>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
Typ: Over 199.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Jak obiecałem wrzucam ostatni typ na dzisiejszą nockę, mianowicie wchodzę w over w meczu Oklahoma City Thunder z Portland Trail Blazers. Gospodarze ostatnie mecze overowe, nawet ten ostatni w którym przez ostatnie prawie 3 min przestrzelone 11 rzutów. Portland potrafi przekroczyć setkę z nie takimi przeciwnikami. Ogólnie jakoś bardziej mi do grania overów w te święta w NBA, kibice też po coś przychodzą na hale a najlepszym show są efektowne akcje i duża ilość punktów. Te dwie ekipy, które dziś się ze sobą mierzą są w stanie zapewnić dobre SHOW.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Chicago Bulls - Washington Wizards
Ostatnią moją nadzieje pokładam w Polaku. Zbliżam się ku przerwie w NBA. Ale majac chwili wolnego czasu w świeta. Obejrze sobie jeszcze mecz i pokibicuje naszemu jedynakowi. Myślę, że Gorat będzie dzisiaj długo przebywał na parkiecie, probują powstrzymac podkoszowych Byków. Szans na punkty także będzie miał sporo, a linia 12.5 zachęca. W domu Marcin rzucał 14.8 puntkow zespolowi z Chicago. Dodatkowo mecz z podtekstem. Będzie pełna mobilizacja.
Marcin Gorat over 12.5 @ 2.00 ✅
Co prawda dzisiaj under meczowy wszedł z dużą nadwyżką, o ile wczoraj ten typ z underem to jakaś pomyłka. Pozdrawiam
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Nowy York - Waszyngton
Typ: over 14,5 punktu Bradley Beal
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna

Pierwsze starcie w Boże Narodzenie. Ostatnie cztery mecze Beala były solidne pod względem punktowym: z Minnesotą (10 punktów), z Miami (16) z Phoenix (14) i z Chicago (15). Jego średnia w tym sezonie to 15,1 punktu na mecz i 33,1 minuty gry. Dzisiaj osłabiony Nowy York bez Shumperta i najprawdopodobniej Smitha (na razie doubtful). Beal do tej pory zawsze bardzo dobrze radził sobie przeciwko ekipie z Nowego Yorku. Jego średnia punktów w meczach z tą ekipą to 22 punkty. Szczególnie mecze w MSG gra bardzo dobrze. Oto jego statystyki zeszłego sezonu w MSG:
- 28 punktów (12-22), 39 minut
- 21 punktów (9-16), 30 minut
Przed dwoma laty w MSG rzucił 14 punktów (5-11) i 31 minut gry, ale to był inny Beal i całkiem inny Waszyngton. 15 punktów jest bardzo atrakcyjną linią i z pewnością do gry.
Linia 15,5 w Millenium (1,85) czy w Betcity (1,95) też dobre do gry.
Wynik: 17 punktów✅
I jeszcze drugi typ na ten świąteczny dzień.
Miami – Cleveland
Typ: over 25,5 punktu LeBron James
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet

Przy tym typie wystarczy spojrzeć kto z kim gra i to powinno wystarczyć ???? LeBron wraca do Miami i z pewnością będzie chciał pokazać wielką klasę. Dodatkowo na cały sezon wypadł Varejao (zastąpi go Tristian Thompson), więc może być troszkę mniej gry w strefie podkoszowej. Miami też osłabione brakiem Bosha (na razie doubtful), ale jeśli zagra tym lepiej, bo mecz będzie bardziej wyrównany. LeBron w tym sezonie notuje 25,2 punku na mecz, grając średnio 37,7 minut. Ogólnie w 25 meczach przeciwko Miami zdobywa średnio 28,9 punktu. Co ważne oto statystyki Jamesa po odejściu z Cleveland do Miami i grze przeciwko byłej drużynie:
Sezon 2010/2011 pierwszy po przejściu do Miami i mecze w Cleveland:
- 38 punktów (15-25), 30 minut
- 27 punktów (10-21), 43 minuty
Sezon 2011/2012:
- 28 punktów (11-19), 30 minut
Sezon 2012/2013:
- 25 punktów (8-22), 42 minuty
Sezon 2013/2014:
- 28 punktów (9-19), 37 minut
- 43 punkty (14-19), 42 minuty
Widać, że James zawsze dobrze grał przeciwko byłemu zespołowi w hali przeciwnika. Oczywiście zagra dzisiaj naprzeciwko Denga, ale to nie powinno przeszkodzić mu w zdobyciu wielu punktów. Zmobilizowany James (a taki z pewnością będzie dzisiaj) po raz pierwszy po odejściu z Miami zagra w hali American Airlines Arena, w Boże Narodzenie to musi dać wielki wyniki LeBrona.
W eFortunie 24,5 po kursie 1,7, ale 25,5 też jak najbardziej do gry ????
Wynik: 30 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Miami Heat :
Cleveland Cavaliers


Heat + 5.5 / 1.92 / Betsson✅

Szkoda czasu na opisywanie całej historii bo każdy interesujący się NBA dobrze wie co stało się w to lato. Jeśli jakaś drużyna ma być bardziej zmotywowana na to spotkanie to na pewno będą to Heat. Wade zrobi wszystko co możliwe aby pokazać, że w Miami jest wciąż życie po Kingu(chociaż tak na dobrą sprawę to go nie ma - słabe wyniki, puste trybuny, kontuzje w zespole). Nie zdziwi mnie to close game. Tym bardziej, że wypada Varejao, a jest to ważny koszykarz w zespole CAVS. Wybaczcie za krótką analizę, ale lecę do stołu się obiadać - wesołych $wiąt ????

Wade powyżej 24 / 1.84 / Marathonbet✅
James powyżej 26 / 1.82 / Marathonbet✅


W Miami jeśli ktoś ma grać to będzie to Wade, James gdy dołączył do Heat uwielbiał grać przeciwko Cavs. Może dziś będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Clippers - under 110,5 za 1,85 w Milenium✅
Zwolennicy teorii spiskowych oraz zapewne zatopiony na Pacyfiku Elo Peja uważają, że fryzjer zza krat ustawił mecz Lakers - GSW więc niezależnie idąc typ tropem , czy też bardziej realnie patrząc, że wojownikom po prostu nie wyszło, dziś idealna okazja do rehabilitacji... ( rywal inny, ale miasto to samo .. )
Clipersi ostatnio mega z problemami w obronie i mocno myślałem, czy nie wejść w over 107,5 GSW, ale jednak widzę tu dziś wojnę i underowe spotkanie. Warriors, którzy mają w tym sezonie zdecydowanie lepszą obronę, powinni zatrzymać LAC na poziomie under 110,5. W ostatnich 5 meczach LAC tylko raz złamali linię w meczu z SAS. W tym sezonie w LA , jeden mecz, gdzie LAC rzuciło 94 - więcej rzucali na hali w Oakland 104,107 - linii nie łamali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja zdecydowanie celuje dzisiaj w dubla Cleveland@San Antonio
Miami ostatnio gra totalna padake co przypięczetowała porazka z 76. Niestety nie ma bez Bosha zadnego lidera, graja troche jak owieczki bez pasterza. leBron dzisiaj pewnie wyjdzie zmotywowany na 100% i co mozna mowic o Cavs to mozna ale dzisiaj wygraja.
Jezeli chodzi o starcie Spurs z Oklahomą. U gospodarzy bez Leonardaa u gosci bez KD. W Spurs strata jednego z czolowych graczy to pryszcz i jest kim to zmejkapować a w Thunder to wielki problem. Kawhi w spotkaniu z Oklahoma i tak jezeli kryje Duranta to wiecej poswieca defensywie wiec tutaj mamy problem z głowy. Spurs niezwykli miec bardzo zlych serii zeby np w 10 spotkaniach przegrac ok 7. Wiemy, ze od poczatku sezonu a to bez Parkera, Duncana, Leonarda, Tiago, Milsa i tak mozna wymienac w nieskonczenie. Kazdy inny zespol wobec tylu brakow niemial by na zachodzie szans zeby byc w top 10 a Spurs spokojnie sobie ogarniaja miejsca 5-7mimo kilku porazek na wlasne zyczenie. . Sklad zdecydowwanie najszerszy w calej lidze i niech tylko wroca do zdrowia to jak zwykle w okolicach ASG zaczna rozwalac rywali jak miło. Ale rowniez powinni to dzisiaj zrobic z Oklahomą, jeden RW wspomagany przez Lamba czy Ibake nie pomogą.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marcin Gortat under 13,5 punktów 1,82 Marathon ✅
Dzisiaj prezent od NC+ w postaci trzech spotkań na antenie. Pierwsze z nich to już trzeci pojedynek w tym sezonie między Knicks a Wizards. Zaciekawił mnie typ na Marcina który ostatnio rzadko kiedy przekracza tą linię a w dodatku w dwóch ostatnich spotkaniach, które odbyły się w Nowym Yorku nie zbliżył się do wyżej wymienionej linii. Myślę, że w zespole ze stolicy są bardziej kluczowe postacie do zdobywania punktów jak np John Wall. Uważam, że dzisiaj Marcin będzie grożniejszy w zbiórkach niż w zdobywaniu punktów.
Russel Westbrook over 28,5 punktów 1,85 Triobet ✅ Russel Show! ;)
Tim Duncan over 17 punktów 1,85 Triobet ⛔
Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się w San Antonio. Mimo braku cały czas Kevina to Oklahoma dzięki swojemu liderowi na pewno się nie podda. Tim wiadomo od pewnego czasu super forma dużo zbiera i dużo punktów zdobywa. Co prawda jest Parker który ostatnio zabłysnął jednak bardzo liczę na Tima a ostatnio się nie zawiodłem. Russel dzisiaj pierwsza opcja w ataku gości do tego forma wyborna, jeśli mecz będzie w miarę wyrównany to pogra długo i powinien spokojnie przekroczyć tą linię.
Dwyane Wade over 24 punktów 1,84 Marathon ✅ :cool:
Dzisiaj mecz chyba najgorętszy z całej listy. Czy Cleveland wygrają w Miami? No na pewno LeBron będzie bardzo tego chciał. Jednak ja skupiam się na liderze gospodarzy. Wade w formie co pokazują ostatnie spotkania. Dzisiaj na pewno pierwsza opcja w ataku, oby dobrze wszedł w mecz a na pewno sporo piłek będzie kierowanych do niego. Dzisiaj jeśli Miami chce wygrać to konieczna jest wysoka skuteczność Wade. W Ostatnich spotkaniach rzadko kiedy nie przekraczał powyższej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Marcin Gortat under 13,5 punktów 1,82 Marathon
Dzisiaj prezent od NC+ w postaci trzech spotkań na antenie. Pierwsze z nich to już trzeci pojedynek w tym sezonie między Knicks a Wizards. Zaciekawił mnie typ na Marcina który ostatnio rzadko kiedy przekracza tą linię a w dodatku w dwóch ostatnich spotkaniach, które odbyły się w Nowym Yorku nie zbliżył się do wyżej wymienionej linii. Myślę, że w zespole ze stolicy są bardziej kluczowe postacie do zdobywania punktów jak np John Wall. Uważam, że dzisiaj Marcin będzie grożniejszy w zbiórkach niż w zdobywaniu punktów.
Ok, a teraz popatrz jakie cyferki kręcił Marcin kiedy ekpina nc+ była na meczu Polaka. On ma to do siebie, ze jak tylko wie, ze polska telewizja kręci sie koło meczu to on gra bardzo dobrze. Podpowiem, ze byly to mecz z LAL, Miami i Pelikanami, bo wtedy krecili ten dokument co dzisiaj była premiera na canal + sport (warto zobaczyć).
Juz ostatni mecz z Bulls Marcin zagrał bardzo dobrze. 14 pkt - 11 zbiórek, grajac przeciwko Noah - Gasol. A dzis z kim bedzie walczyl ? ???? Te pick&amp;roll z Wallem zabija NYK.
2 przegrane Wizards, wiec motywacja jest wielka a z kim jak nie z NYK ? Melo rzuci swoje, ale co z reszta?
Dla mnie Czarodzieje dzisiaj wygrywają przekonująco, a do tego Marcin robi miazge pod koszem :cool:
Wizards [email protected] Unibet
Goratat over [email protected] Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/12/2014 20:30 CET
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (+5)
1.96 (Pinnacle) ✅ 106:114
5/10

OKC w ostatnim czasie po powrocie z kontuzji Russella Westbrooka stali się gorącym teamem i grają świetnie. Duży atletyzm i energia, to największe atuty OKC. Te spotkanie odbędzie się bez podstawowych SF drużyn - Kevina Duranta (OKC) i Kawhi Leonarda (Spurs). Spurs w tym sezonie nie mają formy na poziomie PO 2013/2014 i pewnie czekają na kolejne PO. Dla OKC jest to emocjonalny mecz za rewanż za ostatnie PO. Myślę, że mecz będzie się kręcił koło remisu, a zadecydują ostatnie sekundy.

25/12/2014 23:00 CET
Miami Heat (+5.5) - Cleveland Cavaliers
2.00 (Pinnacle) ✅ 101:91
5/10

Król LeBron wraca do Miami. Grał w tej drużynie cztery lata i zdobył dwa mistrzostwa, a dodatkowo awansował do czterech finałów NBA. Myślę, że Miami przygotuje świetne video przed spotkanie dla LeBron i podziękują mu za zasługi dla organizacji.

Dla Miami jest to najważniejszy mecz sezonu. Bez LeBrona nie jest to ekipa na mistrzostwo, a problemy z kontuzjami powodują problem z awansem do PO. Prawdopodobnie ten sezon będzie i Dwyane Wade z innymi starymi kolegami LeBrona będzie chciał pokazać, że odejście z Miami było błędem.

Może Miami przegrało ostatnio z 76ers, ale prowadzili już w tym spotkaniu 23-punktami. Dzisiaj będzie duża motywacja i Miami powinno zagrać dobry mecz.

26/12/2014 02:00 CET
Chicago Bulls - Los Angeles Lakers (+10.5)
1.92 (Pinnacle) ⛔ 113:93
5/10

Lakers zagrało ostatnio z Warriors najlepszy mecz w sezonie. Wszyscy zawodnicy zagrali świetnie, a ruch piłki był perfekcyjny. W tym spotkaniu odpoczywał Kobe Bryant, który ostatnio narzekał na zmęczenie. Chicago w tym sezonie lepiej radzi sobie na wyjazdach i we własnej hali ma duże problemy. Lider Bullsów - Derrick Rose ma różne spotkania - czasami gra świetnie, czasami słabo. Lakers w tej formie powinni pokryć handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
friendly 421

friendly

Użytkownik
Sporo zostało wyżej napisane, osobiście proponuje na dzisiaj najprostszy na świecie doubelek:
Wizards - NYK 1 1,44 @bet365
Clevland - Miami 1 1,40
= 2,16 ⛔
Kurs w sumie dostajemy w sam raz, a prawdopodobieństwo powodzenia jest ogromne! Można pokusić się o handicapy, ale jakoś nie ufam &quot;pogromom&quot;, a grze na styku dzisiejszego dnia. Ewentualnie 4 kwarta zrobi swoje ????
Wyżej mówiono już o brakach NYK w dzisiejszym spotkaniu. Melo będzie starał się poprowadzić zespól do zwycięstwa, ale prawda jest taka że w pojedynke meczu z drużyną klasy Wizards nie wygra. Pomijam fakt, że jeżeli chodzi o ofensywę magików to też spora przewaga.
Co do clevland i miami. Naprawdę można mówić różnego typu wersje, że Miami na ten mecz wyjątkowo się zaangażuje, że dadzą z siebię ponad 100%. Dobrze, ale niestety wiele wcześniejszych meczy pokazało, że męczą się nawet z przeciętnymi rywalami, a Clevland to zespół z raczej górnej półki. Nawet kiedy był moment, że w składzie wystąpił Wade razem z Boshem to nie robiło to szału. Dlatego uważam, że w tym meczu nie może być innego wyniku jak zwycięstwo Cava. Determinacja Jamesa też zrobi swoje.
POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Początkowo miałem grać coś w stronę Thunder, gdyż Spurs w tym sezonie mnie nie przekonują. Wydają się być wciąż zmęczeni trudami poprzedniej kampanii, szczególnie Ginobili, który wyraźnie wygląda... staro. Parkera męczą kontuzje, a niezmienny poziom utrzymuje jedynie nieśmiertelny Timmy. W każdym razie... rezygnuję z tej opcji. Durant najprawdopodobniej nie zagra, wraca Parker, choć wciąż nie wiadomo co z Kawhim... Niby Thunder nie mogą sobie pozwalać na porażki (ostatnio spowodowana zimnokrwistym Lillardem, który pogrążył również nie tak dawno... Spurs), a od powrotu Duranta i Westbrooka nie zanotowali loose-streaku (teraz, po porażkach z Pelicans i wspomnianymi Blazers, licznik wynosi dwie), ale Spurs niedawno zanotowali serię niefortunnych porażek... Cóż - mówiąc krótko - istnieje zbyt wiele zmiennych, które dziś mogą wpłynąć na wynik całego spotkania.
W takim razie wybieram bardziej rentowną opcję, o której wspomniał już Torretoo - over Russella Westbrooka. Nie lubię powielać typów, ale wspomniany przeze mnie użytkownik nie napisał niczego twórczego, więc postaram się nieco bardziej umotywować moją decyzję.
Cóż, linia wywindowana wysoko, rzekłbym - bardzo wysoko, ale czy może to dziwić? Russell Westbrook gra obecnie na poziomie MVP i nie jest to żadna kurtuazja. Statsy 28,2; 7,1; 5,8; 2,0 to liczby, które z automatu stawiają Russa w gronie faworytów do nagrody. Cóż, nie ukrywam, iż w tej rywalizacji ogromnie kibicuję Westbrookowi, który często bywał krytykowany ze względu na swój, dość powiedzieć, lekkomyślny (?), niefrasobliwy (?) styl gry. Durant przekreślił swoje szanse na MVP praktycznie ze startem sezonu (kontuzja), więc naturalną koleją rzeczy jest, iż kibicuję kolejnemu graczowi Thunder w kolejce :cool:, choć fakt faktem - konkurencja jest ogromna. Ale wróćmy do meritum: nie można zapomnieć, iż Westbrook to obecnie... no.1 na liście strzelców w NBA (!). Okej, okej, &quot;no.1&quot; w cudzysłowie, gdyż jeszcze się nie kwalifikuje. Nie zmienia to faktu, iż 28,2 PPG musi budzić podziw.
Matchup - Westbrookowi przeciwko Parkerowi gra się bardzo dobrze. Praktycznie nie schodzi poniżej 20 punktów, a bez blowoutów niemalże za każdym razem zbliżał się do dzisiejszej linii bądź ją przekraczał - niezależnie od tego, czy grał Durant - który często brał ciężar dowodzenia na swoje barki. 6. meczów Westbrooka w Play-Offs przeciwko Spurs to liczby: 34 pkt, 21 pkt, 40 pkt, 26 pkt, 15 pkt, 25 pkt. Średnia - 26,8, przyzwoicie, nawet bardzo przyzwoicie. Elementem zbieżnym jest z pewnością wymuszanie sporej ilości rzutów wolnych. Wciąż słabo wygląda skuteczność zza łuku, ale nadrabia to właśnie skuteczną penetracją.
Russell Westbrook obecnie wspiął się na swój TOP Topów. Linie w okolicach 30 punktów zawsze gra się z pewnym ryzykiem, ale jeśli na kogoś się decydować, to właśnie na takich graczy, jak Carmelo Anthony, Kevin Durant czy właśnie Russell Westbrook - zawodników posiadających ogromny arsenał ofensywny. Na ten moment to Westbrook lideruje drużynie Thunder, nie MVP z poprzedniego sezonu - Kevin Durant, którego gra będzie ważniejsza dopiero w Play-Offs. Skupiając się na dzisiejszym spotkaniu - liczę na Russella, chciałbym zobaczyć wielki świąteczny pojedynek i sądzę, że to właśnie Russ będzie trzymał Thunder przy życiu.
Russell Westbrook over 28,5 @ 1,85 (Triobet) [4/10] 34 pkt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ New York Knicks - Washington Wizards
Typ: Over 192.0 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Typ: Over 94.0 (Suma punktów New York Knicks) @ 1.91 ⛔
Buk: Betsson

Witam, dziś zapowiada się niezły wieczór w Polsce z NBA, ponieważ przed nami 3 transmisje jedna po drugiej. Ja spróbuję swoich sił w każdym meczu, i z każdego postaram się coś wybrać rozsądnego dla lepszego oglądania. Jako pierwsze spotkanie wybieram New York Knicks z Washington Wizards, wchodzę tutaj w Overa 192 punkty, i szczerze liczę tutaj bardziej na gospodarzy, stąd też typ na Sumę ich punktów Over 94. Goście ostatnio 2 porażki, w których tracili powyżej 94 punktów, a wcześniej były też 2 wygrane, w których też ta linia na przeciwników została pokryta. Gospodarze natomiast ostatnie 5 meczów polegli, w których linie 94 przekraczali dwukrotnie, i było to ostatnio w Toronto 108, i Chicago 97. To może nie być łatwy mecz dla Washingtonu wbrew pozorom, szukam Overów.
Polecam :!:

▶ San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: Over 196.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365
Typ: Over 96.5 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365
Typ: Over 206.5 @ 3.65 ✅ ✅ ✅
Buk: Unibet

W tym meczu sprawa dla mnie wydaje się być jaśniejsza, jak pisałem o takich meczach, że są niewątpliwie hitami, a w takich po prostu lubi padać dużo punktów. Spurs udowodnili to w meczu z Clippers gdzie wrzucili łącznie 243 punkty, i po 4 porażkach z rzędu nastąpiło przełamanie i to w jakim stylu, opisywałem ten mecz kilka dni temu i się sprawdziło wszystko. Dziś muszą pójść za ciosem skoro dało to efekty ostatnio. OKC po serialu 7 zwycięstw z rzędu przyszła zadyszka i na 4 mecze wygrali tylko 1. Wyniki w grudniu mają zdecydowanie najlepsze i trafiają średnio 105 punktów na mecz w tym miesiącu. Liczę tu na znakomite widowisko.
Polecam :!:
Bogate święta póki co ???? Lecimy dalej dzisiaj z meczykami, ciekami mnie czy dużo osób skorzystało na pięknym OVERKU?:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
M 676

mmichael83

Użytkownik
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder

Serge Ibaka

over 13,5 betsson
✅ 21


O tym spotkaniu już wiele zostało powiedziane i raczej wszyscy się spodziewają radosnej gry z dużą ilością pkt, w związku z brakiem MVP Kevina Duranta te PKT muszą być rozłożone na całą drużynę, SERGE jest ostoją drużyną w pomalowanym i śr w sezonie zdobywa 14,2 pkt ale nie biore to pod uwagę ponieważ pod nieobecność KD 14 pkt zdobywał 15 razy na 21 spotkań !!! co dla Mnie jest potwierdzeniem wyszukanego typu.
DLa Mnie to drugoplanowy bet dnia.

stawka 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 676

mmichael83

Użytkownik
LA Clippers - GS Warriors




Chris Paul

over 10,5 asyst
⛔


Kolejnym meczem który biorę pod lupę to spotkanie nad ranem polskiego czasu (niestety)
W słonecznym stanie Callifornia oczekuję megaofensywy ze strony gospodrzy, ponieważ to jest ich główny atut, potem modlić się żeby Curry i spółka się przewracali, bo z defensywą ostatnio mają mega duży problem, ale biorąc pod uwagę mecze u Siebie to bilans jest dobry 11-3 a goszczą dzisiaj najlepszą drużynę w lidze,która odniosła dopiero 4 porażki ,właśnie ostatniej doznała u sąsiadów/rywali Clippers czyli z Jeziorowcami którym wchodziło do kosza wszystko co było możliwe. Także w związku z tą porażką na pewno się zmobilizują a głównie mi chodzi o ich lidera który stanie oko w oko przeciwko CP3 i będzie robił wszystko żeby zniwelować ilość rzutów rozgrywającego gospodarzy,w tym upatruję Swój typ, ponieważ Chris Paul słynie z dużej ilości podań, które często znajdują drogę do kosza...moral jest taki bo się troche rozpisałem, skoro nie będzie mógł rzucać to będzie podawał .

Stawka 6/10



Blake Griffin ⛔

over 23,5 pkt betsson


...reasumując Swoją wypowiedź skoro CP3 będzie dużo podawał, to głównie do lidera podkoszowego gospodarzy, który lubi efektowne akcje i sądzę że dzisiaj ta dwójka weźmie ciężar gry na Siebie. Blake śr w sezonie rzuca 23,1, w meczach u Siebie 24,8kt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Miami Heat - Cleveland Cavaliers
Typ: Over 101.0 (Suma punktów Cleveland Cavaliers) @ 1.90 ⛔
Buk: Betsson

W spotkaniu Miami Heat z Cleveland Cavaliers najbardziej rozsądniejsze wydaje się pograć Over 101 na Gości. Ostatni mecz pokazał, że potrafią wrzucić nawet 125, ale tu nie ma co się chyba tyle spodziewać, linia 101 powinna zostać pokryta, LBJ pewnie będzie szalał, i całe Cleveland napędzał.
Polecam :!:

▶ Chicago Bulls - Los Angeles Lakers
Typ: Over 99.0 (Suma punktów Los Angeles Lakers) @ 1.90 ⛔
Buk: Betsson
Typ: Los Angeles Lakers @ 6.00 ⛔
Buk: Bet365

Natomiast w tym meczu widzi mi się niespodzianka jakoś, jeśli taką można by nazwać wygranie Los Angeles Lakers w Chicago z miejscowymi Bulls. Mój typ na zwycięstwo LALek w tym meczu jest czysto dla sprawdzenia się, żeby nie żałować w razie gdyby. A główny typ na 100 punktów dla Lakersów uważam, że szanse ma spore, ostatnie wyniki Los Angeles pokazują, że nawet jak przegrywają to setkę przekraczają. Ja w to wchodzę.
Polecam :!:
CAVS i LAL dali D*** w ostatniej kwarcie i lipa... a miałem podać jeszcze under 220 oraz dodatkowy minimalny 206 na mecz Clippers, czułem tutaj to po prostu, brakło czasu na analizę :-( lecz poszło za drobne i nocka wyszła nieźle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Joakim Noah over 20 ptk + zbiórki 1,85 Triobet ⛔ zabraklo punktow

Mecz w Chicago teoretycznie powinien być meczem do jednej bramki. Obie drużyny na chwile obecną są na innych poziomach co pokazują dotychczasowe rezultaty. Tutaj jednak znalazłem typ na centra gospodarzy. Widzę dzisiaj dużo szans na zbiórki w wykonaniu Joakima a jakieś punkty na pewno dorzuci. Noah średnio zbiera około 10 piłek a zdobywa prawie 9 punktów na mecz. Liczę, że mecz nie będzie meczem do jednej bramki i center gospodarzy dużo pogra co przełoży się na pozytywny wynik typu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Detroit Pistons - Indiana Pacers 2 @ 1,73 MarathonBet
Detroit Pistons - Indiana Pacers (-2,5) 2 @ 1,93 MarathonBet
Nie udzielam się w tym dziale, mimo, że jestem na bieżąco z NBA. Chyba udzielił mi się duch świąt, że tu coś naskrobię. ????
Pacers lubiłem oglądać w poprzednim sezonie. Często przegrywali do przerwy dwu cyfrową liczbą, by po przerwie zagrać jeszcze bardziej twardo w defensywie i skuteczniej w ofensywie, a wynik odwracał się na ich korzyść. W tym sezonie niestety tak kolorowo nie było. Vogel miał szpital w drużynie i grał bez praktycznie wszystkich swoich starterów. Na początku nieźle to wyglądało. Potem przyszła seria porażek, a następnie kilka ciekawych rezultatów, gdzie potrafili wygrać z Heat, Dallas (gdzie wygrali wszystkie kwarty i ostatecznie skończyli na +11) oraz z Bulls. Po serii 8 porażek, powrocie wszystkich graczy prócz George&#39;a zaczęli wygrywać. W nocy mogą przedłużyć serię do 3 zwycięstw. Od Pizdons gorsi są tylko Knicks i 76ers, co mówi samo za siebie. O ile 76tki i Knicks trochę się obudzili z tego marazmu, o tyle w Detroit przyszłość nie wygląda kolorowo. Odszedł Smith, co chyba można uznać bardziej za wzmocnienie. O obronie nie mają zbytnio pojęcia. Co innego Indiana, gdzie w poprzednim sezonie w ich meczach można było praktycznie w ciemno brać under punktowy. Może w tym sezonie nie jest tak kolorowo i aktualnie są poza PO, ale ich szczelna obrona powinna spokojnie sobie poradzić z takimi jeźdźcami bez głowy jak Drummond. Mimo, że na wschodzie o PO będzie zdecydowanie łatwiej niż na wschodzie, to Pacers muszą takie mecze wygrywać. Nie sądzę, aby pod choinkę Tłoki dostały prezent w postaci wygranej. Tym bardziej, że Indiana na wyjazdach radzi sobie lepiej i dobrze kryła linie z pozycji doga. Dodatkowo wygrali ostatnie 9 z 11 spotkań z Pizdons. Oglądałem ich w meczu z Pelikanami już z Hill&#39;em w składzie, który zagrał dobre spotkanie i jestem w stanie zaryzykować ich wygraną z pokryciem krótkiej linii.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Clevland - Orlando

po wczorajszej porazce z Miami dzis okazja na zwyciestwo z Magic, Kursy i linie na ten mecz bardzo fajne, Cavs gra ponizej oczekiwan, ale w tym nic nadzwyczajnego nie jest, to bylo do przewidzenia. Zeby myslec o zwyciestwach to ta ekipa musi zrozumiec zeby wygrac potrzeba teamu, dobrego teamu, przyklad z wczoraj 1 leci 4 patrzy.. cos jest nie tak, potrzeba tej druzynie na pewno zgrania bo indywidualnosci maja olbrzymie. Licze na 3/3.. rywal do rozjechania, porazka z Heat i slaba skutecznosc nie tylko z gry ale i z osobistych King(10/18)to mi mowi ze trzeba po prostu wjechac w te bety dzis powazniej.

1 q -2 Cavs
@1.90
1 polowa -3 Cavs @1.90
1 polowa ov 51 Cavs @1.90

???? juz nigdy tych gwiazdeczek.
marathon
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wczoraj szukaliśmy underka, dziś szukamy overka.

Denver over 110.5 za 1.85 w Millenium. ⛔

W wysokie góry nadjeżdża Minnesota, która już tradycyjnie od kilku lat zdziesiątkowana przez kontuzje. Z konkretnych nazwisk zostali w zasadzie Wiggins i Young, a braki Rubio, Pekovica czy Martina są nie do zastąpienia. Bryłki w tym sezonie też nie błyszczą jak z zeszłych latach a ich hala to już nie jest twierdza nie zdobycia. Dlaczego over ? Po pierwsze rywali idealny, by sobie poprawiać samopoczucie ( szczególnie w święta ) i rzucić sobie około 120 oczek. H2H również ciekawe - ostatnie 3 mecze w tej hali i odpowiednio ( 128, 117 i 111 oczek zaaplikowanych Wilkom ). 4 ostatnie wyjazdy Wilków - proszę bardzo, 125 przyjęte z Cavs, 114 z Celtami, 109 z Gortatami i 123 z SAS... Obrona więc.... nie ubliżając nikomu, słaba. Denver następny mecz dopiero w Sylwestra, Wilki już jutro grają z GSW. W Denver ustabilizowana sytuacja, jeżeli chodzi o absencje ( Gallinari, Foyle, Arthur ), Argumenty są - ja spróbuję.
powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom