>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NBA - dyskusje koszykarskie

Status
Zamknięty.
danni 8

danni

Użytkownik
W obecnej sytuacji kadrowej każdy inny wynik niż finał konferencji będzie dużym niepowodzeniem.
....
Spurs zawsze słynęli z świetnej gry w obronie i zdyscyplinowanej, taktycznej, efektywnej gry w ataku. Teraz mają kompletny, dobrze zbilansowany skład i solidną ławkę rezerwowych. Świetny Popp z pewnością, jak w ubiegłym sezonie będzie mocno rotował składem i najbardziej utytułowany klub ostatniego 10-lecia z dużą dozą prawdopodobieństwa znów będzie głównym aktorem wkrótce startujących rozgrywek. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Pozdro dla fanów Spurs.
Uważam, że nie masz racji. Spurs się wypalili. Do play off pewnie awansują, ale o finał konferencji będzie ciężko, bo i Denver i Dallas i Utah i Lakers są od nich po prostu lepsi. Zresztą Houston, Golden State i Portland też nie stoją na straconej pozycji w walce z nimi o lepszy bilans. Wszystko pokaże sezon, ale moim zdanie mimo wszystko przeceniasz ten zespół.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
weź jeszcze pod uwage ze z Porland czyli młodym zespołem bedą oni walczyc na koniec sezonu po parudziesieciu spotkaniach i napewno PTB lepiej wytrzymają sezon od starych spurs. Huston na ten moment są dla mnie tez druzyną mocniejsza od Spurs.
Zgadzam sie w 100% ze sie wypalili i zestarzeli ????
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
W ogóle zwróciliście uwagę na zmiany w SAS? Kolejne świetne wybory w drafcie, zdrowy Manu, sprowadzenie Jeffersona. Sam Popovich powiedział, że jeśli teraz nie zdobędą mistrzostwa to będzie tylko jego wina. Według mnie to teraz druga siła na Zachodzie. Portland i Denver będą musieli się mocno namęczyć żeby osiągnąć lepszy wynik od SAS.
A ten tekst, że Toronto ma szansę na mistrza...
Kibicuję Toronto, skład teraz mają ciekawy, ale naprawdę samo wejście do PO to już będzie sukces. Na mistrzostwo nie mają żadnych szans.
 
S 378

songo

Użytkownik
Spurs czarnym koniem rozgrywek? Wolne żarty! Spurs to absolutny top ligi od wielu lat, najbardziej utytułowana drużyna ostatniego 10-lecia. Od lat nie schodzą poniżej pewnego poziomu, Popovich to swoisty gwarant sukcesu.
Obecnie &quot;buki&quot; wyżej cenią tylko szanse Lakers, Cavs i Celtics. Zatem określenie czarny koń jest zupełnie nieadekwatne.
Czarnym koniem rozgrywek może zostać Utah Jazz. Z mety można przyjmować zakłady, że ich domowa twierdza będzie jedną z najtrudniejszą do sforsowania w całej lidze. Chyba, że znów jak w ubiegłym roku ich skład zostanie przetrzebiony przez kontuzje.
Z tymi dziadkami to też spora przesada. Wiekowy, zasłużony Bowen zakończył karierę, z przeciętnym Thomasem się rozstano i pozbyto się beznadziejnych Oberto i Udokę.
Ze starszych graczy mamy tylko Mcdyess(swoją drogą to wciąż świetna marka i mimo 35 lat nadal dobre statsy na poziomie double-double) i Finley, który może zostać skutecznym graczem zadaniowym. Parker ma 27 lat, Jefferson 28 albo 29. Ja tu nie widzę starców, co najwyżej umiejętną mieszankę młodości z doświadczeniem i rutyną.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Spurs czarnym koniem rozgrywek? Wolne żarty! Spurs to absolutny top ligi od wielu lat, najbardziej utytułowana drużyna ostatniego 10-lecia. Od lat nie schodzą poniżej pewnego poziomu, Popovich to swoisty gwarant sukcesu.
Obecnie &quot;buki&quot; wyżej cenią tylko szanse Lakers, Cavs i Celtics. Zatem określenie czarny koń jest zupełnie nieadekwatne.
Czarnym koniem rozgrywek może zostać Utah Jazz. Z mety można przyjmować zakłady, że ich domowa twierdza będzie jedną z najtrudniejszą do sforsowania w całej lidze. Chyba, że znów jak w ubiegłym roku ich skład zostanie przetrzebiony przez kontuzje.
Z tymi dziadkami to też spora przesada. Wiekowy, zasłużony Bowen zakończył karierę, z przeciętnym Thomasem się rozstano i pozbyto się beznadziejnych Oberto i Udokę.
Ze starszych graczy mamy tylko Mcdyess(swoją drogą to wciąż świetna marka i mimo 35 lat nadal dobre statsy na poziomie double-double) i Finley, który może zostać skutecznym graczem zadaniowym. Parker ma 27 lat, Jefferson 28 albo 29. Ja tu nie widzę starców, co najwyżej umiejętną mieszankę młodości z doświadczeniem i rutyną.
Chodziło o Raptors, nie o Spurs.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Witam.

Nie mogę patrzeć jak ktoś pisze,że Houston ma lepszy skład niż San Antonio.Może jeśli Yao byłby zdrowy to jakoś można by porównywać te zespoły personalnie ale bez Chińczyka to nawet nie ma o czym mówić.Niestety ten sezon będzie stracony dla rakiet,szkoda bo podobała mi się dobra obrona tego zespołu i duża ambicja jaką pokazali gdy kontuzjowani byli liderzy.

Pisanie,że Golden State nie stoi na straconej pozycji jest raczej błędem,bo zespół nie mający pojęcia o obronie nie zwojuje niczego, jak dla mnie mogą zająć max 9 miejsce na zachodzie.Utah nie dokonało żadnych zmian i jedyne o co powalczą to jakieś 7 miejsce,może 6 jeśli zanotują u siebie jakiś bardzo dobry bilans.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Witam.

Nie mogę patrzeć jak ktoś pisze,że Houston ma lepszy skład niż San Antonio.Może jeśli Yao byłby zdrowy to jakoś można by porównywać te zespoły personalnie ale bez Chińczyka to nawet nie ma o czym mówić.Niestety ten sezon będzie stracony dla rakiet,szkoda bo podobała mi się dobra obrona tego zespołu i duża ambicja jaką pokazali gdy kontuzjowani byli liderzy.

Pisanie,że Golden State nie stoi na straconej pozycji jest raczej błędem,bo zespół nie mający pojęcia o obronie nie zwojuje niczego, jak dla mnie mogą zająć max 9 miejsce na zachodzie.Utah nie dokonało żadnych zmian i jedyne o co powalczą to jakieś 7 miejsce,może 6 jeśli zanotują u siebie jakiś bardzo dobry bilans.

Ale zauważ, że GSW mają mega potencjał w ataku i tym mogą rozbić naprawdę niejedną drużynę. Taki ich styl już i osobiście uważam, że mogą walczyć o miejsce w fazie play-off. Na pewno nie będzie im o to łatwo, ale nie stawiałbym ich na z góry straconej pozycji.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
dobrze, że już NBA za pasem, bo ta europejska koszykówka potrafi nieźle wkurzyć ;)

nie wiem czemu, ale zawsze jak widzę dodatnie hc na Boston, to biorę bez gadania. teraz póki co linia w Pinim jest +4,5. zobaczymy jak się to rozwinie do 27...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ale zauważ, że GSW mają mega potencjał w ataku i tym mogą rozbić naprawdę niejedną drużynę. Taki ich styl już i osobiście uważam, że mogą walczyć o miejsce w fazie play-off. Na pewno nie będzie im o to łatwo, ale nie stawiałbym ich na z góry straconej pozycji.
No tak wszystko zależy od tego jak dobrze rozwiną się młodzi gracze wojowników.Pamiętaj,że o playoffy będzie też walczyć Phoenix i Oklahoma.Ja wierzę w słońca,że wywalczą chociaż to 8 miejsce.No i nie zapominajmy o Oklahomie,gdzie jest super ciekawy zespół i jeśli jeszcze nie w tym to w przyszłym sezonie może być rewelacją rozgrywek.
 
S 378

songo

Użytkownik
Ciekawsza rywalizacja będzie na wschodzie, tam jest zdecydowanie więcej drużyn, które dysponują podobnym potencjałem i o miejsca 4-8 będzie toczyć się zażarta walka. Na zachodzie karty właściwie są już rozdane przed startem rozgrywek. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można stwierdzić, że w ósemce będą: Lakers, Spurs, Nuggets, Jazz, Blazers, Rockets, Mavericks. O ostatnie miejsce może powalczą niedoceniani Clippers z Suns czy Hornets.
W dalszym ciągu na Zachodzie wciąż jest dużo wyższy poziom, choć i tak z roku na rok ta różnica powoli się zmniejsza.
Oby tylko kontuzje nie wypaczyły rywalizacji, a zapowiada się kolejny, pasjonujący sezon.
Może złożymy się na jakiś konkurs typów NBA.???
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Naprawde nie rozumiem tego głupiego zachwytu nad Warriors.Ten zespół nadaje sie tylko do radosnych reklamówek z radosną koszykówką.To jest dobre dla oka ale pożytku nie przynosi.Póki trenerem będzie Nelson zespół nie bedzie grał na miare PO.Tutaj nie ma dyscypliny tak jak w LA nie ma wpajania zawodnikom czym jest zespół.To taka ekipa która wystarcz nakręcić a ona wyjdzie na parkiet i na sporym luzie pociśnie te 115pkt by po meczu bawić sie do rana na imprezie.Śmieszne chłopaki którym nie brakuje talentu ???? na 130% nie zobaczymy ich w PO
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dokładnie Wilqu. Nie od dzisiaj wiemy, że głównym czynnikiem, który pozwala zespołom wygrywać to obrona. GSW właśnie, nawet jako takiej obrony nie ma. Głównie skupiają się na ofensywie, a o tyłach nikt nie myśli. Mogą wygrywać z PHX, Sac&#39; czy Wizards, ale z żelazną obroną Spurs czy CC gładziutko by polegli. Nie chcę ich negować, ale to jest prawda, że mogą ładnie zacząć, ale raczej marnie skończą, tak jak w zeszłym sezonie.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
dziwi mnie dzisiaj bardzo wysoki kurs na Huston Rockets w meczu z Portland Trail Blazers.Macie może informacje odnośnie absencji w drużynie Rakiet poza oczywistymi czyli Yao i Tracy? Patrząc na kursy handicap na Huston +9.5 jest dla mnie świetnym zakładem i wydaje mi się dużo pewniejszy niż dzisiejsze zwycięstwo celtów na wyjeździe w Clevland.Jakie są wasze opinie odnośnie tego spotkania ? wiem ze u siebie portland jest dobrą drużyną ale Huston to bardzo solidna marka i nawet bez Yao i Tracy są w stanie powalczyć moim zdaniem
zastanowiłbym się również do Dallas - 8.5 pkt / Boston +4.5 pkt/ Clippers +9.5
jakie są wasze odczucia ?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Bez Yao Rakiety nie istnieją co można było zauważyć w zeszłym sezonie. T-Mac musi przejść rehabilitacje zanim wróci na parkiet , co pewnie zajmie mu kilka miesięcy.
Przyszedł Ariza z LA , który dopóki nie wróci McGrady będzie grał na SG. A Ariza to nie jest typ gracza który będzie ogrywał przeciwników 1-1 ( takie moje odczucie).
Portland już w zeszłym sezonie miało świetny skład teraz dodatkowo wzmocnili się pozyskując klasowego ( przynajmniej kogoś takiego im brakowało) rozgrywającego A.Millera z 76ers.
Blazers praktycznie na każdej pozycji mają 2-3 klasowych zawodników.
Niestety Rakiety w obliczu absencji Yao i T-Maca, który notabene nawet gdy wróci to nie wiadomo w jakiej będzie formie, są skazani na porażkę.
Ale to NBA (Where Amazing Happens)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
w Clippersach nie zagra Griffin, ktory wylecial na kilka tygodni z powodu kontuzji. A co do PTB, to Miller nawet nie bedzie rozgrywal w 1 piątce i juz psuje atmosfere narzekajac na małą ilosc minut.

co do GSW...szans na PO nie maja..jak dla mnie bedzie to druzyna ok .400, moze troche wyzej, 11-12 miejsce w konferencji..o obrone troszczyc sie nie beda...stephen curry to jeden z najlepszych strzelcow w ncaa, a filozofia nelsona polega na masowym rzucaniu za 3 ptk..
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Bez Yao Rakiety nie istnieją co można było zauważyć w zeszłym sezonie. T-Mac musi przejść rehabilitacje zanim wróci na parkiet , co pewnie zajmie mu kilka miesięcy.
Przyszedł Ariza z LA , który dopóki nie wróci McGrady będzie grał na SG. A Ariza to nie jest typ gracza który będzie ogrywał przeciwników 1-1 ( takie moje odczucie).
Portland już w zeszłym sezonie miało świetny skład teraz dodatkowo wzmocnili się pozyskując klasowego ( przynajmniej kogoś takiego im brakowało) rozgrywającego A.Millera z 76ers.
Blazers praktycznie na każdej pozycji mają 2-3 klasowych zawodników.
Niestety Rakiety w obliczu absencji Yao i T-Maca, który notabene nawet gdy wróci to nie wiadomo w jakiej będzie formie, są skazani na porażkę.
Ale to NBA (Where Amazing Happens)
Nie istnieją bez Yao? To jakim cudem dwukrotnie wysoko pokonali Lakersów w PO ? Poza tym Andersen to też niezły zawodnik, wiadomo nie ta siła, ale swoje powinien dorzucić. W Preseason wyglądali nieźle, choć zgadzam się, że PTB ma chyba najszerszy zestaw graczy.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
...Jesli mowisz &quot;o tym PO&quot; w zeszlym sezonie tyc druzyn, to wydaje mi sie &quot;o tej konfrontacji&quot; owych druzyn zostalo juz wszystko powiedzianie...a i ustalone zanim sie mecze odbyly...
Źle to określiłem, ale rzecz w tym, że u Lakers wszyscy byli zdrowi, a Houston mimo braku czołowych graczy potrafiło wysoko wygrywać. No, ale wiadomo w NBA każdy mecz to nowa historia i niczego nie można przesądzać.
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Witam. Ja mam pytanko trochę z innej beczki. Na jakiej stronie można zobaczyć skróty spotkań które się odbyły w nocy? Na nba.com są różne materiały ale chodzi mi o coś takiego że np: 15 min gościu gada i są skróty ze spotkań najlepsze akcje z każdego meczu itd.
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Witam. Ja mam pytanko trochę z innej beczki. Na jakiej stronie można zobaczyć skróty spotkań które się odbyły w nocy? Na nba.com są różne materiały ale chodzi mi o coś takiego że np: 15 min gościu gada i są skróty ze spotkań najlepsze akcje z każdego meczu itd.
mateusz... to chodzi Ci o analizy spotkań z komentatorami i wybór akcji z danego meczu czy skrót meczu ? gdyż to są dwie różne sprawy, a jak sam piszesz:

&quot;Na jakiej stronie można zobaczyć skróty spotkań które się odbyły w nocy?&quot;

i tutaj jest prosta sprawa, wchodzisz na nba.com w wybrane spotkanie np. pierwsze z brzegu http://www.nba.com/games/20091027/BOSCLE/gameinfo.html i masz pod wynikiem odnośnik WATCH HIGHLIGHTS czyli szukane około 3 minutowe skróty.

jeżeli natomiast mówisz o rozmowie &quot;ekspertów&quot; i najlepsze akcje z dnia to zapewne chodzi Ci o coś na wzór programu NBA Acion który wychodzi raz w tygodniu i podsumowywuje caly &quot;week&quot;.

na nba.com są jeszcze zakładki video &quot;barkley zone&quot; oraz &quot;tnt ot&quot; - są to programy z cyklu &quot;gadające glowy&quot; ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom