>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
william 84

william

Użytkownik
Mogło się skończyć zupełnie inaczej. Zadecydowały detale. To, że Bulls wygrali, nie znaczy, że na wygraną zasłużyli. Nie grali swojej obrony, popełniali mnóstwo strat i dawali sobie zbierać piłkę z własnej tablicy. Bez Howarda Magic powinni zdecydowanie przegrać tablice, a zbierali tak, jakby Howard był na parkiecie. Byki uratował Rose i szczęście.
 
A 4

alex123

Użytkownik
weekend w plecy,ale za to dzisiaj dużo meczy w nba a wiec można się odegrać,na pierwszy rzut oka dobrze wyglada mecz phoenix z minnesotą.Niedawno grali na wyjeżdzie i ich ograli a więc na swoim parkiecie niepowinni miec problemów.Co do problemów to u gości niema wciąż love i milicica.Tego drugiego oficjalnie niebedzie już do końca sezonu,ale i love raczej niezagra przeciwko phoenix.A więc pod koszem wielka przewaga na korzyść słońc i to będzie klucz do wygranej.Marcin znowu moze zabłysnąć,kevin nash pewnie będzie grałna niego wiele piłek.W tym meczu mozna stawiac pewna wygrana słońc,handi tez okazałe,a jeśli buki wystawia granice pkt. na gortata 15 to mozna tez zagrać overa.Podzielcie sie spostrzeżeniami co do nocnych meczów,pora sie odegrać.Gortat w meczu wyjazdowym zdobył 20pkt i 16 zbiórek a więc dominacja pod koszem
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Suns -9⛔135:127⛔
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle
Suns wczoraj zostali zniszczeni przez Mavs na wyjeździe, ale wiemy jak grają Suns na wyjazdach.
Sezon dla Suns się praktycznie zakończył, jednak do końca RS dwa mecze. Dziś przeciwko Wilkom, a kolejny mecz z najlepszą ekipą zachodu RS.
Dlatego Suns stoją przed szansą, aby zakończyć serię dwóch porażek z rzędu przeciwko Minnesocie, która ma serię 13L. Myślę, że Suns przed własną publiką będą chcieli godnie pożegnać się z sezonem. Mają w zanadrzu dwa mecze u siebie, w których mogą oba wygrać. Ze Spurs grają po odpoczynku, a Spurs i tak mają pierwsze miejsce, więc wątpię, aby się zdzierali w meczu wyjazdowym w ostatnim meczu RS. Jeżeli handi na Suns będzie nawet ok -10/11, to wg. mnie warto brać.
vs.

Typ: Nuggets -11✅134:111✅
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Co prawda gospodarze bez Gallinariego, Chandlera i niepewny Afflalo, to i tak wg. mnie są zdecydowanym faworytem meczu, bo GSW podejdzie do tego meczu b2b, a w dodatku osłabieni brakiem Ellisa, czyli lidera. W ekipie GSW widać już rozluźnienie kompletne.
Nuggets po pięknym zwycięstwie nad MInnesotą w ostatnim meczu 130:106 są w stanie RS zakończyć serią 3W, bo dziś GSW osłabione, a ostatni wyjazdowy mecz z Jazzmanami.
Dlatego wypadałoby RS przed własną publicznością zakończyć w dobrych nastrojach.
W ostatnim meczu rekord celnych trójek w meczu pobił Lawson, który zanotował aż 10 celnych trafień z dystansu! NA 11 prób !!
GL
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
76ers-Magic 1

Phila ma jeszcze spore szanse na 6 miejsce. Po tym co prezentuje ostatnio Boston moze sie wydawac, ze 6 miejsce w perspektywie PO jest lepsze niz 7 i gra z Miami chocaiz nie wiadomo jak za kilka dni bedzie sie Boston prezentowal. Mimo, ze nie zagra Iguadola to ciekawi mnie ten typ bo Orlando oebcnie motywacji zbytniej do walki nie ma.

Rockets-Mavs 2

W Rockets prawdopodobne, ze nie zagrają Scola oraz Lowry wiec są to bardzo duze oslabienia jezeli dojdą do skutku.Dallas walczy o drugie miejsce i uniknięcie PTB w 1 rundzie PO. Mysle, ze derby Texasu rozstrzygną dla siebie a po takim kursie nic tylko brac.

Hawks-Heat 2

Atlanta ostatnio wygląda fatalnie, grają strasznie nijako.Miamo moe tym meczem przypieczętować 2 miejsce w konfie. Jakis czas temu rozbili Hawks na ich terenie i teraz tez na to licze.

NOH-Jazz 1

Szerszenie jeszcze z szansami na 6 miejsce. Jazz wiadomo od jakiegoś czasu sa porozbijani i wyglądają na jedna z najslabszych ekip ligi. Mysle, ze typ bez zbednego komentarza.Ciezko sie dopatrzec plusow na strone Jazz no chyba, ze NOH puszcza to spotkanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: under 217.5 (134-111) Bryłki znowu randez-vous w ataku... F*ck. :?
Kurs: 1,97⛔
Buk: Pinnacle


Swój typ opieram na dwóch przesłankach:
1) w ekipie gości nie wystąpi najlepszy strzelec - Monta Ellis, na czym bardzo mocno ucierpi ofensywa Warriors.
2) nie wierzę, żeby gospodarze osłabieni brakiem Afflalo, Chanldera czy Gallinariego byli wstanie powtórzyć skuteczność z poprzedniego meczu (130 pkt). Lawson zagrał mecz życia i w tym sezonie raczej już tego nie powtórzy.
Linia pierwotnie wystawiona na poziomie 220.5 spadła do 217.5. Warriors bez swojego lidera, nawet przy szybkim meczu będą mieli problemy żeby przekroczyć &quot;stówę&quot;. Nuggets natomiast nie powtórzą skuteczności ze spotkania z Wolves i rzucą max. 110-115. Bariera 217.5 nie powinna zostać złamana.


???? Hawks - Heat (6.5-0) [1,93✅ - Pinnacle]
Hawks dostali ostatnio sromotne lanie w Waszyngtonie. Wcześniej niewiele mniejsze w Indianie. Heat natomiast zmietli wczoraj z parkietu Celtics. Dzisiaj powinno być podobnie, gdyż Żary nadal walczą z Celtami od &quot;dwójkę&quot; na wschodzie i potrzebują zwycięstwa. Jastrzębie osłabione brakiem Josha Smitha z utęsknieniem czekają już na playoffy, bo dopiero wtedy w ich grze być może coś się ruszy. Obawiam się jedynie o koncentrację graczy z Miami, ale miejmy nadzieję, że nie rozluźnili się po wczorajszym blowoucie.
(90-98)

???? Wizards - Celtics (7.5-0) [1,83✅ - bet365]
Czarodzieje kilka dni temu przez większość spotkania walczyli z Celtami jak równy z równym. Bostończycy grają b2b po sromotnej porażce w Miami. Spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu. Nie zdziwię się, jeżeli wygrają Wizards.
(95-94 after OT :])

???? Kings - Thunder (5.5-0) [1,97⛔ - Pinnacle]
Thunder będą rozluźnieni po ważnym zwycięstwie nad Lakers, a ambitni ostatnio Kings nie odpuszczą.
(112-120)

Poza tym popieram typy steve&#39;go. Suns nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokryciem handi. Co do Nuggets jestem mniej pewny, ale myślę, że dadzą radę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
typ na under jak najbardziej, Heat również (nie zabraknie motywacji! walcza o HCA z C&#39;s!), ale trochę nie rozumiem grania &quot;przeciwko&quot; C&#39;s i OKC. W Waszyngtonie już wakacje, bez wielu graczy grają, na parkiecie będzie sielanka z ich strony, duża rotacja, pewnie najgłębsze rezerwy sobie popykają parę minut , a Boston po wczorajszej porażce został przeskoczony przez Miami w tabeli. Różnica dokładnie tego jednego meczu na korzyść Heat. Przy równych bilansach to Celci będą przed ekipą z Florydy i chociaż nie ma na to jakiś ogromnych szans (Heat grają z Hawks i Raptors), to jednak myślę, że póki będzie szansa to będą grać na całego, by wygrać, bo gra toczy się o jakże ważne HCA w ECSF z Miami..
Oklahoma też jeszcze walczy co pokazał wczorajszy mecz, gdzie prędzej Lakersi powinni spiąć dupska, bo Mavs już obecnie mają taki sam bilans. Szanse na 2 pozycję tylko czysto teoretyczne, ale obie ekipy grają b2b, co przy ogromnej różnicy klas dzielącej obydwa zespoły stawia raczej jasny wynik.
 
william 84

william

Użytkownik
W Waszyngtonie już od dawna są wakacje i to ściągnęło z nich presję i zaczęli grać bardzo przyzwoicie, pomimo wielu kontuzji. Podobnie sprawa ma się z Kings. W ogóle pod koniec RS outsiderzy grają dużo lepiej niż w trakcie RS. Kolejny przykład - Cavs.

Kings (6-4) ograli na wyjeździe Warriors, Houston (gdy jeszcze walczyli o PO), Sixers, Pacers. Suns u siebie, gdy Ci mieli jeszcze szansę na PO. Grają bardzo ambitnie i bez kompleksów. Thunder mogą być rozkojarzeni, nieumotywowani na takiego przeciwnika po meczu w LA. Takie mam przeczucie.

Wizards (5-5) podobnie. Z Hawks zagrali świetnie. Wynik (115-83) mówi sam za siebie. O poprzednim meczu z Celtics pisałem. Wizards odpadli dopiero w ostatniej kwarcie.

Liczę na kolejne niespodzianki lub przynajmniej walkę do końca nic nie muszących underdogów. ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Warriors wczoraj większosć meczu bez Ellisa (najpierw coś z nogą, pozniej przywalił głową w parkiet) a Curry zagrał tylko 25 minut bo miał 3 faule juz w połowie pierwszej kwarty, nie grał tez Biedrins. Nawet jak Ellis grał to raczej chodził po parkiecie. Ich ławka do najmocniejszych nie należy delikatnie mówiąc, to nie przypadek, ze Ellis prowadzi w NBA w rozegranych minutach na mecz a Curry tez jest wysoko. Warriors w drugiej połowie mieli moze ze 30%-35% skuteczności z gry (oglądałem ten mecz, tak na oko), w obronie to wiadomo jak grają, a mimo to do końca było close. OKC nie odpuszcza, złapanie Dallas wciąz realne, czy warto to inna sprawa ale po obserwacji tego co grają chyba warto ich zdaniem. Cięzki mecz.

Ja znalazłem taki typ:
Brook Lopez over 22 pkt @ 1.85 Expekt✅ 31

W ostatnich 4 meczach średnia Lopeza to... 32,8 pkt. Pod nieobecność Williamsa on bierze na siebie cięzar gry grając sam połowę akcji Nets. 11 Lutego w meczu tych druzyn rzucił 31 a sam mecz był low score 94-89 dla Nets. Typ mógłby być bardziej ryzykowny gdyby istniała mozliwość, ze Lopez zagra mało minut ale to wydaje się mało prawdopodobne bo Nets będą mieli z 8-9 zdrowych zawodników na ten mecz, podobnie zresztą jak Bobcats.

Oprócz tego na chwilę obecną zagrałem:
Miami -6,5✅
Denver -11
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Teoretycznie dziś powinny być 4 pewne winy - Boston, Heat, Suns i OCT. Tylko no na tak ważny mecz jaki mają dziś Heat z tak fatalnie grającymi Hawks nawet na wyjeździe spodziewałem się kursu z 1,15, a tu jest 1,35 nawet...Sam nie wiem czy coś to oznacza czy nie...Czy Boston jeszcze walczy o to 2 miejsce czy już olał sprawę i się pogodził z 3 miejscem ?? No i pytanie czy OCT naprawdę chciałoby mieć to 3 miejsce i grać z PTB czy jednak to 4 i grać z Nuggets. Łatwiejszym przeciwnikiem są chyba Nuggets...
 
N 196

nicks

Użytkownik
odradzam grac dzis oklachone i hornets
sam gram miami milwoki phenix detroit
mialem grac dallas ale zrezygnowalem czemu,bo uwazam ich za dziadkow graja slabo a wygrywala graja dzien po dniu jezeli houston wyjdzie pelna paka moga ich zabiegac bo zostaly im tylko derby texasu
a czemu na miami bylo 1,4 bo buki to maszyny
tak samo bylo wczoraj z chicago 1,6 grali na pol obrotow a wygrali a miami zagra dzis na 65 procent atlanta to kelnerzy najbardziej lewa druzyna

@nicks.... proszę pisz po polsku
Baqu
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A macie info czy Scola dziś zagra ?? Bo właśnie to Dallas też trochę kusi. 2 miejsce i gra z Hornets a nie z Portland nadal realne...Dziś Rockets i ostatni mecz z Hornets. A Lakersi jutro ze Spurs i potem z Kings. Więc dziś Dallas by wygrało i spokojnie czekają na rezultat spotkania Lakers ze Spurs...
 
P 8

persinho

Użytkownik


typ: under 201✅✅✅
kurs:1,91
Betsson
stawka:8/10

Gra b2b dla Toronto, w którego szeregach nie wystąpi dziś na pewno: Bargnani(ankle), Jose Calderon (hamstring), Amir Johnson (ankle), Sonny Weems (knee) i Leandro Barbosa (finger).Bucks wciąż bez Boguta (elbow), który w czwartek podda się operacji w celu usunięcia odłamków kości i blizn, sezon jest więc dla niego zakończony.Kozły to namarniejsza ofensywa ligi,notująca zaledwie 91,6 pkt na mecz,mają też najsłabszą skuteczność z gry - 43%.Raptory to jedna z ostatnich ekip pod względem celnych trójek.Milwaukee nie załapało się do fazy playoff, skończą sezon za Indianą Pacers.Nie widzę żadnych przesłanek ku overowi.



typ:H(5,5 - 0)2✅✅✅
kurs:1,95
5 Dimes
stawka:6/10

To prawdopodobnie 2 ostatnie gry w Power Balance Pavilion dla Kings, których od nowego sezonu czeka relokacja do Anaheim.Oklahoma zagrała wczoraj dobry mecz, ogrywając wysoko Jeziorowców, 60% skutecznością popisał się Durant (31pkt),wybuchł Westbrook, który rzucił aż 16 punktów w 1 kwarcie meczu, a w końcówce spotkania trafił nawet daggera co dało mu łącznie 26 oczek.Oklahoma ma pewne 4 miejsce, jest jednak obecnie 1GB za drugimi Lakersami, gracze z LA mają jednak tie-brakera zarówno w seriach z Dallas jak i z OKC, więc ich ewentualna porażka w starciu z SAS przy zwycięstwach tych dwóch drużyn statusu wicelidera ich jeszcze nie pozbawi.Sacramento w niedzielę wygrało z GSW mimo popełnienia, aż 23 strat, dzisiejszy rywal to jednak najwyższa półka i takie błędy powinni bezlitośnie wykorzystać.To 4 spotkanie oko w oko tych zespołów, stan rywalizacji to 3-0, dodatkowo nowy klub Perkinsa wygrał 8 z ostatnich 9 konfrontacji z Kings, w tym 5 z rzędu.




typ:under 218⛔⛔⛔
kurs:1,91
5 Dimes
stawka:6/10

Samorodki to pierwsza defensywa ligi 107.18 PPG, Wojownicy to 4 od końca obrona obu konferencji lecz:
po stronie gospodarzy zabraknie:
Wilsona Chandlera (ankle)
Danillo Gallinariego (ankle)
Ala Harringtona (achilles)
Arrona Afflalo (hamstring) zagra z limitem minut

Warriors bez swojego lidera M.Ellisa, który po niedzielnym urazie głowy został przewieziony do szpitala, nie zobaczymy go już do końca sezonu.Jego nieobecność na pewno osłabi poczynania ofensywne GSW.W Denver pozostaje wielu doskonałych strzelców, siły rażenia odmówić im nie można są przecież m.in J.R. Smith,Raymond Felton.W tej ekipie zaskoczyć może każdy czego przykładem jest choćby 10/11 trafionych trójek Lawsona w ostatnim meczu, potencjał mają nietuzinkowy.Myślę jednak, że under padnie w głównej mierze dzięki słabszej postawie gości, a i absencje gospodarzy po części wpłyną na wynik.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w sumie dziwi tak wysoka linia wystawiona przez buki, bo jakby spojrzeć na ostatnie kilka meczy obydwu drużyn to widzimy, że w większości przypadków pada w ich meczach znacznie mniej punktów. GSW niby leje na obronę, tylko atak, a ostatnio nawet z Ellisem rzadko kiedy 100 przekraczają. Dziś bez Monty, enver bez graczy typowo ofensywnych (Gallo, Chandler, Harrington) i nie wiem czy 200 przekroczą..
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A macie info czy Scola dziś zagra ?? Bo właśnie to Dallas też trochę kusi. 2 miejsce i gra z Hornets a nie z Portland nadal realne...Dziś Rockets i ostatni mecz z Hornets. A Lakersi jutro ze Spurs i potem z Kings. Więc dziś Dallas by wygrało i spokojnie czekają na rezultat spotkania Lakers ze Spurs...
Sa bardzo duze szanse, ze Scola nie zagra.Nawet jezeli ROckets beda miec pelny skład to Lowry oraz Scola nie będa jakos eksploatowani bo i tak nie ma to sensu, nie będa i tak na 100% sprawni. Dallas to dla mnie zdecydowanie typ nr1 na noc a potem Miami,Boston oraz Suns.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Co do wymienionych wyżej meczy, to wśród kluczowych zawodników Josh Smith (Atlanta) = questionable.
Houston - Lowry out, Scola = questionable.
Heat bez Mike&#39;a Millera i Dampiera.
Może komuś się przyda.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sa bardzo duze szanse, ze Scola nie zagra.Nawet jezeli ROckets beda miec pelny skład to Lowry oraz Scola nie będa jakos eksploatowani bo i tak nie ma to sensu, nie będa i tak na 100% sprawni. Dallas to dla mnie zdecydowanie typ nr1 na noc a potem Miami,Boston oraz Suns.
Teoretycznie się z tym zgadzam, tylko kurs 1,70 to jest naprawdę gruba przesada wg mnie...Biorąc pod uwagę Scole i Lowriego i sytuację Dallas - walka o 2 miejsce kurs powinien być góra 1,50...Trochę to pachnie podpuchą no ale nie wiem...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
To ode mnie kilka typów na dzisiejszą nockę z National Basketball Association ;)


Denver Nuggets- GSW over 216,5 --&gt; 1,91. -- Gospodarze bez Gallinariego, Chandlera, oraz Harringtona o czym wspomnieli moi przedmówcy, GSW bez Ellisa jednak czy te oba teamy z powodu osłabień zmienią swój styl gry i będą prezentować kosz z głównym naciskiem na defensywę? Nie sądzę, Denver u siebie extra gra zdobywa mnóstwo pkt, sporo traci ale wygrywa pewnie, GSW jest do tego dobrym rywalem i uważam że będzie dobra pkt wymiana ciosów. Linia jak dla mnie niska, ze statystyk wynika że powinien ten próg być ogarnięty łatwo. Stawka 8/10 ✅✅✅ 134-111


Andre Iguodala over 24,5 pkt + reb + ast --&gt; 1,85. -- Powiem krótko. Linia jak dla mnie śmieszna. Iguodala średnio w domu razem 3 statystyki prawie 28, z Orlando prawie 31. Nie wiem czym się sugerowały buki, może tym że zbliżają się PO i Iguodala może grać krócej. Ja jednak stawiam na ten typ, bo wydaje on mi sie wielce prawdopodobny. Stawka 7/10 ZWROT --&gt; NIE GRAŁ


Dwyane Wade over 36,5 pkt + reb + ast --&gt; 1,85 -- Wade we wczorajszym pojedynku zagrał słabo. Sądzę że dzisiaj zagra dużo lepiej, zdobędzie minimum 25 pkt, trochę poasystuje oraz zbierze kilka piłek. Jak wiemy DW3 to pierwsza siła ognia Heat, stąd mój typ. Ze stawką jednak nie przesadzam. Stawka: 6/10 ⛔⛔⛔ 32 razem

Rockets- Dallas(-2,5) --&gt; 1,91 Houston bez Lowry&#39;ego oraz Scoli. Dallas 2 winy z rzędu, sądzę że dzisiaj passa Mavericks zostanie podtrzymana zwłaszcza że ekipa Nowitzkiego potrafi grać z Rakietami, a patrząc na osłabienia w ekipie Houston decyduję się na handicap który nie jest zbytnio wygórowany. Stawka: 7/10 ✅✅✅ 91-98 Dallas




Takie typy ode mnie na noc. Moim zdaniem są to najpewniejsze bety na dzisiejsza noc w NBA. Co będzie to się okaże. Życzę powodzenia i zachęcam do oglądania NBA dziś. Marcin i jego Phoenix ruszają o 4 czasu polskiego. Pozdrawiam Rambo131 :grin:


E: Podsumowanie. 2 główne typy weszły, Wade nie ogarnął ale był zagrany troszkę mniejszą stawką. 4 typy zagrane, 28j zainwestowanych, wyciągnięte: 15,28j + Iguodala(zwrot) 7j + 13,37j. 7,65j na plusie ✅✅✅
 
danni 8

danni

Użytkownik
Z własnego doświadczenia wiem, że NBA nadaje się do grania wysokich kursów. Na dzisiaj wg mnie najkorzystniejszy kurs buki wystawiły na mecz:
Detroit - Cleveland (3,5)✅
Grają dwie drużyny na podobnym poziomie i nie widzę powodów dla których kurs na kawalerzystów miałby być aż tak wysoki. Oprócz tego myślę, że ciekawy kurs jest na spotkanie:
Washington - Boston (3,6)✅
Boston bez formy i choć Washington ostatnio przegrywał dosyć wyraźnie z silniejszymi ekipami, to uważam, że dla osób grajacych wysokie kursy to dobry typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mozi 552

mozi

Użytkownik
Magic @ 76ers 1 @ 2.10 (B365) ✅
Oglądałem wczoraj mecz Magików bez Howarda z Bulls i wcale nie wyglądali słabo. Losy meczu rozstrzygały się w ostatnich sekundach spotkania, a nawet kilka setnych sekundy po końcowej syrenie Nelson trafił za trzy co dosłownie chwilkę wcześniej dałoby im remis. Nie widać było rozprężenia w zespole Magików i dziś znów liczę na takie zaangażowanie. Dziś zobaczymy już D-Howarda, liczę też na lepszą grę Bassa i Turkoglu, którzy wczoraj grali przeciętnie (głównie w ofensywie). Dobre zawody rozegrali wczoraj Anderson i Nelson, myślę że od nich również dziś będzie sporo zależało. Iguodala na pewno będzie choć trochę oszczędzany, bo to szczególna postać w Filadelfii, tu widzę szansę dla Orlando, które zresztą uważam za dużo mocniejszą ekipę. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą 3 razy, dwa zwycięstwa odnieśli dzisiejsi goście. Liczę na kolejne, do PO coraz bliżej, to już przedostatni mecz Magic w Regular Season !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Mam pytanie. Co decyduje o miejscu w konferencji przy równej ilości punktów po rozegraniu wszystkich 82 spotkań w rundzie zasadniczej ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom