>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MuchBetter - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Muchbetter mozna wpłacać i wypłacać na strony typu betsson unibet itd? Słyszałem ze blokowali konta osób grających np na kasynach czy inne hazadrówki. W jaki sposób najlepiej wypłacać obecnie kasę wygraną z muchbetter? Czy płatności za zakupy też maja limity te 300zł ?
Post automatycznie złączony:


mam do Ciebie pytanie. Jak najlepiej wypłacić kasę z muchbetter żeby gotówkę uzyskać ewentaulnie zapłacić za zakupy? Czy muchbetter blokuje jakiekowliek konta? Słyszałem ze nie dopuszczaja już hazardu.
gdzie słyszałeś, że nie dopuszczają do hazardu? Masz jakieś oficjalne informacje na ten temat? Przecież to jest portfel internetowy... maja jakąś umowę z np. unibetem... można wpłacać i wypłacać, więc skąd takie info, ze nie dopuszczają do hazardu?

Najlepiej kartą wypłacać, limit można zwiększyć wystarczy do nich napisać.
 
L 0

luźna guma

Użytkownik
gdzie słyszałeś, że nie dopuszczają do hazardu? Masz jakieś oficjalne informacje na ten temat? Przecież to jest portfel internetowy... maja jakąś umowę z np. unibetem... można wpłacać i wypłacać, więc skąd takie info, ze nie dopuszczają do hazardu?

Najlepiej kartą wypłacać, limit można zwiększyć wystarczy do nich napisać.
aaaa OK, chyba nawet w regulaminie jest że nie dopuszczają hazardu ale nie chce mi się teraz szukać. Wiesz to zalezy w jakim kraju też, każdy ma inne prawo pod tym względem. Mogą mieć umowę z Unibetem ale trzymać się zapisów prawnych. Unibet w PL jest legalny?
 
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
U mnie działa bez zmian. Uważam, ze jesli blokują konta dla gier hazardowych to stracą duża czesc klientów. Odnośnie wypłat to najlepiej wypłacać karta.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
U mnie działa bez zmian. Uważam, ze jesli blokują konta dla gier hazardowych to stracą duża czesc klientów. Odnośnie wypłat to najlepiej wypłacać karta.
niczego nie blokują... gość sieje ferment a nawet nie wie czy unibet jest legalny w Polsce... i że można limity zwiększyć w muchbetter to widać jak się przygotował... gdzieś tam coś słyszał a potem się okazało, że w regulaminie to przeczytał... ale nie wie dokładnie gdzie no i chyba przeczytał... na moje to on dopiero wchodzi w dorosłość...


miałem sytuacje bodajże miesiąc temu, że muchbetter zablokował mi tymczasowo (na godzine?) konto i kazał mi napisać jakie ostatnie 2 transakcje wykonałem. JEdna była z unibetu druga to depozyt z banku. Potem miałem wysłać im potwierdzenie tych transakcji. Wysłałem i mi odblokowali konto, wiec chyba widzieli, że z unibetu przelew przyszedł i co to jest unibet... a wyjaśnić miałem sytuacje, bo mieli wątpliwości czy ja to ja i tyle. Muchbetter w przeciwieństwie do eco jest zarejestrowany w UK... jak pojawi się jakaś nowa dyrektywa AML (anti money laundering) to wtedy będzie można się martwić.


2) Niedawne transakcje to depozyt na muchbetter, zakup bitcoinow i wyplata i wplata z unibet - to moja odpowiedź do muchbetter na to jakie ostatnie transakcje przeprowadzałem. Zawiesili mi wtedy jakąś transakcje... nie pamiętam chyba bitcoiny, bo kartę bankomat mi zjadł i przelewałem kase z much.... mniejsza z tym... kiedyś się zdenerwuje i będę potwierdzał niektóre dyrdymały xd
 
K 0

kamilrz1988

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam ogromny problem z Much Better i proszę o jakąś porade. Chodzi o to że wypłaciłem w piątek 19.08 pieniądze z konta Unibet na Much Better i następnie z Much Better na konto bankowe. Dziś kończy się piąty dzień roboczy a kasy jak nie było tak nie ma dalej. Pisałem do nich maile wysyłałem załączniki z dowodem wypłaty ale zero odzewu z ich strony. Kontaktowałem się też z Unibet ale oni nie mogą nic z tym zrobić bo to sprawa pomiędzy mną a Much Better. Dodam tylko że wypłacałem kase MB na konto bankowe dziesiątki razy i nigdy nie było problemów. Kasa była następnego dnia roboczego a nawet zdarzało się że tego samego dnia. Co mam robić? Szczerze zwątpiłem już że odzyskam kase ale jeszcze się łudzę. Z góry dzięki za odp ! Pzdr
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dostawaliscie wcześniej jakieś powiadomienie kiedy dokładnie przyjdzie karta, czy bez żadnego powiadomienia przychodzi?
nie ma żadnego powiadomienia, przychodzi po 2 tygodniach, ale! jak przyszła mi pierwsza karta to wysłałem im wiadomość (6 stycznia wysłałem im wiadomość):

Dzien dobry, w okolicach swiat Bozego narodzenia zamowilem karte much better. Do tej pory karta nie dotarla . Czy moge prosic o nr przesylki lub listu przewozowego w celu sledzenia wysylki?

pozdrawiam

odpowiedź:

Cześć Krzysztof,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Chcielibyśmy potwierdzić, że twoja karta MasterCard została pomyślnie wysłana i znajduje się już obecnie w Polsce.

Aby sprawdzić status przesyłki, odwiedź tę stronę:


Dostałem stronę i nr przesyłki, który mam sobie wpisać aby ją śledzić. Przychodzi zwykłym listem, nie trzeba być w domu.
 
L 0

luźna guma

Użytkownik
Dostawaliscie wcześniej jakieś powiadomienie kiedy dokładnie przyjdzie karta, czy bez żadnego powiadomienia przychodzi?
teraz mi przyszła i to szybko bo na pewno nie dwa tygodnie, musiał bym sprawdzić. Debil listonosz jeszcze wrzucił do sąsiada skrzynki a ten z kolei też się pomylił o ją otworzył... Chyba będę musiał nową zamawiać przez idiotów
 
Do góry Bottom