>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
To chyba największy minus mb, że przelew tyle kosztuje. Lepiej zgrać się z paroma kumplami, przelać od razu 2000 zł i zapłacić raz 6.50 i później za 50 gr albo za darmo sobie przelewać :jezora:
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Mam czek na 10 euro od moneybookers ale nie wiem gdzie moge w Polsce odebrac te pieniądze z czeku! Wie ktoś moze z was jak moge odebrać kase z tego czeku?? Na czeku wszytsko pisze po niemiecku...
 
rans 0

rans

Użytkownik
Czy wiecie jaki jest czas przelewania pieniędzy z EVERESTPOKER na Moneybookers ?? Bo zależy mi na czasie wczoraj dokładnie o 19:09 zleciłem wypłatę a kasy jeszcze niema ?? Co tym myślicie ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
Czy mogę załozyc tak jakby dwa konta ? Tj. Jak jeszcze nie miałem 18 lat to w kilku bukach zarejstrowałem sie na dane rodziciela, a teraz mam tez zamiar wpłacic jeszcze do 1 buka tylko na swoje dane. Więc w takim razie czy moge miec konto osobiscie na np. Jaś Kowalski ul.Uliczna Warszawa, a drugie niby na kogos innego tj. na mojego rodziciela Małgorzata Kowalska ul Uliczna Warszawa. W srócie chodzi o to czy moga byc dwa konta na ten sam adres i nazwisko a inna osaobę.

Dzięki i Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wydaje mi się, że w każdym banku (PKO, Zachodni etc.).
Najlepiej iść do tego który masz najbliżej, lub do swojego i tam się zapytać :]
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Czy mogę załozyc tak jakby dwa konta ? Tj. Jak jeszcze nie miałem 18 lat to w kilku bukach zarejstrowałem sie na dane rodziciela, a teraz mam tez zamiar wpłacic jeszcze do 1 buka tylko na swoje dane. Więc w takim razie czy moge miec konto osobiscie na np. Jaś Kowalski ul.Uliczna Warszawa, a drugie niby na kogos innego tj. na mojego rodziciela Małgorzata Kowalska ul Uliczna Warszawa. W srócie chodzi o to czy moga byc dwa konta na ten sam adres i nazwisko a inna osaobę.
Dzięki i Pozdrawiam
no ja na ten przykład mam 4 konta na ten sam adres... w tym dwa są na mnie /w jednym zmieniona jest data urodzin tylko, a tak reszta jest to samo/ i nie ma problemu z przelewami między nimi oraz między nimi a bukami:jezora:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
no ja na ten przykład mam 4 konta na ten sam adres... w tym dwa są na mnie /w jednym zmieniona jest data urodzin tylko, a tak reszta jest to samo/ i nie ma problemu z przelewami między nimi oraz między nimi a bukami:jezora:
Czekaj jak przyjdzie weryfikacja. Ciekawe co wtedy powiesz. Polak potrafi ehh.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Czekaj jak przyjdzie weryfikacja. Ciekawe co wtedy powiesz. Polak potrafi ehh.
moje jedno konto już zweryfikowałem /to prawdziwe/... a tamte były mi potrzebne do grania gdy nie miałem 18 lat... ale były założone na członków mej rodzinki na prawdziwe dane więc nie powinno być żadnego problemu... jedynie jedno było sfałszowane:jezora::spokodfhgfh:
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
no ale rowniez jak z jednego ip logujesz sie na 2 konta moneybookers też mogą być wielkie problemy . Kolega kiedyś zamroził sporo pieniędzy w ten sposób ...
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Witam


Czy można dokonać przelewu pieniędzy na konto w Moneybookers na poczcie? Jeśli tak to jako adres na który ma wpłynąć kasa podaje się własny e mail z MB czy ID ?? Z góry dzięki za odp...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
z ciekawostek dotyczących supportu MB... napisałem do nich 10 marca... i dzisiaj dostałem odpowiedz (!)... po 2 tygodniach kiedy sprawa została już dawno załatwiona... lol ale można zauważyć tego plusy... pracują w święta ;p
 
W 0

wronek18

Użytkownik
Sorry za offtopa ale, jak by ktoś chciał to zamienię 50zł przelewem z MB na MB komuś kasę w zamian za przelew z banku na moje konto w mBanku. Chętnych proszę na PM. Taka mała promocja za 50 zł przelane przeze mnie przez MB oczekuje wpłaty na moje konto 48zł ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Mam pytanko dotyczące MB . Czy po założeniu konta w MB przychodzą do domu jakieś listy itp. ??
nie... list przyjdzie jeśli ich o to poprosisz... a będziesz chciał to zrobić przy wypłacie kasy z MB do jakiegoś banku... przy wpłacie oraz transferach MB&gt;MB oraz MB&gt;bukmacher nie jest konieczna weryfikacja tzn nie przyślą ci żadnego listu ;)
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
nie... list przyjdzie jeśli ich o to poprosisz... a będziesz chciał to zrobić przy wypłacie kasy z MB do jakiegoś banku... przy wpłacie oraz transferach MB&gt;MB oraz MB&gt;bukmacher nie jest konieczna weryfikacja tzn nie przyślą ci żadnego listu ;)
Chodzi mi o to czy jeśli będę chciał wypłacić kase z moneybookers do banku BPH to czy coś przyjdzie ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom