>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA - dyskusje koszykarskie

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja mam pytanko bo pewnie śledził ktoś przed sezonem zakłady długoterminowe na NBA.Interesuje mnie jakie buki oprócz bet365 i sportingbet (bo tutaj jestem pewny na 100% ,że było) posiadały ofertę na linie under/over wygranych w regular season?Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz.
Pinnacle na 100%
 
S 378

songo

Użytkownik
Sacramento wygrywa w Utah, w hali, w której 2 lata temu tylko cztery drużyny wygrały, roku temu tylko osiem. Szok do potęgi entej:kwasny4565: W dodatku przegrywają z pretendentem do tytułu najsłabszej drużyny ligi, grającej także bez swego najlepszego zawodnika. Wiem, że NBA to Where amazing happens, ale to co się stało wczoraj jest dla mnie niewytłumaczalnym absurdem. Takie mecze utwierdzają mnie tylko w tym, że nawet w najlepszej lidze świata korupcja nie jest zjawiskiem obcym.???? Sorki za mały offtop, musiałem się trochę wyżalić....
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Sacramento wygrywa w Utah, w hali, w której 2 lata temu tylko cztery drużyny wygrały, roku temu tylko osiem. Szok do potęgi entej:kwasny4565: W dodatku przegrywają z pretendentem do tytułu najsłabszej drużyny ligi, grającej także bez swego najlepszego zawodnika. Wiem, że NBA to Where amazing happens, ale to co się stało wczoraj jest dla mnie niewytłumaczalnym absurdem. Takie mecze utwierdzają mnie tylko w tym, że nawet w najlepszej lidze świata korupcja nie jest zjawiskiem obcym.???? Sorki za mały offtop, musiałem się trochę wyżalić....
Trochę Cię poniosło chyba... Jaka korupcja? Jeśli śledzisz NBA dłużej niż jeden dzień to możesz się zorientować, że takie niespodzianki są na porządku dziennym. Fakt, niewytłumaczalne, ale jednak nazywanie tego &quot;korupcją&quot; to przesada. Grają 82 mecze w RS i w sumie nie ma co się dziwić, że mało kto potrafi utrzymać równą formę. Ta porażka dziwi tym bardziej, jeśli zobaczymy poprzednie wyniki Utah. Pokonanie SAS to zawsze jakiś sukces, a tu po takim meczu przychodzi porażka SAC, które jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze, w dodatku pozbawioną swojego najlepszego gracza.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Sacramento wygrywa w Utah, w hali, w której 2 lata temu tylko cztery drużyny wygrały, roku temu tylko osiem. Szok do potęgi entej:kwasny4565: W dodatku przegrywają z pretendentem do tytułu najsłabszej drużyny ligi, grającej także bez swego najlepszego zawodnika. Wiem, że NBA to Where amazing happens, ale to co się stało wczoraj jest dla mnie niewytłumaczalnym absurdem. Takie mecze utwierdzają mnie tylko w tym, że nawet w najlepszej lidze świata korupcja nie jest zjawiskiem obcym.???? Sorki za mały offtop, musiałem się trochę wyżalić....

haha, post roku, chlopie to jest NBA - tutaj jest 300 najlepszych zawodnikow swiata, zrozum - tutaj kazdy gra w basket ponad-przecietnie - na najwyzszym poziomie. Jaka korupcja, czys ty oszalal, slabszy dzien Utah (2-3 kwarta)- 2 graczy wystarczy ON-FIRE w przeciwnej druzynie i gotowe.
Duzo zalezy tez od podejscia - mysleli ze bedzie gladko - a jak sie ockneli to juz nie sposob sie przelamac...

Kończ waść, wstydu oszczędź

ps. Pozatym slusznie zauwazyl kolega wyzej ze Sacramento nigdy nie lezalo druzynie Utah Jazz.
 
S 378

songo

Użytkownik
Korupcję jest bardzo trudno udowodnić dopóty,dopóki kogoś ewidentnie nie złapię się za rękę. W każdym innym przypadku większość gawiedzi uzna oskarżającego za oszołoma lub - w najlepszym przypadku- zwolennika teorii spiskowych.
Panowie już zapomnieli o mega-skandalu z ustawianiem meczów przez sędziów, który doprawdy po mistrzowsku wyciszono. A mecz nr 6 w którym owe Sacramento prowadzone jeszcze przez Adelmana zostało w sposób chamski i perfidny okradziono ze zwycięstwa. W końcu to nieodległa historia, więc jako koneserzy NBA powinniście to wiedzieć...
Poniżej, pierwsze z brzegu, linki przypominające:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5304463,Czy_NBA_ustawiala_mecze_play_off_.html
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65086,4340924.html
Zwłaszcza ten fragment jest ciekawy:
&quot;Stern powiedział we wtorek, że sprawa Donaghy&#39;ego to odosobniony przypadek w NBA. Jednak &quot;New York Post&quot; napisał kilka dni wcześniej, że Donaghy, który dostał policyjną obstawę po otrzymaniu telefonicznych gróźb, jest gotowy współpracować z oskarżycielami i podać nazwiska innych sędziów, zawodników oraz trenerów, którzy również byli zamieszani w ustawianie meczów.&quot;
Oczywiście &quot;mormoni&quot; zlekceważyli &quot;królów&quot;. Widok grających bez zaangażowania zawodników i osłupiałego(starość temu panu doskwiera coraz bardziej) był naprawdę przygnębiający.
Wyrównany poziom i niespodzianki to jedna sprawa, druga to korupcja i przekręty. Naprawdę mam spore wątpliwości, czy to na pewno był tylko słabszy dzień...
Dziś typ przeciwko &quot;królom&quot;, szczerze polecam, limit szczęścia Sacramento wyczerpało na jakiś czas, Golden State Wariors powinno wygrać ten mecz...
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Nie ma takiej mozliwosci zeby to byl ustawiony mecz - przestan snic i doszukiwac sie idiotycznych teori spiskowych

ps. ty grales w ogole kiedykolwiek w koszykowke? Nie oceniam ale watpie - bo nawet sprawy sobie nie zdajesz jakie mecze i z kim mozna przepier%#$$# ???? jak sie mecz niefortunnie ulozy
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Wygrana Kings w Utah jest ogromną niespodzianką, jednak dla mnie Jazzmani to bardzo dziwna drużyna. Co prawda oglądałem ich w tym roku tylko raz, w meczu z SAS który zresztą wygrali bez większych problemów, ale generalnie ich gra jest bardzo chaotyczna. Akcje których powodzenie w sporej części zależały od szczęścia wychodziły z blisko 100% skutecznością. Wniosek? Mocno przereklamowany team. Ale żeby z Sac bez Martina przegrać to już jest wstyd. Sądzę, że rywal został mocno zlekceważony. Szkoda przegranej. Tyle w temacie.

z tego co zauwazylem Utah to bardzo imprezowy zespół ( tak sie bawili na halloween )
zreszta moim zdaniem u nich wystepuje zmęczenie materiału a Buzz totalnie psuje atmosferę w ekipie... z wyniku sam jestem w glębokim szoku.
Baqu
 
J 13

jrq-

Użytkownik
No wlasnie nie ma, byl jeden, ale nie dzialal, w tamtym sezonie to wchodzilo sie byle gdzie i bylo tego od groma, teraz znalezc dzialajacy stream to graniczy z cudem...
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP


Można już głosować na zawodników do All Star Game 2010 oczywiście za pośrednictwem strony NBA.COM. Dokładny adres znajduje się pod tym linkiem.

Cięzki zgryz miałem z wyborem centra zachodu oraz forwards w obu konferencjach, cóż... wyszło mi coś takiego:

http://img694.imageshack.us/img694/3403/31159479.jpg
Edit by Jacques

Obrazek się rozjechał, więc zmieniłem na linka
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
To mój skład wyglądał nieco inaczej, ale to tak z sympatii po części go układałem :p
WEST:
Melo, Boozer, Kidd, Martin (z Sarcamento) i Gasol
EAST:
Bosh, Garnett, Rondo, Allen i Lopez
A na osobnego playera głos poszedł na Noaha
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
ktoś może wie czemu na Bucks +10,5 jest kurs aż 1,7? chyba warte ryzyka, SAS jakoś nie miażdży, a Milwaukee ostatnio 3W
 
K 0

kemp666

Użytkownik
mimo wszystko liczę na to, że San Antonio odbije, a Buck stracą rezon bo bilans 8-2 szokujący...Jennings okazał się gwiazdorem &lt;szok!&gt; ale z SA będzie ciężko....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom