>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
weed233 854

weed233

Użytkownik

LeBron James over 6.5 asists @1.87 Betano 3 AST
Cavaliers dziś przeciwko Blazers, którzy są b2b po meczu z Bucks więc spodziewam się ich łatwej wygranej.
Idę dziś w over asyst LeBrona, który w tym sezonie ma średnią 6.5 APG (6.8 APG Home)
Moje argumenty dlaczego gram dziś asysty
- W tym sezonie James skupia się głównie na punktowaniu/rzutach pod koniec meczu gdy &quot;trzeba&quot; dziś nie spodziewam się takiej sytuacji i będzie więcej dogrywał
- Najczęstszym celem Jamesa jest Kevin Love, który dziś ma stosunkowo łatwy match-up. Rywale Portland co prawda w odległości less than 5ft mają dobre statystyki, jednak odległość 5-9 ft. Czyli tam gdzie Cavs są jedną z lepszych ekip to już najgorszy w lidze, a sam Love osiąga tam skuteczność 65.8 % (25-38) znaczną część z tych rzutów właśnie po asystach Lebrona
- Przciętni podkoszowi Blazers = łatwe punkty Love&#39;a / Thompsona / Varejao
- J.R który jest drugim najczęstym celem Bronka dziś też nienajtrudniejszy match-up
Te wszystkie czynniki sprawiają że 7 asyst LeBron powinien dziś zrobić i pobieram


DeMarcus Cousins over 25.5 @1.87 Betano 23 PKT

Jak na Cousinsa jest to niska linia. Ostatnie spotkania fatalne - 13/14/16 pkt na marnej skuteczności
w tym sezonie na tej linii jest 7/14
W Utah dziś bez Goberta, tak więc DeMarcus będzie miał dużo łatwiej. W tamtym sezonie przeciwko Jazz 26 i 27 pkt
Dodatkowo też Cousins po meczu z Thunder mówił że ta porażka to jego wina, więc dziś dodatkowa motywacja a wcurviony Cousins potrafi dobrze zapunktować :cool:

Bez analizy :
Cavaliers over 103.5 @1.80 Betano ✅ 105-100
Sacramento Kings @1.80 Tonybet ✅ 112-104
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj mecz Indiana - Golden State i wiele osób uważa, że to może być ten moment by przerwać niesamowitą passę GSW. Czy tak się stanie? Całkiem ciekawą analizę przygotowali eksperci z ESPN:

Osobiście wydaje mi się, że GSW dziś wygra ale skupiam się bardziej na betach na zawodników, np.
Steph Curry + Paul George over 59,5 pts @ 1,80 w Parimatch ✅ ✅
Linia wydaje się kosmiczna ale dużo hype&#39;u wokół tego meczu. Cały świat patrzy, więc gwiazdy muszą błyszczeć. Mecz zapowiada się overowy i up tempo a to powinno sprzyjać overom zawodników. Spodziewam się także pojedynku strzeleckiego. Curry w znakomitego formie, w meczach w których gra min. 35 na mecz robi średnio 33 pkt na mecz. Z drugiej strony George który uwielbia grać mecze przeciwko drużynom grającym small ball. Wystrzelił równo miesiąc temu przeciwko Heat i od tamtej pory nie licząc jednego nieudanego meczu w Portland rzuca średnio także 33 pkt na mecz. Linia 60 pkt na obu graczy wydaje mi się zatem o parę punktów za niska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Indiana - GSW remis kurs 15 STS
Taki fun typ ode mnie
Mecz na styku który może oscylować przy remisie
Wedlug mnie warto pograć za drobne .
Nie mam zbytnio argumentow aby potwierdzały mój typ po prostu tak czuje
 
K 0

klimor

Użytkownik
Widze ze nie ma żadnych typow na tak bogata oferte na dzisiejsza noc.... ????
wiec podam dwa moje oba zespoly maja przegrane ostanie spotkania wiec dlatego sa takie a nie inne zespoly a nie ide w czysta wygrana tylko jak juz wygrac to -2,5 i wiecej.

i wyszedl taki dubelek.
Charlotte Hornets vs Miami Heat 2 (-2,5) unibet

Boston Celtics vs Chicago Bulls 2 (-2,5) unibet
ako: 6,05
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Naprawdę nikt nie chce się wychylić z typami na dzisiejszą noc? ???? Trudno, muszę w takim razie coś wysmarować ????
Na tapetę biorę spotkanie Jazz - Knicks.
Jazz to dla mnie bardzo dobra ekipa w tym sezonie, jedyne czego im brakuje to jakiegoś dobrego rozgrywającego. W swoim składzie mają Favorsa, Goberta i Haywoorda, jak dla mnie to naprawdę niezłe grajki.Jazz dla mnie ma dobry kręgosłup jeśli dodać do niego resztę to ładnie to wszystko współgra. U Kniksów jak dla mnie nie jest tak samo kolorowo jak w Utah. Co prawda maja Anthonego i Porzignisa (jednak nadał młody i forma niestabilna), ale tutaj lista graczy, z których można zrobić solidny skład się kończy. Takim zawodnikiem z pewnością nie jest jednowymiarowy Lopez, czy stary już Calderon. Nowojorczycy to ekipa która jest w trakcie remontu i jak na razie muszą ustępować pola ekipom które są lepiej pookładane, a za taki team uważam własnie Jazzmanów.Do tego dochodzi handicap w postaci własnego terenu, na którym już nie raz wygrywali z lepszymi od Knicks. Myślę że powinni to spokojnie wygrać, nawet można do tego dorzucić małe handi ????

Jazz win @1.61
Jazz -3 @1.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Washington Wizards - Houston Rockets
Najlepszy strzelec: J. Harden @ 1,90 w Betano ✅ ✅
Dzisiaj ponownie poboczny zakład na mecz w Waszyngtonie. Widzę w nim lekkie value. Harden jest po najgorszym meczu od ... bardzo dawna, konkretnie 2 listopada 2014. Wczoraj w Brooklynie zdobył ledwie 10 pkt co gościowi ze średnią 28,5 ppg po prostu nie przystoi. Typowy bounce back game dla niego. Zwłaszcza że drużyna ze stolicy też nie jest w formie i tracą mnóstwo punktów. Rok temu przeciwko Wizards 24 pkt (lepszy był Wall z 25 pkt) i 33 pkt (najlepszy na boisku). Kto dziś mu może zagrozić? Wraca Gortat więc nie ma co liczyć na super mecz Howarda. W drużynie gospodarzy po ~20 ppg robią Wall i Beal ale obaj mieli ciężko bo dobrą pozycję w drużynie ponownie uzyskał świetny defensor - Beverley a Rockets znacznie poprawili obronę backourtu po zmianie trenera. Ponadto Harden dużo lepiej punktuje gdy Houston gra dzień po dniu, w takich meczach robi średni 33 ppg. W ostatnich 10 meczach Harden 5 razy był najlepiej punktującym co biorąc pod uwagę powyższe uważam za dobre uzasadnienie dla tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dl13 435

dl13

Użytkownik
Nikt nic dzisiaj? ????
Ja myślę lekko wjechać w takie AKO 3.39 ⛔
Timbervolves -3.5
v LALakers 1.47 ⛔ 123:122
Minnesota jest w gazie, a Lakersi rozbici, z Kobem, bez Kobego, grają dno. Mogą próbować walczyć, ale Minnesota ma młody skład, który jest w gazie i nie oddadzą takiego meczu. Ostatnio nawet KG cofnął biologiczny zegar i zaprezentował pięknego postera ???? Wilki przegrały u siebie ostatnie 3 mecze, chyba nie zrobią sprawią swoim kibicom kolejnej porażki, idealny przeciwnik do odbitki.

Magic+10 @ Suns 1.37 ✅ 104:107
Orlando przeplata ładne mecze dziwnym porażkami. Ostatnio Orlando wygrało z Minnesotą, Utah, Denver, a z Clippersami przegrali dwoma punktami. Liczę dzisiaj w mecz na styku, a handicap 10 w stronę Magic wydaje się fajnym ruchem, przy takim kursiku.

Jazz v NYK 1.66 ✅ 106:85
Tutaj największe ryzyko, ale mimo statystyk mam wrażenie, że Utah jest lepszą druzyną, zwłaszcza u siebie. Za to Knicksi zdecydowanie wolą grać w Nowym Yorku. Wątpie, żeby NY coś zdziałało przeciwko obronie w Utah, no i liczę na ich porażkę.
Trochę mało wnikliwe analizy, ale polecam te typy ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Biyombo &amp; Aldridge over 16.5 rebs @ 1.85 by Parimatch
Nie wiem jaki jest status Nogueiry, ale skoro skręcił kostkę, to prawdopodobnie dzisiaj też nie zagra. Wiadomo, że nie ma Litwina i w Toronto pod koszem bieda piszczy. Bismack był pewny, że pod nieobecność Jonasa sobie pogra sporo, a tu ten młody wyglądał od niego lepiej. W ostatnim meczu z LAL widać było po Biyombo, że chce się pokazać. Jako starter w tym roku notuje średnią 10.5 rebs per game (14, 12, 16, 8, 8, 7, 5, 13).
Chętnie dorzucam do duela LA (średnia 9 rebs per game), ponieważ jak wspomniałem pod koszem Raps bieda i dzisiaj będzie miał łatwy match-up, bo startuje przeciwko Scoli, a później pewnie będą mu się trafiały momenty przeciwko Pattersonowi czy Johnsonowi.
Myślę, że obaj tutaj spokojnie do 10 mogą dojechać.

Alex Len over 6.5 rebs @ 1.85 by Parimatch
Kolejna ekipa, gdzie pod koszem brakuje mięsa. Ciągle kontuzjowany jest Chandler, a dzisiaj możliwe, że zabraknie też Markiffa, którego Suns chcą wymienić po 15 grudnia. Jako starter Len notuje 7.6 rebs per game. Jeśli tylko zagra więcej niż 20 minut, to taka linia wydaje się spokojna.
 
deepred 783,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Boston Celtics - Chicago Bulls

Isaiah Thomas over 2
udanych rzutów za trzy punkty @1,75 betsson ZWROT
Bardzo fajna linia na PG Celtics, którego punkty ostatnimi czasy bardzo często oscylują w granicy 20. Bardzo dobra gra całej ekipy Bostonu, podoba mi się to, że nie od jednego gracza jest wszystko uzależnione. Dobrze gra Avery, podoba mi się także gra Olynyka i Sulliego, którzy nie dość, że robią dobrą robotę na tablicach, to są skuteczni z dystansu. Chyba żadna ekipa nie ma dwóch rzucających z dystansu centrów. W dodatku Celtics dobrze bronią, co często doprowadza do grania z kontry. Thomas ma wiele atutów jeżeli chodzi o aspekty w ofensywie, bo te planuję rozpatrzeć. Lubi wchodzić pod kosz, ale także często punktuje z daleka. Dość często rzuca FT na bardzo fajnej skuteczności. Jednak granie z Bulls i dyspozycja rzutowa Celtów z pewnością predysponuje do punktowania zza łuku. Thomas zza łuku ze skutecznością nieco ponad 34%. Nie jest to szaleństwo, ale nie ma krzywdy. Prawdę mówiąc Boston ma tylu strzelców, że jak jednemu nie siedzi, to drugi bierze piłkę i rzuca. Stevens robi bardzo dobrą robotę.
Boston ma bardzo dobrą skuteczność zza łuku i jest bardzo regularny. Ostatnie mecze to okolice 40% jako drużyna, więc jest to świetny rezultat. Sam Thomas rzuca zza łuku minimum 4-5 razy, więc linia 2 wystawiona przez betsson nie jest zbyt wymagająca. Prawdę mówiąc nie wierzę w to, że przynajmniej dwóch trójek Isaiah nie ustrzeli. Każda wyższa ilość gwarantuje już zarobek, więc w mojej opinii bardzo dobra szansa do inwestycji w trójki tego pana.

Washington Wizards - Houston Rockets

Bradley Beal over 2,5 udanych rzutów za trzy punkty @2,29 betsson ⛔
Nie wiem, czy to value, czy co, ale ja to pobieram. Dzisiaj widzę strzelaninę. Dużo zależy od tego, kto będzie się &quot;opiekował&quot; Bealem. Oprócz Beverleya to nikt tam za bardzo się nie nadaje do pilnowania takiego strzelca jak Beal. Harden to w ogóle parodia obrońcy, na nim można wszystko zrobić. Pod nieobecność podkoszowych ekipy ze stolicy ktoś musi brać na siebie grę. Ostatnio zrobił to John Wall, ale słabsze zawody w wykonaniu Beala (niska skuteczność) nie pozwoliły Czarodziejom na ogranie Mavs (swoją drogą ich obrona zwłaszcza na pozycjach 3 i 4 była żałosna w tym meczu), później słabsze spotkanie #3 w meczu z Heat, ale... Beal jest jednym z głównych strzelców, jakoś te punkty muszą się rozkładać, na dystansie w całym sezonie ponad 40% skuteczności, bardzo ładnie. Być może Bradley tego overu nie pokryje, ale wydaje mi się, że jest dość mocno niedoceniony w meczu z takimi słabymi defensorami jak Rockets. Minut też z pewnością nie zabraknie, jeżeli nie będzie blowoutu z którejkolwiek ze stron, to spodziewam się około 35 minut, więc spokojnie można ten over wykręcić.​
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Chicago Bulls +4.5 @1.80 ⛔ 100-105
James Harden najlepszym strzelcem @1.90 ✅
Memphis Grizzlies +2.5 HT @1.85 ⛔
Coś takiego zagrałem za rozsądną stawkę. Już Wam piszę dlaczego. Bulls wylądowali w Bostonie, gdzie zmierzą się z nieźle spisującymi się w tym sezonie (szczególnie we własnej hali) Celtics. Kursy jednak moim zdaniem przesadzone. Nie odważyłem się zagrać Bulls z czystą dwójką i wybrałem dodatnie handi w stronę Byków.
W drugim zakładzie popieram Jacquesa. Jest to zakład, który w tym sezonie dzięki Betano gram dosyć często. Podzielam opinię naszego szanownego moderatora. Harden to typowi strzelec. Naprzeciwko Beal i Wall jedynie mogą mu zagrozić. Ostatnio on, jak i Rakiety spisują się fatalnie. Nadzieja w tym, że Harden w końcu zacznie grać i rzucać na przyzwoitej skuteczności. Wtedy może coś w ekipie z Teksasu drgnie. Póki co, bezpieczniej jest pograć w stronę lidera Rakiet niż w stronę ekipy Houston.
To samo, co w zakładzie z Bulls. Ostatnie przegrane spotkanie = zawyżony kurs, w szczególności w road tripach. Tu jednak gram w stronę Miśków, ale do przerwy. Widzę, że w tym sezonie wygląda go nie najgorzej. Grizzlies w wielu spotkaniach wyjazdowych po 2 kwarcie schodzili z parkietu z dobrymi/bliskim remisu wynikami. Mecz w Detroit nie będzie łatwy, ale drużyna z Memphis gra dobry basket, więc wolę pójść w stronę drużyny z nad Missisipi niż w stronę Tłoków.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak jak pisałem na samym początku, skoro jest to treble, to jeśli ktoś by się zdecydował to pograć, rozsądnie stawkujcie.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Godz: 01:00
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie: Clippers@Bulls
Typ:Bulls wygrają
Kurs:1.95
Buk:pinnacleSports
Analiza: To taki typowy mecz pół na pół jednak ja myślę że Bulls powinni to wygrać. Czy Chris Paul zagra czy nawet J.J.Redick nigdy nie wiadomo a na pozycjach 4/5 Clippers wcale nie mają takiej przewagi w matchupie z Bykami (Griffin,Jordan) vs.(Gasol,Mirotic.Noah,Gibson). Chicago 3 ostatnie mecze przegrało i dziś będą bardzo zmotywowani, bardziej niż niesforna i słaba często ekipa Clippers. W moim odczuciu z tym składem nie są wśród ścisłej czołówki do wygrania mistrzostwa. Byki są równorzędnym rywalem a w dodatku graja u siebie po trzech porażkach z rzędu...Więc jak dla mnie 60%/40% a kurs 1.95 w miarę przyjemny zresztą kurs nie ma znaczenia chce trafiać swoje typy. Dziś w nocy jednak oferta nas nie rozpieszcza więc idę w typ na Chicago Bulls i to nie z byle kim bo z LA Clippers co wygrali 3 mecze z rzędu i jakby łapali odpowiedni rytm już po powrocie swojego szefa Chrisa Paula. Ale w NBA dziś za kasę nie postawię nic jedynie na konkurs gram Byki.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

Blake Griffin over 24.5 @1.952 zrobiły na miękko gdyby nie wyleciał z boiska za nic :&#39;)
18 PTS
⛔

Niska linia jak na Blake&#39;a.
Dziś dosyć prestiżowy mecz Clippersów z Bulls, mecz dodatkowo zostanie pokazywany na TNT.
Blake w tym sezonie średnia 24.3 PPG, ostatnie mecze to niezbyt wyrazne zdobycze punktowe - średnia w Grudniu 21 PPG
Dziś match-up z Miroticiem, który też jakimś mega-defensorem nie jest :
cyferki w ostatnich meczach :
Teletovic - 20 pts
Faried - 14 pts
George - 33 pts
jak widac przeciwko Miroticowi rywale lubią punktować i dziś podobnie powinno być z Blakiem. W takim meczu myślę że Griffin będzie używany często i myśle że wykorzystując przeciwko niemu swoje atrybuty takie jak fizyczność powinien dziś spokojnie tą linie zrobić.
Dodatkowo też :
Bez analizy :
LA Clippers @1.93 marathonbet ⛔ 80-83
Carmelo Anthony ov 22.5 @2.01 marathonbet ✅ 23 PTS
Chris Paul over 9.5 asists @1.87 Betano ⛔ 5 AST
Serge Ibaka over 6.5 rebounds @1.87 Betano ✅ 10 REB
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Nicks - Kings
Typ: -6.5 Kings
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Nicks grają mecz back2back i trzeci w ostatnich 4 dniach. Są na wyjeździe na drugim brzegu Stanów Zjednoczonych.
W obu poprzednich meczach pokryli handicap, przy czym w ostatnim meczu pokryli go z duużą nawiązką.
Patrząc tylko statystycznie na ostatnie trzy dni:
Przedwczoraj: Jazz&lt;Kings
Wczoraj: Nicks&lt;Jazz
No i dzisiaj Nicks vs Kings.

Wczorajszy mecz dla ekipy z Nowego Jorku był jednym z gorszych w tym sezonie; Melo rzucił 3/11, Porzingins 2/8 i reszta drużyny podobnie.

Trener Derek Fisher powiedział, że w tym meczu da pograć rezerwowym, bo ewidentnie pierwszy skład nie daje sobie rady.

W trzech ostatnich spotkaniach tych dwóch drużyn DMC zdobywa średnio 21 pktów. Centrem Knicksów jest rewelacyjny rookie Porzingins ale trzeźwo patrząc ma przeciwko sobie bestię w postaci własnie Cousinsa. Co prawda ostatni mecz Boogie miał słabszy, trzy poprzednie opuścił ale dzisiaj nadarza się idealna okazja, żeby zagrać lepszy mecz i podtrzymać ww. średnią zdobycz punktową.

Pozdrawiam!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Typowy revenge game. Kurs oczywiście zaniżony do granic możliwości, ale na dobrą sprawę czy można powiedzieć, że został wystawiony źle? Nie sądzę. W zasadzie Thunder powinni, a na pewno byli w stanie wygrać spotkanie rozgrywane w Atlancie 1 grudnia, w crunch time, gdy na zegarze było poniżej minuty a wynik wskazywał 98-100 kluczową dla losu meczu stratę popełnił Westbrook. Druga sprawa to fakt, że na wręcz żenującym poziomie zagrała ławka. Wróć, jaka ławka? Ławki nie było wcale. 7/31 to skuteczność, jaką zanotował drugi garnitur, oszałamiające 22% z gry, w tym 0/7 Waitersa, który jest typowym 6th manem w Thunder, trochę żenada. W Oklahomie aż 76 punktów zostało odnotowane przez Big Three, ponad 3/4 punktów całej drużyny a i tak Thunder nawiązali walkę. To wszystko + kompletny brak defensywy w pierwszej kwarcie ze strony OKC pozwoliło Hawks na odniesienie zwycięstwa. Myślę, że zły dzień faworytów zadecydował o zwycięstwie Jastrzębi 1 grudnia.
Hawks nie są już tak mocni, jak w poprzednim sezonie, to już nie ta naoliwiona maszyna. Korver, choć wciąż gra na mocnej skuteczności trójek (41%) to jednak nie notuje kosmicznego 49% co rok temu. Bazemore to jednak nie Carroll, którego wartość pokazuje nie tylko spadek produktywności Hawks, ale także wzrost jakości u Raptors. Co prawda Jastrzębie znajdują się obecnie na 4. spocie, więc może moje słowa są przesadzone, ale ja osobiście nie widzę tego ruchu piłki, błyskawicznego przejścia do ataku, co rok temu.
Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie, zanim Billy Donovan wyciągnie z Thunder wszystko co najlepsze, ale po całkiem słabym początku ekipa robi progres. Mimo, iż OKC wciąż w dużej mierze zależni są od izolacji i wejść 1vs1 ze strony dwóch swoich superstarów, to optyczne wrażenie w porównaniu początku sezonu (i poprzednich pod wodzą Brooksa), że ruch piłki wygląda coraz sprawniej.
Mimo trzech porażek w domu Thunder to drużyna, która na własnym parkiecie potrafi pocisnąć każdego, jedynie w meczu z GSW mocno bym się zastanowił nad takim stwierdzeniem. Tak, jak napisałem na początku, uważam, że to typowe revenge game i Thunder biorą dzisiaj to łatwo, być może nawet blowem. W odróżnieniu od Hawks Thunder nie mają problemu z b2b, dziki w postaci Westbrooka i Duranta powinny być wypoczęte, ławka z pewnością nie zagra na równie żenującym poziomie, drugi raz słabsza dyspozycja w meczu z Hawks nie powinna się wydarzyć. Sądzę, że OKC wyrobią sobie optymalną przewagę już do przerwy.
Thunder HT @ 1,4 (Ónibet) 60:49 ✅
Thunder/Thunder @ 1,74 (Bet365)
107:94 ✅
Thunder -4,5 HT @ 1,95 (Ónibet)
+11 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
weed233 854

weed233

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Nicks - Kings
Typ: -6.5 Kings
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Nicks grają mecz back2back i trzeci w ostatnich 4 dniach. Są na wyjeździe na drugim brzegu Stanów Zjednoczonych.
W obu poprzednich meczach pokryli handicap, przy czym w ostatnim meczu pokryli go z duużą nawiązką.
Patrząc tylko statystycznie na ostatnie trzy dni:
Przedwczoraj: Jazz&lt;Kings
Wczoraj: Nicks&lt;Jazz
No i dzisiaj Nicks vs Kings.

Wczorajszy mecz dla ekipy z Nowego Jorku był jednym z gorszych w tym sezonie; Melo rzucił 3/11, Porzingins 2/8 i reszta drużyny podobnie.

Trener Derek Fisher powiedział, że w tym meczu da pograć rezerwowym, bo ewidentnie pierwszy skład nie daje sobie rady.

W trzech ostatnich spotkaniach tych dwóch drużyn DMC zdobywa średnio 21 pktów. Centrem Knicksów jest rewelacyjny rookie Porzingins ale trzeźwo patrząc ma przeciwko sobie bestię w postaci własnie Cousinsa. Co prawda ostatni mecz Boogie miał słabszy, trzy poprzednie opuścił ale dzisiaj nadarza się idealna okazja, żeby zagrać lepszy mecz i podtrzymać ww. średnią zdobycz punktową.

Pozdrawiam!
Centrem Knicks jest Lopez, Porzingis gra na PF :razz: co nie zmienia faktu ze typ wydaje sie dobry, moim zdaniem to bedzie overowy meczyk
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Philadelphia 76ers win @3,40
Philadelphia 76ers +7 @1,90

under 198 pkt @1,90


Sixers po fatalnym spotkaniu ze Spurs dzisiaj grają w Barclays Center z na pewno mniej wymagającym rywalem, a na pewno zdecydowanie słabszym zarówno w aspekcie ofensywnym, jak i obronnym. Obie ekipy w statystykach PPG stoją na bardzo podobnym poziomie. Nets u siebie potrafili wygrać z Suns czy Hawks a ostatnio nawet z Rockets, ale zdarzyła im się także wpadka z Lakers. Co do gości, obniżył loty Okafor, ale nie sądzę, że przy jego potencjale potrwa to długo i kto wie, może jakieś przełamanie nastąpi właśnie dziś. Parę problemów pozaboiskowych na pewno nie wpłynęło na niego dobrze, ale też nie będzie to trwać wiecznie. Dodając do tego Noela i przyzwoitego ostatnio Covingtona, myślę, że Sixers dzisiaj mogą zaskoczyć w Nowym Jorku, a przynajmniej zrehabilitować się za tą sromotną porażkę we własnej hali i powalczyć z trochę za bardzo faworyzowanymi gospodarami. Obie drużyny bez większych nieobecności, dodatkowo do ekipy gości wraca Wrotten, co prawda na minutach ale zawsze jest to jakieś wzmocnienie. Ostatnio może Nets wyglądają lepiej, ale czuję, że mogą dzisiaj zlekceważyć rywala i w końcowym rozrachunku Sixers wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji, sprawiając niemiłą niespodziankę fanom drużyny z Brooklynu. Do wykonania tego zadania na pewno będzie potrzebny solidny występ Okafora, dlatego także idę w jego over, bo bez jego punktów Sixers nie mają czego szukać.

Jahlil Okafor over 15,5 pkt @2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Są na wyjeździe na drugim brzegu Stanów Zjednoczonych.
Jakie to ma znaczenie ? Tęsknią za domem ?
W obu poprzednich meczach pokryli handicap
Knicks pokryli ?
Trener Derek Fisher powiedział, że w tym meczu da pograć rezerwowym, bo ewidentnie pierwszy skład nie daje sobie rady.
Tak powiedział ? Dość ostre słowa jak na trenera.
Centrem Knicksów jest rewelacyjny rookie Porzingins
Centrem, powiadasz.
Tak już poważniej:
- Knicks formalnie grają b2b, lecz wczorajszy mecz Utah skończył się zanim dobrze się zaczął, w związku z tym najdłużej grającym zawodnikiem był Vujacic, ciężko traktować tę sytuację jak zwyczajny b2b.
- Knicks wczoraj byli 3-punktowymi dogami w Salt Lake, dzisiaj są 6-punktowymi w Sacramento. Utah w Sacto było 2.5-punktowym dogiem, czyli na neutralnym terenie wychodzi, że Utah jest lepsza o pół punktu. Co się stało z brakującymi 3.5 punktami ?
- Sytuacja Jazz &gt; Knicks, Kings &gt; Jazz i bezpośrednio po tych spotkaniach pojedynek Kings i Knicks to książkowy przykład pod zasadę trójkąta w sportach amerykańskich.
- Fisher coś tam wczoraj przebąknął, że może zmienić lineup, bo w ostatnich meczach startowi wychodzą bez energii. Zapewne skończy się tym, że Galloway zmieni Calderona lub Vujacic zmieni Afflalo. Obie zmiany uważam za korzystne - Calderon podyryguje sobie drugą zmianą, a Langston wprowadzi trochę werwy, której Knicksom ostatnio brakuje. Afflalo ostatnio w ataku nie istnieje, więc powinno mu dobrze zrobić wyjście przeciwko zmiennikom Kings - kwestią jest tylko wejście w rytm, Arron to solidny grajek, wie o co chodzi na boisku. Sasha zaś poprawi nieco spacing w pierwszej piątce.

Knicks +6 @2 p i n n ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Covington &amp; Young over 30.5 pkt @ 1.85 by Parimatch
Liczę na dobre występy obu panów dzisiaj i dlatego gram duela, a nie pojedynczo.
Covington w ubiegłym sezonie w obu meczach w Barclays Center notował po 20 pkt na bardzo dobrych procentach. W tym sezonie, nie licząc początku, gdzie grał mniejsze minuty punktuje regularnie po kilkanaście punktów. W 7 meczach wyjazdowych ma średnią 15.6 per game.
Tadek jest w ostatnim czasie prawdziwą bestią pod koszem. Zdarzyły się mu tylko dwa mecze w tym roku poniżej 10 pkt. W ostatnich trzech natomiast notował 20, 25 i 18 pkt. Co ciekawe totalnie dominuje również na deskach, ale o tym poniżej.

Tadek Young over 9.5 rebs @ 1.85 by Parimatch
Wspomniałem o dominacji na deskach, a żeby nie być gołosłownym, to pokrywał taką linie w 9 z 12 ostatnich meczów. 76ers nie wyglądają źle na deskach, ale to głównie dzięki ich grze na centrze, gdzie przez większość czasu na parkiecie jest ktoś z dwójki Noel/Okafor. Na PF oddają sporo zbiórek (trzeci najwyższy wynik w lidze) i to Tadek dzisiaj będzie sporo zbierał, a nie centrzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Co myślicie o zagraniu dzisiaj na Washington Wizards po kursie 2.21? Rozumiem, że czarodzieje grają w kratkę, przegrane przeplatają z wygranymi, no ale żeby taki kurs wystawiać na mecz przeciwko Pelicans?
John Wall 21+ wydaje się być również kuszące, ale czekam aż dojdzie oferta na Gortat. Dla linii 12,5 overka zagram bez zawachania, bo w czasie absencji Nene Gortat dostaje więcej minut i widać, że mimo trudnej sytuacji rodzinnej w ostatnich spotkaniach kręcił ładne wyniki(w ostatnich 6 meczach linii nie pokrył tylko raz: 17, 4, 16, 15, 18, 18 , ale wtedy z Bostonem to był blamaż całego zespołu) Wolałbym iść w stronę Gortata niż Walla, bo ten drugi ostatnio lubi asystować Gortatowi.
Pytanie zadane na początku dalej aktualne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom