>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

artur202 4

artur202

Użytkownik
uuuu musiało boleć trochę. Ja ostatnio byłem na stole koleś all in AA drugi 2,4 i na stole 2 4 J 8 9
I wchodź tutaj z asami all in :roll:
 
schu 0

schu

Użytkownik
wyrabialem cgyba jakis bonus i w jednym momecie udalo mi sie zarejestrowac takie
ulozenie na wszystkich czterech stolach


jak dla mnie to masowy przypadek
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
hahaha a propos b22. Oni faworyzują i podysłają lepsze karty osobom,które mają więcej żetonów po to żeby szybciej wyeliminować pozostałych graczy. pamiętam sytuację ja miałem K Q i wszedlem chyba z 1,5K all in koleś miał około 12K. On miał karty 7 i 2 na flopie pamiętam,że miałem króla i byłem bardzo zajarany na turnie pojawiło się 2 więc zacząłem sie trochę denerwować i na rivierze 7. Poprostu byłem w szoku jak można tak oszukiwać. W głowie mi sie nie mieści,że spośród tylu kart akurat te trafiły na stół. Napewno była w tym jakaś manipulacja jak sobie o tym przypomne to mnie kur**** bierze. ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
hahaha a propos b22. Oni faworyzują i podysłają lepsze karty osobom,które mają więcej żetonów po to żeby szybciej wyeliminować pozostałych graczy. pamiętam sytuację ja miałem K Q i wszedlem chyba z 1,5K all in koleś miał około 12K. On miał karty 7 i 2 na flopie pamiętam,że miałem króla i byłem bardzo zajarany na turnie pojawiło się 2 więc zacząłem sie trochę denerwować i na rivierze 7. Poprostu byłem w szoku jak można tak oszukiwać. W głowie mi sie nie mieści,że spośród tylu kart akurat te trafiły na stół. Napewno była w tym jakaś manipulacja jak sobie o tym przypomne to mnie kur**** bierze. ????
mialem podobna sytacje ja all in z 6kw reku JJ, kolo mnie sparwdzil z 94 bo byl na blindach a blindy wtedy wynosily 2k a koles mial sporo zetonow to sobie pozwolil i tak flop nic, turn 4 i river 9, siec b2b
 
S 11

support75

Użytkownik
Z ponad 400 rozdan wybrałem 4 - najciekawsze.
Gram sobie bonusem, jeden z angielskich portali rozdawał jakis czas temu 30$ :mrgreen:






;-)
 
Do góry Bottom