>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA - dyskusje koszykarskie

Status
Zamknięty.
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Nowy center w PBG Poznań. Ciut słabszy od Shaqa

Mierzący aż 211 cm olbrzym Chris Johnson jest nowym koszykarzem PBG Basket Poznań. - W meczach, które oglądaliśmy, rozdawał czapy aż miło - mówi dyrektor sportowy klubu Bartłomiej Tomaszewski.

Poznański klub reklamuje swojego nowego zawodnika jako gwiazdę Louisiana State University, w którego barwach grał m.in. Shaquille O&#39;Neal. W historii uniwersytetu zapisał się jako drugi po Shaqu najlepszy blokujący (ze 176 blokami na koncie, w tym 95 w ostatnim sezonie). - Po serii meczów, w których zdecydowanie przegrywaliśmy walkę pod koszami, zdaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy bardzo wysokiego gracza - tłumaczy dyrektor Tomaszewski. - Ofert było wiele, wybieraliśmy między trzema-czterema zawodnikami. Porozumieliśmy się z Chrisem i mam nadzieję, że to będzie bardzo duże wzmocnienie zespołu. W meczach, które oglądaliśmy, rządził pod koszami, rozdawał czapy jedną za drugą - dodaje.

Johnson ostatnio grał w tureckiej drużynie Aliaga Petkim. Rozegrał w niej dwa spotkania, występując na parkiecie średnio 18,5 minuty, podczas których zdobył 9 punktów i 6 zbiórek. Jednak ze względu na problemy finansowe tureckiego klubu Amerykanin postanowił rozwiązać kontrakt i przenieść się do Polski.

Na razie nie wiadomo, czy nowy center PBG zagra w niedzielnym wyjazdowym meczu z AZS Koszalin. - Na razie nie mamy jego tzw. certyfikatu czystości, ale robimy wszystko, by dokument pojawił się w naszych rękach - mówi dyrektor Tomaszewski.

Johnson jest drugim - po Jamesie Maye&#39;u nowym koszykarzem w zespole PBG Poznań. Poznański klub zastanawiał się jeszcze nad sprowadzeniem rozgrywającego ale... - Na razie nie ma decyzji w tej sprawie - mówi Bartłomiej Tomaszewski.

Sport.pl
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Serb trenerem Basketu
Dejan Mijatović został nowym szkoleniowcem drużyny PBG Basket Poznań. Serb zastąpił na stanowisku Eugeniusza Kijewskiego, który tydzień temu zrezygnował z prowadzenia zespołu i został dyrektorem wykonawczym poznańskiego klubu. 41-letni Mijatović w przeszłości był trenerem m.in. Lovcen, OKK Belgrad.

http://www.eurosport.pl
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Maciek Lampe znowu w Rosji,tym razem Polak trafił do Uniksu Kazań.Wydaje mi sie że mógł trafić zdecydowanie lepiej,aczkolwiek nie jest zle:razz:Uniks póki co kapitalnie prezentuje sie w pucharze europy demolując wszystkich kolektywem i defensywą.Maciek przyda sie do walki pod koszem bo Uniks nie ma wielu klasowych wysokich,jest osamotniony Loncar i młody Jurczik który w tym momencie napewno pożegnał sie z większą ilościa minut.Lampe lubi wychodzić na obwód,to sie nie sprawdziło w Maccabi.Tutaj bedzie podobnie,Uniks ściągnął Maćka po to by wspierał Loncara pod koszem bo na obwód póki co ekipa Chomiciusa nie może narzekać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Chris Johnson został nowym koszykarzem PGE Turowa. Amerykański center w środę wieczorem dotarł do Zgorzelca i ma być wsparciem dla Michaela Wrighta. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik w barwach nowego klubu zadebiutuje w sobotę.
24-letni Chris Johsnon ma 210 cm wzrostu. Dotychczas jako center występował w drużynie uniwersyteckiej Louisiana State University. W ostatnim sezonie zagrał w 35 meczach i w ciągu 25 minut zdobywał średnio 7,7 punktu, 7,2 zbiórki oraz 2,7 bloków. W całej historii uniwersytetu zapisał się również jako drugi po Shaqu O&#39;Nealu najlepszy blokujący (ze 176 blokami na koncie, w tym 95 w ostatnim sezonie).
W obecnych rozgrywkach Johnson był zawodnikiem tureckiego klubu Aliaga Petkim, w którym rozegrał dwa spotkania (średnio 9 punktów, 6 zbiórek), ale ze względu na problemy finansowe swojego pracodawcy postanowił rozwiązać kontrakt.
sportowefakty.pl
Nie bedzie poworotu do Polski Langa:-|Nie będzie tez świetnego Williamsa..wybór Chrisa nie jest złym wyborem ale jestem nieco zaskoczony bo jest masa lepszych wysokich od niego.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Euroliga koszykarzy: Osłabienie głównego rywala Asseco

Lider zespołu Armani Jeans Mediolan, Morris Finley, doznał poważnego urazu podczas niedzielnego meczu ligi włoskiej. Amerykański rozgrywający nie wystąpi w środowym spotkaniu Euroligi koszykarzy z Realem Madryt, jak również w najbliższych dwóch miesiącach. Ta zła wiadomość dla Armani jest dobra dla Asseco Prokomu Gdynia.
Mistrz Polski toczy bowiem korespondencyjny pojedynek z zespołem Armani o czwarte miejsce w tabeli grupy D, ostatnie premiowane awansem do TOP 16.

W środę w Gdyni o 20.30 Asseco zmierzy się z Chimki Moskwa i o tej samej godzinie rozpocznie się spotkanie w Mediolanie. Mistrz Polski musi pokonać Chimki i liczyć na porażkę Armani, by zagrać w TOP 16. Przy równej liczbie punktów włoską drużynę będzie premiować lepszy bilans bezpośrednich spotkać z ekipą z Gdyni.


PaP
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fotsis Katsikaris(Aris) został nowym trenerem Bizkai Bilbao,w jego miejsce zakontraktowano bardzo dobrze znanego Davida Blatta.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


NBA ujawniła dzisiaj kto weźmie udział w tegorocznym Konkursie Wsadów podczas Weekendu Gwiazd NBA w Dallas. Fani nie zobaczą w nim LeBrona Jamesa ani Dwighta Howarda, lecz Nate&#39;a Robinsona z New York Knicks, Geralda Wallace&#39;a z Charlotte Bobcats i Shannona Browna z Los Angeles Lakers. Jako czwartego fani wybiorą SMS-owo podczas piątkowego Rookie Challenge &amp; Youth Jam albo DeMara DeRozana z Toronto Raptors albo Erica Gordona z Los Angeles Clippers. Tytułu sprzed roku bronić będzie Robinson.

Zródło: zawszepopierwsze.bloog.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bardziej podobał mi się pomysł Shaqa czyli Vince Carter, LeBron James, Dwight Howard i Kobe Bryant ;-)
Dziwię się że kolejny raz zawita Nate, który niczego ciekawszego już nie wymyśli. Natomiast Brown i Wallace to świetni dunkerzy i mają spory potencjał. No ale dla mnie faworytem nr. 1 jest DeRozan. koleś ma niesamowity wyskok i nawet w meczach lataaa nad koszami ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bardziej podobał mi się pomysł Shaqa czyli Vince Carter, LeBron James, Dwight Howard i Kobe Bryant ;-)
Tego nie mozna nazwac nawet pomyslem Shaq powiedzial i tyle nie ma nawet 1% szans na taka obsade, niestety..
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Trcohę śmieszy mnie oferta wystawiona przez buki na jutrzejsze zaległe spotkanie czarni-Sportino.Inowrocławianie mają nowego trenera i już nie ma informacj, że ktoś jest chory itp. itd. w pełni przygotowują się do tego starcia a efekty pracy Saszy Krutikowa były już widoczne w niedzielnym spotkaniu derbym z Anwilem Włocławek na którym miałem przyjemność być.

Nie rozumiem jednej rzeczy.Mecz miał się odbyć tydzień temu we wtorek.Była informacja o tym, że panuje grypa w Sportino,zła atmosfera i tylko od kilku dni nowy trener.Teraz po dobrym spotkaniu i w pełni przygotowani do starcia buki wystawiają linię handicapu 20.5?!Co dziwne w pierwszym spotkaniu co zostało przełożone buki dawały handi 10.5.Dla mnie jest to conajmniej śmieszne.I jutro biorę chyba w ciemno ten handi.Ale nie o to chodzi.Śmieszy mnie sam fakt, że przez tydzień buki podbiły linie o 10 pkt. :]
 
R 0

reyess

Użytkownik
Trcohę śmieszy mnie oferta wystawiona przez buki na jutrzejsze zaległe spotkanie czarni-Sportino.Inowrocławianie mają nowego trenera i już nie ma informacj, że ktoś jest chory itp. itd. w pełni przygotowują się do tego starcia a efekty pracy Saszy Krutikowa były już widoczne w niedzielnym spotkaniu derbym z Anwilem Włocławek na którym miałem przyjemność być.

Nie rozumiem jednej rzeczy.Mecz miał się odbyć tydzień temu we wtorek.Była informacja o tym, że panuje grypa w Sportino,zła atmosfera i tylko od kilku dni nowy trener.Teraz po dobrym spotkaniu i w pełni przygotowani do starcia buki wystawiają linię handicapu 20.5?!Co dziwne w pierwszym spotkaniu co zostało przełożone buki dawały handi 10.5.Dla mnie jest to conajmniej śmieszne.I jutro biorę chyba w ciemno ten handi.Ale nie o to chodzi.Śmieszy mnie sam fakt, że przez tydzień buki podbiły linie o 10 pkt. :]


Jest info na stronie Sportino, że zagrają bez Daya, Bogavaca i Łuszczewskiego. Naprawdę uważasz, że Sportino szczególnie bez Daya powalczy w ciężkiej hali z rozpędzonymi Czarnymi? Nie ma szans.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie ma info, że nie zagrają.Jest jedynie info, że są chorzy.

Chorzy są Slavisa Bogavac i Quinton Day. Ten pierwszy nie ćwiczy z zespołem od wtorku, natomiast Day zgłosił złe samopoczucie w środę na porannych zajęciach - mówi rzecznik prasowy klubu Artur Kisielewicz.
W Sportino wszyscy nadają się na I ligę a nie PLK więc brak Łuszczewskiego nic im nie zrobi.Ja myślę, że Day w tym meczu zagra bo co to jest za wytłumaczenie-złe samopoczucie?!To chyba nie jest powód dla, którego 2 dni później nie mógł by zagrać w spotkaniu bardzo ważnym dla Sportino, które koniecznie potrzebuje punktów.A, że Day to jest 80% całego Sportino to zrobią wszystko aby wystąpił w tym meczu.przynajmniej tak mi się wydaje.

Aha i ja nie napisałem, że Sportino powalczy w tym meczu bo sa mega słabi.Chyba, że dla ciebie porażka w granicach 20 oczek jest oznaką walki i zaciętego spotkania ????
 
R 0

reyess

Użytkownik
Chodzi mi o to, że jest to mecz w którym może się wiele zdarzyć. Czarni mogą go wygrać 15 punktami, ale nie zaskoczy mnie zwycięstwo 30 punktowe. I kiedy nie ma pewności czy i w jakiej formie będzie Day stawianie tego spotkania wydaje się niuzasadnione bo tak jak sam napisałeś ten zawodnik to 80% zespołu. A raczej nie dowiemy się do meczu nic o stanie jego zdrowia.

Nastepnym razem napisz w dziale PLK.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Bardziej podobał mi się pomysł Shaqa czyli Vince Carter, LeBron James, Dwight Howard i Kobe Bryant ;-)

Dziwię się że kolejny raz zawita Nate, który niczego ciekawszego już nie wymyśli. Natomiast Brown i Wallace to świetni dunkerzy i mają spory potencjał. No ale dla mnie faworytem nr. 1 jest DeRozan. koleś ma niesamowity wyskok i nawet w meczach lataaa nad koszami ????
mialem juz napisany prawie identyczny post ale go w koncu nie wyslalem ???? tez uwazam ze zdecydowanym faworytem jest DeMar DeRozan, i oczywiscie postawie na niego swoje pieniadze, jak co roku dla zabawy ???? kurs bedzie pewnie podobny do tego jaki 2 lata temu bukmacherzy wystawili na Howarda- 2.20, a byc moze nawet mniej ale na pewno warto. Wallace juz raz bral udzial w takim konkursie i niczego ciekawego nie pokazal, a do Browna rowniez nie jestem przkonany. niektorzy uwazaja ze Lebron James robi swietne dunki podczas meczu, ale w konkursie by sie nie sprwadzil. podobnie jest z Brownem, chociaz zobaczymy, chcialbym sie mylic ????

co do Nate&#39;a to wydawalo mi sie ze jakis czas temu powiedzial ze jesli Lebron nie wystartuje to on takze zrezygnuje. szczerze mowiac mam nadzieje ze dotrzyma slowa, chyba nie tylko ja mam juz dosc jego popisow w SDC. oczywiscie nalezy mu sie szacunek za to co robi majac 175 cm wzrostu, no ale nic nowego juz nie wymysli. jesli jednak wystartuje, skonczy sie tak jak z Joshem Smithem w &#39;06 ????

w jednym sie tylko nie zgadzamy- mi sie bardzo spodobal pomysl mini konkursu w przerwie Rookie Game, im wiecej wsadow tym lepiej ???? ale nie mam pojecia czemu wybrali akurat Erica Gordona, chyba tylko dlatego zeby DeRozan bez problemow awansowal do nastepnej rundy ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Chodzi mi o to, że jest to mecz w którym może się wiele zdarzyć. Czarni mogą go wygrać 15 punktami, ale nie zaskoczy mnie zwycięstwo 30 punktowe. I kiedy nie ma pewności czy i w jakiej formie będzie Day stawianie tego spotkania wydaje się niuzasadnione bo tak jak sam napisałeś ten zawodnik to 80% zespołu. A raczej nie dowiemy się do meczu nic o stanie jego zdrowia.

Nastepnym razem napisz w dziale PLK.
1.Nie mam uzasadnień dlatego też nie piszę analizy na to spotkanie.Zwyczajnie ja zagram tak jak pisałem w ciemno na Sportino i niech się dzieje co chce.Dla mnie to niespodzianka jak ktoś daje +10,5 i oferuje za tydzień +20,5.Więc to zagram.
2.Nie napiszę następnym razem w dziale PLK ponieważ była to tylko moja czysta ciekawostka i przemyślenia na temat kursów.Tydzień temu pisałem o tym w dziale PLK jak sam pamiętasz (z tym ,że było to w sprawie trzymania tego meczu w ofercie keidy dawno był przełożony).I modzi usuneli z działu oba posty.Z tego wynika, że można tam podawać tylko i wyłącznie czyste typki z analizami.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
a chciałem na nich postawić u buka jednak jak linia zaczęła spadać to się wstrzymałem...



Historyczny mecz Knicks z Mavericks



Koszykarze New York Knicks doznali w niedzielę najwyższej w historii porażki we własnej hali. W słynnej Madison Square Garden przegrali z Dallas Mavericks 78:128. Jednocześnie było to najwyższe zwycięstwo &quot;Mavs&quot;.
W pewnym momencie goście prowadzili już różnicą 53 pkt. Wcześniej drużyna z Dallas najwyższą wygraną w historii zanotowała 15 stycznia 1985 roku, kiedy pokonała Golden State Warriors 149:104.



Z kolei Knicks nie tylko doznali najwyższej porażki przed własną publicznością, ale i tylko raz w historii przegrali wyżej - 25 grudnia 1960 roku ulegli Syracuse Nationals (obecnie Philadelphia 76ers) różnicą 62 punktów (100:162).

W niedzielę siedmiu graczy Mavericks uzyskało dwucyfrową liczbę punktów, a najskuteczniejsi byli Niemiec Dirk Nowitzki i Jason Terry - po 20. Jarred Jeffries z dorobkiem 14 pkt był liderem gospodarzy.

Knicks czekają na wygraną z Mavericks ponad cztery lata, od 11 stycznia 2006 roku.




- - - -

dodam jeszcze że podstawowy rozgrywający Dallas -&gt; J.Kidd nie gral w tym spotkaniu


 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Chris Booker (29 lat, 206 cm) powraca do Energi Czarnych Słupsk. Amerykański koszykarz z powodzeniem reprezentował ten zespół w poprzednim sezonie.
W jego barwach notował średnio 12 punktów i 6 zbiórek.

Zawodnik występujący na pozycji środkowego do Słupska dotrze jeszcze w poniedziałek, a następnego dnia rozpocznie treningi.

Zródło: sportowefakty.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
NBA: środowy Lakers zaspał na samolot (fot. AFP) Środkowy mistrzów ligi NBA - Los Angeles Lakers, Andrew Bynum zaspał na samolot, którym drużyna miała lecieć z Nowego Jorku do Toronto. Koszykarz zostanie ukarany grzywną, ale nie będzie ona zbyt surowa - około 250 dolarów. Zespół nie zwróci mu również kosztów biletu.
- Zaspałem. Obudziłem się na 9.15 i wystawiłem torby przed drzwi pokoju, żeby zebrał je nasz asystent. Później jeszcze się położyłem i wstałem po dwóch godzinach. Drużyna była już wtedy w drodze - wyjaśnił skruszony Bynum.
Środkowy musiał odzyskać paszport z biura podróży, które organizuje wszystkie przejazdy &quot;Jeziorowców&quot;. Za bilet na komercyjny lot zapłacił 300 dolarów i w Toronto był na czas. Nie miał jednak łatwej podróży - w samolocie nie przewidziano miejsc dla pierwszej klasy i mierzący 214 cm zawodnik spędził kilka godzin w wąskim fotelu. &quot;Koszmar&quot; - tak określił swój przelot.
&quot;Jego bagaże dotarły do Toronto na czas - on nie. Zostanie ukarany, ale nie będzie miał dużych kłopotów. To typowy błąd debiutanta - choć on już debiutantem nie jest&quot; - powiedział trener Lakers, zdobywca 10 tytułów mistrzowski, Phil Jackson.
Bynum zagrał i zdobył 21 punktów, zebrał dziewięć piłek i miał dwa bloki. Jego zespół przegrał jednak 105:106.
/// wp.pl
Ach ten profesjonalizm w NBA ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom