>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
cashier 0

cashier

Użytkownik
Mi pare dni temu MB zablokowało konto :-? Gadałem z 3 innymi osobami i im też poblokowali :zoltakartka: Więc lepiej sprawdzcie czy wam też przypadkiem nie blokneli - klikacie na wyślij pieniądze jeśli pojawi się pole na kwote to wszystko jest OK a jeśli tekst o blokadzie to niestety... ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Mi pare dni temu MB zablokowało konto :-? Gadałem z 3 innymi osobami i im też poblokowali :zoltakartka: Więc lepiej sprawdzcie czy wam też przypadkiem nie blokneli - klikacie na wyślij pieniądze jeśli pojawi się pole na kwote to wszystko jest OK a jeśli tekst o blokadzie to niestety... ????
jezeli nie robiles wyplat w tym roku to musisz je zweryfikowac ;]
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Założyłem w weekend konto na MB i przelałem pieniądze poprzez przelew bankowy.Będę mógł je od razu przelać do buka czy muszę zrobić jakąś weryfikację?
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Jak już kiedyś pisałem, mam mniej niż 18 lat. Posiadam konto w bah i mb. Oba te konta są wpisane na te same dane. Mam kilka pytań co do tego:
1. Jeżeli wpłace pieniądze przekazem pocztowym na bah, to później podczas wypłacania ich na mb są duże szanse, że skontrolują moją pełnoletność? Czy może lepiej jest wysłać pieniądze przekazem pocztowym najpierw na mb (jeżeli się tak da), a dopiero z mb na bah? Wtedy szanse skontrolowania mnie byłyby praktycznie równe zeru.
Proszę odpowiedzieć mi na te pytania, jeżeli myśle poprawnie to dobrze, a jeśli źle to proszę mi podpowiedzieć jak mam zrobić, aby nie kazali mi wysłać skanu dowodu.
Za wszystkie odpowiedzi (z góry) serdecznie dziękuję!!!
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Mam takie pytanie....
przelałem kasę z banku na mb-&gt;następnie z mb do bwin-&gt;potem z bwin do mb-&gt;itd. do innych buków i z powrotem-&gt;obecnie mam kasę na bet365 i chciałbym przelać na mb i wypłacic na swoje konto. Rozchodzi się tylko o to czy moje konto zostało już za zweryfikowane, bo bez problemu obracalem pieniedzmi w internecie
Proszę o jak najszybsza odpowiedz
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli założe konto w mBank ( wpisze tam, że jestem z rocznika 1991) i konto w mb ( tutaj podam 1986) To support z mb może zobaczyć moją datę urodzenie, którą wpisałem w mBanku?
Czy w ogóle supporterzy z bah, mb i mBank widzą jaką datę urodzenia podałem na tych kontach, jeżeli dokonam płatności między nimi? Trochę zagmatwałem to pytanie, ale to jest mi bardzo potrzebne. Więc po raz kolejny proszę o pomoc na pytania zadane w tym poście, jak i pytania zadane 2 posty wyżej
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Doradźcie mi coś.
Ok. 2 tygodni temu chciałem wypłacić ok. 1600zł na konto bankowe ale nie mogłem bo nie zweryfikowali mojego adresu zamieszkania ok wysłałem rachunek za gaz i umowę o pracę tak jak prosili. Zleciłem wypłatę 5 lutego i kasy nadal nie mam pisze do nich maila ale frajerzy nie odpowiadają, dzwoniłem ale też mnie z nikim nie połączyło a zjadło mi ponad 14zł z konta. Piszą,że przelew powinien iść od 2 do 5 dni z tym,że jakby miał dzisiaj przyjść to byłby zaksięgowany rano. Co ja mam zrobić żeby odzyskać kase od tych złodziei??
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
po co wysylales im rachunek za gaz i umowe o prace ? Oo
Jak zleciles wyplate 5lutego, to sobie policz 5dni roboczych , 6,7,8,11 i dzis jest piaty dzien 12sty
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Tak tylko przy mniejszych kwotach kasa była w 1 lub w 2 dni. Po co? bo chcieli rachunek za gaz i inny dokument potwierdzający mój adres zamieszkania. Wiem,że dzisiaj jest 5 dzień przelewy księgowane są do 16.00 jakby miał być jakiś przelew to byłby rano i dziwne,że aż 5 dni idze przelew na moje konto bo popdrzenio w 1,2 dni przychodził.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widzę, że kolejna osoba poszkodowana przez moneybookers, która wypłacała na początku zeszłego tygodnia. Dużo osób, które w tym dniu wypłacało nie otrzymało swojej kasy na konto bankowe. Być może mieli wówczas awarie systemu, szkoda że support olewa klientów i nie odpisuje. Mam nadzieje, że jutro kasę dostaniesz.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jak założyłem konto w MB to automatycznie wysyłają mi list na adres domowy czy dopiero jak będę chciał zweryfikować swoje dane?
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
wypałata
Ja mam podobny problem wypłaciłem z Mb na expekt kase o 1 w nocy i jeszcze ich z mb nie wysłali. Ostatnio wysłali mi jakies papiery do weryfikacji adresu ale jeszcze nie doszły. I własnie nie wiem czy wysla kase dopiero po weryfikacji czy moze jakas awarie maja.
Edit: wpisałem 3x niepoprawny kod do weryfikacji adresu, uniewaznili weryfikacje i przesłali pieniadze.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ale wiesz jakby mieli awarie to powinni poinformować chociaż na stronie internetowej nie mówię,że indywidualnie każdemu na maila, druga kwestia na łatwe pytania odpowiadają po 30 minutach na trudne nie odpowiadają, jak dojdzie mi kasa to przerzucam sie na paypala albo netellera powinno być bezpieczniej i sprawniej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No widzisz, nie poinformowali klientów. Zobacz konto w moneybookers, ja dziś otrzymałem zwrot wypłacanej kasy z dnia 5 lutego.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Tak Marcin ja dostałem również zwrot i informację na maila,że gorąco mnie przepraszają, wystąpił błąd systemu itd. i prosze o ponowną wypłate z konta w moneybookers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom