale powtarzam za drobne, żeby się przyjemniej spoglądało)
A na jutro lokata 1,35 czyli win Indiany. Łapać bo pewno kursy polecą
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Niestety, tylko jeden mecz Nas dziś czeka, a to ze względu na Sandy u wschodniego wybrzeża USA.
???? San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder ▶ 2,15
3 dzień rozgrywek 67 sezonu regularnego NBA. Spotykają się drużyny, które walczyły ze sobą w finale Konferencji Zachodniej. Po 6 rozegranych spotkaniach górą byli koszykarze OKC. Dziś uważam, że będzie podobnie. Mimo straty Hardena, który przeszedł do Houston w zamian za Kevina Martina i Jeremy&#39;ego Lamba, wielu ekspertów uważa, że ta wymiana jeszcze bardziej wzmocniła zespół dzisiejszych gości. Martin jest uważany za bardziej wszechstronnego gracza niż Brodacz, a Lamb,wybrany w tegorocznym drafcie z nr 12 właśnie przez Rakiety, może być kolejnym, przyszłościowym graczem Thunder. Co do gości, to wczorajszy mecz z Szerszeniami nie napawa optymizmem. Pozwolę sobie zamieścić wypowiedź Mati89, gdyż ja niestety nie widziałem tego meczu:
Parker wszystko ciągnął w ofensie. Jak jego nie było na parkiecie to run punktowy szedł w stronę Hornets. Całe szczeście że Duncan i Leonard swoje dołożyli ale Hornets w mojej ocenie grali lepiej.[...]. Neal i reszta ławki SAS tragedia. Bench Hornets z takimi leszczami jak Mason Jr wyglądał zdecydowanie lepiej.[...] Głupio oceniać po jednym meczu ale frontcourt SAS wygląda bardzo słabo. Davis niszczył ich wczoraj jak cholera. Jeśli Ibaka zagra mecz na dobrym poziomie to Oklahoma to wygra.
Uważam, że młodzi koszykarze z OKC mogą zabiegać staruszków z San Antonio, którzy grają dzień po dniu. W ataku Westbrook z Durantem, w destrukcji Serge Ibaka wspomagany przez Sefeloshe, lepsza ławka rezerwowych moim zdaniem przyniesie zwycięstwo Grzmotom.
PS. 2 dni temu szła masówka na Lakers - wiemy jak się to skończyło; wczoraj dużo &quot;pewnych&quot; typów na Nuggets - sytuacja jak z LAL. Dziś większych szans nie dajemy Ostrogom. Oby to był tylko przypadek ;p
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Życzę jak najlepiej, ale nie wchodźcie za mocno w tą OKC bo możecie się absolutnie przejechać ;) Większe szanse daję dziś SAS. Pozdrawiam ????
 
D 0

dzacol92

Użytkownik
Siema. Ja uważam właśnie że OKC będzie chciała pokazać, że strata Hardena wcale ich nie osłabiła, że dalej są faworytem do zgarnięcia całej puli. Z drugiej strony SAS wymęczyło wczoraj wygraną z NOH którym nikt nie dawał szans, dlatego kurs 2,10 w BAH jest bardzo zachęcający ;)
PS. To mój pierwszy post tutaj i nie wiem jeszcze jak się robi hiperłącza, wiec bez dissów proszę :p Pozdro
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ja uważam właśnie że OKC będzie chciała pokazać,
Tutaj chęci nie grają. Przypuszczam, że Lakersi też wczoraj chcieli pokazać, że stać ich wreszcie na wygraną ;) Nie wykluczam wygranej OKC, ale bardziej skłaniam się ku Spurs ;) Powodzenia, niemniej ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder -&gt; Tim Duncan over 14,5 pkt -&gt; 1,76 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 20 pkt Duncana

Przeglądając ofertę na dzisiejsze jedyne spotkanie w NBA natknąłem się na moim zdaniem bardzo ciekawy bet. Tim Duncan we wczorajszym meczu pokazał, że już na samym początku rozgrywek jest w formie. 10/15 skończonych akcji i 24 pkt pokazują w jakiej formie jest Timi. Dzisiaj moim zdaniem, jeszcze więcej piłek będzie iść na Duncana, gdyż jest jak dobrze wiemy kluczowym graczem &#39;&#39;Ostróg&#39;&#39;. Moim zdaniem jest to bardzo fajny typ, Duncan w trakcie swojej kariery w SAS ma średnią ponad 20 pkt, a tu nie wiem skąd taka niska linia, moim zdaniem buki się wyraźnie pomyliły. Tony Parker dzisiaj będzie wraz z Duncanem liderami ekipy z Texasu. Nie warto typować kto wygra ten zacny pojedynek, dlatego ja decyduję się na ten typ i polecam. Pozdrawiam Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

robertosan

Użytkownik
Tutaj chęci nie grają. Przypuszczam, że Lakersi też wczoraj chcieli pokazać, że stać ich wreszcie na wygraną ;) Nie wykluczam wygranej OKC, ale bardziej skłaniam się ku Spurs ;) Powodzenia, niemniej ????
Tu się nie zgodzę. Chęci jak najbardziej grają i w tym widzę duży plus dla OKC. Jako młody zespół wg mnie włożą w ten mecz 120% i bardziej będą chcieli go wygrać niż SA które zagra na 90-100% żeby mieć siły na play-offy tak jak w poprzednim sezonie.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Kolego RobertoSan to chyba zart SAS zagra na 90% bo szanują sily na play offy , 2 mecz sezonu a oni juz grają na 90% wedlug ciebie , wczoraj grali na pol gwizdka i jesli oglądal bys spotkanie to bys to widzial, wiedzieli z kim beda grali na nastepny dzien
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Ja tam gram już na jutro:
LA Lakers - LA Clippers
Typ - LA Clippers
Kurs - 2.45
✅✅✅
Unibet
Według mnie warto próbować. Lakersi jak na razie daleko od formy, jakiej wszyscy się spodziewali. Na 0-7 zgłoś się w preseason można było jeszcze przymknąć oko, ale teraz mam już sezon regularny, domowa porażka z Mavs, wczoraj porażka z Portland. Jak na razie słabo wygląda defensywa, co trochę dziwi, bo przyjście Howarda miało to zmienić, rzuca się też w oczy duża liczba strat i przeciętna gra ławkowiczów. Na dodatek we wczorajszym meczu poturbował się Nash, i jego status określa się jako doubtful (http://www.rotoworld.com/player/nba/417/steve-nash).
Z drugiej strony Clippers, wyniki w meczach przedsezonowych przyzwoite, ale przede wszystkim na start zwycięstwo z Grizzlies. Wyjściowa piątka w niezłej dyspozycji, do tego jednak całkiem solidna ława z graczami, którzy mogą odmienić mecz - Crawford, Bledsoe, do tego Odom, który wczoraj grał lepiej niż przyzwoicie czy Barnes (nie wiem czy już będzie do dyspozycji trenera). Na pewno większy pożytek z rezerwowych ma Del Negro niż Brown. Co tu dużo mówić, Bitwa o LA, rozdział I, z Kanadyjczykiem czy bez, myślę że warto próbować typu na Clippers
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
NY - Miami ( -1,5 ) za 1,47 w Bet 365 ⛔

Myślę, że trzeba brać zanim poleci jeszcze niżej. Co zagrało Miami w open game każdy widział. Nowojorczycy to jedna wielka niewiadoma, ale brak Amare&#39;a i najprawdopodobniej Cambyego ( rotowold.com) wskazuje na to, ze pod koszem będzie pusto, a to idealnie dla LBJ I Wade&#39;a. Dodatkowo LBJ W MSG - On po prostu uwielbia te świątynie koszykówki i nigdy tam nie odpuszcza. Co dalej ?? H2H w ostatnich 8 meczach ( 7 -1 dla Miami ). Preaseason ?? NY słabiutko, ledwie 2 wygrane po dogrywkach, reszta w łeb, no fakt Miami też nie zachwycało. Nie chcę pisać, że NY nie ma argumnetów, bo Dallas też niby nie miało mieć w meczu z LA , ale tu idę w kierunku Miami.

Memphis ( over 94,5 ) za 1,85 w Fortuna ✅

I tu się schyliłem do ziemniaka, bo bardzo sympatycznie to wygląda. Memphis stuknęło 94 w LA, teraz proponują ledwie oczko więcej z drużyną, która broni zdecydowanie gorzej. Pewnie buki sugeruję się że GSW powstrzymali Phoenix na poziomie 84 pts., ale to była wina Słońc , a nie obrony GSW. Dodatkowo dodam tylko, ze na ostatnie 13 pojedynków, aż 12 razy Memphis łamało linię. Dla mnie bomba i pobieram.

Powodzenia ! dziś wiele meczy i jeszcze pewnie coś napiszę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkania na pewno stawiam na LA Clippers (2.20). LAL prawdopodobnie bez Nasha, gra wygląda na szarpaną, widać że drużyna jeszcze nie &quot;wjechała&quot; na właściwy tor. Warto spróbować po takim kursie. Szanse wejścia typu oceniam na 7/10.

Co do innych spotkań próbować można gry na Sacramento Kings, a kurs 2.30 tym bardziej kusi :cool: Minnesota bez Love, bez Rubio oraz najprawdopodobniej bez Roy&#39;a, także osłabienia są duże. Kings w meczach przedsezonowych (np z LAL) prezentowali się dobrze, więc po takim kursie także grzechem byłoby nie spróbować. Szanse typu 6/10.

Na chwilę obecną prócz w/w spotkań widzę jeszcze:

Boston (1.30) + Miami (1.40) + Phoenix (1.50)
AKO 2.73
Szanse ticket&#39;u 7/10.
 
T 12

termigez

Użytkownik
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale czy kurs 2.70 na Houston w meczu z Atlantą to nie jest gruba przesada, czy jak to nazywacie value? Ja w zasadzie nie wiem na jakiej podstawie Atlanta jest tu tak zdecydowanym faworytem. Początek sezonu więc spodziewałbym się w takim spotkaniu 1.90 - 1.95, tym bardziej, że Houston bardzo dobrze zaprezentowało się w meczu z Detroit. Nic tylko grac.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale czy kurs 2.70 na Houston w meczu z Atlantą to nie jest gruba przesada, czy jak to nazywacie value?
Niby tak, bowiem Houston się ładnie pokazało w pierwszym meczu, ale typ ryzykowny bo nie wiadomo co gra Atlanta, a to ich pierwszy mecz - więc wcale nie musi to być przesada ???? Przekonamy się ???? Co się tyczy SAS - told Ya by być ostrożnym ;) choć handi dodatnie na OKC chyba weszło bo mieli bodajże +2,5 ???? Pozdrawiam
 
A 0

alan-90666

Użytkownik
Najlepsze rozwiązanie na dzisiejszą noc to pogranie Heat w New Yorku, można to pograć grubiej zważywszy co pokazali na inauguracje z Celtami.
Drużyna wzmocniona weteranami w postaci R.Allena i R.Lewisa którzy na pewno wniosą dużo do drużyny.
Świetnie wyglądają na początku sezonu i będzie na długo poczekać na pierwszą porażkę.


Miami @ 1,44 Pinnacle 9/10
Miami -5,5 @ 1,94 Pinnacle 6/10
Kolejne dwa spotkania które wydają w miarę pewne to Celtowie i Słońca z naszym Gortatem. Gram to z handi bo kursy
Boston -7,5 @ 2,0 Pinnacle 4/10
Phoenix - 4 @ 1,95 Pinnacle 5/10

Dużo osób widzę że typuję zwycięstwo LAC na LAL, ja się z tym nie zgodzę. Liczę właśnie w tym meczu na przełamanie graczy którzy tak jak Patysiak24 nie wjechali na właściwy tor.
Martwi mnie jedynie możliwa absencja Nasha. Jeśli zagra to jestem spokojny o typ.
Trochę może martwić postawa obronna drużyny Browna, ale nie po ściągali Howarda żeby teraz tracić w każdym spotkaniu +100 pkt.

Lakers @ 1,7 8/10 - typ zdecydowanie na przełamanie złej passy.


Lakers @
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Co do Clippersów to aż żal nie spróbować takiego kursu. W tym momencie wg mnie kursy powinny być odwrotne. Ok, Howard w Lakersach, ale przecież ostatnio też rzucił niemało i co :?: Tam póki co nie ma drużyny, a do tego nie ma kto tego poprowadzić, bo Nash się nie odnajduje w ich systemie gry, a do tego teraz ma go prawdopodobnie nie być. Mniej Nasha to więcej Blake&#39;a, a Blake nie daje rady z Clippers, nie jest w stanie poradzić sobie z Paulem. W dodatku Clippers mają zajebistą ławkę teraz czego nie można powiedzieć o Lakers. Crawford, Bledsoe, Hollins, Turiaf, Odom, Barnes, który ma już grać z tego co wiem. Naprawdę mocna ta ławka jest i myślę, że na Lakersów to powinno starczyć spokojnie.
 
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale czy kurs 2.70 na Houston w meczu z Atlantą to nie jest gruba przesada, czy jak to nazywacie value? Ja w zasadzie nie wiem na jakiej podstawie Atlanta jest tu tak zdecydowanym faworytem. Początek sezonu więc spodziewałbym się w takim spotkaniu 1.90 - 1.95, tym bardziej, że Houston bardzo dobrze zaprezentowało się w meczu z Detroit. Nic tylko grac.

Kurs kusi bo nawet 3.20 można wylukac ;) Typ też prawdopodobny, zwłaszcza po tym co pokazały &quot;rakiety&quot; w 1szym spotkaniu. Atlanta ekipa nieprzewidywalna, to będzie ich pierwsze spotkanie, nie wiadomo do końca co pokażą. Jak dla mnie po takim kursie zaryzykować można, Houston jest w gazie n o i ma Hardena :cool:
Sam się chyba skuszę za drobne typu na Houston.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Co do Clippersów to aż żal nie spróbować takiego kursu. W tym momencie wg mnie kursy powinny być odwrotne. Ok, Howard w Lakersach, ale przecież ostatnio też rzucił niemało i co :?: Tam póki co nie ma drużyny, a do tego nie ma kto tego poprowadzić, bo Nash się nie odnajduje w ich systemie gry, a do tego teraz ma go prawdopodobnie nie być. Mniej Nasha to więcej Blake&#39;a, a Blake nie daje rady z Clippers, nie jest w stanie poradzić sobie z Paulem. W dodatku Clippers mają zajebistą ławkę teraz czego nie można powiedzieć o Lakers. Crawford, Bledsoe, Hollins, Turiaf, Odom, Barnes, który ma już grać z tego co wiem. Naprawdę mocna ta ławka jest i myślę, że na Lakersów to powinno starczyć spokojnie.
Dodam od siebie, że Nash też nigdy nie dawał rady przeciw CP3 ( bodajże ledwie 7,3 pkt ), także nawet jak zagra, to przy jego dyspozycji i zgraniu Lalek to żadne handi. Clippers kusi jak cholera, jedyny minus to, ze zrobi się z tego masówa jak cholera :), a masówy jak to masówy lubią spłatać figla....

Jest dziś kilka dogów - Houston, Sacaramento, Cilppers a nawet i może Detroit. Coś pewnie wejdzie - trzeba tylko wybrać odpowiednio :)
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Memphis @Golden State Typ:Memphis1,95✅✅✅
Ja dzis upatrzylem sobie swietny kurs na Memphis. Zupełnie nie wiem z czego wynika to że buki faworyzują dzis bardzo przeciętną, powiedzialbym nawet słabą druzyne Golden State. Potencjały i oczekiwania obu druzyn są calkowicie na innych biegunach. Gracze z Memphis to od dluzszego czasu bardzo solidnie i przemyślanie budowana druzyna, budowana po to by konczyc sezon na poziomie 0.600+ i po to aby walczyc o wyzsze cele niz zakwalifikowanie sie do PO co nie udawaje sie ich rywalom, i w tym sezonie rownież sie nie uda.
Memphis na rozpoczecie sezonu zanotowali wyjazdową porażkę z jedna z czolowych druzyn na zachodzie, z LA Clippers. Mimo że przez dlugi czas trzymali sie a nawet prowadzili w meczu otwarcia to kiepska czwarta kwarta przesądzila o ich przegranej.
Druzyna z Oakland w srode zmierzyła sie z przebudowanym zespołem Phoenix Suns, wygrywając spotkanie w koncowce. Wystep GSW w meczu w Arizonie mimo wygranej oceniam słabo. Niemoc strzelecka graczy z Phoenix pozwolila juz w pierwszej polowie spotkania zbudowac duzą przewagę ktora nastepnie potrafili bez problemow roztrwonic i w ostatniej kwarcie przegrywac nawet 7 punktami. Mecz zakonczyl sie pomyslnie dla gosci lecz w moim przekonaniu nie jest to tyle zasluga ich gry co kiepskiej dyspozycji Słońc. Na plus dla Golden State mozna zapisac to że wraca do gry, a raczej rozpoczyna ją po dlugiej przerwie Andrew Bogut lecz przewiduje ze wymiar czasowy jego gry zamknie sie w 20minutach a przez reszte czasu frountcourt Memphis z Zachem i Marc&#39;iem bedzie rzadzil pod koszami.
Nie zastanawiajac sie dlugo poza halą trudno dostrzec jakiekolwiek elementy w ktorych GSW mieliby przewage nad bardzo solidną druzyną Grizzlies. Jak dla mnie to kurs dnia ktory absolutnie pobieram za grubsze.
 
L 181

lorak

Użytkownik
jeśli chodzi o ten świetny kurs na houston, to pamiętajcie, że oni się męczyli ze słabymi pistons (po trzech kwartach przegrywali mimo WYBITNEJ gry Hardena) i dopiero fartowny festiwal trójek w IV dał im zwycięstwo. hawks są dużo mocniejsi, szczególnie u siebie, tak więc ten zakład na rockets to niepotrzebne ryzko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom