>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Atlanta Hawks - Toronto Raptors 1 1,62 Bet365 86:96 ⛔⛔

Atlanta ostatnio ograła pretendentów do tytułu tj. Oklahomę i Memphis. Na wyjazdach nie porywają jednak u siebie potrafią przypominać ekipę z poprzedniego sezonu, która to wygrywała mecz za meczem i śrubowała swój fantastyczny rekord wygranych z rzędu. Trzy porażki we własnej hali zawdzięczaja uważam zlekceważeniu rywali, myśleli że mecze same się wygrają a dużo niżej notowani rywale położą się przed nimi, jednak nic takiego nie miało miejsca. Toronto jest bardzo chimeryczne, mają ludzi do grania ale w ważnych meczach / momentach się palą i dlatego nie mogą nigdy nic konkretnego ugrać. Sądzę że dzisiaj jest ważne spotkanie dla obu drużyn, ponieważ patrząc na początek sezonu te ekipy mogą mieć na finiszu sezonu zbliżony bilans i mogą bezpośrednio rywalizować o wyższe miejsce w konferencji a że wyżej ze względu na zawodników czy kulturę gry cenię gospodarzy uważam iż oni wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.

edit:

+17 w 3 kwarcie i przegrali...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Porzingis &amp; Noel over 18.5 rebs @ 1.85 by Parimatch

Krótko.
Samego Noela bym zagrał, ale kurs słabszy.
Jeśli chodzi o podkoszowego 76ers to sprawa jest jasna - nie ma Okafora, więc wraca do S5 i gra duże minuty jako lider zespołu pod koszem. Ostatnio zbierał mniej, ale jak nie będzie się dzielił miejscem z Okaforem to sprawa robi się dużo łatwiejsza.
Porzingis średnia 9.9 per game. Dzisiaj match-up zapewne z Grantem, nad którym będzie miał ogromną przewagę fizyczną.
Obaj spokojnie powinni zrobić 10+
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kd35 156

kd35

Użytkownik
Same liczby nie grają, a mecz meczowi nierówny. Trochę brak analizy w Twoich &quot;analizach&quot;. Zgodzę się jedynie co do typu na Wizards. Nie to, że Washington gra jakoś wspaniale, bo nie oszukujmy się, gdyby nie doskonały mecz Walla i tragiczny Love&#39;a to wynik wyglądałby nieco inaczej. Oczywiście nie mówię, że nie zasłużyli na zwycięstwo, bo po serii przegranych należał im się win ;) Szczególnie, że po sromotnej porażce z Celtics; z Toronto zagrali dużo lepiej. Co do Lakersów no to nie trzeba komentować. Żenada - to chyba jedyne słowo, które mi tu pasuje. Nic się nie zmieni, bo nie mają po co zmieniać i jeśli zakończą sezon z 10-15 zwycięstwami to będzie ogromny sukces.

Co do Knicksów to idę w drugą stronę. Philadelphia - brawo, przełamali się, ale jak wczoraj pisałem, niewiele to zmieni moim zdaniem. Wygrali mecz, bardzo dobrze. Należało im się, bo po prostu zagrali lepiej spośród tych 2. beznadziejnych drużyn. Dzisiaj nie daję im jednak większych szans. Wraca Melo, nie to żeby jakoś strasznie ostatnio błyszczał na parkiecie, ale zawsze to gwiazda drużyny, która rzuca swoją ilość punktów, a do tego przyda się wysoki zawodnik do obrony kosza przed Okaforem, a także do zbierania piłki. Knicksi 4-game losing streak i wiadomo, że tego meczu nie przegrają. Ja jednak idę dalej i gram -5 na nich po kursie 1.50. Różnica 5. oczek to linia spokojnie do pokrycia jak dla mnie, bo New York dziś będzie, a raczej powinien od początku prowadzić grę. Popełniają mało strat chociaż ostatnio to się lekko pogorszyło. Do tego na linii cała drużyna rzuca jak natchniona. Moim zdaniem zobaczymy dziś sporo fauli ze strony 76rs co będzie sprzyjało wynikowi. Co tu dużo mówić, 76rs; podobnie jak Lakersi muszą się z tym liczyć, że wygranie 10-12 spotkań będzie sukcesem. Mam nadzieję, że Galloway zagra dziś lepiej, bo chłopak ma super rzut za 3 i musi to wykorzystywać. Knicks zagrali bardzo dobry mecz z Rockets. Przyjemnie się to oglądało i bach, wszystko się posypało. Końcówka i dogrywka nie wymagają komentarze, bo jeśli wygrywa się 14. punktami w 4. kwarcie i pozwala się przeciwnikowi na doprowadzenie do dogrywki no to wiadomo jak musiała wyglądać ich gra. Dziś takiego scenariusza nie przewiduje, bo jak już sobie wypracują tę przewagę to nauczeni błędem z ostatniego meczu nie pozwolą na taki run graczom Philadelphii.

Pograłem tripel

Knicks(-5) 1.50
Atlanta (+1.5) 1.50
Charlotte(+12.5) 1.50
Bet365

Co do pozostałych, nieszczególnie chce mi się pisać analiz, które sobie opracowałem. Z tego co tu wywnioskowałem to ten kuponik powinien wejść więc polecam i życzę powodzenia. ;)

EDIT: Okafor zawieszony na 2 mecze i dziś nie zagra. Knicksów już rozliczam na plus więc zostaje Charlotte i Hawks ;)
Wytykasz mi brak &quot;analizy&quot; w moich analizach a sam podajac 3 typy dwoch z nich kompletnie nie opisujesz :grin: a stwierdzenie &quot;kuponik powinien wejsc&quot; nie jest zbytnio merytoryczne i raczej nie rozwiazuje sprawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Wytykasz mi brak &quot;analizy&quot; w moich analizach a sam podajac 3 typy dwoch z nich kompletnie nie opisujesz :grin: a stwierdzenie &quot;kuponik powinien wejsc&quot; nie jest zbytnio merytoryczne i raczej nie rozwiazuje sprawy.
Trochę racji masz z tym, że może i powinienem pisać do wszystkich analizy, ale jak człowiek jak zmęczony po całym dniu i 3 godzinach snu w nocy to się po prostu nie chce. Musisz(musicie) mi za to wybaczyć ;)

Jednak zauważ też, że analiza, którą podałem do Knicksów sprawdziła się doskonale. Zatem, jeśli ktoś ze mną gra to musi zaufać, że analizuje te mecze, a jedynie nie przelewam swoich myśli czasami na forum ????

Co do 2 nietrafionych typów. No niestety NBA to NBA, sport to sport i takich rzeczy nie da się przewidzieć ???? To co Curry zrobił w 3. kwarcie czyli seria rzutów za 3 trafiane z odległości około 7.5 do 8 metrów to brak słów. Miło się to ogląda, gorzej jak się zagra przeciwko ????

Podobnie ma się mecz Atlanty, prowadzili pięknie, grali lepiej, zasłużyli na zwycięstwo, ale czasem tak się składa, że przeciwnik wygra ostatnia kwartę 19. oczkami i jest po meczu mimo ogromnej przewagi drużyny Hawks. To nic, dziś gramy dalej i ogrywamy buka. Szkoda tylko, że nie wrzuciłem drugiego kuponu z kursem 2.64. Może ktoś by skorzystał, bo wszedł na całkowitym luzie tj. Spurs/Spurs, Knicks win i Was vs LAL over 195.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nadchodząca noc wydaję mi się dość dobra do obstawiania, bet365 nie wystawiło jeszcze kursów, ale na aplikacji NBA scores mam napisane jak to mniej więcej może wyglądać, więc spiszę tu szybciutko co dziś wydaję mi się dobrym betem a potem postaram się to zanalizowac.

Thunder win @ Heats (kurs bedzie cos kolo 1,80)
Pacers win @Trail Blazers (~1,80)
Boston @ Kings win (~2,20)

Kursy pospadał na te wszystkie mecze, o których wspominałem. Na Indianę został w miarę dobry kurs do gry i dzisiejszej nocy opiszę mocniej tylko jeden bet.

Indiana (12-5) @ Trail Blazers (7-12) kurs 1,74 w całorocznym.

Grają dwie bardzo fajne drużyny według mnie. Blazersi - czyli Damian Lillard i pomagający na tyle na ile mogą koledzy. Patrząc na roster ten zespół nie miał prawa wygrać z Jazzami, Grizzliesami, Clippersami czy bić się jak równy z równym z Bullsami czy Mavericksami. A jednak jest jakaś fajna chemia pomiędzy tymi zawodnikami i ich gra momentami wygląda naprawdę dobrze. Jednak według mnie Indiana to zespół o jeden jak nie dwa poziomy lepszy od Blazersów. Paul George jest naprawdę w gazie, a jego koledzy nie odstają od niego. Jeżeli dzisiaj nie zabraknie motywacji, a wydaję mi się, że nie powinno jej zabraknąć i obydwa zespoły zagrają na swoim poziomie to zwycięsko z tego starcia powinna wyjść Indiana. Kurs według mnie troszeczkę, zawyżony, powinien być coś koło 1,50. Indiana z serią sześciu wygranych z rzędu, przyjemna passa, myślę, że nie będą chcieli dzisiaj jej roztrwonić.

Podsumowując - gramy na lepszy zespół, po całkiem przyjemnym kursie będącym wypadkową zadziorności Blazersów (za która czapki z głów dla Nich, ale moim zdaniem dziś nie wystarczy) i faktu, że Indiana gra mecz b2b.

Na dziś zagrałem jeszcze

Denver Nuggets @ Toronto Raptors kurs 5.0. Szukamy niespodzianki, coraz lepiej grający zespół z Denver, kontra chimeryczni Raptorsi, którzy według mnie cały czas nie grają na miarę swoich możliwości. ✅✅ 106-105

Nuggets vs Raptors over 193,5 po 1,90 mam zagrane, teraz linia 190. Nie rozumiem tej linii, według mnie grają dwa zespoły bardziej ofensywne, niż defensywne. ✅✅

OKC vs Miami Over 200,5 za 1,90. Aktualnie linia 202,5. Widzę tu wynik w okolicach 110:100. ⛔⛔ szkoda ostatniej kwarty
 
H 187

h778

Użytkownik
Sacramento @ 1.98
Dla mnie zdecydowanie za wysoko, Kings wygrali 5 z 7 ostatnich meczów, w których grał Cousins. Sacramento ma takie momenty, w których wyglądają na drużynę z potencjałem na playoffy i im dalej w sezon, tym tych momentów jest więcej. Do tego dochodzi ważny czynnik psychologiczny, czyli coś w stylu redemption-game Rondo. A Boston? Nie oglądam ich, ale Stevens robi tam wielkie rzeczy z takim brakiem potencjału kadrowego. Mimo to są bardzo nieprzewidywalni, na wyjazdach 3 z 4 ostatnich meczów to przegrane, dlatego to 1.65 na nich to za mało, warto pograć w drugą stronę.
EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że to mecz w ramach Global Games, więc chyba jednak lepiej iść klasycznie w stronę overa niż w stronę którejkolwiek w drużyn. No ale typ zostawiam.
Indiana też wygląda świetnie tak jak wyżej napisano, myślę też o jakimś overze na Orlando - Utah, bo w Jazz wypada Gobert, a Booker to w obronie zawodnik bardzo wesoły, więc trochę punktów mogą porzucać. Bezpośrednio na Orlando nie odważę się postawić, bo ostatnio za dużo powygrywali, a to nie w stylu coacha Skilesa. :wink:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie leci typ prosty jak drut.Moje ciężko zarobione pieniądze zarobione na pinnacle.com stawiam w kierunku drużyny z niemałym talentem-OKC.Drużyna z Oklahomy nie zaczęła sezonu najlepiej ale teraz po powrocie do drużyny Kevina Duranta zespół odzyskał świeżość.Nie przesłoni tego nawet ostatnia porażka z Atlantą która po prostu jest też świetną drużyną.Stawiam na OKC ale też stawiam przeciwko Heat które mnie nie przekonuje i nie przekona do siebie do końca sezonu.Oczywiście taka drużyna jak Heat może się spiąć na pojedyńcze mecze jak ten i mają potencjał żeby powalczyć w takim spotkaniu ale ja liczę że OKC wkur..... bilansem(bo oni to powinni mieć max 4 porażki) wyjdą na ciśnieniu i po prostu wygrają z solidną i tylko tyle ekipą Heat.
OKC-3
1.952
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Miami - Oklahoma
OKC WIN ⛔ ⛔
Unibet (1,69)
Gram już teraz bo kursy spadają i to zdrowo...
Na bet w kierunku OKC skusił mnie kurs. Choć mogłem złapać wyższy. W dzisiejszym meczu czeka nas bardzo ciekawa rywalizacja pod tablicami: Bosh + Whiteside vs. Kanter?(Adams) + Ibaka. Zwycięstwo pod tablicami może równać się zwycięstwu w meczu. Obwód zdecydowanie lepszy u gości. Wysoko oceniam przede wszystkim #KD35, który niejednokrotnie sam już decydował o zwycięstwach swojej drużyny. Westbrook ostatnio nieco spuścił z tonu, ale przy wyrównanym meczu może być kluczową postacią gości. Heat grają bardzo nierówno, a takie przestoje w meczach z drużynami tak szybko grającymi jak Oklahoma mogą okazać się decydujące dla przebiegu tego spotkania. Jak dla mnie kursy przesadzone w stronę gości, dlatego pobieram i liczę na spokojne zaksięgowanie.
 
A 960

adam44

Użytkownik
Toronto Raptors - Denver Nuggets
Denver Nuggets 5.00 bet365✅
Denver Nuggets +9.5 1.9 bet365✅

Obie ekipy b2b, do grania na Nuggets skłaniają Mnie trzy rzeczy. Toronto jest po bardzo morderczym boju (wygranym nota bene) z Atlanta Hawks. Druga to postawa moim zdaniem in plus zespolu Denver Nuggets w meczu z Bulls, ogladalem cale spotkanie i grali bardzo dobrze mimo iz sam wynik by na to nie wskazywał, fajnie ograniczyli Butlera i Róże .. jesli tak samo będą grac w obronie jak dziś z Bulls to są duze szanse na wyrwanie zwycięstwa, nie wspominajac o tym że Toronto przez jakiś czas będzie grało bez Litwina na środku, co z pewnością odbije się czkawką w spotkaniach gdzie grają b2b game. Sam osobiscie gram na wygrana bryłek.. dla Mniej odważnych handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dziś na NBA proponuję:
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
typ: Memphis +5,5 kurs: ok. 1,57 ⛔ edit: Nie tak to miało wygladać ????
Wypiszę moje argumenty w punktach:
1. Memphis gra u siebie ostatnio naprawdę przyzwoicie (5-1), a last 10 też mają jakże znaczący (10-2).
2. Przyjeżdżają Spurs, którzy grają b2b (a jednak wszystkim znany trzon drużyny (Parker-Duncan-Manu) do najmłodszych nie należy).
3. Na ostatnie 13 spotkań Spursów z Grizzlies, 11 razy wygrali Spurs. Czyli można uznać, że zdominowali ich, wygodny przeciwnik itp. A linia -3,5 pkt?! Coś tu nie gra. Według mnie może to być pułapka ze strony bukmacherów.

Polecam więc Memphis z handi +5,5 pkt, którzy mają wszelkie dane by ograć dziś Spursów.
Dla odważniejszych +3,5 po kursie 1,79 lub Memphis ML z kursem 2,25.
Powodzenia! ????

Do tego jeszcze bez analizy proponuję zagrać jakiś spread na Portland, niech będzie +4,5 po kursie 1,63✅ - kurs na Indianę i nisko ustawiona linia podejrzana do bólu ???? edit: Tutaj już planowo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
insaider 32

insaider

Użytkownik
Sacramento Kings-Boston Celtics Sacramento win @2.10 Bet365
Nie wiem czy nie przeceniam w tym sezonie drużyny z Sacramento,ale kilka razy grałem na nich po podobnym kursie i naprawdę rzadko (bodajże raz) zawodzili. Sacramento ze zdrowym lub nie sprawiających kłopotów &#39;wychowawczych&#39; ,czyli po prostu będącym na parkiecie DaMarcusem Cousinsem , ze wsparciem ze strony Rudy&#39;ego Gaya wydaje mi się po prostu dość solidną ekipą,która bilans zwycięstw śrubować powinna właśnie w takich meczach jak dziś - z nieprzewidywalnymi (jak dziś) ,przeciętnymi lub słabymi zespołami. Powiedzieć,że Boston gra w kratkę to jak powiedzieć,że na świątecznego ,promocyjnego karpia w lidlu zapewne znajdzie się kilku chętnych-duże niedopowiedzenie . Celtowie dalej bez Marcusa Smarta , który wróci prawdopodobnie dopiero na wspomniane chwilę temu Święta Bożego Narodzenia. Swój typ argumentuję też tym,iż Boston dwie noce temu zagrał naprawdę dobry mecz przeciwko Miami. A jak już zostało to wcześniej wspomniane, są niesamowicie nieobliczalni-tym razem liczę na ich słabszy mecz. Moim zdaniem ,po tym kursie Sacramento jest jak najbardziej do gry.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
A linia -3,5 pkt?! Coś tu nie gra. Według mnie może to być pułapka ze strony bukmacherów.
Kolego pułapka to mogła być na -1 bo taka była linia startowa, teraz masz -3.5 zjechaną do bólu przez publikę.
To samo tyczy się OKC. Z -2 na -3 i dalej wszyscy na OKC, czy też Indiany z -1.5 na -2.5.
W każdym przypadku tych 2 betów ponad 70% ludzi ładuje w te typy. W SAS na obecną chwilę 60 kilka %.
Rozsądnym więc byłoby grać na dodatnie handi zarówno Heat, Grizzlies i PTB. Oczywiście ja np widzę wielką promocję w graniu na Indianę dziś. Lekki faworyt, a przeciwnik spokojnie do zjedzenia. Mimo wszystko ja tego nie tykam. Tacy Wizards spokojnie pokonali Cavs,a następnej nocy przegrali z LaLkami, więc czemu niby Pacers mieliby dziś też nie przegrać. Może bukmacherzy się pomylili dając takie linie na Pacers i SAS(bo są w sytuacji b2b), ale wątpię. Czekam na rozstrzygnięcie tych spotkań.


Oczywiście jak w nocy zobaczyłem kursy pomyślałem, że wszystkie typy są do gry, ale życie takie piękne nie jest :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 531

albuquerque

Użytkownik
Sacramento Kings-Boston Celtics Sacramento win @2.10 Bet365

Nie wiem czy nie przeceniam w tym sezonie drużyny z Sacramento,ale kilka razy grałem na nich po podobnym kursie i naprawdę rzadko (bodajże raz) zawodzili. Sacramento ze zdrowym lub nie sprawiających kłopotów &#39;wychowawczych&#39; ,czyli po prostu będącym na parkiecie DaMarcusem Cousinsem , ze wsparciem ze strony Rudy&#39;ego Gaya wydaje mi się po prostu dość solidną ekipą,która bilans zwycięstw śrubować powinna właśnie w takich meczach jak dziś - u siebie z nieprzewidywalnymi (jak dziś) ,przeciętnymi lub słabymi zespołami. Powiedzieć,że Boston gra w kratkę to jak powiedzieć,że na świątecznego ,promocyjnego karpia w lidlu zapewne znajdzie się kilku chętnych-duże niedopowiedzenie . Celtowie dalej bez Marcusa Smarta , który wróci prawdopodobnie dopiero na wspomniane chwilę temu Święta Bożego Narodzenia. Swój typ argumentuję też tym,iż Boston dwie noce temu zagrał naprawdę dobry mecz przeciwko Miami. A jak już zostało to wcześniej wspomniane, są niesamowicie nieobliczalni-tym razem liczę na ich słabszy mecz. Moim zdaniem ,po tym kursie Sacramento jest jak najbardziej do gry.
Nie grają u siebie, mecz jest rozgrywany w Mexico City.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Chłopaki ja w sumie tak obserwuje spokojnie poczytałem co piszecie i faktycznie biorąc szczególnie pod uwage to co napisał kolega wyżej.. ( takze do myslenia dała mi ostatnia porazka wizards) ..postanowiłem zagrac przeciwko masówce takiego tripla :
Miami heat handi + 3,5 kurs 1,917
Grizzlies handi + 3,0 kurs 1,9
Blazers czysty win kurs 2,2 AKO: 7,9

zobaczymy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chamberlain 466,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Toronto Raptors - Denver Nuggets
Kenneth Faried over 7.5 zbiórek @ 1.80 Unibet Zwrot
Oba zespoły b2b, o sytuacji Toronto pod koszem pisałem wczoraj, więc nie ma co tego przypominać, co jest świetną okazją dla Farieda właśnie. Postanowiłem pograć dzisiaj jego zbiórki, bo linia naprawdę nie jest zbyt wygórowana, w tym sezonie, Kenneth zbiera ze średnią 8.7 zbiórek na spotkanie, aż 9-krotnie w 16 spotkaniach przekraczał tą linię, w 5 meczach uzyskiwał po 7 zbiórek, tylko 2 razy był trochę dalej od tej linii, podczas gdy zagrał tylko 14 minut z OKC i 14 minut z Dallas, wtedy zbierał odpowiednio 2 i 5 razy. Faried z Chicago zagrał 28 minut, podczas tego czasu zebrał 9 piłek, myślę, że dzisiaj powinien dostać podobne minut, więc warto taki over spróbować.
Dodatkowo bez analizy:

Portland Trail Blazers - Indiana Pacers over 201.5 pkt @ 1.87 ✅
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 1 Handicap +7.5 pkt @ 1.46 ⛔
Kursy Unibet.​
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Jest dziś czas więc się nieco rozpiszę ???? Na początek to co pograłem:
Wszystko w Bet365:
(Bardziej ryzykowny)
OKC win @ 1.66⛔ żenada, brak słów
Celts vs Kings under 222.5 @ 1.40✅
Pacers win @ 1.68⛔ &quot;one of those nights&quot; cytuje słowa komentatora, sam pozostawiam bez komentarza ;)
Spurs win @ 1.66✅ porządna drużyna nie zawodzi
OKC win @ 1.66⛔ ponownie, Durant dziś udowodnił, że jednak 80% graczy nie używa mózgu, a jeśli już używają to ich IQ jest tak niskie, że nic to nie pomaga
Nuggets(+13.5) @ 1.48
✅ według oczekiwań
Dwa triple i mam nadzieję, że OKC nie zawiodą, bo od nich zależą oba kupony ????
@ kabacik
Eh, jakie znowu pułapki? Analizuj, myśl, obserwuj, a nie sugeruj się zmianami linii o 1-2 punkty. Pułapki to ściema i nie warto tego brać pod uwagę tak samo jak h2h sprzed 10 lat, bo nie ma to żadnego znaczenia.
Zacznijmy od Thunder. Kurs moim zdaniem dobry do dubla/tripla i nie biorę tu pod uwagę wygranej Miami. Cały skład OKC do dyspozycji. Deng doubtful, a Stoudemire questionable. To taki mały plusik chociaż wielkiego znaczenia to dziś nie będzie miało, bo uwaga powinna być skupiona na pojedynku Westbrook &amp; Durant vs Wade &amp; Bosh. Do tego pojedynki pod koszem między Whitesidem, a Ibaką. Hassan wiadomo, pod koszem niszczy blokami. Do pomocy Bosh więc możliwe, że mniej wjazdów zobaczymy od Russela, chociaż on i tak potrafi wymyśleć i oddać takie circus shoty, że długie ręce nic nie dadzą. Poza tym, zza linii mają kim pokarać i górują w tym aspekcie nad Heat, którzy mają jeden z najgorszych stosunków trafień do oddanych rzutów za 3. Heat dostaje od Oklahomy w ostatnich latach. Tylko 1 na 5 ostatnich meczów rozegranych między tymi ekipami zakończył się zwycięstwem Miami. Oczywiście wtedy super mecz zagrał James, który skończył z 33. punktami. Dziś Lebrona nie ma. Oklahoma góruje nad rywalem w wielu aspektach. W tych zaś, w których Heat mają przewagę liczbową, różnica jest niewielka. Przykładem straty 14.1 do 16.8, za to OKC już to nadrabia w przechwytach, w których wygrywają o 1.1. Oczywiście liczby nie grają, ale to taki mały plus(jak brak Denga i Amare) na korzyść Thunder. Ekipa z Oklahomy na pewno była mocno zdenerwowana po porażce z Atlantą i dziś wrócą na winning streak, bo od takiej drużyny jaką są, się tego wymaga. Wątpię, że zobaczymy tu wygraną różnicą 10+ punktów, ale moim zdaniem ostateczną przewagę wypracują sobie gracze Thunder i odniosą tu zwycięstwo.
Celtics vs Kings: Tutaj krótko. Typ ryzykowny. Pierwsza myśl była, aby zagrać over albo na dodatnie handi dla Sacramento. Wiadomo, Rondo będzie chciał pokazać drużynie, w której spędził prawie całą zawodową karierę jak mu się teraz powodzi. Potem jednak stwierdziłem, nie grają w hali jednych ani drugich, a na terenie neutralnym. Ktoś może stwierdzić, że taki mecz może być nieco &#39;pokazowy&#39;, ale wątpię, żeby aż tak strasznie się wysilali, żeby nawrzucać ponad 222 punktów, co jakby na to nie patrzeć jest wysoką linią. Osobiście uważam, że nie będzie im się chciało i o ile nie zobaczymy tutaj skutecznego konkursu rzutów za 3 to powinien paść under. A nawet jeśli będą grali szybko i rzuty będą wchodziły to ta linia jest stykowa i przy odrobinie szczęścia może tak czy inaczej siąść. Jak zaznaczyłem, typ podwyższonego ryzyka i polecam inne typy, które podaję.
Wygrana Pacers. Kurs także warty gry. Indiana b2b co może lekko martwić, ale Portland jest tak żałośnie słabe, że nie mogę stawiać na nich. Ostatni mecz, który oglądałem z Dallas był bolesny dla oczu. Oczywiście Mavericks wygrali, ale poziom tak samo słaby. Bilans 11:8 jak najbardziej zasłużony i powinni się cieszyć, że nie jest gorzej. Mniejsza, nie o nich tu piszę, a o Blazers. Typ jest prosty i logiczny. Pacers mają ekipę, która gra i to dobrze. Wykorzystują swoje okazje tak jak w meczu z Clippers. Oczywiście nie da się ukryć, że George ciągnie tę drużynę, ale tak w większości drużyn NBA to wygląda. Każda ma swojego lidera. Na szczęście ich lider dziś zagra. Wracając do beznadziejnej gry Portland. W meczu z Dallas przegrali po dogrywce. PRZEGRALI mimo, że Leonard zdobył 23 punkty przy średniej 9.2, Henderson 20 punktów przy średniej 6.7 i Crabbe, który zdobył career high tj. 18 oczek przy średniej 8.6. Jak widać, zagrali tak &#39;dobrze&#39;, a mimo wszystko przegrali mecz. Dziś nie ma opcji, żeby takie liczby kręcili i Indiana w gazie powinna ich zjechać ????
Spurs win - tu chyba najdłużej zastanawiałem się czy zagrać czysty win Spursów czy Memphis(+6.5) i zdecydowałem się na tę pierwszą opcję. Mega skrót, bo za długo, by zajęło wypisywać to co analizowałem. A więc, Grizzlies wygrali z Pelicans dzięki 38. punktom i 16/16 z linii Marca Gasola. Ogólnie ich gra wygląda w dalszym ciągu przeciętnie i prezentują za mało. Spurs wczoraj rozjechali Bucks i ich starterzy grali tak mało minut, że nie ma mowy o jakimkolwiek zmęczeniu. Mimo, że określamy ich &#39;dziadkami&#39; to mają po 30 kilka lat, a nie 50 kilka więc to nie jest tak, że po 20-25 minutach biegania będą następnego dnia zajechani. Poza tym, ich młodzi zawodnicy czyli Kahwi i Aldridge są ważni dla ekipy i wyjdą z energią. Szczególnie myślę tu o Leonardzie, który gra bardzo dobrze. LaMarcus gra gorzej, ale coś drużynie daje, a pod koszem na pewno się przyda. Memphis wykonuje rzuty osobiste na poziomie 84% czyli najlepiej w lidze, ale Spurs popełniają tylko 16 przewinień na mecz więc można powiedzieć, że zerują się te statystyki. Oglądałem mecz z Bulls i mam nadzieję, że dziś to będzie trochę lepiej wyglądało, bo wystarczy te &#39;trochę&#39;. Memphis nie stawi takiego oporu moim zdaniem i Spurs wyjdą zwycięsko.
Ostatni typ to Nuggets. Tu kompletny skrót. Toronto zmęczone na 100% po wczorajszym meczu. Grają 3 dni z rzędu. Jutro wielki mecz z GSW. Oni o tym wiedzą i na pewno będą chcieli być tą ekipą, która przerwie Warriorsom tę serię. Piszę to po to, aby podsumować. Skoro będą myśleli o wygranej w jutrzejszym meczu i biorąc pod uwagę zmęczenie z wczoraj to może i wygrają dziś z Nuggets, ale nie uważam, żeby to była różnica 14 punktów. Typ w miarę bezpieczny.
Polecam wszystkie i sory za błędy w pisowni i składni, ale jak pisze się takiego posta to trudno ich nie zrobić, a nie chce mi się edytować ???? Jeśli zagrasz, a typ wejdzie to łapka w górę. Będę wdzięczny ????
Powodzenia!
Jacus
Edit: Rozumiem, że NBA jest nieprzewidywalne, ale bicz pliz
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Toronto Raptors - Denver Nuggets
Denver Nuggets 5.00 bet365
Denver Nuggets +9.5 1.9 bet365

Obie ekipy b2b, do grania na Nuggets skłaniają Mnie trzy rzeczy. Toronto jest po bardzo morderczym boju (wygranym nota bene) z Atlanta Hawks. Druga to postawa moim zdaniem in plus zespolu Denver Nuggets w meczu z Bulls, ogladalem cale spotkanie i grali bardzo dobrze mimo iz sam wynik by na to nie wskazywał, fajnie ograniczyli Butlera i Róże .. jesli tak samo będą grac w obronie jak dziś z Bulls to są duze szanse na wyrwanie zwycięstwa, nie wspominajac o tym że Toronto przez jakiś czas będzie grało bez Litwina na środku, co z pewnością odbije się czkawką w spotkaniach gdzie grają b2b game. Sam osobiscie gram na wygrana bryłek.. dla Mniej odważnych handicap.
5.0 to zdecydowanie przesadzony kurs. Toronto to tacy drudzy clippersi, potrafią z każdym wygrać jak i przegrać, zależy jak im się chce. Osobiście pograłem na czysty win.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Sacramento Kings - Boston Celtics Typ: Sacramento Kings @ 2.13 Pinnacle
Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Celtics, ale w mojej ocenie kursy powinny być wystawione na odwrót. Lepszy bilans drużyny z Bostonu jest tu nieco mylący, gdyż Wschodnia Konferencja jest wciąż słabsza od zachodniej, a co za tym idzie łatwiej jest nabić Celtom takie staty niż Królom. Gospodarze z kolei mają bardzo ciekawą drużynę, która opiera się na świetnym trio Rondo, Cousins i Gay. Dla Rajona dzisiejsze spotkanie będzie dodatkową szansą na wzięcie rewanżu nad swoją byłą drużyną, dlatego też o motywację i koncentrację gospodarzy jestem spokojny. Warto przy tym podkreślić, i Królowie są bardzo mocni na własnym parkiecie w Sacramento, zaś fakt, że Boston musiał się przenieść z wschodniego wybrzeża (Miami) na zachód również może mieć wpływ na dyspozycję gości.
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Sacramento Kings - Boston Celtics Typ: Sacramento Kings @ 2.13 Pinnacle

Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Celtics, ale w mojej ocenie kursy powinny być wystawione na odwrót. Lepszy bilans drużyny z Bostonu jest tu nieco mylący, gdyż Wschodnia Konferencja jest wciąż słabsza od zachodniej, a co za tym idzie łatwiej jest nabić Celtom takie staty niż Królom. Gospodarze z kolei mają bardzo ciekawą drużynę, która opiera się na świetnym trio Rondo, Cousins i Gay. Dla Rajona dzisiejsze spotkanie będzie dodatkową szansą na wzięcie rewanżu nad swoją byłą drużyną, dlatego też o motywację i koncentrację gospodarzy jestem spokojny. Warto przy tym podkreślić, i Królowie są bardzo mocni na własnym parkiecie w Sacramento, zaś fakt, że Boston musiał się przenieść z wschodniego wybrzeża (Miami) na zachód również może mieć wpływ na dyspozycję gości.
Mnie poprawiono,ja też poprawię ???? Mecz rozgrywany w Mexico City a nie w Sacramento stąd argument o przewadze parkietu (który też użyłem w swojej analizie) jest bezpodstawny , do usunięcia ????
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dziś na NBA proponuję:
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
typ: Memphis +5,5 kurs: ok. 1,57
Wypiszę moje argumenty w punktach:
1. Memphis gra u siebie ostatnio naprawdę przyzwoicie (5-1), a last 10 też mają jakże znaczący (10-2).
2. Przyjeżdżają Spurs, którzy grają b2b (a jednak wszystkim znany trzon drużyny (Parker-Duncan-Manu) do najmłodszych nie należy).
3. Na ostatnie 13 spotkań Spursów z Grizzlies, 11 razy wygrali Spurs. Czyli można uznać, że zdominowali ich, wygodny przeciwnik itp. A linia -3,5 pkt?! Coś tu nie gra. Według mnie może to być pułapka ze strony bukmacherów.

Polecam więc Memphis z handi +5,5 pkt, którzy mają wszelkie dane by ograć dziś Spursów.
Dla odważniejszych +3,5 po kursie 1,79 lub Memphis ML z kursem 2,25.
Powodzenia! ????

Do tego jeszcze bez analizy proponuję zagrać jakiś spread na Portland, niech będzie +4,5 po kursie 1,63 - kurs na Indianę i nisko ustawiona linia podejrzana do bólu ????
A ja gram całkowicie odwrotnie, moim zdaniem fajnie że Memphis łapie rytm i wraca na swoje tory, jednak SAS to drużyna kompletna, na każdej pozycji potrafią zrobić przewagę, system gry opanowany do perfekcji, koszykówka w której każdy wie co do niego należy, i skupia się na swojej pracy. Ławka potrafi wesprzeć pierwszą piątkę, może i &#39;trzon&#39; do najmłodszych nie należy, ale widziałeś, że mecz zakończył się przewagą 25 oka? Nie było to granie do ostatniej sekundy, gdzie weterani musieli oddać swoje serce i kolana, każda kwarta była wygrana, Parker zagrał 18 minut, Duncan 20 minut, Manu 12 minut - jak wyjątkowo lekki trening :p
San Antonio Spurs @ Memphis Grizzlies 1.68 ✅

Nic mi nie wiadomo o absencji któregoś z liderów Pacers, a póki co chłopaki dają rade niesamowicie, bez problemów jadąc ze średniakami, do których Portland ledwo może się łapać, taki kurs wystawiony na Georga i ekipę to bez wątpienia promocja i żal nie próbować, przynajmniej moim zdaniem. Wiadomo, w NBA wszystko może się zdarzyć, ale tutaj? Moim zdaniem bez problemu Indiana powinna wziąć co ich, mimo że to wyjazd, gorąco polecam próbować, ja dorzucam do ako z SAS:
Indiana Pacers @ Portland Trail Blazers 1.74 ⛔
AKO: 2.94 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom