>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mam do was pytanie . B2b sprzyja bardziej overom czy underom ? Bo na przykład ekipa będąca b2b może miec mniej sił i obrona może być przez to słabsza ale skutecznośc w ataku nie musi być też za wysoka . Już sam nie wiem .
Nie ma reguły. Ale b2b to nie czynnik kluczowy dla meczu. To są atletycznie zbudowani tytani, którzy grają tak przez lata.
Wybitnym, to tylko taka gra słów. Chodziło mi po prostu o to, że w moich oczach jest on graczem słabszym od Thaddeusa Younga jeżeli chodzi o całokształt. A porównanie Young - Parsons miało cel, aby podkreślić z kim cięższą przeprawę będzie miał Aldridge, bądź co bądź aktualnie jeden z lepszych zawodników w lidze. Jak dobrze wiemy Aldridge bardzo lubi zbierać piłki pod koszem przeciwnika, a Parsons w zbiórkach jest zawodnikiem mizernym na 206 cm, które posiada. Pozwoliło to Aldridge&#39;owi zebrać aż 5 piłek w ataku i 20 w obronie. Young jest zawodnikiem na pewno lepszym zawodnikiem w obronie i nie pozwoli zebrać Aldridge&#39;owi aż 25 piłek. Swoje powinien też zebrać Turner, który w ostatnim meczu z Toronto pod tym względem pokazał się z dobrej strony.
Moim zdaniem to porównanie jest bez sensu, bo porównujesz zawodników na różnych pozycjach. Parsons to SF którego zadaniem jest zdobywanie punktów. Od zbiórek w Houston jest inny pan.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Los Angeles Lakers: under 200,5 @ 1.78 Marathonbet ✅ 173 pkt


Dzisiaj mamy całkiem dobrą ofertę ale nie mogłem się do końca zdecydować co zagrać. Kursy na Clippers i Bulls bardzo zachęcające ale jednak odpuszczam. Wybrałem za to dla luźniejsze typy. Stawka mała, tak bardziej dla rozrywki.

Bobki mają etykiętę teamu, który solidnie broni ale ma problemy z ofensywą. W sumie to ciężko się z tym nie zgodzić. Dzisiaj stawiani są całkiem słusznie w roli faworytów ale żeby zdołali wygrać muszą zagrać naprawdę dobrze w obronie.

W Lakers po powrocie Kobasa nic na lepsze się nie zmieniło. Potrzeba jednak trochę czasu aby złapał swój rytm choć na zbyt wiele z jego strony też nie można liczyć. Lalki mają od tego czasu 3 kolejne porażki.
Dzisiaj nie spodziewam się nagłej poprawy z ich strony i myślę, że o wygraną będzie im naprawdę bardzo ciężko.

Ja tutaj widzę wyrównany pojedynek ale bez dużej ilości punktów. Linia 200 pkt, którą wybrałem będzie jak dla mnie ciężka do przekorczenia. Ten under szczerze mówiąc bardzo mi się w tym spotkaniu podoba.




Spurs - Jazz: Spurs -2 1Q @ 1.80 Bet365 ✅ (23:17)


Oj kuszą takie kursy na Spurs. Jazz ostatnio dwie wyjazdowe wygrane i teraz powinni wrócić z przytupem na ziemię. Mimo wszystko nie pcham się w handi na cały mecz a jedynie pierwszą kwartę. Myślę, że powinni dobrze rozpocząć spotkanie. Linia malutka a mimo wszystko te zespoły dzieli naprawdę dużo i myślę, że warto skorzystać z okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie co sadzicie o +2.5 na Lakersow. No ilez mozna przegrywac 3 porazki z rzedu to sie musi w koncu skonczyc. Czy dzis nie jest idealny przeciwnik. Bobcats tez 2 porazki pod rzad wiec moze byc mecz na styku. 4 ostatnie mecze dla LA wiec chyba nadszedl ten moment ;)
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
a co to jest 3L w NBA? nic. porównanywanie h2h w tym wypadku mija się z celem. mecz typowy Nobet.
Kiedy wraca Deng? Jeśli nie dziś to Toronto @2.40 jak najbardziej,CZIKAGO gra straszną padlinę o tych parodystach z ławki nie ma co wspominać nawet.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No ilez mozna przegrywac 3 porazki z rzedu to sie musi w koncu skonczyc.
Knicksi zaliczyli serię chyba 8 czy 9 porażek całkiem niedawno więc 3L to jest naprawdę nic. Jedyne o czym można wg mnie pomyśleć u Lakersów to jest powiększony dodatni HC.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
prawda jest taka, że bobcats gra się tylko jako doga..nigdy jako faworyta...a ta linia także niska biorąc pod uwagę to, co odwalają Lakers. Bobki wczoraj walczyły z Pacers a dziś pewnie gładko się podłożą. To samo Bulls. Ta druzyna obecnie prezentuje taki poziom, że są w stanie wygrać tylko i wyłącznie z Bucks po buzzerze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
The red-hot Spurs play on the second night of a back-to-back on Saturday against the Jazz, meaning Gregg Popovich could be ready to bench his stars, including Tim Duncan, Manu Ginobili and Tony Parker. - rotoworld
Kurs na Jazz odrazu zleciał, myślę że mimo wszystko spurs powinni wygrać spokojnie jednak tych którzy pograli wysokie ujemne handi na Spurs ta wiadomość nie ucieszyła
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
a co to jest 3L w NBA? nic. porównanywanie h2h w tym wypadku mija się z celem. mecz typowy Nobet.

Kiedy wraca Deng? Jeśli nie dziś to Toronto @2.40 jak najbardziej,CZIKAGO gra straszną padlinę o tych parodystach z ławki nie ma co wspominać nawet.
Masaji Ujiri zrobił mega robotę czyszcząc salary z Gay&#39;a, Kanada szykuje sie na tanking mode, a Ty atakujesz Raptors? Ryzykowne
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
O dziwo bet365 bardzo szybko wystawił kursy na handi to uderzam już z rana.

Po wczorajszym udanym dubelku dzisiaj znowu próbuje

Houston -3.0 1.54 ⛔

Houston ostatnio poniżej oczekiwań, obudzili się trochę meczu z Golden State ale wciąż nie grają jeszcze tego na co ich stać. Parsons wrócił na dobre a każdy wie jak ważną rolę pełni w tym zespole. Harden wydaje się być w formie a dla Dwighta nie widzę przeciwnika w Sacramento. Kings zagrają 2 mecz z Gayem, w 1 porażka. Rudy na pewno pomoże wygrać Sacramento niejedno spotkanie,patrząc na jego grę to też nie jedno przegrać ;) , ale będzie jeszcze chwilę potrzebować żeby się odnaleźć w drużynie. Kurs na prawdę niezły, kusił mnie over na pkt Houston, ale w nowym zestawieniu Sac szukać będzie jeszcze swojej tożsamości więc różnie może być z tempem gry.


GS 1.86 ⛔ (strasznie mnie chłopaki zawiedli, a Phoenix pokazało ze jak już są w gazie to bardzo trudno ich zatrzymać :-()

Phoenix gra w tym sezonie 2x lepiej niż chyba każdy z nas się spodziewał, ale nie wierzę że to się może utrzymać w perspektywie całego sezonu. Ostatnio Phoenix miało łatwy terminarz dlatego dzisiaj czeka ich prawdziwy sprawdzan. GS kadrowo jest nie porównywalnie silniejsze, tworzą też zgrany kolektyw. Moim zdaniem trochę tylko brakuje przesunięcia ciężaru gry pod kosz gdy są problemy ze skutecznością z dystansu. Ciekawy będzie na pewno pojedynek Dragić - Curry, oboje o niebo lepsi w ofensywie niż w defensywie. Ja w tym meczu widzę przewagę GS i liczę że wreszcie odpalą i wrócą do walki o wysokie miejsce w konferencji.

W dubelku Ako 2.86⛔⛔⛔


Jak zawsze szukam niespodzianki i dzisiaj ide w kierunku Detroit.

Detroit -3.0 3.30 ???? (szczyt szczytów, kto oglądał ten wie. Po 3 kwarcie już rozliczałem kupn w zasadzie :razz ????

Detroit po chaotyczntym początku sezonu, mimo że dosyć udanym, w końcu poukładali swoją grę. Tercet wysokich graczy wygląda na prawdę imponująco, Josh Smith wciaż szuka wysokiej formy ale robi to jak dotychczas bez dużej szkody dla drużyny. W tym sezonie jeszcze mam wrażenie że Pistons to ekipa na którą nie ma co stawiać po niskim kursie bo są w stanie wygrać i przegrać z każdym. Co do Portland to nie ma o czym za dużo pisać bo grają fenomenalnie, pytanie czy dadzą radę taką formę utrzymać przez cały sezon. Liczę że po ostatnich świetnych występach Portalnd , Detroit swoją agresywną grą na tablicach wyrwie zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować moim zdaniem.


Ogólnie to uratowały mnie występy zawodników bo było wszystko w plecy
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Rockets over 110,5 @ 1,95 Marathonbet
Linia się wydaje sporawa, ale śmiało do przekroczenia przez Rakiety. Houston po powrocie Parsonsa wraca na odpowiednie tory w ataku, co pokazała chociażby w ostatnim meczu z Warriors. Wrócił także Lin, więc ławeczka jest mocna i powinna produkować sporo pkt.
Gospodarze z Sacramento w wymianach oddali jedynych zawodników w swoim rosterze, który mieli jakiekolwiek (całkiem wysokie) pojęcie o defensywie, tj. Mbah Moute i Hayes. Teraz wszyscy gracze nastawieni mega na ofensywę - przyszedł Gay, znacznie więcej min gra malutki Thomas. Na efekty nie trzeba było długo czekać - 116 pkt wbitych od Suns i 122 U SIEBIE z Jazz.. Ten ostatni wynik brzmi jak jakiś żart, ale bynajmniej nim nie jest dla coacha Kings.
Dzisiaj naprawdę powinniśmy zobaczyć mego ofensywne widowisko. Taka gra jaką prezentuję ostatnio Kings to woda na młyn dla Rox. Czuję, że dziś mogą wbić wynik nawet lepszy od Jazzmanów. Jedyną przeszkodą może być blowout, bo w meczach z Magic i GSW w ostatnich kwartach grała ławka i siadał ten atak i tempo. Mam więc nadzieję, że u siebie Kings będą przez niemal 48 min wywierać presję na Rockets.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Isaiah Thomas - powyżej 18.5 @2.00 - maraton


19 pkt. ✅

Malutki Isaiah Thomas (1,75 m) po ostatnim trade może liczyć na więcej minut, bo teraz wychodzi w s5. Ostatnie mecze to potwierdzają bo grał: 39, 37, 43 minuty - przed wymiana grał średnio 29 minut na mecz. Celownik ma dobry 46.7%, 42.7% zza łuku i 87.8% z wolnych. Szykuje nam się mega szybki mecz i niezly run&amp;gun, więc idealne warunki dla Thomasa. Jego PPG to 18.8, czyli linia niby wystawiona idealnie, ja jednak widzę value w overze, bo grają z Houston. Pare akcji z kontry czy przechwytu, 2/3 trójki do tego wolne i overek siedzi. ;] Ja blow outu tutaj nie przewiduje, ponieważ Houston lubi zlekceważyć przeciwników.






Ryan Anderson - powyżej 19.5 @1.83 bet365

26 pkt.
✅

Pozwolę sobie skopiować
Obecnie jedyny zdrowy silny skrzydłowy w drużynie Pelikanów, dodatkowo z rotacji na 1-2 tygodnie wypadł Tyreke Evans (spędzał na parkiecie średnio 25 minut na mecz). W tym wypadku Anderson z pewnością zagra większą ilość minut i możliwe, że odda więcej rzutów. To jest pierwszy powód dlaczego warto zagrać over, ale nie najważniejszy. Jak sprawdzimy jego statystyki to linia jest zaniżona o 3 pkt. w stosunku do jego średnich zdobyczy na mecz - 21.7 pkt. 46.9% z gry i równe 50% zza łuku - bardzo dobre staty. Ostatnie dwa mecze Anderson zagrał na ledwie 30% (2/11 za 3 pkt.) i często tak jest jak dobry strzelec notuje kiepski występ to w następnym meczu wystrzeliwuje z formą i trafia jak szalony. W Jego staty z tego sezonu dostępne &lt; tutaj &gt;
Anderson na wyjazdach kręci dużo lepsze wyniki niż w domu. Średnio 25.5 na mecz z tego sezonu. Odstraszają tylko jego staty, ale ja po ostatnim meczu wiem z czego to po części wynika
Na nieszczęście Andersona ma on dwóch samolubów w drużynie, Holidaya i Gordona. Kilka razy było tak, że Anderson wylatuje na czyściutką pozycje i wręcz błaga o piłkę, ale wyżej wymienieni panowie wolą wypuścić swoja cegle przez ręce. Dodatkowo kilkakrotnie w meczu dostaje piłkę gdzie na zegarze jest dosłownie sekunda na oddanie rzutu - Gordon/Holiday próbują akcji i jak im się nie udaje to oddają szybko do Andersona i niech on się martwi. Więc te słabe staty to częściowo wina jego kolegów. Pomimo tak słabego procentu i tak nieźle punktuje 18, 22, 18 pkt. Dodam jeszcze, że Anderson z linii wolnych ma 98% co jest najlepszym wynikiem w lidze. Liczę, że dzisiaj się przebudzi i zacznie trafiać tak jak na początku sezonu. Jak ktoś ma kase w milenium to tam linia 18.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Panowie pytanko o Comeon, czy wystawiają linie na ilosc pkt, zbiórek, asyst ? Bo póki co nie widze tego. Mam zamiar grac under Duranta pkt, zbiórki, asysty( na betsafe dają 43) Spojrzałem na kilka meczy z drużynami które są najsłabsze w lidze i w tych meczach nie pokrywał tej linii. Bardzo możliwe że dzisiaj będzie podobnie, mecz może skończyc się w 3 kwarcie i Kevin odpocznie. Pozdrówki
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Detroit po chaotyczntym początku sezonu, mimo że dosyć udanym, w końcu poukładali swoją grę. Tercet wysokich graczy wygląda na prawdę imponująco, Josh Smith wciaż szuka wysokiej formy ale robi to jak dotychczas bez dużej szkody dla drużyny. W tym sezonie jeszcze mam wrażenie że Pistons to ekipa na którą nie ma co stawiać po niskim kursie bo są w stanie wygrać i przegrać z każdym. Co do Portland to nie ma o czym za dużo pisać bo grają fenomenalnie, pytanie czy dadzą radę taką formę utrzymać przez cały sezon. Liczę że po ostatnich świetnych występach Portalnd , Detroit swoją agresywną grą na tablicach wyrwie zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować moim zdaniem.
Tak dokładnie PORTLAND gra fenomenalnie i tylko z tym się zgadzam. Smith bez formy,reszta nie zachwyca i faktycznie to ekipa której mecze ciężko wytypować. Ale 1.56 na Blazers to za dużo i bez zbędnych handicapów dokładam do kuponu.
Co do reszty..Kevin Love jest on fire i spokojnie 24pkt jest w stanie rzucić tymbardziej,że nie widzę u Miśków odpowiedzi na niego. Zgodnie z tym co kolega wyżej napisał w meczu Houston zapowiada się strzelanina,więc 17pkt Parsonsa jest dla mnie dobrym betem ,bo po powrocie gra nieźle i przede wszystkim ma dużą liczbę minut co w meczu takich ekip robi różnicę. GSW także wygląda nieźle bo PHX wkońcu zacznie seriami wtapiać...tymbardziej że mają sere 4W co dla nich jest zapewne sukcesem.
Na dziś:
PTB+Love o23.5+Parsons o17+GSW
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
z overem houston to może być różnie bo jednak Lin nie zagra dzisiaj a co do zadaniowca Terrenca Jonesa to będzie game-time decission

Pobieram typ na Andersona✅ zwłaszcza że NOP bez Evansa, ktoś te pkt musi rzucać a skoro ostatnio pokrywał over grając ze słabą skutecznością to trzeba brać ;)
Over Lova✅ też wysoceprawdopodobny.

Chłopaki bezstresowo, w przeciwieństwie do obstawionych drużyn :?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Phoenix - GSW
over 210 w meczu ⛔ ~2@ Marathon/Sbobet/ troszkę niższy kurs w Pinnacle (1.92)
208

Goran Dragic over 18.5 pkt 1.85 ✅ 21
Unibet/ Bwin


Bardzo przyjemna linia dla mnie na dobrze zapowiadający się dziś mecz Słońc z Golden State. Dragic w spotkaniach u siebie gdzie grał pełny wymiar czasowy praktycznie zawsze pokrywa taką linię: PTB - 26; Nets - 19; Kings - 31; PTB - 31; Jazz - 24; Toronto - 14; Kings - 29. Spotkań z początku sezonu gdzie grał z kontuzją bądź od razu po powrocie pozwolę sobie nie brać pod uwagę i wychodzi nam bardzo ładna statystyka. Matchup przeciw GSW z ubiegłego sezonu to ponad 20 ppg, u siebie spotkanie na otwarcie sezonu i ,,tylko&quot; 17 oczek na mizernej skuteczności by w kwietniu bieżącego roku rzucić 32 oczka w przegranym spotkaniu z GSW. Mecz powinien być na styku, ze sporą ilością punktów, w ekipie gospodarzy prym będą wiedli Dragic i Bledsoe - nie ma innej możliwości, to oni w zdecydowanej większości spotkań kreują grę zaskakująco dobrze grających Phoenix. Analizując to spotkanie dochodzę do wniosku, że over 210 pkt to również jak najbardziej ciekawa opcja. GSW przedstawiać nikomu nie trzeba - drużyna, która regularnie kręci overki i rzuca ponad 100 pkt na mecz, a przecież Słońca od początku listopada na własnych śmieciach pokryły 100 oczek w liczbie 7 na 9.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dzisiaj mamy fajną linię na Timberwolves w TD Garden, niestety jest kilka &quot;ale&quot;. Minnesota rozegra dzisiaj 5 mecz w ciągu 7 dni, zmęczenie na pewno będzie odczuwalne. Już wczoraj mieli gorszą drugą połówkę w meczu z Miśkami i gdyby gospodarze mieli więcej pomysłów na rozgrywanie akcji (a wiemy że mają ich niewiele ;p) to nawet o wygraną byłoby ciężko. Dzisiaj b2b i mam naprawdę spore wątpliwości czy podpoiecznych Adlelmana stać na spokojną wygraną. Parę dni temu mieli taki b2b z 76ers i Wilczki goniły niemal 20 punktową stratę w drugiej częsci meczu. Drugie &quot;ale&quot; dotyczy Kevina Martina. Wczoraj przez 20 minut nie trafił żadnego rzutu. W ogóle przez ostatnie 3 spotkania notuje średnią 6.3 pkt na mecz :!: Na covers piszą że dokuczają mu kolana. Z kolanami nie ma przelewek i co jak co ale jeśli dalej będzie kiepsko rzucał to Wilkom będzie ciężko wygrać w Bostonie. Wobec problemów Martina jakoś ciekawiej wygląda mi zakład na punkty Kevina Love. Od powrotu do składu Timberwolves po śmierci babci Love po prostu gra zajebiście. Można się doszukiwać teorii a la Chris Paul i śmierć jego dziadka ale widać po nim że jest mocno skoncentrowany czy to na boisku czy poza nim. Efekt jest taki że Miłość od 4 spotań gra jak maszyna. Ani razu nie zszedł poniżej swojej średniej puntkowej notując 26, 26, 42 i 30 pkt. Wczoraj też elegancki mecz i w zasadzie dzięki jego kilku danym pojedynkom z Z-Bo w 4Q Wolves wygrali. Zobaczymy ile potrwa &quot;Love stays hot&quot; ale póki co nie zanosi się na przerwanie passy. Przez skrzydłowego Minnesoty idzie ostatnio mnóstwo piłek, skuteczność też dopisuje a jeśli druga opcja rzutowa Martin ma problemy to dziś nie powinno być inaczej. Mimo sporej lini myślę że lepiej grać over Kevina niż handicapy czy wygraną Timber. Takie moje zdanie.
Kevin Love over 25 @ 1,87 Marathon ✅

Z Bostończyków pochylibym się na overem Jeffa Greena ale gram tylko jeden zakład ;) Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers
Hawks -5 @ 1.91 WilliamHill

Lakers w końcu z wygraną z Bryantem jako naczelnym wodzem gry. Ciężko się gra kiedy Steve Blake (łokieć, poza grą 3 na minimum 6 tygodni), Jordan Farmar (ścięgno podkolanowe, poza grą do końca grudnia choć ostatnie newsy mówią, że wyprzedza terminy) i Steve Nash (generalne chory gość, poza grą, po prostu) oglądają wszystko z linii końcowej. Wyglądali fatalnie przeciwko Thunder w porażce 97-122, Kobe oddał wtedy sześć rzutów i zdobył 4 punkty, przeciwko Bobcats Kobe miał znów siedem strat i zastanawiam się jak długo potrwa u niego passing-mode i &#39;I just wanna help this guys&#39;. Kolejny duży problem dla Lakers to forma dużych graczy. Gasol z PER na poziomie 15.2 ma swój najgorszy sezon od 15 lat, już otwarcie mówi o problemach z trenerem D&#39;Antonim a dokładniej mówiąc o niewykorzystaniu jego potencjału w ofensywie i Kupchak po raz pierwszy rozważa wytransferowanie Hiszpana ze składu Jeziorowców. Kiedy masz problemy na jedynce i piątce będzie ciężko wygrywać w NBA. Atlanta to już coś więcej niż przeciętny team (choć jak to porównywać do tego marnego Wschodu) z solidnym Teague&#39;m na pozycji rozgrywającego i mocno obsadzonymi pozycjami 4/5 (Millsap i Al Horford, odpowiednio PER 19.8 i 21.2). Dopóki Lakers nie ustabilizują sytuacji i nie pokażą pewności w swojej grze trzeba będzie grać w drugą stronę a w takim wypadku Hawks z małym handicapem jako gospodarz to rozsądny wybór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik

Chris Paul - powyżej 19.5 punktów @1.85 unibet

23 pkt.✅

Pisane na szybko i krótko, bo za moment muszę wyjść, a według mnie warto zagrać już teraz bo linia pewnie pójdzie do góry. CP3 lider Clippersów, który ostatnio jest on fire! Ostatnie jego cztery mecze to: 25, 20, 22, 38 punktów przy bardzo dobrej skuteczności PPG 19.7 przy 46.7% skuteczności (34.8% zza łuku) i 87.8% z wolnych. Średnio 18.6 punktów na mecz w meczach przeciwko SAS (28 meczów). Zapowiada się ciężki i wyrównany mecz. Uważam, że CP3 wykorzysta swoją formę i jak przystało na prawdziwego lidera weźmie grę na swoje bary. Parker vs CP3 ;] Napisałbym więcej ale muszę wychodzić, może jak wróce to coś dopisze. Warto grać w unibet bo tam najniższa linia, w 365 jest aż 21.5

e: 31 pkt. + asyst w betsafe/betsson równiez jak najbardziej do gry.

CP3 to najlepszy asystujący w lidze APG 11.5, oczywiście dużo zależy od kolegów i ich celowników ale warto.

e: 23 pkt i 7 asyst. zabrakło 1 jak ktoś to pograł ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Luol Deng over 21 pkt 1.85 ✅ 26
Unibet


Deng pojawiał się w dziale wielokrotnie, choć przeważnie z mniejszą linią. Siłą rzeczy mamy już poprzeczkę ustawioną dość wysoko. Deng pauzował 4 spotkania z powodu kontuzji, po powrocie na dzień dobry przeciw przebudowanym Raptors rzucił 17 oczek oddając aż 19 rzutów z gry. Przed urazem Deng wielokrotnie przekraczał taką linię, stał się zdecydowanym liderem Byczków. Trzy porażki z rzędu na własnych śmieciach gdzie nie przekroczyli 80 punktów muszą zadziałać na ambicje zawodników i trenera, tym bardziej, że wcześniej notowali ładną serię u siebie. Orlando co prawda b2b, ale cóż ci chłopcy mają do stracenia ? Będą grali na tyle, na ile pozwolą im siły, a Chicago w tym momencie absolutnie nie jest ekipą po której spodziewam się mocnego odjazdu. Liczę raczej na równy mecz i pełne wykorzystanie Denga oraz pokrycie zakładu na over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? New York Knicks - Washington Wizards
New York Knicks @ 1,76 bet365
(101:102) ⛔

Knicks gra ostatnio słabo zreszta tak samo jak drużyna Washingtonu. No ale kiedyś muszą wygrywać, a w ostatnich meczach widac lekki progres gry Anthony rzuca bardzo dużo wiec i drużyna wygrywa. Kiedyś muszą sie przełamać a ten mecz bedzie mega szansa do przełamania się. Drużyna gospodarzy tego spotkania bardzo lubi grać z Czarodziejami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom