>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

T 0

tomcio1916

Użytkownik
Dzwonilem wlasnie na infolinie i babeczka mi powiedziala ze ona nie moze dokonac weryfikacji tozsamosci. To jak innym sie to udalo?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Załaduj skany dokumentów u nich na stronie, bądź przez email i zadzwoń na polski support, wtedy babka mówi że pośpieszy tego gościa od twej sprawy i konto będzie zweryfikowane tego samego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nawet jeśli się wyśle dokumenty, i dostanie maila że konto zostało zweryfikowane , to nie jest to prawdą. Tak czy inaczej , koniecznie trzeba dzwonić , bez tego nic tam się nie załatwi.
Porąbana firma...
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Jak zadzwonisz to tez nie znaczy, że konto jest w pełni zweryfikowane. Bo i tak mogą zażyczyć sobie przesłania dokumentów, co ostatnimi czasy robią. Najlepiej więc zrobić i jedno i drugie od razu - pozwala zaoszczędzić czas i schody jakie zaczynają się gdy chcemy zrobić wypłatę (szczególnie nieco większych kwot). Ogólnie coraz większy syf tam i robota pod górkę klientowi, a opłaty coraz wyższe.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Wysłałem dokumenty w czwartek przez formularz kontaktowy (zdjęcia ID i wyciąg bankowy w PDF), następnego dnia po południu miałem już konto zweryfikowane.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Wysłałem dokumenty w czwartek przez formularz kontaktowy (zdjęcia ID i wyciąg bankowy w PDF), następnego dnia po południu miałem już konto zweryfikowane.
Teraz weryfikują &quot;od ręki&quot; tj 5-10minut od wykonania weryfikacji na stronie
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wie ktos jak podwyzszyc limit wplat z banku na skrilla? status vip na koncie, weryfikacja pelna, przejrzalem gdzie sie da konto na skrill i nigdzie nie widze mozliwosci zeby jeszcze podwyzszyc limit?
 
F 40

fly198

Użytkownik
czesc mam problem skrill zażądał ode mnie abym przy logowaniu podał kod wysłany na telefon i tu jest problem ponieważ ja tego numeru juz dawno nie mam,zreszta nie spodziewałem się ze to bedzie takie ważne i teraz co zrobic ? mial ktos taką sytuacje ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Z tego co wiem to aktualnie sam dowód wystarcza. Robisz upload na stronie i po kilkunastu minutach masz zweryfikowane konto. Wcześniej się tygodniami na to czekało.
 
D 0

darek72

Użytkownik
Heja, wiecie czy może da się odratować konto po wpisaniu fake&#39;owych danych - urodzenie, imie i nazwisko?
Robiłem kilka płatności na PS pod rzad. Niestety po 3 chyba poproszono mnie o date urodzenia ... no i klops, 3 razy wpisałem i zablowoane, proszą o kontakt na suport, a tam chca dowodu... na koncie z 3000 zł.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Z tego co wiem to aktualnie sam dowód wystarcza. Robisz upload na stronie i po kilkunastu minutach masz zweryfikowane konto. Wcześniej się tygodniami na to czekało.
2 Listopada mi przywiesili konto, chcieli skan elektronicznego dokumentu. Od tamtej pory cisza, pisałem drugiego maila i też cisza, chyba sobie poczekam
Edycja: parę minut po wysłaniu tego posta konto zostało zweryfikowane, chyba jednak czytają forum :p
 
Do góry Bottom