>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy Typer roku 2010

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trochę wstyd ale głosowałem na siebie. Generalnie również bart7890 naprawdę fajnie typuje i dla niego wielkie brawa. Również za świetną znajomość jednej z moich ulubionych dyscyplin dostaje ode mnie plus Robson_26 i oczywiście kolega z działu latino Robson United.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
kudłaty089 - często korzystam z jego analiz, które zawsze są obszerne i konkretne i chociaż wynik nie zawsze na ✅ to wiele razy korzystałem z informacji. Szacuneczek!
Słowa uznania także dla
jrpl - zna się na tym co robi i choć nigdy nie grałem jego typów to widać, że ma pojęcie o tym, w co inwestuje kasę
Często zaglądam też do innych tematów, m.in. Robsona, TBM czy snajpera oraz wielu wielu innych. Wszystkim, którzy w ogóle znaleźli się na tej liście gratuluje!

Osobiście dziękuję za wszystkie głosy (jeśli będą ???? ) na mnie. Choć ten rok był dla mnie, bądź co bądź, zły pod względem bukmacherki, to starałem się jak mogłem :p
Pozdrawiam ????
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Ciekawe jest to że bardzo wielu typerów którzy znaleźli się w ankiecie są na minus w grze u buka ( i to niekiedy na bardzo duży minus ) , ciekawe jest to że nie ma tutaj takich typerów jak: http://forum.bukmacherskie.com/f15/jak-zarabiam-na-progresji-47612-11.html - wygrywa bardzo regularnie i dużo , jego Yeld jest wysoki praktycznie w każdym miesiącu.
czy : http://forum.bukmacherskie.com/f35/dawidbarca-jak-najszybszy-awans-do-vipow-48021-5.html - gość dzięki któremu wygrałem mase kasy u buka , ostatnio świetne analizy co do meczu United z Arsenalem czy przedewszystkim Barcy z Realem , ale widze że koleś już zbanowany , aż mnie krew zalała jak zauważyłem że już typów podawał nie będzie.
Ale cóż poradzić , jeśli nie ma tych dwóch to oddam głos na Marnika .
Również zdziwiłem się że nie ma w tym zestawieniu Redwitza który wiedze o siatce ma przepotężną i bardzo często rozdaje kapitalne typy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy : http://forum.bukmacherskie.com/f...w-48021-5.html - gość dzięki któremu wygrałem mase kasy u buka , ostatnio świetne analizy co do meczu United z Arsenalem czy przedewszystkim Barcy z Realem , ale widze że koleś już zbanowany , aż mnie krew zalała jak zauważyłem że już typów podawał nie będzie.
Czasami porażają mnie pewne osoby i ich wypowiedzi...
Nie ma to jak &quot;zareklamować&quot; samego siebie...
dwight18 to, że teraz zalogowałeś się na to konto zupełnie nic nie znaczy. My i tak wiemy, że dwight18, DawidBarça oraz jeszcze jedno konto to jedna i ta sama osoba.
Więc skończ tutaj udawać...
Gdyby każda osoba zakładała po kilka kont to za którymś razem wreszcie okazałby się dobrym typerem.
Pozdrawiam
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Marnik - jeden z lepszych typerów na tym forum. Swoimi typami zarobił sporo kasy i dał też innym zarobić. Oczywiście głos na tego pana.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Trochę wstyd ale głosowałem na siebie.
????
Żeby nie mieć koszmarów, a zarazem mieć czyste sumienie wybrałem typera który miał dobre statystyki, yield na odpowiednim poziomie przez większość roku i dobrze (bardzo) zna się na tym co gra. Czyli zagłosowałem na Marnika.
Jednocześnie pozdrawiam osoby które głosują na kogoś, bo pisze on fajne, długie analizy. Przepraszam czy to konkurs poetycki ?
odpowiedzi nie oczekuję.
Pzdr.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie przeglądam praktycznie tematów z typami, w 3/4 tematów nigdy pewnie nie byłem.

Skoro jednak moge oddać głos leci on do barta782490123_ trochę po znajomości troche dlatego że jest na górze listy i nie chce mi sie dalej przeglądać ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Głos oczywiście na Marnika, który zdeklasował konkurencję w tym roku. Znajomość dyscypliny, a do tego umiejętność wybierania dobrych kursów i doboru stawek. Wszystko to razem, a to rzadko spotykane.

Dalej byłby na mojej liście Robson, ale ten od żużla i Fox, ale niestety zostali znokautowani przez Marnika.
 
dzibul 0

dzibul

Użytkownik
Robson_United xd, Typer jakich mało, analizy poparte świetnymi argumentami, a nie byle jakie wypociny. Świetny Typer
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Marnik zdecydowanie przoduje/przodował na forum. Na drugim miejscu miałbym Hellraisera w tenisie, no ale głos mam tylko jeden ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
TBM i tyle w temacie...
Wiedza z wielu dyscyplin co jest handicapem dla typera. Do tego kilka fantastycznych miesięcy w których grający jego typy mogli sporo zarobić. Gra polską ligę kopaną co bardzo cenię, a także służy opinią na temat typów. Wiadomo każdy ma czasami gorsze okresy, ale gdy już korzystałem czasami z jego typów to mało kiedy się zawiodłem ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja zdecydowałem się postawić na Fabika bo regularnie zaglądałem w jego temat i podoba mi się w nim, że ma przemyślany swój system, kieruje się zasadami dzięki czemu w polityce długofalowej osiągnął zyski także głos na Fabika.

Niemniej jednak muszę przyznać, że miałem dość trudny wybór bo kilka tematów zasługuję na wyróżnienie.Wiadomo Robson, TBM czy Odiś za znajomość dyscypliny i staranne przygotowanie typów, ale zaś z regularnością jest ciężko, Kapszti u mnie również mocno zapunktował, świetna znajomość brazylijskich klimatów i dobre typy z tych lig.Dużo by jeszcze wymieniać, ale dodam jeszcze do tego, że korzystam z typów Wilqa oraz adsq i cieszy mnie powrót Filipa.

Pozdrawiam.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ja mam dwóch faworytów. leon92mielonka oraz kudłaty089. Obaj panowie prowadzą przejrzyste tematy a co ważniejsze dzielą się z nami dobrymi typami najczęściej popartymi interesującymi analizami co przynajmniej dla mnie jest ważne, bo wiem dlaczego taki a nie inny typ szczególnie gdy sam mam inny pomysł na dane zdarzenie. Także skuteczność obu typerów jest zadowalająca. Dlatego mój głos wędruje dla jednego z nich.

Wyróżnić także należy tematy robsona United oraz Horusa.
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Zaglosowalem na OrngCrsh i nie zaluje swojego wyboru, gosc odwala bardzo dobrze swoja robote, zna sie na NHL o czym swiadczy jego stan konta, nie raz zdazylo mi sie skorzystac z jego typow i trafnie ;) ciekawe i przemyslane analizy, spotkania nie grane na sile, poprostu wie kiedy i na co zagrac, podoba mi sie taki system, brawo kolego ! ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja swój głos oddałbym na Simmonsa. Głównie za to, że typuje mniej popularną dyscyplinę jaką jest Moto GP. A to dla mnie ważniejsze niż yield nagrywany na Realach i Barcach czy innych popularnych ;) Sam jestem fanem (nie expertem) motogp ale gdy widziałem Simmonsa typującego tak samo to tylko utwierdzało mnie w przekonaniu że dobrze kombinuje. Ale nie mogę ???? Trochę dziwi mnie, że go nie ma w tej stawce a jestem np. ja a też udzielam się tylko w działach tematycznych raczej. Ale to chyba Marcin zrobił taki mały ukłon dla mnie :*
Także głos leci dla Olo (choć troszkę wioska głosować na siebie xD). Za &quot;żenską babkę&quot; czyt. koszykówkę kobiet. Jest chyba jedynym człowiekiem który obstawia babski sport. I robi to z niezłym %, choć gdy ja gram jego typy to akurat nie wchodziły ale za to go nie winie - karma ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A ja swój głos oddam na Barta7890 fajne prowadzi swój temat, zawsze można znaleźć tam ciekawe typy, rzeczowe analizy więc jak najbardziej na ✅
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Zawsze ceniłem sobie graczy specjalizujących się w danym sporcie czy lidze. Takim osobom warto ufać. Mój głos dostaje Marnik. Wyjątkowo dobry spec od siatkówki. Gdybym mógł to jeszcze zagłosowałbym na Hellraisera i Olo_13 - też nieźli fachowcy w swoich dziedzinach.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Marnik, Hellraiser, TBM - to chyba ludzie, którym najbardziej &quot;ufam&quot; na tym forum.
Taka też dla mnie powinna być czołówka ale zagłosować mogę tylko na jednego
Marnik ????
 
Do góry Bottom