>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do meczu Los Angeles Lakers:Miami Heat to myśle że gospodarze powinni to spotkanie wygrać może nie gładko ale powinny wygrac bilans zdecydowanie na ich korzysc ostatni raz Miami wygrało w Los Angeles w 2004 roku czyli praktycznie na osiem spotkan wygrali tylko jedno i to jeszcze po dogrywce wiem że to okres świąteczny ale kurs: 1,60 jest nie do odrzucenia a z tego co pamiętam to Lakersi rzadko przegrywają dwa mecze z rządu nie grają jakiejs super koszykówki ale doświadczeniem wygrywają koncówki to widac w każdym spotkaniu jakie grają.Jak dla mnie jedyneczka na jeziorowców :grin: a kurs przyzwoity.Miam gra drugi mecz z rzędu i to na wyjezdzie.Lakersi z tego co wiem mieli dzien przerwy.:]
 
N 196

nicks

Użytkownik
za dawnych czasow LA wielkie świąteczne mecze wygrywali
ale oni nie graja na tym etapie sezonu jak niegdys, jak byś obejrzal LA z Toronto badz Milwaukee, troche bys sie pewnie wachał ????

zmeczenie nie ma mowy tu o porażce Miami

Miami chce wygrywac wielkie mecze i ogrywac kandydatów do głównego trofeum, jednego jestem pewien wieksze zaangazowanie po stronie Miami niz LA,i własna hala nie bedzie asz tak duzym atutem , nie raz widzialem jak przechodzili obok meczu we własnej hali.
Oslabienia, LA nie zagra pewnie L Odom, a przy obecnej duspozycji Kobiego Lamar jest jednym z wazniejszych grajkow nikt go nie zastapi on odpowiada za 25 moze 30 % gry La i oni na niego licza bardzo, Nawet jak by nie zagrał Wade to strata Odoma to duzy plus dla Miami

Skupie sie na ataku na Srodku La Bynum gra coraz wiecej,ale to jeszcze daleko do czegokolwiek w jego formie, on nie jest ani troche rozruszany,Gasol graja głownie na Paula, nie sa to wielke zagrania zespolowe , gała do Paula i on ma se poradzic nie podoba mi sie to,
na Skrzydłach Artest, Barns no i kto ??? Lamar Odom którego nie bedzie, La maja bardzo słaby skład jak dla mnie, z przodu Fisher,Blake oni cos zawodza jak cała druzyna nie są wielcy, I Kobe/Brown . Bryant jest jakiś dziwny jak by z grypa,nie czuje checi głodu gry,sprawia wrażenie znużonego grą,gra La wyglada gała do Kobiego, a on nie jest skuteczny w tych swoich zagrania. W Lakersach nie ma zespolowosci, graja proste zagrywki na liderów którzy nie spelniaja swojej roli, powtarzam La jak by zapadli w zimowy sen.

Wiec jak nie z kim jak Miami po kursie ponad 2.4 zagrac na porazke Lakersów, ten moment jest jak najbardziej własciwy a o grze Miami pisalem wczoraj i nic nie zmieniam
w Lakersach musza wazniejsza role odgrywac zmiennicy,oni próbują tak grać ale to nie jest za wysoki poziom
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Miami Heat - Los Angeles Lakers
typ 1
kurs 2.30
Szczerze powiedziawszy dośc mocno byłem zaskoczony gdy ujrzałem zestawienie kursów na dzisiejszy mecz który rozstanie rozegrany o godzinie 23.00 naszego czasu w Staples. Nie ukrywam ze po ostatnich dobrych wynikach Miami i przy mocno przeciętnej formie lakers liczyłem ze ujrze kursy w granicach 1.90 - 1.90 na obie ekipy.
Od razu rozwiewam wszystkich wątpliwości apropos ewentualnej absencji w dzisiejszym meczu Dwayna wada wczoraj szukałem jakichkolwiek informacji na temat jego obecnosci lub ewentualnej absencji w staples i doczytałem się ze jest przewidywany do gry więc jego brak w meczu phoenix był tylko jednorazowym odpoczynkiem.
Miami ostatnio poczyniło spore postępy i choć przypuszczam ze gdybym zobaczył ich mecze z odtworzenia to na próźno doszukiwałbym się ruchu bez piłki Jamesa czy Wade jednak zapomniwszy na moment o tym mankamencie uwidacznia nam się znakomita obrona Miami którzy tracą najmniej oczek z całej ligi.Owszem Miami przegrało z Dallas jednak mavs początek sezonu mają istnie znakomity i porażka z nimi dla jeszcze ciągle budujących swoją siłe miami nie jest niczym uwłaszczającym.
Lakersi porażka w ostatnim spotkaniu z Milwaukee Bucks w stylu tak fatalnym,że przypuszczam iż co niektórzy kibice Lakersów zastanawiali się czy to napewno LAL grają w strojach żółtych. Earl Boykins zaliczył życiówke na poziomie ponad 20pkt solidnie zaprezentowała się reszta ekipy na czele z Bogut&#39;em i z bagażem ponad 10pkt deficytu i najgorszą ofensywną zdobyczą w sezonie lakersi bez sflustrowanego Kobiego który wczesniej za 2 techniczny faul został wyrzucony z boiska udali się do szatni po ostatniej syrenie meczu który na dobrą sprawe skończył się na jakieś 4 minuty przed końcem.
Stawiam na Miami bo mają genialną obrone ,a dla porównania lakersi w ofensywie dysponują graczami którzy mają ogromne marki ale ostatnio nie grają na poziomie na którym wszyscy ich umiejscowilismy po ostatnich sezonach. W ofensywie miami dysponuje niewiarygodną mocą gdyby do tego jeszcze dołożyc ruch bez piłki wade&#39;a i james&#39;a to była by ekipa mistrzowska ale jeszcze czegoś takeigo na próżno w ekipie gości nam będzie przypuszczam dzis w staples szukać.
Uważam ze Miami przyszło grać na lal w staples w momencie gdy Lakersi są troche rozbici napewno zmobilozowani skoncentorwani ale ciągle nei w optymalnej dyspozycji. Miami głodne kazdego kolejnego zwycięstwa powinno to dzis wykorzystac
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Dla mnie najpewniej wygląda dzisiaj opcja, którą znalazłem na Bet-at-home (o dziwo!): Derrick Rose Powyżej 24.5 punktu za 1.85. Skoro Rose rzuca średnio po 24.3 pkt na mecz to tym bardziej w meczu z NYK powinien tą granicę przekroczyć. Knicks grają bardzo ofensywną koszykówkę: dużo trafiają i dużo tracją, dlatego szansa na to, że Chicago rzuci sporo punktów i tym samym Derrick bardzo duża.
Reszta spotkań bardzo ciekawa, ale w każdym z nich może zdarzyć się praktycznie wszystko, więc jeśli miałbym typować to za drobne na Miami i Boston. Bo skoro są to jedne z najlepszych ekip w NBA, a kursy na nie wynoszą powyżej 2.00 to na pewno są to warte grania typy.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Orlando Magic - Boston Celtics 2 @ 2.12 centrebet

Na dzisiejszy wieczór przewidziany jest jeden ze światecznych hitów, w którym zmierzy się przebudowywany zespół Magic z zespołem Celtics. Co dla mnie dziwne, w roli faworyta na ten mecz przedstawiany jest zespół gospodarzy. Wydaje mi się, że jest to spowodowane głównie tym, że ekipa Gundy&#39;iego w bardzo dobry stylu pokonała w ostatnim spotkaniu zespół SAS. Nie mogę ukryć, że pokazali w tym spotkaniu kawał dobrej koszykówki. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu nowe nabytki w postaci Richardsona i Arenasa pokazały się z naprawdę dobrej strony. Dobre spotkanie rozegrał Turkoglu. Widać, że zespół zaczyna się powoli zgrywać i rzeczywiście mogą być bardzo mocni. Co natomiast można opowiadać o Celtach? W większości piszę się to samo: znakomita forma, stabilna dojrzała gra, bardzo dobry defense i przede wszystkim znakomita ławka, mimo, że na wielu z nas wrażenia nie robią nazwiska takie jak Erden, Daniels, Nate to jednak nie można im ująć bardzo dużego wkładu w każde ze spotkań. Prawdopodobnie w zespole Celtów zabraknie Rajona Rondo, który ciągle leczy skręcona kostkę. Nie mniej jednak Robinson pokazał w ostatnich meczach, że godnie go zastepuję. Może nie ma aż tylu asyst (bo nikt nie ma), ale dorzuca sporo punktów. Jest możliwość, że do gry na to spotkanie wróci Jarmaine O&#39;Neal, lecz nie jest to do końca pewne. Byłby jednak sporym wzmocnieniem. W dobrej formie Garnett, Shaq jak i Allen i Pierce także na pewno będą grali swoją koszykówkę. Cieżko mowić tutaj o aspektach przemawiających za drużyną z Orlando, gdyż większość z nich jest po stronie Celtów. Myślę, że po dobrym meczu z SAS przyjdzie delikatne sprowadzenie na ziemię zespołu gospodarzy. Będzie to dobra lekcja, pokazująca, że jeszcze sporo wspólnych treningów i meczów zanim zespół odpali na 100%.
 
N 196

nicks

Użytkownik
a ja kolego uważam iz Boston ma przewagę pod koszem a Orlando na pozycjach 1&amp;2

i to gra niskich z przodu zdecyduje o jakości gry obydwu druźyn w tym spotkaniu

J.J. Redick (niezwykle skuteczny) J. Richardson , Q. Richardson, Arenas, daj mi odpowiedziec na nich, Daniels, Robinson, Allen ???? to za mało
jedynie widzę tu przewagę Bostonu pod koszem, ale uwazam ze to nie pomoze i znowu zobaczymy szybkich dobrze prowadzacych pilke Magic,dobrze sie dzielacych nią

Orladno po 1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1

splot

Użytkownik
Oklahoma City Thunder (0) - Denver Nuggets (7) typ 2 1.91⛔⛔⛔

Nie rozumiem czemu aż tyle punktów dają zespołowi z Denver. Przecież według mnie ta drużyna jest bardzo zbliżona do zespołu Phoenix. Słońca na tym parkecie odnieśli zwycięstwo. Po za tym wysoka ostatnia porażka City z New Yorkiem ⛔14. Może świadczyĆ o słabszej formie. A tak nawiasem mówiąĆ Denver w spotkaniu z San Antonio straciło 6 oczek. ;)

p.s Hehe spotkanie z dnia 17/03/2008 zakończyło się 168-116 dla Denver :wowsdf: Ciekawe jaki byłby kurs over 280 :grin: (chyba z milion :grin ????
 
N 196

nicks

Użytkownik
Oklahoma City Thunder (0) - Denver Nuggets (7) typ 2 1.91

Nie rozumiem czemu aż tyle punktów dają zespołowi z Denver. Przecież według mnie ta drużyna jest bardzo zbliżona do zespołu Phoenix. Słońca na tym parkecie odnieśli zwycięstwo. Po za tym wysoka ostatnia porażka City z New Yorkiem ⛔14. Może świadczyĆ o słabszej formie. A tak nawiasem mówiąĆ Denver w spotkaniu z San Antonio straciło 6 oczek. ;)

p.s Hehe spotkanie z dnia 17/03/2008 zakończyło się 168-116 dla Denver :wowsdf: Ciekawe jaki byłby kurs over 280 :grin: (chyba z milion :grin ????
pomoge

Denver straciło 6 oczek bo to Sanantonio zagrało słabo, nie sugeruj sie tym.
To ze Phenix wygralo z Oklachoma, co było i dla mnie duża niespodzianka,takze nie moze byc wyznacznikiem tej lini, niespodzianki sie zdazają, graja ludzie, nie maszyny.
Mecz Oklahomy z NY ?? nie wyszedł Thunder.
Pamietaj kursy sa wystawianie głownie po rankingu,asz takich spadków formy nie było,
Na papierze i w obecnej sytuacji Thunder powinno zamiesc Nugets.
A wysoka porazka 14 pkt Thunder ? Jak bys ogladał mecze takie przewagi moga byc osiagane w 2 minuty,to nie jest wyznacznikiem, Thunder zawody się nie ułożyły

Porównanie dosć proste Philadelphia przegrywa 40 pkt z Chicago aby za 2 dni walczyc jak równy z równym z Bostonem (84-80) czemu ? chyba juz wiesz

Dzisiaj moze byc pogrom Oklahomy nad Denver, i znowu zadasz takie pytanie czemu?
powinienes wiedziec jak to działa, to jak z obrotem kuli ziemskiej, czemu nie spadamy?o to tez mozna zapytac ????

Oklahoma-Denver 1 kurs 1.4

Ogladałem starcie Thunder-NY, jak i Denver-Sas

Powiem szczerze w swoim stylu strefa pod koszowa 58/42 % dla Oklahomy

Tu zdecydują 1&amp;2 Billups, T Lawson , JR Smit , Affalo Ci panowie muszą miec dobry mecz,dobrze zagrac jako całosc, nie sadze aby dobrze wypalili na tle Thunder, Durant Ibaka Westbrook, co musi zrobic Nugets aby to wygrac zagrac zespolowo , dzielic sie piłką, zastawiac deske, nie licze na zagranie ze strony Nuggets, widzialem co gra Andersem, Martin i Nene, i jest marnie oni moga wykanczac dobrze rozegrane ataki a z tym bedzie dzisiaj marnie na tle Thunder

zachęcam Thunder 1.4
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Boston Celtics - Orlando Magic
Celtics 2,34 Pinnaclesports ⛔
Jeśli wymieniasz trójkę rywali, to nie zapominaj o trójce Celtics. Paul Pierce żyje i w tym sezonie wygrywa mecze, właśnie takie jak ten. W ogóle, Celtics w tym sezonie grają w takich szlagierach wyśmienicie. Jak przegrywa się z nimi niewielką różnicą w końcówce, to prawie nie ma szans na wygraną, bo Pierce i Ray Allen zamrażają mecze perfekcyjnie. Jason Richardson trafił w barwach Magic ledwie 4 ze swoich 15 trójek. Zupełnie jeszcze nie wszedł w rytm. Arenas w ostatnim spotkaniu lepiej w liczbach, związane to jest pewnie z urazem w trakcie meczu Nelsona. Gilbert potrafi świetnie wypatrzyć partnera pod koszem, ale musi też zacząć dawać solidne punkty, jeżeli J-Rich nie daje ich tyle, co u boku Steve Nasha. Najlepiej z nowych graczy Hedo, on po prostu świetnie czuje się w Orlando, a Orlando świetnie się czuje, mając go. Hidayet gra w obronie jak za najlepszych czasów. To jednak nie przysłoni wielu luk. Wszystkich dziur Howard może dziś nie załatać. U rywali grać będą już obaj &quot;bracia&quot; O&#39;Neal, jest Garnett, także Pierce i Allen, którzy moim zdaniem dziś błysną. Nate także ma sporo do zaoferowania, choć moim zdaniem akurat na jedynce Magic mogą szukać przewagi. Ławka Celtics również nie pęknie. Nie jestem za tym, żeby grał Avery Bradley, bo dla mnie zupełnie nie jest na to jeszcze gotowy, ale Erden wygląda coraz lepiej, a Big Baby i Daniels za każdym razem wychodzą i robią swoje. Ogólnie, tak jak nie przekreślałem Magic po porażkach i pisałem analizę na ich wygraną ze Spurs, tak nie ma co się podniecać wysoką wygraną nad najlepiej grającym, obok Mavs i Celtics, jak na razie zespołem ligi. Passa Celtics trwa już 14 spotkań, brakowało O&#39;Nealów, Rondo, Westa, zespół jednak dawał radę. Przerwana passa 10 meczów Spurs, Magic pewnie chcą więcej, ale tym razem moim zdaniem obejdą się smakiem, bo Celtics wypunktują ich słabe strony, także te, które wynikają z tego, że zespół dopiero co został przebudowany.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na Denver jest taki HC, bo są problemy z Carmelo. Być może na dniach dojdzie do transferu i jest w Denver sporo zamieszania.
Strasznie ciekaw jestem co dziś pokażą Lakersi...Gdyby Wade był 100% zdrowy zagrałbym na Miami, ale w związku z jego nie pełną sprawnością skłaniam się chyba ku Lakersom...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wie ktoś czemu kurs na GSW w meczu z Portland wynosi 1,64?Trail Blaizers grając bez Roya i Camby&#39;ego rozjechali kilka dni temu Milwoki :] Bucks u siebie 106-80,a jak dla mnie Bucks są zdecydowanie lepsi od Warriors którzy poza Montą Ellisem nie mają nikogo porządnego(wiadomo ze w tym meczu Stephen Curry nie zagra,Biedrins raczej też nie)
Buki robią prezent na święta czy wiedzą coś czego my nie wiemy?
Kurs na Trail Blaizers 2,35
 
N 196

nicks

Użytkownik
pytasz o ten prezent wiec odpowiadam !!

w Blazers nie zagra Camby Przybila wiec nie ma środkowego !!!!
ALdrige jest strasznie przeciązany ~!!! Roy ma wodę w kolanach zamiast chrząstki !!!
Andre Miller jest niepewny w jakim mieście sie obudzi za tydzień !!!!
Zaufasz Batumowi i Fernandezowi ????

Blazers nie dzien dzisiejszy grajac wyjazd to i z New Jersey beda underdogiem, nie interesuja mnie wyniki które podales, moze czas na porazke bo powietrza troche uleciało, te zwycięstwa takze przyczynily się do tego underdoga ????
Ten mecz ten kurs jest odpowiedni, masz jaja ? wal na 2 a prezent to żaden
pomogłem?

---

Ja polecam zapoznać się z tekstem:
http://blogs.thescore.com/tbj/2010/12/25/nba-xmas-day-the-gamblers-perspective
Baqu
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Phoenix Suns
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Analiza: Pheonix w ostatnich dniach uczestniczyło w wymianie z Orlando. Do Magików trafaili Turkoglu, Jason Richardson i Earl Clark. W przeciwną stronę powędrowali Vince Carter, Mickael Pietrus, Marcin Gortat. Dwóch ostatnich mieli szansę zadebiutować w meczu z Miami. Jednak ich występy nie okazały się najlepsze. Dziś czas na poprawienie nastrojów.
Clippers mają problemy z graniem z zespołami, które preferują styl run &amp; gun. Nie widzę wśród gospodarzy zawodnika, który powstrzyma Nasha. Steve przeciwko Heat zanotował aż 18 asyst!
Swoje dwa najlepsze występy w karierze zanotował ostatnio Jured Dudley. Skrzydłowy Słońc przeciwko Miami zdobył 33 punkty dołożył do tego 12 zbiórek, a jego skuteczność z dystansu w tym meczu, to 7-10. 20 grudnia rozegrał podobny mecz, bo zanotował 27 punktów przeciwko Spurs. Czy tym razem będzie podobnie? Powinno, bo Dudley jest &quot; w gazie &quot; , a Nash potrafi odpowiednio wykorzystywać takich zawodników.
Phoenix może i zapewne będzie mieć problemy pod koszem z Blake Griffin. Drugi strzelec Clippers ze średnią 21 punktów i 13 zbiórek będzie najgroźniejszym punktem w dzisiejszym meczu.
Czoła będą mu stawiać Lopez i Gortat. Szczególnie na dobrą zmianę dla Lopeza liczę po stronie Gortata, który potrzebuje dobrego meczu na odbudowanie swoich morali.
Patrząc na statystyki, to ten typ nie wygląda ciekawie, ale styl gry Phoenix nie leży Clippers. W ciągu ostatnich 10 meczy, to zespół z Phoenix wychodził zwycięsko aż 9 razy. Zapewne wielkie znacznie miało, że większość meczy w Suns grał Amare Stoudemire, który w tym sezonie przeszedł do Knicks,a każdy kto się interesuje NBA, to wie co on znaczył dla Słońc. Mimo wszystko trzymam się swojego typu.
Suns na wyjazdach mają bilans 6-9. Na wyjazdach rzucają średnio 107 punktów, a tracą 112.
Clippers przed własną publicznością rzucają 95 punktów, a tracą 97. Bilans u siebie 6-11.
Info:W zespole gospodarzy nie zagrają:
Chris Kaman - 10 meczy, 10 punktów i 7 zbiórek średnio.
Brian Cook - 19 meczy, 6 punków i 3 zbiórki.
Craig Smith - 24 mecze, 6 punktów i 3 zbiórki.
Po stronie gości wciąż fani Phoenix Suns czekają na debiut 8-krotnego All - Star. Vince Carter z powodu kontuzji nie pomoże swojemu zespołowi jeszcze w tym meczu. Vicne w 22 meczach notuje średnio 15 punktów,4 zbiórki i 3 asysty.
Mimo jego braku liczę na przebudzenie Pietrusa, bo wg. mnie po zapoznaniu się z systemem gry Phoenix (różni się znacznie od Orlando) ten zawodnik może również stanowić o sile zespołu z Phoenix.
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz! Bezpośrednia tranismicja na C+ Sport od godziny 21:00. Polecam!

GL
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
San Antonio Spurs - Washington Wizards
Typ: 1 (-14.5)
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

Analiza: W ostatnim meczu Spurs musieli uznać wyższość Orlando Magic, którzy tym samym przerwali ich serię 10 zwycięstw z rzędu. Spurs na swoim parkiecie mają bilans 16-2. Wizards na wyjazdach bilans 0-13, a w osatnich 10 meczach bilans 2-8.
Wizards na wyjazdach rzucają średnio 96 punktów, a tracą aż 113! Spurs u siebie rzucają 108, a tracą 98. Wizards w swojej konferencji wschodniej zajmują ostatnie miejsce w tabeli z ogólnym bilansem 7-20. Ogólny bilans gospodarzy, to 25-4.
Podrażnieni porażką zawodnicy Spurs mają najlepszą okazję do powrotu na ścieżkę samych zwycięstw.

Info: W zespole gości nie zagrają:
Andray Blatche - 23 mecze, średnio 17 punktów i 8 zbiórek.
Yi Jianlian- 14 meczy, 7 punktów i 4 zbiórki.
JaVale McGee- 27 meczy, 9 punktów i 8 zbiórek.
John Wall - 15 meczy, 17 punktów 3 zbiórki i 9 asyst.

Po stronie gospodarzy brakować będzie:
George Hill - 24 mecze, 11 punktów 2 zbiórki i 2 asysty.
James Anderson - 6 meczy, 7 punktów.

Young, Hinrich, to za mało w meczu wyjazdowych na Spurs. Nawet mimo pozyskania Rasharda Lewisa z Orlando Magic, dla którego będzie, to pierwszy mecz w drużynie Wizards.

GL

//Na noc ciekawie wyglądają jeszcze mecze:

Denver Nuggets - Philadelphia 76ers ; 1 @ 1.59

Detroit Pistons - Chicago Bulls ; 2 @ 1.57

W obu po prostu wysocy zawodnicy robią różnicę, którą jeżeli odpowiednio wykorzystają, to wygrają swoje mecze.

Denver u siebie bez Melo.
Billups = ?
Stąd pewnie spadki na gości.
Jednak powrót Martina i Andersena w połączeniu z Nene, pod koszem 76ers mogą mieć ogromny problem, dlatego Denver powinno wygrać bez Melo. Liczę, że Billups zagra.
 
N 196

nicks

Użytkownik
chyba nie widziales co wielcy Denver graja jezeli nie sa wykreowani przez malych Nugets
a z kreacją to tam ostatnio cieżko ????
Ja ide w kierunku Phili + 6.5
LA Clipers - PHX Suns
typ PHX Suns -5.5 @ 3.00
badz bezpieczniej typ 1 kurs 2.00

wiele przemyslen odnosnie tego spotkania,rano wstałem z myślą grania Clipów, na sedesie myslałem o PHX, przy obiedzie o Clipach, a teraz o Phx, czemu ? sami wiecie jaki to mecz !!! tez tak myslałem, ale jestem juz pewny, jak on przebiegnie.
Dzisiaj Clippersi bedą mieli problem z bronieniem szybkiej gry Phenix, w ogóle bedą sie źłe ustawiac, niby strefa niby kazdy swego, szybka gra Phenix, bedzie powodowała łatwe ich punkty, proste penetracje pod kosz, rzuty z wolnych pozycji, prostota gry Stevego Nasha, wbic sie tam gdzie powinno.
Podstawa dzis to zla obrona La powtarzam B.Davis jest i bedzie bardzo wyekspoatowany, Gordon przeciwko sobie Dudleya, nie widze tu zastopowania tej pozycji.
Ponadto liczę na Lopeza, to wystarczy na srodkowego Clipow, B. Grifin ??? zawodnik nr 1 Clipow, ten aspekt pozwolił mi grac tak zdecydowanie na Suns, co on ma wygrac mecz w obronie i w ofensywie !!! na tak grającą piłką ekipe Phoenix , nie da rady !!!! sądze ze skupi sie i zużyje energie na ofensywie i to jest najwazniejszy argument, niski skrzydlowy Clipów bedzie dobrze przypinowany (zapomnialem name, nieistotne) rezerwa La maly wklad w mecz i to oni beda ciagnąc do konca te przegrane zawody.
PO stronie Suns, Lopez zrobi swoje, licze na Marcina Gortata, na to ze zrozumie i pokaze ze jako zadaniowiec bedzie pełnił ważna role w zespole, na jego obrone, dobre bieganie zbiórki, Skrzydłowi Hill, Fry, dobrze beda dysponowani ze statycznych pozycji,do których bedzie ich kreował Nash/Dragic, Licze na Childresa ze na tle Clipersow pokze sie jak nalezy, dobra agresywna gra trumnie, Pietrus, Dudley, chociazby takich &quot;kolesi&quot; brakuje w Clipach nie są to wielcy gracze ale La i tego nie mają.
słaba obrona,zła organizacja gry w La dzisiejszej nocy, a za to szybka,kontrolowana gra Suns,dobre stopowanie przeciwnika, kreowanie partnerów do penetracji i rzutów,3-point,kontra
(Abyśmy sie rozumieli, Suns pokaze sie tak na tle Clipow, dzisiaj !!! ???? )
przyczyniły sie , że dzisiaj gram ze spokojem na Suns
PHX Suns -5.5 @ 3.00
transmisja Canal+hd, Canal + 21 00
(ja tam bede)
polecam jeszcze:
New Orleans - 5.5 kurs 2.1 bądz win Orleanu po 1.52
i Philadelphię +8.5 po 1.4
może pózniej to oświecę
dla tych co zagrali Phoenix (żadnej kontroli od stanu po 85 ) nie chodzi mi jaki wynik lecz to co grali, nie przygotowane akcje przez Gortata, akcje 5 sekundowa, bez żadnego podania, miala być kreacja pozycji, tj wejście po zasłonie, oddanie piłki na czystą pozycję. W akcji miało brać minimum 3 Panów, tak nie było.
po porażce czas na zwycięstwa
dla tych co wtopili na tym polecam na odegranie się
N Orlean - 5.5 kurs 2.1 jest to bet dnia który wejdzie na miekkich nogach, lecz mi sie zachcialo analizy pod tv ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Detroit - Chicago 1 2,7
Jak dla mnie dziś zdecydowane value na Detroit
Buls małe świąteczne wyjazdowe tourne podczas którego prezentują się mizernie. Rose katastrofalna skuteczność, cały zespół słabiutko za 3. Detroit ma wyrównany zespół i powinna być widoczna świeżość po stronie gospodarzy. Na uwagę zasługuje ostatni mecz Mcgrady&#39;ego, 17 pkt i po 7 zbiórek oraz asyst podczas 24 minut.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Cavaliers 1,73 Bwin ⛔
Wolves w ostatnim spotkaniu o mały włos nie wygrali u siebie z Jazz. Tylko, czy w Cleveland będzie łatwiej? Może i tak, jednak rywal gra u siebie i moim zdaniem to Cavs powinni powiększyć swój mizerny dorobek o wygraną. Wraca Darko Milicic w zespole gości, pozytyw z tego taki, że nie trzeba będzie oglądać w piątce Kosty Koufosa. Zespół jest niestety zupełnie uzależniony od B-Easy i Love. Luke Ridnour i Wesley Johnson, ostatnio także powracający Webster, starają się coś dodawać, ale nawet jeżeli to zrobią, a Love i Beasley nie zawodzą, to... i tak nie starcza to do odnoszenia zwycięstw. Z Jazz niby zdecydowała ostatnia kwarta, wygrana przez Utah 17 punktami, przed nią to Wolves prowadzili z bardzo mocnymi Jazz różnicą aż 12 punktów, ale było w tym sporo przypadku. Nawet jeżeli spełnione zostały warunki z Love, Beasleyem i pozostałymi, które wypisałem, a do tego zespół trafił 10 z 20 trójek, podczas, gdy rywal trafił z downtown tylko 1 z 10 rzutów, do tego oddał z gry o 12 rzutów więcej niż rywal, to i tak przegrał. To co się dzieje w zespole z Minnesoty po odejściu Garnetta ciągle jest źle zorganizowane. Jest Beasley, wyrósł Love ale nawet z nimi nie jest lepiej, choć pewnie milej dla oka. Wydawało mi się, że jeżeli rozwijać się będzie Flynn i będzie się na niego stawiać, to razem z tymi dwoma mogą coś zdziałać, Flynn jednak gra dużo mniej, niż w debiutanckim sezonie. Cavs takie spotkania, jak to, mogą wygrywać. Świetnie pokazuje się Daniel Gibson, rolę lidera powoli zaczyna spełniać Jamison. Również Mo Williams się wyróżnia, choć mógł być z niego dużo lepszy gracz. Jest zadaniowiec od tablic Varejao, kilku graczy, którzy szczególnie u siebie mogą punktować, jak Sessions, Moon, Parker, nawet Hickson, którego rola miała być dużo większa. Dla mnie atut własnej hali tutaj zrobi swoje, a Cavs może nie są mocniejsi od Wolves, ale mają u siebie znacznie więcej elementów, które pozwolą im budować przewagę, by wygrać.

Edit by Jacques ///
Ale Gibson dziś nie zagra.
///

Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Nuggets 1,51 Bwin ⛔
Nuggets -4 1,91 Bwin ⛔
Jako pewniaka o niskim kursie może i bałbym się to zagrać, ale tutaj jeden z tych mocnych zespołów w NBA spotyka się z jednym ze słabszych i w dodatku gra u siebie, a kurs wyśmienity. Bez Carmelo Anthony&#39;ego, ale z innymi atutami. W formie wrócił Chauncey Billups, szybciej niż się spodziewano kontuzję wyleczył Kenyon Martin, którego rola będzie się zwiększać. Jest Afflalo, jest JR Smith, obaj potrafią zdobywać punkty. No i Nene, na którego 76ers mogą nie mieć odpowiedzi, bo Spencer Hawes powinien zostać przez niego wręcz pożarty. Nuggets grają b2b, trochę pomęczyli się z nimi u siebie Thunder, ale po świetnej 1 kwarcie Nuggets nie dali rady utrzymać przewagi. Niemniej jednak w tym zespole jest coś, czego nie ma w wielu innych, z ławki wchodzą Harrington i Lawson, a zwykle przecież także Smith, wszyscy trzej mogą wygrać mecz w ataku dla swojego zespołu. Także Birdman z ławki nie powoduje osłabienia, a wręcz przeciwnie, jest twardzielem i wnosi niesamowitą energię, także przy nim Hawes wyglądać będzie po prostu jak mięczak. Po powrocie Kenyona wiele wróciło do normy i Shelden Williams zamiast być starterem, nie łapie się w rotacji. Zresztą, nie łapałby się w niej w prawie każdym zespole ligi. Chauncey w Oklahomie 30 punktów, teraz więc nie należy spodziewać się rewelacji. Ciekawe, jak zniosą grę b2b, ale wracają do siebie, więc tutaj widzę jednak nadzieję na to, że granie dzień po dniu nie będzie działać bardzo negatywnie. Sixers ostatnio są jacyś lepsi, jedynie kompromitacja w Chicago była spotkaniem, które im nie wyszło. Trzeba liczyć na duet Holiday-Lou Williams, także na powrót do formy Iguodali, co jednak nie następuje. Meeks już nie trafia tak rewelacyjnie, jak kilka tygodni temu, za dużo spoczywa na barkach Branda. U rywali po koszem są Kenyon, Andersen, Nene, na PF będzie grać też Harrington, trochę za mało, Sixers liczą więc na Battie, który ostatnio zagrał skutecznie, do tego miał 4 bloki. Na pewno nie będzie jednak liderem zespołu, ani nawet rezerwy, jeśli dwóch PG oraz Thaddeus Young nie będą zabójczo skuteczni, a Iguodala nie zagra wreszcie dobrego meczu, to 76ers nie mają czego szukać w Denver, no chyba że rywale nie wytrzymają fizycznie, ale z Sixers z kolei wytrzymać nie będzie tak trudno.

No cóż, moje ekipy zmiotły swoich rywali... ale tylko w pierwszych kwartach. Przez ostatnie 2 dni w sumie przegrywam wszystko, co postawię, bez względu na kurs. Z irytacji, choć nigdy tego nie robiłem, postawiłem nawet typy wybitnych moim zdaniem speców z forum w swoich dziedzinach (nie rzucam nazwiskami, ale tym osobom także po postawieniu przeze mnie, skończyła się dobra passa) i także w plecy. Fatum, czy dziwne wyniki, spowodowane hmm.. świętami?
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja tylko krótko moje jedno przemyślenie na temat spotkania w Detroit. Na parkiecie Pistons zagra ekipa Chicago, która w ostatnich meczach naprawdę bardzo dobrze prezentuje się w defensywie, biorąc pod uwagę liczbę traconych punktów. Nie do końca przekłada się to na bilans, głównie dlatego, że zawodzi ofensywa. Rose co prawda rzuca sporo, ale na słabej skuteczności, podobnie Boozer, ale potrzebne jest wsparcie od innych. Na dodatek Pistons to od kilku sezonów bardziej defensywna ekipa - mało rzucają i mało tracą. Linia myślę wystawiona na sporym poziomie i lekko ją zmodyfikowałem na 191.0 (under) po kursie 1.833 w Sportingbet.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Orlando
Magic (-6.0)
Typ: 2
Kurs: 1,91
Buk: Betsafe
Analiza:
Dziś w nocy o 1:00 rozpocznie się mecz pomiędzy New Jersey a Orlando. Moim zdaniem buki wystawiając takie kursy trochę przesadziły, bo kurs 1,37 na zwycięstwo Orlando jest moim zdaniem bardzo dobry. Ja jednak skuszę się na zagranie handicapu. Chyba nikt nie ma wątpliwości że Magicy wrócili na właściwy tor po przekonujących zwycięstwach z Bostonem i San Antonio, a o serii przegranych meczów przed tymi dwoma wygranymi można zapomnieć bo to jest inna drużyna, właściwie wcześniej to nie była drużyna, bo wyglądali jakby grali ze sobą pierwszy raz i mówie tu o zespole przed wymianą. I jeśli już wspomniałem o nowej trójce to myśle że śmiało można powiedzieć że wkomponowali się w grę Orlando i zgrali się z nowymi kolegami. Orlando przegrywało dlatego że jest to zespół który opierał się na indywidualnościach, głównie na Howardzie a ten był bez formy i kończyło się to jak się kończyło, a w ostatnich dwóch meczach wreszcie było widać zespół. Jeśli chodzi o Nets to wiadomo że jest to średniak NBA, ale w tym sezonie gra poniżej oczekiwań bo na 6 ostatnich meczy wygrali 3 i nie oszukujmy się, nie były to zespoły z wyższej półki.

Ostatnie 6 meczy:
23/12/2010 NBA New Orleans vs. New Jersey L - 105:91
22/12/2010 NBA Memphis vs. New Jersey W - 94:101
19/12/2010 NBA New Jersey vs. Atlanta W - 89:82
18/12/2010 NBA Toronto vs. New Jersey L - 98:92
17/12/2010 NBA New Jersey vs. Washington W - 97:89
15/12/2010 NBA New Jersey vs. Philadelphiaw76ers L - 77:82

3 wygrane, 3 przegrane, ale tak naprawdę ostatni mecz z Nowym Orleanem pokazał siłe a raczej bezsilność i przeciętność Netsów.

25/12/2010 NBA Orlando vs. Boston W - 86:78
24/12/2010 NBA Orlando vs. San Antonio W - 123:101
22/12/2010 NBA Orlando vs. Dallas L - 99:105
21/12/2010 NBA Atlanta vs. Orlando L - 91:81
19/12/2010 NBA Orlando vs. Philadelphia
76ers L - 89:97
15/12/2010 NBA Denver vs. Orlando L - 111:94

2 wygrane, 4 przegrane ale jak już wspomniałem nie warto patrzeć na te porażki bo od dwóch spotkań jest to inny zespół.

Mecze pomiędzy tymi drużynami w 2010 roku:

14/11/2010 NBA New Jersey vs. Orlando 90:91
06/11/2010 NBA Orlando vs. New Jersey 105:90
06/03/2010 NBA New Jersey vs. Orlando 87:97

Jeśli chodzi o skład Orlando, nie ma żadnych osłabień, i naprawdę polecam zagrać ten typ bo są duże szanse na to że siądzie.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Golden State Warriors - Philadelphia 76ers @ 1 @ 1.58

Po czarnej niedzieli czas na piękny poniedziałek/wtorek, bo w nocy oczywiście znowu gra NBA. Zaczynamy od meczu w Oakland, gdzie Goldeny będą walczyć z 76ers. Warriors to zespół o olbrzymim potencjale, który posiada w składzie dwóch rewelacyjnych zawodników - Stephena Curryego i Monte Ellisa. Warriors to obok Bulls i Hornets mój ulubiony zespół w lidze, a po odejściu Dona zaczęli nawet przyzwoicie bronić. Jest to też na pewno zasługa dodania do składu Davida Lee, który robi statystyki prawie na poziomie double-double. Wojownicy mają bilans 11-18, ale w ostatnich starciach spisują się bardzo dobrze, u siebie mają bilans 7-6. Goście mają 12-18, ale na wyjeździe 4-12. Pod znakiem zapytania stoją występy Biedrinsa i Gadzuricia, a prawdopodobnie nie będzie grał Brandan Wright. Według CBS niepewna jest też gra Monty Ellisa, ale na innych stronach nic o tym nie pisze, więc lider GSW pewnie zagra. Goldeny pokonały ostatnio Kings i Blazers, a jeśli chcą poprawić swój bilans to muszą wygrywać kolejne mecze, moim zdaniem mogą powalczyć nawet o dodatni bilans jeśli kontuzje będą ich omijać. Genialny sezon ma Monta, Curry robi swoje, a Lee potrafi zrobić 15-10. Do tego zaskakująco dobrze spisuje się Dorrell Wright i Reggie Williams. Moim zdaniem tercet Curry-Ellis-Lee wystarczy na Philadelphie, która jakimś znakomitym zespołem nie jest.

Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks @ 2 @ 2.12

Lubię takie promocje od bukmacherów ;). Bucks wygrali dwa ostatnie mecze, ale to dalej mocno średni zespół, sezon zaczęli fatalnie i przez to mają bilans 12-16, u siebie są 7-6. Hawks to lepszy zespół, 19-13, a na wyjeździe 8-8. Moim zdaniem po dzisiejszym meczu będą na plus na wyjazdach. Dla Atlanty do b2b, a wczoraj przegrali z Hornets w Nowym Orleanie, ale grali całkiem nieźle. W końcówce CP3 był jednak wielki i Jastrzębie przegrały. To jeszcze zwiększa ich szanse na wygraną z Bucks, bo Johnson, Smith i Horford będą chcieli poprawić nastrój sobie i kibicom z Atlanty. Drużyna z Milwaukee ciągle bez Jenningsa, Goodena i Delfino, a pod znakiem zapytania stoi występ Coreya Maggette. Hawks bez osłabień, w pełnym składzie powinni wygrać. Taki kurs to promocja, bo Bucks pokonali ostatnio fatalnych Kings i Lakersów, ale mistrzowie NBA myśleli już o starciu z Heat no i oni zawsze w tym momencie sezonu spisują się gorzej.

Utah Jazz - Portland Trailblazers @ 1 @ 1.25

Całkiem przyzwoity kurs na Jazz, idealny na dokładkę do Hawks oraz Warriors. Portland to zespół ciągle mający problemy z kontuzjami, będą grali bez Przybilly oraz Roya, nawet powrót Cambyego nie powinien nic zmienić. Jazzmani ostatnio w wysokiej formie, wyśmienicie gra ich lider, Deron Williams, a na wyjazdach są 11-5. Dzisiaj do gry może wróci Okur, a rozpędzony zespół z Salt Lake City powinien pokonać u siebie przeciętne w tym sezonie Portland.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom