>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
antykac 0

antykac

Użytkownik
Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego; co to jest wyciag z konta ?;]
 
I 0

ilu

Użytkownik
Witam, wplacilem kase do MB przez inteligo, a zweryfikowane konto w MB mam inne(ale oba sa na moje nazwisko itp). No i przelew nie doszedl do MB, natomiast z konta inteligo pobralo mi kase. Co mam zrobic? Czy kasa przepadla?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
W regulaminie MB piszą wyraźnie , że pieniądze , które chcemy wpłacić na swoje konto MB muszą zostać wpłacone z naszego konta bankowego - czy to prawda ? Przeglądałem ten wątek i zauważyłem , że nie wszyscy wpłacali przez własne konta bankowe .

Czy nie mogę iść do placówki jakiegoś banku i z tamtąd wysłać pieniądze na swoje konto MB ?
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
mam takie pytanie ile czasu trwa wyplacenie pieniedzy z bwin na mb ? zlecilem im taka wyplate wczoraj z rana i do dzisiaj nie mam pieniedzy ???? probowalem sie z nimi skontaktowac ale nie odpisuja mi troche sie zmartwilem o pieniadze;/
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Ja tez mam pytanie. Zawsze wpłacam z banku BPH poprzez przelew internetowy do MB i z niego do Bet365.

A jesli chce wyplacic z buka do mb i z mb do banku na konto to ile to kosztuje i ile trwa ?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ja tez mam pytanie. Zawsze wpłacam z banku BPH poprzez przelew internetowy do MB i z niego do Bet365.

A jesli chce wyplacic z buka do mb i z mb do banku na konto to ile to kosztuje i ile trwa ?
z mb na konto bakowe przelew kosztuje 6zl i trwa to chwilke
 
E 0

east-side

Użytkownik
Piszę w imieniu kumpla,który ma problem z mb. Otóż podczas wysyłania pieniędzy pojawił mu się komunikat:
Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.
W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie zeskanowanych kopii poniższych dokumentów:
  • Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
  • Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego;

Powyższe dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]
Kumpel więc wysłał te dokumenty,ale Moneybookers wymyśliło następny numer:
Uprzejimie prosimy o zmiane hasla do konta i podstawowego adresu email z sekcji konta Moje konto/profil i kontakt z nami przeslac w sekcji konta Kontakt/Centrum Wiadomosci/Konto/ Bezpieczenstwo/ Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów
Z poważaniem,
Michalina
Zespoł Moneybookers
Miał ktoś z Was podobną sytuację? Co poradzić kumplowi? Bo to jednak przesada aby zmieniać hasło i e-mail.To by chyba było równoznaczne z tym ,iż kumpel sam sobie zamyka swoje konto.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Musisz im wyslac skan dowodu osobistego i jak zweryfikuja go to odblokuja Ci konto ,a zeby wyslac im to wejdz w zakladke moje konto lub profil &gt; bezpieczenstwo &gt; zablokowali mi konto i tam wyslesz screana dowodu kumpla .
pzdr.
 
E 0

east-side

Użytkownik
Kumpel tak właśnie zrobił,ale odpowiedzią mb na to było:
Uprzejimie prosimy o zmiane hasla do konta i podstawowego adresu email
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
z mb na konto bakowe przelew kosztuje 6zl i trwa to chwilke

u mnie juz jeden dzien pieniadze ida z mb na mbank i nadal ich nie ma :/
 
masa 0

masa

Użytkownik
Chce przelać z BZ WBK kase na MB wszystko wypelnione itd biore potwierdz i na stronie banku wyskakuje mi nie poprawny kod pocztowy a ja tam zrobilem &quot;-&quot; bo nie ma podane na MB co trzeba wpisac. To z taka prosba co trzeba tam wpisac ??
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Chce przelać z BZ WBK kase na MB wszystko wypelnione itd biore potwierdz i na stronie banku wyskakuje mi nie poprawny kod pocztowy a ja tam zrobilem &quot;-&quot; bo nie ma podane na MB co trzeba wpisac. To z taka prosba co trzeba tam wpisac ??
Wpisz &quot;x&quot; i powinno być dobrze .
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Wysłałem kasę na MB i nie wiem czy dobrze wypełniłem

Rachunek uznawany:
20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Nazwa odbiorcy: Moneybookers Ltd. (oraz moje imię i nazwisko)
Tytuł: Moje ID
Kwota: 101,00 PLN

Dobrze ??

Proszę szybko o odpowiedz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom