>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

G 0

gubernator_nh

Gość
Proszę o opinie czy to normalne, jutro mija 20 dzień roboczy a karty much better nadal nie mam. Zgłaszać im to jutro jak nie dojdzie ? Niby jest napisane że od 10 do 20 dni roboczych powinna dojść. DZIĘKUJĘ
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Mam odpowiedź od nich :
Roberta C (MuchBetter)
27 paź 2022, 3:17 PM GMT+1
Witaj ..........

Pozdrowienia od MuchBetter.

Podczas weryfikacji dokonanej na Twoim koncie chcemy wyjaśnić, że 20 dni roboczych przypada 31 października. Poczekaj do tej daty, aby ponownie skontaktować się z nami, jeśli karta nadal nie dotarła.
 
R 59

random

Użytkownik
Ktoś wie czemu płatności na Allegro nie przechodzą z konta?
Na OLX śmiga normalnie.
hej, dowiedziales sie w czym problem? mi tez juz kilka razy odrzucilo transakcje, np. przy zakupie biletow lotniczych

support odpowiedzial mi jedynie, ze ich karta (Mastercard) nie obsluguje transakcji z branzy hazardowej i finansowej wiec dalej nie wiem czemu czasami nie moge zaplacic online

czytalem, ze to moze byc dlatego, ze niektore platnosci (zwlaszcza te na wieksze kwoty) wymagaja dodatkowej autoryzacji (np. wpisania kod, ktorzy otrzymuje sie smsem lub potwierdzenia tranakcji w aplikacji mobilnej) a przy muchbetter nic takiego sie nie dostaje i dlatego nie moxzna zrealizowac transakcji
 
K 0

klawisz180

Użytkownik
Mam problem z kartą MuchBetter nie potrafię ją płacić w sklepach przez terminal i zbliżeniowo. Wypłacić pieniędzy w bankomacie też się nie da. Jest tak jakby zablokowana. Nawet zmienić pinu się nie da w bankomacie. Wcześniej działała bez zarzutu. Miał ktoś podobny problem ?
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przyszlo mi powiadomienie na muchbetterze, ze jak sie doladuje konto 222 zl lub wiecej to na dniach dodadza $5 do stanu konta z okazji mundialu. Nie wiem czy kazdy takie cos dostal ale mozecie sprawdzic sobie swoje apki czy macie takie powiadomienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. Dzień dobry.
Mam pytanie może głupie może mądre a propo MuchBetter.
Chciałbym wpłacić około 1000zł zwykłym przelewm bankowym na MuchBetter.
1. To jest przelew zagraniczny ?
2. Ile będę miec na koncie MuchBetter ?
3. Koszty przelewu ponosi bank czy MuchBetter ?
ps. dziękuje za jakąkolwiek odpowiedz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Dzień dobry.
Mam pytanie może głupie może mądre a propo MuchBetter.
Chciałbym wpłacić około 1000zł zwykłym przelewm bankowym na MuchBetter.
1. To jest przelew zagraniczny ?
2. Ile będę miec na koncie MuchBetter ?
3. Koszty przelewu ponosi bank czy MuchBetter ?
ps. dziękuje za jakąkolwiek odpowiedz.
1) nie
2) instant - natychmiastowo
3) nie ma kosztów ;) (pośrednik przelewy24 prowizja 0% ile wpłacisz tyle będziesz miał na koncie jeśli jest w takiej samej walucie jak waluta banku, z którego zasilasz konto. Zakładam, że konto muchbetter masz w złotówkach)
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Coś nie tak z tym Muchbetter.Wczoraj o 15 zleciłem depozyt do Uni i ani depozytu w Uni ani pieniędzy na koncie Muchbetter ☹☹Na wysłanego wczoraj Maila do Muchbetter dostałem odpowiedź że chwilowe problemy techniczne.Ale do urwy nędzy ile mogą trwać problemy techniczne 😬😬
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dzisiaj była informacja, że między 9:30 a 10 czasu GMT będą coś robić i apka nie będzie działać. Wiadomość przyszła o 9:31 czasu polskiego. Nie ma jej w skrzynce odbiorczej, ale miałem to szczęście, że akurat o tej godzinie doładowałem konto muchbetter instant alior bank. Wiadomość pojawiła się na stronie głównej.
 
Do góry Bottom