>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
No i racji nie miałem i się przyznaje bez bicia. Lakers przegrali. Ale teraz pare faktów. Ten deal klepnięty przed meczem gdzie wysłali Gaya , Acy i Graya to aż przecierałem oczy ze zdumienia. Ale teraz GM Raptors co za robotę zrobił to klasa sama w sobie. Ale wracają już do meczu.
Żeby nie ławka Lakers to by był blamaż. Patrzę na boxscore i kompletnie tego nie czaję jak można było tak zagrać. Za długo w NBA siedzę i wiem że takie rzeczy się zdarzają ale przy takim meczu żeby s5 lakers rzuciła 23 pkt ? Trzymajcie mnie ????
Do tego nie będę dodawał w jakim składzie Raptors ograli Lakers. Grali rotacja 8 osobowa gdzie na ławce 3 gości : Novak, Stone i Ross. Naprawdę zostaję się złapać za głowę. I teraz czy czasem nie będzie tak jak Kobe grał. Jak był Kobe gra się nie kleiła. Bo nikt mi nie zaprzeczy że Lakers bez Kobe w tym sezonie wyglądali bardzo dobrze.
No ale jak mówię to NBA i tam takie rzeczy się zdarzają nie mniej jednak liczyłem na lepszą grę.
Także kłaniam się ????
=========================
Teraz parę słów na dzisiejszą noc. Dzisiaj proponuję zagrać GSW -6 1.952 @ 4/10 oryginalny raczej nie będę. Cats może i ostatnio wygrali w domu z przeciętniakami Bucks i Phila a GSW dostali lanie od Houston na wyjeździe ale później już lekko wygrali z Memphis na wyjeździe. Dziś warto zagrać na GSW bo nie wątpliwie są lepsi i Cats czas na porażkę. Myślę że te 6 pkt są wstanie pokryć. GSW gra dość szybko, ma lepszych strzelców w zespole niż Cats. Do tego Cats bez: Kidd-Gilchrist, Haywood. Problemy ma Biyombo który w niedziele nie ćwiczył i dziś wątpliwe aby zagrał. Więc jak dla mnie GSW spokojnie można grać.
Co do reszty spotkań dziś to zaciekawił mnie kurs na Denver. Wizards ostatnio z Bucks kompletnie żenująca gra. Żeby tego było mało Webster i Nene mają problemy i nie wiadomo czy zagrają. Trzeba poczekać na oficjalne info czy dziś grają bo jak nie to wchodzić w Denver. Widziałem ostatni mecz Wizards i bez Beala który już dawno kontuzja, stracili Webstera nie grali aż tak dobrze. Teraz jeszcze Nene. Wall jak będzie ceglić to sa bez szans. I nie biorąc pod uwagę problemów Lawsona który ostatnio nie grał a za niego Miller grał. I tak większe osłabienia o wiele w Wizards.
Więc ogólnie do gry dziś GSW i jak info będzie co do Wizards to wchodzić w Nuggets win.
 
R 11

reedoo

Użytkownik
Co do GSW to w sumie opisałeś tak jak i ja bym opisał. Osobiście będę grał -5,5 przy kursie 1,88.
Natomiast co do Denver to akurat ja tego meczu nie ruszam. Denver niby ostatnio z Phili wygrali, ale do początku Q4 był remis. Gra szarpana ze zrywami. Wcześniej porażka z Bostonem gdzie zagrali totalny piach w Q1 i musieli gonić cały mecz. Grali długi road, teraz kolejny mecz na wyjeździe, a Wizards potrafią się postawić. Całkiem przyzwoity mecz z Orlando i piach z Bucksami. Jeśli zabraknie Webstera i Nene, to może i Denver wygra, ale mimo wszystko zostawił bym ten mecz w spokoju. Mimo, że to NBA i duża ilość spotkań, to jednak od początku grudnia Wizards zagrali 2 mecze, a Nuggets zagrali 5 spotkań na wyjeździe, co może mimo wszystko mieć znaczenie.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
T. Mozgov over 7.5 pkt , marathonbet @1.9
Denver zagra wyjazdowo z Wizards , ten bet od razu zwrócił moją uwage .
Linia niska , Mozgov w ostatnich pięciu sotkaniach miał 8 , 10, 8 , 17 i 16 punktów , więc zawsze linie pokrywał. Minut nie dostaje zbyt wiele bo około 20 , czasem troche wiecej ale dobrze wykorzystuje swój czas na parkiecie. Ma bardzo dobrą jak na centra skutecznosc rzutów osobistych na poziomie 73 % . Marcin , może mieć z nim sporo kłopotów. Polak wybitnym defensorem nie jest i doddatkowo nie lubi grać na zawodników o takiej charakterystyce( Mozgov wyższy o 6 cm) , bardzo duży zasięg , może mieć okazje do kilku łatwych punktów z ponowień . Spokojnie może rzucić 10 punktów . Stawka 6/10
[B]I.Thomas over 17.5 pkt , marathonbet @1.81[/b]
Sacramento podejmuje Dallas. Szukuje się szybki mecz który skonczy sie pewnie +200 punktów. We wcześniejszych postach już było wspominane o wymianie zawodników na linii Kings - Raptors.. Thomas po odejściu Vasqueza zostaje pierwszym i tak na prawde jedynym PG = dużo więcej minut. To oficjalne stanowisko Sacramento. W tym sezonie średnio 27 minut na parkiecie , dziś można spodziewać się że zagra minumum 35. Patrząc na ostatią formę o wynik można być spokojnym oddaje dużo rzutów na dobrej skuteczności. W ostatnich spotkaniach 26 14 24 19 punktów. Dzisiaj 20 może pęknąć , taka linei i kurs biore z pocałowaniem reki. Stawka 7/10
Thomas juz w 3 kwarcie miał ponad 20 punktów więc typek złoto++++ , a co do Mozgova to szkoda że pospieszylem sie z typem , potem wyszlo ze Lawson out wiec over Mogova bez szans skoro zdobywa polowe swoich punktów po penetracjach Lawsona ....
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
nikt nie pisal , to ja wrzuce
Dallas @ Sacramento
ost 5 spotkań to wygrane Dallas z Królami.
SaC po wymianie pewnie zagrają wąską 8, ponieważ gracze którzy uczestniczyli w wymianie nie będą dziś grać.
Dallas jest po ciężkim meczu na ciężkim terenie,ale dzis spokojnie da rade
a więc stawiam na Dallas 1.45 na Expekt.
Co do spotkania Charlotte : gsw rowniez gram handi.
Bobki przegraly 14 spotkan z rzedu z druzynami z zachodu, średnio 18 pktami.
Pozdrawiam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bobcats under 95 @ 1,90 Betsafe⛔ patologia, 115 pkt stracić od Bobcats..

Dzisiaj zaproponuję underek gospodarzy w Charlotte. Bobki wiadomo - drużyna grająca bardzo wolno i skupiająca się przede wszystkim na defensywie, z racji słabiutkiego potencjału po drugiej stronie parkietu. I trzeba przyznać, że nie bronią źle. Ba, statystycznie to nawet 3 defensywa ligi, ale trzeba brać poprawkę na to, że jakby grali bardziej zbilansowaną, nie tak powolną koszykówkę to nie byłoby tak pięknie. Ofensywa przedostatnia.

Dzisiaj przyjeżdżają Wojownicy z Oakland i wydaje się, że akurat z taką drużyną to okazja do zdobycia większej liczby pkt. Otóż nie do końca. GSW grają dosyć szybko, ale nie jest to już ta szalona gra co kiedyś za Nelsona. Mają normalnych wysokich (kiedyś Jackson Harrington duet podkoszowy ???? ), Boguta pod koszem, który zapewnia dobrą obronę pomalowanego. Wbrew pozorom to Warriors mają nawet lepszą defensywę na tle reszty ligi niż atak (7 - 11). Wiadomo jednak, że Bobcats nie mają czego szukać w ofensywnym meczu i tak, dlatego na pewno będą robić to w czym są najlepsi - czyli jak najmocniej bronić. Warriors na wyjazdach nie rzadko mają problemy z atakiem i na pewno będą to chcieli wykorzystać gospodarze. Warto zauważyć, że ekipom które grają defensywny, wolny basket raczej dawali Warriors narzucać styl i wyniki kończyły się underowo. Stąd myślę, że dzisiejszy mecz może być podobny.

Gram under Bobków samych, bo wydaje mi się pewniejszy - w GSW Curry i Thompson jak mają dzień i się wstrzelą to mogą zniszczyć under w kilka minut. Bobcats nie powinni wyjść z 90. Co warto powiedzieć - w tym sezonie u siebie przekroczyli granicę 95 pkt tylko raz - z jedną z najsłabszych defensyw Sixers.

e: ze składu Bob dodatkowo wypadł Jeffery Taylor, który grał w miejsce kontuzjowanego Kidda i jest całkiem niezłym strzelcem. Ostatnio sieknął 20 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 11

reedoo

Użytkownik
nikt nie pisal , to ja wrzuce
Dallas @ Sacramento
ost 5 spotkań to wygrane Dallas z Królami.
SaC po wymianie pewnie zagrają wąską 8, ponieważ gracze którzy uczestniczyli w wymianie nie będą dziś grać.
Dallas jest po ciężkim meczu na ciężkim terenie,ale dzis spokojnie da rade

a więc stawiam na Dallas 1.45 na Expekt.

Co do spotkania Charlotte : gsw rowniez gram handi.
Bobki przegraly 14 spotkan z rzedu z druzynami z zachodu, średnio 18 pktami.
Pozdrawiam.
Oj bałbym się postawić Dallas. Od początku sezonu mnie nie przekonują, a sprawdzanie ostatnich 5 meczy z Sacramento to takie wróżenie z fusów trochę. Sacramento gra naprawdę przyzwoicie jak na to kim dysponują. Tak, raczej Dallas powinno wygrać, ale... zamiast tego wolałbym zagrać over 204,5 przy kursie 1,87. Jak Dallas bedzie grało swoje, to Sacramento będzie musiało zagrać niezłą ofensywę, żeby nawiązać walkę i taki over spokojnie do pokrycia.

@blaise, obyś miał rację. Na papierze Twoja opinia jest jak najbardziej ok, ale mimo wszystko jeśli GSW się rozstrzela, to Bobki będą gonić, a przy braku Kidd-Gilchrista będą musieli się postarać i go zastąpić. Dla mnie zbyt ryzykowane. Wołąłbym zagrać over 194,5 przy kursie 1,86, lub tak jak gram handi -5,5 na GSW.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Warto waszym zdaniem wejść dzisiaj all in w Portland ? Ostatnio zmiażdżyli u siebie Utah więc taki bet wydaje się peffką.
Patrząc na ostatnie mecze wyjazdowe to takie HC 7.5 na Portland jest jak najbardziej do gry nie mówiąc już o czystej wygranej. Utah wiemy jaki mają skład i jak grają. Na dodatek ostatnio Jazz w domu ograli Kings co prawda po OT ale +10 było. Kontuzji w Portland nie ma. Wypadł od dawna tylko McCollum , forma jest, lepsza drużyna. Co prawda H2H to na ostatnie 5 spotkań to tylko raz wygrana Portland i to w tym roku +7 ale na to bym nie patrzył tak mocno bo wiemy co się dzieje w Utah a co w Portland. Więc jak dla mnie skromnym moim zdaniem warto Portland.
EDIT: Info o Nene i Websterze:
Martell Webster (left ankle) was held out of Monday&#39;s shootaround and isn&#39;t expected to play vs. the Nuggets.
Webster hurt himself during Friday&#39;s game and the good news is that it doesn&#39;t sound too serious. Owners must prepare to be without him for at least one game, however, which shifts more playing time to guys like Trevor Ariza, Otto Porter and Chris Singleton. Dec 9 - 12:17 PM
The Wizards do not expect Nene (Achilles, foot) to play against the Nuggets on Monday.
He said recently that he&#39;s been &quot;suffering&quot; through injuries all season and needs to &quot;take a step back&quot; so that he can fully heal. That&#39;s an ominous quote for fantasy owners, given his prodigious injury history, but he&#39;s officially listed as day-to-day. Dec 9 - 12:19 PM
 
makaveli23 308,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers over 51.5 - pierwsza kwarta 1.85 Sportingbet ⛔
To powinien byc rozrywkowy mecz. Clippers po porazce z Cleveland, beda chcieli zatrzec zle wrazenie. Napewno beda mieli latwiej zza łuku przeciw Philadelphi, ktora sama lubi grac ofensywnie, ale jednoczesnie daje przeciwnikom duzo miejsca. To w przypadku Clippers, zadziala jak plachta na byka. Philadelpdia to najgorsza druzyna jesli chodzi o obrone rzutow zza łuku. Oczywisce w pierwszej polowie, pograja troche wiecej podkoszem uzywajac Griffina, ale to rowniez faworyzuje tutaj latwe punkty dla Clipsow, bo Phila to rowniez slaba druzyna jesli chodzi o obrone pod koszem. Linia 51.5 wydaje sie bardzo mała, biorąc pod uwage ze Philadelphia rzucila az 33 w stosunku do 36 (raz 69!) defensywnie nastawionych Bobków! To co powiedziec o takiej śmiesznej linii jezeli naprzeciw stanie druzyna nastawiona ofensywnie i jeszcze potrzebujaca jak najszybciej pozbierac sie po ostatniej przegranej. Ostatnie 3 mecze to tylko 20.7 punktow na pierwsza kwarte, jest to bardzo mozliwe do poprawy, szczegolnie ze naprzeciw nie staje tak dobra druzyna w obronie jak Clev u siebie czy Memphis. Philadelphia gra bez kompleksów, wiec w pierwszej fazie meczu rowniez powinna zdobyc wystarczajacą ilość punktów, by pokryc 51.5 w pierwszej kwarcie, szczegolnie ze w ostatnich 3 meczach zdobywaja srednio 29.7.
Washington - Denver over 49.5 pierwsza kwarta sportingbet ⛔
Mala linia, bez centra Nene, bedzie chyba wiecej gry typu jump-shot i trzeba liczyc na dobrą skuteczność. Ostatnio Denver w 3 kolejnych meczach w pierwszych kwartach cos slabo, bo tylko 21.3 ale przeciwko nie najlepiej grajacej obronie Washingtonu w pierwszych fazach meczu, jest mozliwa poprawa. Washington z 30 druzyn sa dopiero 24 juesli chodzi o obrone w pierwszych kwartach dajac przeciwnkom srednio 26.8, last 3 - 25.3, w domu 26.4. Ostatnio nawet takie ofensywne tuzy jak Mil bucks strzelily sobie 34 ???? Denver to nadal jedna z czolowych druzyn, jesli chodzi o punkty w pierwszych kwartach a ostatnio chyba cos malo przez brak Lawsona. Sadze ze Denver zagra swoje od poczatku, czyli ofensywnie a Washington to prawdziwy kameleon wiec sie dostosuje i nie skreslalbym ich szans ogołem w calym meczu.
Memphis - Orlando under 47.5 pierwsza kwarta sportinbet ✅
Tutaj z kolei typuje under. Memphis gra dobrze w defensywie szczegolnie w pierwszych kwartach i u siebie. Tylko 22 srednio w ostatnich 3. Ogolem 24.5. Jesli chodzi o scoring to sa najgorsza druzyna zdobywajac srednio tylko 21.7. Ostatnio nawet z Houston o ile dobrze pamietam bylo cos w rodzaju 20-14. A Orlando gralo dzisiaj z houston i tez padl, niski wynik jak na linie 210, padlo tylko 186. grajac dzien po dniu, moga miec problemy na poczatku mecz szczegolnie w obronie i w skutecznosci. Jednak ze memphis to nie najlepsza druzyna, sadze ze nie nawrzucaja im nie wiadomo ile. Ale beda w stanie dobrze bronic wiec od Orlando tym bardziej sie nie spodziewam kokosów. mysle ze bedzie od 35-45 punktow i uwazam nawet ten typ za pewniejszy niz ten na górze.
Cos nie wchodza ostatnio te overy pierwszokwartowe. Dzisiaj prawie same undery oprocz Sac-Dal!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wizards- Denver
Wizards bez Beala, Nene oraz Webstera+Haringtona. W ekipie gosci zabraknie Lawsona. Wizards zostaja z dwoma/trzema powaznym zawodnikami gdzie przeciwko nim staje bardzo atletyczna ekipa. Nuggets co prawda w dlugiej trasie [ szoste spotkanie na wyjezdzie] ale wczoraj odpoczywali wiec ze zdrowiem powinno byc okej. Za Lawsona w skladzie jest Miller oraz zawsze nieobliczalny Nate[ostatnio 20 pkt z lawki] wiec mozna byc spokojnym o pozycje PG. Nuggets maja bardzo wyrownane dwie piatki co moze przewazyc na ich strone w dzisiejszym spotkaniu, poniewaz tak jak wczesniej pisalem brakuje po prostu zaplecza ekipie Wizards. Moim zdaniem po takim kursie zdecydowanie warto.
Nuggets ML 1.86 bet365✅
mecz live 01:00

Bobcats- GSW
Bobki bez Biyombo, Taylora oraz MKG. Warriors w prawie pelnym skladzie oprocz kontuzjowanego Iggiego, ktory moze wrocic nawet na dzisiejsze spotkanie wiec mozna poczekac na oficjalne stanowsiko klubu blizej rozpoczecia spotkania. Co tu pisac, roznica miedzy obimea ekipami znaczaca, aczkolwiek Bobki nie sa kompletnie bez szans. Najwazniejsze bedzie kontrolowanie tempa spotkania,bardzo dobra defensywa i co tu nie napisac po prostu slaba dyspozycja zawodnikow Warriors. Jako, ze ja nie wierze w jakies tragiczne zawody graczy Warriors to stawiam delikatne handi w ich strone. Curry i Klay to maszynki do zdobywania punktow a Bobki stracily swojego najlepszego defensora w postaci MKG. Dodatkowo Bobki startuja z Jeffersonem oraz Tolliverem na pozycjach 4/5 a wiadomo obaj panowie nie sa demonami defesnywy ???? Wnioski nasuwaja sie same- zwyciestwo GSW ????
GSW -5.5 1.90 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mihaal

Użytkownik
Makaveli23
Sam wyliczasz średnie drużyn w pierwszych kwartach czy korzystasz ze stron internetowych? A jeśli korzystasz to z jakich?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
J. Wall over 21 @ 1,70 betsafe⛔ kabaret, kto oglądał ten wie:-(

Linia niższa niż u innych buków, niższy trochę też kurs, ale wydaje mi się lepszą opcją niż over 22,5 @ 1,84 w maratonie.

Do rzeczy: Wall lider Wizards, aczkolwiek różnie bywa z jego wyczynami strzeleckimi. Miał serię kilku meczów +30, notuje jednak wiele też nieudanych. Dzisiaj wyjątkowe okoliczności - prócz braku Beala, nie będzie też podkoszowego scorera Nene i prawdopodobnie Webstera, który był &#39;hot&#39; ostatnimi czasy. Kto ma więc dzisiaj pkt zdobywać dla Czarodziejów? Gortat dołoży kilkanaście, Ariza.. i? Na ławce same leszcze typu Brooker, Singleton.. Na przeciwko Nuggets, więc drużyna szybko grająca i Wall może dobrze czuć się w takiej grze. Dzisiaj po prostu musi rzucać. Czy mu będzie siedziało czy nie to musi. Na 3 ostatnie mecze 2 razy przekroczył linię.
Ogólnie uważam, że ten mecz to będzie bardzo brzydkie widowisko i jeżeli ktoś chce grać over, to niech się zastanowi lepiej dwa razy, ale Wall powinien rzucić powyżej 20, nawet jeżeli będzie rzucał na 30-40%. Aha dodam jeszcze, że w Denver brak Lawsona, a Miller i Foye to pachołki, a nie obrońcy i zazwyczaj obrońcy rywali nie mają problemów z punktowaniem.


e: linia już 22 @ 1,85. chwytać można śmiało.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Dallas Mavericks (-3.5) - Sacramento Kings @ 1.76 Marathon ⛔


Królowie żyją już chyba wymianą ale dzisiaj trzeba się zmierzyć w okrojonym składzie z Dallas. Kings grają bardzo przeciętnie i ta wygrana po dogrywce z Jazz mojego zdania nie zmieni. Może już niedługo gdy przybędzie Rudy Gay się to zmieni ale na chwilę obecną kolorowo nie jest i jak widać już zareagowali tą wymianą.

Mavericks podbudowani tym szczęśliwym zwycięstwem nad Blazers powinni ograć spokojnie Kings. Ostatnio mieli za sobą dwa ciężkie mecze ale tutaj powinno być nieco łatwiej. Nowitzki gra cały czas na wysokim poziomie, widać, że mu się chce i nie odpuszcza. Nie wiem jak słabo by musieli Mavericks zagrać żeby Kings mogli powalczyć.

Tak więc gram Mavericks na małej linii. Myślę, że warto ;)




Blazers (-7) - Jazz @ 1.90 Bet365 ✅


Imponująco prezentująca się ekipa Blazers przegrała z Dallas. Kto oglądał ten wie jak pechowo. Co nie zmienia faktu, że grają bardzo fajną koszykówkę i takich rywali jak Jazz to są w stanie zmieść z parkietu. Tak właśnie było kilka dni temu. 130:98... Dzisiaj na takie lanie się nie zanosi bo Jazz grają u siebie ale mimo wszystko ja tutaj widzę wygraną Blazers +10 pkt. Będą na pewno zdenerwowani po tej pechowej przegranej z Dallas i myślę, że spokojnie wygrają ten mecz. O Jazz nie ma za bardzo co pisać. Od czasu do czasu jakieś zwycięstwo u siebie przy słabszym dniu rywala ale nic więcej.



Wizards - Nuggets @ 1.83 Bet365 ✅


Przy takich osłabieniach Czarodziejów to nie ma się co długo zastanawiać. Kurs bardzo zachęcający. Wall sam meczu nie wygra. Nuggets to nie amatorzy i wykorzystają sytuację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 16

kicha1236

Użytkownik
Ja ogólnie nie widze dzisiaj wygranej żadnego doga . W Wizards kontuzje Bobi osłabione Sacramento w przebudowie Orlando bez Vucevicza chyba i b2b Portland I Clippers to chyba formalność. Kto waszym zdaniem może tutaj zaskoczyć ? Ogólnie wychodzi ładna taśma z ako około 7. Wiem , że to byłoby zbyt piękne ale być może.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najlepiej to sobie zagraj w jakiś dublach np, bo jakaś niespodzianka zawsze się zdarzyć może. w końcu to NBA ;)
???? Bobcats - GSW --&gt; 2 - 1,45 ⛔ + 76ers - Clippers --&gt; 2 - 1,22 ✅ Fortuna AKO: 1,77 ⛔
???? Wizards - Denver --&gt; 2 - 1,93 ✅ + Utah - Portland --&gt; 2 - 1,37 ✅ Fortuna AKO: 2,64 ✅
Nie chce mi się zbytnio na temat tych spotkań za dużo rozpisywać, bo większość najważniejszych rzeczy włącznie z kontuzjami zostało opisane. Kursy &quot;kuszące&quot; pewnie dlatego, że wszystko wyjazdy, ale biorąc pod uwagę absencje powinno być ok.
 
G 20

gruda

Użytkownik
na okolo 6 30 do konca 3q chamski in and out na 3 z rogu thompsona na -6 tylko i gierke...w odpowiedzi 3 kemby przez lapy z 10 metrow w ostatniej sec akcji i -12...szkoda mega;/
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
NBA dopiero w nocy ale już warto pomyśleć na czym odrobić po Lidze Mistrzów :razz:
Heat @ Pacers
Indiana we własnej hali gra najlepszy difens w lidze co przekłada się na bilans 9-0. Może w Indianapolis nie rozbili jeszcze jakiegoś contendera (chociaż Bulls w składzie z Rosem mogą za takich uchodzić) ale są bardzo mocni. Zresztą Heat on road też mieli za przeciwników głównie średniaków - same wygrane z ekipami pokroju Cavs, Raptors czy Magic a do tego wtopy z Netsami czy z Bulls. Ostatnio pewna wygrana w Minnesocie ale trzeba pamiętać że ekipa Wilków musiała sobie radzić bez Love co też było widać w walce na deskach. Właśnie na tablicach Heat mają spory problem. W meczu z Bulls zaliczyli bodaj najniższą liczbę zbiórek w tym sezonie przegrywając je 27 do 49 :!: Jest to element który może zadecydować o wygranej bo Pacers lepiej bronią i lepiej zbierają. Spodziewam się close-game. Heat będą chcieli potwierdzić swoją dominację na Wschodzie i na pewno nie przejdą obok spotkania tak jak w Chicago. Z kolei Pacers będą chcieli udowodnić że ich bilans oraz pozycja w konferencji to nie przypadek. Stawiam na Indianę - świetna forma George&#39;a, przewaga parkietu, chęć rehabilitacji po ostrej wtopie z Thunder.
Pacers @ 1,77

Knicks @ Cavs
Chyba nie ma obecnie słabiej grającej ekipy w lidze jak Nowy York. To co Knicks grają w defensywie woła o pomstę do nieba. Cavs w tym elemencie też nie brylują ale drużyna Woodsona to po prostu patologia. Nie wiem jakim cudem udało im się wygrać z Nets i Magic. Może to przez nieobecność Vucevica czy Blatche? Dzisiaj taki fart się po prostu nie zdarzy. Może Cavs nie wygrają różnicą aż 41 oczek jak zrobili to Celtowie ale zwyczajnie nie wierzę w wygraną Knciks. Nie z tym frontcourtem jakim dysponują gospodarze. Bynum, Thompson, Varejao pozamiatają Melo i Bargnaniego. Irving czy Waiters na pewno swoje dorzucą. Zanosi się na spokojny win gospodarzy i poprawienie bilansu 6-3 u siebie.
Cavs -3 @ 1,94

Wolves @ Pistons
Pistons wiadomo - mocny frontcourt, słabszy backcourt i sporo tu zależy od obecności/nieobecności Stuckeya. Póki co jest questionable. Ja liczę że nie zagra. A nawet jeśli to i tak Wolves nie są na straconej pozycji. Minnesota notuje słabą serię ale rzut okiem na kalendarz i wszystko jasne - Thunder, Heat, Pacers, Rockets, Nuggets to bardzo wymagający rywale i nic dziwnego że koszykarze Adelamana nie podołali. Pistons to natomiast ekipa w ich zasięgu i liczę na przełamanie. Zwłaszcza że do składu Wilków wraca Love.
Wolves @ 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj nie widzę inne możliwości, jak zagrać w stronę Pacers. Oczywiście to moja opinia i można się nie zgadzać natomiast więcej argumentów widzę u gospodarzy.

Przede wszystkim frontcourt. Oczywistym jest, że każdy lepiej radzący sobie center powinien poradzić sobie z Boshem w sposób łatwy ;) Tu nie będziemy mieć lepiej radzącego sobie centra tylko Hibberta, który jak to się popularnie mówi zgwałci dinozaura lub będzie miał go za swoją dziwke. Nie widzę w tym matchupie szans dla miękkiego w obronie Chrisa i Hibbert zaliczy niezłe cyferki po stronie pkt, jak i zbiórek. No właśnie zbiórki... tu już przed meczem można przewidzieć ze ten element zdominują gospodarze i pojawi się pewnie wiele okazji do ponowień. Z większością ekip Miami radzi sobie bo po prostu posiadają większego skilla i przegrane na tablicach im nie przeszkadzają. Indiana w mojej opinii na ten moment umiejętnościami nie odstaje, więc nie wypuszczą zwycięstwa z rąk mając ogromną przewagę pod koszem.
Jest jeszcze ktoś, jest George w niesamowitym gazie i nie zdziwię się, jeśli otrzyma nagrodę MVP za RS. Naprawdę gość robi wrażenie, oprócz łatwości zdobywania punktów, świetnie broni, a przede wszystkim ma ogromną pewność siebie co do swoich możliwości, a to ważne, by wspiąć się na ten najwyższy level.
Miami na pewno oprócz tego co wymyśli LBJ będzie operowało na rzutach dystansowych i tu jeśli się wstrzelą może być problem dla Pacers, shooterów mają kilku i to nie byle kogo.
Liczę jednak na to, że diffence Indiany zrobi swoje bo na obwodzie również potrafią bronić. Mógłbym jeszcze dodać, że George może ograniczyć poczynania LBJ, ale ten drugi jeśli wzniesie się na poziom hero mode to ciężko go ogarnąć. Sam jednak meczu nie wygra, siła kolektywu jest po stronie Indiany.

Mecz na pewno o dużym napięciu emocjonalnym i szykuje się świetne widowisko. Na pewno Heat wyjdą na parkiet skoncentrowani i zmotywowani by udowodnić, że Wschód jest ich, ale można piłeczkę odbić w drugą stronę i napisać, że to Pacers będą chcieli pokazać kto w tym sezonie jest na topie. No i własna hala po stronie Georga i spółki to zawsze jakiś mały bonus. Podsumowując liczę, że Indiana pokaże próbkę swoich możliwości i wyśle sygnał, że jest gotowa przejąć pałeczkę od Heat. ;)


Indiana Pacers - Miami Heat
Indiana
1,72 ✅✅
Marathonbet


Oczywiście dokładam over 22,5 pkt + zb Hibberta. ✅✅
betsson
1,85


Wspomniałem o jego matchupie na samym początku analizy. Do tego Seweryn dołożył jego staty w konfrontacjach z Heat, które mówią same za siebie.


I jedziemy z drugim meczem... a w tym drugim meczu wystąpi ekipa tak bardzo różniąca to forum, a może wszystkiemu winny jest TEN jeden zawodnik?;)
Lakers, tak bo o nich mowa podejmą we własnej hali Suns. Podejrzewam, że znów większość pójdzie ślepo za Bryantem i spółką i może nieźle się na tym przejechać. Nie chcę wracać do dyskusji, która miała tu miejsce jakieś 2 dni temu, ale argumenty osób, które wskazywały na win Lakers bo wraca Kobe, bo on zrobi show, bo wypada wygrać dla niego, bo to i tamto wywoływały jedynie uśmiech na twarzy. Na siłę szukanie podstaw by oprzeć na czymś swój typ nigdy nie jest dobre. Prawda jest taka, że zawodnik po poważnej kontuzji z bagażem 35 lat na plecach nie może być z miejsca w nawet niezłej formie, a niektórzy oczekiwali od niego cudów. Jednak gorszy dla Lakersów jest fakt, że tak, jak ktoś swego czasu wspomniał Ci wszyscy rolesi opracowali od początku sezonu system, w którym każdy z nich się potrafił odnaleźć. Dużo dzielenia się piłką, dużo rzutów zza łuku. Teraz, kiedy wraca Bryant niekoniecznie musi to sprzyjać innym. Na pewno zajmie trochę czasu zanim Kobe wróci do formy i na pewno zajmie trochę czasu zanim Lakersi znów poukładają swoją grę, ale chyba oczywistym jest, że rola poszczególnych graczy w zespole może spaść, a zarazem ich wyrazistość i przydatność do zespołu.
Słońca nie są zapewne teamem , który w tym sezonie powalczy o coś poważnego. Na początku mówiło się, że każde ich zwycięstwo będzie sukcesem, a tym czasem radzą sobie zaskakująco dobrze i grają miłą dla oka koszykówkę. Duet Bledsoe, Dragic wygląda naprawdę dobrze, szczególnie ten pierwszy dzisiaj może zrobić robotę. Wspomagani przez Fryea czy Morrisa, którzy na dystansie czują się pewnie mamy ciekawy zespół zapewne mogący i chcący powalczyć z LA. Ja nie mam za grosz przekonani do gospodarzy tego meczu, więc idę w stronę Phoenix. Może nie szalejąc, ale stawiam na nich ;)

Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Suns ✅✅
2,32
Marathonbet


Aha... na Suns jeszcze w tym momencie nie gram bo liczę na wzrost kursu.

E: gram po 2,44
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No tak- Kobe wrocil, wygrac sie nie udalo ale w tym meczu presja juz znaczaco mniejsza. Trzeba zaznaczyc, ze w pierwszym spotkaniu cala pierwsza piatka Lakers po prostu zagrala fatalnie co Raptors skrzetnie wykorzystali. Jezeli s5 rzuca 23 pkt to wiec, ze cos sie dzieje. Dzisiaj nie wyobrazam sobie podobnego scenariusza. Suns narazie jeszcze graja na ambicji ale przeciez kazdy dobrze wie, ze kadrowo jest to ekipa na dolna czesc tabeli i pewnie czym dluzej w sezon tym beda coraz nizej. Kobe takze nie powinien powtorzyc8 strat, ktore no co tu nie napisac po prostu lekko go skompromitowaly w debiucie, to jest charakterny gosc i mozna spodziewac sie tylko lepszych wystepow. Co tam u SUNS ? Ostatnio dwa zwyciestwa z Houston !! [ Harden 0/10 za trzy] oraz Raptors z ktorymi co by tu nie napisac Lakers ostatnio przegrali ???? Aczkolwiek, mam wrazenie ze ekipa ebz Gaya jest zdecydowanie lepszym tworem niz druzyna z nim w skladzie ???? Drugie spotkanie to Brooklyn - Celtics. Boston zwariowal i cala ekipa gra jak natchniona co pokazalo ostatnie zwyciestwo z Knicks [pogrom], dzisiaj na pewno szczegolny moment dla Piercea [ ktory prawdopodobnie dzisiaj zagra] a takze Garnetta. To jest ich byla druzyna, gdzie spedzili niezapomniane chwile, zdobywajac swoj pierwsza a zarazem jedyny tytul w karierze i jakos nie chce mi sie wierzyc w slabe spotkanie obu tych panow. Lopez wrocil na stale i gra bardzo dobrze, Johnson po slabym poczatku jest w dobrej formie wiec licze, ze dokoptowanie PP i Derona, ktory takze ma dzisiaj zagrac moze wplynac pozytywnie na ekipe. Wiem, ze pewnie obaj panowie [ DW i PP] zagraja w limitowanych minutach ale zawsze to jakies pocieszenie przy dosc waskiej lawce. Wiem, ze Crawford jest on fire i zostal wlasnie zawodnikiem tygodnia ale mysle, ze przy dobrej postawie Johnsona w defensywie ten gosc jest do zatrzymania [ nie robmy sobie jaj w druga strone, poniewaz kazdy wie kim jest Jordan C. i jakos nie wierze w dluzsza dobra passe tego zawodnika]. Lakers jak i Brooklyn graja na wlasnym parkiecie.
Lakers+ Brooklyn = 2.94


Kevin Garnett over 7 punktow 1.90 marathonbet
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Na NBA znam sie średnio , ale napisze coś tutaj od siebie poniewaz wczoraj siadł mi niezły kupon , a bałem się co kolwiek napisać tutaj poprzez nieznajomość w 100 % NBA , za co zostałbym zjedzony .
Cleveland - NY Knicks (+186pkt)
1,71 bet365

Cleveland ostatnio u siebie z Clippers 88-82 , z denver było juz razem 186 pkt . , Z chicago 190 . Knicks na wyjazdach ostatnio nawciskali Brooklyn&#39;owi 113 pkt , gdzie Anthony zdobuł 19 pkt. , a Shumpert 17 .
Wyjazd z Denver w wykonaniu Knicks przyniósł nam 192 pkt . , . Obiecująca wygląda H2H gdzie ostatni mecz u siebie Cleveland przegrali z Knicks 91-101 . Głownie H2H zadecydowało na over 186 pkt w tym meczu .

Indiana Pacers - Miami Heat (+188 pkt. )
1,74 bet365

Pacers polegli ostatnio na wyjezdzie z Oklahoma 118-94 , gdzie George zdobuł 1/3 pkt druzyny zdobywając 32 pkt .
Ostatni mecz u siebie Pacers rozegrali w ostatni dzień listopada z Wizards wygrywając 93-73 . Miami ostatnio pokonali na wyjezdzie Pistons 110-95 , L.James zdobył 24 pkt w tym spotkaniu . Te dwa typy słuza na niejakie przełamanie w zdobywaniu łacznie duzych ilosci pkt .

Toronto Raptors - San Antonio Spurs ( -200 pkt. )
1,74 bet365

Raptors na ostatnie 5 meczy u siebie przekroczyli 2 razy granice 100 pkt. i 3 razy dali sobie wrzucić powyzej 100 pkt . Spurs na wyjazdach rzucają w kratke powyzej stu pkt , ale tez wiele razy ich przeciwnik nie zdobył granicy 90 pkt . Orlando trafiło 91 , Thunder 94 , Memphis 86 , Utah 82 , Philadelphia 85 , Knicks 89 , wszystkie druzyny grające na własnych parkietach .

Atlanta - Oklahoma (-205 pkt.)
1,74 bet365

Brooklyn - Boston
Brooklyn (-97,5 pkt. )
1,80 sts

Detroit - Minnesota
Detroit (-102.5 pkt.)
1,80 sts

Chicago - Milwaukee (+185.5)
1,80 sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom