>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN, Babilon i inne)

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam ma ktoś pomysł że murański przegra ten jego rywal niby mało potrafi ale ,muranski ma tylko silna głowe i tyle, Nie umiał wygrać z tanculą którego wystarczyło tylko przytulić i by sam padł .
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dość duży upset
Ty pewnie grałeś Mlambo :ROFLMAO:
Lubie takich co przed gala nic nie napiszą a po gali każdy mądry.
Mnie tam to wisi a was chyba boli ;)
Po to jest forum by byla dyskusja ale przed gala a nie po :p
Nie, nic nie grałem. Kolejna twoja wtopa po śmiesznym kursie. I jeszcze zebrałeś z tego 238 reputacji. Przecież to śmieszne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Nie, nic nie grałem. Kolejna twoja wtopa po śmiesznym kursie. I jeszcze zebrałeś z tego 238 reputacji. Przecież to śmieszne.
Prowadzę zeszyt granych typów wraz ze stawką i w ogólnym rozrachunku jestem na plusie.
A to że pisze analizy i typy zużywając na to swój własny czas i ktoś za to mi daje punkty to chyba ze twój problem nie?
Każdy tutaj może pisać swoje typy czy analizy, bo po to jest takie forum i zachęcam do tego każdego a nie tylko czekać aż się ktoś wywróci i mu to wspomnieć :)
Ja dalej będę pisał swoje typy i liczę, że w czasie najbliższych gal wy też coś od siebie dodacie i porównamy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
T 1,9K

telich

Użytkownik
Prowadzę zeszyt granych typów wraz ze stawką i w ogólnym rozrachunku jestem na plusie.
A to że pisze analizy i typy zużywając na to swój własny czas i ktoś za to mi daje punkty to chyba ze twój problem nie?
Każdy tutaj może pisać swoje typy czy analizy, bo po to jest takie forum i zachęcam do tego każdego a nie tylko czekać aż się ktoś wywróci i mu to wspomnieć :)
Ja dalej będę pisał swoje typy i liczę, że w czasie najbliższych gal wy też coś od siebie dodacie i porównamy ;)
Ja to się zastanawiam, po co niektórzy zabierają głos po fakcie i się wymądrzają w momencie, kiedy sami nie piszą żadnych głębszych analiz? Każdy gra, jak lubi, jedni grają niższe kursy za grubo, inni wyższe. Jeśli kolego kibic-zwierze jesteś takim znawcą (żeby nie było, to nie wątpię w Twoją wiedzę), to sam napisz jakiś merytoryczny post z typami i uzasadnieniem, bądź ogólnymi spostrzeżeniami przed jakąś galą i wtedy miej czelność na dyskusję, a nie wylewasz falę hejtu na osobę, co widać ma pojęcie, wg. mnie robi tu super robotę i dzieli się swoją wiedzą z innymi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Prowadzę zeszyt granych typów wraz ze stawką i w ogólnym rozrachunku jestem na plusie.
A to że pisze analizy i typy zużywając na to swój własny czas i ktoś za to mi daje punkty to chyba ze twój problem nie?
Każdy tutaj może pisać swoje typy czy analizy, bo po to jest takie forum i zachęcam do tego każdego a nie tylko czekać aż się ktoś wywróci i mu to wspomnieć :)
Ja dalej będę pisał swoje typy i liczę, że w czasie najbliższych gal wy też coś od siebie dodacie i porównamy ;)
Gratuluje, ale weź mi wytlumacz tak z matematycznego punktu widzenia jak możesz być na plus jak dominanta Twoich kursów to 1.2 -1.3 z czego bardzo wielu nie trafiasz?

Jak w takiej sytuacji z punktu widzenia matematyczno-logicznego jesteś na plusie ?no chyba, że te trafione grasz za 500 a te przegrane przypadkowo za 50 ?
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Gratuluje, ale weź mi wytlumacz tak z matematycznego punktu widzenia jak możesz być na plus jak dominanta Twoich kursów to 1.2 -1.3 z czego bardzo wielu nie trafiasz?

Jak w takiej sytuacji z punktu widzenia matematyczno-logicznego jesteś na plusie ?no chyba, że te trafione grasz za 500 a te przegrane przypadkowo za 50 ?
Granie kursów 1.20-1.30 ma takie same szanse na trafienie jak granie kursów 1.80 czy większych.
Mma to 50/50 twój zawodnik wygra lub nie wygra.
Wszystko zależy od selekcji i szczęścia.
A jak przejrzysz sobie całą moją aktywność tutaj od chwili dołączenia to nie jest zle.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Weekend z mma zacznie jutrzejsza gala Brave CF 51 w Mińsku na Białorusii.
Kursy: BetClic

Przejrzałem kartę walk, która liczy aż 15 walk.
Do gry znalazłem dwie walki.

Pierwszy typ: Roman Bogatov(1.60)
Roman po jednej walce i porażce z Leonardo Santosem ( gdzie pare razy Roman sfaulowal rywala) został zwolniony z kontraktu, myślałem, że Romana zgarnie ACA a okazało się ze podpisał kontrakt z Brave, w swoim debiucie zdominował w stójce i w parterze swojego rywala jakim wówczas był Nurzhan Akishev.
Roman to były mistrz organizacji M1, gdzie pokonywał bardzo znane w Rosji nazwiska( takie jak: Mickael Lebout,Michela Silve,Pereire,Tutarauliego czy Tahia Abdulaeva) stąd bardzo mi szkoda że taki ten debiut w UFC był jaki był, pokładałem w nim duże nadzieję.
Roman to bardzo wszechstronny zawodnik przede wszystkim ma bardzo dobre zapasy, wywiera presję, szybko porusza się po Oktagonie, dobre cardio i twarda głowa.
Jego rywalem będzie mniej wszechstronny zawodnik Abdulmutalip Gairbekov, dużo wolniejszy zawodnik o gorszej bazie zapaśniczej od Romana.
Spodziewam się tutaj dominacji Romana a kurs zachęca do gry takiego kursu.

Drugi typ: Ylies Djiroun(1.45)
Kolejny bardzo fajny transfer organizacji Brave.
Francuz to były zawodnik turnieju PFL i 1mln dolarów, dawał tam bardzo dobre walki, przegrywając bardzo minimalnie z topowymi zawodnikami PFL(split z Loikem Radzhabov- finalistą sezonu 2019 i split z Islamem Mamedovem-ćwierćfinalistą sezonu 2019)
Również jest to wszechstronny zawodnik, który w tej walce też szukać będzie zapasów, które ma dużo lepszego od swojego rywala, którym będzie Sam Patterson.
Sam to szczupły i wysoki uderzacz, właśnie uderzacz, bowiem z zapasami i defensywną przed nimi ma bardzo małą/bądź zerową wiedzę.
Ylies Djiroun w debiucie dla Brave pokazał zapasy i bjj bo bardzo ładnie zadusil Rosjanina Abdul Rakhmana Makhazieva.
Tutaj też spodziewam się dominacji mojego faworyta.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W nocy z czwartku na piątek odbędzie się kolejna gala PFL a na niej kolejny pojedynek stoczy niesłusznie niedoceniony przeze mnie Marcin Held.
Pozwoliłem sobie dokonać analizy całej karty walk i przekazać wam co warto zagrać a co nie.
Kursy: Fortuna

Zaczniemy od walki wieczoru, więc od walki byłej niepokonanej mistrzyni świata w boksie Claressy Shields, która zmierzy się w debiucie mma z Brittney Elkin, która została starannie dobrana pod Shields by ta wygrała te walkę
Kurs 1.20 jak na debiut w mma nie powala i nie polecam go grać na jakiś grubych kuponach.

Co main event, Anthony Pettis vs Alex Martinez.
Pierwszy dał ciała w swojej pierwszej walce przegrywając z Clayem Collardem, drugi po wałku wygrał z Radzhabovem.
Starcie dwóch stójkowiczów.
Pettis by awansować dalej musi wygrać i to w 1 rd, Alex może wygrać na punkty by przybliżyć się do awansu.
Kurs na Pettisa po tym co pokazał nie pozwala na grę, na Alexa po 1 walce też nie.
Wniosek: nie ma co tego grać.

Za to ta walka, Bubba Jenkins vs Bobby Moffet, to walka gdzie faworyt jest jeden i jest nim pogromca Lance Palmera czyli Bubba Jenkins, bardzo dobry zapaśnik, który w stójce też sobie dobrze radzi, co pokazała już wspominana walka z Palmerem, Bubba zdominował stójke i parter.
Moffet miał swoje pięć minut w ufc, niewykorzystał ich i teraz spróbuję swoich sił w pfl, gdzie moim zdaniem też nie podoła, zapasy ma słabsze,tdd tez gorsze, aktywność niższa więc musiałby ubić Bubbe by wygrać.
Kurs na Jenkinsa 1.33 i to warto grać.

Kolejna walką też należy do tych walk, które polecam.
Anglik Brendan Loughnane kapitalnie rozprawił się w 1rd z Sheymonem Moraesem, zgarniając 6pkt teraz jego rywalem będzie Tyler Diamond, który też wygrał swoją pierwszą walkę z Koreańczykiem Sung Bin Joo, ale wygrał po ciężkiej walce, gdzie zaliczył dechy i dużo ciosów na głowę zebrał, co źle wróży w walce z tak mocno bijącym Anglikiem.
Diamond będzie musiał szukać zapasów, problem z tym że Brendan zapasy ma na bardzo wysokim poziomie i nie da sobie zrobić krzywdy.
Kurs na Brendana 1.40 warto

Walke Collarda z Lutterbachem odpuszczam z powodu kontuzji ręki Collarda i słabego tdd, które w walce z Lutterbachem na pewno się przyda.


Schulte dostaje nowego rywala którym został klubowy kolega i sparingpartner z ATT Raush Mafnio,więc nie ma co grać.
Znają się jak łyse konie, przyjaźnią się nie ma co się w to ładować.

Lance Palmer dostaje rywala na odbicie aby wygrał w 1rd i mógł dostać się do play off.
Jest duża przepaść pomiędzy Palmerem a jego rywalem Stirnem.
Kurs 1.08? Nie ma co

Teraz walka Marcina Helda z odpadem z UFC Olivierem Aubin-Mercierem gdzie przegrał 3 ostatnie walki, z 1 walki dla pfl wypadł przez kontuzje, teraz zawalczy z rozpędzonym Polakiem, który jest świeżo po pokonaniu dwukrotnego mistrza PFL Natana Schulte.
Marcin rozwinął się stójkowo,taktycznie,zapaśniczo, mocno mnie zaskoczył.
Teraz rywal gorszy od Natana, po kontuzji, żaden z niego topowy zapaśnik, mocno bijący stójkowicz też nie, a kurs 1.60 na Polaka jest bardzo fajny i warto go pograć

Walka Akhmeda Alieva z Loikiem Radzhabovem zapowiada się znakomicie.
Pierwszy jest po imponującej pierwszej walce i dominacji nad Mikhailem Odintsovem.
Aliev to bardzo mądry zawodnik,bardzo dobre rosyjskie zapasy, dobra stójka i cardii.
Loik natomiast swoją pierwszą walkę przegrał z sędziami bo walke z Martinezem wygrał.
Loik tez ma bardzo dobre zapasy ale ładuje się w głupie próby podań i co najważniejsze w tej walce kondycja Loika zostawia wiele do życzenia i w tym aspekcie zdecydowanie przy swoim stylu walki przegra z Alievem.
Kurs na Rosjanina to 1.45 dobra wycena.

Druga walką tej karty będzie starcie członka teamu Khabiba Nurmagomedova, Movlida Khaybulaeva z byłym zawodnikiem ufc Sheymonen Moraesem, który jak już wspomniałem wyżej dostał srogie ko z rąk Loughnane.
Movlid swoją 1 walkę w PFL wygrał bardzo pewnie, byl bliski skończenia rywala przed czasem. Była to zapaśnicza dominacja Movlida.
Moraes w UFC i WSOF był obalany i tam pokonywany gdy do tego dodamy ten ciężki nokaut i krótki okres od ostatniej walki słusznym faworytem jest Rosjanin.
Kurs 1.29 jest okej.

Kartę walk otworzy starcie Chirsa Wade'a z Armanem Ospanovem.
Wade słabo wypadł w walce z Dizym, dużo zebrał na głowę, byl obalany.
A Arman zapasy ma dobre i uderzenie mocne, które może Chrisa ubić, tyle że wchodzi na szybko do turnieju stąd nie wiemy w jakiej jest formie, ile byl po przylocie na kwarantannoe i czy będzie miał pełen narożnik ze sobą.
Stąd no bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Na zwieńczenie oferty na ten weekend podam typy na gale Bellatora 260.
Kursy: Fortuna

Pierwszy typ: Alex Polizzi(1.37)
Alex po zdobyciu pasa mistrzowskiego Federacji LFA poddając wówczas Jamala Poguesa podpisał kontrakt z Bellatorem.
W debiucie w pewny sposób faworyzowanego Rafaela Carvalho potem przegrał z kapitalnie sprawującym się w Bellatorze Jululiusem Anglickasem.
Alex to dobry zapaśnik ze srogim g& i dobrym bjj, dobra kondycja, w stójce jakiś ułomny nie jest.
Jego rywal widać że dany na odbudowę po porażce, bowiem Gustavo Trujillo to żaden materiał na miarę Bellatora.
Dobry tylko w stójce, rywale tacy sobie.
Poza lucky punchem szans u niego nie widzę na wiktorię.

Drugi typ: Aaron Pico(1.20)
Aaron to budowana gwiazda Bellatora, po pierwszej porażce w karierze dostał 4 solidnych zawodników, potem przyszły dwie porażki z topem, po przerwie Aaron wrócił i pokonał już kolejnych trzech rywali z rzędu,wszystkie wygrane i porażki przed czasem.
Aaron to były zapaśnik w stylu wolnym, obdarzony piekielnie mocnym ciosem, który posyła każdego w zaa światy w wadze piórkowej.
Jego rywalem będzie typowy grappler, Anglik Aiden Lee, który już w stójce nie ma szans z Aaronem a obalić takiego zapaśnika nie da rady.
Stąd mój typ idzie na niego.
Tyle z Bellatora ode mnie.
Na ten weekend podałem już wszystko co moich oczach warte gry :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Kolejny etap Turnieju PFL przed nami :)
Tym razem do klatki wejdą zawodnicy wagi półśredniej,średniej i półcięzkiej.
Wypatrzyłem pare typów i już je podaje :)
Kursy: wiadomo Fortuna ;)

Pierwszy typ: Rory MacDonald(1.20)
Zaczynamy od walki wieczoru a w niej, aktualny lider klasyfikacji wagi półśredniej Rory MacDonald( w 1 walce poddal Curtisa Milendera) teraz zmierzy się z wyblakłą już legendą mma Gleisonem Tibau, który w 1 walce dla PFL musiał uznać wyższość Joao Zeferino.
Rory to klasa sama w sobie, bitnik,stójka,zapasy,twarda głowa i kondycja, dobre fighting iq i warunki na te wage.
Tibau kiedyś świetny zawodnik teraz? Solidny ale już nie na walki z czołowymi tej wagi na świecie. Czasu się nie oszuka.
Rory powinien w stójce jak i zapasach poradzić sobie z rywalem i awansować do fazy play off.

Drugi typ: Joao Zeferino(1.35)
Pogromca Tibau to czarny pas bjj, dużo większe doświadczenie walk z najlepszymi na tym świecie.
Kluczem w tej walce odegrają zapasy i BJJ Joao, bowiem jego przeciwnika Jason Ponet parter ma słaby i jak już zostanie obalony to poddać go żaden problem.
W stójce Joao tragiczny nie jest a Ponet nie ma ciosu by położyć jednym ciosem.
Zeferino podda albo wypunktuje :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W ten weekend obok UFC mamy też fajne gale na naszym rodzimym tj FEN w Ostródzie czy Babilon oraz zagraniczne gale: Bellatora no i PFL, ale tam cuda w postaci wałków się dzieją więc nie ma co jej grać.
Przygotowałem dwa typy na Fen
Kursy: Fortuna

Pierwszy typ: Bartosz Szewczyk wygra przed czasem(1.40).
Miklasz to fajny zawodnik do nabijania rekordu prospektom, popularność zdobył na Wotore potem na Gromdzie.
W mma idzie mu znacznie gorzej, niby tydzień temu na gali Najmana wygrał ale tamten rywal to typowy ogór i nie ma co tej wygranej na poważnie.
Miklasz to typowy bitnik, wyznający zasade zabij albo zgiń ze słabą kondycją.
Szewczyk to bardziej wszechstronny zawodnik, już obity, w debiucie dla FENu pokonał Akhmeda Salomova.
Powinna być to łatwa walka dla Szewczyka.

Drugi typ: Krystian Bielski wygra przed czasem (1.40).
Krystian wraca po porażce z Kamilem Oniszczukiem na ACA, trzeba jednak pamiętać, że byl bliski tam wygranej.
Teraz rywal bardzo słaby, sprowadzony na pożarcie mowa tu o Argentyńczyku Juanie Martinie Caballero, rekord 3:1, pokonywał zremisował i przegrał z ogórkami na regionalnej scenie.
Lubi się wdawać w wymiany stójkowe.
Taka taktyka w walce z Bielskim spowoduje, że Juan dostanie bardzo mocny nokut.
Krystian bije dużo dużo mocniej.
Bielski powinien skończyć rywala już w 1rd
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W ten weekend obok UFC mamy też fajne gale na naszym rodzimym tj FEN w Ostródzie czy Babilon oraz zagraniczne gale: Bellatora no i PFL, ale tam cuda w postaci wałków się dzieją więc nie ma co jej grać.
Przygotowałem dwa typy na Fen
Kursy: Fortuna

Pierwszy typ: Bartosz Szewczyk wygra przed czasem(1.40).
Miklasz to fajny zawodnik do nabijania rekordu prospektom, popularność zdobył na Wotore potem na Gromdzie.
W mma idzie mu znacznie gorzej, niby tydzień temu na gali Najmana wygrał ale tamten rywal to typowy ogór i nie ma co tej wygranej na poważnie.
Miklasz to typowy bitnik, wyznający zasade zabij albo zgiń ze słabą kondycją.
Szewczyk to bardziej wszechstronny zawodnik, już obity, w debiucie dla FENu pokonał Akhmeda Salomova.
Powinna być to łatwa walka dla Szewczyka.

Drugi typ: Krystian Bielski wygra przed czasem (1.40).
Krystian wraca po porażce z Kamilem Oniszczukiem na ACA, trzeba jednak pamiętać, że byl bliski tam wygranej.
Teraz rywal bardzo słaby, sprowadzony na pożarcie mowa tu o Argentyńczyku Juanie Martinie Caballero, rekord 3:1, pokonywał zremisował i przegrał z ogórkami na regionalnej scenie.
Lubi się wdawać w wymiany stójkowe.
Taka taktyka w walce z Bielskim spowoduje, że Juan dostanie bardzo mocny nokut.
Krystian bije dużo dużo mocniej.
Bielski powinien skończyć rywala już w 1rd
A tu jednak twardy ten Latynos ;)
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Póki kursy grywalne to trzeba je podać i korzystać.
Tym razem kursy na AFN 10 w Żywcu

Pierwszy typ: Mansur Azhiev(1.27)
Walka o mistrzowską szablę.
Ślązak Adrian Kępa vs reprezentant WCA Mansur Azhiev.
Tutaj widzę bardzo dużą przewagę w każdej płaszczyźnie MMA.
Szybkość, stójka, zapasy i parter na korzyść Mansura.
Jedyną przewagą Adriana będzie jego twardość i charakter przez co walka może trwać całe 25minut ale nie widzę jak np ubija, poddaje Mansura czy dominuje go na pełnym dystansie.
Kępa w stójce będzie wolniejszy, jak Mansur będzie chciał to obali i utrzyma tam, w kotłach zapaśniczych też Kępa będzie odstawać.
Po zdobyciu tytułu mistrza możliwe, że Mansura w następnej walce zobaczymy już w KSW.
Kurs przyzwoity.

Drugi typ: Sylwester Miller (1.22)
Sylwek wraca po pechowej walce o pas Cage Warriors gdzie przez głupie faule i celowe szukanie tych fauli przez Jacka Cartwrighta i widać, że AFN chce odbudować Sylwka, bowiem jego rywalem będzie Djamal Rustem, niepokonany Turek z rekordem 4:0 zbudowanym na ogórkach, w swoich walkach nic wielkiego nie pokazywał, w niczym się nie wyróżnił.
Miller to parę półek wyżej w mma, samymi zapasami spokojnie ugra te walkę a może pokusi się o skończenie rywala przed czasem.

Trzeci typ: Karol Skrzypek (1.25)
Karol w swoim ostatnim występie po kapitalnej walce ubił Adriana Kurka, jest to wszechstronnie ułożony zawodnik z WCA, bardzo fajna stójka, dużo fajnych cisów, dużo kolan, zapasy na dobrym poziomie.
Jego rywal Łukasz Zielonka już dobił do ujemnego rekordu 7:8, na co dzień trenuje w Niemczech, gdzie szkoli głównie swój parter.
W swojej krawędzi wygrywał jak i przegrywał z średnimi rywalami.
W starciu z Karolem, Łukasz będzie ustępował w warunkach fizycznych, w stójce a w parterze wątpię aby Łukasz obalił i był z góry, przez co przewiduje dominacje Karola i liczę na jakieś lepsze starcie w przyszłości dla Karola.

Czwarty typ: Tymoteusz Łopaczyk (1.25)
Kolejne i ostatnie starcie i szable mistrzowską!
W walce o nią zmierzą ze sobą się sensacyjny pogromca Kamila Szymuszowskiego czyli Jacek Bednorz vs Tymoteusz Łopaczyk.
Jacek Bednorz to striker, którego do momentu ko "Szymek" łatwo robił, spokojnie punktował w stójce, mieszał z obaleniami aż nabił się na kolano, które skończyło walkę. Tymek bardzo dobrze pokazał się w walce w Ismailem Naurdievem, przegrał tam na punkty ale bardzo nie ustępował w klatce od swojego rywala.
Uważam Tymka za lepiej ułożonego zawodnika, bardziej wszechstronnego, lepsze cardio, mocniejszy cios.
Powinien ubić Bednorza i zdobyć szable mistrza.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +54
Do góry Bottom