>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
D 7

davydenko

Użytkownik
Witam jestem nowym użytkownikiem, aczkolwiek myślę iż mam wam coś do zaoferowania ;)
Na dziś wybrałem dla was mecz:
Detroit - L.A Clippers (-6/+6) @ 2.15
Ten sezon nie układa się po myśli tłoków, jednak myślę, że ostatnia wygrana nad Atlantą coś odmieni.MYsle, ze do formy wraca Tracy McGrady (16pts.) z czego trener Detroit nie byl jeszcze do końca zadowolony! TO oznacza, ze brzemie w nich potencjał i sądzę, że dziś mecz zakończy się wysokim zwycięstwem gospodarzy po dobrym widowisku.L.A Clippers - ostatnia drużyna ligi bez zwycięstwa wyjazdowego, dzisiejszej nocy to się nie zmieni i nie podbiją hali tłoków, która jeszcze żyje zwycięstwem nad jastrzębiami. Wg. mnie kursy na to spotkanie są bardzo wysokie, w kolejnych takich spotkaniach kurs na Detroit będzie coraz niższy.
A poza tematem
houston hc1 (-4) 1.9
l.a lakers hc2 (-3) 1.7
dallas hc1 (-5) 1.7
minnesota hc2 (+11) 1.7 --&gt; +11 to dużo, a patrząc,że kolejnym rywalem minnesoty będzie Denver, a drużyny Portland solidne GSW, Godspodarze odniosą zwycięstwo, lecz nie sumą większą niż 11 pts.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
76ers - Lakers
Znowu buki przegięły z kursem na LAL sugerując się ich formą z przed powrotu Bynuma. Dzisiaj również widzę pewne zwycięstwo Lakers z przeciętną bardzo Philą, która na wyjazdach gra tragicznie a u siebie w miarę poprawnie. Jednak na graczy z LA to na dzień dzisiejszy za mało. Polecam również handi -5.5 za 1.91.
Typ: Lakers (1.43)✅✅✅

Toronto - Nets
O Nets pisałem już wczoraj. Grają dno totalne. Wczoraj dzięki przebłyskowi w 1q i słabemu początkowi Wizards zawdzięczają przełamanie złej passy. Dzisiaj ta passa rozpocznię się na nowo. Nie wiem skąd taki duży kurs na Toronto ale biorę go w ciemno. Toronto w przeciwieństwie do Nets potrafi też grać równe mecze z rywalami z wyższej półki. Wszelkie walory po stronie TOR dzisiaj.
Typ: Toronto (1.56)✅✅✅

Atlanta - Charlotte
Bobki grają dobrze u siebie ale wyjazdy idą im zdecydowanie gorzej.
Świadczy o tym także ostatni ich mecz z Mem, który przegrali -33...
Atlanta grała dobrze do czasu meczu wyjazdowego z Detroit, który kapitalnie rozegrali Pistonsi (nie można im tego zabrać). Porażka z Pistons, później ciężki wyjazd do Bostonu i wreszcie dzisiaj wracają na swój parkiet. Mają doskonałą okazję do rehabilitacji ogrywając dzisiaj Bobki.
Typ: Atlanta (1.35)✅✅✅

Detroit - Clippers
Detroit w ostatnim meczu pokazało się naprawdę z bardzo dobrej strony, zagrali rewelacyjne spotkanie. Odpoczywali 2 dni i dzisiaj mają kolejną okazję na zwycięstwo z ciągle jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Do tego dochodzi dzisiaj niepewny występ Griffina. Ale nawet z nim Pistons jeśli zaprezentują podobną formę co 3 dni temu to problemów mieć nie będą. Czyżby TMG wracał na wyżyny swoich możliwości?
Typ: Detroit (1.59)⛔⛔⛔

Noh - Utah
Zgadzam się całkowicie ze zdaniem splot`a. Jazzmani to aktualnie solidna drużyna grająca na najwyższym poziomie w lidze. Noh po dobrym starcie chyba złapali lekką zadyszkę i mają problemy wygrywać nawet ze słabiakami. Dzisiaj Jazzmani powinni wywieźć zwycięstwo.
Typ: Jazz (1.80)⛔⛔⛔

Houston - Memphis
Houston ma patent swojego rodzaju na Mem. Wygrali w 2010 roku wszystkie 4 spotkania. Dodatkowo grają dzisiaj u siebie, a Mem na wyjazdach spisują się zdecydowanie gorzej.
Typ: Houston (1.67)✅✅✅

Dallas - Phx
Dallas od wpadki, trochę dostało chyba zadyszki. Jednak może po passie wygranych zatraciła się u nich w głowach chęć walki i chwilowy brak mobilizacji spowodował to co widzieliśmy w ich ostatnich 2 meczach. Jednak dzisiaj z mobilizacją nie powinno być problemu, bo grają przecież na Słońca.
Phx away (5-7)
Typ: Dallas (1.30)✅✅✅

Nyk - Miami
Szlagier dzisiejszej nocy. To co robi Stoo ostanimi czasy to magia. W ostatnich 9 meczach rzucał &gt;30pkt. Jednak scenariusz zawsze wyglądał podobnie - Stoo na boisku = rośnie przewaga, Stoo odpoczywa = odrabiają przeciwnicy. Dzisiaj widzę wygraną Miami, która ma wielką 3 na boisku od zdobywania punktów i siły może rozłożyć na trzech i tej rywalizacji myślę Stoo nie wygra. Myślę, że będzie to ciekawy mecz nastawiony na ofensywę. Dużo pkt rzuconych i wygrana Heat. Dzisiaj Stoo przerwie passę &gt;30 pkt ;p
Typ: Miami (1.50)✅✅✅


P.S Tego typu dyskusje kto jest najlepszym PG w NBA to do innego działu proszę. Tutaj piszmy o aktualnych dyspozycjach graczy/zespołów, bo to nam jest potrzebne do bierzącej analizy spotkań. Jeśli modek nie zaprowadzi tu porządku, to niebawem będzie tutaj drugi HP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Detroit-LA Clippers
Detroit -2,5
1.90
Dla mnie dzisiaj najpewniejszy mecz. Forma Tlokow zwyzkuje,maja naprawde dobra druzyne ktora potrzebuje chyba troche czasu zeby sie dotrzec, Tracy McGrady jest niewatpliwie duzym wzmocnienie. Nie wiem tylko dlaczego linia spada w ciagu dnia czyzby publika grala Clippersow? Ale ten kurs biore w ciemno.

Toronto-NJ Nets
Toronto -4
1.90
Toronto choc od poczatku sezonu mocno oslabione, to nie wydaje mi sie zeby byli w stanie w jakimkolwiek stosunku przegrac z Nets.To troche nieobliczalna druzyna ale graja duzo lepszy basket we wlasnej hali niz na wyjazdach. Wiekszosc meczy grali z druzynami ze sr. ponad 0.500 dlatego Nets m=nie powinni sprawic im trudnosci.
Najciekawiej na pewno bedzie w NYC i Philadelfii. Handicapy kusza zeby postawic na faworytow ale co to za kurs 1.50, wole handi pozatym gra tych druzyn nie przekonuje, omijam te mecze.
 
half 4

half

Użytkownik
NYK-Miami TYP: Miami kurs: 1.50
Dzisiejszej nocy rozegra się niewątpliwie najlepszy mecz tego wieczoru. Na Madison Square Garden przyjedzie drużyna z Miami która w ostatnich czasach odzyskuje szacunek w oczach swoich fanów. Dzięki nowej taktyce wygrywają mecz za meczem i myślę, że sam Amare nie da rady podźwignąć brzemienia jakie zrzuca na niego klub tej nocy. Heat nawet jeżeli zdejmą jednego ze swoich kluczowych zawodników mają na zmianę jeszcze dwóch innych którzy prezentują podobny poziom. Knicks ma ten problem, że poza Amare nie mają godnego zmiennika. Dzisiejszej nocy moim zdaniem to drużyna z Miami będzie górą.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja tam nie pisałem, że Rondo to najlepszy PG na świecie, bo dla mnie jest trzeci, Paul i Williams są jednak lepsi. Dziś więc fantastyczny matchup. Ale bez wątpienia broni najlepiej. To nie jest moja opinia, po prostu każdy, kto trochę ogląda, zna się jakoś, to wie. Może faktycznie póki nie podreperuje zdrowia, to Nate będzie mógł sporo udowodnić. Mu też należy się sporo minut.
Ale nie o tym zresztą mowa i choć przy meczu NO-Jazz można snuć takie dywagacje to jednak w gruncie rzeczy trzeba wspomnieć, że mimo iż nie zagram na Jazz z osobistych względów, to typowanie na nich wydaje się niby rozsądne. Hornets ostatnio nie rozpieszczają swych kibiców, nie rozpieszczają więc także mnie. Gra przypomina tę z zeszłego sezonu, gdy nie było Paula. Jest jednak haczyk - tutaj Okafor nie będzie zdominowany wzrostem przez Big Ala i grając u siebie może coś zdziałać. Jeżeli Paul znów sprawi, że Emeka będzie czuć się swobodnie, co przez kilka spotkań w tym sezonie widzieliśmy, to może być klucz. Jak gra z nim wypali, bo przecież Big Al miewa ciągle słabsze w defensywie spotkania, a Paul i West będą znów robić swoje, to zawiąże się też gra z Belinellim, jakoś to będzie wyglądało. Aha, Hornets grają u siebie. Jason Smith, Willie Green, Marcus Thornton znów zaczynają wyglądać na tych świetnych rezerwowych z początku sezonu i poprawiają się po kryzysie. W NO Arena mogą sporo zdziałać. Te fakty warto wziąć pod uwagę. Faworytem są Jazz, ale trzeba być czujnym i zwrócić uwagę na te Ice Cold Keys. Jestem przekonany, że NOH mają szanse, ciężko powiedzieć, ale raczej nie 50%, jak to nam sugerują buki.
Jak znajdę coś ciekawego z typów, postaram się opisać potem, bo na pierwszy rzut oka jest na co grać, ale niekoniecznie ilość idzie w parze z jakością.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Miami Heat @ New York Knicks
Wygląda na to, że Heat złapali swój rytm. Drużyny, które ogrywali w swojej serii zwycięstw, nie należą do najmocniejszych w NBA (z wyjątkiem Jazz i Hornets), jednak mimo wszystko taka seria robi wrażenie i świadczy o sporym postępie Heat w porównaniu, z tym co prezentowali na początku sezonu. Tym bardziej, że nawet grając z Jazz w Salt Lake City, potrafili zmieść gospodarzy w pył, a to sztuka niezwykle trudna. Dzisiaj jadą do Nowego Yorku na mecz z Knicks. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Heat - po pierwsze Knicks słabo bronią, po drugie Madison Square Garden to miejsce wyjątkowe - LBJ będzie ostro zmotywowany na ten mecz. Obie drużyny teoretycznie na fali. Knicks dwa dni temu grali mocny mecz z Celtami, który przegrali w ostatnich sekundach. Nie sądzę, żeby byli w stanie zagrać dwa tak dobre spotkania z teoretycznie mocniejszym rywalem.
Miami Heat -5 @ 1.90✅✅✅
skłaniałbym się jeszcze ku Raptors -5✅, ale zarówno oni jak i Nets to śmieciowe drużyny, które są w stanie obalić każde założenia przedmeczowe.
 
N 196

nicks

Użytkownik
nyn-miami
nyn 2.7
ja tu wyobrażam sobie jako zwyciesce NY, czemu
wiec zaczynam
ostatnie spotkania dla nicksow byly porste slabi rywale,boston zagral srednio i to wystarczylo, najwazniejsze akcje zawalil amare mial rzut pod koszem i nie zebral tego i obrona ostatniej akcji pirce nie byla za dobra moim zdaniem zwód do tyłu i amare jak w kartofle poszedl,no i strata jaka odrobil boston w koncowce nie do pomyslenia Ci co mieli na NY sie troche zagotowali pomimo tego NY zagral pozadnie zawody byly dobre
co do Miami pamietamy poczotkową faze sezonu ta porazka z Memphis Indianą Utah, w tedy widzialem znaczy nic nie widzialem w tej druzynie brak jakiej koliwke motywacji i jakiej kolwiek sily na zrobienie tutaj druzyny przez erica spostre,nie podoba mi sie sposob budowania tak druzyny jest Wade do niego James (jak oni maja wspopracowac)jak maja to poukladac bez sensu i do tego bosh ktory stał sie nikim w tym momencie choc jak nie szlo innym to wszyscy grali na bosha i trafial chlopak ze statycznych pozycji, do tego czlowiek ktory nie powinien byc w nba Joel Anthony(beztalecie)on moze zebrac co leci w lapki i zaslony robic(choc marne ma i do tego wyczucie)Igluaskas powinien grac do 15 minut maks w mistrzowskim ze spole, doszla strata kto by pomyslal tak waznego teraz haslema,z przodu gra aroyo slaby fizycznie raczej idze juz ku spadkowi w nba(tez decyduje sie na indywidualna gre jak reszta jest w tle, rezerwowi o ktorych warto napisac edi hause i jhons jak sie nie myle( specjalisci od 3 ) czy oni maja ratowac druzyne wyprowadzac na prosta w trudnych momentach byc wartosciowymi zmiennikami, nie sadze raczej powinni byc zawodnikami jak Litwin na okolo 15 minut bardziej powinno sie takich panow traktowac jako w pewnym sensie zadaniowcow a nie ludzi co maja cos ratowac
takie mam przemyslenia ogólne o druzynach i nie bede sie tym sugerowal co napisalem wyzej w graniu na nicksow
ogladam duzo spotkan obu druzyn, jezeli ktos uwaza ze to jest takie prote i ze w ny amare zagra dzis slabo a reszta druzyny nic nie wniesie a miami bedzie dominowac i gala bedzie im sie lepiła w najlepsze to jest w bledzie, to nie jest proste,
posiadam dar w wyobrazaniu sobie spotkan jak sie ulozy spotkanie jak bedą grały obie druzyny w ataku obronie, jak beda funcjonowac odpowiednie formacje i jak zagraja zawodnicy w danej sytuacji dniu...... co stego ze miami teraz idzie jak.... ny tez nie jest zly... zapomnieliscie jak krytykowalismy cala organizacje heat !!! ?
nie to ze nie stawialem ostatnio na miami niezle na nich zarobilem i dzis mam nadzieje ze tez tak bedzie bo postawilem na NY Nicks,
Nick graja bardzo szybko run end gun i troche poukladania jest w tym to nie jest co grali wojownicy, i nie uwazam ze sam amare ma ich dzis ciagnac po win, uwazam ze reszta zespolu zagra dobrze a miami spie... dzisiejsze zawody a to czemu
tak wyobrazam sobie przebieg spotkania , zaczne od Miami bo bardziej interesuje mnie ich gra niz NY dzis uwazam ze Miami zagra slabo niz NY zaje..... zebysmy sie dobrze rozumieli
Obrona Miami na 1 sa ciency, Iglauskas i Anthony o niczym nie beda decydowac, James bedzie zmeczony klepaniem galy i nieskuteczna gra wiec wezmie sie za rozgrywanie ,on nie poprowadzi Miami do zwyciestwa, Wade gra bez galy wiemy jaki ma dystans a nawet pół dystans, nie wykaze sie w niczym zawiele gra nie bedzie sie klejiła obu Pano, Chris Bosh bedzie dostawal gale ale to nie bedzie gra druzynowa punkty beda im szybko uciekac a pojedyncze akcje nic nie zmienia, o reszcie nie warto pisac starczy, co do ataku juz opisalem, uwazam ze bedzie marna skutecznosc spowalnianie gry przez heat w niczym nie pomoze kontry akcje 3 pkt beda zabujcze i 3 kw sadze ze bedzie pozamiatane
Jak mowilem liczy sie dla mnie gra Miami dlatego na nich nie postawie dzis a mowienie ze amre ma to wygrac albo przegrac jest na dzisiaj duzym bledem
Moim zdaniem atak dla nicksow bedzie dzisiaj wygladal tak zuty za 3 beda zabojcza bronia felton Gallo douglas fields chandler nawet sato potrafia strzelac a u miami bedzie z tym ciezka nie zlapia rytmu duzo akcji z kontry bedzie szlo akcji 1 on1 odegranie po podwojeniu slaba gra wysokich miami podwojenia z ich stronyi gra na obwow ny po czym ponawianie akcji, powtarzam atak miami i gra druzynowa bedzie cos slaba żarów

wiem to co graly obie druzyny ale i wiem wyobrazam sobie jak sie potoczy owe spotkanie i kazdy zdaje sobie sprawe ze wyniki staty nie powiedza kto wygra jak i co sie ulozy a wyobrazenie sobie zawodow nie wynika z tego ze jestes wrozka lecz fanatykiem analitykiem nba i nie raz przewidzialem to jak to wyzej
wiec zachecam
NY Nicks
2,7
dzis mozna zagrac
toronto 1.5 -n yersey czemu w glownej mieze obwod zadecyduje dzis o zwyciestwie licze na barbarose kleize derozana bylesa calderona jak wystopi weedsa a kto ma im sie przeciwstawic z nyersey haris moze farmar i reszta to dno
licze na zespolowosc i skutecznosc ze strony toronto i to ze zagra bargniani i jose a ze strony n yersey na nic nie licze
indiana 1..22 -clevlend
podobnie obwod indiany o klase lepszy jak i egzekucja a wilecy clevlend hickson varejao i ten nowy beda tlem tego spoatkania
phila-la lakers 1.5 la przycisnie 76 dzisiaj po profesorsku polecal bym handi choc ja gram 2 zeby nie bylo
do tego powtarzam gram na Nicksow 2.7 i detroit 1,7
pospiech stad blad ale niech juz tak zostanie zapamietacie nicks ????
no ja to chce za grubo zagrac na 1 dobrze ze nie grałem w godzinach po południowych kurs był tylko 1,5 nie wiadomo jak to moze być buki bez podstawnie takich kursów by nie wystawili bo wg mnie tu kurs na detroit powinien byc w granicach 1,25 .Mówisz detroit nic nie pokazuje zgodze sie choć ostatnio zagrali jak na drużyne z NBA przystało a Clipers ostatnio tragedie grało z philadelp
nie zrozumiales buki traktuja obie druzny jako leszczy a to ze ktos zagral tragicznie dzis woczraj jutro dla nich jest to nie wazne sa sklady oslabienia i dwie cienkie druzyny buki jak zauwazyles ida po rankinach w glownej mierze i tak beda do przodu a dla nich kto jak gral wczoraj i jak moze zagrac jest.... kursy sa bardziej mechaniczne
stad masz taki kurs wyrownany niby ile razy tak bylo choc jedno ci nie daje spokoju taki skok bo buki wrocily to co zawsze robily po rankingu kurs taki powinien byc po tym co grali 1.35
wiec lykaj 1.7 i nie szukaj spisku bo go nie ma
pozdrawiam
ps jaw swoim buku od rana mialem 1.7 niewiem jak wczoraj
kolejny argument do grania
odradzam grania ostatnio drewanianej Atlany po 1.4 i nizej
tam nie ma team spirit slabo funkcjonuja, glodnej zwycienstw druzynie boobcats moze sie ulozyc mecz i moga jastrzebi zamiesc
jak bym mial wybirac to handi na boobki i czysta 2 niz drewniana atlante
PS do suareza samwidzisz kurs na atlane 1.4 i nizej przeklad wystawiania go po rankingu a jak sie moze ulozyc ja uwzam raczej ze bedzie 2 atlnta nic nie zagra i to boobkom wytarczy na win i w obu zespolach jamal craford? i waleca ? moze nie bys a moga rownie byc i ak bym obstawial sa boobkami bo jamal bardzo wazny pod nie obecnosc j j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kolego...
NY KNICKS! a nie, żadni &quot;nicks&quot; czy cokolwiek tam wymyśliłeś...
z mojej strony:
Knicks (+9) - Miami @ 1,47
Heat to spotkanie powinni wygrać, ale nie sądzę, żeby zrobili to jakoś bardzo zdecydowanie. Amare swoje powinien rzucić, Felton i Galliniari tez nie zawodzą, więc liczę na stykowy wynik.
Philadelphia - Lakers @ 1,43
W zasadzie wszystko o tym meczu zostalo już napisane. LA w formie, Kobe odpowiednio zmotywowany, więc nie powinno być problemów.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
to tak samo mozna powiedziec o masowce na Miami jak rozczarowywali gra to kazdy ich jechal teraz wygrali tych dosc duzo spotkan z rzedu i kazdy ich chwali i grajacy NY bardzo fajna koszykowke jest spisywany na straty bez sensu... gram dzisiaj NY +10,5+ Lakers za grubo i nie ma innej opcji żeby to nie weszlo. a detroit powinno sobie poradzic Clippersami oni nic nie graja jak nie idzie to nie idzie a w teamie gospodarzy zaiskrzylo i nie jest tak zle jak na poczatku sezonu. tak samo Toronto mysle ze kurs 1,47 to dobre value Netsi jak to ktos wspomnial wczesniej graja nedznie w domu jeszcze to jako tako wyglada ale i tak jak przyjezdza do nich druzyna typu Boston czy Lakers konczy sie tak samo becki becki i jeszcze raz becki wiec dzisiaj bez niespodzianek fajne mecze mozna grac bardzo dobre kupony ale to tylko moje sugestie. pozdro
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks
Hawks -6,5 1,85 Bwin ⛔ (No i spełniło się to, co przypuszczać można było, 2 sekundy do końca i ze szczęśliwego trafienia handicapu DJ zrobił nieszczęśliwe nietrafienie)
To ważny mecz dla Josha Smitha i chyba będzie mógł poszaleć. Dziś będzie podwójnie zmotywowany i pewnie włoży w to spotkanie jeszcze większą energię, niż zwykle wkłada w spotkania u siebie (jeśli w ogóle się tak da). Znów wystartuje jako SF, gdzie na jego szczęście po drugiej stronie nie będzie Geralda Wallace, bo pewnie byłby w stanie Gerald dać Smithowi drugi poważny wycisk w ciągu dwóch dni. Z drugiej strony wiadomo, jak grają Smith i Horford u siebie. W Bostonie spisali się kiepsko, ale tutaj będą niszczyć Charlotte, dostarczając nam przy okazji highlightów. Super gra ostatnio Marvin Williams, robi swój best i przy okazji wykonywania swojej stałej roboty, lekko zapełnia lukę po Joe i Jamalu. Kapitalnie pokazał się Teague, bardzo solidnie Paczulia, który nic nie zrobił sobie z żartów komentatorów TNT, związanych z jego pochodzeniem i imieniem;) Bobcats to zespół mniej nieprzewidywalny, w tym pozytywnym sensie, niż w tamtym sezonie. Nie ma już Feltona, a sam Jackson może nie wystarczyć. Odciążać go pewnie będą TT oraz DJ Augustin, ale nie są ci gracze w stanie trzymać zespołu w grze przez długie fragmenty. Szkoda, że nie ma Crawforda i Joe, jednak mimo tego i gry b2b ryzykuję handi, który może przecież nie wejść nawet, jak Atlanta przez całe spotkanie będzie kontrolować grę. Josh Smith (vs. McGuire, nie Garnett, nie Gerald W.!) i Al Horford zniszczą Bobcats i liczę, że po wyniku będzie widać, że był to blowout.
Clippers - Pistons
Rip Hamilton over 14,5 pts. 1,85 Bwin ⛔
Rip ostatnio rzuca coraz więcej, od początku sezonu jest ważny i choć mówiło się głośno ostatnio o opcji z tradem, to ciężko może im iść bez Hamiltona. Hamiltona, który dalej ma potencjał na to, by rzucać po 20 punktów w meczu, szczególnie, że tutaj w ostatnim roku nie miał łatwo i musiał pokazać kilku osobom swoją przydatność. Dobra, nawet z nim jest beznadziejnie. Ale chociaż zapewnia jakieś tam wygrane. Ostatnio z Hawks 24 punkty, dziś bronić go może Eric Gordon, mimo to Rich powinien sporo rzucać. A ostatnio z trafianiem coraz lepiej, nie gra jeszcze równo, ale linia też nie jest ekstremalnie wysoka i jak Pistons mają tutaj trochę porzucać, to jak najbardziej warto w pierwszej kolejności pomyśleć o Ripie. Nie wysyłajmy go tam, gdzie jest już Sheed. Warto tego nie robić, jeszcze może nas cieszyć.
Suns - Mavs
Mavs 1,3 Bwin ✅
Bardzo pewne spotkanie o niezłym jak na takie kursie. Niby wraca Robin Lopez i tak dalej, pod koszem mimo tego jest przepaść między tymi teamami. Wyobrażacie sobie Frye broniącego Dirka? Może Warrick co go będzie zmieniać? Jedyna nadzieja w tym, że Nowitzki zaliczy najsłabszy dzień od dawna. Ostatnio bardzo pomaga mu jednak Caron Butler. Kidd, Terry, Marion, dlaczego nie było w czasach Dirka mistrzostwa? Dlaczego miałoby go teraz nie być? Przy Lopezie w Phoenix 2 dni temu Milicic zagrał dobry mecz. Chandler może zebrać mu sprzed nosa mnóstwo piłek. Tym bardziej, że gra jest w Dallas. Kidd nie da Nashowi wygrać spotkania. Marion także zrobi, co trzeba, przynajmniej w obronie. Ciężko dostrzec coś, czym Suns mogliby wygrać. Chyba, że znowu trafią 22 trójki, ale prędzej postawiłbym tutaj na 100 punktów Dirka. W sumie to jednak nie, i jedno, i drugie się nie zdarzy.
Wolves - Blazers
Blazers 1,21 Bwin ✅
Bardzo pewny, za pewny, pewniejszy od innych o tym kursie, czyli tak, jak Mavs. Co z tego, że nie zagra Roy, gdy Brandon i tak miał klopoty? Bez niego powinno się ułożyć mimo wszystko, jak zwykle w Portland. Camby definitywnie pogrzebie szanse Milicicia na kolejny występ na niezłej skuteczności. Aldridge w formie, Miller wie, kiedy przycisnąć, do piątki wejdzie pewnie szybki jak błyskawica Batum, Wes Matthews robi fantastyczną karierę od gościa, którego nikt nie chciał wybrać w drafcie za zawodnikami, o których w NBA jeszcze nie słyszeliśmy, a o wielu z nich nigdy nie usłyszymy. Wolves? Lepsi, niż w poprzednim sezonie. Tak się wydaje, ale wygranych od tego wiele nie przybędzie. To dalej Wolves i są skazani na pożarcie w takich spotkaniach. Blazers, jak Bucks w drugiej z konferencji, muszą szybko wrócić do poziomu .500 a potem liczyć na szczęście z kontuzjami i wygrywać dalej, zapewnić sobie spokojne play-offy. Jeden z najbardziej fascynujących teamów w zeszłym roku, niesamowicie radzą sobie z problemami. Jeśli przegrają taki mecz, jak ten, sezon potem okazać się może stracony, gdyż teraz, właśnie teraz, najłatwiej mogą wrócić do okolic .500.
Ciężki dzień, sporo osób widzę poległo na Pistons i Jazz (i tu musiałem wtrącić coś o Hornets!). Właściwie cała piątka dobrze, jedynie Belinelli poprawnie, Thornton z ławki niesamowity, no i Jarrett Jack. Znowu ławka sporo zrobiła. West 7/9 z gry, 7/7 FT, 2 bloki, 4 OREB, 2PF. Nawet nie trzeba komentować, jest 2 All-Starów.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Toronto bez Calderona i Bargnaniego to znacznie osłabia siłę ognia ekipy z Toronto. Wprawdzie ostatnio dobrze spisuje się Derozan ( dynamiczne wejścia pod kosz przy słabszej obronie NJ zapewne dadzą solidne punkty ), Barbosa i Bayless ale czy to wystarczy ?

W NJ jak dla mnie poza Harrisem swoje dorzucić powinni Lopez (dobrze przepycha się pod koszem i punktuje do tego przyzwoicie z lini rzutów osobistych ) i Humphries ( myśle że dziś wygra przede wszystkim walkę na tablicach ) do tego przyzwoite zmiany daje Outlow. Wbrew temu jak wygląda ich pozycja w tabeli w moim odczuciu kilka ostatnich spotkań na dość dobrym poziomie.

Kluczem powinna okazać się 1 połowa. Nj dobrze grają zawzwyczaj 3 i 4 kwartę więc jak nie dadzą odskoczyć przeciwnikowi w pierwszych dwóch powinno być zacięte spotkanie.

Ktoś wcześniej wspomniał że Nj gra straszne dno. Nie zachwycają ale nie można im odmówić walki. Patrząc na ich rozkładówkę : Boston, Atlanta, Dallas, Los Angeles Lakers i będącą w gazie Phile nie można się było spodziewać cudów. Wierze że dziś NJ przejmie inicjatywę.

New Jesrsey Nets @ 2,75 ⛔

Edit : Spotkanie dość zacięte, w 4 kwarcie przycisnęli zawodnicy z Toronto i to oni ostatecznie zwyciężyli 6 punktami. Nie sprawdziłem dokładnie źródeł jak wspomniał kolega poniżej i Calderon i Bargnani zagrali, jednak w moim odczuciu nie zagrali na miarę możliwości.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Nicks
Rzadko kiedy się czepiam &quot;literówek&quot; ale jak widzę Nicks, Pirce, Grifin, Amre, run end gun, n yersey, określeń zespołów jako drewniaków/cieniasów itd. i masę błędów ortograficznych to mam ochotę skasować taki post (pominę merytorykę postu)
Widzę że kolega Nicks dostał już na sam start 3 &quot;okejki i rozumiem że osoby które obdarowały kolegę &quot;dziękujką&quot; zrobili to za poprawienie humoru. Postu nie usunę, bo bądź co bądź był to pewnie spory wysiłek dla Nicksa ale następnym razem proszę bardziej się przyłożyć ! Nigdy nie usuniemy postu z nawet najdziwniejszym typem ale proszę zachować przynajmniej minimum poprawności w pisaniu nazwisk czy zasad pisowni.

Typów nie zamierzam komentować, bo podejrzewam że każdy jest w stanie wyciągnąć wnioski ale odniosę się do
odradzam grania ostatnio drewanianej Atlany po 1.4 i nizej
tam nie ma team spirit slabo funkcjonuja, glodnej zwycienstw druzynie boobcats moze sie ulozyc mecz i moga jastrzebi zamiesc
jak bym mial wybirac to handi na boobki i czysta 2 niz drewniana atlante
Jak to piszesz &quot;boobki&quot; właśnie wystawiły na listę transferową dwóch swoich liderów G.Wallace&#39;a i S.Jacksona. Ich trener posłużył się wręcz słowami : &quot;Muszę ich mobilizować w przerwach meczów, wręcz błagać, żeby chcieli grać. To nie jest moja rola&quot;.

W rzeczy samej mają świetny team spirit.
Za chwilkę tutaj pojawi się mój typek (choć okejki nie dostanę ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 6

c.suarez

Użytkownik
spoko ale może jednak wypowiedziałbyś się ne temat meczu detroit - LA clippers jak myslisz detroit poradzi sobie i czemu kursy na detroit idą w góre jak wszystko przemawia nad detroit:
1, ostatnie przebudzenie detroit
2.LA clippers nic nie gra na wyjazdach ani u siebie
3, statystyki po między detroit i clippers jest miażdząca dla detroit
aha i co powiesz na temat Utah 2 ?

#2 post scalony do tego#
by Jacques
jackues ja powiem tak nie masz troche raci z interpretacją iz LA CLIP zagrali dobrze od samego początku LA mialo problemy z celnoscią za 2 a co dopiero za 3 potem fakt zaczeli odrabiać i w ostateczności wygrali 1 poł ale nie źeby zagrali fenomenalnie tylko to philad zagralo słabo nie wiem ten mecz dzis wg mnie loteria a co powiesz na temat utah ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W między czasie wyskoczyły nowe posty, więc sam posłużę się też nowym postem.
Po pierwsze wbrew temu co napisał @ jkula absencja czy to Bargnaniego czy to Calderona wcale nie jest przesądzona. Radzę zaglądać na twittera Matta Devlina (głównego komentatora meczów Raptors) gdzie zapewne najwcześniej pojawi się informacja czy Hiszpan i Włoch zagrają w tym meczu. Narazie są wciąż &quot;game-time-decision&quot;
Adres http://bit.ly/aWpqWx
Co do meczu LAC @ DET
to ja akurat w grze Clippersów zauważam jakiś tam postęp. Ostatnio ograli Kings, przegrali 1 punktem z Lakers i Grizzlies oraz z Magic (choć niezbyt znacznie). W ostatnim meczu z rozpędzonymi 76ers prowadzili przez całą pierwszą połowę i dopiero gdy Baron Davis przestał trafiać i lekko osłabł Griffin to Sixers uzyskali przewagę. Ogólnie IMO Clippers grają lepiej niż wskazuje na to ich bilans. Pistons - przeciwnie. Właśnie w Detroit nie ma team spirit, nie jest wcale tajemnicą że kilku graczy jest na wylocie (może też trener) oraz znane są konflikty na tle zawodnicy-trener (m.in. scysje z Stuckeyem za które został zawieszony absencją w 1 meczu) . Nie mniej fakt faktem ograli już w tym roku Clippers. No ale po dogrywce a rzut im wtedy siadał aż miło (48 % z gry, 61 % za trzy !!!). Dziś tak raczej nie będzie. Według mnie mecz z lekkim wskazaniem na LAC.✅

Memphis Grizzlies @ Houston Rockets

Lucascash już wspomniał o tym typie. Ja zagram jednak na tą &quot;śmieciową&quot; drużynę ;) Przede wszystkim dlatego, że ja cenię ich postęp jaki wykonali w ostatnim miesiącu Zwłaszcza gdy mówimy o meczach w swojej hali gdzie mają run 6-0 i za każdym razem są to pewne zwycięstwa. A grali m.in. z Lakers. Co więcej mam świeżo w pamięci mecz z początku grudnia kiedy to Rakiety dość wyraźnie ograły Grizzlies. I to w hali w Memphis. W zeszłym roku nawet ich zesweepowali wygrywając wszystkie cztery mecze. Według mnie Houston w swojej hali to dość pewny typ.
Rockets ML @ 1.72 w Pinnacle ✅ ✅ ✅

Lukas// Raptors...nie Rockets...pisałem o Raptors (i Nets);)

Jacques : /// Sorry, źle przeczytałem. Chciałem taki mały kamyczek wrzucić, bo zazwyczaj się zgadzamy ;)

Nie będę już pisał nowego postu na temat Jazz. Patrząc na formę obydwu zespołów to lekkiego faworyta widzę w Utah ale dziś ma wrócić Okur. Ciekaw jestem jak wpłynie to na grę Mormonów. Ogólnie staram się unikać typowania takich meczów. Według mnie buki wielkiego błędu przy wystawianiu kursów nie popełnili ale gdybym musiał to zagrałbym na 2.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wujo 360

wujo

Użytkownik
Odradzam wszystkim w najbliższym czasie granie na Detroit. Nie można przewidzieć co zagrają... Jednego dnia grają życiówki... aby drugiego zagrać kompletne dno. Ich mecze aktualnie będą randomowe więc nie warto grać.

Cavs - Nyk
Buki wg mnie zawyżyły kurs na NYK. Warto brać promocję i grać grubiej. Cavs się dzisiaj nie przełamią. Nyk po serii 2 porażek na pewno będzie chciało wygrać, a mają do tego dobrą okazję, bo grają przecież aktualnie z najsłabszą drużyną ligi. Stoo wczoraj zgaszony totalnie przez Heat dzisiaj też myślę, że będzie chciał znowu zabłysnąć. Gallinari w formie, Chandler i Felton grają swoje. Nie widzę szans dla kulejących ciągle Cavs.
Typ: Knicks (1.46)⛔⛔⛔

Wizards - Miami
Heat w wielkim gazie. Mecze pewnie wygrywają, nieistotne z jakim przeciwnikiem. Wizards w dołku, głowy mają zaproszone dodatkowo zbliżającymi się transferami (Arenas). Dzisiaj pewne, kolejne zwycięstwo Miami.
Typ: Miami -11 (1.91)⛔⛔⛔

Bucks - Jazz
Wczoraj Utah zagrała fatalnie z Noh. Przegrali to spotkanie na własne życzenie dając się rozszaleć przeciwnikom. Jazzmani prezentowali przez całe spotkanie fatalną skuteczność rzutową. Od dawna wiadome było że Jazzmani na wyjazdach grają słabiej ale, że aż tak? Dzisiaj stawiam na kozłów którzy ostatnimi meczami bardzo zyskali w moich oczach. Grając wyrównane spotkania z dobrymi ekipami i wygrana z Sas. Trener wydaje się rozwiązał problem u nich ze skutecznością wprowadzając dobrych obowodowych do gry. Pod koszem Bogut będzie miał dzisiaj ciężką przeprawę, jednak obwód powinien dać radę. Kurs cały czas spada.
Typ: Bucks (1.77)⛔⛔⛔

Dodatkowo powinny wygrać swoje mecze: Bulls, Sas i Denver.
Meczu Orl - 76ers bym nie ruszał. Ciekawe zestawienie na dziś to też handi
-4.5 na Nyk + Miami -11 (ako 3.65).
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Spurs - Memphis typ 1 -10 kurs 2
Wszystko przemawia za Spurs i jak dla mnie czysta 1 po kursie 1.18 to największy pewniak na dzisiejszy wieczór. Zwycięska passa nie została przerwana nawet na trudnym terenie w denver. Memphis jest b2b po wczorajszym meczu z houston gdzie dostali ładne lanie. Do tego dochodzi atut własnej hali no i oczywiście umiejętności. Spurs powinni zaliczyć kolejne łatwe zwycięstwo.
Denver - T-wolves typ 1 kurs 1.15
Minnesota ostatnio większość meczy przegrywa. dzisiejsza porażka w portland to potwierdza. Denver u siebie jest mocne i dopiero Spurs dali im radę. Dzisiaj, wypoczęci, mają okazję się zrehabilitować przed własną publiką, a rywal do tego idealny.
Bulls - Clippers typ 1 - 9,5 kurs 1.94
Clippers, póki co najsłabsza ekipa ligi, wkońcu przerwała nieszczęsną passę i wygrała dziś z Pistons. Jutro kolejny wyjazd, a do tego przeciwnik o kilka klas lepszy. Bulls u siebie powinni kontynuować zwycięską passę. Co prawda ze składu wypadł na dość długo Joakim Noah, ale Boozer powinien pociągnąć Bulls do kolejnej wygranej.
Wizards - Heat typ 2 - 9,5 kurs 1.7
Heat kontynuują zwycięską passę i jutro przyjdzie im się zmierzyć z zdziesiątkowanymi przez kontuzje Wizards. Gospodarze nadal nie mogą złapać formy i przegrywają mecze z dużo prostszymi przeciwnikami jak choćby Netsi. Heat kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, a Wayde i Lebron co chwilę rzucają około 30 punktów. Wizards to za słaba ekipa, żeby mogli powstrzymać rozpędzone Heat.
Ciekawy typ na dziś to jeszcze over Stoudmire&#39;a. Słaba jak barszcz obrona Cavs, nie powinna stanowić dla niego problemu.
 
m@rcin 14

m@rcin

Użytkownik
WAS-MIA
Kto wygra każdy wie =) pytanie jaki handi ? Podobają mi się dwie wersje... pierwsza to standardowo dodatkowy handi z bet365 MIA Heat -7 1.44 a druga to połowa i koniec MIA Heat - MIA Heat 1.40... Miami w doskonałej formie, na dniach zagra Miller, będzie to dodatkowe kilka minut odpoczynku dla big 3, jeśli chodzi o WASH, w ostatnich 10 meczach 9 porażek jedna przypadkowa wygrana z POR u siebie, czyli bez komentarza... =)
MIA Heat -7 1.44 &amp; MIA Heat - MIA Heat 1.40 10/10 bet365

NY-CLE
Oglądałem wczorajszy mecz NY z MIA i powiem szczerze że to co robi Chandler i Gallinari + Stoud naturalnie =) zrobiło na mnie spore wrażenie... nie wydaje mi się żeby CLE po tym co pokazują ostatnio, wygrali dzisiejsze spotkanie... NY doskonała seria wygranych, minimalnie brakło z BOS, z MIA było całkiem dobrze ale w 3 kwarcie jednak zabrakło paliwa... dziś obstawiam że wygrają...
NY Knicks -2 1.53 7/10 bet365

DEN-MIN
Denver to u siebie prawdziwa forteca, było tak rok temu i jest i teraz... podobnie dzieje się z UTA... porażka z SA w ostatniej sekundzie na pewno boli... zwłaszcza w takim stylu... dziś Denver wygra, MIN nie posiada ataku który mógłbym zaszkodzić Bryłką...
DEN Nuggets - DEN Nuggets 1.44 8/10 bet365

SA-MEM
Wczoraj MEM zostało zdemolowane przez HOU, ogólnie kiepska forma na wyjazdach... SA ze składem który przeżywa w tym sezonie drugą młodość, SA to stabilna ekipa która dziś bez większych problemów powinna ograć młodszych kolegów z MEM...
SA Spurs - SA Spurs 1.40 &amp; SA Spurs -6 1.40 7/10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
phate 0

phate

Użytkownik
Amare rzucal ponad 30 pkt w ponad 10 meczach a wczoraj grali z najlepsza obecnie druzyna jezeli chodzi o obrone. Amare ogolnie zachwyca w tym sezonie i jego gra jest niesamowita, nie wspominalas prawie udanej zwycieskiej trojki w denver. Zgadzam sie ze NYK powinni to wygrac.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
clipersi powalcza nie oplaca sie grac bykow po takim kursie hnadi na clipersow darmowe klasa bykow ich gra nie jest wielka i nie przescigaja asz tak clipow
Za to gra Clippers jest wielka. Co zrobi sam Griffin? Nie mów mi ,że Baron się rozstrzeli. Najgroźniejsze opcje LAC Gordon, Griffin, a to za mało na Byki mimo braku Noaha. W dodatku LAC grają b2b
Klasy Byków, a w szczególnoście formy, atmosfery, stylu gry nie ma co porównywać i zwycięstwa nad Detroit bym nie brał pod uwagę, bo to zupełnie inna pułka.
Bulls - 9.5 @ 2 pinnacle
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
OJ Mayo - bez formy, Memphis bez Rudy Gay (średnio 21 punktów i 6 zbiórek), a w 14 wyjazdowych meczach przeciwko Spurs średnia 21.4. Memphis b2b, brak lidera, zapowiada się większa porażka.
Spurs - 11 @ 1.87 Pinnacle

Miami Heat - Wizards
Transfer na linii Orlando - Wizards ponoć zatwierdzony. Z Wizards ma odejść Agent 0, zawodnik, który spędził długą karierę w stolicy USA, dziś może za bardzo chcieć pożegnać się z publiczością - o ile wystąpi jeszcze w barwach. Heat, to zespół z najlepszą obroną, A Wizards obecnie bez swojego 1 rozgrywającego Walla i Yi. Rozpędzone Żary powinny poradzić sobie w drugim meczu wyjazdowym, bo nie widzę odpowiedniej osoby, aby ktoś zatrzymal rozpędzone trio z Miami
Miami - 12 @ 1.99 Pinnacle
I mimo wszystko sądzę, że po słabych występach na wyjazdach, Orlando obudzi się u siebie na hali
Orlando -7 @ 2.06 Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom