>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
To i soczysty tripel ode mnie dziś ????
Cleveland Cavaliers - New York Knicks (Typ) 1 | 1.70✅✅
Gram tutaj gospodarzy. Knicksi w tym sezonie pokazują, że warto grać przeciwko nim i dziś także tak czynię. H2H przemawia za Nowojorczykami, ale ich obecna forma, zwłaszcza defensywna, absolutnie nie przekonuje mnie ku nim. Przekonują natomiast 3 zwycięstwa Cavsów na własnym terenie, do tego nie z byle kim, bo Bullsami, Denver i Clippersami. Ostatnia porażka u siebie to mecz z Miami. Ponadto u gospodarzy brak kontuzji, a u gości oprócz Chandlera wypadł Martin. Nijaka gra Knicksów + dobre mecze u siebie skłaniają mnie ku temu typowi ????
Brooklyn Nets - Boston Celtics (Typ) 1 | 1.75✅✅
O tym meczu zostało tutaj już napisane wystarczająco przez moich przedmówców. Powroty z kontuzji, Lopez w formie, mecz ambicjonalny dla Garnetta i Pierce&#39;a. Pobieram ten dość wysoki kurs zawyżony przez ostatnie dobre występy Celtów.
Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves (-1.5/+1.5) (Spread) 2 | 1.90✅✅
Liczę na zwycięstwo Wilków. Po ciężkim terminarzu z którego niewiele ugrali czas odrabiać straty. A okazja ku temu jest dobra, gdyż wraca Kevin Love. Ostatnie 5 meczy bezpośrednich to wygrane Minnesoty, więc chłopaki mają patent na Detroit, które nie gra niczego specjalnego (przynajmniej w moim odczuciu). Ponadto ważne ogniwo Stuckey jest day-to-day. Jednym słowem, liczę na podtrzymanie dobrej passy przeciwko Pistonsom, a tym samym odbicie od słabych wyników wynikających z trudnego terminarza. Rubio i spółka do roboty ;)
AKO : 5.65✅✅
---
ślicznie ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Suns narazie jeszcze graja na ambicji ale przeciez kazdy dobrze wie, ze kadrowo jest to ekipa na dolna czesc tabeli i pewnie czym dluzej w sezon tym beda coraz nizej.
typu nie neguję oczywiście, ale wg mnie kadrowo są tak samo jak LAL jeśli nie wyżej
pozdro
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
typu nie neguję oczywiście, ale wg mnie kadrowo są tak samo jak LAL jeśli nie wyżej
Suns tak samo kadrowo ? No bez przesady...Strasznie napieracie na tych Lakersów. Już trochę nosa utarli dość niezłymi występami w tym sezonie, bo mieli być na szarym dnie. Teraz trzeba poczekać z 2-3 tygodnie i zobaczyć jak będzie wyglądał po 1wsze Kobe a po 2gie drużyna z Kobasem.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Dla mnie dziś to warto zagrać Spurs -7.5. Raptors po wymianie wygrali z Lakers ale Lakers to nie Spurs i dla mnie tutaj na takie wtopy nie ma mowy. Każda pozycja Spurs miażdży Toronto nie wspominając ławki rezerwowych. Także tutaj nie ma co pisać.
Jeszcze w sumie godne gry jest na Nets. Pamiętajmy że Cs zaskakują ale takich meczy jak z NYK to nie będzie wielu a swoją drogą NYk w kryzysie. Nets grają słabo ale Lopez wrócił do gry a co więcej dziś zagrać ma Williams i Pierce. Tak pierce sam mówił że przeciwko Cs zagra. Na dodatek 1 spotkanie przeciwko CS zagra KG. Dla mnie Nets ML 1.81 także do gry.
GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
problem jest taki, że bez Kobego ten ball movement byl swietny, teraz zacznie sie ball handling i akcje nie beda takie szybkie. Ofensywa LAL na tym ucierpi
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Roy Hibbert - powyżej 22.5 punktów + zbiórek @1.85 - betsafe/betsson


24 pkt. i 5 zbiórek = 29 ✅

Wielkolud z Indiany zdobywa średnio 12.4 punktów i 9.1 zbiórek na mecz. Posłużę się obrazkiem z ostatnich batalii między Heat, a Indiana.


Dzisiejsza linia siadała na luzaku w każdym meczu. Są to mecze z poprzednich PO, więc bardzo niedawno. Składy praktycznie się nie zmieniły, więc wszystko według mnie jest miarodajne. Wiadomo, że na PO motywacja jest zupełnie inna niż na normalny mecz w regularsie, ale uważam, że dzisiaj będziemy świadkami meczu jak z playoffów. Obie ekipy będą chciały sobie coś udowodnić, a w szczególności Indiana. Jak Miami broni i zbiera w pomalowanym to każdy chyba wie, a jak nie to napiszę, że TRAGICZNIE. Nic więcej nie trzeba pisać, jak ktoś chce prześledzić jak Hibbert radzi sobie w tym sezonie to odsyłam &lt; tutaj &gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Nets i Pacers. wiec powielać nie będę, bo nie ma sensu.
Na pewno omijam szerokim łukiem Cavs z Knicks. Zarówno jedni jak i drudzy mogą zagrać dobry mecz albo katastrofalny wiec imo no bet.

Ale do dubla z Pacers bądź Nets (jeszcze się zastanowię ;)) dodaję sobie Thunder. Bardzo mała ta linia +/- 4 pkt.
???? Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder (HC 0/-4,5) --&gt; 2 - 1,90 Fortuna ✅ 92-101
Trochę dziwnie, bo nie ma żadnych informacji o kontuzjach u Thunder, a kursy minimalnie i tak rosną. Może przez to, że wyjazd ? Sam nie wiem, ale uważam, że taką linię Thunder są spokojnie w stanie pokryć biorąc pod uwagę, że wszyscy grają. Na plus dla Hawks na pewno to, że sporo odpoczywali - nie grali od 7.12. Ale Thunder b2b też nie grali, bo wczoraj odpoczynek po spotkaniu z Pacers i to do tego po łatwym spotkaniu z Pacers. Liderzy grali po 30-35 minut i wygrali 118-94, więc nie przemęczyli się. Tyle w zasadzie.

Być może gdzieś sobie jeszcze dorzucę Lakersów ????
???? L.A.Lakers - Phoenix Suns (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,85 Fortuna ⛔ 108-114
Powód jest prosty - starterzy Lakersów nie mogą już zagrać gorzej niż to zrobili. Po prostu nie mogą. Co prawda roto niby podaje, że coś tam pobolewała Gasola kostka, ale nie ma nic o tym, żeby nie grał. Kobas wrócił i chyba nikt nie wiedział jak się zachowywać na boisku stąd ten paraliż starterów. Dziś powinno być lepiej, ale jest wiele znaków zapytania, wiec naprawdę ostrożnie z tym typem :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
taki kurs o 19:13 był? bo 40 min juz jest 1.60 przy 23.5
Taki byl przeciez sobie nie wymyslilem, mam na to papiery :]Jak komus kurs nie pasuje to Można tez rozbic to na dwa single over pkt i osobno over zbiorek, dostępne w 365.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak komus kurs nie pasuje to Można tez rozbic to na dwa single over pkt i osobno over zbiorek, dostępne w 365.
Wydaje mi się, że pewniejszy over zbiórkowy - 10 zbiórek dla Hibberta dziś to powinno być minimum, chyba, ze Birdman wzniesie się na wyżyny możliwości zbiórkowych ???? :razz:
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
A ja bym uważał na pewne granie na Pacers. Mecz 50-50 i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej. Heat moze nie grac dobrze ale potrafi zawsze dobrze sie zmobilizowac jesli trzeba. A na ten mecz na pewno beda zmobilizowani. Do tego powrot Wade. Po tym kursie znacznie pewniejsze jest granie na Cleveland ktore wydaje sie dzisiaj najpewniejsze. A co do meczu Pacers - Heat to jesli juz mialbym cos wybierac to granie na Miami. Nawet mozna dawac handicap 3,5 a w bet365 nie chce mi sie sprawdzac ale po kursie na win Indiany znajdzie sie +5,5 lub +6,5 na miami co jest znacnzie lepszym rozwiazaniem.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
myślę, że Heat dzisiaj wygrają w Indianie, po to by następnie przegrać u siebie za 8 dni. W każdym razie grałbym HC na Heat. Taki scenariusz byłby najlepszy dla bookmacherów z finansowego punktu widzenia. Pacers na krótkiej linii są na ustach wszystkich przeciwko Heat, którzy w publicznej ocenie nie są w najlepszej formie itp itd. Jeśli Heat dzisiaj wygrają, za 8dni będzie szał na nich u siebie w domu vs. Pacers. To wszystko.
Co do Cavs, wygląda na to, że Kyrie Irving jest na wylocie z drużyny. Waiters i Irving są w takich relacjach, że ich dalsze pozostawenie wspólne w drużynie jest niemożliwe. Z wiarygodnego nieoficjalnego źródła wiem, że Cavs nie mogąc znaleźć chętnych na Waitersa, szukają chętnych na Irvinga - jeśli dostaną jakiś dobry pakiet z 1 rundą draftu - to prawdopodobnie na to pójdą.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ja bym natomiast złapał handicapy :
minnesota (-7) 3.25✅✅✅✅✅✅✅✅
pacers (-9) 3.00⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
cleveland (-8.5) 3.2✅✅✅✅✅✅✅✅
Jest to mega ryzykowna opcja (bardzo ryzykowna) pograć każdy w singlu. przy jednym trafionym jest zero lub kilka zeta na plus. Jednak może się zdarzyć iż żaden się nie pokryje, lecz moim zdaniem zaryzykować można, bo przy dwóch trafionych plus jest już niezły

udało się znakomicie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ja pograłem Cavs + Spurs -7 + Pitons over 202.5 ako 5.41 ✅????

O Cavs dużo napisane. Do tego juz pewno info że Martin nie zagra więc tylko Amare i Bargiani z wysokich, kiepsko to wygląda na talicy, przynajmniej na papierze.

Spurs średniaków w obecnym sezonie rozwalają po całości. Do tego Raptors po trade i nie ma jeszcze do dyspozycji nowych nabytków, więc najprawdopodobniej znowu zagrają rotacją 8 zawodników. Nie mają szans będzie pogrom.

Jak Wolves grają to każdy wie, byle do przodu i jest ok co tam obrona. Jennings przyspiesza grę i Pistons w tym sezonie też lubią porzucać sobie duzo punktów. Linia dosyć mała więc powinna szybko pęknać myślę że koło 220 się zakręci. Do tego całkiem możliwa dogrywka a to też zawsze pomaga przy overach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Indiana, Indiana, Indiana. Pacers to faworyt, ale nie zagrać na Miami po takim kursie to grzech. Wraca Wade, więc podwójna mobilizacja na faworyta, jakim w obecnej formie niewątpliwie jest zespół Franka Vogela.
Miami win 2.35 bet365
Miami -3.5 win 3.25 bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie krótko i na temat kolega sewerynKG wszystko to już ładnie opisał gramy over 13.5 punkta Hibberta 1.76 ✅ i over 9.5 zbiórki tegoż pana za 1.71.⛔
Wiadomo jak on wyglądał w PO na tle Miami bestia i tyle i taka linia to jest nic dla niego nie ma w Miami zawodnika który go może zatrzymać może gdzieś znajdziecie lepszą linię ale ja gram w Bet365 i pobieram te overki graaaać!!!
A co do zwycięzcy meczu nie spróbować zagrać na Miami -3.5 za te 3.25 ⛔ to grzech którego nigdy bym sobie nie wybaczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Forumek padł i wszystkie analizy w piz*du. Dlatego na szybkiego:

Heat @ Pacers ✅✅

Nie będę tu oryginalny i idę w stronę Indiany. To co teraz grają to jest kosmos, a George zmierza prosto pod MVP RS&#39;a. Od dwóch lat męczyli Heat w finałach jednak to obecni mistrzowie byli górą. Jednak teraz przyszedł czas Pacers. Oprócz obecnej formy, wzmocnili się jeszcze zawodnikami na ławce. A Heat? Mankamenty coraz bardziej nabierają siły i są aż nadto widoczne. Starzejący się Wade mający coraz większe problemy z kolanami (dowód dla Rose&#39;a żeby nie usuwał łąkotki, tak jak Dwyane za młodu) oraz miękki Bosh, który stara nadrabiać to coraz lepszymi i pewnymi rzutami z dystansu. Jednak to za mało, bo na tablicach przegrywają i to ostro. Jeśli Vogel nie powtórzy błędów z PO i nie zdejmie Hibberta, albo Bosh/Birdman/ cudowne ozdrowienie Odena i mecze życia to nie sądzę, żeby Heat wygrali to spotkanie.

Wolves @ Pistons ✅

Taki kurs na Wilki może być spowodowany ich porażkami. Jednak było to spowodowane w głównej mierze przez brak Love&#39;a, który był nieobecny z powodów osobistych. Dziś już gra i powinien pokazać Smithowi jak się rzuca z dystansu ???? Detroit na papierze ma jeden z najlepszych frontcourtów i w defensywie powinni dzielić i rządzić na tych pozycjach. A jest inaczej. Bo poza paroma przebłyskami jak z Heat przychodzą mecze z Lakers czy Hawks. Uważam, że Wolves powinni dziś zagrać tak jak na początku sezonu, narzucić swój styl grania i dominować w ofensywie. Przynosiło to dobre rezultaty i na taki dobry wynik liczę też dziś.

Propozycje:

Pacers ML/-4 @1,72/2,08 Marathonbet
Wolves ML @1,99 Marathonbet



If you know what I mean ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Uważam że dzisiaj śmiało można wchodzić w dwa zakłady moneyline. Chodzi o zwycięstwa Thunder i Kings.
Thunder zagrają dzisiaj na trudnym terenie bo w hali Miśków ale zobaczcie sobie jak zdziesiątkowana jest w tej chwili ekipa z miasta Elvisa. Gasol na pewno nie zagra do Świąt, na cały sezon wypadł już Pondexter, nie wiadomo co z Allenem i Davisem. Absencje przekładają się na słabszą grę Grizzlies, a słabsze Misie nie budzą już takiego respektu co kiedyś. Jeszcze niedawno problemy z wygrywaniem w FedExForum miało większość ligowych teamów. Obecnie Miśki notują niechlubną serię 6 porażek w ostatnich 8 spotkaniach u siebie (3-11 ATS w ostatnich 14 meczach). Myślę że na rozpędzonych Thunder może zwyczajnie zabraknąć umiejętności. Westbrook wczoraj słabszy mecz i dzisiaj powinien wykręcić lepsze statystki przeciwko Conleyowi. Thunder b2b ale w przypadku tej młodej ekipy nie ma to większego znaczenia -Thunder are 5-1 ATS in their last 6 games playing on 0 days rest.
Kings po wymianie obrośli w skrzydła czego efektem było efektowne zwycięstwo nad Mavs. Dzisiaj zagrają z Jazz i nie powinno być wpadki. Raz że Jazzmani spisują się lepiej we własnej hali, dwa że może zabraknąć im dwóch kluczowych zawodników. Williams jest doubtful, przy występie Favorsa też stoi znak zapytania. W przypadku gdy nie zagrają Utah będzie miało spore problemy na deskach. Obie drużyny zagrały parę dni temu i konieczna była dogrywka. Myślę że dzisiaj spokojne zwycięstwo Kings w regulaminowym czasie gry.
OKC ML + Kings ML @ 1,8 Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mike Dunleavy over 13.5 pts ✅
Betcity


Deng out i do 5s wskoczył kolejny rezerwowy Mike Dunleavy. Radzi sobie całkiem przyzwoicie patrząc na linię 13.5 pkt. 16 oczek przeciwko Detroit gdzie zagrał ,,tylko&quot; 34 minuty i 24 oczka dziś w nocy w przegranym spotkaniu z Bucks. Rzuty za trzy oraz półdystans, być może kilka osobistych, tutaj powinien kręcić cyferki zawodnik gości. Przy szpitalnej sytuacji Byczków taka linia wydaje się jak najbardziej do zaproponowania. Po samym spotkaniu fajerwerków się nie spodziewam jednak ktoś te oczka zdobywać musi i na pewno w Chicago będzie to Mike Dunleavy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
przedwczoraj tragedia, a ten cały Wall to mnie dobił konkretnie. Cóż najgorsze jednak to się poddać i przestać typować, więc jazda.

Magic@Bobcats under 190,5 @ 1,90 Bet365✅

Jestem uparty i znowu under w Charlotte. To co zrobili Warriors ostatnio to jakaś paranoja, 115 pkt stracić z Bobkami to kpina. Poziom ofensywy gospodarzy jest zdecydowanie poniżej setki, chyba, że grają z ekipą jak 76ers. To dalej jest przedostatnia ofensywa ligi, ale też 3 defensywa. Dzisiaj przyjeżdżają Magicy z Orlando, którzy 3 kolejne mecze mają mega problemy w ofensywie i nie mogą przekroczyć 90 pkt. Nie widzę zbyt wielu możliwości, aby tu na wyjeździe uległo to jakiejś poprawie znacznej.
Bobcats ostatnio mieli super dzień, siedziało im, to chętnie weszli w grę Warriors i się to opłaciło. Dzisiaj jednak widzę powrót do prawdziwych Bobcats. Magic będą męczyć w ataku, Bobcats to samo i powinniśmy zobaczyć brzydki mecz z niewysokimi zdobyczami.

Prócz tego myślę, że można spróbować łapać Mavs jako doga @ 3,00. GSW ostatnio nędznie strasznie. Początki meczów z Rox i Bobcats to tragedie. W ogóle te 115 pkt rzuconych przez Charlotte.. Dallas nie są dziś bez szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom