>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA 2008/2009 - PlayOffs

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dokładnie...w 2:0 raczej nie wierze co nie zmienia faktu że w starciu z Magic bez KG ich nie widze a co za tym idzie nie bedzie świetnie zapowiadającej sie serii Cavs-Boston i finału LAL-Boston:-|ogromnie szkoda mi KG..jego kontuzja jest kluczowa i w tym momencie Celtics pozegnali sie z misiem.Dzisiaj muszą wygrac bo w United Center bez KG mają minimalne szanse na ugranie czegokolwiek.Sporo już było spotkan bez udziału KG i jeśli wygrywali to były to spotkania na styku.Z drugiej strony Allen drugiego tak słabego spotkania nie zagra i jego FG 1-12 z poprzedniego spotkania to jakaś kpina w przekroju całego sezonu.Różyczka napewno nie zagra 2 raz na takiej skuteczności bo to jest raczej nie realne.Wystrzelali sie głównie dzięki tragicznej defensywie celtów ale ta ekipa mam papiery na wygranie tej serii i wygrana w pierwszym spotkaniu dodatkowo ich podpudowała.Nie wiem wydaje mi sie że Celci dzisiaj po ciężkiej walce wygraja ale ja spóbuje zagrać +10.5 na byków✅
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
co do linii w meczu Boston Chicago to 197, ja osobiście skłaniałbym się ku underowi ewentualnie trochę podwyższyłbym nie spodziewam się w tym meczu szaleństw co do sumy punktów ale na pewno będzie coś w tych granicach, under 200 ;) aczkolwiek to nie analiza tylko taka nie wiążąca opinia;)

kurde ale się narzucali:kwasny4565:
 
slander 10

slander

Użytkownik
Nie lekceważcie Rose&#39;a. On w posezonowych rozgrywkach gra jeszcze lepiej niż normalnie. Rok temu wprowadził Memphis do finału NCAA, w którym poległ po dogrywce. Pierwszy mecz pokazał, że ma on coś takiego jak Wade, czyli na play-offy wrzucamy jeszcze jeden bieg wyżej.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
no ale Wade raczej w pierwszym meczu nie wiele pokazał;) bez urazy nie oglądałem meczu ale statystyki ma dość przeciętne z pierwszego spotkania ???? no ale teraz pewnie będzie dużo lepiej i drugi raz Miami już tak się nie da, ale to tylko tak napisałem z samych literek na nba.com;)
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
Dzis imho Dallas przegra, nie wiem czy 6 punktami bo chyba taka jest linia ale nie wydaje mi sie, żeby San Antonio, które zawsze budziło sie na playoffy a rundę zasadniczą pozwoliło sobie na stan 0-2 i to po meczach u siebie ...

Choć ja widzę w tym meczu over 188 i to dla mnie jest najpewniejszy z typów na dziś.
 
michalciesla 0

michalciesla

Użytkownik
Boston Celtics - Chicago Bulls 1 (-9 hc) @ 2.04 (Pinnacle)
Boston jak wiadomo przegrali pierwszy mecz, co zawdzieczaja niecelnosci Allena, ktory spudlowal 11/12 ostatnich rzutow, a przede wszystkim zyciowemu meczowi Rose&#39;a, ktory dla gosci zdobyl 36pkt, a warto zaznaczyc ze to byl jego debiut w PO i do tego na parkiecie jednej z najlepszych defensywnych druzyn NBA, nawet pomimo braku Kevina Garnetta, ktory nie zagra takze dzis.
Zagraja natomiast Rondo, ktory przedwczoraj zdobyl 29pkt, bardzo skoncentrowany bedzie na pewno tez wspomniany Allen i rowniez Pierce ktorzy powinni dzis lepiej wybierac pozycje do rzutow i szukac gry do kosza. Dzis mysle ze bedzie duzo podwajania R. Rondo, co powinno dac wiecej niz zwykle miejsca strzelcom.
W przewidzeniu dzisiejszego wyniku moga pomoc trendy, a sa ciekawe:
- w ostatnich 46 meczach po porazce u siebie w 33 meczach Celci pokrywali HC
- Boston po straceniu ponad 105 pkt w kolejnym meczu jest 12/17 jesli chodzi o pokrycie swojego handicapu
- Chicago w tym sezonie po wygraniu jako underdog pokrylo 13/40 handicapow

- Boston pokryl 7/9 ostatnich handi przeciwko Chicago (4/5 u siebie)
- w 1. rundzie Playoffow druzyna ktora przegra jako faoworyt u siebie w kolejnym meczu u siebie pokrywa handi w 70% przypadkow

Licze dzis na super agresywna defensywe Boston, dobra skutecznosc z dystansu Allena i Pierce&#39;a plus rozegranie pilki przez Rondo tak jak w 1. meczu i jesli dodamy do tego zalozenie ze D. Rose nie powtorzy historycznego meczu w swoim wykonaniu (chybha tylko K. A. Jabbar rzucil tyle w debiucie) powinnismy zobaczyc dwucyfrowa roznice w koncowym wyniku na korzysc obecnych mistrzow NBA. Jedyne co mi sie w tym typie nie podoba, to to ze jest to klasyczna masowka, ale mimo to jestem dobrej mysli. Stawka srednia:
3.5/10
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
... ja dzisiaj kolejny raz widziałbym wygraną Dallas z SAS z kilku względów. Po pierwsze Dallas urwało ostatnio zwycięstwo co pozwoli im na lekki luz bo jakby nie było pierwszą fazę ku drugiej rundzie już przeszli a SAS odwrotnie. Grali w niezłej presji co się zemściło a poza tym dzisiaj będą grać jak na szpilkach i jak nie wygrają to już praktycznie mają po PO. Dalej, Dallas na chwilę obecna prezentuje lepszą formę niż San Antonio. Mavsom gra się klei widać, że cały zespół gra przez co Dirk może odpoczywać i ważnych momentach możemy liczyć na jego armatę a w SAS pomimo dobrej gry Parkera widać lekki zastój Duncana, nie zważając na to że trochę na punktował ale nie była to świetna gra. Coś mu chodzi po głowie i to ewidentnie widać, buja w obłokach i mało uczestniczy w grze. Podsumowując SAS pod presją, z lekkim zastojem w drużynie a przeciwnik w świetnej dyspozycji, który może grac z lekką ulgą.. to wszystko pozwala mi stawiać na Dallas po dobrym kursie, a plusowy handicap powinien być bardzo rozsądnym rozwiązaniem...

.... dokładnie j/n... Dirk wypaczył wynik ???? szkoda gadać, spotkanie ogólnie nudne, jednostronne... czekamy na h2h w Dallas ????
Dallas +6,5 ⛔⛔⛔
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
Kolejna noc z playoff za nami. w obu rywalizacjach mamy stan 1-1. Szczęśliwie Boston wygrał dzięki kapitalnej postawie Allena i jego niesamowitemu rzutowi w ostatnich sekundach. Ale bez KG będzie niezwykle ciężko w meczach wyjazdowych. Ostatnio kapitalny występ Rose&#39;a , dziś 42 pkt Gordona. Jak dla mnie świetna gra Chicago i szanse na awans oceniam 50/50. Warto także zwrócić uwagę na wynik 118-115 ( łącznie 233 pkt). Nie spodziewałem się aż takich szaleństw, podobnie zresztą jak bukmacherzy którzy wystawili tutaj linię na poziomie 197 pkt.
Co do 2 meczu to ten był dla mnie o wiele bardziej emocjonujący z uwagi na postawiony over, choć różnica punktowa na poziomie ok 20 pkt tak od połowy 3 kwarty zepsuła troche widowisko. Kapitalny występ Parkera i fatalny Nowitzkiego. Jak dla mnie wręcz nie do pomyślenia jak słabo grał dziś niemiec. Statystyki mówią wszystko: skutecznosc za 2 punkty --&gt; 3/14 , skuteczność za 3 pkt --&gt; 0/4, łącznie 14 pkt zdobytych podczas prawie 40 minut gry. To nie jest odpowiednia postawa jak na gwiazdę i lidera drużyny. Dla porównania Parker trafił 16/22 rzutów za 2 pkt, dorzucił kilka osobistych i w 33 minuty spędzone na parkiecie zdobył 38pkt. Do tego dorzucił 8 asyst. Bardzo mi sie dziś podobałą jego gra.

Jak dla mnie noc niezwykle szczęśliwa, rzutem na taśme padł over grany dość mocno, do tego zdognie z przewidywaniami dość pewna wygrana Spurs.


a co na dzisiejszą noc ? 3 spotkania.
Według mnie pewne wygrane Cavaliers, bilans u siebie 39-2 mówi sam za siebie. Myśle, że LeBron dziś znów pokaże klase i będzie 2-0 w rywalizacji z Pistons.
Kolejan raczej niezagrożona będzie wygrana Lakers, mają u siebie patent na Utah, do tego dochodzi fakt, że mają silną, szeroką i zdrową kadrę. Ostatnio ze świetnej strony pokazał się Trevor Ariza, do tego napewno na więcej stać chociażby Bynum&#39;a.Ostatnio szybko złapał kilka głupich fauli i nie pograł przez to za wiele. Imho też 2-0.
No i 3, chyba najmniej pewny pojedynek. Nie wiem co się stało z Portland w 1 spotkaniu. Byłem przekonany , że wygrają i to min 5-10 punktami a tu taki klops. Fatalna skuteczność, i bardzo wysoka porażka u siebie, gdzie są szczególnie mocni. Jak dla mnie podrażnieni podobnie jak dziś Spurs i Celtics wygrają z Houston i doprowadzą do remisu 1-1.

Na linie i handi nie ma głowy teraz po cieżkiej emocjonującej nocy, a tu już niedługo kolejne pojedynki snookera.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
TEMAT PONOWNIE OTWARTY
W sprawie wyjaśnienia. Temat zamknąłem ja. Nie chodziło mi o jakieś ucinanie dyskusji ani nic takiego.
Po prostu pomyliłem ten temat z NBA - Kwiecień. Przepraszam za utrudnienie i zapraszam do dalszej dyskusji na temat PO.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no to git ????


.... dobra, dzisiaj mamy do rozegrania trzy spotkania:

CC vs. Det&#39;
PTB vs. Houston
LAL vs. Utah

...co można o nic powiedzieć? Cleveland i Lakersi pierwsze spotkania rozegrały po myśli chyba każdego (oprócz buka;)) PTB natomiast zawiodło na całej linii. Było to może spowodowane presją jaka ciążyła na Blazersach w Rose Garden. Oglądałem to spotkanie i było widać, że nie tylko trener albo na odwrót ale publiczność w pewnym sensie stłamsiła zapał miejscowych. Oczekiwania były ogromne, a Houston liczyło się przecież z przegraną serii w RG bo wiedzieli, że PTB raz że na chwile obecną prezentuje lepszą formę a dwa RG to jest tylko i wyłącznie ich twierdza. Boisko a dokładniej parkiet zweryfikował wszystko. Mianowicie, że forma fizyczna to nie wszystko, trzeba być jeszcze odpowiednio przygotowanym psychicznie, gdzie pod tym względem PTB wymiękło. Jak będzie dzisiaj? trudno powiedzieć, tym bardziej że Portland będzie grać pod presją na pewno nie mniejszą jak w pierwszym spotkaniu. Będą natomiast troszeczkę bardziej doświadczeni i całe pierwsze spotkanie mają przeanalizowane od A do Z i w tym spotkaniu powinna być poprawa. Houston natomiast będzie grać na mniejszym obciążeniu bo już jedno zwycięstwo udało im się urwać i jakby nie było obecne priorytety zostały osiągnięte, ale to nie znaczy że odpuszczą to spotkanie. Próbuję szukać pewnej analogii z wczorajszymi spotkaniami i jakby nie było równowaga w przyrodzie musi występować i PTB powinno wygrać ale to nie jest pewne. Jednak wczorajsze spotkania mogą miały różne przebiegi do osiągnięcia tej równowagi. W SAS wynik bez wątpienia wypaczył Dirk, grał fatalnie i SAS to wykorzystało. Walka mogłaby być zacięta a skończyło się na pogromie San Antonio i wyniku 1:1. Wcześniej w Bostonie mieliśmy okazję oglądać podobne spotkanie do pierwszego, gdzie zespoły zapewniły nam świetne widowisko i trója Allen&#39;a przesądziła o zwycięstwie a moglibyśmy zobaczyć dogrywkę i możliwe zwycięstwo Chicago. Mimo wszystko mamy 1:1. Jakaś analogia jest, ale niezbyt rzeczowa. Ja jednak w roli zwycięzcy widzę tylko Portland w tej potyczce i skuszę się postawić na Portland. Muszą wygrać i na pewno będą do tego dążyć. Stawiam na Portland z handikiem -5,5. Poza tym skuszę się na over w tym spotkaniu. Walka powinna być zacięta z dużą ilością wymian piłki a przede wszystkim skutecznością. Pod presją możemy zobaczyć sporo FT co podbije wynik i linia 183,5 powinna pęknąć. Let&#39;s Go Portland !!!


PTB -5,5 ⛔
over 183,5 ✅


....ciężko, rzutem na taśmę wymęczone zwycięstwo i będzie bardzo trudno coś ugrać w Toyota Center Blazersom... ale wierzę w nich :razz:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
...kolejne dwa spotkania powinny być rozegrane po myśli gospodarzy. Wątpię żeby ktoś oczekiwał od Det&#39; i Utah zwycięstwa w dzisiejszych spotkaniach. Cleveland i LAL przecież to pretendenci do finału i zwycięstwa i chaotyczne Detroit i lekko zdołowane Utah nie powinni zrobić im przeszkody do dzisiejszych zwycięstw które zapewnią im dobrą zaliczkę do wyjazdowych spotkań na które osobiście mam już pewien pomysł w kwestii obstawiania ;) ale o tym później... Podsumowując, nie trzeba dużo pisać o tych spotkaniach bo przebieg powinien być taki sam jak ostatnio i dzisiaj wynik powinien być jednoznaczny 2:0. Co stawiam? Zainspirowany Typerem Armor&#39;em:| stawiam w przypadku CC -6,0 w połowie i CC -3,0 1Q a w drugim przypadku to samo czyli LAL -6,5 HT i LAL -3,5 1Q... zobaczymy co to będzie ????
pozdrawiam.

CC -6,0 HT ✅
CC -3,0 1Q ✅
LAL -6,5 HT ✅
LAL -3,5 1Q ✅
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
a ja wręcz przeciwnie spodziewam się close game w Portland i różnicy punktowej którejś z ekip w granicach 5 pkt. Ogólnie typuje Houston +6, liczę, że Yao potwierdzi wysoką dyspozycję i poprowadzi gości do stanu 2-0.

✅ dla mojego Portland +6

nie ma co prawda stanu 2-0, ale handi wystarczyło
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets(-5.5) - New Orleans Hornets [HANDICAP]
Typ: 1
Kurs z Bwin: 1.91
Analiza (min. 8 zdań): Znów na przeciw siebie staną zespoły, które zajęły odpowiednie drugie oraz siódme miejsce na zachodzie. Pierwsze ich spotkanie miało miejsce 20 kwietnia i pewnie zwyciężyli gospodarze, którzy prowadzą w serii 1-0 (gramy do czterech zwycięstw). Oba zespoły przystąpią do spotkania w składach identycznych, jak kilka dni temu (Denver 113-84 NOH). Drużyna dzisiejszych gospodarzy od kilkunastu spotkań jest w niezłym gazie, wygrywają praktycznie wszystko (na 10 ostatnich spotkań wygrali 8, ulegli jedynie Lakers oraz Blazers). Na odmiennym biegunie znajduje się drużyna dzisiejszych gości, która gasła w oczach. Jej siłę stanowią dwaj gracze, Chris Paul oraz David West. Wg mnie Denver dysponuje o wiele większym potencjałem niż gracze z Nowego Orleanu, co udowodnił pierwszy mecz. Kluczem do sukcesu będzie dobra gra obronna przeciw CP3, a wtedy zatrzymanie Westa odciętego od podań, nie powinno stanowić problemu.

✅✅✅
 
armor 12

armor

Użytkownik
Ja dzisiaj znalazlem 3 typy ktore warto zagrac na dzisiejsza nocke:
1.Denver(-6.5)-New orlenas 1 kurs 1.9 Pewnosc Typu: 9/10✅✅
2.Denver wygra roznica 21ptk lub wiecej kurs 10 Pewnosc Typu: 2/10⛔
3.Orlando(-3.5)-Philadelphia 1 kwarta 1 kurs 1.86 Pewnosc Typu: 6/10
⛔
Po krotce opisze dlaczego dzisiaj tam stawiam...
1.Denver jak dla mnie bardzo dobra druzyna w tym sezonie po wymianie Iverson-Billups napewno Denver bardzo duzo zyskal... Ostatnie mecze u siebie wysmienicie graja 11 zwyciestw z rzedu w tym sezonie 34;8 naprawde klasa sama w sobie... Nie sadze zeby New Orleans cos dzisiaj pokazal juz bylo w 1 meczu widac co sie dzieje gdy Paul i West sa w gorszej formie... Napewno nie bedzie im latwo a sadze ze po takiej sromotnej porazce mysla zeby jak najszybciej wrocic do domu... Denver podbudowany takim zwyciestwem napewno jest na fali i nie widze innego wyniku niz pokrycie dzisiejszego HC
2.Drugi typ to naprawde jedynie moje przeczucie... A bardziej sugeruje sie pierwszym wynikiem... Kurs bardzo wysoki warto zaryzykowac za mala stawke ???? Nie sadze zeby New Orleans tak szybko podniosl sie po takiej porazce... Ale to tylko moje przeczucia ????
3.Co do Orlando jak oni mogli przegrac 1 mecz u siebie tego nikt nie wie i juz chyba nie bedzie wiedzial ???? Howard rzucil az 31ptk i tak to nie pomoglo Magikom... Dzisiaj Orlando bedzie musialo od 1 min zaczac zdobywac przewage nad Philadelphia... 76ers jak dla mnie nie ma prawdziwych centrow ktorzy mogliby zagrozic Howardowi zwiec napewno w 1 kwarcie beda jak najczesciej go wykorzystywali... Nie sadze aby po dzisiejszym meczu Orlando przegrywalo 0;2 bo to juz by mogli pakowac bagaze... Orlando to doby zespol sadze ze porazka w 1 meczu to brak rytmu meczowego, za szybko odpuscili lige i wpuszczali rezerwowych ???? to takze moje osobiste odczucia ???? Dzisiaj bedzie walka od poczatku i sadze ze w 1 kwarcie HC zostanie pokryte...
_______________________________
Typy PO: 3/3
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
jutrzejszej nocki ciekaw mecz Utah u siebie kontra Lakers
moje założenia Lakers wygrają chociaż jeden z 2 pierwszych wyjazdowych meczy. Zaczynam od stawki 100 przy kursie 1.8. W przypadku porażki w pierwszym meczu stawka 200, powinno się udać ale zobaczymy ???? U siebie La poszło dość gładko nie pozwolili nigdy Utah zbliżyć się do siebie na niebezpieczną odległość gdy do takiej sytuacji dochodziło zawsze odskakiwali. Na wyjeździe będzie trudniej ale na dobra sprawę Utah mają tylko przewagę na pozycji rozgrywającego a to raczej za mało żeby wygrać dwa mecze pod rząd. Polecam :spokodfhgfh:
 
time2score 0

time2score

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz v Los Angeles Lakers
Typ: Lakers AH - 1.5
Czas: Czwartek noc
Buk: Pinnacle
Analiza: Ten mecz wielkiej analizy raczej nie wymaga. Lakers nie ukrywają, że interesuje ich w tym roku tylko 1wsze miejsce. W porównaniu do zeszłego roku mają bardzo szeroką ławkę i oszczędzają Kobiego tyle ile można. Wg Jackona kluczem do sukcesu będzie ilość rozegranych meczy przed rundą finałową. Prowadzą z Jazz 2:0 i następne spotkania grają na wyjeździe, natomiast przy tej klasie zawodników atut własnego boiska nie jest tak wielki. Bardzo prawdopodobny według mnie jest kontrolowanie całego meczu przez Lakers (tak jak pierwsze 2) i wynik końcowy około +10 dla lakers. Asian Handicap ustawiony przez pinnacle na -1.5 jest do pobicia nawet jeżeli Koby dnia mieć nie będzie. Jak dla mnie 4:0 w tej serii jest bardzo realne. Więc zdecydowanie Lakers -1.5.
 
armor 12

armor

Użytkownik
Co myślicie o Bostonie na dziś po kursie 2.24 i Utah - Lakers under 214???
Ja dzisiaj gram:
1.Chicago(-2.5)-Boston 1 kurs 1.9 Pewnosc Typu: 7/10⛔
2.Dallas(-4.5)-San Antonio 1 kurs 1.9 Pewnosc Typu: 8/10✅✅
1
. Jak dla mnie Chicago jest na fali 1 wygrana po dogrywce pozniej porazka w ostatnich sekundach poprzez fantastyczna trojka Allena... Chicago wraca wreszcie do domu aby rozegrac u siebie 2 mecze... Napewno beda zmotywowani i wsciekli ze nie prowadza juz 2;0 napewno beda chcieli pokazac w tym meczu kto jest lepsza druzyna... Chicago maja bardzo dobry sklad w 1 meczu ze znakomitej formy pokazal sie Rose zas w drugim meczu Gordon... Boston bez Garneta to napewno nie to samo... Do tego lawka coraz mniejsza nie wiadomo jak z Rondo i Scalabrine... Ten pierwszy raczej powinnien zagrac... Garnet jeszcze nie zagra do tego wypadl Powe do konca sezonu zmiennik Perkinsa... Nie widze zeby Boston sie pozbieral i wygral 1 mecz w Chicago... W tym sezonie zagrali 1 mecz Chicago wygralo 127;121... Wygrana Bostonu jednak w tym meczu jest chyba poza zasiegiem...

Edit:
Chicago 37.5% z gry magia juniorzy wieksza skutecznosc maja ????
2. Drugi mecz jak narazie tez bilans w fazie playoff to 1;1 w 1 meczu Dallas zagral koncertowo nie dajac zadnych szans zawodnikom Spurs... Zas w drugim meczu Spurs sie odgryzli bo wynik 0;2 napewno by nie wygladal za ciekawy... Nowitzki w drugim meczu zagral fatalnie trafil z gry 3 na 14... Napewno dzisiaj bedzie chcial sie odegrac i pokazac ze jednak on jest liderem swojej druzyny... Dzisiaj najwazniejsze dla dallas bedzie przykrycie na calym boisku Parkera... W dwoch meczach rzucil 62ptk... Napewno plany San Antonio pokrzyzowalo kontuzja Ginobiliego... Napewno bedzie im trudno wygrac jakis mecz w Dallas... Dzisiaj Dallas wraca do siebie i napewno chca pokazac sie przed wlasna publicznoscia i prowadzic 3;1 i jest to jak najbardziej mozliwe... Dallas w tym sezonie zadko przegrywal u siebie jedynie 9 razy na 41... Sadze ze Kidd i spolka rusza od 1 min do ataku i nie zostawia najmniejszych szans San Antonio
_______________________________
Typy PO:5/7
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Spotkanie: Utah Jazz v Los Angeles Lakers
Typ: Lakers AH - 1.5
Czas: Czwartek noc
Buk: Pinnacle
Analiza: Ten mecz wielkiej analizy raczej nie wymaga. Lakers nie ukrywają, że interesuje ich w tym roku tylko 1wsze miejsce. W porównaniu do zeszłego roku mają bardzo szeroką ławkę i oszczędzają Kobiego tyle ile można. Wg Jackona kluczem do sukcesu będzie ilość rozegranych meczy przed rundą finałową. Prowadzą z Jazz 2:0 i następne spotkania grają na wyjeździe, natomiast przy tej klasie zawodników atut własnego boiska nie jest tak wielki. Bardzo prawdopodobny według mnie jest kontrolowanie całego meczu przez Lakers (tak jak pierwsze 2) i wynik końcowy około +10 dla lakers. Asian Handicap ustawiony przez pinnacle na -1.5 jest do pobicia nawet jeżeli Koby dnia mieć nie będzie. Jak dla mnie 4:0 w tej serii jest bardzo realne. Więc zdecydowanie Lakers -1.5.
Co za bzdury, a kogo nie interesuje jak najlepszy wynik? Walka w play off i ktoś powie a co mi tam odpuszczamy niech sobie Lakersi wygraja. Glupota totalna. Ja już gralam Utah w drugim meczu z handi 11, uważam, że Jazzmani nie są na straconej pozycji. Lakersi mają szeorką ławke? Mam nadzieje, że to żart bo właśnie ława to największy problem drużyny z LA. Nie wierze w stan 0:3 to kompletnie nie odzwierciedła siły obu ekip. Jazz w regularnym tylo 8 razy przegrali we własnej hali mimo licznych kontuzji, wyjazdy slabiutkie a jednak powalczyli w LA. W dodatku Bynum ostatnio się zajmuje raczej podrywaniem Rihany, zobaczymy jak to wpłynie na jego dyspozycje, dziwna sprawa. No i forma Williamsa znakomita. Ja gram Jazz 2.04

 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Racja drużyna Utah zagrała całkiem niezłe mecze wyjazdowe, ale wszystko było kontrolowane przez Lakersów i raczej krzywdy im wyrządzić nie mogli. Jeden mecz u siebie są w stanie wygrać ale moim zdaniem pewniejszy jest wynik 4 do 0 dla LA niż 2 do 2 po dwóch meczach w Utah. Aczkolwiek drużyna Utah gdyby trafiła w obecnej dyspozycji na Orlando Magics nie byłaby bez szans w takim starciu a w moich oczach byłaby faworytem. Chociaż na pewno Williams i spółka trochę krwi Lakersom napsują;) Dlatego wolę te dwa mecze powiązać z sobą niż rozpatrywać je pojedynczo, progresja na zwycięstwo LA plus asekuracja na live i wszystko powinno ułożyć się dobrze:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom