>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Baron Davis za słaby na NYK? Oni nie mieli tak dobrego rozgrywającego od czasów ... sam nawet nie wiem, od kiedy. Może Marbury&#39;ego gdy był w formie (2004-05). A wcześniej lata wstecz i lata później nędza na tej pozycji. Davis miał bardzo dobry poprzedni sezon w Cavs, gdzie był liderem tej słabiutkiej i młodej drużyny. Nie można go oceniać po tym, że miał słabszy okres podczas końca swojej kariery w LA Clippers, bo ta drużyna to już tak ma, że kto tam przyjdzie, to odechciewa się mu ciężko pracować ;) Choć pewnie to się zmieni, gdy dojdzie CP3 i Billups. Baron miał bardzo dobrą końcówkę poprzedniego sezonu, gdy w beznadziejnych Cavs, gdy grał to drużyna ta wyglądała znacznie lepiej. Zresztą co ja będę mówił, najlepiej obejrzeć http://www.youtube .com/watch?v=1T0KwsgaxwQ&amp;feature=player_embedded

Według mnie świetny ruch NYK. Baron bardzo im się przyda, gdy wróci do zdrowia. Piątka Davis - Fields - Anthony - Stoudemire - Chandler to już naprawdę solidny materiał na sukcesy.
100% racji. Jak można mówić na gościa, ktorego ball handling + pass jest ponad wiekszoscia pg w tej lidze ? Co z tego, ze nie ma perfekcyjnego rzutu, skoro w druzynie jest Melo z Statem, ktorzy smiala moga oddawac po 20 rzutow ????

Gdzies widzialem tpy na Chicago z LAL, rowniez popieram. LAL bez Bynuma, Odoma.. slabo to wyglada pod koszem. Chicago bez wiekszych zmian, zgrana ekipa z BARDZO DOBRYM trenerem. POLECAM ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
witam, przyszedl dzisiaj jakis many do punktu totomixa w ktorym pracuje moj koles i pytal o mecz Portland-Utah. Zobaczyl kurs 3,00 i zagral za tysiaka mowiac ze nie gra tam jakis zawodnik, ze w przedsezonowych czesto wyzsze kursy sa i tak jakies arguemnty jeszcze dawal niby. Nie znam sie na tym ale interesuje mnie zdanie kogos kto w tym siedzi czy warto zagrac ?
 
corona 49

corona

Użytkownik
Jacques dla Ciebie może i on jest dobry, ale ja mam inne zdanie. Nie zwracam uwagi tylko na ostatni okres w Cavs, ale nawet jak był w Clippers to mnie nie zachwycał, a tam już nie można napisać, że wszyscy mieli dołek formy. Fakt nie raz było głośno o akcjach z udziałem jego i Blake, ale nadal mam takie zdanie, a nie inne. Mam nadzieję, że Twoje słowa będą prorocze i po wyleczeniu kontuzji pleców Baron wróci w wielkim stylu i będzie dawał Knicks więcej złego, niż dobrego.
Edit by Jacques
Gwoli ścisłości, ja napisałem, że Davis grał dobrze w Cleveland, a gorzej pod koniec swojej kariery w Clippers ; )
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
witam, przyszedl dzisiaj jakis many do punktu totomixa w ktorym pracuje moj koles i pytal o mecz Portland-Utah. Zobaczyl kurs 3,00 i zagral za tysiaka mowiac ze nie gra tam jakis zawodnik, ze w przedsezonowych czesto wyzsze kursy sa i tak jakies arguemnty jeszcze dawal niby. Nie znam sie na tym ale interesuje mnie zdanie kogos kto w tym siedzi czy warto zagrac ?
Chodzi chyba o LeMarcusa Aldridge, który miał problemy zdrowotne i mówiło się nawet, że nie zagra w meczu otwarcia sezonu. Potem sztab poinformował, że będzie dostępny na 1 mecz sezonu regularnego, i drugi mecz przedsezonowy. Można z tego wywnioskować, że w nie zagra w pierwszym meczu przedsezonowym, czyli dziś, ale ... potwierdzenia tej informacji nie znalazłem. Aha LeMarcus Aldridge to lider tej drużyny. Ale i bez niego TBlazers są mocni u siebie. 3,00 to nie jest jakaś wielka okazja. Grałem za więcej ;)
Edit
Pytasz czy dobra okazja? Według mnie tak, ale nie jest to tzw. &quot;strzał&quot;. Ot, troszkę zaniżone szanse na gości, jakich wiele w trakcie preseasonu. Sam dałbym nieco mniej na Utah, ale z drugiej strony w mecze przedsezonowe nie inwestował bym wielu pieniędzy, bo różnie są one traktowane.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Clippers - Lakers 2.44 ✅
Panbet
1/10

Clippers +4 1.91 ✅
Tobet
3/10

O obu ekipach wyżej w betach na RS już jest. Generalnie dziś big game, zwłaszcza dla Clippers, którzy w tym sezonie mają wielką szansę na bycie nr 1 w LA. Clippersi mają porównywalny skład do Lalków. Skład Paul, Billups, Butler, Griffin, Jordan wygląda wg mnie wcale nie gorzej niż Fisher, Bryant, Artest, Gasol, Bynum. Jeżeli chodzi o strefę podkoszową to jednak doświadczenie Gasola daje lekką przewagę Lakers, choć w sumie zobaczymy jak Jordan i Griffin zwłaszcza przepracowali lato, bo to gracze wciąż rozwijający się. A na obwodzie to o ile Lalki mają Bryanta, który jak wiadomo potrafi prawie sam wygrywać mecze to Fish i Artest już nie wyglądają tak fenomenalnie. Trio Clippers wygląda jednak lepiej. Paul, jeden z 2 najlepszych graczy na pozycji nr 1 ligi wg mnie obok Rondo. Billups, który też jest naprawdę wzmocnieniem. Dobrze widzi, dobrze rozgrywa, no i w końcu nie bez powodu jest Mr Big Shot. A Butler to wiadomo, że potrafi dobrze do kosza rzucać. Rezerwowi tutaj też chyba minimalnie na korzyść Clippers. Foye, Gomes, Bledsoe i Cook mogą wnieść trochę i dają pewien poziom. Mo, bo chyba jeszcze nadal jest Clippersem, też wiadomo, że daje niemało. A są jeszcze inni. McRoberts, Murphy, Blake, Barnes, Ebanks, Caracter, Kapono, Walton - oni grają dość chimerycznie wg mnie. Barnes czy Blake miewali już w zeszłym sezonie wzloty i upadki. Murphy to wgl.
O składach starczy, a teraz coś o okolicznościach meczu. Jak pisałem, dla Clippersów ten sezon to szansa na panowanie w LA. Panowanie, które zacząć się może dziś. To 1 mecz nowych Clippers z Paulem. Z pewnością kibice będą chcieli obejrzeć dużo Paula, a sam Chris będzie chciał już od 1 meczu udowodnić, że nikt nie będzie żałował oddania Gordona i picku z Minnesoty. Także szykuje się wg mnie dobry mecz i dużo hajlajtów jutro z trio Paul + BG + Jordan w roli głównej. A co do Lalek, to raz, że nowy kołcz, koniec chyba trójkątów już, także inne granie. Do tego może będzie chciał wypróbować trochę wariant bez Bynuma, który będą musieli grać przez pierwsze 5 spotkań.
Wg mnie value na Clippers i warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Atlanta - Bobcats 1.60 ⛔
Panbet
3/10

Atlanta to lepsza ekipa od Bobcats. Coach Hawks zapowiedział, że mecz potraktuje poważnie i nie da szansy występu każdemu zawodnikowi, to samo o podejściu do meczu powiedział Horford. Także z nastawieniem powinno być ok.
Bobcats mają być ponoć w okrojonym składzie. Maggette ponoć spsute plecy i nie zagra raczej albo nie będzie się zbyt przemęczał. Bismack dopiero dziś tak na dobrą sprawę podpisał w Charlotte, więc nie zagra jeszcze dziś. A to oznacza lekki brak centymetrów pod koszem, bo zostają Diop, Diaw i Thomas vs Zaza, Horford, Smith, Radmanovic, Williams. Mówię o takich wyższych graczach. Mogą być groźni Bobki na obwodzie, gdzie mają duet Walker - Augustine, ale Joe i Tracy też swoje potrafią. Wg mnie to Atlanta wygra ten mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Clippers dziś momentami naprawdę dobry ofens grali. Paul i Billups na parkiecie razem sobie wcale nie przeszkadzali, mimo, że niektórzy twierdzili, że dwaj rozgrywający na parkiecie to przesada. Billups trochę mniej grał piłką, ale bardzo dobrze wykorzystywał sytuacje kiedy już ją miał. BG nieco mniej efektownie tym razem i trochę nieskutecznie. Jordan pokazał po co go zatrzymali. W ataku ładne wsady, w defensywie kilka bloków a&#39;la Howard. Naprawdę fajnie się to oglądało, a przecież to dopiero początek.
W grze Lakersów nic jakoś mnie nie zaskoczyło.

I minus dla sędziów dziś za jakiegoś technika nie wiadomo skąd za wieszanie się na obręczy Griffina niby. A potem Barnes rzucający w Jordana piłką na wysokości klaty i jest niby ok :|
 
corona 49

corona

Użytkownik
I minus dla sędziów dziś za jakiegoś technika nie wiadomo skąd za wieszanie się na obręczy Griffina niby. A potem Barnes rzucający w Jordana piłką na wysokości klaty i jest niby ok :|
Prawda zgadzam się, widać było przynajmniej mi się tak wydawało, że sędziowie trochę byli po stronie Lakersów. Jak dla mnie mecz na prawdę miły dla oka, dużo akcji kończonych wsadem, albo też ładne akcje rozgrywał CP3 i Billups. Widać, że dobrze się rozumie z Jordanem oraz Blakem. Najbardziej mi się podobał blok na Kobem. Clippers pokazali, że będą naprawdę groźni w tym sezonie. Lakers natomiast powinni się bać, bo jak dla mnie to może być ich stracone sezon.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Typ:Filadelfia ;Filadelfia -5✅✅
Kurs:1.44 ;1.91

Nie rozumiem czemu tak są wystawione kursy.Na wyjeździe pokonali bardzo wysoko Waszyngton i u siebie mają się męczyć?? Nawet jeśli s5 nie zagra zbyt długo to na ławce i tak jest 3 świetnych zmienników.Myślę,że taki kurs to promocja i warto z niej skorzystać.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Typ:Filadelfia ;Filadelfia -5
Kurs:1.44 ;1.91


Nie rozumiem czemu tak są wystawione kursy.Na wyjeździe pokonali bardzo wysoko Waszyngton i u siebie mają się męczyć?? Nawet jeśli s5 nie zagra zbyt długo to na ławce i tak jest 3 świetnych zmienników.Myślę,że taki kurs to promocja i warto z niej skorzystać.
Zwykle nie gram meczów preseason ale na ten się chyba skuszę ???? Zgadzam się w 100%. Pierwszy mecz to była niemal egzekucja, od pewnego momentu Wizards w ogóle nie istnieli na parkiecie. Zresztą wystarczy wspomnieć o 40 pkt przewadze w 3. kwarcie... Jeśli ktoś liczył na Wizards w tym sezonie to musi jeszcze trochę poczekać. Mimo że to tylko preseason to i tak było widać, że jako zespół nie są w ogóle gotowi do sezonu, do walki o PO. Za to Sixers wprost przeciwnie. Elton Brand w tak dobrej formie fizycznej byl chyba jeszcze w barwach Clippers, w 2007 roku, a Turner dodał to czego najbardziej mu brakowało w debiutanckim sezonie, czyli agresywność. Szkoda tylko, że nie ma centra w tej drużynie...
Rozpisałem się a praktycznie wystarczą 3 słowa: pewna wygrana 76ers ????
 
favago 69

favago

Użytkownik
Clippersi nie zawiedli oczekiwań, choć niekiedy było dużo nerwowości w ich grze. Blake nie miał najlepszego dnia - miałem wrażenie, że po kilku nieudanych akcjach za wszelką cenę chce zdobyć pierwsze punkty przez co decydował się na dosyć dziwne rzuty. Z czasem na szczęście było dużo lepiej.
Fajne zmiany dali Williams, Foye i Cook. Podobnie debiutant Thompkins - popełnił co prawda kilka głupich błędów, jednak widzę w nim spory potencjał.
DeAndre Jordan szalał pod koszem. Zarówno ofensywa, jak i defensywa w jego wykonaniu szalenie efektowne. Gleba, którą sprzedał Kobe&#39;mu symbolicznie odebrała prawa Lakersom do rządów w LA ;)
Pamiętajmy, że CP3 potrzebuje się jeszcze nieco zgrać z drużyną (choć i tak jest już całkiem dobrze), wówczas Clippersi będą naprawdę sporym zagrożeniem dla każdego team&#39;u w lidze.

EDIT:
I zgodzę się: sędziowanie było trochę stronnicze.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Washington Wizards​

Tak jak szybko preseason się zaczął, to można powiedzieć, że dla niektórych dziś w nocy już się skończy. Na dziś zaplanowano sześć spotkań, które wyglądają ciekawie. W pierwszym pojedynku między drużynami z Philadelphi oraz Washingtonu dość nie oczekiwanie mieliśmy tak wyraźne zwycięstwo gości. Spotkanie rozgrywane w stolic USA zakończyło się wynikiem 78:106.
W zespole 76ers świetnie spisał się cały zespół. Od pierwszej piłki było widać kto jest tego dnia lepszy. Przewaga podczas meczu sięgała ok 40 punktów, to pokazuje jak ten mecz był zdominowany przez gości. W pierwszej piątce wyróżniał się między innymi Hawes, któremu nie wiele zabrakło do double-double. Głównym powodem wygranej była świetna gra ławki rezerwowych, zdobyli oni dla swojej drużyny, aż 58 punktów, co bacznie przyczyniło się do końcowego zwycięstwa. Trener Doug Collins w wywiadzie udzielonym na jednym z treningów, stwierdził, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych i takiego samego zwycięstwa oczekuje od nich w dzisiejszej rywalizacji. Wydaje mi się, że przez to, iż jest to ostatni sprawdzian przed nowym sezonem, trener da pograć trochę więcej swojej pierwszej piątce. Nawet jeśli zmieni zdanie i wpuści rezerwowych to pokazali już oni w pierwszym spotkaniu, że nie są słabsi od swoich kolegów, którzy wyjdą na parkiet od początku.
W zespole ze stolicy nie dzieje się dobrze, taki wniosek nasuwa się odrazu wszystkim tym, którzy widzieli poprzednie spotkanie. Jedyny Blatche zagrał dobrze, czego nie można powiedzieć o innych zawodnikach. Ja osobiście spodziewałem się więcej po Wall&#39;u, który w ubiegłym sezonie był motorem napędowym tej ekipy, a teraz zawiódł. Wiadomo, po jednym meczu nie można wysuwać żadnych wniosków, ale ich gra była po prostu słaba, a w szczególności postawa ławki. W każdym aspekcie gry przegrali i to wyraźnie, między innymi: zbiórki 35-42, asysty 10-24 oraz o wiele gorzej wyglądała celność zarówno za dwa (32,9% - 50,9%) jak i za trzy punkty (20,0% - 47,1%).
Jak dla mnie Philadelphia dziś powinna spokojnie wygrać to spotkanie. Pierwszy mecz przed własną publicznością powinien ich zmobilizować. Wątpię by w ciągu, kilku dni jakie minęły od pierwszego meczu Wizards poprawili znacząco jakość swojej gry. Liczę przede wszystkim na duże wsparcie zawodników z ławki rezerwowej w zespole 76ers.

Chicago Bulls - Indiana Pacers​

Kolejnym spotkaniem, który będzie w pewnym sensie rewanżem po ostatnim pojedynku to mecz Chicago Bulls i Indiana Pacers. Kilka dni temu w hali Conseco Fieldhouse w Indianapolis, gospodarze przegrali 86:95.
Byki w pierwszym spotkaniu poradzili sobie z trudnościami jaki przeżywali podczas meczu: Rose, który był chyba bardzo głodny gry szybko złapał dwa faule i usiadł by ochłonąć, jednak C.J. Watson (3x3), który go zmienił pokazał, że nie jest wcale bardzo gorszy od MVP poprzedniego sezonu. Dobrze zaprezentowali się jesze Deng, Rose oraz rookies Jimmy Butler. Dziś trener Tom Thibodeau będzie mógł skorzystać z Richarda Hamiltona, który dobrze spisywał się na treningu i poznał już grę swojego nowego zespołu. Można się spodziewać, że tacy zawodnicy jak Noah, Boozer czy Deng dziś spędzą na parkiecie ok 30-35 minut, by zgrać się jeszcze bardziej przed meczem z Lakersami.
Drużyna Pacers, która ambitnie podeszła to poprzedniego spotkania tym razem będzie chciała wygrać. Mimo tego, że tacy zawodnicy jak Granger czy Hansbrough spędzili na parkiecie ponad 35 oczek to nie pokazali niczego nadzwyczajnego. Podobnie jak w poprzednim opisywanym spotkaniu, również w tym zespół z Indiany nie miał, żadnego wsparcia z ławki, bo tak tylko można nazwać zaledwie 12 oczek jakie zdobyli. Przypuszczam, że dziś podobnie jak u Byków zobaczymy nowego zawodnika, mowa tutaj o Wescie, który miał problem z kolanem, ale tym razem powinien zagrać.
Jak dla mnie jest to kolejne spotkanie w którym faworyt jest tylko jeden. Mowa tutaj o Bulls, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu. Dziś przed własną widownią będą chcieli dobrze zagrać, a przede wszystkim wygrać. Wg mnie Pacers nie mają czym im zagrozić, bo mimo tego, że jest Granger czy West to i tak wiele im brakuje do zespołu z Chicago.

Typ: Philadelphia 76ers 1.31 + Chicago Bulls 1.31 # Bet365 - AKO. 1.72 # 101:94 ✅/93:85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Coś ode mnie. Typy wrzucałem wcześniej do tematu swojego, no ale były suchary, bo nie miałem czasu na opis, także tu wrzucam dopiero teraz.


Phila -7 1.91 zwrot
Bwin
4/10

Bet wydaje się bardzo fajny, dlatego jak na preseason aż 4/10.

Cavs 1.60 ⛔
Bwin
2/10

Bulls + OKC + Phila + Cavs + GSW 6.77 ⛔
Bwin
1/10


Phila ostatnio zmiotła Wash. Dziś grają u siebie i właściwie dlaczego miałoby być inaczej :?:

Mają bardzo solidną pierwszą piątkę: Holiday, Meeks, Iguodala, Brand, Hawes. A do tego 3 bardzo dobrych rezerwowych: Williams, Young i Turner. I to spokojnie wystarczy i będzie wystarczało przez cały sezon na drużyny pokroju Washington.


Cavs wygrali z Detroit ostatnio. I nie widzę przeciwwskazań do ponownej wygranej. Grają u siebie, pierwszy mecz u siebie dla Irvinga czy Thompsona i z pewnością będą chcieli zagrać nie gorzej niż ostatnio. A moc jest w nich silna. Varejao pierwszy mecz od stu lat u siebie. No i myślę, że już w Cleveland zobaczymy pełny skład wraz z Casspim, Gibsonem czy Hollinsem, którzy ostatnio nie powąchali parkietu. Ostatnio pokazowy trening Cavs był i zaprezentowali się w węwnątrzzespołowej gierce wszyscy trzej, także myślę, że dziś ich zobaczymy. A to tylko wzmocni Cavs, którzy spokojnie mogą tu z Tłokami wygrać.


A składak to składak. Byczki mają mocną paczkę i Indiane powinni znów odprawić. OKC ma u siebie duże szanse z podstarzałymi Dallas, w końcu dziadki się nie mogą przemęczać jeszcze przed sezonem. A GSW jak to oni rzucą bardzo dużo punktów, no i tylko mam nadzieję, że tym razem stracą mniej niż rzucą. A serio to Sacramento to nie Clippers, żeby mieli z nimi przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bulls + OKC + Phila + Cavs + GSW 6.77
Bwin
1/10
Oj oj oj tutaj kompletnie sie nie zgodze. GSW dzisiaj bez Ellisa, Biedrinsa[wczesniej juz nie gral]. Sacramento ma naprawde mase talentu i u siebie mam wrazenie beda bardzo grozni. Cousins ma zagrac wiec nie bedzie tej luki pod koszem jak w ostatnim meczu. Evans + Fredette na obwodzie ? MIODZIO. Do tego solidna lawka : Greene, Thornton, Thomas, Garcia wiec naprawde polecem LEKKO zagrac na gospodarzy ;)

Sacramento 2.30 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pany czy Randle który widnieje jako zdobywca 17pkt w dzisiejszym meczu w OKC to ten chudzinek który sporo grywał w Europie?? o_O btw świtny transfer,sie chłopak rozwinie bo talent ma niesamowity jeżeli oczywiście to on
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sprawdź na przyszłość dwa razy nim znów wprowadzisz kogoś w błąd ;)
Przeczytalem notes GSW i ewidentnie byl odznaczony .. co nie zmienia faktu, ze moj blad. Na szczescie typ na plus wiec chyba nie ma problemu ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przeczytalem notes GSW i ewidentnie byl odznaczony .. co nie zmienia faktu, ze moj blad. Na szczescie typ na plus wiec chyba nie ma problemu ?
No tak, typ wszedł i za to dziękuje ale troszkę się strachu najadłem jak zobaczyłem Ellisa i Biedrinsa w składzie ;P
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Lob Angeles Clippers-Lakers
Typ:Clippers✅
Kurs:1.75

Clippersi łatwo wygrali już raz więc czemu mają tego nie powtórzyć znowu?
Myślę,że podstawowi zawodnicy Clippersów pograją trochę dłużej aby nabrać zgrania.Lakersi udowodnili,że nie mają kim grać.Nawet z Bynumem nie mogli sobie poradzić.Griffin powinien zagrać lepsze spotkanie.Widać,że Clippers mają duży potencjał i powinni zakończyć preseason z bilansem 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom