>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

K 0

kamilejj

Użytkownik
Cześć, dostałem e-mail o weryfikacje i mam przesłać:
-kolorowy skan lub zdjęcie obu stron ważnego urzędowego dokumentu tożsamości – na przykład dowodu osobistego lub prawa jazdy – bądź stron z paszportu zawierających dane osobowe, a także
-dokument stanowiący potwierdzenie Twojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania, wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy – na przykład wyciąg bankowy lub niedawny rachunek za media.
Czyli mam przesłać dwie strony dowodu i jakąś fakturę ze sklepu, czy jedna strona i faktura wystarczą? Bo dwie strony dowodu przesyłać to nie jest zbyt bezpieczne, chyba że można to jakoś przekreślić?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Przód i tył dokumentu tożsamości - wszystkie dane czytelne,niezakryte w dobrej jakości.
Tak jak napisali wyciąg bankowy albo rachunek za media (typu gaz,prąd,tv,faktura na telefon,cokolwiek...,tak by na dokumencie widniało imię nazwisko oraz pełny adres)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kamilejj

Użytkownik
Ok, dzięki.
Wiesz może czy oni później kasują te zdjęcia po weryfikacji?
No i jeszcze jest taka sprawa, że w tym tygodniu ma mi przyjść karta ze skrilla więc do czasu weryfikacji nie będę mógł nią płacić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ok, dzięki.
Wiesz może czy oni później kasują te zdjęcia po weryfikacji?

No i jeszcze jest taka sprawa, że w tym tygodniu ma mi przyjść karta ze skrilla więc do czasu weryfikacji nie będę mógł nią płacić?

oto nie musisz się martwić .zweryfikują Twoje dane i jest w porządku.
Szybciej pójdzie weryfikacja po wysłaniu emaila i po otrzymaniu karty będziesz mógł płacić.
 
K 0

kamilejj

Użytkownik
Doładowałem sobie telefon i wziąłem fakturę żeby mieć świeżą do wysyłki i teraz jak wyśle im to na ten adres: verification[at]skrill.com to muszę coś wpisywać w emailu czy same zdjęcia załączone wysłać?
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Ja czekałem kilka dni i jak była cisza z ich strony to od razu tel i od reki weryfikacja zrobiona, polecam zrobic to samo
 
D 0

dawwwio

Użytkownik
Witam, mam takie pytanko jak to jest teraz z kartą przedpłacową prepaid. Czy żeby z niej korzystać koniecznie muszę dokonać weryfikacji tożsamości. Bo powiem szczerze, że interesowałaby mnie opcja anonimowości z ograniczeniami/limitami. Czy po ostatnich zamieszaniach dalej jest możliwość korzystania jako niezweryfikowany?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy żeby z niej korzystać koniecznie muszę dokonać weryfikacji tożsamości. Bo powiem szczerze, że interesowałaby mnie opcja anonimowości z ograniczeniami/limitami. Czy po ostatnich zamieszaniach dalej jest możliwość korzystania jako niezweryfikowany?
Nie jest konieczna weryfikacja tożsamości wystarczy weryfikacja adresu. Możesz z niej korzystać dopuki Ci się limit nie skończy wtedy weryfikujesz tożsamość.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Limit (o ile dobrze pamiętam) wynosi 5 tys. zł, ale jest to limit sumaryczny na wszystko. Jeśli wpłacisz np. do bukmachera 1 tys. zł i wypłacisz np. 4 tys. z powrotem na Skrilla, to już nie masz limitu na wypłacenie pieniędzy np. na konto bankowe ;) [dotyczy braku weryfikacji, gdzie nie jest nic zweryfikowane ani adres ani tożsamość]
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chodzi Ci o twoje dane osobowe i dokumenty? Teretycznie tak ale w praktyce nic nie wiadomo to zagraniczna instytucja wiec jak by był jakiś wałek to musiał byś sprawy sądowe o przeciek twoich danych czy uzycie twoich dokumentow do nie legalnych celow rostrzygać w Uk. Nigdy o takim przypadku nie slyszałem skrill to poważna instytucja i posiada napewno ochrone danych osobowych klientow i ktos to kontroluje. Jak chcesz sie czegos dowiedziec wiecej to musisz poczytac na ich stronie albo wybrac sie do Uk i tam o wszystkim sie dowiedziec co i jak wyglada. Bezpieczne wszystko jest ale w teori. W praktyce jak cos sie stanie bedziesz musiał sprawy/spory załatwiać w kraju gdzie skrill ma siedzibę.
 
Do góry Bottom