>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nasze rozdania

damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Co prawda to nie jest rozdanie ale i tak nieźle przynajmniej jak dla mnie tym bardziej,że gram dopiero od 3 tyg :mrgreen: grało 3 tys ludzi prawie ????

 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Bardzo ryzykowne zagranie z mojej strony ale cóż... sam nie wiem czemu sprawdziłem tego
all ina. Miałem jakieś dziwne przeczucie ;) mowiac szczerze przyczynił sie do tej głupiej
decyzji fakt, iż jest już prawie ranek i wypadało by iść spać w końcu. Tak sie podjarałem zaistniałą sytuacją że nie zdążyłem zrobić screena na stole. Ale wyglądało to tak:
Moja pozna pozycja dostaje pocketa waletów blindy 10-20 nikt nie wszedł za mną jedynie
diler i blindowcy robie raisa 160 w celu zgarnięcia skromnych 30 żetoników, a tu mi diler wyskakuje
z all inem blindy foldują, timer mi leci a ja chce iść spać, już ma mi czas sie skończyć, aż ręka
sama mi wcisnełą call. Koleś pokazuje Ad Dd. Już zacząłem zamykać wszystkie pootwierane
okienka żeby sie wylogować, a tu wyskakuje Ciekawy flop 5d 8d Jc już adrenalinka skoczyła
bo zaistniała sytuacja sama w sobie była bardzo interesująca. Miał co prawda otwarcie do
koloru jednak moje szanse na fulla były nie wiele mniejsze. Napięcie rośnie. Turn: 6h
Cały czas utrzymuje przewage na stole :jupi: moje szanse na wygrana wzrastaja a tutaj
co? muł serwera.... nie wiem czy to mi coś z netem czy u nich ale draństwo mi nie chce
rivera pokazać!!!
Ja już sie modle, poce, a tu rivera nadal nie widac :/ W końcu river: Jc :jupi:
No myślałem że padne ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
piotrek__17,

Cudo :wowsdf: ????
Tylko szkoda, że na takich stawkach. All in pewny. Jak coś to bad beat ???? . Z takim czymś grać to laid-back ????
all in pewny. chlopie po co all in z takim czyms nigdy bo nikt i tak nie wejdzie
dokładnie ale koleś miał fula a drugi kolor wiec all-in poszedł ???? i ładna sumka wpadła ???? pierwszy raz mi się coś takiego trafiło. No szkoda że na takich stawkach ale nie miałem zbyt dużego budżetu żeby grac na wyższych wiec dobre i takie coś na tych niskich stawkach.
 
Do góry Bottom