>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja nie wiem czemu czytałem tu niedawno takie narzekania w opóźnieniu wysyłki karty Much Better. Być może bierze się to stąd że piszą w 90% ci którzy faktycznie coś nie tak zostali potratkowani, albo inny fakap się zdarzył. Bo jak wszystko zostało w porządku załatwione, a nawet lepiej to ludzie raczej nie piszą komentarzy tylko po prostu korzystają z usługi. No więc chyba dobrze by było to zmienić.

Otóż, złożyłem wniosek o kartę MB 22 grudnia, nie licząc praktycznie na nic (głównie po przeczytaniu niektórych rozgoryczonych wpisów że czeka się nie wiadomo ile). W apce informują że "karta zostanie dostarczona w ciągu 10-20 dni roboczych". A już dzisiaj, czyli 5 stycznia 2023 karta była w mojej skrzynce, a może nawet 4.01 bo wczoraj nie zaglądałem. Biorąc pod uwagę że po drodze był okres świąteczno-noworoczny to wydaje mi się że doszła nawet przed zapowiadanym czasem. I faktycznie, jak policzyłem w kalendarzu to od złożenia wniosku (22.12), do dostarczenia karty do mnie (5.01) minęło ledwie 8 dni roboczych. Chyba całkiem niezły wynik.

Kto wie, może ktoś jeszcze miał takie szybkie dostarczenie, tylko po prostu się tym nie chwalił.
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Ja nie wiem czemu czytałem tu niedawno takie narzekania w opóźnieniu wysyłki karty Much Better. Być może bierze się to stąd że piszą w 90% ci którzy faktycznie coś nie tak zostali potratkowani, albo inny fakap się zdarzył. Bo jak wszystko zostało w porządku załatwione, a nawet lepiej to ludzie raczej nie piszą komentarzy tylko po prostu korzystają z usługi. No więc chyba dobrze by było to zmienić.

Otóż, złożyłem wniosek o kartę MB 22 grudnia, nie licząc praktycznie na nic (głównie po przeczytaniu niektórych rozgoryczonych wpisów że czeka się nie wiadomo ile). W apce informują że "karta zostanie dostarczona w ciągu 10-20 dni roboczych". A już dzisiaj, czyli 5 stycznia 2023 karta była w mojej skrzynce, a może nawet 4.01 bo wczoraj nie zaglądałem. Biorąc pod uwagę że po drodze był okres świąteczno-noworoczny to wydaje mi się że doszła nawet przed zapowiadanym czasem. I faktycznie, jak policzyłem w kalendarzu to od złożenia wniosku (22.12), do dostarczenia karty do mnie (5.01) minęło ledwie 8 dni roboczych. Chyba całkiem niezły wynik.

Kto wie, może ktoś jeszcze miał takie szybkie dostarczenie, tylko po prostu się tym nie chwalił.
Juz Ci odpowiadam, dzisiaj otrzymałem kartę, wczesniej zlozylem wniosek 6 listopada, po ponownym kontakcie ustaliliśmy, ze karta zostanie do mnie ponownie wysłana, było to 10 grudnia dziś otrzymałem.
Ale za nic nie mogę nią wpłacić do xbet, ma ktoś jakiś pomysl na depozyt tam? Nie interesuje mnie krypto pzdr.
Post automatycznie złączony:

[email protected] można w języku polskim.

edit: Q qrchuck1983 poproś ich o nr listu/przesyłki którym idzie karta. Będziesz mógł śledzić i dowiesz się kiedy będzie przekazana do doręczenia.
Wiem, że dawny post, ale już nie maja możliwości śledzenia przesyłek, może komuś się przyda na przyszłość.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +593
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Juz Ci odpowiadam, dzisiaj otrzymałem kartę, wczesniej zlozylem wniosek 6 listopada, po ponownym kontakcie ustaliliśmy, ze karta zostanie do mnie ponownie wysłana, było to 10 grudnia dziś otrzymałem.
Ale za nic nie mogę nią wpłacić do xbet, ma ktoś jakiś pomysl na depozyt tam? Nie interesuje mnie krypto pzdr.
Post automatycznie złączony:


Wiem, że dawny post, ale już nie maja możliwości śledzenia przesyłek, może komuś się przyda na przyszłość.
Dlatego właśnie warto żeby swoimi doświadczeniami dzielili się zarówno ci którzy mieli jakieś przeboje, jak i ci którym wszystko zostało załatwione jak należy. Wiadomo każdy przypadek inny, ale jak się ich złoży wiele do kupy to coś będzie wiadomo. A tak mam wrażenie że piszą tutaj głównie ci którzy mieli nieprzyjemne doświadczenia i wydaje się, że wszyscy takie mają, a tak przecież nie jest. I głównie po to był mój post.

PS. A to nie jest tak że problem z płatnościami do xbet jest przez sankcje? że niektórzy pośrednicy płatności po prostu ograniczyli przepływy w tamtym kierunku? Nie wiem, głośno gdybam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
M 603

mariuszck

Użytkownik
Muchbetter poblokował transakcję kartą, limity ustawione na 0.00.
Nie jest to żadna usterka, jak ktoś trzyma większe środki u nich to zalecam ostrożność
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przecież jest komunikat o usterce...
Post automatycznie złączony:

Tylko karty i breloki nie działają... Reszta metod dostępna...
 
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Również mam 0 na limitach ale pisze ze maja jakieś problemy to pewnie jakoś to wyjaśnia :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
olanta (MuchBetter)

9 lut 2023, 9:22 AM GMT

Cześć Krzysztof,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Z przykrością informujemy, że na chwile obecną do odwołania: Karty, Breloki i urządzenia do noszenia są chwilowo niedostępne. MuchBetter rozważa opcje wznowienia

transakcji kartą i FOB MuchBetter przy najbliższej okazji i w odpowiednim czasie przekaże dalsze aktualizacje.

Pamiętaj, że nie ma to wpływu na inne usługi transakcyjne i możesz nadal korzystać z konta i salda MuchBetter w zwykły sposób do doładowań, wypłat, przelewów do i od

sprzedawców oraz przelewów P2P.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi szybkimi, wygodnymi i bezpiecznymi produktami i usługami

dostępnymi w aplikacji MuchBetter.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy w tej lub jakiejkolwiek innej sprawie.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Zniknęła opcja założenia konta na PL numer telefonu, ktoś na twitterze pisał, że nie może wypłacić kasy z Muchbettera na konto bankowe (nie wiadomo czy to nie fejk) - jak ktoś znajdzie jakąś oficjalkę co dalej to dajcie znać.
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
ja już zawijam środki z muchbetter, rano zleciłem część kasy do wypłaty, już dostałem przelew
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
W przypadku przelewu na ROR z Muchbettera ile oni pobierają 0,99% ??? i jaką najwyższą sumę można przelać? pamięta ktoś?
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
wypłaciłem na konto, jeśli chodzi o wpłatę do buka i wypłatę innym sposobem to z tego co kojarzę większość wymaga jednorazowego obrotu środków przed wypłatą, część chce wypłaty tym samym sposobem co depozyt, co kraj to obyczaj, że tak powiem, najlepiej byłoby się skontaktować z supportem buka, u którego chcesz to przemielić
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nie tylko Polaków dotyczy jakby co

So an update :

Until further notice, we regret to inform you that cards FOBs and wearables are currently unavailable. MuchBetter is considering options to resume Muchbetter Cards and FOB transactions at the earliest possible time and will provide you with further updates in due course

So it is clear that this is not a technical problem but a whole deactivation but why you did not get time to react is strange so Muchbetter is quite unnecessary as if you wait 2 days until your balance what usually comes after 1 day on the MB account at a payout on the account is

ktoś do podobnych wniosków jak ja doszedł, że to świadome działanie i nie ma przekłamania w tłumaczeniu, że rozważają wznowienie aktywacji karty
 
Otrzymane punkty reputacji: +603
Do góry Bottom