>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Ja nie wyplacam, poczekam na rozwój sytuacji. Jedno jest pewne to nie jest awaria czy problemy techniczne. Mi odpisano ze są to "tymczasowe zmiany ktore musieli wprowadzic". Co oznacza w praktyce kwestie prawne/licencyjne.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Ciekawe czy wpłaty nie działają tylko dla pl czy to globalne jest. Wypłacał ktoś od buka dziś może na mb i przyszło? Mam środki w Unibet i nie wiem czy wypłacać czy niech sobie tam leżą narazie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wczoraj o 22 wypłaciłem z unibet do muchbetter a następnie z muchbetter wyszedłem do krypto, wszystko bez komplikacji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"We regret to inform you of recent temporary changes we have made. Please note that we have temporarily disabled the following services for EEA customers:

- MuchBetter card, FOB/portable transactions
- Issuance of new MuchBetter cards and FOBs
- Top-ups to accounts of customers from the EEA
- Registration of new users in the EEA

If you already have a MuchBetter account, note that all other transaction services are not affected and you can continue to use your MuchBetter account and funds as usual for withdrawals, transfers to and from merchants and P2P transfers.

Rest assured that your account and funds are safe, and at MuchBetter we continue to work to bring you the products and services you like and more, and we look forward to resolving this for you as soon as possible.

We sincerely apologize for any inconvenience caused and hope you continue to enjoy our fast, convenient and secure products and services available to you on the MuchBetter app."

**This text was translated using Google Translate. If there are any grammatical errors, please understand**

Całej europejskiej strefy gospodarczej to dotyczy, nie tylko Polski i to nie jest "usterka" jak próbowali wciskać mi w emailu tylko planowe działanie. To email do jakiegoś Niemca od muchbetter.

edit: to do skrilla skrilla komentarz na niemieckim forum:

" There are problems everywhere at the moment, even when paying Paysafecard online. I just lost money at dundle, deposited and did not get a code... and support does not respond. Am not alone though, some same negative messages on Trustpilot. Payment methods are being taken away all the time lately, soon everything will only work via code cards or crypta. Something is being changed in the monetary system. "

edit:

Norwegowie:


Niemcy:

 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tzn. że skoro dotyczy to całego europejskiego obszaru gospodarczego a także innych metod płatności to wchodzi jakaś zmiana, o której nie wiemy i dotyczy wszystkich metod płatności typu digital wallet (widocznie nie bez powodu były zadawane te pytania przez jakiś nadzór bankowy?). Pod pretekstem ochrony konsumentów (It is for you own good...) wprowadza się zmiany, które dają większą kontrole nad tym co robisz a w żaden sposób Ciebie to nie chroni. Wygląda to tak, że Ty czujesz się bezpiecznie, bo wmawiają Tobie, że to dla Twojego dobra i dzięki temu taka instytucja oraz użytkownik Ciebie nie oszuka, bo będziesz o nich wszystko wiedział (nie ty... oni... będą wiedzieć wszystko o Tobie i o wszystkich...). Za rok podobne zmiany czekają krypto... pod pretekstem ochrony interesów (jakaś giełda krypto upadła, to się bierze jako temat przewodni) wprowadzi się zmiany jak biometria twarzy... częste sprawdzanie danych (ecopayz już to robi i nawet wysyłają emaile, że mają taki obowiązek jako e-wallet) i zapytania o pochodzenie środków tak aby mieć pełną kontrolę nad tym co robisz. Ale to tylko moje zdanie, ja nie jestem prawnikiem. Taką teorie wysnułem na podstawie tego co się dzieje teraz i działo z eco oraz z zaleceni dyrektywy AML.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Kantor, kanga exchange, bitomat, wymiana p2p, opcji jest kilka.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
pewnie wyłączą karty ,żeby nie można było anonimowo wypłacać,tylko przez konto :p i tyle
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A przelewem na Revolut nie możesz wypłacić?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Payment Services Directive (PSD2) po polsku: dyrektywa w sprawie usług płatniczych




Wprowadzenie
Dyrektywa w sprawie usług płatniczych 2 (PSD2) to dyrektywa wydana przez Komisję Europejską, która zobowiązuje do stosowania silnego uwierzytelniania (SCA) we wszystkich transakcjach obejmujących płatności internetowe.

Od 2017 roku do końca 2018 roku straty poniesione przez firmy w Wielkiej Brytanii na skutek oszustw z wykorzystaniem kart płatniczych wzrosły o 19%, generując koszty na poziomie 760 mln euro1. Dyrektywa PSD2, której celem jest ograniczenie oszustw płatniczych, wprowadza obejmujące całą branżę zmiany zwiększające bezpieczeństwo klientów i firm w całej Unii Europejskiej.

  • Dyrektywa obejmie wszystkie przedsiębiorstwa akceptujące płatności kartowe zarejestrowane lub obsługujące klientów w Europejskim Obszarze Gospodarczym.
  • Nowe przepisy wprowadzają mechanizmy bezpieczeństwa zwane uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa klientom realizującym płatności internetowe. Zmiana ta obejmuje całą branżę.
  • Przedsiębiorstwa muszą zaktualizować infrastrukturę płatniczą, tak aby zapewnić obsługę uwierzytelniania dwuskładnikowego. Dzięki temu wszystkie podmioty w ekosystemie będą miały dostęp do dokładniejszych danych, przez co będą mogły podejmować skuteczniejsze decyzje w zakresie autoryzacji płatności.
  • Rozwiązania w zakresie silnego uwierzytelniania oferowane przez Elavon wykorzystują najnowszą technologię pozwalającą na analizę ryzyka z czasie rzeczywistym, która nie zakłóca procesu płatności realizowanego przez klientów.
  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa i kontroli przyniesie bezpośrednie korzyści klientom oraz zwiększy ich zaufanie do zakupów internetowych.

Jak się komuś nudzi to może poczytać i się czegoś nauczyć na przyszłość. Wrócił komunikat o usterce w aplikacji muchbetter. Chyba 16 stycznia weszło jakieś prawo chroniące konsumentów przed sztuczkami marketingowymi banków etc na terenie UE itp.. W poniedziałek wyślę skargę do tych co nadzorują muchbetter (nie uczyłem się nigdy angielskiego, ale to mój atut. Ci co się uczyli się krępują mówić a ja nie), ale to już mój cyrk po prostu chce zobaczyć czy dostanę odpowiedź a jak tak to jaką. Ja mam 100zł na koncie i nauczyłem się nie trzymać pieniędzy w e-portfelach po ecopayz.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Ma ktoś inne konkurencyjnych firm portfele??? Tam też są takie cyrki jak tu z MB Jeśli chodziło by o aspekty prawne tak jak pisze przestrzalninja to u konkurencji to sam powinno być??
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Muchbetter ile kasyn/bukmacherów obsługiwał? Unibet i curacao... (zulabet z Malty, ale to mały buczek) być może im się to nie opłaca, za mały rynek 🤷‍♂️ i przenoszą się na betsson/betsafe. Ecopayz zniknęło kiedy? Była to reperkusje brexitu... przenieśli się na Cypr (z pamięci piszę) i musieli się dostosować do dyrektywy AML tzn. zbiegło się to w czasie z wejściem w życie dyrektywy AML, która nakazała się dostosować portfelom do krajowego prawa, dlatego ecopayz przestało działać jako portfel dla Hazardzistów (w Polsce). Być może to samo jest z muchbetter, nie mam pojęcia... tak czy siak nad portfelami ma być coraz większa kontrola... i nie należy tam trzymać większych środków tylko na bieżąco wypłacać o ile jest taka możliwość.

Jak ecopayz znikało to pojawił się revolut jak revolut zniknął to muchbetter... ktoś pewnie zapewni lukę na rynku o ile mu się to opłaca. A przed ecopayz był skrill, neteller.... Ja się na tym nie znam, ale dwóch użytkowników na tym forum pcha kasę w krypto i tak wypłaca. Obracają oni większą gotówką niż ja (mam dobry zmysł obserwacji...) i też podążę tą drogą skoro u mnie w zadupiu są dwa kantory wymiany kryptowalut.

edit: zulabet ma aktywny muchbetter jako metodę wpłąt i taki komunikat wyskakuje:

Your payment has been declined. Please check your details and try again, or contact support.

edi2: nie jestem prawnikiem, nie jestem ekonomistom, nie jestem matematykiem.. jestem nikim, zawsze to podkreślam, żeby nikt sobie przypadkiem nie pomyślał, że jestem kimś i mam jakąś wiedzę. To po prostu może tak wyglądać na tej pustyni.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To odpowiedź na mój "cyrkowy" email ;) regiony - prawdopodobnie chodzi o wyłączenie urządzeń i ograniczenie dostępu do hazardu. Wygląda jakby robili to co revolut 🤷‍♂️ edit2: a jednak nie chodzi o region EOG a nie o wyłączenie niektórych funkcji, więc pewnie prawo się zmieniło 🤷‍♂️

Witaj Krzysztof,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Zdecydowaliśmy się nałożyć ograniczenia w odpowiednich regionach, ale inne obszary pozostają nienaruszone.

Niestety, nie możemy teraz podać szczegółów, ale współpracujemy z Bankiem Litwy, aby zrozumieć charakter i szczegóły ich obaw i pomóc w razie potrzeby.


w MuchBetter; bardzo poważnie traktujemy nasze obowiązki w zakresie zgodności i bezpieczeństwa we wszystkich obszarach działalności, w których prowadzimy działalność. Uważamy jednak, że jest to środek zapobiegawczy, a tymczasem rozpoczęliśmy wewnętrzną weryfikację w oparciu o ograniczone informacje, którymi dysponujemy.

Należy pamiętać, że konta i salda dotkniętego regionu pozostaną bezpieczne i dostępne w dowolnym momencie, a bezpieczeństwo środków naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz dalszych informacji.

Dieser Text wurde von Google Translate übersetzt. Sollten Grammatikfehler vorhanden sein, bitten wir um Ihr Verständnis

Hello Krzysztof,

Thank you for contacting us.

We have decided to impose restrictions in the relevant regions but other areas remain unaffected.

Unfortunately, we are unable to provide details now, but we are working with the Bank of Lithuania to understand the nature and details of their concerns and assist as needed.

At MuchBetter; we take our compliance and security responsibilities very seriously, in all areas of the business where we operate. However, we believe this is a precautionary measure and, in the meantime, we’ve begun an internal review based upon the limited information we have.

Do note that accounts and balances of the affected region will remain safe and available at any time and that the safety and security of our customers’ funds is of the utmost importance to us.

Please do not hesitate to contact us if you need further information.
Regards,
Dennis
MuchBetter Support Team
https://support.muchbetter.com/
IMPORTANT: We will never ask you to enter your security passcode or SMS pin outside the official MuchBetter app. We will never ask you to download a desktop app. Please, do not use your log in credentials outside of the official MuchBetter app.


edit: pierwsze zdanie zedytowałem i wersje angielską wklejam
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Mam gorącą prośbę dla ludzi którzy ogarniają krypto. Prosiłbym o krótką instrukcję lub odnośnik do informacji jak w ogóle założyć tam konto i wypłacić środki ewentualnie wpłacić do innego bukmachera. Czy mając środki w walucie krypto są inne zmienne i zależne od kursu ? To mnie zawsze zniechęcało do posiadania jakichkolwiek akcji czy też kryptowalut. Ja wiem inflacja też to powoduje na zwykłych walutach ale to jednak cos innego. Widzę że wielu ludzi nigdy nie miało do czynienia z krypto blockchainem etc. Sądzę że po prostu nie było takiej potrzeby, ale teraz jest to mus więc proszę mocno o instruktaż 🙏
 
Do góry Bottom