>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
risto44 0

risto44

Użytkownik
Witam, czy istenieje mozliwosc wyplaty pieniędzy z MB na konto banowe bez weryfikacji adresu poprzez list, ktory oni wysylaja?? Czytajac posty na forum spotkalem sie z watkiem weryfikacji poprzez pioerwsza wyplate czy cos takiego...? Prosze o opomoc i wytlumaczenie dokadnie o co kaman? ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witam, czy istenieje mozliwosc wyplaty pieniędzy z MB na konto banowe bez weryfikacji adresu poprzez list, ktory oni wysylaja?? Czytajac posty na forum spotkalem sie z watkiem weryfikacji poprzez pioerwsza wyplate czy cos takiego...? Prosze o opomoc i wytlumaczenie dokadnie o co kaman? ????
Zamów sobie list na chate . Ja tak zrobiłem i bez żadnych limitów mogłem wypłacać kase na swoje konto bankowe :spokodfhgfh:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Witam. Mam pewien problem. Chcę wypłacić środki z MB na konto bankowe i podczas dodawania konta bankowego podaje się kod SWIFT i tutaj się pojawia problem. Wpisałem ten stary a następnie nowy i mi wyskakuje, ze kod jest nie poprawny ;/
 
S 0

shotgun

Użytkownik
Witam!
Jak zamknac konto w Moneybookers?Zalozylem konto w PLN,chce zmienic na inna walute, i chyba jedyna opcja to zamknac i zalozyc nowe?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Napisz do supportu mail z prośbą o zamknięcie konta. Opisz też krótko zaistniałą sytuację. Nie powinno być problemu.
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Witam, czy istenieje mozliwosc wyplaty pieniędzy z MB na konto banowe bez weryfikacji adresu poprzez list, ktory oni wysylaja?? Czytajac posty na forum spotkalem sie z watkiem weryfikacji poprzez pioerwsza wyplate czy cos takiego...? Prosze o opomoc i wytlumaczenie dokadnie o co kaman? ????
ja wyplacalem z buka kase na MB, a jeszcze nie przyszedl mi list, a potem na moje konto bankowe bez problemu.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Możesz od razu działać. Niestety przy której wpłacie/wypłacie Twoje konto może zostać zablokowane i zostaniesz poproszony o scan.
Najlepiej jak już otworzysz konto to zleć wysłanie listu (z konta będziesz jednak mógł swobodnie korzystać ;))
 
matex 0

matex

Użytkownik
Możesz od razu działać. Niestety przy której wpłacie/wypłacie Twoje konto może zostać zablokowane i zostaniesz poproszony o scan.
Najlepiej jak już otworzysz konto to zleć wysłanie listu (z konta będziesz jednak mógł swobodnie korzystać ;))
sam nie mam jeszcze konta na MB i chiałbym je niedługo otworzyc, ale nie do konca zrozumiałem Twoją odp. chodzi mi o pogrubiona część. czyli jak otworze konto, zlece wysłanie listu i zaczne posługiwac sie kontem to beda mogli mi je zablokowac ??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Samego konta nie zablokują jedynie zamrożą opcję wysyłania jakichkolwiek pieniędzy. Po zweryfikowaniu Twoich dokumentów możliwość wysyłania pieniędzy będzie znowu możliwa. Oto mi chodziło.
 
S 0

shotgun

Użytkownik
Czy mozna wplacic pieniadze na Moneybookers nie majac tam konta ? Jak wyglada sprawa przesylania kasy z roznych portfeli (Neteller itp) do Moneybookers ?
I jeszcze kwestia tych autoryzacji ktore nastepuja po zalozeniu konta.Mieszkam w tej chwili w UK,dokumenty mam na adres w PL,czesc kart PL,czesc na adres w UK, nie chce sie pogubic wybierajac dane do rejestracji - czy moglby ktos napisac czego po kolei oni wymagaja przy weryfikacji?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Co do drugiej kwestii to niestety nie idzie przelewać pieniędzy z innego portfela do Moneybookers. Jedynie wymiany Moneybookers - Moneybookers są możliwe. To jeśli chodzi o portfele.
Co do pierwszego pytania. Nie za bardzo rozumie. Chcesz wpłacić kasę na MB nie posiadając tam konta? Niestety jest to niemożliwe.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
I jeszcze kwestia tych autoryzacji ktore nastepuja po zalozeniu konta.Mieszkam w tej chwili w UK,dokumenty mam na adres w PL,czesc kart PL,czesc na adres w UK, nie chce sie pogubic wybierajac dane do rejestracji - czy moglby ktos napisac czego po kolei oni wymagaja przy weryfikacji?
podczas rejestracji masz podpunkt w ktorym pytaj sie czy w ciagu 2 latach zamierzasz zmineiac adres zamieszkania , wiec zaznasz ze tak i bedziw po problemie
 
A 0

archiminiwiri

Użytkownik
Słuchajcie, pierwszy raz wypłacałem z mb kasę na konto i mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze...
A więc:
Nie weryfikowałem żadnego konta, żadnego skanu nie wysyłałem.
Dałem wczoraj opcję &quot;wypłać pieniądze&quot;,
Potem dodałem konto, wpisałem NRB, oraz numer konta i pojawiło mi się, że jest to ten bank o który chodziło (pkobp /inteligo!/), ale pisało tez, że właścicielem konta jestem ja, a nie ta osoba, której przelewałem pieniądze....
Mimo to wypłaciłem na nie pieniądze.
Pisze mi, że w ciągu kilku dni przelew powinien na nie dojść.
Ale ja jakoś jak czytam te wasze posty zacząłem się obawiać. Czy aby na pewno te pieniądze dojdą ??? Bo dane konta Inteligo są na inne nazwisko, niż moje konto MB. No i nic nie weryfikowałem.
Bo jeżeli przyjęli zlecenie, to chyba powinna kasa dojść??
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
mysle ze jesli bedzie cos nie tak to ten hajs ci nie zginie, co najwyzej wroci na mb... no i moze ci jakas prowizje wezma za to
dokladnie nie wiem, bo nie wyplacalem jeszcze z mb
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom