>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
botshek 360

botshek

Użytkownik

MILWAUKEE BUCKS SACRAMENTO KINGS
TYP: Over 184,5
Kurs: 2,00
Pinnacle
Tips to win:
Na 11 ostatnich pojedynków w Sacramento tylko jeden był poniżej linii 184,5.
- Na 5 ostatnich gier na własnym terenie Sacramento za każdym razem osiągało limit 184,5 w trzech pojedynkach osiągnęło granicę 100 pkt.
- Wielu forumowiczów wypomni mi pewnie nieobecność Jenningsa, ale i bez niego Bucks zbliżyli się do 100 pkt i to nie z byle kim, a z LAL.​
 
S 0

sed

Użytkownik
MILWAUKEE BUCKS SACRAMENTO KINGS
TYP: Over 184,5
Kurs: 2,00
Pinnacle
Tips to win:
- Wyniki ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami w Sacramento:
108:114 = 222
122:129 = 251
96:93 = 189
114:106 = 220
103:82 = 185
88:79 = 167
101:112 = 213
102:93 = 195
115:101 = 216
101:107 = 208
108:95 = 203
Na 11 ostatnich pojedynków w Sacramento tylko jeden był poniżej linii 184,5.
- Na 5 ostatnich gier na własnym terenie Sacramento za każdym razem osiągało limit 184,5 w trzech pojedynkach osiągnęło granicę 100 pkt.
- Wielu forumowiczów wypomni mi pewnie nieobecność Jenningsa, ale i bez niego Bucks zbliżyli się do 100 pkt i to nie z byle kim, a z LAL.​
Nie lubie sie udzielac, ale zielony razi, jak mozna brac pod uwage aktualna linie... Idac Twoim tropem... moge sie kierowac statystyka: od 1996 roku SAC-MIL (mecze w Sacramento) 7z12 = UNDER a ogolnie 13z24 = UNDER
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Dorzucę swoje trzy grosze. Otóż jak już pisałem w swoim dziale z kuponami. Bardzo ciekawie wygląda dla mnie typ z bet365: LeBron James Powyżej 25.5 pkt po kursie 1.71. Biorąc pod uwagę, że występ Wade&#39;a jest niepewny (knee) część punktów może się rozłożyć właśnie na Jamesa i Bosha. Na dodatek Phoenix słabiutko się spisują w defensywie i zapewne będzie to bardzo ofensywne spotkanie. LeBron jak gra każdy wie, a w tym sezonie nie notował dużo bardzo wysokich zdobyczy punktowych, więc może teraz sobie &quot;postrzela&quot;?
Również ciekawie wygląda typ z Betsson na: A. Bogut powyżej 15.5 pkt po kursie 1.85. Bogut po kontuzji prezentuje się bardzo dobrze i niemal w każdym spotkaniu od tego czasu (wyjątek mecz z Portland) zdobywał co najmniej 15 &quot;oczek&quot;.
Jeśli miałbym typować 1X2, któreś ze spotkań ciężko byłoby mi wskazać, bo poza no bet Milwaukee-Sacramento w pozostałych dwóch spotkaniach czuję jakieś niespodzianki...
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Nie lubie sie udzielac, ale zielony razi, jak mozna brac pod uwage aktualna linie... Idac Twoim tropem... moge sie kierowac statystyka: od 1996 roku SAC-MIL (mecze w Sacramento) 7z12 = UNDER a ogolnie 13z24 = UNDER
widzę, że zielony większość userów razi dlatego zrezygnowałem z niego i zapraszam &quot;Marudy&quot; na napisanie czegoś od siebie i przedstawienie ciekawszych pomysłów...
czy ja kogoś zmuszam do korzystania z moich propozycji ??
btw... może sed to 2 konto nicksa ??
 
N 196

nicks

Użytkownik
no to jedziemy dalej
Orladno-Sanantonio 1 kurs 1.74 bet365
Orladno -4.5pkt kurs 2.2 bet365
Orlando -8.5 pkt kurs 3.25

Zdecydowanie gram dzis na Orlando i przewiduje duża pzrewagę pkt Orladno,
Oglądeł wczorajszy mecz Sanatonio z Denver Jak i Orlando w Okrojonym składzie z Milwoki, Philadelfią(po dilu) i z Dallas w nowym zestawieniu, i jestem Pewny zwyciestwa Orlando
Sanatonio zagrało wczoraj słabo, tam nie docenianie przez was Denver przegralo bo nie kontrolowali koncowki i srodkowi zawiedli( Andersen to taki polamaniec,niestety Martina nie bylo w koncowce i Nene zawiódł)
Orlando pomimo brakow z Philadelphią ciągneło mecz w miare na równi lecz w koncowce nie mieli kim i jak sie postawic a granie na Howarda było juz irytujace(dla niego samego najbardziej)Mecz z Dallas szansa na dogrywke była koncowka na styku pomimo ze mieli tak slabo zagrac a Dallas takie mocne, Orlando niwelowalo straty za kazdym razem pomimo słabej gy J Richardsona (ile on 3 oddał dopiero w koncowce wyczuł obrecz )jak i słabo sie spisuje sie Arenas, i Turkoglu(on prowadzi gre jak jest na parkicie,było widac brak pomyslu na gre z partnerami pomimo tego mecz był na styku)
Orladno własny parkiet, wypoczeci, było widac zgrywanie sie rozumienie współnej gry i oni sami wiedza ze musza dobrze zagrac bo to nie przedszkole
Sanantonio wczoraj bardzo wyczerpujace stresujace zawodu denver przegralo koncowke i za to mecz
Orlando zagra o nie bo lepiej a sanatonio zaprezentuje sie bardzo słabo duzo gorzej a pkt beda tylko im uciekały czemu?
Recepta na zwyciestwo Magic to obrona w trumnie,zbiórki w defensywie, tu Howard Bass moze Malik Alen(?niewiadomo czy zagra)Turkoglu i ten Nowy nie pamietam nazwiska Clarck(młodzian) a na przeciwko im Duncan Spliter McDays Blair, nie widze tu przewagi Sanatonio, w głownej mierze pozycje 1 2 odegraja znacząca role i to one przyczynia sie do zwyciestwa, główny obowiazek to zatrzymanie Parkera,Nelson jest krempym gosciem bedzie mial ciezko i tu licze na gilberta Arenasa, nabiegaja sie za nim, na 2 głowna rola Ginobili na niego bedzie J Rich Richardson JJ Redic, sadze ze sprostaja zadaniom Panowie Ginobili bedzie mniej skuteczny po wczorajszym zabieganiu sie a obroncow bedzie duzo na jego pozycje i w pelni sił, Rezerwowi tj G Neal i Budinger wazne ogniwo dzisiaj beda liczyc na nich w Sanantonio na ich dystans, Budinger przeplata dobre ze zlymi wystepami, dzis na niego nie licze, Neal bedzie mial wiecej obowiazkow obronych niz w ataku bo i strzelcow wybornych bedzie mial duzo przed soba bo Ginobili bedzie dzis oszczedzany,bo mecz nie bedzie im sie ukladał.
Dzis jest nie mozliwe aby byli dobrze dysponowani zawodnicy Sanantonio, to jest nie mozliwe, Orlando bedzie dobrze zbierac grac szybko przeprowadzajac kontry, sanatonio bedzie razilo slabą skutecznoscia dzieleniem sie piłka i co najwazniejsze zawiadą zawodnicy z pozycji 1, 2 i to głownie przyczyni sie do łatwego zwyciestwa Orlando, mecz bedzie w miare szybko rostrzygniety i mało zaciety
dzisaj 5 porazka w sezonie Sanantonio i dobrze zapamietamy ta noc!!
wiec zachecam nawet do grania na Orlando -8.5 choc ja sam gram -4.5
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Fajna analiza kolegi powyżej. Mniej więcej idzie to tak: Orlando zagra kapitalny mecz, będą wszystko trafiać a z kolei Ostrogom nic nie będzie wychodzić. Ja ten mecz z kolei widzę całkowicie inaczej. W Orlando widać, że Hedo, Arenas i Quick Rich jeszcze zgrywają się z zespołem. Mnie z kolei w meczach z Philadelphią czy Dallas to &quot;nowe Orlando&quot; nie zachwyciło, a było wręcz inaczej. Widać, że problemy ma Arenas, który musi się przyzwyczaić, że nie jest podobnie jak w Waszyngtonie postacią centralną. Tutaj to nie on dostaje piłę do ręki w kluczowych momentach. Są przecież Howard czy Nelson. Sam SvG pytany tuż po tych transferach czy Jameer teraz będzie rezerwowym tylko się uśmiechnął. W ostatnich meczach zawodzi Dwight. Nie mówię, że gra słabo, jednak jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji. Ta drużyna po prostu potrzebuje trochę czasu żeby się zgrać, a od razu trafia na bardzo silnych rywali. Wczoraj SAS męczyło się z Denver. Kto oglądał mecz wie, że te problemy wynikały z fantastycznej serii Baryłek w trzeciej kwarcie. Wtedy to J.R. Smith i Affalo trafili bodaj cztery trójki z rzędu. Czasy kiedy team Popovicha był oparty tylko na Duncanie już dawno minęły. Tim ma już swoje lata, więc gra zdecydowanie mniej. Uważam to jednak za bardzo dobre rozwiązanie. lepiej żeby na parkiecie przebywał krócej a jego gra była bardziej efektywna. Jest Parker, jest Manu, jest Jefferson. Do tego dodamy świetnego na dystansie Bonnera czy Neala i Hilla i mamy naprawdę ogromny potencjał. Mecz będzie na pewno wyrównany, ale patrząc na fakt przebudowy w Orlando, obecną formę oraz kurs stawiam na SAS.
SAS 2,11
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Panowie to że Wade nie zagra to na 100% czy nie wiadomo??
bo jesli nie zagra to LeBron James over 25,5 na prawde dobrze wygląda.
Pozwolę sobie też powiedzieć pare zdań na temat orlando - SAS.
Wg mnie ten mecz ze strony orlando to loteria nie wiadomo tak do końca jak zagrają nowym zestawieniem. Jednak drużyna wie że źle ostatnio się dzieje 4 porażki z rzędu i to niezbyt dobrą grą, dziś ten mecz będzie wyglądał inaczej orlando będzie zmuszone zagrać dobrze jak i w ataku tak i w obronie. SAS fenomenalny sezon tylko 2 porażki. Ale ostatnio nie grają aż tak dobrze z Bucksami 2 punktami tylko , Nuggets 1 pkt-em co powinni przegrać ten mecz ale szczęsci im sprzyjało. Z Memphis już nawet nie pisze tu mecz po 4 kwartach powinien się skończyć porażką SAS. Ostatnio też nic ciekawego nie widziałem 3 kwarta tragedia ze strony SAS. i gdyby nie troche osłabiona obrona Nuggets Sas przegraliby. Trzeba też jeszcze wiedzieć , iż kolejny mecz orlando zagra z Bostonem a orlando już szybciej powalczy z SAS niż z bostonem. Mecz loteria ale jednak
Orlando 1 1,7
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
oglądałem dwa ostatnie mecze Orlando tj. z Atlanta i Dallas.... i sam nie wiem co o tym myśleć. W meczu z Atlanta stawiałem na Magics bo liczyłem, że po rewolucji kadrowej zaczną w końcu grać dobrze. Bo kiedy się przełamać jeśli nie po takich zmianach? Ale niestety się myliłem. Wyłączyłem mecz w połowie 4 kwarty bo już nie mogłem na to patrzyć. To była parodia koszykówki z ich strony. Następnego dnia postawiłem przeciwko im w meczu z Dallas. Przegrali, ale zagrali bardzo doby mecz. Dallas to moim zdaniem obecny nr 1 w NBA. I Orlando walczyło jak równy z równym do ostatnich minut. Przegrana dopiero w samej końcówce mi zaimponowała. Było widać, że w końcu im zależy. W meczu z Atlanta dla porównania grali bez jaj... Myślę, że dziś motywacja ze strony Orlando będzie jeszcze większa... Grają u siebie. Z najlepszą drużyna Ligi wg statystyk. I będzie to 3 mecz w &#39;nowym&#39; składzie. Więc jak nie teraz to kiedy? Do trzech razy sztuka... Myślę, że jednak Orlando, ale po bardzo zaciętym meczu na wysokim poziomie. Bo SAS tanio skóry nie sprzeda...
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
to raczej opinia poprzednika byla bledna wiec tam dostrzegaj bledy nie u mnie
A dlaczego błędna? Bo 2 osoby z forum mi to wytknęły? Masz w nicku niby nazwę zespołu Knicks wg ciebie, bo ciągle piszesz ją jako nicks i nie widzisz, naprawdę nie widzisz jaki postęp w poprzednim sezonie na wielu płaszczyznach, wręcz we wszystkich aspektach swojej koszykówki zrobił Gallinari? Nie jest to tylko, jak sugerujecie, wyłącznie strzelec. Jakby go porównać z innym Włochem, Belinellim, to Danilo daje zespołowi nieporównywalnie więcej, wyłączając z tego rzuty. Niby nick wskazuje na to, że jesteś kibicem Knicks, ale nie pamiętasz już w zeszłym roku jak był wystawiany do obrony 1 na 1 na Pierce czy Wade. Nie pamiętasz słynnego pojedynku z Denver, gdzie Gallinari raz po raz bronił izolacje Carmelo, a potem sam przechodził do ataku i zdobywał grając w izolacjach i przeciwko niemu punkty? Izolacje Carmelo! On naprawdę za jakiś czas może zostać dobrym obrońcą. Może faktycznie, trochę szkoda, że ostatnio poszedł w tym samym kierunku, co inni europejscy gracze, bo mógł być to twardy gość. Tutaj macie rację.
A modom pewnie chodzi o to, że nikomu nie chce się czytać tak skonstruowanych postów. Ja sam, czytając forum, takie po prostu przewijam, nawet nie wnikając w poziom merytoryczny.
Spurs - Magic
Magic 1,8 Bwin
Spróbuję gry na Magic. W samej końcówce meczu z Dallas wreszcie w nowych barwach odblokował się Jason Richardson i przede wszystkim liczę na to, że on dziś da zespołowi w ataku dużą część tego, co dawał Suns. Ktoś napisał, że Howard w słabej formie, ale 3 mecze z rzędu z 20 lub więcej zbiórek robią wrażenie. I pokazują, że tak źle nie jest, oglądając mecz z Mavs widać było, że niezłą robotę robił na nim Chandler, jednak w wielu przypadkach po prostu nie mógł nic poradzić. Spurs zagrają b2b po wygranym dzięki świetnemu powrotowi w 4 kwarcie meczu z Nuggets. Teraz jednak nie sądzę, że Gary Neal będzie tak trafiać za 3 w drugim spotkaniu b2b i to na wyjeździe. Ogólnie, wczoraj dla SAS wygrali rezerwowi, bo także niesamowity Bonner oraz Splitter zrobili świetną robotę. Gorzej było z Duncanem. Ginobili, Parker i Jefferson mają za sobą po 36 minut. Nowe Magic z kolei zacznie grać lepiej. Widać, że Turkoglu radzi sobie dość dobrze, a że może wciąż wnieść do zespołu sporo jakości, pokazał w perfekcyjnej obronie na Dirku. Dobrze pokazał się Clark, całkiem niespodziewanie. Także Redick w formie, może nawet życiowej. Nelson świetny sezon od początku. Agent Zero słabo dysponowany, ale zaliczył kilka ładnych, widowiskowych asyst. Tylko od niego wymagać trzeba dużo więcej. San Antonio ostatnio jest lekko przygaszone i zwycięstwa nie przychodzą im tak łatwo. Stawiam, że dziś nowe Orlando zagra lepiej, zresztą, progres powinien być widoczny z meczu na mecz. Z Dallas było daleko, ale porażka nie okazała się jednak bardzo wysoka. Teraz czas na to, by się poprawić.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Orlando Magic - San Antonio Spurs 2 @ 2.07 centrebet

Bez wątpienia będzie to najciekawsze spotkanie ze wszystkich zaplanowanych na dzisiejszą noc. Nie tylko dlatego, że spotkają się dwa bardzo dobre zespoły, ale przede wszystkim z tego powodu, że każdy team ma w obecnym czasie zupełnie różną charakterystykę. Zacznę od gospodarzy. Magic są w bardzo trudnym położeniu. Zespół opusciło kilku kluczowych zawodników (Pietrus, Lewis, Carter). Byli to zawodnicy, ktorzy w dużej mierze stanowili o zdobyczy punktowej. W ich miejsce pojawili się Arenas, Turkoglu i Richardson i Clark. I z całym szacunkiem, ale trzeba to przyznać - nie są to zawodnicy, którzy będą stanowić o sile tej ekipy. Owszem, będą mieli dobre spotkania. Będą pomagać zespołowi. Wydaje mi się jednak, że nie sa w stanie zastąpić tych, którzy odeszli do Suns. Duża odpowiedzialność spoczywa aktualnie na Howardzie i Nelsonie. Obawiam się jednak, że to jeszcze za wcześnie by nazywać tych koszykarzy zespołem. Są indywidualności, ktore trzeba ze soba połączyć. Wtedy powinno to zacząć wygladać nieco lepiej. Wszystko, co wyżej opisuje, przenosi się bez wątpienia na grę i wyniki. Orlando przegrało ostatnie 4 spotkania (Denver, Phila, Atlanta, Dallas). Ale czy są w stanie przerwać złą passę? Uważam, że nie mają na to wielkich szans. San Antonio w końcu, po kilku latach gry odpaliło. Zespół złożony ze znakomitych koszykarzy nareszcie stał się prawdziwym teamem. Nie powinno być więc dla nikogo zaskoczeniem, że aktualnie mają najlepszy bilans w lidze, choć bez wątpienia nikt by sie tego przez sezonem nie spodziewał. Co jednak przemawia za zwycięstwem gości? Na pewno nie seria 10 zwycięstw z rzędu. Przemawia za nimi to, że są bardzo stabilni i skuteczni w przeciwieństwie do rozbitego aktualnie Orlando. Jestem przekonany, że obie drużyny podejdą do spotkania śmiertelnie poważnie, jednak górą będą gracze SAS. W zasadzie zespół gospodarzy gra obecnie koszykowkę na poziomie Houston lub Portland, dlatego też kurs, ktory oscyluje w okolicach 2.0-2.2 jest na to spotkanie bardzo atrakcyjny.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
A co myślicie o Howard powyżej 14,5 zbiórek? na bet365 po 1,71....
W Orlando po wymianie kadrowej nie ma kto zbierać... Tylko Howard... Poza tym nie ma już zmiennika w postaci Gortata i Howard gra bardzo dużo.... Obydwa mecze po rewolucji kadrowej to 20 i 21 zbiórek... Dziś myślę, że może być podobnie.... ??
 
N 196

nicks

Użytkownik
dzisiaj Howard musi dostac duzą pomoc od kolegow i ja dostanie uwazam ze moze mniej zebrac niz 14 bo to juz nie bedzie ten team ze tylko Howard, Bass Clark Hedo J Rich tez powalcza w pomalowanym a Sanantonio tam wielkie nie jest ostatnio Tiago duzo gra z nim to i j Rich powalczy nie graj tego moje zdanie lepiej graj na Orlando
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
dajcie mu k**** bana... :;/:
co do typów...
Ja osobiście gram na Sas, choć Orlando ostatnio wyglądało już odrobinę lepiej. I publiczność nie odwraca się od nich pomimo tylu porażek. Natomiast Sas w tym sezonie naprawdę grają wyśmienicie i w tym niezwykle trudnym zestawieniu miejsce w PO może mieć decydujące znaczenie, także jestem pewien, iż zagrają z pełnym zaangażowaniem. Orlando nigdy mnie nie przekonuje w starciu z najmocniejszymi, tym bardziej w tak trudnej sytuacji - ze względu na wybuchowego coacha.
Orlando - San Antonio 2 2,2

Podpisuję się pod typem overu Lebrona, w starciu z ofensywnymi słońcami w przemeblowanym składzie.
OVER 25,5 1,7
 
N 196

nicks

Użytkownik
i bez weda Miami sa wielkim faworytem
a kurs po minimalnym wzroscie znowu minimalnie spadł na miami
ja gram Miami-Phenix hanicap -8.5 pkt 1
kurs 2.2 bet365
Miami na duzym cisnieniu po porazce z Dallas, sa wypoczeci, Ogladałęm pierszy mecz w Miami i to było przed dilem i Phenix nie mialo nic do gadania w 3 kwarcie juz było pozamiatane, jedyne co probowali to 3 które nie siedzialy bo to i tak nie było recepta na tamto spotkanie. Dzisiaj Miami jest zdeterminowane i chce wygrac i takze uwazam ze zrobi to jeszce z wieksza łatwoscia Phenix jest o wiele slabsze niz w tedy nie zagra Pietrus i Carter a kto ma zastapic Richardsona ? tam nie ma takiego gracza!!! dzis Gortat nie zostanie supermenem zagra bo zagra a nawet jego dobra gra (duble-duble)nie bedzie mialo wplywu bo ktos musi i tak zagrac w phenix, steve nash slabo broni duzy problem z aroyo a decydujace bedzie dla tego meczu z kim on ma grac z Childresem(ten czlowiek nie potrafi rzucac,on jest w nba a Woods sie zmarnował,przykre)niewidze zbyt wiele opcji strzeleckich po stornie phenix,nawet jak by nie zagrał wade zdania nie zmieniam, Nieskutecznosc phenix, szarpana gra bledne decyzje z dystansu,nic innego nie stworza niz w pierszym meczu obu ekip, a Miami po ostatniej porazce gra jak o wszytsko oni zdominuja to spotkanie
stad handi -8.5 pkt
weda - Wade
Phenix - Phoenix
gra nie będzie miała wpływu - a nie miało
drużyny i nazwiska piszemy z dużej litery
po przecinku natomiast nie pisze się z dużej, chyba, że przecinek używasz również jako kropkę
Baqu

ostatni typ
Sacrameno-Milwoki +2.5 pkt 1
kurs 1.83 buk bet365
sacramento zrobi dzisiaj wszystko aby to wygrac beda tak zdeterminowani jak nigdy
w pomalowanym Bogaut bedzie zatrzymywany wszelakimi srodkami(on juz jest przemeczony i stara kontuzja plecow powoli doskwiera)a bedzie mial dobrych przeciwnikow, jeden z glownych czynnikow to zastopowanie Bogauta moze poprowadzic Sacramento to wygranej,duza role w meczu bedzie odgrywala obrona i zawodnicy z pozycji 1 &amp; 2 nie ma Jenigsa,Uwazam ze zawodnicy Milwoki beda dobrze zastopowani na wyzszych pozycjach a dobrze czujacy gre(choc ostatnio pod forma)dobrze bedzie kontrolował gre,chodzi mi o T Evansa bedzie dobrym kreatorem Garcia i Uldrich dobrze beda fukcjonowac,uwazam ze mecz pujdzie w tym kierunku Przykrycie Bogauta i dobra gra niskich sacramento poprowadzi ich do zwyciestwa,
Ponadto uwazam ze linia w meczu nie zostanie pzrekroczona
under 184.5 kurs 1.9
głownie mecz wolny szarpany polegajacy na wyeleminowaniu przeciwnika,bez rytmu,gra z kontry sacramento
powtarzam koncowka tak czy owak moze byc na styku dla mnie wystarczy 1.83 dlatego gram te handi i czuje sie spokojnie a undera nie zagralem ale to dla innych bo czytalem dziwne rzeczy wyzej
Milwoki - Milwaukee
Bogaut - Bogut
wszelakimi - wszelkimi
to wygranej - do wygranej
Jenigsa - Jeningsa
a dobrze czujacy gre(choc ostatnio pod forma)dobrze bedzie kontrolował gre,chodzi mi o T Evansa bedzie dobrym kreatorem Garcia - nie za dobrze to dobrze ?
Uldrich - Udrih
pujdzie - pójdzie
wyeleminowaniu - wyeliminowaniu

Baqu
jak na dyktancie w podstawówce,nawet na konkursy uczeszczalem ale bylo to dawno, pisze na nie wygodnej klawiaturze jak dla mnie na laptopie,jestem zmeczony,klepie bardzo szybko a jak bym mial sie skupiac jaks ie pisze to tamto,nie mam czasu tyle itp a przekaz jest ładny i tak ,postaram sie pinnowac ale....
Pozdrawiam
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wie ktoś czy dziś Carter zagra w Suns?,bo coś tam ostatnio przebąkiwał o tym ze będzie miał operacje kolana,do tego jedne zródła mówią ze dziś zagra a drugie ze nie

99,9% nie zagra napisane jest na Coversie
Baqu
 
N 196

nicks

Użytkownik
Wie ktoś czy dziś Carter zagra w Suns?,bo coś tam ostatnio przebąkiwał o tym ze będzie miał operacje kolana,do tego jedne zródła mówią ze dziś zagra a drugie ze nie
nie zagra na 100 % ponadto pare spotkań opuści
lekarze zdecydowali nie trzeba nic tam dłubać ma odpocząć i opuchlizna zejdzie
ale to uraz na jakiś czas jak to zanim ostatnio
powtarzam Carter nie zagra i to jakiś czas !!!!!!!!
Baqu ty mój szefuniu posta wysłałem a pozniej przeczytalem Twoja robote,dzieki jestes Koleszka
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
a ma ktoś info 100%, że Wade na zagra?

nie ma takiej informacji, zapewne musisz poczekać do kilkunastu minut przed rozpoczęciem spotkania
Baqu
 
N 196

nicks

Użytkownik
tego nie wie sam Wade decyzja zostanie podjeta po rozgrzewce przed meczowej jego stan moze sie polepszyc, pogorszyc, nie wiadomo co powiedza wachowcy czy warto na tym etapie go nadwyrezac,czesto sa takie sytuacje w nba ze w ostatniej chwili ktos gra albo nie gra tego nikt nie wie i nikt Ci nie odpowie
Sam mam niebywałe czucie i to jest dla mnie 50/50 ale i bez niego bedzie gładki win
tyle ode mnie dzisaj
nigdy nie bylem sentymentalny ,raczej twarda reka,nie obchodze żadnych urodzin imienin nie skladam życzen a jak coś mam komuś do przekazania bardzo osobistego to jest jedno słowo spie..... ale mam chęć chlopaki,moderatorzy z tego forum i userzy fani nba
życzyc wam jak ze spokojnych wesołych radosnych swiąt Bożego Narodzenia i efektownego nba a bardziej efektywnego typowania chociaz w te swiateczne spotkania
tyle odemnie chlopaki aby nam wszystkim było na tym forum lepiej bez wytykania tego i tamtego
hej
 
N 196

nicks

Użytkownik
dzisiaj dzien przerwy a szkoda

wiec na jutro na 18 00

New York - Chicago 1
kurs 1.65 buk fortuna
takze - handi na NY - 5.5 pkt po okolo 2.5 ale to jutro w bet 365 zachecam
moze być gładko

Druzyny obecnie dobrze mi znane, wiem jak mogą zagrać i sprubuje to przewidziec
NY gra fenomenalnie z kontry(przenajmniej ze szłabszymi druzynami) i dobrze wkoncu broni swój parkiet.Chicago nie zachwyca, przynajmniej mnie. Noah nie gra a to jest duza strata,duzo zbiera ten gracz w pomalowanym, walczy o ofensywne zbiórki,
Jak mówiłem Chicago nie zachwyca skutecznoscią,spotkania graja falami,potrafią gasnąc chwilami w meczach,przestoje sa bardzo zauwazalne.
Od czego bedzie zalezało zwyciestwo ? od agresji,ciągłym ataku,energicznej gry i to bedzie w tym spotkaniu mocna strona NY,
Poruwnajmy zestawienie Srodkowi nie beda mieli wpływu na ten mecz, wiec nie trace czasu na tą pozycje,Skrzydłowi Stadumaier, Galinari Fields Turiaf(srdokowy=ostatnio błysną, choc wiemy ze NY gra niskim składem) a po przeciwnej stronie Boozer, Gibson Deng od nich w głównej mierze bedzie zalezało spotkanie i widze duzą przewage po stronie NY bo wysocy NY beda bardziej aktywni skuteczni i szybsi,statyczna gra Chicago niewiele przyniesie w szybko toczącym sie spotkaniu
Pozycje 1 &amp; 2 NY to Felton (Douglas) i Chandler sa takze zmiennicy na równym poziomie,
na przeciwko (chicago) to głównie Rose, Watson, i widze duza przewage NY Felton bedzie grał dla druzyny, ze Stademaierem pick &amp;role obslugiwał dobrze sytuowanych partnerow na skrzydlach, W Chicago Rose nie rozegra tego spotkania dla druzyny, a w pojedynke w takim starciu nie ma prawa wygrac zawodów, Skrzydłowi NY beda zbyt efektywni dla Chicago i to bedzie główny czynnin który przyczyni sie i zdecyduje o bezporblemowym zwyciestwie NY Knicks,to bedzie podobne spotkanie jak z Oklachomą ale Chicago nawet w tym stopniu sie nie postawi, Skrzydła Byków bedą zbyt statyczne na niezwykle energetycznych NY(dobrą postawe skrzydłowych Knicks przewiduje na tle jutrzejszego meczu a nie ze sa tacy dobrzy zawsze,zebym dobrze był zrozumiany,tak bedzie jutro !!)New York rozegra dobry wielki mecz na tle Chicago,a kibice bedą głośno ich oklaskiwac, jak to ma zawsze miejsce,Chicago zejdzie z parkietu z opuszczonym czołem.
zachecam do grania NY Knicks w granicach 1.7 to pewny zysk

zastanawiam sie nad spotkaniem Orlando - Boston i widze tu 1
kurs kolo 1.9

Orlando łapie forme idzie do przodu wiec tu głownie trzeba sie zastanowic co zagra Boston
moje przemyslenia mogą sie zmienic odnosnie tego spotkania o 180 stopni jak to czesto bywa, Jak wszyscy widzimy Boston zwycieza po cfaniacku z Philą i NY Nicks ida równo nie wyrozniaja sie zbytnio ale są efektywni
Ale kto bedzie bronił w pomalowanym Garneta,Glena Davisa ,Tureckiego srodkowego, moze Shaqa(niewiem czy zagra)ale zakladam ze nie Howard Turkoglu bedą wyeksploatowani w ataku Bass moze przejsc obok meczu na niego nie licze
Wiec o zwyciestwie zadecyduje atak z przodu obu druzyn zakładam ze Rondo nie zagra
Nate Robinson kapitalnie moze zagrac w takim meczu,R Allen, Daniels, Pirce a po stronie Orlando Arenas Nelson J Richardson Q Richardson Turkoglu
no i o to mi chodzi, duza przewaga Orlando na 1 zastopowanie Robinsona i jednego z 2 waznych graczy Pirca badz Allena moze byc przepustka do zwyciestwa Orlando
Szybka gra, szybkie przeprowadzanie akjci przez 1 &amp; 2 Orlando ,znów powtórze słaba gra niskich Bostonu, ostatnio nie zachwycaja tempem i laniem przeciwnikow moze spowodowac ze sami zostaną zlani, ponadto sprwdzilem Rondo najprawdopodobniej nie zagra i Nate the Grate jest pod ? Shaq jest aktywny i Jarmanie Oneal moze sie pojawic
dla mnie wazniejsza jest pozycja nr 1 a Rondo i tak jest bez formy
na dzien dzisiejszy widze Orlando 1 po kursie kolo 1.9
jutro wiecej w tym temacie rozwine
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom