>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Stephen Curry over 30.5 pkt | @1.71
✅

Raptors podejmą Mistrzów NBA, a ja idę w stronę Stefka. Uważam, że obaj PG w swoich drużynach, a więc Curry oraz Lowry pójdą dziś w wymianę ciosów na punkty. Widzę, że bety na asysty mają podwyższone kursy i nie ma co się dziwić. Stephen średnio notuje w tym sezonie 32 punkty na mecz. Linia wystawiona moim zdaniem o punkt za nisko (np. na Betano widziałem 31.5 po kursie @1.8), więc twierdzę, że taki strzelec jak Curry powinien ogarnąć tę linię. Jest teraz pompowany balonik przeciwko GSW i w większości analiz o tej drużynie przed jej meczem pisze się, że w końcu muszą przegrać. Ekipa z Toronto to solidny rywal, ale nie sądzę, żeby byli w stanie zatrzymać Warriors. Szczególnie, jak Curry&#39;emu siądą trójki, a wiemy co on potrafi zrobić. Nawet jeśli &quot;ma rękę rywala na swojej twarzy&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dl13 435

dl13

Użytkownik
Spróbujemy przerwać czarną serie z drobnym ako:
Bostron @ San Antonio 1.23 ✅
Bostron może i coś tam walczy, jednak jest to mecz wyjazdowy, co moim zdaniem znacznie obniża ich szanse. Na dodatek Boston to dla mnie ekipa trochę bez głowy, swoje potrafią wybiegać i wywalczyć sercem, ale Spursi jak wiele razy pisałem to ułożona drużyna, każdy robi swoje, i zrobi to dzisiaj znowu, piękna zespołowa koszykówka. Bardzo bym się ździwił jeśli nawet to nie wejdzie :d

Pacers @ Jazz 1.80 ⛔ po dogrywce
Tutaj wierzę, że mimo obrony jaką prezentuje Utah, mimo tego że mają niezły skład i nawet mistrzowie się z nimi męczyli, uwielbiają własny parkiet, to poniosą porażkę. Wymieniłem tyle ich zalet, że ciężko wjechać w mój typ, jednak Utah przegrało ostatnio z Orlando, no i wątpie żeby powstrzymali PG, prawda, że trochę na czuja, ale oby się udało! ;d
Ako. 2.23 ⛔ ⛔

Edit: Normalnie już przestaje wierzy w to co się dzieje, poza tymi pacers po dogrywce miałem dorzucone na ryzyku heat, bobcats i minnesote, i Bobcats przy kursie 3.0 wyrwali, a Minnesota roztrwoniła przewagę ... chyba czas przystopować z NBA
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Heat - Cavaliers

Chris Bosh over 18 pkt @ 1.9 marathonbet⛔
Dwayne Wade over 20 pkt @ 1.9 marathonbet
⛔

Dawno nic nie wrzucałem,dzisiaj jak wiadomo mecz który jest traktowany bardzo prestiżowo przez obydwie ekipy,wiadomo że LBJ gra przeciwko swojej byłej drużynie.Cavs ostatnio w słabszej dyspozycji,co innego Heat którzy prezentują się solidnie,w dodatku będą uskrzydleni ostatnią wygraną z OKC.Jeśli Heat faktycznie mają dzisiaj wygrać to ich liderzy muszą dostarczyć sporo punktów,Wade znów jest głównym strzelcem drużyny,w dodatku zawsze się spina na mecze z Cavs więc ta linia 20 pkt powinna być dosyć spokojnie przekroczona.Over Bosha ponieważ będzie grał na Love&#39;a który obrońcą jest mizernym,linia 18 pkt nie robi na mnie jakiegoś większego wrażenia ponieważ dzisiaj nie będzie oszczędzania się,kibice oczekują wygranej Heat, a do tego muszą ich poprowadzić Wade i Bosh,dla mnie szykuje się wyrównany mecz więc wolę pograć na punkty zawodników.
 
P 0

puffy

Użytkownik
Mavs - Wizards Wizards +2,5 @1.90 całoroczny
Washington zmierzy się u siebie z Dallas, które nadspodziewanie dobrze sobie radzi póki co w tym sezonie. Wizards grają w kratke, jednej nocy potrafią po świetnym spotkaniu ograć Cavs tylko po to by następnie przegrać z Lakersami. Ja widzę value w tym typie, Wizards grają u siebie to raz, dwa, że Mavs nie mają kompletnie żadnego dobrego obrońcy na Johna Walla, który powinien zdominować to spotkanie wykorzystuąc swoją szybkość i atletyzm.
Jak ktoś nie chce grać handi Wiz to polecam jakiś overek Walla, ale póki co całoroczny nie wystawił linii
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Washington Wizards- Dallas Mavericks 1 @2.15 Betsson ⛔ obrona na obwodzie to była jakaś kpina ????
Czarodzieje zmierzą się tej nocy we własnej hali z Dallas Mavericks,którzy bardzo dobrze zaczęli sezon,ale ostatnio złapali małą zadyszkę i przegrali m.in u siebie z Houston. Wizards są nieprzewidywalni - zwycięstwo z potentatem z Cleveland na wyjeździe po czym porażka u siebie z słabymi Lakers. Tak naprawdę wynik tego meczu zależy tylko od nich i od dyspozycji dnia - jeśli zagrają na miarę możliwości rozprawią się z przeciętnymi Mavs. Questionable na ten mecz są m.in Marcin Gortat czy Kris Humphries,jednak nawet jeśli nie zagrają nie powinny być to osłabienia,które znacznie niwelują szanse na zwycięstwo stołecznych Wizards. Po tym kursie typ zdecydowanie warty gry.
Brooklyn Nets - GSW under 210 pkt @ 1.90 Betsson ⛔ 212
Wyszło tak,że trzeci raz z rzędu biorę pod lupę mecz mistrzów NBA. Wczoraj fenomenalny mecz rozegrał Steph Curry,swoje dołożył m.in Klay Thompson. Dziś zagrają z teamem, który o dziwo sprawił im najwięcej problemów w dotychczasowym sezonie. Zwycięstwo w Oakland dopiero po dogrywce i rzucenie zaledwie 97 punktów w podstawowym czasie było niemałym zaskoczeniem. Dziś tak naprawdę ciężko przewidzieć czy Warriorsi znów będą mieć problemy,czy też łatwo rozprawią się z Nets. Dwa razy do tej pory typowałem overy w meczach drużyny z Kaliforni,dziś wchodzę jednak w under.GSW są b2b,a poprzedniej nocy grali w Kanadzie,skąd wnioskuję,że tempo meczu może być minimalnie niższe-co bardzo odpowiadać będzie Brooklynowi. Wydaje mi się też,że słabszy (&lt; 32 punktów,jak to w ogóle brzmi ???? ) zagra Steph , ale to tylko moje przeczucie. Brooklyn potrafi ceglić (i to jak!)i grać akcje powyżej 20 sekund.W tym spotkaniu liczę na poniżej 210 punktów.
 
chamberlain 466,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Memphis Grizzlies Handicap -4.5 pkt @ 1.83 Unibet ⛔
Miśków przed własną publicznością nie ma co lekceważyć, do tej pory przegrali w domu tylko 4 spotkania, ale z kim Cleveland, GSW, Atlanta i ostatnio Spursami, więc nie ma czego się wstydzić. W tym sezonie mieli gorsze chwile, jednak dzisiaj powinni mecz spokojnie wygrać. Phoenix nie są jakąś potęgą, ostatnie mecze to głównie porażki, na pewno coś zmieni się na plus, gdy wróci Chandler, ale jak na razie nie zagra. Słoneczka grają b2b po spotkaniu z Czarodziejami, mecz był dość szybki, a gwiazdy nie były szczególnie oszczędzane. Dzisiaj liczę, że Miśki zagrają porządny mecz, ostatnio polegli sromotnie przed własną publicznością ze Spursami, teraz liczę, że odpokutują swoje winy.
Brooklyn Nets - Golden State Warriors
Stephen Curry under 31.5 pkt @ 1.85 Unibet ✅
Wojownicy śrubują swój wynik i Brooklyn nie powinien zepsuć im passy, popieram zdanie kolegi wyżej, który uważa, że w meczu padnie under, ja postanowiłem pograć under Stefka. Curry czaruje na boisku i nie ma co ukrywać, momentami chyba sam by mógł wygrać mecz, dzisiaj trafia im się słabszy przeciwnik, więc trener da pewnie swojej gwieździe odpocząć, tym bardziej, że będzie to spotkanie b2b. Stephen przeciwko Toronto zagrał prawie 38 minut, osiągając w tym czasie aż 44 pkt, dzisiaj minut powinno być mniej, także punktów. Popatrzyłem na ostatnie mecze Stefka, gdy grał b2b i wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 przykłady, pierwszy mecz z Phoenix i zdobycz punktowa 41 pkt i na drugi dzień przeciwko Sacramento już tylko 19 pkt, podobnie w meczu z Clippersami 40 pkt a na drugi dzień z Chicago &quot;tylko&quot; 27 pkt. Myślę, że dzisiaj linia 31.5 pkt to jednak za duża linia, GSW powinno wygrać i bez pomocy swojego lidera, więc liczę dzisiaj na jego odpoczynek.
Detroit Pistons - Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers Handicap +9.5 pkt @ 1.84 Unibet ⛔
Linia moim zdaniem trochę przesadzona, Detroit faworytem owszem, ale czy skończy się blow-outem? Lalkom czasem chce się grać, ostatnio sprawili nie lada niespodziankę wygrywając z Czarodziejami, widać, że do Detroit mają szczęście, jedne z 3 zwycięstw w tym sezonie było właśnie przeciwko Tłokom. Gospodarze dzisiaj grają z LAL, zaś na drugi dzień jadą do Charlotte, myślę, że ten mecz będą chcieli wygrać jak najmniejszymi siłami, by na następny móc powalczyć jeszcze z Szerszeniami.
Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Sacramento Kings Handicap +11.5 pkt @ 1.84 Unibet ✅
Tu podobnie jak w meczu Lakersów, linia według mnie przesadzona. Oklahoma gra w kratkę, Królowie ostatnio mają słabszy okres w grze, dlatego na pewno powalczą jak tylko będą mogli, mecz zapowiada nam się overowy, Sacramento już nie raz pokazało, że umie rzucać i na pewno będą dotrzymywać kroku, nie ma tu co za dużo pisać, OKC rzadko dokonuje rzezi, tu powinno być podobnie.
Mecz Washingtonu z Dallas to według mnie no bet, szanse wygrania oceniałbym na 50/50, jako, że na Czarodziei kurs jest wyższy, to jeśli musiałbym, to grałbym na nich.
EDIT:
gdy wróci Chandler, ale jak na razie nie zagra
Przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd, niedokładnie przeczytałem informację, Chandler nie wiadomo czy wystąpi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data i godzina: 06.12.2015 21-30
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
typ: Grizzlies - 5,5
kurs: 1,97
buk: unibet
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na antenie NC+ zobaczymy starcie zespołów z Konferencji Zachodniej, gdzie Niedźwiadki z Memphis podejmą Słońca z Phoenix. Moim zdaniem to rozkręcający się gospodarze są faworytem tego spotkania. Grizzlies słabo zaczęło sezon, bo po dziewięciu meczach mieli zaledwie trzy zwycięstwa. Jednak w kolejnych jedenastu spotkaniach było już zdecydowanie lepiej, bo dość szybko wyszli na plus i teraz legitymują się bilansem 11-9, co pozwoliło im wskoczyć ósemki. Co innego Suns, którzy ostatnio całkowicie się pogubili. W ostatnich dziesięciu meczach udało im się pokonać tylko Toronto i Denver, a przegrywali m.in. ze słabymi w tym sezonie Wizards, Nets czy Pelicans (dwa razy). Moim zdaniem ich największym problemem jest brak zdecydowanego lidera, który wziąłby na swoje barki ciągnięcie zespołu do przodu. Nie oszukujmy się, że Bledsoe czy Knight to zawodnicy na miarę liderów z prawdziwego zdarzenia. Jaka więc wydaje się perspektywa na ten sezon?? Moim zdaniem wskoczenie do play-off to zadanie poza zasięgiem dla Słońc, tak samo zresztą jak w poprzednim sezonie. Memphis od kilku lat budują ciekawy zespół i wszystko idzie w dobrym kierunku. W zeszłym roku przegrali półfinał konferencji z Golden State, trzy lata temu byli nawet w final Zachodu. Gospodarze od pięciu lat awansują do play off i po tym co widzimy na początku tego sezonu wydają się pewniakiem do zajęcia miejsca w ósemce i poważnym kandydatem do pierwszej czwórki na Zachodzie. Mocną stroną zespołu z Tennessee jest mocna ławka rezerwowa, bo gracze pokroju Chalmers czy Barnes, a nawet weteran Vince Carter jeszcze sporo potrafią wnieść do zespołu. A wyjściowa piątka też prezentuje się dobrze - Randolph, Gasol, Conley, Green i Allen to bardzo solidne zestawienie graczy. Moim zdaniem dziś zespół gospodarzy dopisze kolejne zwycięstwo w tym sezonie. A zespół z Arizony ostatnio leży Niedźwiadkom. Ci wygrali z nimi ostatnie siedem meczy. Moim zdaniem dziś nie powinno być inaczej. Forma, własny parkiet zdecydowanie przemawia za gospodarzami.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
JOHN WALL over 18,5
1,82
Efortuna
✅


Czekam, czekam i się nie umiem doczekać wieści od WW. Gortat wiadomo out. Co dalej ? Nene. Humpries. Gooden. wszyscy są na dziś ze ?? ( roto ). Ostatnio potrafił wykręcić dwa razy &gt; 30 i ostatnio 17 z Suns. ( przy 13 ppg plus 4 FT ). Jest wprawdzie Paersons po drugiej stronie, ale chyba jeszcze max. w 70% swojej dyspozycji. Jeżeli WW chcą wygrać, potrzebują &gt; 20 oczek Johna Wall i ja na to liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hayto 631

hayto

Użytkownik

Wizards - Mavericks
Zaza Pachulia over 10.0 zbiórek @ 1.85 Uni bet
⛔ nic nie pograł w 4Q.​
Sprawa jest prosta. Wizard nie mają podkoszowych, Gortat nie zagra, Nene prawdopodobnie też. W ostatnim meczu najlepiej zbierającym zawodnikiem pod koszem był Bradley Beal, notabene rzucający. Mavericks pod koszem mają Nowitzkiego i Pachulie. Ten drugi legitymuje się ze średnią 10.2 zbiórki na mecz. Na dwadzieścia spotkań tej linii nie osiągał tylko sześć razy. Ostatnie występy Gruzina jeśli chodzi o zbiórki: 11,21,10,12. W Betano mamy linie 11.5, na unibecie zaś 10.0. POLECAM.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Brooklyn Nets - Golden State Warriors typ: +10,5 pkt Nets kurs: 1,84 ⛔

Dziś, wyjątkowo, argumenty czysto sportowe (nie będę doszukiwał się jak zawsze żadnych pułapek Vegas itp.), a więc po kolei:

Btw, kolejność argumentów losowa, bez znaczenia dla ich &quot;mocy&quot; ????

1. Nets, w mojej opinii, podczas całego tego streaku GSW (21-0) byli tak naprawdę najbliżej pokonania Warriors, na dodatek grając away. Jak się skończyło każdy wie, 99-107 po OT. Przegrali na wyjeździe -8 pkt, a realnie mogli wygrać, czemuż mieliby nie powalczyć tym bardziej u siebie.

2. Nets u siebie mają ostatnio ładny streak (4-0), a nie grali z jakimiś ogórkami, Atlanta czy Detroit, dla przykładu, to jednak solidne drużyny. Brooklyn więc u siebie zupełnie solid, trzeba przyznać. Tak naprawdę ten spread +10,5 u siebie wirtualnie nie wszedłby tylko w jednym meczu we własnej hali, z Bulls na otwarcie sezonu. Zawsze to jakiś rodzaj statystyki, 6-1 taki spread byłby pokryty.

3. GSW grają dziś b2b, po &quot;boju&quot; z Toronto, bądźmy szczerzy - nie był to łatwy mecz dla Wojowników, udało im się przytrzymać swój streak wygrywając minimalnie 3 pkt. Na pewno ten mecz kosztował ich sporo sił.

4. Brooklyn ostatnio fatalnie owszem (z Knicks), niemniej, mieli dzień odpoczynku, zawsze to in plus.

5. Ze statystycznego punktu widzenia, patrząc na h2h (choć to przyznaję ma małe znaczenie, czysto statystyczne), na ostatnie 10 meczów miedzy tymi drużynami, GSW wygrywało (jeśli wygrywało) maksymalnie różnicą 8 pkt.

6. Kwestia mentalna - Nets wiedzą, że mogą powalczyć z Warriors dzisiaj, zabrakło im niewiele na wyjeździe by wygrać, jako jedyna drużyna zmusili GSW do grania OT w tym sezonie, z całą pewnością mogą powalczyć dziś. Powiem tak - zapewne to nie oni zatrzymają ten imponujący streak GSW, jednakże, czy będę zdziwiony jeśli dziś wygrają? Nie, nie będę. Nie takie rzeczy w NBA się zdarzały ;)

Ten spread jest absolutnie do pokrycia przez Brooklyn, w mojej opinii.

Polecam więc Brooklyn Nets +10,5 pkt po kursie 1,84 ???? Pozdro! ;)

Edit po meczu: typ nie był zły, tyle tylko, że przegrany ???? Mieli close game w 3Q, +5, no i cóż z tego skoro przegrali -16, niemniej, szanse były. Jestem zawiedziony i nawet zdziwiony, że to nie weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 6

klolk199

Użytkownik
Uparliście się wszyscy na to GSW
Każdy wspomina ze Nets byli najbliżej zwycięstwa z GSW na wyjeździe ! Co z tego ? ????
GSW podeszło dość luźno do tamtego meczu , mimo ze wczoraj grali z Toronto , to taki Brooklyn to czysta formalność ;)
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Toronto Raptors- Los Angeles Lakers
Typ: Lakers +13 win
@1.90✅
Betsson


Tutaj śmiało wchodzę w dodatnie handi na Lakersow. Dzisiaj podobno ma nie wystąpić Bryant i to jest główny powód dlaczego gram ten bet. Kobe to wiadomo, wielkie koszykarz, legenda, no ale dla dobra drużyny mógłby już odpuścić i ewentualnie wchodzić z ławki i robić dobra atmosferę w klubie, ale nie oddawać mnóstwo prób rzutowych, z których wchodzi mu 10%. Lakersi to słaby zespół, ale obiektywnie mówiąc i spoglądając na statystyki bez Kobyego powinno im pójść lepiej. Toronto jakoś specjalnie nie zachwyca w tym sezonie, do tego na pewno będą mieli w głowie porażkę z GSW gdzie była realna szansa na przerwanie passy (może zadziałać efekt jak w przypadku Clippersow gdzie po meczu z Golden grali fatalnie, ale to już tak na marginesie). Nawet jeśli tak się nie stanie to blowy to nie jest ich specjalność i powinni pewnie wygrać to spotkanie ale nie aż taka przewaga.

Milwaukee Bucks-Portland Trail Blazers
Typ: 1
@1.98✅
Betsson


Portland pomimo tego, że nie zajmuje jakiejś wysokiej pozycji na zachodzie to zaskakuje swoją grą. Przed sezonem nikt nie wiązał z tym zespołem żadnych nadzieji i skazywano ich na porażkę i okupowanie ostatnich miejsc w tabeli. Milwaukee jak wiadomo to bardzo młody zespół, ale ambitny i mają możliwości. Póki co 13 miejsce w tabeli na słabym wschodzie, które raczej na pewno nie satysfakcjonuje gospodarzy. Portland mimo dobrej dyspozycji nie.osiąga najlepszych wyników na wyjazdach i w przeciwieństwie do Detroit nie widzę dzisiaj ich zwycięstwa. Kursy moim zdaniem powinny być skierowane bardziej w stronę królików, a że nie są to dostrzegam value i próbuje.

Charlotte Hornets-Detroit Pistons
Typ: 2
@2.33⛔
Betsson


W tym spotkaniu idę w stronę Gości. Charlotte to bardzo fajna, niedoceniana drużyna, która na własnym parkiecie regularnie wygrywa spotkania i jak dotąd zanotowali dopiero 2 wpadki i to z GSW i Cleveland więc zespoły z absolutnego topu. Pistons wygląda równie dobrze, na czele z Drummondem, który jest znakomitym zawodnikiem, a wciąż bardzo młodym. Problemem Pistons jest grą na wyjazdach i najwyższy czas przerwać ta passę. W ekipie gosci nie ma żadnych nowych kontuzji więc przystąpią do tego meczu w takim składzie jak do poprzednich, natomiast Charlotte dzisiaj bez Jeffersona, także Drummond powinien mieć dzisiaj troszkę łatwiej i rządzić na tablicach. Wszystkie znaki na niebie wskazują na na gospodarzy, ale Detroit moim zdaniem nie jest na straconej pozycji. Czas na jakąś wpadkę Hornets na swoim parkiecie i przełamanie czarnej serii Pistons na wyjazdach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers 1 2,00 Bet365 90:88 ✅✅

Jestem mega zdziwiony takim kursem, w mojej opinii zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy czyli Milwaukee. Bukmacherzy chyba się zachłysneli ostatnimi wygranymi Portland nad Indianą i Minnesotą, ale żeby ich tak faworyzować to po prostu nie mogę nie skorzystać i nie zagrać przeciwko nim. Portlandczycy swoją grę głownie opierają na rzutach trzypunktowych (są 7 siłą ligi pod tym względem, ale Bucks dużo gorsi w tym aspekcie nie są bo zajmują 9 pozycję), w każdym meczu jednak tak jak to było z Indianą na pewno nie będą trafiąć po 18 trójek i grać na skuteczności 50% a i o wiele groźniejsi są w domu niż na obcych parkietach. Bucks u siebie ostatnio są w dobrej dyspozycji, ograli bardzo pewnie Denver i Knicksów dominując strefę podkoszową. Giannis i Monroe powinni zrobić odpowiednią robotę także dzisiaj i pomóc wywalczyć trzecie zwycięstwo z rzędu w Bradley Center popularnym Kozłom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Milwaukee Bucks-Portland Trail Blazers
Typ: 1
@1.98
Betsson


Portland pomimo tego, że nie zajmuje jakiejś wysokiej pozycji na zachodzie to zaskakuje swoją grą. Przed sezonem nikt nie wiązał z tym zespołem żadnych nadzieji i skazywano ich na porażkę i okupowanie ostatnich miejsc w tabeli. Milwaukee jak wiadomo to bardzo młody zespół, ale ambitny i mają możliwości. Póki co 13 miejsce w tabeli na słabym wschodzie, które raczej na pewno nie satysfakcjonuje gospodarzy. Portland mimo dobrej dyspozycji nie.osiąga najlepszych wyników na wyjazdach i w przeciwieństwie do Detroit nie widzę dzisiaj ich zwycięstwa. Kursy moim zdaniem powinny być skierowane bardziej w stronę królików, a że nie są to dostrzegam value i próbuje.

Charlotte Hornets-Detroit Pistons
Typ: 2
@2.33
Betsson


W tym spotkaniu idę w stronę Gości. Charlotte to bardzo fajna, niedoceniana drużyna, która na własnym parkiecie regularnie wygrywa spotkania i jak dotąd zanotowali dopiero 2 wpadki i to z GSW i Cleveland więc zespoły z absolutnego topu. Pistons wygląda równie dobrze, na czele z Drummondem, który jest znakomitym zawodnikiem, a wciąż bardzo młodym. Problemem Pistons jest grą na wyjazdach i najwyższy czas przerwać ta passę. W ekipie gosci nie ma żadnych nowych kontuzji więc przystąpią do tego meczu w takim składzie jak do poprzednich, natomiast Charlotte dzisiaj bez Jeffersona, także Drummond powinien mieć dzisiaj troszkę łatwiej i rządzić na tablicach. Wszystkie znaki na niebie wskazują na na gospodarzy, ale Detroit moim zdaniem nie jest na straconej pozycji. Czas na jakąś wpadkę Hornets na swoim parkiecie i przełamanie czarnej serii Pistons na wyjazdach.

Wszedłem w ten temat, żeby podać swoje typy i analizy, ale widzę, że zostałem uprzedzony.

Dzisiaj gram na Bucksów i Pistonsów.

Bucksi - bo mają lepszy skład i grają na swoim parkiecie. Żeby wygrać z Portland trzeba powstrzymać Lillarda i McColluma, myślę, że Jason Kidd już coś wymyśli.

Pistons - Bo Charlotte gra bez swojego najlepszego zawodnika, a Tłoki grają fajną zespołową koszykówkę. Hornets to wciąż trochę taki niepewny zespół, jeśli Pistons zatrzymają Batuma to wszystko powinno być dobrze.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Tripelek na dzisiaj z drobnym ako 2.21 ⛔
Heat w gazie, a na swoim parkiecie zawsze są o wiele lepszą drużyną niż na wyjazdach. Drużyna zaczyna funkcjonować, chłopaki grają zespołowo i cieszą się grą. Z drugiej strony rozbici Wizards, wiele absencji - w tym Janka Ściany, a więc moim zdaniem Miami powinno to wziąc lekko
Miami Heat (-3.5) vs Washington Wizards 1.40 ⛔ 103:114

Raptorsi nie wyglądają dobrze? Mi sie ich gra podoba, co prawda wciąż bez swojego centra, ale potrafili nawiązać walkę, mają młody skład który zawsze walczy, a nie jak Clippersi, zasłużone nazwiska ale za przeproszeniem zapier****ć nie ma komu, serce jest na parkiecie, zwłaszcza w Kanadzie, a Lakersi z Kobem czy bez nie mają tam zbytnio czego szukać, takie jest moje zdanie.
Raptors -5 vs Lakers 1.25 ✅ 102:93

Mecz wyjazdowy, fajnie byłoby młodym powalczyć z weteranami. ALE: Okafor questionable, Spurs bez większych braków, a na dodatek w gazie. System gry Spurs oraz nazwiska pozwolą im przejść spacerkiem przez ten mecz i wygrać kontrolowane spotkanie, taką przynajmniej mam nadzieje.
76ers vs Spurs -5.5 1.26 ✅ 68:119

Edit. Kawhi out :/
Edit2. Tim również uwzięli się na mnie? ;d
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Bucks ok zgadzam sie ale serio gracie Pistonsow? przeciez oni przegrali na wyjezdzie 7 na 8 ostatnich meczy i to wiele z nich to totalne becki nawet z lakersami przegrali. Musieli by chyba kurs ze 3 wystawić zebym wszedl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nuciu777

Użytkownik
Polecam zagrać na Pistons po kursie 2.3. W Hornets nie zagra Al Jefferson i na ten moment bardzo wątpliwy jest występ Kemby Walkera, czyli 2 kluczowe postacie drużyny ????
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
&quot;Kemba Walker (illness) is doubtful for Monday&#39;s game vs. Detroit.
He didn&#39;t even go through shootaround, an indication that Walker is really battling something nasty. Already playing without Al Jefferson (calf), Nicolas Batum promises to be extremely busy vs. the Pistons, but he&#39;s likely to face the staunch defense of Kentavious Caldwell-Pope. Without Walker, Jeremy Lin is likely to start at point guard.&quot;
&quot;Al Jefferson (calf) will be sidelined for the next 2-3 weeks.&quot;
Dla mnie te dwa fakty sprawiają, że warto spróbować zagrać coś w stronę Batuma.

Nicolas Batum Powyżej 16.5 pkt @1.75 Betsson
⛔


Batum ostatnio dobra forma ponieważ regularnie zdobywa te naście punktów.
W ostatnich 8 spotkaniach zanotował :
24/14/18/16/17/15/17/24 - 3 razy linii nie pokrył, ale był bardzo bardzo blisko.
O wiele lepiej czuje się w meczach domowych ponieważ notuje w nich średnio 19.3 pkt.
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
@up popieram w 100%, do tego moze jakis over Drummonda skoro Big Al nadal nie zagra ;)
Do tego mam pytanie, gdzie ja moge znaleźć linie na zawodników w 365? W zeszłym sezonie z tego co pamietam klikałem w zakłady specjalne, teraz jak klikam to mnie przekierowuje na normalne zakłady meczowe...
 
chamberlain 466,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
Over 202.5 pkt @ 1.91 Betsson ✅
Dużo spotkań, dużo opcji, ja jednak stawiam tylko na jedno spotkanie. Ponownie celuje over w meczu Clippersów, prawdopodobnie do gry wróci Redick, nie wiadomy jest za to powrót CP3. Linia według mnie nie jest tak wysoka, Minnesota u siebie potrafi coś rzucić, dla Clippersów po 6 domowych spotkaniach z rzędu, to pierwszy wyjazd od listopada, nawet jeśli nie wystąpią dwaj wspomniani zawodnicy to jest przecież jeszcze Griffin, Crawforid i Jordan. O Wilkach nie ma co pisać, młody zespół głodny zwycięstw, na pewno postawią się lepszej drużynie i coś rzucą, a wynik końcowy powinien zakręcić się koło 203 pkt.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom