>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

spirol 30

spirol

Użytkownik
Witam w tym tymacie prosze opisywac swoje rozdania w ktorych braliscie udzial wiadomo ze do pokera trzeba miec szczescie dlatego niektore partie sa naprawde dolujace,masz silna reke ale i tak przegrasz rozdanie ze slabsza reka tzw bad beat takze mozesz sie pochwalic albo wyzalic, mile widziane screeny
 
A 0

ar3ck

Użytkownik
Ja ostatnio mialem Royal Flush karo, pierwszy i zapewne ostatni raz w zyciu. Akurat &#39;pech&#39; chcial ze wygralem z tego tylko cos kolo dolara ;]. Na stole ludzie tez pierwszy raz w zyciu spotkali sie z Royal Flush. Niestety nie mam screena ;Ja ostatnio mialem Royal Flush karo, pierwszy i zapewne ostatni raz w zyciu. Akurat &#39;pech&#39; chcial ze wygralem z tego tylko cos kolo dolara ;]. Na stole ludzie tez pierwszy raz w zyciu spotkali sie z Royal Flush. Niestety nie mam screena ;[...
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ja ostatnio mialem Royal Flush karo, pierwszy i zapewne ostatni raz w zyciu. Akurat &#39;pech&#39; chcial ze wygralem z tego tylko cos kolo dolara ;]. Na stole ludzie tez pierwszy raz w zyciu spotkali sie z Royal Flush. Niestety nie mam screena ;[...
W historii rozdan masz wszystko zapisane.
 
R 0

renton

Użytkownik
a ja wczoraj wchodzę all in z 3 i 2 i znalazł sie odważny który podobnie wchodzi tyle że ma AA i co......... na flopie A, A Q, river i turn juz nie patrzyłem tylko szybko zamknąłem okienko ???? niezłego miałem pecha :;/: :jezora:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
A co graliście w kierki :p Al-in z 23, ... ja publicznie do tego bym się nie przyznał. No chyba, że chciałeś zrobić screena na forum jaki z Ciebie kozak Renton :mrgreen:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Hahaha racja ja też bym się do tego nie przyznał ????
A tutaj macie taką małą ciekawostkę grałem na pley money (a właściwie to mój tata) w Titan Poker (zobaczcie na stawki, a wejścia w ciemno 0.5/1...): :roll:
 
R 0

renton

Użytkownik
No chyba, że chciałeś zrobić screena na forum jaki z Ciebie kozak Renton
Każda karta może wygrac, przegrywałem już AA wielokrotnie z róznymi kartami, i nie ma tu żadnego kozaczenia, a post to był żart i prowokacja po to żeby zobaczyć co napiszecie
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jedna z najbardziej denerwujących rzeczy ;) Masz AA i przegrywasz. Tym razem mi się poszczęściło i dostałem K na flopie :jupi:

 
S 11

support75

Użytkownik
Moim zdaniem ten z AA i tak duzy ryzykowal bo mogleś miec kolor, tak samo ty mogles pomyslec ze on ma kolor, to juz wszystko idzie wywnioskowac podczas gry.
Czy tylko ja to zaobserowowalem ze gdy czlowiek ma jakas pare np 99 to przeciwnik tez dostaje pare.
 
Do góry Bottom