>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Masz jakiś problem odnośnie mojego konta to powiedz adminowi, a nie ciągle piszesz o 2 kontach. Zreszta mogę mieć kont tyle mi sie podoba.

21% od wpłaty do kwoty 500 Euro, wiec mozna wyciągnać 500 Euro Wink

Z pytaniem o lepszego buka to mnie naprawdę rozmieszyłeś. Spytałem się znajomych, którzy mają konto w GB czy dostali jakieś bonusy na urodziny od GB. Jakoś im nie dali Rolling Eyes Zresztą mnie też jakoś nie obrzucają promocjami. Mimo, że trochę u nich grałem za większą kasę. Może mnie nie lubią :eek:czy:

Może jesteś ich pracownikiem, bo prawdę mówiąc takiego namawiania na GB nie widziałem nawet na meczu. Pograj trochę u innych buków, a może dostrzeżesz, że GB wcale nie jest taki doskonały. Bo z tego co widzę, cały czas porównujesz GB do Bwin, albo BAH czyli 2 najgoryszch buków w sieci. Więc w porównaniu z tamtymi GB naprawde jest super. Ale np w porownaniu do SB albo do Expektu byłby na równi z nimi.

A może za dużo kleju wąchasz i później masz takie jazdy
500 Euro * 21%=105 Euro za free a jaki kurs ustrzelisz grając za te 500 Euro to już inna bajka

Rangiz coś Ci powiem. Osoby które wciągnąłem do GB z moich refów są bardzo zadowolone. A co do graczy to obdarowywują takich którzy grali a nie takich którzy sobie otwarli konto dla jaj (choć ostatnio dawali 5 Euro do Kasyna) i można to było wypłacić na zakłady. Co do Expekta miałem tam i nie wiem czym się zachwycać. Co do osób wprowadzonych przeze mnie do GB to nie mogą pisać na forum o tym ???? taka polityka.
Poczytaj sobie opinie innych userów, którzy dostali zwrot za 1 zakład(ktoś pisał ze przez ponad 30 dni tego nie ruszał) i GB oferuje im nawet 4x jeżeli ruszą choć nieco tą kasę na zakłady :!: 8) W dodatku z supportem możesz negocjować jakiego bonusa chcesz, bo niby nie mają w ofercie 2x deposit ale można wystarczy poprosić Support. I nie porównuj mnie do kogoś kto wącha klej i/lub bierze koks :zy3ou: . Jakbyś wiedział to przez cały październik miałem opis na gg FUCK EVERY DRUG :!: A co do pracownika GB to nie jestem nim (podziękujcie DJ Sośnie bo on tam pracuje i on obyśla te promocje, ale czy jego analizy do grania są aż takie super :?: ;) ) i nie mam z nimi umowy, lecz jestem cholernie zadowolony i szczęśliwy jak tam gram bo mnie jeszcze nie skantowali, i mi jest żal że młodzi gracze wpłacają do takiego BWIN :zy3ou: bo że niby najszersza oferta. GB podchodzi z respektem do Ciebie i nie chce Cię nabić w butelkę jak to robi Bwin czy jakiś inny gorszy śmieciowy buk :!: A co do osób które wprowadziłem do GB to pisz na Prive dam CI ich numery gg ku Twej uciesze....

Pozdrawiam elitę grającą w GB 8)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Kto pracuje w GB wiem dobrze i tegi mi mówić nie musisz. Ostatnio pamiętam wysłałem kilka maili do buków, czy obowiuzuje mnie jakis bonus od depozytu. I dostałem od GB całe 80zł. Naprawdę super promocja. Wiesz, a co mają pisać jak nie znają innych buków tylko takie badziewia typu Bwin, BaH czy Betgun. Nie chcę mówić, że GB jest najgorszy, ale również nie jest najlpeszy. Jest takim typowym średniakiem. Jak już napisałem bez fajerwerków, jeśli chodzi o promocje, zdarzenia, kursy czy też support. Więc nadal nie jestem w stanie zrozumieć twojego podziwu dla GB, tym bardziej, że jak mówiłeś grałeś już w kilku bukach. Bwin wiadomo, że nie należy do najlpeszych, ale tam mozna najlepiej nauczyć się grać. Wiem z własnego doświadczenia. Wg mnie jest to idalny buk dla osoby początkującej w sieci.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przypomne treść tematu &quot;Najlepszy bukmacher internetowy&quot;

Więc nie wpisujcie postów, które nie są na temat. Krzysztof pogadaj sobie z Rangziem na priv o Gamebookers.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jeśli chodzi o buka dla początkującego to goraco polecam BAH . Prosta obsługa i ładny interfejs ???? A teraz gram na expekcie. Jest nawet fajny tylko niekiedy brakuje pewnych zakładów :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a że Big Papiemu to się nie podoba to trudno. Rangiz jeżeli wyraziłeś swoje zdanie to dziękujemy i więcej zbędnych postów tutaj nie wpisuj, bo nic nie wprowadzają do dyskusji.
 
barket 0

barket

Użytkownik
Mam pytanie, mam 40 zł i chce je gdzies wpłacić, aby najwięcej zyskać. Z tego co widze to najlepiej wpłacić do Bwin bo dostane 50% i wtedy będę miał 60 zł do gry. A jak wy mi radzicie? Jeszcze nie grałem przez neta i jestem początkujący w tej materii.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mam pytanie, mam 40 zł i chce je gdzies wpłacić, aby najwięcej zyskać. Z tego co widze to najlepiej wpłacić do Bwin bo dostane 50% i wtedy będę miał 60 zł do gry. A jak wy mi radzicie? Jeszcze nie grałem przez neta i jestem początkujący w tej materii.
W betsson dostaniesz drugie tyle ???? a bwina odradzam.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja zaczynałem kiedyś w Expekcie, ale beż wiekszych efektów. Kase miałem tylko dzieki voucherom od znajomych i przegrałem ją. Od początku lutego wpłaciłem 100zł do GB, idzie mi całkiem dobrze, a i buk wydaje się być OK. Oddaję swój głos na GB.
 
D 0

darkachi

Użytkownik
według mnie najlepszy dla mnie osobiscie jest Betway choc niedawno w tym sidze i niezbyt sie orientuje w ktorym sa lepsze stawki itp ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja również, jako admin wyrażę swoje zdanie.
Ja polecę bukmachera Expekt, z kilku dla mnie ważnych czynników jak: wysokie kursy, duża oferta (zawsze znajdę to czego szukam), szybie wpłaty (tu akurat zawsze kartą wpłacam, więc operacja trwa kilka sekund), ale ważniejsze są wypłaty (2 dni robocze), w miarę szybkie rozliczanie zakładów, atrakcyjna promocja, która mnie zachęciła. Praktycznie co tydzień jest jakaś nowa promocja dla stałych bywalców to też duży plus. Szybki Support, zawsze pomoże.


[center:8034bf68b7]&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować się i zgarnąć swój bonus! &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

&lt;script language=&quot;javascript&quot; src=&quot;http://ads.Expekt.com/affiliates/ad.aspx?pid=31193&amp;bid=1375&quot;&gt;&lt;/script&gt;[/center:8034bf68b7]
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Ja też polecam Expekt.... Dobre kursy, dobry i bardzo szybki support i faktycznie promocji jest baaardzo dużo... Rozliczanie zakładów praktycznie natychmiast po zakończeniu danego zdarzenia... Gram tam dopiero miesiąc ale jestem zadowolony...
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja wybrałem Bet-at-home.Może i ten bukmacher nie ma żadnych promocji podczas wpłaty,ale ma znakomitą obsługę klienta.Natychmiastowe odpowiedzi od supportu,szybkie zaksięgowanie wpłat,nie robią żadnych problemów podczas wypłat :spokodfhgfh:
 
B 0

birut

Użytkownik
Ja zastanawiam sie ktory wybrac.
Doradzcie cos ,chcialbym zeby byla formula1,zuzel,bo tego jest malo.
Jak to jest z ta wygrana w tych bukmacherach internetowych.
Mam kilka pytan:
1)Czy po jednej wygranej mozna wyplacac.
Czy trzeba obracac kasa jak takto jak to wyglada w bat-at-home bwin czy expekt.
2)czy w bukmacherach nie inetrnetowych mozna wyplacac od razu
Napiszcie mi jak to jest.
3)czy we wszystkich sa symulacje
dzieki z gory za odpowiedz
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Wybierz Expekt najlepsze kursy wilee zdarzen choc wada jest to ze nie mozna grac debelkow w tenisie ale oprocz tego jest swietny ???? Polceam innym .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom