>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mój typ na dziś to zdecydowanie Atlanta po ciekawym kursie.
W zespole Orlando zrobiło się niezłe zamieszanie i będzie to widać od pierwszych minut jeśli 2-3 zawodników wyjdzie w pierwszej 5-tce. Do tego nie sądzę, aby od razu grali po 35 min.
Dodatkowy czynnik to mobilizacja gospodarzy, w końcu to Orlando odprawiło ich ostatnio w PO zwyciężając dwukrotnie właśnie w Atlancie.
Na minus dla gospodarzy ich postawa z mocniejszymi drużynami, wszystko w pałe.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
do cholery..to nie jest czat!!
Nicks..to, że do tej pory Twoje bzdury w tym dziale były tolerowane wcale nie oznacza, że tak będzie stale. Mam dość czytania bzdur o Mike&#39;u Millerze w Portland i innych podobnych syfów. Każda twoja bełkotanaliza będzie od tej pory usuwana.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
nie chodzi mi o typy kazdy moze miec swoj scenariusz, lecz ty podajesz bledne wrecz zle argumenty które defakto nie sa argumenatmi do podanych przez ciebie typow,
to wyglada N Orlean slaba skutecznosc na obreczach na obcych halach(no dobra to nie znaczy ze maja przegrac ten wyjaz czy wszystkie inne)moze wkoncu ja poprawia i zamiata z kortu takich rywali jak niewyrazna bez charakteru Indiana. Podanie zawodnika, Mysle ze grenger i poprowadzi,co to ma znaczyc, a moze West Ariza Poul Okafor poprowadza do zwyciestwa N Orleans, jedno jest pewne Granger moze poprowadzic Indiane przez korytarz na Hale
Ostatnio to rezerw Bostonu nie umial ograc, a N Orlean jest wsciekly za slabą skutecznosc z detroit i dzis czas na poprawe bo zawsze nie beda na zero po dobrym poczatku sezonu graja w kratke wiec dzis kolejna spotkanie in plus

nie wiem kolego traktujesz to jako totolotka bo niewierze w twoje argumenty bo one nie sa zadnymi argumenatmim bez urazy napisalem ci jak to wyglada nie chcac w zaden sposob ci zaszkodzic lecz tylko prostujac te twoje argumenty bo nie daj boze ktos z je wezmie do siebie wiec go ostzregam
Fakt, że nie znasz podstawowych zasad ortografii i piszesz analizę jednym zdaniem na 1/2 A4 nie używając ani jednej kropki nie upoważnia Cię do pisania totalnych bzdur mistrzu. Nie chce mi się nawet tego komentować. Do kasacji all tego typu wypowiedzi.
A propo &quot; Mike Milera(ktory jest profesorem )na boisku on rozda zwyciestwo w tym spotkaniu &quot; - poprawiłeś mi humor kolego , dawno się tak nie uśmiałem ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Gościu &quot;wes&quot; się nie ośmieszaj, najpierw naucz się pisać a potem możesz wchodzić w polemikę z innymi. Generalnie Twoje posty to trzeba przeczytać kilka razy żeby załapać o co chodzi. No i wartości merytorycznej też w nich nie widzę.
Jeśli chodzi o dzisiejsze typy to zgadzam się z tym co napisał wcześniej Cristiano. Kurs na Dallas jest zdecydowanie przeszacowany, powinien być w granicach 2,40 a nie 3,50. Mavericks to chyba najlepszy zespół w NBA jeśli chodzi o kontrolowanie gry i narzucenie swojego stylu ekipie przeciwnej. Zazwyczaj spokojnie grają trzy kwarty, a w ostatniej piła do Dirka i on już wie co z nią zrobić. Pokazał to już nieraz w tym sezonie. Goście będą mieli ogromną przewagę pod koszem i na jedynce. Z pewnością będą chcieli ją wykorzystać. Pierwsze potkanie tych drużyn w tym sezonie pokazało, że Miami nadal nie umie grać z przybyszami z Teksasu. Wiadomo, że Żary to przede wszystkim wielka trójka. Z pewnością każdy z nich rzuci po kilkanaście punktów, jeśli jednak nie otrzymają należytej pomocy od Jonesa, Chalmersa czy Arroyo to będzie cienko. Zdecydowanie równiejszym składem dysponuje Dallas i to powinno być dzisiaj widoczne. Dodatnie handi na gości uważam za świetną inwestycję.
Miami - Dallas (+7.0) 2 1,92 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz



Typ:2
Kurs:1.34

Jak co tydzień podobnie i w tym nie mogło zabraknąć czegoś z najmocniejszej ligi świata w koszykówce czyli NBA. Tym razem wybrałem mecz pomiędzy Cleveland Cavaliers a Utah Jazz. Jak widać po kursie wystawionym przez bukmacherów faworytem tego spotkania są goście, którzy w tym sezonie grają naprawdę dobrze czego rezultatem jest wysokie 4 miejsce w konferencji zachodniej i naprawdę dobry bilans spotkań na 28 wygrali aż 19 a przegrali zaledwie 9 razy. Ich rywalą niestety nie wiedzie się tak dobrze czego skutkiem jest odległa 13 pozycja w konferencji wschodniej i bardzo słabiutki bilans spotkań na 27 rozegranych zaledwie 8 razy odnosili zwycięstwo a aż 19 razy przegrali. Jak widać obydwie ekipy w tabeli dzieli naprawdę dużo myślę, że będzie to widoczne również na parkiecie w dodatku goście spisują się ostatnio dość dobrze na ostatnie 11 spotkań wygrali 7 meczy może nie jest to powalający bilans ale w porównaniu do dyspozycji ich dzisiejszych rywali, którzy w tej samej liczbie meczy zwyciężyli zaledwie raz i to po dogrywce prezentują się znakomicie. Myślę, że ten pojedynek zakończy się zdecydowanym zwycięstwem faworytów.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

CHARLOTTE BOBCATS WASHINGTON WIZARDS

TYP: Wizards -3,5
Kurs: 1,88✅
Pinnacle

Tips to win:

- Wizards zagrali świetny jak na nich mecz z Miami przegrywając zaledwie jednym punktem i to zdecydowanie niezasłużenie.
- Znakomita gra w ostatnim spotkaniu Younga, który rzucił 30 punktów oraz Blatche 20 pts i 12 rebounds.
- Bobcats przegrali 8 kolejnych spotkań na wyjeździe, dziś trafiają na Wizards, którzy zdaje się wychodzą pomału z dołka i na własnym terenie nie pozwolą na łatwe punktowanie przyjezdnym.
- Dziś prawdopodobnie zadebiutuje pozyskany z OM R.Lewis.
- Liczę na grę na poziomie meczu z Miami, która pozwoli na spokojne pokrycie handi -3,5​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie w ostatnich dniach kasujemy rekordową ilość postów. Nie wiem chcecie otrzymywać ostrzeżenia ? (edit widzę że dwóm userom już się dostało) Bo mimo naszych działań wciąż jest to samo. Nie wiem Święta tak na Was działają czy co ?
Przypomnę więc, że :
4. Jeżeli komentujesz i wyrażasz swoje opinie odnośnie swoich typów a także tych podanych przez innych użytkowników, poprzyj je konkretnymi argumentami. Komentarze typy: &quot;Nie wiem czemu ale myślę że ... wygra&quot;, &quot;Co myślicie dziś o Dallas? Wygrają?- takie posty będą usuwane. Tak samo jedno zdaniowe uzasadnienia czy tzw. &quot;suche typy&quot; będą usuwane.
Typ na Wizards wydawał się O.K bo w Bobcats wciąż nieznany jest status dwójki liderów S.Jacksona i G.Wallace&#39;a ale :
- Dziś prawdopodobnie zadebiutuje pozyskany z OM R.Lewis.
No niestety przed chwilą przeczytałem że raczej tak się nie stanie. http://twitter.com/Truth_About_It. A to zmienia postać rzeczy. Choć i tak bym Wizards nie przekreślał. Mimo wszystko wyglądają lepiej niż w czasie gdy odbył się ostatni mecz h2h (wygrali Bobcats)
Edit
http://twitter.com/bobcats - Jackson zagra, Wallace nie. Wizards jednak bez Lewisa na 100 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
botshek 360

botshek

Użytkownik
No niestety przed chwilą przeczytałem że raczej tak się nie stanie. http://twitter.com/Truth_About_It. A to zmienia postać rzeczy. Choć i tak bym Wizards nie przekreślał. Mimo wszystko wyglądają lepiej niż w czasie gdy odbył się ostatni mecz h2h (wygrali Bobcats)
... no w sumie szkoda, wczesniej dochodziły do mnie inne informacje i liczyłem, że będzie chciał sie wykazać dziś, ale to znacznie nie ujmuje Wizards, licze na ich grę taką jak z Miami i problemów z handi - nie będzie. Young jest w ciekawej dyspozycji, wydaje mi się, że jego gra z Miami nie była przypadkiem i pociągnie dziś kolegów do wygranej z Bobcats. Moim zdaniem kurs warty gry.

Jacques : /// Info sprzed chwili, Lewis nie zagra ale w Bobcats zabraknie Wallace&#39;a.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
... no w sumie szkoda, wczesniej dochodziły do mnie inne informacje i liczyłem, że będzie chciał sie wykazać dziś, ale to znacznie nie ujmuje Wizards, licze na ich grę taką jak z Miami i problemów z handi - nie będzie. Young jest w ciekawej dyspozycji, wydaje mi się, że jego gra z Miami nie była przypadkiem i pociągnie dziś kolegów do wygranej z Bobcats. Moim zdaniem kurs warty gry.

Jacques : /// Info sprzed chwili, Lewis nie zagra ale w Bobcats zabraknie Wallace&#39;a.
Lepiej odpuscic ten mecz bo gdyby Wallace grał to bym bez żadnych oporów grał Wizzards a tak jednak odpuszczę..
Polecam overek 214.5 w meczu Rockets i nie tylko ja gram ten meczyk ;) ew.do dubla można dorzucić Clippers chociaż aż taki pewien to ich nie jestem ???? singielek to singielek ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Przy tych osłabieniach Wizards oraz Bobcats, dla mnie, to mecz no bet.
Już bardziej bym się skłaniał do gry na Orlando i - Miami niż wybierać z meczu Clippers, Portland, czy Wizards. W dwóch ostatnich meczach spore osłabienia i te mecze, to typowa loteria. Mimo wszystko wierzę w Bobcats, choć rozsądek mówi co innego..
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wyjaśnijcie mi proszę dlaczego na Dallas ( które pokonało &quot;WIELKIE&quot; Miami ) jest kurs 2.30 grając z Orlando, które dostało teraz z Atlantą, a którego nowe nabytki to jednym słowem kicha. Gdzie jest haczyk?
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Hmm też mnie ciekawi kurs na Dallas, chociaż jakby dokładniej się przyjrzeć to Orlando gra taką kichę, że gorzej być nie może. Wczorajszy mecz pokazał szczyt nieskuteczności Magików a Atlanta ? no cóż także nie zagrała najlepiej ale to wystarczyło aby pokonać Orlando. Miami vs Dallas nie oglądałem więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć ale każdy chyba widzi, że Dallas jak narazie radzi sobie nadzwyczaj dobrze i obecnie jest w stanie pokonać każdego. Kurs trochę przesadzony ja bym dał po 1.8. Jeżeli już miałbym wybierać kto ma ten mecz wygrać to dałbym 2 za lekką kasę. Ogólnie to straciłem sympatię do Orlando to nie ten sam zespół co 2 sezony temu, do tego dochodzą jak na mój gust głupie transfery mające na celu jedynie zostawić przy sobie Howarda. Zatrudnianie dziadków to nie jest najlepsze strategia. Tyle z mojej strony. Ostatnio NBA wchodzi nadzwyczaj ładnie więc postaram się od czasu do czasu coś napisać.
 
1 0

1910oli10

Użytkownik
zastanawia mnie czy Lakersi pokryją dziś -7,5 pkt handicapu spokojnie, teoretycznie powinni, Milwaukee bez Jenningsa, Maggette i nadal Delfino, ale wiadomo jakie niespodzianki zdarzają się w NBA. Co sądzicie?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Memphis Grizzlies - New Jersey Nets 94:101 ⛔
Typ: regulaminowy czas gry: 1
Kurs: 1.42

Betgun

Od niedawna śledzę rozgrywki za oceanem. Dzisiaj o 2:05 rozpocznie się spotkanie Memphis vs Nets. W Western Conference Memphis 11 pozycja, natomiast New Jersey Nets 13 pozycja w Eastern Conference. Nets po fatalnej serii 8 spotkań bez zwycięstwa ostatnio nieco ruszyła do boju. Lecz nadal wszystko nie funkcjonuje tak jak powinno. Wygrana z Czarodziejami nieco podniosła ich morale, potem porażka z Toronto Raptors i ostatnio wygrana z Atlanta. Do stabilizacji jak widać jeszcze dość daleko. Memphis Grizzlies natomiast po serii 4 wygranych złapali małą zadyszkę i dwa ostatnie pojedynki zakończyły się ich porażką. O ile porażka z świetnie grającym San Antonio raczej nikogo nie dziwi, to mecz z Houston był do wygrania. Puki co Memphis Grizzlies postawiło wysokie warunki San Antonio Spurs, po pierwszej kwarcie prowadzili nawet trzema punktami. Jednak w dogrywce nie dali rady. Ja stawiam na przełamanie po dwóch porażkach ekipy Grizzlies i wygraną. Drużyna Nets wydaje się do ogrania. Bilans wyjazdowych meczy (2/12). Jak widać nie dają za wiele radości sowim kibicom poza własną halą. Z racji że od niedawna śledzę nieco bliżej te rozgrywki, ze stawka raczej nie szaleć. A typ po tym kursie najlepiej do jakiegoś dubla.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Orlando - Dallas
Mavs tak jak od początku sezonu grają bardzo mądrze i równo. O ich taktyce na mecze z dobrymi zespołami wspomniał wczoraj też Kudłaty (grają równo przez 3q kontrolując mecz, po czym w q4 odjazd i win) - wczoraj też to zaskutkowało. Kto ogląda ostatnie mecze Magików ten wie, że grają wielką kaszanę. Wczoraj było jeszcze gorzej... Totalny chaos, ich gra wyglądała tak jak by spotkała się grupa chłopaków na podwórku i sobie przyszła pograć. Wiadomo, że wynika to z tego, że grali z nowymi zawodnikami więc jedyną zagrywkę jaką mieli ustaloną to było podanie do DH i czekanie na rozwój sytuacji... Dzisiaj Mavs powinni zdominować Orlando, na które pewnie się zmobilizują, bo to w końcu ORL MAGIC.
Typ: Dallas +3 (1.90)✅✅✅

Bobcats - OKC
Oklahoma ma przewagę na każdej pozycji. Wprawdzie Bobki grają lepiej u siebie ale żeby pokonać mocne OKC brak im jakichkolwiek atutów (poza własnym parkietem oczywiście, jednak to dzisiaj za mało).
Typ: OKC (1.35)✅✅✅

Mem - Nets
O słabych Nets piszę w każdej analizie więc nie będę się powtarzał. Mem natomiast u siebie bardzo mocne, potrafi walczyć i wygrywać z dużo lepszymi zespołami.
Typ: Mem (1.38)⛔⛔⛔
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
No cóż nie będę się szczególnie wyróżniał i na dzisiejszą nockę daje 2 meczyki:
Orlando vs Dallas✅
Typ: 2
Kurs: 2.25

Wszystko wyżej zostało napisane, ja jeszcze tylko raz powtórzę, że gra Orlando stoi obecnie na bardzo słabym poziomie. Myślę, że atmosfera w zespole po transferach wcale się nie poprawiła i o zwycięstwo z rozpędzonymi Mavs będzie bardzo trudno. Mecz wydaje się być dużą niewiadomą ale po wczorajszym meczu Orlando, który oglądałem nie spodziewam się większych rewelacji. Na pewno Magic poprawią skuteczność, bo ta wczoraj była po prostu masakryczna ale czy to wystarczy na Dallas ?? nie sądzę.
Memphis vs Nets⛔ fail of the night obok Lakersów
Typ: 1
Kurs: 1.36

Tutaj faworyt jest tylko jeden i każdy inny wynik będzie niespodzianką. Memphis grają może nie rewelacyjnie ale żeby pokonać Nets powinno spokojnie wystarczyć. Memphis u siebie grają całkiem nieźle patrząc na staty, Nets mają natomiast 2-12. Do tego dochodzą dwie ostatnie wtopy Memphis najwyższy czas na rehabilitację, chociaż wtopa z SAS po dogrywce jest jakby wygraną. Handi także bardzo możliwy.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
zastanawia mnie czy Lakersi pokryją dziś -7,5 pkt handicapu spokojnie, teoretycznie powinni, Milwaukee bez Jenningsa, Maggette i nadal Delfino, ale wiadomo jakie niespodzianki zdarzają się w NBA. Co sądzicie?
powinni = duże prawdopodobieństwo, aczkolwiek drużyny, które grały wyjazdy,
a wracają na własne śmieci ( w pierwszym meczu ) mają tendencję do częstego
nie pokrywania handicapów, ale jak sam napisałeś, Ty go troszkę obniżyłeś.
Lakers mogą już być przy meczu z Miami, to ich kolejny przeciwnik, zagrają z nimi
25tego. Zapewne trener zagra dużą rotacją i to od drugiego garnituru będzie
zależał dzisiejszy handicap, ja uważam, że te 8 pkt pokryją.

pozdr,
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Tak się składa, że oglądałem wczoraj obydwa mecze na zmianę. Tzn mecz Atlanta - Orlando. Oraz Miami - Dallas. I nie mam pojęcia skąd się wzięły te kursy... Ja bym wystawił podobne tylko, że w drugą stronę...
Dallas gra niesamowicie. Nie mają słabych ogniw w drużynie. Szeroka i wyrównana kadra to główny klucz do sukcesu tej drużyny. Są moim zdaniem obecnie nr 1 w NBA. 15 wygranych w 16 meczach ostatnich....
A Orlando? Grają fatalnie. Wczoraj na nich postawiłem, bo liczyłem na nowych graczy i chęć przełamania fatalnej passy. Jednak zawiodłem się bardzo. Nikt z nowych zawodników nie mógł się odnaleźć w drużynie. Fatalna gra w obronie. Tragiczna skuteczność. Tego aż się nie chciało oglądać... Brak pomysłu na grę, brak motywacji, brak zaangażowania... Nie wiem co się dzieje z tą drużyną... 7 przegranych w 8 meczach...
Myślę, że może być nawet pogrom ze strony Dallas.... Gram na Dallas za grubą stawkę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nielat

Użytkownik
Spotkanie: LA Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: 1-sza połowa handicap -6 LA Lakers
Kurs: 1.93
Bukmacher: Betsson
Aby mieć od czego zacząć analizę wziąłem pod lupę Grudzień w wykonaniu Lakers. Oto krótki łyk statystyki:
(Data) Gość - Gospodarz
(19.12) LAL - TOR 120 - 110 +8 Half dla LAL
(17.12) LAL - PHI 93 - 81 +5 Half dla LAL
(15.12) LAL - IND 109 - 94 +22 Half dla LAL
(14.12) LAL - WAS 103 - 89 +11 Half dla LAL
(12.12) LAL - NJN 99 - 92 +10 Half dla LAL
(10.12) LAL - CHI 84 -88 -4 Half dla LAL
(8.12) LAL - LAC 87 - 86 -2 Half dla LAL
(7.12) WAS - LAL 108 -115 +13 Half dla LAL
(3.12) SAC - LAL 80 -113 +17 Half dla LAL
(1.12) LAL - HOU 99 - 109 +3 Half dla LAL
Jak wiadomo LAL zakończyli właśnie swoją siedmio meczową serię wyjazdową - 6 zwycięstw i 1 porażka. Ich domowy bilans wynosi 10-2 i dziś będą chcieli uczcić to, iż wrócili z tarczą. Może miałem pecha gdyż oglądałem ich 2 wyjazdowe mecze z PHI i NJN, resztę wyjazdowych meczy śledziłem jako tako. Te 2 oglądane meczy mimo wygranej były totalną klapą, nie chciałem wierzyć, że tak lipnie grają LAL. Jak widać nie ważne jak grali, trzeba im to przyznać - są mocni, solidni, konsekwentni itp. Zarówno w meczu z PHI i NJN do połowy wygrywali, a wychodząc na 4th Q - przegrywali. Ale to co pokazali w końcówkach - klasyka + doświadczenie, co zaowocowało wygranymi. Tyle nerwów mnie to kosztowało i żałowałem wtedy, iż nie postawiłem na ten mecz handi do połowy - teraz stawiam. Owszem zgodzę się z tym, iż granie handi na Half nie jest dobrym rozwiązaniem co handi na cały mecz, ale linia wystawiona przez buki jest śmieszna, co widać w wyżej wystawionych statystykach. Do tego dochodzi brak B. Jennings, który w poprzednim meczu z LAL (16.11) był w drużynie Bucks głównym punktującym, ale w Bucks tych braków jest więcej niż tylko BJ. A na Boguta LAL też ma odpowiedź w postaci Gasola i Bynum&#39;a.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

OKLAHOMA CITY THUNDER CHARLOTTE BOBCATS

TYP: Thunder -6,5
Kurs: 1,90✅
Pinnacle

Tips to win:

- Tak się składa, że oglądałem wczoraj mecz Bobcats, stwierdzam wszem i wobec ;) że takiej padaczki dawno nie widziałem, zero pomysłu, zgrania czegokolwiek co można byłoby pochwalić. Do tego dochodzi potwierdzony brak Wallace czyli żadnej perspektywy na poprawę.
- Inaczej sytuacja wygląda w Thunder, chłopaki grają swoje, a co najważniejsze w ofensywie biją Charlotte na głowę.




DALLAS MAVERICKS ORLANDO MAGIC

TYP: Dallas +3,5
Kurs: 1,80✅
Pinnacle

Tips to win:

- tutaj nie będę się rozpisywał dużo poprzedników uzasadniło już typ na Dallas. Ruchy transferowe nie wyszły Orlando jak narazie na dobre jest wiecej chaosu i niezrozumienia niż pomysłów na przyzwoita grę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom