>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

D 2,9K

damian09

Użytkownik
Przy większych sumach (przykładowo 5-10k) ile zabiorą? Roczny limit wypłat kartą mi się wyczerpał.
Napisz najpierw do supportu może uda się zwiększyć limit bardziej. Tylko jeśli taka opcja będzie to już obstawiam weryfikacje źródła dochodów. Co do przelewów na konto to raczej mało opłacalne. Patrząc na komentarze ludzi co wypłacali takie kwoty to wychodzi +-8% prowizji. To już chyba lepiej wypłacać w krypto i potem dalej coś pokombinować.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Napisz najpierw do supportu może uda się zwiększyć limit bardziej. Tylko jeśli taka opcja będzie to już obstawiam weryfikacje źródła dochodów. Co do przelewów na konto to raczej mało opłacalne. Patrząc na komentarze ludzi co wypłacali takie kwoty to wychodzi +-8% prowizji. To już chyba lepiej wypłacać w krypto i potem dalej coś pokombinować.
Raz już mi zwiększyli limit do 90k rocznie. Drugi raz nie będę prosił bo aby się nie zaczęli czepiać. Nie pamiętam kiedy to było i kiedy zacznie się odnawiać
 
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
Musiał ktoś dosyłać dodatkowe dokumenty tj. Potwierdzenie adresu i selfi ze dokumentem tożsamości??
Jeśli tak to jak długo czekaliście na weryfikacje??
Jak pisaliście o zwiększenie limitów to podawaliscie konkretne kwoty??
 
X 0

Xeson

Użytkownik
Siema mam pytanie czy kartą z much better można płacić tylko w sklepach czy mozna tez w restauracji???i drugie pytanie czy te płatności przechodzą sklep typu biedronka np i jak doczytalem to prowizji w sklepie niema a jak w restauracji to sie odbywa?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie dzisiaj przelałem pieniądze na konto MuchBetter, a później patrzę ze te saldo nie jest dostępne do gier .. co jest grane ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Nie wiem czy na MuchBetter też tak jest, ale skrill blokuje wpłaty do niektórych bukmacherów. W sensie mając polskie konto nie możesz zrobić depozytu do niektórych zagranicznych buków. Może z MuchBetter jest podobnie, chociaż kilka razy wpłacałem z MuchBetter w różne miejsca i nigdy nie miałem podobnego problemu.
 
K 0

kp304504

Użytkownik
Czesc, czy ktos z was mial kiedykolwiek problem z wpisaniem kodu 4 cyfrowego? Strona glowna mi sie laduje ( moge normalnie wejsc w pomoc lub odzyskanie hasla), ale nie moge wpisac kodu zeby sie zalogowac, jakby bylo zablokowane.. usunalem i zainstalowalem apke i nadal nic
..
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Wydaje mi się że z ostatnią wersją aplikacji jest taki błąd albo błędy - chociaż u mnie nie zawsze występuje. U mnie mieli czasem "loading" i nie pojawia się ekran do wpisania kodu, biometrii. Pomaga zminimalizowanie apki i bez zabijania jej przywrócenie jej uruchamiając ją ponownie.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czesc, czy ktos z was mial kiedykolwiek problem z wpisaniem kodu 4 cyfrowego? Strona glowna mi sie laduje ( moge normalnie wejsc w pomoc lub odzyskanie hasla), ale nie moge wpisac kodu zeby sie zalogowac, jakby bylo zablokowane.. usunalem i zainstalowalem apke i nadal nic
..
Podkusiles mnie i zaktualizowalem sobie apke. Po aktualizacji nie moge sie zalogowac przez wifi bo sie apka nie odpala i ciagle mieli. Po przejsciu na internet mobilny problem znika.
 
K 0

kp304504

Użytkownik
Ale u mnie nic nie mieli, poprostu jak naciskam na okienko od pinu i wyskakuje mi klawiatura do wpisania hasla, to nic się nie wbija w te 4 pola... a w zakładke " nie pamietasz kodu dostepu" mogę normalnie wejść.. nie wiem, moze mi zablokowali kontozebym nie mógl sie zalogowac? bede pisac do support
 
L 0

luźna guma

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Muchbetter mozna wpłacać i wypłacać na strony typu betsson unibet itd? Słyszałem ze blokowali konta osób grających np na kasynach czy inne hazadrówki. W jaki sposób najlepiej wypłacać obecnie kasę wygraną z muchbetter? Czy płatności za zakupy też maja limity te 300zł ?
Post automatycznie złączony:

Płacisz za dwukrotne przewalutowanie bo oni transakcje dokonują w euro.
mam do Ciebie pytanie. Jak najlepiej wypłacić kasę z muchbetter żeby gotówkę uzyskać ewentaulnie zapłacić za zakupy? Czy muchbetter blokuje jakiekowliek konta? Słyszałem ze nie dopuszczaja już hazardu.
 
Do góry Bottom