>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ode mnie nie padło w żadnym zdaniu, że to trap game, więc nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Przykłady kabacika są z poprzednich sezonów - również nie przypominam sobie, żebym twierdził coś o trap game&#39;ach. Jeśli masz takie zdanie, chętnie je przyjmę na klatę. Teraz łatwo powiedzieć, kto jest kim, bo jest po meczu i wszyscy znamy wynik. Mecz wyjazdowy b2b nie ma żadnego znaczenia.
chyba nie odebrałeś tego zdania o laikach w stosunku do siebie? Nie rozumiem za bardzo co chcesz przyjąć na klatę.
A co do trap game - spytałeś retorycznie czy nie zastanawia nas dlaczego Knicks po takim zwycięstwie są dogiem, sugerując, że ten kurs na nich tu pułapka i nie warto tego ruszać, na co kabacik napisał, że nareszcie ktoś kto czai trap games, square play ... Nie zaprzeczyłeś, dyskusja ruszył dalej. Dlaczego więc teraz pytasz mnie skąd wytrzasnąłem coś o trap game?
Nagadałeś się strasznie o tym, teraz jakby się z tego wycofujesz - że nigdzie nie twierdziłeś, że to trap game, nigdy nie pisałeś tu żadnych trap game i zaraz dojdziemy do wniosku, że to w ogóle nie istnieje w praktyce tak? Albo pojawia się raz na rok. Ja jestem właśnie dlatego ciekaw o czym dyskutowaliśmy przed meczem Knicks 76ers. Ja o sportowej stronie, o której wy nie chcieliście się ani zająknąć. Jeżeli więc nie było to trap game, nie miałeś żadnych sportowych argumentów przeciwko mojemu typowi, to o co właściwie Ci chodziło? ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Twierdziłeś, że b2b na wyjeździe jest istotnym czynnikiem. Taka była twoja teza.
teams that embark on a two game away streak have a better win percentage (44.4%) than the average of 42.3% – an increase of 2.1%. For some reason, teams won more away games if they played two in a row rather than single games or longer sequences.
To zdanie obala Twoją tezę. To czy przeciwnik miał przynajmniej dzień odpoczynku nie ma znaczenia, bo Twoja teza odnosiła się do wyjazdowego b2b.
http://www.coverwire.com/basketball/nba_backtoback_ats.htm
kolejny ciekawy artykuł na temat braku znaczenia b2b.

Co do wyników - poszukaj. Mój temat jest ogólnodostępny dla każdego. Jeżeli MLB jest łatwiejsze do obstawiania od NBA, to proponuje się przerzucić:spokodfhgfh:

chyba nie odebrałeś tego zdania o laikach w stosunku do siebie? Nie rozumiem za bardzo co chcesz przyjąć na klatę.
A co do trap game - spytałeś retorycznie czy nie zastanawia nas dlaczego Knicks po takim zwycięstwie są dogiem, sugerując, że ten kurs na nich tu pułapka i nie warto tego ruszać, na co kabacik napisał, że nareszcie ktoś kto czai trap games, square play ... Nie zaprzeczyłeś, dyskusja ruszył dalej. Dlaczego więc teraz pytasz mnie skąd wytrzasnąłem coś o trap game?
Nagadałeś się strasznie o tym, teraz jakby się z tego wycofujesz - że nigdzie nie twierdziłeś, że to trap game, nigdy nie pisałeś tu żadnych trap game i zaraz dojdziemy do wniosku, że to w ogóle nie istnieje w praktyce tak? Albo pojawia się raz na rok. Ja jestem właśnie dlatego ciekaw o czym dyskutowaliśmy przed meczem Knicks 76ers. Ja o sportowej stronie, o której wy nie chcieliście się ani zająknąć. Jeżeli więc nie było to trap game, nie miałeś żadnych sportowych argumentów przeciwko mojemu typowi, to o co właściwie Ci chodziło? ;)
nie było tam żadnej sugestii na temat trap game&#39;u a pytanie nie było retoryczne. Napisałem, że szykuje się square play na Knicks. To wszystko. Dyskusję o trap gamach zaczął kabacik. Więc nie rozumiem dlaczego odnosisz się teraz do mnie z tym. Wypowiadałem się na temat teorii bukmacherki w odniesieniu do trap gamów, a nie odnosiłem trap game&#39;u do tego meczu. Skoro podjąłeś dyskusję, to dyskutowałem. Napisałem, że rozumiem Twoje argumenty za Knicks. Miałem inne sportowe argumenty przeciwko Knicks, ale dyskusja nie dotyczyła meczu, tylko zjawiska trap game i back to back.

lukascash,
dzień odpoczynku przeciwnika ma ogromne znaczenie, ale widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu (utożsamianie &quot;streak&quot; z &quot;b2b&quot; przelało czarę goryczy - no ale tak postępują ludzie, którzy na siłę chcą udowodnić swoją tezę), więc z mojej strony EOT.
chętnie zapoznam się ze statystykami..jeżeli ich nie masz, Twoja teza jest bezwartościowa. Pozdrawiam

A lot of people like to bet against a visiting team playing the second of back-to-back games. However, the reality is that the home team won nearly 64 percent of the time in that situation, but only covered the spread 50.3 percent of the time.
It&#39;s reasonable to assume that a team will be tired in the second of back to back games and the regulars will get fewer minutes in the second game than in the first but surprisingly, just the opposite is the case.
A team playing a set of back-to-backs is more vulnerable in the first game than in the second one.

jeszcze jakieś wątpliwości?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 181

lorak

Użytkownik
Co się tyczy Dallas, ostatnio swobodnie wygrali u siebie z TB, za co należą się pochwały, niemniej, przyznam, że nie deprecjonowałbym wartości Toronto. Wczoraj gdy OKC zagrała swoją &quot;A&quot; game, to rzeczywiście nie mieli czego szukać, ale obawiam się, że dziś mogą postawić twarde warunki niedawnym mistrzom NBA.
Lowry dziś w nocy się skontuzjował (kostka) i na 99% nie zagra, a raptors są bez niego słabiutcy. poza tym grają b2b na wyjeździe przeciw wypoczętym mavs ;) tak więc dallas to jak najbardziej bezpieczny typ.
w sumie można nawet zagrać handi -6,5 na dallas za 1,92 (pinnacle). brak Mariona mniej znaczy dla mavs niż brak Lowryego dla toronto, szczególnie w tym matchupie, bo podstawowy SF raptors jest słaby w ataku.
lukascash,
dzień odpoczynku przeciwnika ma ogromne znaczenie, ale widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu (utożsamianie &quot;streak&quot; z &quot;b2b&quot; przelało czarę goryczy - no ale tak postępują ludzie, którzy na siłę chcą udowodnić swoją tezę), więc z mojej strony EOT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mój typ na dziś.

Charlotte over 93,5 za 1,85 w Fortuna ✅✅✅

Gospodarze przystępują do meczu z bilansem 1-1. Rzucili póki co u siebie niezłej defensywie Pacers 90 pkt. i na wyjeździe Dallas 99. Dziś linia ustawiona lekko poniżej średniej, a obrona rywala pozostawia wiele do życzenia. Na wyjazdach 125 przyjęli z Miami i 115 z Orlando. Ok, ofensywa Bobków to nie ta półka co powyzsze drużyny ale na 94 oczka spokojnie ich stać. Coś jeszcze ?? Rok tem Phoenix przyjęło w Charlotte 123 a dwa lata temu 125 punktów. U siebie nie było lepiej ( 2 x 114 oczek ). Coś mi się wydaje, że ktoś tu z tą linią przyspał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Utah Jazz vs Los Angeles Lakers
Jeziorowcy zawitają dziś do Salt Lake City, gdzie podejmą ich miejscowi Jazzmani. Drużyna Lakers po ostatnich niepowodzeniach wydaje się wracać na właściwe tory.
Goście zagrają dziś bez swojego podstawowego rozgrywającego Steve-a Nasha. Jego miejsce w S5 zajmie Steve Blake. Mimo to wątpie aby gospodarze byli w stanie ugrać coś z drużyną złota i purpury. Mają po prostu za słaby skład. Ostatnie porażki Lakers były spowodowane tym iż trener Mike Brown eksperymentował nad rotacjami w swojej drużynie. Po wygranej z Pistons, ekipa Jeziorowców wraca na swój stały wysoki poziom, i Jazz nie mają z nimi dziś żadnych szans.
Typ: Los Angeles Lakers⛔⛔⛔
Kurs: 2.27
Buk: Unibet
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam.
Dziś ciekawie zapowiada się rywalizacja w Atlancie, gdzie Hawks zagrają z Indianą. Oba zespoły legitymują się takimi samymi bilansami spotkań, z taką różnicą, że Atlanta zagrała 2 mecze mniej. Uważam, że w tym spotkaniu faworytami są gospodarze. Co prawda przegrali oni domowe spotkanie z Houston, ale mecz stał na wysokim poziomie, a osobą, która okazała się decydującą był niesamowity Harden. W drugim meczu Hawks odprawili z kwitkiem nie byle kogo bo finalistę poprzednich rozgrywek Thunder i to na ich terenie. Widac, że gra Atlanty jest poukładana i akcje w ofensywie się zazębiają. Posiadają oni wyrównany, ciekawy skład do którego przed sezonem dołączył Lou Williams i praktycznie z miejsca stał sie ważną postacią drużyny. Co prawda nie zagra najprawdopodobniej Josh Smith, lecz ten zawodnik pauzował również z Oklahomą, więc drużyna potrafi grac bez niego.
Bardziej sceptycznie podchodzę do ekipy Pacers. Wyjazdowe porażki z Spursami i Bobcast nie napawają optymizmem, zwłaszcza ta druga to na pewno niespodzianka na minus. Niepokojąco słabo wygląda atak Indiany. O rozlegulowanych celownikach świadczy fakt, że w żadnym z dotychczasowych meczy nie przekroczyli bariery 40% skuteczności. U siebie Pacers wymęczyli zwycięstwo ze średnimi Kings po 2 dogrywkach. Powodu męczarni Indian na początku sezonu szukałbym w absencji Dannego Grangera, który w poprzednim sezonie był siłą napędową zespołu. Granger będzie pauzował jeszcze przez dłuższy czas więc ciężko szukac lepszych perspektyw dla gości.
Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty uważam, że Atlanta powinna wyjśc zwycięsko z tej potyczki i niesieni dopingiem miejscowych kibiców zainkasowac pierwsze zwycięstwo na własnym terenie w tym sezonie.

Także podsumowaniem moich rozważań jest:
Atlanta Hawks - Indiana Pacers TYP 1 Kurs: 1,62 Unibet ✅✅

Życzę udanej nocki! ????


E: Jeszcze tak myślę nad overem w meczu Bobcast - Phoenix. Linia na 194 Wydaję się, że obrona obu zespołów nie powala na kolana i może byc strzelanina... Ktoś może coś wiecej powiedziec na ten temat? ????

No i była strzelanina... ????
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Patrze już w trochę w NBA się uspokoiło i faworyci zaczęli wygrywać. Pora więc wrócić do gry ???? Postanowiłem poszukać jakiegoś bezpiecznego dubelka.
Na początek Mavs - Raptors✅. Tutaj obstawiam po głębszym przmyśleniu Dallas. Co prawda grają bez Nowitzkiego i Mariona, ale w dobrej formie jest OJ Mayo. Będzie więc komu poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Raptors natomiast bez Lowrego. Ale mają na jego miejsce Calderona , który od lat prowadził drużyne Toronto , więc na pewno jest gotowy do gry. Także pod względem braków jest remis. Aczkolwiek Dallas jest w formie , a Toronto poza Kanadą od lat już dostają baty. Gdyby nie moje wcześniejsze niepowodzenia dałbym -6,5 na Dallas.
Drugi typ to bezpieczne Miami - Nets.✅ Wiadomo mistrzowi grają u siebie , gdzie są szczególnie mocni a Brooklyn to taki średnia idealny do bicia w takim meczu ???? Że wspomne pare faktów , Miami wygrało osatnich 15 z 17 gier u siebie łącznie z Play Off. A LBJ wygrał z Nets ostatnie 14 pojedynków trzepiąc średnio ponad 30 puntów.
Tak więc Dallas &amp; Miami ako 1.55✅
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wczoraj zastanawiałem się czy grać under w Charlotte przy linii 188.
Dzisiaj gracze - w tym jak widzę także niektórzy z was - mocno ułatwili mi tą decyzję, ponieważ linia urosła bardzo mocno. Za to oczywiście - dziękuję. (bez żadnej ironii, po prostu różnimy się w ocenie tego meczu i pomogliście mi podjąć decyzję ;))

Phoenix Suns @ Charlotte Bobcats ⛔ Mullens, który trafił najwięcej w karierze jedną trójkę na mecz, dziś już 6 po IIIq i niech to starczy za podsumowanie;)
under 195,5 @ 1,81 Pinnacle

Dlaczego tak?
Suns mają małe tournee po wschodzie i grają dziś po dwóch blow-outach z Magic i Heat, z najsłabszymi Bobcats. Co na razie można powiedzieć o grze Suns? Nic ciekawego. Jedna wielka nędza, ale ja daję im czas. Zespoły Gentry&#39;ego zazwyczaj powoli zaczynają, a ten zespół jest po wielkich zmianach. Ale wracając do rzeczy: ofensywa Suns, pomimo takich zawodników jak Dragic, Beasley, Scola czy znakomity w akcjach pnr Gortat wygląda bardzo mizernie. Dobrze w zasadzie grają tylko podkoszowi na razie. Fatalna forma rzutowa graczy obwodowych: Dragicia, Dudleya (OH MY GOD - Jared na na razie gra taką kupę, że szok..), Browna, Johnsona. Beasley też słabo póki co, ale w przeciwieństwie do reszty zdarza mu się trafić trójkę. TRA-GI-CZNIE wygląda gra w ataku drugiego garnituru pod wodzą Sebastiana Telfaira. Marshall nie jest na razie chyba gotowy na NBA, ale naprawdę ja wolałbym go ogrywać, bo Seba zabija ofensywę własnej drużyny. Po b2b na Florydzie i dniu przerwy naprawdę nie oczekujmy, że Suns poprawią ten atak.
Tym bardziej, że na przeciwko wychodzi drużyna z tak samo słabą ofensywą, a nawet jeszcze słabszą, za to z kilkoma ciekawymi nazwiskami po bronionej stronie parkietu - Kidd-Gilchrist, Biyombo czy Thomas. Ofensywa prowadzona przez Kembę Walkera na poziomie NBA naprawdę nie może być dobra. Bobki sprawiły już w tym sezonie niespodziankę i ograły u siebie na starcie sezonu Indianę. Wynik underowy mocno. Potem wyjazdowy blow-out z dobrą ofensywą Mavs, więc wg mnie nie ma co się sugerować tym wynikiem. Bobcats na pewno zdają sobie sprawę, że potencjał ofensywny Suns jest niewyobrażalnie większy i może on w każdej chwili odpalić. Jeżeli więc chcą u siebie coś ugrać, to muszą wygrać ten mecz obroną - w tym na pewno mogą się mierzyć. Dodatkowo w Suns po straceniu 115 i 125 pkt w dwóch ostatnich meczach, na pewno będzie większy nacisk na poprawę defensywy, bo jeżeli w ofensywie nie idzie, to warto pobronić mocniej.

195,5 czy 194,5 to naprawdę wg mnie spora linia dla tego meczu, ale zobaczymy jak to się zakończy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ciekawa noc przed nami, kilka fajnych pojedynków również pod względem typerskim:.
Rockets - Nuggets @ 1.77 Pinnacle ⛔
Naprawdę super kurs na Rakiety. Houston wygląda na początku sezonu znakomicie, ogromne ilości punktów nabija nowa gwiazda zespołu Harden. Ostatnio trochę pecha z Portland i porażka po dogrywce, jednak uznałbym to za wypadek przy pracy. Inna sprawa, że Nuggets wyglądają jak do tej pory żenująco słabo, kadrowo zespół bardzo silny na czele z Gallinarim, czy Igoudalą, ale po grze i wynikach na razie tego nie widać. Jedna wygraną z marnymi Pistons i baty od takich ekip jak Orlando, czy 76ers chluby nie przynoszą. Goście grają d2d, Houston powinien być bardziej wypoczęty, szybszy i powinien pokonać Denver.
Jazz - Lakers @ 1.70 Pinnacle ✅
Kurs na Utah jak dla mnie bajeczny. Buki wystawiły takie kursy tylko i wyłącznie z powodu ogromu gwiazd w ekipie Los Angeles. Gra Jeziorowców jak na razie przyprawia mnie o dreszcze, są koszmarnie słabi na początku tego sezonu. Widziałem ich z Dallas i Clippers i naprawdę to jest dno. Oczywistym jest, że to jeden z pretenderów do tytułu, ale na chwilę obecną wygląda to słabo. Brak zgrania, kompletnie zawodzi jak na razie ławka, do tego nie zobaczymy dziś prawdopodobnie po raz kolejny Nasha. Hala Jazzmanów to prawdziwa twierdza, specyficzny klimat ich boiska czyni ich drużyną absolutnie własnego terenu. W tamtym sezonie nie jedna drużyna się tutaj wyłożyła. Co do h2h to Lakersi dostają ostatnio srogie baty od Utah, przegrali z nimi 4 pojedynki z rzędu. Nie wydaje mi się aby Lakers w obecnej dyspozycji potrafili zrobić cokolwiek w tym meczu i stawiam zdecydowanie na Jazz.
Heat (-10.5) - Nets @ 2.05 Pinnacle ✅
Kurs naprawdę świetny, Miami jak na razie na swojej hali gra bajeczną koszykówkę nieosiągalną dla reszty ligi. W trzech meczach granych u siebie nabili odpowiednio 120, 119 i 124 punkty ???? co jest wyczynem niesamowitym. Potężna moc na obwodzie do tego Lebron czynią z tej drużyny potęgę. Jeśli ma się na ławce takich strzelców jak Allen który jest praktycznie gwarancją kilku celnych &quot;trójek&quot; to można robić z rywali wiatraki. Nets z Deronem jak na razie na swoim średnim poziomie, batki u siebie od Wilków i wygrana z Toronto. Dziś powinni zebrać srogie lanie, rzadko komu udaje się nawiązać walkę na hali Miami, a już z Żarami w takiej formie naprawdę ciężko jest cokolwiek zdziałać i dobitnie przekonały się o tym chociażby Słońca ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś radzę ostrożnie z LAL, chociaż kurs zachęca i osobiście wierzę w wygraną, to podobno coś jest na rzeczy w kwestii trenera, poszły plotki że biorą pod uwagę wymianę Browna na J. Sloana. Mike Brown ciągle eksperymentuje z rotacją, od dziś World Peace ma grać jako rezerwowy na pozycji SG, i to w opinii wielu nie poprawi ich gry. Ogólnie chemia w zespole podobno nie najlepsza.
 
gordonez 31

gordonez

Użytkownik
Kilka propozycji zakładów na zawodników:
Kemba Walker poniżej 5 asyst 1,80 Betsson
W dwóch meczach tego sezonu notował trzy i pięć asyst. W poprzednim jego średnia wynosiła 4,4 (4,9 w meczach, na które wychodził w pierwszej piątce), a więcej niż pięć asyst uzyskał w 14 spotkaniach.
Kevin Garnett poniżej 23 punktów+zbiórki 1,85 Betsson
KG niestety się starzeje. W trzech dotychczasowych meczach uzyskiwał w tych kategoriach 21, 19 i 22. Na parkiecie spędza średnio mniej czasu niż w sezonie 2011/12 (o 2,4 min). Nie sądzę też, aby u siebie w meczu z Wizards musiał być wyjątkowo eksploatowany.
LeBron James poniżej 9 zbiórek 1,85 Betsson
Co prawda w tym sezonie w dwóch z czterech meczów uzyskiwał więcej, ale obiecująco wygląda statystyka z poprzedniego. Na 62 spotkania sezonu regularnego dwucyfrową liczbę zbiórek miał w 17 (27,4%).
Greivis Vasquez poniżej 14 punktów 1,85 Betsson
Wenezuelczyk zdołał co prawda rzucić Bulls 18 oczek, ale w meczach z Jazz i Spurs zdobywał odpowiednio 13 i 8. Liczę, że przeciwko 76&#39;ers nie poszaleje.
Al Jefferson poniżej 15 punktów 1,85 Betsson
Zagra przeciwko Howardowi. W poprzednim sezonie było zaledwie kilka przypadków, gdy center drużyny przeciwnej w starciu z nim zdołał zdobyć więcej niż 15 pkt.
Złożę z tego system 4/5.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jrue Holiday over 16 punktów 1,85 Tobet
Jeszcze raz typ na &quot;reżysera szóstek&quot;. Dzisiaj zespół Holiday&#39;a zagra w Nowym Orleanie gdzie mają szanse na wygraną. Z tym, że do tego są na pewno potrzebne punkty ich lidera. Nowy Orlean osłabiony brakiem Riversa, Davisa i Gordona. Więc dzisiaj rywalem Jrue&#39;a będzie Vasquez w mojej ocenie gracz o dużo mniejszym potencjale co pokazują statystki od początku sezonu. Jrue(19,3 PPG) a Greivis(13 PPG). Warto spojrzeć na statystki rzutów w każdym elemencie o wiele lepszy jest Jrue. Dzisiaj uważam, że lider &quot;szóstek&quot; przekroczy linię 16 punktów i być może poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa.

Dwight Howard over
19,5 punktów 1,85 Tobet
Utah Jazz - Los Angeles Lakers 2 2,30 Bet365

Jeszcze dwa typy na dzisiejszą noc. Lakers nie zawiedli mnie w potyczce z Detroit i liczę dzisiaj na to samo. Lakers to moc pod koszem, chyba większego atlety niż Howard nie ma nawet na tym świecie. Jak by poprawił celność z linii rzutów wolnych to w ogóle by było super. Nie liczę na to, że kiedykolwiek uda mu się nauczyć rzutów za trzy punkty jak np Bosh ???? Okey, Nasha nadal nie ma ale Lakaers mają indywidualności które mogą rozstrzygnąć o losach spotkaniach w ostatnich sekundach. Howard dzisiaj myślę, że sobie spokojnie poradzi z Jeffersonem. Bryanta pewnie dzisiaj pokryje Hayward którego spokojnie będzie ogrywał Kobe. Problem może być w rozegraniu piłek między innymi do Kobego czy Dwight&#39;a. Jednak uważam, że over punkty dzisiaj Howard zrobi i to w dużej dzięki niemu Lakers zwyciężą. Mecz na pewno będzie zacięty i kto wie czy wynik nie wyjaśni się w ostatnich sekundach..
tragedia .. ⛔⛔⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zagrałem już dwa typy - Houston⛔ i under w Minneapolis✅. Rano czułem się pewniej niż teraz, ale zostawię to tak jak jest. Denver wciąż mnie nie przekonuje i dopóki nie zaczną grać lepiej, będę próbował grać przeciwko nim. O tyle jakoś pewniej się czuję z tym typem na Rockets, że ci przegrali ostatni mecz u siebie. Denver ma za dużo przestojów w grze, choć wczoraj nieźle atakowali tablicę przeciwnika. Ale Detroit to Detroit - niemrawe i bez pomysłu, zostali kompletnie zdominowani. Under w Minneapolis - Orlando grało wczoraj na niesamowitej skuteczności 42% z gry, 42% za 3. Minnesota u siebie powinna lepiej bronić. Liczę raczej na twardą koszykówkę a nie happy game.Linia się przesunęła w górę, co mnie trochę niepokoi, ale co tam. Pierwsza myśl najlepsza. Zastanawiam się także nad Memphis✅ - matchup mają niezły. Frontcourt przewaga, backourt można się kłócić, ale Tony Allen defensywnie może uprzykrzyć grę Ellisowi. Gay i Harris to inna klasa. Kolejna sprawa Atlanta-Indiana. Indiana bez Grangera ma straszne problemy ze zdobywaniem punktów. Hawks w pierwszym meczu u siebie przegrali, potem niespodziewanie wygrali w Oklahomie i teraz wracają do siebie, więc może jakiś underek✅. Pomyślę.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
&quot;Królowie pogrążą Pistons&quot;
Sacramento Kings - Detroit Pistons
Typ: 1(-5)
Kurs : 1.77
Buk: Marathonbet
7/10

Dla zespołu prowadzonego przez Lawrence’a Franka w sześciomeczowym cyklu na wyjeździe, Sac-Town będzie czwartym przystankiem. My w tym meczu wstrzelamy się w magię kilku cyferek, które stanowią prawo serii.
Sacramento Kings mają bilans 1-3, a Pistons jako jedyni obok Wizards nie zanotowali jeszcze ani jednego zwycięstwa. Na ich korzyść jednak przemawia seria 4 kolejnych wygranych z Królami. Ostatni raz Kings pokonali Pistons 12. listopada 2008 roku.
Dodatkowo Pistons będą grali dzień po dniu. Jakość ich gry pozostawia wiele do życzenia, a kierujący zespołem Rodney Stuckey bije na wszelkie możliwe sposoby rekordy nieskuteczności. Jak jednak informuje Corey Maggette, jest to spowodowane zapaleniem ucha.
Ozdobą tego meczu będzie rywalizacja pod koszem. DeMarcus Cousins, który podczas swojej kariery, w czterech meczach przeciwko Pistons notuje statystyki na poziomie 15 punktów i 9 zbiórek, będzie miał za swojego rywala Grega Monroe. Center przyjezdnego zespołu jest jego najjaśniejszym punktem. W czterech rozegranych meczach notuje średnio blisko 15 punktów i 8 zbiórek.
Wczorajszy mecz był dla Monroe najlepszy w sezonie. Zanotował 27 punktów i wywalczył do tego 10 zbiórek w starciu z Nuggets.
Kings mają szansę, by przerwać wstydliwą serię porażek przeciwko Tłokom, którzy obecnie znajdują się w dołku. Myślę, że „prawo serii” nie zadziała pozytywnie dla Pistons i swoje pierwsze zwycięstwo będą musieli odnotować później niż w Sacramento.
&quot;Słońca rozgrzeją Charlotte&quot;
Charlotte Bobcats - Phoenix Suns
Typ: 2
Kurs: 1.72
Buk: expekt
7/10

Trzeci wyjazdowy mecz Suns z rzędu, choć rywal wydaje się być o wiele łatwiejszy.
Czy Suns będą w stanie, w Charlotte zakończyć swoją serię dwóch porażek z rzędu?
Zadanie w teorii wydaje się być proste do zrealizowanie. Jednak teoria, a parkiet w NBA – to zupełnie
dwa oddalone od siebie bieguny.
Gospodarze do spotkania podejdą osłabieni brakiem swojego podstawowego rzucającego obrońcy.
Mowa tutaj o najlepszym strzelcu z poprzedniego sezonu Geraldzie Hendersonie.
Henderson, w przegranym meczu przeciwko Dallas Mavericks skręcił kostkę i trener Mike Dunlap nie
będzie mógł skorzystać ze swojego zawodnika od 2 do 4 tygodni. Jego miejsce w wyjściowym składzie
gospodarzy powinien zająć Ben Gordon lub Ramon Sessions.
Sassions, jako były zawodnik Lakers, w dwóch rozegranych meczach wychodził z ławki, jednak w
niczym nie przeszkodziło, by był jednym z najlepszych strzelców w najsłabszej drużynie ostatniego
sezonu. Ramon notuje średnio 16 punktów i 4 asysty, a więcej dla zespołu Charlotte Bobcats notuje
tylko rozgrywający – Kemba Walker – 20 punktów, 4 asysty i tyle samo zbiórek.
Trener zespołu z Arizony wypowiedział się w mediach, że nie ma podstaw do paniki. Sezon jest długi,
a do końca rozgrywek zostało 78 meczy, a jego zespół potrzebuje czasu, by zacząć funkcjonować jako
zespół i to jest ich głównym celem.
Suns mają bilans 1-3. Jedyne zwycięstwo odnotowali na własnym parkiecie z Detroit Pistons.
W ostatnim wyjazdowym meczu, tylko najwięksi optymiści mogli zakładać scenariusz, że Słońca
przeciwstawią się aktualnym mistrzom NBA. Pobyt na Florydzie dla ekipy Marcina Gortata nie był
udany, bo przegrali również rywalizację z Orlando Magic i podróż na Florydę zakończyli z bilansem 0-
2.
Mecz z Bobcats będzie dla Suns trzecim z rzędu spotkaniem przeciwko ekipie z Southeast Division.
Mam nadzieję, że atut w postaci podkoszowego duetu Scola – Gortat przyniesie dla Phoenix
drugie zwycięstwo, w obecnym sezonie. O ile Scola nie jest wybitnym defensorem, to wszystkie
swoje mankamenty może nadrobić w ofensywie. Dziś ze zdobyczą dwucyfrową nie powinien mieć
problemu, bo naprzeciwko niego stanie ktoś z pary Byron Mullens –Brendan Haywood.
Dodatkowo oczekuję, że na pozycji silnego skrzydłowego da w końcu o sobie znać Michael Beasley,
który powinien wykorzystać swoje warunki fizyczne, ale przede wszystkim doświadczenie przeciwko
swoim obrońcom.
Drużyna z Arizony zbiera średnio 45 piłek, gdzie rywalom pozwalali zbierać średnio 46 piłek.
W tym elemencie gorzej prezentują się gospodarze, którzy zbierają niecałe 40 piłek, pozwalając
rywalom na średnią ilość zbiórek blisko 48.
Dlatego, to będzie jednym z kluczowych elementów dla Phoenix Suns. Jeśli goście przejmą kontrolę
w walce o zbiórki i zagrają skutecznie w ataku to Suns powinni bez problemów poradzić sobie z
Charlotte Bobcats.
Jako ciekawostkę dodam, że Suns dopiero, w poprzednim sezonie - 5 lutego przerwali serię 4 porażek
z drużyną Bobcats.
W NBA lubię tzw. „prawo serii”, Suns podczas trzeciego meczu z rzędu, przeciwko ekipom z
Southeast Division ma największe szanse na wygranie meczu, a kurs na to jest bardzo ciekawy.
Pozostałe typy:
Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies 2@ 1.95 bwin 3/10
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic 1(-5) @ 1.87 Marathonbet 4/10
GSW - Cleveland Cavaliers 1(-4) @ 1.88 Pinnacle 3/10
Houston Rockets - Denver Nuggets 1 @ 1.77 Pinnacle 3/10
Miami Heat - Brooklyn Nets under 210 @ 1.77 Pinnacle 3/10
Boston Celtics - Washington Wizards under 188 @ 1.84 Marathonbet 3/10
5 / 8 = ✅ 3.26
 
psotnick 938,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
WAS Wizards @ BOS Celtics
(Sumy w meczu)
Typ: Poniżej 189.0 @ 1.74 bet365 ⛔ 94-100

Oba zespoły w ubiegłą sobotę zaserwowały kibicom w Waszyngtonie mało strawne zawody, wygrane ostatecznie przez gości (86-89) rzutami wolnymi w ostatnich sekundach. Słaba skuteczność obu zespołów (42%-43%), a do tego mnóstwo strat (9-15) sprawiły, że trudno było to oglądać. Celtom z ogromnym trudem idzie zdobywanie punktów na początku sezonu. Jest to w jakiś sposób nawet zrozumiałe, kiedy nowi gracze jak Jason Terry czy Jared Sullinger ciągle wkomponowują się w system gry Doca Riversa. Tymczasem Czarodzieje rozegrali dopiero dwa mecze w tym sezonie i te 86 oczek z Bostonem jest ich jak na razie największą zdobyczą. Drużyna ciągle musi się obywać bez Walla i Nene, ale idzie im to gorzej niż słabo. Wall jest ich bezsprzecznie najlepszym graczem, jako rozgrywającym sporo punktuje, często wchodzi pod kosz kreując partnerom wolne pozycje. Dopiero teraz widać, jak ofensywa Czarodziejów jest od niego uzależniona. Bez niego na parkiecie Wizards nie są tym samym teamem i obawiam się, że dzisiejszym meczu nie poprawią swojego rekordu punktowego. Oba zespoły pokazały już jakie mają trudności ze dobywaniem punktów, dlatego możemy się spodziewać kolejnego nisko punktowego rozstrzygnięcia. Rozsądną propozycją na ten mecz wydaje się być under punktowy.
DET Pistons @ SAC Kings
(Sumy w meczu)
Typ: Poniżej 194.0 @ 1.74 bet365 ⛔ 103-105

Tłoki ciągle czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie (0-4). Ich największym problemem jest szwankująca ofensywa (90.3 na mecz). 97 punktów jakie rzucili we wtorek w Denver to ich najlepsza zdobycz jak do tej pory. Wprawdzie Królowie nie są pierwszym teamem (mówiąc eufemistycznie), który przychodzi nam do głowy jeśli mowa o dobrej obronie, ale chyba i tu zaczyna się coś zmieniać. Przedsezonowe treningi defensywne zdają się przynosić efekty, przynajmniej na początku sezonu. W zeszłym sezonie mieli najgorszą defensywę w NBA (104.4 punktów na mecz). W tym sezonie jak do tej pory tylko raz dali sobie wrzucić powyżej setki, ale Indiana potrzebowała na to 2 dogrywek. Średnio we dotychczasowych meczach pozwalali rywalom na 95.8 punktów na mecz, co jest sporym postępem. Biorąc pod uwagę, że Pistons grają dzień po dniu, a do tego 3 mecz w ciągu 4 dni można się spodziewać, że będą mieć jeszcze większe problemy ze zdobywaniem punktów niż zwykle. W tym meczu znowu dobrym pomysłem według mnie jest under punktowy.

edit: do prorokxxx i blaise wydaje mi się s łowa o plag iacie są trochę przesadzone. Ale przyjmuję krytykę, posypuj ę głowę p opiołem, mea culpa. Przyznaję , że inspirowałem się typami z jedn ego z amerykańskich portali. Tylko, że typów na każdy mecz było dziesiątki, ja wybrałem te z którymi sam się zgadza łem i zagrałem. Być może
powinienem po prostu pod postem zaznaczyć źródło, nawet na pewno, wtedy pewnie nie byłoby żadnego problemu. Nie mam ni c na swoj e usprawiedliwienie . M oże tylko to, że dzięki temu mogli się z nimi zapoznać ci, którzy nie znają angielskiego (choć mam świadomość, że to słabe usprawiedliwienie ). Ale nie chc ę się chować za jakimś beznadziejnymi wymówkami. Tak jak napisałem : moja wina , możecie mnie spali ć na typerskim stosie. Mam tylko nadzieję, że nikomu tą głupotą (bo świ ństwem bym tego jednak nie nazwał ) nie w yrz ą dziłem żadnej krz ywdy i nikt na tym nie stracił . J ak się okazało były to może i dobre, ale zupełnie nietrafione bety.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W Dallas nie zagra jeszcze Brand bo jego żona urodziła dziecko. Gdyby Dirk i Marion byli zdrowi to bym zbytnio nawet uwagi na ten fakt nie zwrócił bo Brand gra słabo w tym sezonie. Kilku graczy dostanie po parę wiecęj minut i większego wpływu na wynik brak Branda nie powinien mieć.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
o shit.. dzięki prorokxxx za info.
dziwiłem się właśnie, że psotnick normalnie raczej nie udzielający się w tym dziale, teraz wyskakuje z dwoma niezłymi analizami. Mam odpowiedź..
sorry psotnick - lubię cię, dajesz dobre typy z innych dyscyplin, ale teraz to co zrobiłeś to kompletne świństwo.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
gdzie mozna obejrzej mecze PHX Suns vs CHA Bobcats?

o shit.. dzięki prorokxxx za info.
dziwiłem się właśnie, że psotnick normalnie raczej nie udzielający się w tym dziale, teraz wyskakuje z dwoma niezłymi analizami. Mam odpowiedź..
sorry psotnick - lubię cię, dajesz dobre typy z innych dyscyplin, ale teraz to co zrobiłeś to kompletne świństwo.
blaise mozesz na pisac cos wiecej co miales na mysli?
 
P 0

prorokxxx

Użytkownik
Nie ma problemu. Dziwi mnie tylko decyzja o skasowaniu mojego postu. Myślałem, że zdemaskowanie plagiatu, czyli de facto walka z nieuczciwością (wprowadzaniem innych użytkowników w błąd &quot;swoimi&quot; analizami i sygnowaniem tego swoim nickiem- który zapewne wielu tutaj szanuje i kieruje się nim inwestując swoje pieniądze w typ) jest tutaj w cenie.
 
P 0

prorokxxx

Użytkownik
blaise mozesz na pisac cos wiecej co miales na mysli?
Chodzi o to, że typy psotnicka, skądinąd uważam, że dobre- to klasyczny przykład plagiatu.
Edit: przepraszam za post pod postem- późno już, nie tak dawno wróciłem z kosza, zmęczony już jestem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom