>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
guzior 6

guzior

Użytkownik
Ja mam natomiast inny problem.
Zweryfikowałem adres, kartę debetową i raz udało mi się wypłacić pieniądze po wielkich męczarniach...
Niestety system identyfikuje mnie tak jakbym nie był w ogóle zweryfikowany... Nie mam już czego weryfikować, bo wszystko mam zweryfikowane, a przy wypłacie nie pozwala mi wypłacić i wyskakuje informacja, że muszę zweryfikować swoje konto :| :| :|
Miał ktoś taki problem? Jak go rozwiązać? Do supportu napisałem, ale nie wiem czy otrzymam odpowiedź.
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Guzior w takim wypadku najlepiej dzwonić do nich, bo można napisać setke maili a i tak nie odpiszą.
Jedynym minusem jest koszt rozmowy, bo trzeba dzwonić na międzynarodowy numer. Zawsze możesz kupić kartę Telegrosik czy jak jej tam. Taniej wyjdzie.
A jak nie znasz anglika to prosisz polski support. ;)
Po rozmowie wszystko powinno wrócić do normy.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Witam mam taką prośbę do wszystkich czy ktoś pomógłby mi wpłacić kasę z MB do GB bo albo to jest takie trudne albo ja jestem taki ciemny. Pisać na PW albo gg 4458569
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Witam mam taką prośbę do wszystkich czy ktoś pomógłby mi wpłacić kasę z MB do GB bo albo to jest takie trudne albo ja jestem taki ciemny. Pisać na PW albo gg 4458569
Raczej Ty jestes taki Ciemny, bo to jest bajecznie proste:p
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Witam mam taką prośbę do wszystkich czy ktoś pomógłby mi wpłacić kasę z MB do GB bo albo to jest takie trudne albo ja jestem taki ciemny. Pisać na PW albo gg 4458569
Raczej Ty jestes taki Ciemny, bo to jest bajecznie proste:p:jezora:

prosze o Delete posta powyzej
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
Witam czy kase na MB moge wysłać przelewem bankowym lecz z innego imienia a takiego samego nazwiska na konto?
 
vicodin 0

vicodin

Użytkownik
Czy w weekendy przesyłanie z buka na MB może treać dłużej ? , bo dziś robiłem swoja pierwszą wypłate i o ile wpłąta była bo sekundach to mam napsiane że wypłata w trakcje realizajca
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a weryfikował już ktoś swój adres? bo czekam na list już 7 dni roboczych a rzekomo miał przyjść po 5... i jakby tego było mało nie mogę się logować na konto bo niby hasło nie pasuje... wie ktoś może czy to jest właśnie związane z ów weryfikacją? i czy wam też tak długo list dochodził? dzisiaj napisałem do supportu ale skoro mówicie że odpisuje po tak długim czasie wole się jeszcze tutaj popytać...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
List idzie trochę długo. Mi szedł niecałe 1,5 tygodnia. Poczekaj, powinien dojść.
Co do hasła to nie mam pojęcia. W MB jest możliwość przypomnienia hasła (chyba) więc z niej skorzystaj.
Do supportu nie warto pisać. Lepiej zadzwonić i poprosić polski support. ;)
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
a weryfikował już ktoś swój adres? bo czekam na list już 7 dni roboczych a rzekomo miał przyjść po 5... i jakby tego było mało nie mogę się logować na konto bo niby hasło nie pasuje... wie ktoś może czy to jest właśnie związane z ów weryfikacją? i czy wam też tak długo list dochodził? dzisiaj napisałem do supportu ale skoro mówicie że odpisuje po tak długim czasie wole się jeszcze tutaj popytać...
czekalem prawie 2 tygodnie takze nie martw sie napewno dojdzie
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ten list idzie spoza Polski, a poczta jest teraz w rozsypce jeśli chodzi o doręczanie przesyłek (szczególnie niepriorytetowych). Cierpliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom