>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Nasze rozdania

Q 0

quest

Użytkownik
Masz do niego ta licencje czy sam wprowadzasz karty ?

Odrazu powiem o swoich dzisiejszych &quot;najlepszych&quot; rozdaniach.
1. Na flopie 3 8 8 dochodzi A 6 ja mam A3 a typ miał A9 i wygrywa
2. 5 card draw mam 4 krole pewny swego przebijam typa on mnie i wszedlem za calosc miał 4 ASY
3. Mam na rece dwa krole na stole 6 8 K zostaje nas dwoch dochodzi 3 i 9 okazuje sie ze typ po turnie !! wchodzi all in, sprawdzam go na lapie mial 5 7 !!
4. Rozdanie przed paru minut. Mam AA typ miał AK po turnie gramy za calosc na rivierze dochodzi mu K...

Szczegolnie mi szkoda rozdan nr 2 i 3 zaczynały sie juz wieksze nagrody pieniezne...mysle ze jak na jeden dzien to limi pecha az ponadto ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ja po dzisiejszej nocnej grze w pokera zastanawiam sie nad sensem grania w ta gre .. ugrałem 51 $ na paddy power na zakładach pomyslalem nie szkodzi zagrac w pokerka troche .... w 2 h po calej kasie !! krew mnie zalewa bo chcialem to wyplacic ;/
I co z tego że chwilami jestem na plus ... skoro nadchodzi jedna chwila masz na rece fulla koles sie licytuje ostro ... i wychodzi na to że przegrywasz cala kase(koles ma wyzszego) i cale staranie poszlo sie jeb..!!! poker jest bez sensu i tak wkoncu przegrasz wszystko .. mozna zagrac najwyzej freerolla od czasu do czasu i tyle ;/
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
ja po dzisiejszej nocnej grze w pokera zastanawiam sie nad sensem grania w ta gre .. ugrałem 51 $ na paddy power na zakładach pomyslalem nie szkodzi zagrac w pokerka troche .... w 2 h po calej kasie !! krew mnie zalewa bo chcialem to wyplacic ;/
I co z tego że chwilami jestem na plus ... skoro nadchodzi jedna chwila masz na rece fulla koles sie licytuje ostro ... i wychodzi na to że przegrywasz cala kase(koles ma wyzszego) i cale staranie poszlo sie jeb..!!! poker jest bez sensu i tak wkoncu przegrasz wszystko .. mozna zagrac najwyzej freerolla od czasu do czasu i tyle ;/
Jezeli ktokolwiek liczy na szybki zysk na pokerze niech nie proboje nawet grac. Ja osobiscie czekam na stole, frantic20 na takich jak Ty! Masz malo kasy i chcesz zagrac i wygrać! raz przegrywasz, drugi, trzeci robisz się nerwowy (to zawsze widać) bo to Twoje ostatnie pieniadze - zawsze tak jest, zawsze się czeka na takich na stole bo od nich najlatwiej zabrać pieniadze! No chyba, że jesteś wybitnie dobrym graczem, lub poprostu grasz w pokerka dla frajdy ( nie patrząc na straty ). Z 50$ mozna ostroznie zacząć grać na 1-2 NL gdzie max BI jest 5$ i w takiej sytuacji jak powyzej tracisz tylko 1/10 swojego bankrolla robisz rebuy&#39;a i grasz dalej. Pamietaj, że Twoj stan konta powinnien wynosić conajmnie 15-20 max Buy in&#39;ów!

Poker to 20% szczęścia, 80% umiejętności
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
4. Rozdanie przed paru minut. Mam AA typ miał AK po turnie gramy za calosc na rivierze dochodzi mu K...
no to chyba ty wygrywasz, jesli miales AA, po turnie koles mial AK czyli ty miales AAK plus river czyli masz fulla na asach a koles na krolach
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
&quot; Poker to 20% szczęścia napisał:
To zagraj sobie na Paddy w Fast Turbo bild co 1 min. zobaczymy jakie tam mają znaczenie umiejętności a jakie szczęście. 10% do 90%
Zagadzam się w 100% z Tobą jeżeli chodzi o taki turniej, ale kolega frantic20 wyraźnie na myśli miał cash game.

P.S Ten kto gra takie turnieje to raczej jest nastawiony na czerpanie przyjemności a nie na konkretne profity! Taki turniej to jeden wielki coinflip!

Przepraszam za offtopic:/
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Poker to 20% szczęścia, 80% umiejętności

To zagraj sobie na Paddy w Fast Turbo bild co 1 min. zobaczymy jakie tam mają znaczenie umiejętności a jakie szczęście. 10% do 90%
OT
Ale jemu raczej nie chodziło o taki amatorski turniej... Przecierz to jest fart, gra z blindami co minute. Przecierz tutaj można się pobawić a nie grać na serio...
Mnie osobiście drażnią osoby które wchodzą z 4 i 8 all in. :/
 
Q 0

quest

Użytkownik
quest napisał/a:
4. Rozdanie przed paru minut. Mam AA typ miał AK po turnie gramy za calosc na rivierze dochodzi mu K...


no to chyba ty wygrywasz, jesli miales AA, po turnie koles mial AK czyli ty miales AAK plus river czyli masz fulla na asach a koles na krolach
nie ja mialem na rece AA on Ak i mu doszły dwa krole, ale to nie jest jakas nadzwyczajna sytuacja.

Jezeli z 4000 tys osob zostaje 100 to juz mozna myslec ze zostaja normalni gracze a nie liczacych na farta all inowcy, typ wchodzi za calosc po turnie z kartami 5 7 gdzie nawet nie ma pary !! przeciez to nie byl nawet umiejetny zagrany blef. Wiec jak mozna mowic ze 80 % to umiejetnosci ??
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
&quot; Poker to 20% szczęścia napisał:
To zagraj sobie na Paddy w Fast Turbo bild co 1 min. zobaczymy jakie tam mają znaczenie umiejętności a jakie szczęście. 10% do 90%
Zagadzam się w 100% z Tobą jeżeli chodzi o taki turniej, ale kolega frantic20 wyraźnie na myśli miał cash game.

P.S Ten kto gra takie turnieje to raczej jest nastawiony na czerpanie przyjemności a nie na konkretne profity! Taki turniej to jeden wielki coinflip!

Przepraszam za offtopic:/
Hehe dokładnie ???? Ale można się pobawić w takie Turbo ???? szybki turniej, a czasmi może coś wpaść, ale to już musi być szczęście straszne :p
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
i ktoś mi wmówi,że b2b jest kur** uczciwe. KK na ręce widze floop radje raise koleś all in to ja płace i myslę wygram to. I jeba** oszuści podrzucili mu 66 na turnie i rivier 7 euro straciłem. B2B O-S-Z-U-ś-C-I
poprostu słów mi brakuje jak można tak oszukiwać.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
jak on mogl wejsc skro nic nie mial ????????jak dla mnei skzoda nerwow na poker(dobrze mi idzie gram gram i przychodzi jedno - dwa rozdania i niema mnie), z kasynem juz skonczylem nawet nnawet jak by dawali 50$ bonus to pier... niegram skzoda nerwow i czasu ;]
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
i ktoś mi wmówi,że b2b jest kur** uczciwe. KK na ręce widze floop radje raise koleś all in to ja płace i myslę wygram to. I jeba** oszuści podrzucili mu 66 na turnie i rivier 7 euro straciłem. B2B O-S-Z-U-ś-C-I
poprostu słów mi brakuje jak można tak oszukiwać.
Wiedz,że w pokerze szczęscie też jest ważnym czynnikiem i tutaj Ci go zabrakło :jezora:
Każdy z nas miał takie sytuacje bo to jest poker i wiadomo,że predzej czy później coś takiego się trafi ;-)
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
2 razy w ciągu dnia mnie oszukali. Wszedłem all in a QQ. kapnęli się,że koleś z AA ma więcej zetonów ode mniea,że pewnie kolejne A A ktoś już miał na ręce postawonili ułożyć piękny stright dla AA,bo wiadomo bogatszy-należy mu się. Osobiście nie wierze,żeby tak idealnie same dopasowały się az 4 karty to jest nieprawdopodobne kolejny przekręt i to na moją nie korzyść.Jebani są bezczelni.Przepraszam,że przeklinam ale to prawda. Sami powiedzcie,czy może jestem przewrażliwiony i aż 4 karty mogły sie tak ładnie dopasować ani jednej karty powyżej np 6 ani J ani K ani 10 niewiarygodne,że akurat A 2 3 4 5 w cuda nie wierze.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
soft B2B zawsze smierdzial . no ale to co mnie spotkalo przedchiwla w tur dla polakow na unibecie to tragedia, mam AA , koles JJ , flop K T A hehe i wiadome co mu doszlo Q i po grze
 
Do góry Bottom