>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
To pokaż chociaż jedno zdarzenie na które BAH ma najwyższy kurs w sieci

Ragniz nie bądź śmieszny to tak jakbyś wmawaił mi że Fiat 126 p (maluch) jest szybszy od Porsche 911 Carrera ???? BAH ma żenująco niskie kursy, a te i tak i tak ma najwyższe Pinaccle sports ....tylko to jest buk dla full profesinalistów ;) ale zaraz za nimi jest kochane GB ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Hmm no to może ja teraz napisze coś od siebie:

▶ Betgun: Zleciłem tam dopiero wpłate, więc nie moge o nim zbyt wiele powiedzieć oprócz tego, że wygląda na bardzo solidnego buka. Z opini moich kolegów i userów z tego, jak i innych for stwierdzam, że to jeden z najlepszych buków w necie.

▶ Betsson: Typowy średniak. Ciężko go ocenić jednoznacznie na plus albo minus. Czasami księgowanie w mniej popularnych ligach trwa długo, ale nie zdaża się to nagminnie.

▶ Bet at home: Według mnie idealny buk dla początkujących. Przejrzystą oferte i szybką obsługe (livesuport) na pewną docenią osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z bukiem netowym.

▶ Bwin: Buk dla prawdziwych ryzykantów. Jeśli będziesz miał szczęście i nie zablokują Ci konta to do dyspozycji będziesz miał jedną z największych ofert w internecie. Możesz mieć jednak pecha i już niezobaczyć swojej kasy.

▶ Expekt: Kolejny średniak. Wpłaciłem tam kase z okazji promocji i jak tylko uzyskam satysfakcjonującą mnie kwote to odrazu wypłacam. NIe wiem jak u innych, ale ja mam wielkie problemy z Operą. Jak chciałem raz puścić zakład przed szkołą to strona była po prostu niedostępna. Kumpel przez dwa dni nie mógł się zalogować do konta i nie usłyszał żadnego wyjaśnienia ani naweet słowa przepraszam.

▶ Gamebookers: Zdecydowanie najlepszy buk internetowy. Liczne promocje, brak problemów z wpłatą, wypłatą ani czymkolwiek innym. Ostatnio troszke mnie wkurzyli ponieważ zamkneli konto w Polsce. Ogólnie jednak bardzo dobry buk i o ile wpłacasz przez MB to nie będziesz miał żadnych problemów.

▶ Sportingbet: Prawde mówiąc to wygląd strony i sposób obstawiania nie przypadł mi za bardzo do gustu. Może kiedyś wpłace tam część swoich funduszy ale na razie na to się nie zanosi.
 
domel 49

domel

Forum VIP
wedlug mnie nalepszy jest BAH chociaz GB tez nie jest najgorszy. Co do BAH -u to wplata bardzo szybka z wyplata tez nie mialem zadnych problemow, minusem tego buka jest tylko to ze maja bardzo kiepska oferte dla piłki recznej :/ Jesli chodzi o oferte to polecam Bwin ???? jest to buk w ktorym idzie bardzo latwo cos wygrac tylko niekiedy sa male problemy z wyplata ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja nierozumiem, jak BAH ma tyle głosów. Byłem pewien czas jego użytkownikiem, ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.

Dla mnie najlepszym bukiem jest Betgun. Natychmiastowe wpłaty przez konto bankowe. Bardzo szybkie wypłaty nieraz nawet kilka godzin. Już nawet nie mówiąc że jest to bukmacher który stara się rozwiązywać wszystkie problemy. Live support który stara się wyjaśnić wszystkie niezgodności. Już nie mówiąć o dobrych kursach, i bogatej ofercie. Polecam wszystkim tego buka.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ragniz nie bądź śmieszny to tak jakbyś wmawaił mi że Fiat 126 p (maluch) jest szybszy od Porsche 911 Carrera ???? BAH ma żenująco niskie kursy, a te i tak i tak ma najwyższe Pinaccle sports ....tylko to jest buk dla full profesinalistów ;) ale zaraz za nimi jest kochane GB ????
pinnacle jest dobry ale tylko do US Sport. Zresztą to nawet dobrze bo za prawdziwą kasę gram tylke sporty amerykańskie. A co do GB to nie jest on aż tak dobry jak go opisujesz. GB taki typowy średniak. Nic poza standard. Oczywiscie z podanych tutaj buków jest jednym z lepszych wraz z Expektem.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja zdecydowanie polecam GB to jak dal mnie najlepszy buk tylko ostatnio cos naprawde zaniza kursy co jest troche lipne .Ale ogólnie buk rewelacja ostatnio dostałem za urodziny bonus od pierwszego postawionego zakładu.
Grałem tez w Expekcie tez bardzo mi sie podoba moze stronka dla poczatkujacych nie jest zbyt przyjazna ale naprawde ten buk mi sie podobał duzy plus.


poZDro
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ktoś wspomniał o Bet24

Dla mnie ten buk jest o wiele lepszy aniżeli BaH, czy Baw. Ciekawe czasami promocje u nich znaleść. I nie chodzi mi o promo depozytowe ;) Kursy również nie najgorsze. Co do supportu, to jak miałem problem to zawsze dostawałem odpowiedź. Oferta również w miarę ciekawa.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Ilu userów tyle głosów. Ja grałem tylko za bony w BAH ale to jest buk godny polecenia początkującym graczom. Co mnie zniechęciło w BAW to brak szerokiej oferty zakładów np. na handicapy. Jak chciałem postawić handi to BAH miał pięć razy tyle meczy w ofercie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja musze przyznać że gram w BAH i gram mi się tam dobrze chodź troszke na nich narzekam bo nie ma dużo opcji meczów Handi itd.. ale musze przyznać że dla początkujących to bukmacher w sam raz ... A co do BWIN to wiadomo oszukują , Blokują Konta i patrza jak tylko zrobić człowieka w Balon ... a nie dobra klienta dlatego dla początkujących bukmacherów polecam BAH
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Boshe kochany skąd tu tyle głosów na BAH- Ci co dostali te bony od Majstra jakąś mieli zmowę i głosowali na BAH czy co :?: Przecież ten buk w przypadku, kreczu, dyskwalifikacji czy czegoś zakosi wam kasę za takie zdarzenia a inne nie (tylko 2 buki są takimi skur***** Bwin :zy3ou: i BAH). Wciąż się dziwie skąd tyle głosów dla BAH-a :?: ???? Nie wiem byłem ich klientem ale szybko się zmyłem stamtąd. Co do Bet Gun to patrzę na tego buka z coraz to większym zainteresowaniem. ????

Szkoda że ostatnio GB zaniżył loty ???? (bank w Austrii). Ale i tak i tak promocjami i podejściem do klienta biją inne buki po łbie aż huczy.
Może by tak każdy user który korzystał przynajmniej z 3-4 firm bukmacherskich działających w necie wziął udział w ankiecie. Bo z tego co widzę to chyba biorą osoby które korzystały z max 2 buków ???? szkoda ja korzystałem z 7 i wiem z czym to się jje ... ;)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Szkoda że ostatnio GB zaniżył loty ???? (bank w Austrii). Ale i tak i tak promocjami i podejściem do klienta biją inne buki po łbie aż huczy.
Może by tak każdy user który korzystał przynajmniej z 3-4 firm bukmacherskich działających w necie wziął udział w ankiecie. Bo z tego co widzę to chyba biorą osoby które korzystały z max 2 buków ???? szkoda ja korzystałem z 7 i wiem z czym to się jje ... ;)
To podaj chociaz 4, 5 zalet w których GB bije np Expekt, Sportingbet czy też inne buki. Ja miałem do tej konto w prawie wszytskich polskojęzycznych bukach. Również i w GB i prawdę mówiąc nie widzę różnicy między nimi a np Expektem gdzie obecnie mam kasę. Promocji również nie mają zbyt wiele na starych użytkowników, gdzie Expekt ma takowe co tydzień. Nawet Bet24 ma częściej promo dla graczy mających już konto. Nie wiem czym się kierujesz tak bardzo reklamując GB jako super firmę, ale mniemam, że społecznie tego nie robisz ;)
 
janich 0

janich

Użytkownik
Ktoś wspomniał o Bet24

Dla mnie ten buk jest o wiele lepszy aniżeli BAH, czy BAW. Ciekawe czasami promocje u nich znaleść. I nie chodzi mi o promo depozytowe ;) Kursy również nie najgorsze. Co do supportu, to jak miałem problem to zawsze dostawałem odpowiedź. Oferta również w miarę ciekawa.
O tóż to. GRałem w BAH i bet24 i zauwazyłe zę w BAH nie ma tak rozbudowanych szczegółowych zakładów jak w bet24 np. strzeli/niestrzeki itp. i sporo promocji jest w bet24 ???? Nie chce się wypowiadać co do innych buków bo nie grałem w nich :;/:
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
jak juz mowa o bet 24 - tak zanizanych kursow...i to na obie druzyny i remis naraz...nie na faworyta zanizony by zawyzyc na przeciwnika...tylko elegancko wszystko zanizone co sie da w 85% spotkan.....beznadzieja
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
To podaj chociaz 4, 5 zalet w których GB bije np Expekt, Sportingbet czy też inne buki. Ja miałem do tej konto w prawie wszytskich polskojęzycznych bukach. Również i w GB i prawdę mówiąc nie widzę różnicy między nimi a np Expektem gdzie obecnie mam kasę. Promocji również nie mają zbyt wiele na starych użytkowników, gdzie Expekt ma takowe co tydzień. Nawet Bet24 ma częściej promo dla graczy mających już konto. Nie wiem czym się kierujesz tak bardzo reklamując GB jako super firmę, ale mniemam, że społecznie tego nie robisz

1. Bardzo szybki i rzetelny support
2. Masa promocji (szczególnie jak masz kasę na koncie i nie grasz , nawet proponują Ci 4x deposit :! ????
3. Pomyłki GB w zakładach live z których nie wynikają żadne konsekwencje (wyznają zasadę ich błąd oni płacą)
4. Bardzo szeroka oferta jeżeli chodzi na under/over czego tak znamienity i wychwalany Bah i największy Bwin nie mają (przykład 2 holenderska oraz pewniaki, czemu Bwin i Bah nie dają np ilości goli w meczach pewniaków AZ Alkmaar-Heracles tylko GB da się ograć wystawiają kurs 1,45 na over 2,5 a inne nie dają... no czemu.. no czemu tego Bwin nie daje... tylko dał jakiś szaleńczy zakład parzysta nieparzysta liczba goli :?: Przecież to chore :!: i większa loteria niż under/over)



PS i nie robię tego społecznie, robię to z pożytkiem dla graczy, każdy kto spróbował szczęścia w GB nie żałuje, bo nie blokują konta za cholera wie co... przemiły support i dają ci masę promocji (nie napisałem o urodzinowej ... ja miałem 21% depozytu do kwoty 5 tys euro... to mało :?: czegóż można chcieć więcej. A stronka jest o niebo przejrzystsza niż Expekta)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
jakoś nie spotałem się w GB z tymi super promocjami. Ani jak miałem u nich kasę i nie grałem, ani teraz jak kasy tam nie mam. Co do supportu Ty masz swoje zdanie, ja swoje. I tutaj trudno o obiketywną ocenę. Co do promocji które miu GB zaproponował do bonus powrotny w wysokości 80zł. A co do urodzinej możesz pokazać screena, że to 5 tysiecy Euro, bo jakoś nie widzialem aby jakaś osoba dostała taki bonus, zresztą tym 4 krotnym od depozytu też nie słyszałem, mimo, że czytam opinie o tym buku zarówno na największym forum o tematyce bukacherskiej w Polsce, jak i w Europie. Ale może Ciebie tylko tak cenią :roll:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Panie Rangiz9 /Petersen9 bo nie wiem ale chyba masz 2 konta. Oto masz screena z maila. I nieco się rypnąłem nie 5tys Euro lecz do 500 Euro wpłaty. To i tak i tak jest spora kwota bonsu (21% z 500 euro--&gt;105Euro za free :! ????

Ma ktoś lepszego buka :?:

 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Panie Ragniz9 /Petersen9 bo nie wiem ale chyba masz 2 konta. Oto masz screena z maila. I nieco się rypnąłem nie 5tys Euro lecz do 500 Euro wpłaty. To i tak i tak jest spora kwota bonsu (21% z 500 euro--&gt;105Euro za free :! ????

Ma ktoś lepszego buka :?:

Obrazek
Masz jakiś problem odnośnie mojego konta to powiedz adminowi, a nie ciągle piszesz o 2 kontach. Zreszta mogę mieć kont tyle mi sie podoba.

21% od wpłaty do kwoty 500 Euro, wiec mozna wyciągnać 500 Euro ;)

Z pytaniem o lepszego buka to mnie naprawdę rozmieszyłeś. Spytałem się znajomych, którzy mają konto w GB czy dostali jakieś bonusy na urodziny od GB. Jakoś im nie dali :roll: Zresztą mnie też jakoś nie obrzucają promocjami. Mimo, że trochę u nich grałem za większą kasę. Może mnie nie lubią :eek:czy:

Może jesteś ich pracownikiem, bo prawdę mówiąc takiego namawiania na GB nie widziałem nawet na meczu. Pograj trochę u innych buków, a może dostrzeżesz, że GB wcale nie jest taki doskonały. Bo z tego co widzę, cały czas porownujesz GB do Bwin, albo Bah czyli 2 najgoryszch buków w sieci. Więc w porównaniu z tamtymi GB naprawde jest super. Ale np w porownaniu do SB albo do Expektu byłby na równi z nimi.

A może za dużo kleju wąchasz i później masz takie jazdy :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom