>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Przegląd karty walk i kilka propozycji na Babilon MMA 26 Tymoteusz Łopaczyk vs. Piotr Wawrzyniak Wawrzyniak wygra @ 3.80 (3/10j) Ciekawie zapowiadający się main-event. Według mnie bez zdecydowanego faworyta, choć bukmacherzy mają odmienne zdanie wyraźnie faworyzując Łopaczyka. Nie widzę w tym racjonalnych argumentów, ponieważ Łopaczyk walczył będzie w kategorii wyżej, tylko dlatego, że koniecznie chciał zrobić jeszcze jedną walkę w tym roku, a jedyną ofertą była ta propozycja. Wawrzyniak...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Georgi Karakhanyan (30-11-1) vs. Kiefer Crosbie (8-2) Będę piekielnie zdziwiony, jeśli bardziej doświadczony Karakhanyan nie poradzi sobie z irlandzkim przeciwnikiem. Kiefer Crosbie to dla mnie zawodnik bardzo przeciętny, nie wyróżniający się niczym szczególnym. Wraca po porażce z Charliem Leary, który również nie jest żadną tuzą, w rekordzie nie widać żadnych znaczących wygranych, myślę, że Georgi to będzie zdecydowanie za dużo dla Irlandczyka. Nie ma co ukrywać – Karakhanyan jest już na...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Póki kursy grywalne to trzeba je podać i korzystać. Tym razem kursy na AFN 10 w Żywcu Pierwszy typ: Mansur Azhiev(1.27) Walka o mistrzowską szablę. Ślązak Adrian Kępa vs reprezentant WCA Mansur Azhiev. Tutaj widzę bardzo dużą przewagę w każdej płaszczyźnie MMA. Szybkość, stójka, zapasy i parter na korzyść Mansura. Jedyną przewagą Adriana będzie jego twardość i charakter przez co walka może trwać całe 25minut ale nie widzę jak np ubija, poddaje Mansura czy dominuje go na pełnym dystansie...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Typy na FEN 34: Piwowarski - Miklasz: przed czasem 1.55 (etoto/Betclic)/1.45 (STS) Ze wszystkich walk na FEN 34 to wydaje mi się najpewniejsze. Miklasz to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników MMA z 2020 roku, który po wygraniu dwóch walk w Wotore i kontrowersyjnych wywiadach stał się popularny i FEN przyklepał sobie go na kilka lat, ale szybko okazało się, że Jóźwiak za dobrego interesu nie zrobił i pokonał go Biernat, a Miklasz w międzyczasie jeszcze zdążył przegrać na...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
PFL Helena Kolesnyk (5-2) vs. Taylor Guardado (0-1) Rekord Amerykanki może mocno mylić, bo na zawodowstwie stoczyła tylko jedną walkę i w dodatku przegraną. Guardado ma jednak aż dziesięć wygranych walk na amatorstwie, w dodatku z naprawdę niezłymi nazwiskami, a jedyny pojedynek przegrała z byłą mistrzynią UFC Rondą Rousey. Patrząc stylistycznie na to starcie szykuje nam się walka zawodniczki stricte stójkowej z fighterką, która wydaje się być solidną w każdej płaszczyźnie. Kolesnyk, która...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
BABILON 21 30/04/2021: Gładkowicz - Drozdowski: Gładkowicz przed czasem 1.80 (Totalbet/STS) Gładkowicz zastopowany w ostatniej walce i teraz ma walkę na odbudowanie. Maciejowski to mocniejszy przeciwnik od Drozdowskiego i myślę, że dzisiaj Gładkowicz powinien wygrać przed czasem. Drozdowski w swoich walkach widać, że ma problemy z cardio i w drugich połowach walk mocno schodzi z energią, a do młodych też nie należy, bo ma 35-36 lat. Mówi, że jego największym atutem jest parter, a nie...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
BELLATOR 257 Pedro Carvalho (11-4) vs. Jay Jay Wilson (7-0) Nie jestem fanem Pedro Carvalho. Portugalczyk to dla mnie bardzo przeciętny zawodnik, który trochę szczęśliwie doczłapał się do title shota. Owszem, były pretendent do pasa ma na koncie fajne nazwiskowo wygrane z Derekiem Camposem i Samem Sicilią, ale został szybciutko zweryfikowany przez aktualnie panującego Patricio Pitbulla. Jay Jay Wilson to bez wątpienia melodia przyszłości Bellatora – sześć wygranych w organizacji...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Wracamy z typami! W ten weekend bardzo dobra karta walk Bellatora, która w mojej opinii dużo lepsza od tej, którą przygotowało nam UFC. Kursy: Fortuna Pierwszy typ: Vadim Nemkov (1.40) Jest to rewanżowe półfinałowe starcie w turnieju wagi półciężkiej. Mistrz Vadim Nemkov vs Phil Davis. Obaj panowie mierzyli się ostatnio na Bellatorze 209, gdzie Vadim jak underdog pokonał Davisa niejednogłośnie na punkty. Od tamtej pory u obu panów trochę się pozmieniało, bowiem Vadim pokonał Rafaela...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
Dzisiaj moja ulubiona gala EFM. Na ostatniej czerwcowej udało się ustrzelić 3/3 w tym - Różańskiego 2.45, Hojata 2.70 oraz Materle w 1 rundzie po 2.10 (temat EFM 3). Tym razem jednak trudno cokolwiek zdziałać, bo bukmacherzy wykonali mega fuszerkę. Fortuna wystawiła kursy, a potem inne zrobiły kopiuj/wklej niektóre z lekkimi zmianami, ale nie dali walki Ostępa z Ilieviem w K-1 to nikt inny nie wystawił już kursów, a w momencie usunięcia przez Fortunę walki Esiavy również Totalbet go usunął...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN...
FEN 32 Bartosz Szewczyk (0-0) vs. Akhmed Salamov (1-0) Nie popieram tutaj tak ogromnego hurraoptymizmu grających na Salamova. Rosjanin rezydujący we francuskim MMA Factory ma za sobą tylko jedną walkę zawodową w kategorii średniej, i nie wypadł tam imponująco. Tutaj idzie limit wyżej i nie byłbym tak pewny argumentów, o których się mówi dość głośno na różnych forach – czyli zapasy. Oczywiście, Rosjanin sparuje z gwiazdami francuskich sportów walki, był nawet na Fight Island z Nassourdine...
Odp
300
Wyświetlenia
52707
Wyróżniony post
Do góry Bottom