>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Nasze rozdania

spirol 30

spirol

Użytkownik
dzsi mialem ciekawe rozdanie, niezrobilem screna bo poprostu bylem w szoku, byl to turniej gdzie zostalo 100 osob platne byly od 50 a pula 1000$

dostaje w lapie 99 no to lekkie raise, jeden koles wszedl i teraz

flop:99A
no to ja lekkie raise a koles all in , ja sobie mysle kolo 9 niema bo ja je mam a asa moze ma jednego bo nawet niepodbijal przy preflopie ale nawet bez zastanowienia odrazu all in wsumie chyba kazdy by tak postapil no to all in a kolo mi pokazuje AA , no to turn K a river A i przegralem z kareta, jeszcze nigdy mi sie to niezdazylo, poprostu bylem w szoku :zy3ou:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dzsi mialem ciekawe rozdanie, niezrobilem screna bo poprostu bylem w szoku, byl to turniej gdzie zostalo 100 osob platne byly od 50 a pula 1000$

dostaje w lapie 99 no to lekkie raise, jeden koles wszedl i teraz

flop:99A
no to ja lekkie raise a koles all in , ja sobie mysle kolo 9 niema bo ja je mam a asa moze ma jednego bo nawet niepodbijal przy preflopie ale nawet bez zastanowienia odrazu all in wsumie chyba kazdy by tak postapil no to all in a kolo mi pokazuje AA , no to turn K a river A i przegralem z kareta, jeszcze nigdy mi sie to niezdazylo, poprostu bylem w szoku :zy3ou:
jaki pokerroom?
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Chyba nikt nie miał takiego pecha jak ja miałem :jezora: Z wrażenia screena niezdążyłem zrobić

Grałem w 5-card draw. Miałem 2 QQ a po wymianie miałem karętę.No to ja all-in a typ mnie sprawdza.Myśle sobie-fajnie na bank wygram.Patrzę a on ma : 3 4 5 6 7 w kolorze czyli co-POKER .Myślałem,że się pochalstam :przeklina:
 
Do góry Bottom