>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
✅✅✅A ja dziś stawiam na LaMarcusa Aldridge&#39;a powod? Świetny mecz wczoraj przyczynil się do wygranej nad Wolves, ponadto miał więcej odpoczynku bo Portland miało chwilę przerwy( 2dni) a aldridge w ich meczu nie zagral tym po przerwie więc miał chwilke czasu aby odpoczac, kolejny powód to bardzo ofensywny sposób gry obu zespolow dobry atak slaba obrona a ktoś te punkty rzucać musi , aldridge w tym sezonie rzucił 25pkt przeciw Utah, a średnia z 5 ostatnich spotkań przeciwko Jazz to 23,4pkt

Linia jaka wychaczylem przechodzac przez przypadek obok fortuny jest 20,5czyli nisko biorac pod uwage ze Portland na dodatek gra u siebie tak wiec

Aldridge over20,5 fortuna kurs 1,8✅✅✅
Do tego dorzucam

Monta Ellis over 15,5 1,85✅✅
Bucks -5,5 1,85✅✅✅
Russel Westbrook over 23,5 1,83⛔
OKC -13 3,3????
Oraz Houston Rockets +10,5 1,7???? ✅wszystko to zagrane w bet365
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
OKC -7 1.93
Pinnacle
4/10

OKC najlepszy bilans domowy w lidze, 23-4.

Memphis 15 bilans wyjazdowy, 11-15.

OKC B2B, Memphis po dniu odpoczynku, ale grają 3 mecz w 4 dni.

OKC 8-8 ATS after 0 days rest.

Grizzlies 11-20 ATS after 1 day rest.

Zresztą chłopcy długo nie grali wczoraj z Bulls, nie musieli, to sobie zdążyli odpocząć.

Dante Cunningham - Questionable Monday - Ankle
Mike Conley - Questionable Monday - Ankle

OKC cały czas walczy o przewagę parkietu w finale.

W tym sezonie H2H 3-0 dla OKC:

Date Home/Away Line
02/03/12 OKC 101 - MEM 94 MEM 8.5
01/10/12 MEM 95 - OKC 100 OKC -2.5
12/28/11 MEM 95 - OKC 98 OKC -1.0

Statystycznie:

Grizzlies are 3-7 ATS in their last 10 games as an underdog of 5.0-10.5.
Grizzlies are 3-7 ATS in their last 10 games as a road underdog of 5.0-10.5.
Grizzlies are 3-7 ATS in their last 10 games overall.
Grizzlies are 2-5 ATS in their last 7 Monday games.
Grizzlies are 2-5 ATS in their last 7 vs. Western Conference.
Grizzlies are 5-14 ATS in their last 19 road games vs. a team with a winning home record.
Grizzlies are 1-4 ATS in their last 5 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Grizzlies are 1-4 ATS in their last 5 games following a S.U. win.
Grizzlies are 1-8 ATS in their last 9 games playing on 1 days rest.
Thunder are 4-0 ATS in their last 4 games as a favorite.
Thunder are 4-0 ATS in their last 4 games following a S.U. win.
Thunder are 4-0 ATS in their last 4 games vs. a team with a winning S.U. record.
Thunder are 4-0 ATS in their last 4 games overall.
Thunder are 4-1 ATS in their last 5 home games.
Thunder are 4-1 ATS in their last 5 games as a home favorite.
Thunder are 4-1 ATS in their last 5 games playing on 0 days rest.
Favorite is 5-1 ATS in the last 6 meetings.
Grizzlies are 2-5 ATS in the last 7 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toudi 715

toudi

Użytkownik
Sacramento Kings -3 1.88 Sbobet✅

Czekałem na info czy Pekovic zagra ale jest game time decision a juz i tak pozno na podawanie typu na forum. Jak sie okaze, ze Pek nie gra to prawdopodobnie zwiększe stawkę. To bardzo wazne bo bez Peka i Milicicia Timberwolves przestawiają cały skład, Love w ostatnim meczu grał na centrze a Derrick Williams na PF, efekt beznadziejny. Oglądałem ich mecz z Bostonem, grali bardzo słabo a Boston grał moze na 50% swojego toughness. Minnesota nie liczy się juz w walce o PO, po kontuzji Rubio, tak jak przewidywałem, bardzo cierpi, 10 porazek w ostatnich 14 meczach, dwa ostatnie mecze to blowouty od Bostonu i Portland. Rubio robił roznicę miedzy Timberwolves z zeszłego sezonu i z obecnego, Barea czy Ridnour mogą czasami rzucic te 20 pkt czy zanotowac 10 asyst ale na dluzszą metę nie są w stanie zastąpić Hiszpana. Dzisiaj w Timberwolves na 100% nie zagrają Milicic, Beasley, Barea, Rubio a game time decision jest Pekovic, Kings tylko bez Salmonsa. Kings tez ostatnio głównie przegrywają ale głównie w crunch time gdzie brakuje im lidera i doświadczenia, Evans nie kwapi się zazwyczaj do brania odpowiedzialności a Cousins moze zrobic absolutnie wszystko, od cudownej akcji po głupi technical . Po ostatnim meczu z Nets Keith Smart powiedział, ze nie mieli w tym meczu energii, dzisiaj spodziewam się sporej dawki energii ze strony Kings, grają u siebie i mieli więcej czasu na odpoczynek niz Timberwolves. Jak tak patrze na piątkę Minnesoty po tych kontuzjach to lepiej od Kings ona nie wygląda, na ławce tez aktualnie nic specjalnego nie mają. Jedyne co mnie martwi to fakt, ze ich rywalem są Kings, którzy są bardzo nieobliczalną ekipą. W Timberwolves w krókim czasie wszystko się posypało, trzeba było tworzyć nowy pomysł na grę, nie ma juz w tej ekipie takiej pasji jak 2 miesiące temu.
Grizzlies mają dzis idealny mecz zeby pokazać swoją siłę, z OKC w super, mega, hiper gazie. Pokazą dziś toughness a Oklahoma moze być trochę podjarana swoją formą, jak dla mnie Memphis powalczy dziś.✅ ajjj, szkoda, ze nie zagrałem :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Kings podejmą we własnej hali ekipę z Minnesoty i wcale nie uważam aby oni byli faworytami. Po takim kursie na pewno warto próbować na Minnesotę, chociażby z takiego powodu, że w swojej konferencji zajmuje piąte miejsce jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, a Kings dwunaste jeżeli chodzi o mecze u siebie. Minnesota dwa swoje ostatnie mecze przegrała, ale to byli przeciwnicy z wyższej półki niż Sacramento (Boston i Portland). Dzisiaj czas na przerwanie tej serii, bo przeciwnik zdecydowanie mniej wymagający i nie mający w swoim składzie takiej gwiazdy jak Kevin Love, który zdominuje grę na tablicach i liczę, że poprowadzi Timberwolves do zwcyięstwa nad słabymi Kings, którzy są piąta drużyną od końca...Taki kurs na Minnesotę to promocja!
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 2,35 ⛔ 116:108

Oprócz tego polecam:
Portland Trail Blazers - Utah Jazz 1,74 ⛔ 97:102
buk: sportingbet
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kings podejmą we własnej hali ekipę z Minnesoty i wcale nie uważam aby oni byli faworytami. Po takim kursie na pewno warto próbować na Minnesotę, chociażby z takiego powodu, że w swojej konferencji zajmuje piąte miejsce jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, a Kings dwunaste jeżeli chodzi o mecze u siebie. Kevin Love, który zdominuje grę na tablicach i liczę, że poprowadzi Timberwolves do zwcyięstwa nad słabymi Kings, którzy są piąta drużyną od końca...Taki kurs na Minnesotę to promocja!
Tylko co z tego jezeli Kings mają u siebie bilans 13-12 a Timberwolves na wyjezdzie 12-16? Kings w domu są i tak lepsi niz Minnesota na wyjezdzie.
Wygrać Minnesota oczywiście moze ale argumentacja mało przekonująca.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Tylko co z tego jezeli Kings mają u siebie bilans 13-12 a Timberwolves na wyjezdzie 12-16? Kings w domu są i tak lepsi niz Minnesota na wyjezdzie.
Wygrać Minnesota oczywiście moze ale argumentacja mało przekonująca.
No tak, ale bilans wcale nie jest dużo gorszy a wiadomo, że na wyjeździe gra się mimo wszystko ciężej. A skoro zajmują piąte miejsce w konferencji to jest to bilans naprawdę niezłya bilans Kings u siebie już nie robi takiego wrażenia. Generalnie gdyby nie ten kurs to raczej bym nie próbował, a tak to myślę, że warto
 
K 0

klips

Użytkownik
Pewnie dziś wszyscy poddenerwowani jak ja. Liczyłem na OKC. Ja sobie nie mogę nawet wytłumaczyć jak to sie mogło stać... no chyba że przyjeli imprezke po wygranej z chicago, co jest mało prawdopodobne. Dzisiaj postawie Phenix Suns (-3) kurs 2.1. I spada wczoraj w nocy mogłem postawić na ich wygraną i kurs był (2,05). Moim zdaniem będzie w miare mało punktów pomiędzy Cleverland i Spursami bo jutro maja spotkania w których musza powalczyć. Ja stawiam na Spurs (-3) ja będzie na Pinacle. Co myślicie o dzisejszym meczu Indiana vs Knicks typ 2. Myśle że Knick mogło by wygrać tylko ma troche kontuzji w zespole tj. Jeremy Lin , Jared Jeffries, Bill Walker i Stoudemire... I przez to cieńko wyglądaja. Jak uważacie?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Widzisz amerykanskie sporty maja to do siebie, ze czasami warto niektore &quot;pewne&quot; mecze odpuscic, lepiej szukac typow u sredniakow, tam rzadko mozna sie przejechac.
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Klips -&gt; dla mnie typowy mecz no bet. Jak Melo zagra kapitalny mecz, a wspomogą go Chandler czy Smith to Knicksi mogą wygrać, a jeśli Melo zagra na skuteczności poniżej 40% + Granger i George zagrają swoje to drużyna z Nowego Jorku nie będzie miała czego szukać.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Toronto Raptors – Charlotte Bobcats
Typ: over 185
Kurs: 1.71
Buk:bet365


Trzynasty zespół konferencji wschodniej, podejmie najgorszą ekipę z całej NBA.
Bobcats na wyjazdach legitymują się bilansem 3-23, a obecnie również serią aż siedmiu porażek z rzędu.
Oba zespoły, w obecnym sezonie rozegrały mecze dwukrotnie.
W lutym, gdzie gospodarzem była ekipa z Kanady, Bobcats wygrali spotkanie 98:91.
Równo miesiąc później, górą ponownie okazała się drużyna Michaela Jordana. Tym razem zwyciężając przed własną publicznością 107:103.

W ostatnich pięciu spotkaniach Charlotte Bobcats notuje średnio 92,4 punktu. Tracąc w obronie aż 100,2.
Zespół z Kanady, pod względem ofensywnym, wygląda lepiej. Zdobywa średnio 101,4 punktu, a obrona Raptors pozwala rywalom rzucać średnio 104 punkty, w ostatnich pięciu spotkaniach.

Z racji, że na ostatnie dziewięć rozegranych spotkań między tym zespołami, linia na over została pokryta aż siedmiokrotnie.
Niby typ pod względem statystyk – oczywisty. Uwzględniając, że mamy do czynienia z ligą NBA, a parkiet wszystko zweryfikuje – typ robi się mniej oczywisty.
Dlatego moja propozycja, to przeznaczenie góra 2-3j.

Powodzenia!
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Uważam, że warto zagrać dzisiaj na San Antonio w potyczce z Cavs. Goście mają przewage na każdej pozycji, nawet na ławce znajdują sie zawodnicy, którzy w Cavs wystepowali by w starting &quot;5&quot;. Pop zapewne zasotsuje dużą rotację w składzie, ponieważ kolejnej nocy czeka ich cięzki mecz w Bostonie, wiec pewnie nie będzie chciał zajeżdżać swoich najlepszych graczy. Nie oznacza to wcale, że Spurs na tym stracą. Ja sądzę, że tylko zyskają, ponieważ bedą mogli przez cały czas narzucać ostre tempo i być dynamicznym, nie oszczędzać się w oboronie oraz ataku. Cavs natomiast są ostatnio slabiutcy w ataku, całą grę &quot;robi&quot; Irving i jeśli jemu nie idzie, to cały zaspół prezentuje się fatalnie. Nie wiadomo także, czy Irving dzisiaj zagra, więc to będzie dodatkowy plus na korzyść SAS. Gospodarze mają passę 7 kolejnych porażek i nic nie zapowiada, aby dzisiaj uleglo to zmianie. Uważam, że goście wygrają ten pojedynek dość wyraźnie.

TYP: SPURS (-8,5)
KURS: 1,91 ✅✅
BUK: Bwin

Warto tez wziać pod lupe spotkanie w Detroit. Występ Howarda i Andersona jest niepewny, więc siła podkoszowa Orlando będzie wygladała mizernie. Davis i Clark będa mieli wiele pracy z wysokimi Tłoków. Kurs 2,7 ✅✅ bardzo ładnie wygląda albo Handi +5 (1,91) ✅✅. Ale to wtedy, gdy nie zagra Howard oraz Anderson.

Pomału zaczyna sie walka o rozstawienie, bo zostało już tylko 3 tygodnie grania i rozpoczną sie PO. Druzyny, które nie chcą na ryby będą teraz bardzo skupione i zdeterminowane, aby wygrywać. PHX disiaj gra na niewygodnym terenie w Sacramento, ale aby myśleć o PO muszą takie mecze wygrywać. SAC będzie zmęczone po wczorajszej potyczce Z Wilkami, dodatkowo urazu doznał Thornton, więc warto spróbować. Kurs 1,71 (bwin). ✅✅

No i jeszcze Miami...na pewno po odpoczynku i ostatniej druzgocącej porażce z Bostone, gdzie wiele nie mieli do powiedzenia i grali momentami żałośnie, dzisiaj, będą chcieli zmazać plame i pokonać Philadelphie, która w potyczkach z Miami spisuje sie fatalnie. Przegrali wszystkie mecze tego sezonu z Żarem i dzisiaj zapewne będzie nie inaczej...dlatego Handi (-7,5) po kursie 1,91⛔⛔ jak najbardziej do wziecia. Oczywiście na bwin ????
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Suns @ Kings
Under 217 - 1.909 ✅✅✅
Pinnacle

Mimo, że Sunsi powinni spokojnie pokryć dany im dziś handicap -2.5 wybrałem inny typ. Under jest bardzo prawdopodobny, oto dwa cenne fakty odnośnie PHX:

- W dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami w tym roku padało: 182 (@ Sac) i 184 pkt (@ Phx). Phoenix wygrało oba spotkania.
- Ostatni mecz PHX z Hornetsami - zdobyli tylko 92 pkt. Jeśli tylko Phoenix robi przewagę Gentry daje odpoczynek swoim zawodnikom. Potrzebuje ich w pełni sił by wygrać mecze z lepszymi przeciwnikami. Zwycięstwa są potrzebne Sunsom w walce o playoffs.

Sacramento ostatnio rzucało bardzo dużo punktów, ale myślę, że liczba proponowana jest dość wysoka, więc warto spróbować. Zwłaszcza, że niepewny jest start Thorntona co zwiększa szanse na 2. punkt przeze mnie przedstawiony.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś dużo meczy w który faworyt wydaję się wyraźny. Ale tylko z pozoru. Kursy na samo zwycięstwo nie powalają, a z handicapem lepiej nie ryzykować, bo większość z tych ekip gra jutro mecz i mogą rotować składem lub przy dużej przewadze odpuszczać 4Q. Ja dziś na pewno zagram Indianę. Z kilku powodów. Po pierwsze lubię grać na rewanże gdy obie ekipy spotykają się w krótkim odstępie czasu. Indiana ostatnio dwie porażki z drużyną NYK. Po drugie dziś Knicks po raz kolejny bez dwójki Lin, Amare. Po trzecie Indiana dobry bilans u siebie. Liczę na srogi rewanż graczy Pacers. NY Knicks - Indiana Pacers | Indiana (-6.0) [1.91] Bwin 104:112 ✅

Z podobnych powodów zastanawiam się jeszcze nad Raptors.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nets +9.5 1.91
WillHill
5/10

Nets 5.50
Bah
1/10

Lakersi w żadnym z ostatnich 8 spotkań u siebie nie pokryli handicapu. Nie pokryli, bo to nie jest drużyna w stylu Miami, OKC czy Bulls, że chcą gromić. To bardziej ekipa weteranów, oni chcą wygranych, także im 1 punkt wystarczy. Oni nie muszą nic udowadniać w meczach z takimi ekipami jak Warriors, Hornets czy Nets. Nie muszą to nie gromią.

Lakersi mają słabą ławkę (30 scoring w NBA).

Dzień później mecz z Clippers, dużo ważniejszy mecz, więc trzeba się oszczędzać. A mecz bardzo ważny, bo Clippers są tylko 1 mecz za Lakers w tabeli.

Netsi wyjazdy nie tak źle, bo 12-16, z czego 15-13 ATS. Lalki u siebie 13-14 ATS także bez rewelacji.

Formę Netsi mają, ostatnio 3 wygrane z rzędu, w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa.

Wallace niemało wniósł do Nets. W ekipie z New Jersey ma lepsze statsy w punktach, zbiórkach, asystach, blokach, przechwytach, skuteczności wolnych i za 3. Ma też mniej fauli. Siadła trochę skuteczność za 2, ale nie można mieć wszystkiego.

No i w Lakers questionable jest Bynum. Ma problemy z kostką. A biorąc pod uwagę jutrzejszy mecz z Clippers to nie zdziwiłby mnie dziś odpoczynek Bynuma.

No i garść statystyk:

Nets are 4-0 ATS in their last 4 vs. NBA Pacific.
Nets are 4-1 ATS in their last 5 games as an underdog of 5.0-10.5.
Nets are 4-1 ATS in their last 5 games overall.
Nets are 5-2 ATS in their last 7 vs. Western Conference.
Lakers are 17-38 ATS in their last 55 home games vs. a team with a losing road record.
Lakers are 9-24 ATS in their last 33 games vs. a team with a losing S.U. record.
Lakers are 7-19 ATS in their last 26 games as a favorite.
Lakers are 4-11 ATS in their last 15 vs. Eastern Conference.
Lakers are 1-4 ATS in their last 5 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Lakers are 1-4 ATS in their last 5 vs. NBA Atlantic.
Lakers are 1-4 ATS in their last 5 after scoring 100 points or more in their previous game.
Lakers are 1-5 ATS in their last 6 after allowing 100 points or more in their previous game.
Lakers are 1-5 ATS in their last 6 games vs. a team with a winning % below .400.
Lakers are 0-5 ATS in their last 5 games following a ATS loss.
Lakers are 0-8 ATS in their last 8 home games.
Lakers are 0-6 ATS in their last 6 games following a S.U. win.
Lakers are 0-9 ATS in their last 9 games as a favorite of 5.0-10.5.
Lakers are 0-6 ATS in their last 6 games overall.
Lakers are 0-8 ATS in their last 8 games as a home favorite.
Lakers are 0-6 ATS in their last 6 games as a home favorite of 5.0-10.5.
Lakers are 0-8 ATS in their last 8 games playing on 1 days rest.
Road team is 11-4-2 ATS in the last 17 meetings.
 
levarek 2

levarek

Użytkownik
New York Knicks - Indiana Pacers​
Typ: NYK
Kurs: 3.10

Witam. Dzisiaj w nocy Indiana Pacers podejmie na własnym parkiecie drużynę Knicks. Zdziwił mnie kurs na to spotkanie, byłem pewny że kurs na New York nie osiągnie aż takiego wysokiego pułapu. Knicks słabo zaczęło swój występ w tym sezonie, później trafił im się Jeremy Lin odrobili straty dzięki jego fenomenalnej grze, od tamtego zdarzenia NYK radzi sobie coraz lepiej. W ostatnich meczach grają już naprawdę dobrze, dodajmy fakt że Anthony zaczął coś trafiać osiągając tym samym niezłe skuteczności w ostatnich meczach. Na plus dla New York przemawia też fakt że ostatnie 2 dni nie grali żadnego meczu co raczej nieczęsto zdarza się w tej prestiżowej lidze, więc podejdą do tego spotkania wypoczęci i skoncentrowani, bo przecież Knicks musi wygrywać mecze jeżeli chce się utrzymać w finałowej 8-ce. Pacers z kolei nie robi na mnie wrażenia w ostatnich spotkaniach i moim zdaniem nie są aktualnie w optymalnej formie, i dzisiaj na parkiecie będą musieli uznać wyższość ich rywali ;p w co sam mocno wierzę. Pozdrawiam
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
@Levarek , a kontuzje w NYK Cie nie interesuja?
Ode mnie: Indiana -5,5 @1.91 ✅
NYK oparte w ataku na JR Smithei i Carmelo to nie team ktorego nalezy sie obawiac. Indiana w pelnym skladzie i u siebie nie powinna miec problemow z ekipa shooterów.
oprocz tego Suns✅. Ktorzy w drugiej czesci sezonu ewidetnie przyspieszyli i beda liczyli sie do konca w walce o PO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
jak szedlem spac indiana dostawala cirki a mialem ja na trzech kuponach, budze sie, patrze na wynik, a tu taka piekna czwarta kwarta ze az mi sie fajnie zrobilo ;d
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers - 1(-11.5) @1.91 Unibet
Krótko i na temat. Bucks walczą o PO, takie mecze muszą wygrywać, odpoczywali jeden dzień, następnego nic nie grają więc luz pod tym względem. Cavs totalnie bez formy. Taka sama konfrontacja w Cleveland 4 dni temu skonczyla sie ponad 40punktowym zwyciestwem chlopakow z Milwaukee. Ponad dwa tygodnie na hali Milwaukee gospodarze wygrali 10oma punktami, a o ile dobrze się orientuję było to przed przyjściem Ellisa albo zaraz po. Myślę że takie handi jest na dzisiaj dobrym betem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Niesamowicie zdziwiły mnie kursy na Lakers i Thunder na dziś . Dawać 2.30 na Oklahome która w kilka dni zmasakrowała trzech pretenderów (w tym samo Miami 20 punktami) ? jak dla mnie nie można z tego nie skorzystać. Heat ostatnio nie pokazują zupełnie nic , wczoraj 76ers mieli ich w zasięgu ręki , wcześniej dostali ostry łomot od Celtów. Nie rozumiem jak buki mogą faworyzować w tym meczu Miami , jak dla mnie te drużyna jest po prostu gorsza od Thunder . Żary nie mają nic na ławce , kompletne zero , to samo pod koszem. LeBron jak zwykle da dupy w najważniejszym momencie i pewnie Oklahoma wygra z Heat po raz kolejny. Durant ostatnio pokazuje dlaczego mówi się o nim jako o najlepszym zawodniku ligi , Westbrook nabija ostatnio kosmiczne staty + kapitalny w tym sezonie Harden. Wade narzeka coś na kostkę , może nie zagrać na 100%. Jak dla mnie będziemy świadkami zwycięstwa gości a buki znów dają dziwny kurs na OCT z Miami (ostatnio piękne 1.85 i deklasacja) .
Drugi mecz na który warto zwrócić uwagę to derby Los Angeles. Dziwny jak dla mnie kurs na Lakers (2.30 w Bwin). Pewnie kurs spowodowany możliwością absencji Bynuma , ale sam Center powiedział , że postara się zagrać i pewnie stanie się tak jak powiedział , bo to bardzo ważny mecz dla Jeziorowców. Kursy wystawione tak jakby Lakers grali na wyjeździe , ale przecież grają na własnej hali :razz: a tam czują się wspaniale . Clippers obili ostatnio kilka ogórków z miejs 10 w doł i Dallas które gra po prostu niemrawo . Ale dziś ich seria się kończy. Bryant + Bynam + Gasol to trójka na którą Clippers nie mają odpowiedzi , do tego świetny Sessions i Clippers dziś leżą. Jeziorowcy mają kapitalną pierwszą piątkę i ona powinna załatwić dziś sprawę .​
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Interesowała mnie tylko jedna kontuzja (Stoudemire) bo reszta nie miała praktycznie żadnego znaczenia. typ tak jak powiedziałem na pewno warty grania a ci którzy to zagrali niestety przegrali jedynie tylko dlatego że w 4 kwarcie mecz życia Indianie się włączył 40 pkt.... takie rzeczy się praktycznie nie zdarzają, ale jak się tak farci jak oni to co można poradzić. wszyscy tacy pewni wygranej Indiany że ciekawi mnie czy byliście tak pewni po 3 kwarcie... . Zaraz będzie wiele postów typu &quot;to urok NBA&quot; to właśnie jest NBA&quot;. Ciekawe jak byście zareagowali gdyby sytuacja była zupełnie odwrotna w tym meczu. Więc z ręką na sercu przyznajcie że pofarciliście i tyle. Pozdrawiam
Lol, przeciez Knicks bez Lina g****, za przeproszeniem, grają, 14 asyst w meczu mówi wszystko. Fuksem to mozna w piłce noznej czy hokeju gola strzelić, w kosza 40 pkt w 12 minut rzucić fuksem jest raczej cięzko. Dla Indiany to był typowy revenge game i stad się wzieła ta agresja i twarda gra w czwartej kwarcie. Indiana dostała dwa blowouty od Knicks w tym sezonie, ten mecz to była kwestia honoru + 3 słabe kwarty i byli bardzo podraznieni w ostatnich 12 minutach. Bez asyst(bez Lina) to mozna grać jak się przeciwnikowi nie chce bronić, przeciwko twardej obronie indywidualna gra zawsze zawiedzie.

Wczoraj nie podałem typów bo się uspałem :grin:
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
LAL@LAC
Derby LA. Obie druzyny podazaja w przeciwnych kierunkach. W LAC ostatnio cos pykło, maja najlepszego zawodnika na koncowe minuty w lidze i maja atmosfere w zespole. Z kolei LAL, mimo 3 zwyciestw z rzedu, to dwa z nich odniesione w bólach, po trojkach Bryanta w ostatnich sekundach meczu. Z Netsami wczoraj przez pierwsze 10 minut 4q rzucili 6 pkt, tracac przy tym 20. Takie zagrania w przypadku LAL to nie przypadek. Do tego dochodzi Bynum, ktory sprobuje dzis zagrac, ale jesli nie bedzie czul sie na maksa zdrowy to przyniesie wiecej szkody niz pozytku.
Pick LAC 1.76 ML
OKC@Heat
Mecz dla mnie 50/50 ze wskazaniem na Thunder. Dlatego kurs 2.30 jak najbardziej do gry. Obawiam sie jedynie pedu na tego underdoga, stad raczej doradzam ostrozne dobieranie stawki.
GS@Timberwolves
Wilki mysle zalamane strata kolejnego PG - Ridnoura. Dzis zagraja z wariatami z GS, ktorzy walcza walcza, ale mecze przegrywaja. Z ostatnich 6 porazek, cztery 4 i mniej punktami. Czemu nie dzis;)?
Pick GS 3.2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom