>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Najlepsze dowcipy, opisy gg, teksty itp.

Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Jasio pieści Małgosie. Wkłada rączkę pod spódniczkę i czuje, że jakoś tam mokro i ślisko ... - Cooo, okresik ??? - Nieee, biegunka..
 
N 0

natalka

Użytkownik
nie wiem czy to już tu było ale czy znacie cos takiego? &quot;mężczyzna chce by jego kobieta była pierwsza, a kobieta chce by męzczyzna był jej ostatnim&quot;
albo dwie blondynki oglądają TV, nagle jedna mów: ooo Benedykt XIV a na to druga - a Kubica który? ????
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Hans zabrał grupę Żydów nad przepaść.
Losowo wybiera jednego z nich i mówi:
- obie recę do góry i skacz. Żyd skoczył
Wybiera następnego:
- nogi ugięte w kolanach i skacz. Żyd skoczył
Wybiera trzeciego, ale nagle podbiega kapo i mówi:
-Hans, szybko, Hitler do Ciebie dzwoni.
-kur** nie teraz nie widzisz ze gram w Tetrisa !!
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Blondynka i prawnik siedza obok siebie w samolocie... poniewaz zapowiada sie dluga podroz prawnik proponuje blondynce dosc ciekawa gre... Blondynka mowi ze jest zmeczonai probuje zasnac lecz prawnik nie ustepuje i zaczyna tlumaczyc zasady gry... Mianowicie beda zadawac sobie pytania, a jak ktores nie zna odpowiedzi to placi drugiemu 50 zł... Blondynka nie jest zbyt zainteresowana, probuje zasnac, lecz prawnik pewien swoich mozliwosci ponawia propozycje
- jak Ty nie bedziesz znala odpowiedzi na moje pytanie to placisz mi 50 zł, jak ja na Twoje to place Ci 5000 zł
to przykuwa uwage blondynki, zdaje sobie zreszta sprawe ze prawnik nie da jej zasnac wiec sie zgadza...
Zaczyna prawnik: - Jaka jest odleglosc miedzy Ziemia a Sloncem?
Blondynka, jako ze nie ma pojecia siega do portmonetki i wyciaga 50 zł...
Zadowolony prawnik chowa banknot i mowi ze teraz kolej na jej pytanie
- Co to jest wchodzi na gore na dwoch nogach a schodzi na trzech? - pyta blondynka
prawnik jest zaskoczony, wyteza umysl, pyta kazdego w samolocie, uzywa telefonu satelitarnego by dodzwonic sie do kumpli, ale zaden nie zna odpowiedzi... w koncu zrezygnowany wypisuje czek na 5000 zł i daje go blondynce... ta zadowolona chowa go do torebki, a prawnik ciekaw jaka jest odpowiedz pyta
- no a co wchodzi na gore na dwoch a schodzi na trzech nogach?
na co blondynka wyciaga 50 zł...
 
mat3uszx 3

mat3uszx

Użytkownik
Ten dowcip,rozmowa nie ma na celu obrazanie innych nacji, wyznan czy przekonan.

&lt;Mark&gt; Dlaczego nie lubisz Żydów? Niby w czym jesteś lepszy od Żydów?
&lt;MaestroS&gt; Nie jestem Żydem.
 
Do góry Bottom