>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
wczoraj zleciłem wypłate z mb na inteligo w wyciągu mb jest że przetworzony a no mim koncie inteligo, nie pojawiła się jeszcze kasa ile to może trwać?
 
M 0

michaelr

Użytkownik
Witam!
Trochę mnie niepokoi działanie MB. Za pośrednictwem MB chciałem przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na konto bet365. Zarejestrowałem się na MB i dokonałem transakcji wczoraj raniutko. Przelane 40 zł z konta bankowego znikły, ale nie ma ich zarówno na MB, ani na bet365. Raz czytam że transakcja trwa 3 dni, a raz że jest natychmiastowa i mam obawy co do tego gdzie &quot;wsiąkły&quot; moje fundusze. Na MB widzę, że status transakcji to oczekująca, a w jej szczegółach jest napisane coś takiego: &quot;Transakcja ta jest zaległa , dlatego że nie mogła być w pełni Pokryta z Państwa środków na koncie. Kiedy będą mieć państwo środki na koncie transakcja zostanie automatycznie zrealizowana...&quot;. I jeszcze jedno, kiedy MB pobiera ode mnie te 6,50 za transakcje? czy mam je im sam przelać, czy zabiorą mi je z tych 40 zł czy poprostu &quot;sami&quot; wezmą z mojego konta? Może trochę panikuje, ale 40 zł piechotą nie chodzi jak dla mnie i nie wiem czy to jest jakiś kawał aprilisowym czy najzwyczajniej w świecie trzeba czekać. Z góry dzięki za pomoc i serdecznie Pozdrawiam!
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
początek trochę zagmatwany ale z tego co zrozumiałem chcesz przelać kase z MB na konto bankowe..? jak ja przelewałem kasa mi automatycznie znikła /te 6,50/... ale podczas przy zlecaniu wypłaty nie mogłem wypłacić wszystkiego tylko to ile zostało po odliczeniu tej prowizji... nie wiem czy zrozumiałeś więc dam przykład..
przykład:
miałem 40 zł na MB
przy zleceniu wypłaty na konto bankowe mogłem jedynie wypłacić 33,50 /automatycznie odjęta kasa na prowizje - ów 6,50/
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanko a mianowicie konto w MB mam zarejestrowane na ojca to czy mogę wypłacić kasę z MB na swoje konto bankowe ?? Aha i jeszcze mam pytanie do MB mógłby ktoś mi podać do nich e-mail bo nigdzie nie mogę znaleźć :/
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
z tego co wiem to nie można.. ale mogę się mylić ;)
w każdym emeilu masz chyba podany od nich adres zwrotny... a jeśli nie to gdzieś na koncie w dziale pomocy jest wybór w jaki sposób mają ci pomóc /tzn. różne działy z pomocą &#39;wyspecjalizowane&#39; w swojej kategorii/.. chyba to nie jasno napisałem ale powinieneś zrozumieć ;P
 
M 0

michaelr

Użytkownik
edyyy - trochę źle mnie zrozumiałeś, nie o to mi biega. Przelałem wczoraj kasę ze swojego banku PKO na konto MB. Do dziś nie mam tej kasy na koncie MB chociaż została już zabrana z mojego konta bankowego PKO. Ile czasu trwa ta transakcja? Nr rachunku bankowego MB na które przelałem pieniążki podałem właściwy bo sprawdzałem. Czy ta kasa mogła przepaść? Kasa z mojego konta PKO została pobrana wczoraj z samego rana i się zaczynam trochę martwić. No i jeszcze to info przy statusie transakcja w profilu na MB: &quot;Transakcja ta jest zaległa , dlatego że nie mogła być w pełni Pokryta z Państwa środków na koncie. Kiedy będą mieć państwo środki na koncie transakcja zostanie automatycznie zrealizowana...&quot; Myślę, że wyjaśniłem swój problem jako tako.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
michaelr - sorki, źle zrozumiałem... kasa normalnie przy takich transakcjach idzie do 3 dni roboczych... ale że coś tam pisze to nie wiem z jakiej racji i jakiego powodu... najlepiej napisz do nich choć bardzo rzadko i długo odpisują /najlepiej zadzwoń jak to wcześniej ktoś mówił/... a kasa nie powinna przepaść..
 
M 0

michaelr

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź ???? Poczekam te 3 dni, jak kasy nie będzie to będę do nich pisał albo dzwonił. Pozdro!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam przy próbie wypłaty z MB dostałem taką wiadomość
WERYFIKACJA ADRESU – KROK 1

W celu zweryfikowania Twojego adresu wyślemy Ci list pocztą na adres zarejestrowany na Twoim koncie:
Proszę o wysłanie listu weryfikacyjnego
Teraz tak, nie wiem czy dane mi się w 100 % zgadzają. Otóż mam mały błąd w kodzie pocztowym bo zamiast XX-XXX mam XXXXX oraz nie podałem numeru mieszkania (pisali coś o nie podawaniu skrytki pocztowej) i teraz mam zagwostkę czy to próbować zmieniać czy zostawić tak jak jest. Niby to głupota i raczej nie powinni się do tego doczepić ale jednak ich support jest bardzo wolny ( w razie jakeiś sytuacji ważnej do wyjaśnienia ) a mi zależy mi na czasie to raz , a dwa kwota całkiem spora więc nie chcę by mi zablokowali konto czy coś . Miał ktoś coś takiego wcześniej ?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
w kodzie pocztowym błędu nie masz, oni po prostu wymagają taki zapis tego - bez myślnika... a co do skrytki pocztowej to nie wiem.. na swoim koncie podaną mam przy ulicy... ale adres możesz zmienić w profilu /lecz jest to możliwe jedynie raz na 3 miechy/
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
yy teraz chce przelać pieniadze z mb na konto bankowe i wyskakuje mi jakas weryfikacja.. dodam, że juz na poczatku dostalem od nich list i werfykacja została przeprowadzona..
aha i jeszcze to, tydzien temu wyplacałem normalnie..
wie ktos o co chodzi?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Mam pytanie, jeżeli mój brat ma konto w MB i przelewał już kasę na bet365, to jak ja zrobie konto na bet365( inne IP, inny komp) to czy on z tego MB też moze mi zrobić przelew na drugie konto w bet365??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom