>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN, Babilon i inne)

K 2,7K

kajime

Użytkownik
Drodzy Typerzy MMA,
czy ktoś może mi podpowiedzieć, który bukmacher ma w swojej ofercie gale One Championship?
Chętnie zacząłbym obstawiać ich gale, ale żaden z serwisów, które sprawdzałem nie ma ich w ofercie.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Święta święta i po świętach :)
Mimo to czas na typy z mma z najdchodzącej jubileuszowej już bo 20 gali Oktagon MMA.
Kursy z Fortuny

Pierwszy typ: Leo Brichta(1.32)
Leo Brichta to bardzo solinde czeskie nazwisko w mma.
Zawodowy rekord to 6 zwycięstw i 3 porażki.
Aktualnie seria 2 zwycięstw z rzędu w mma i wygrana w stójkowym turnieju Oktagon Underground, gdzie już pokonał swojego przyszłego rywala czyli Matousa Kohouta zdecydowanie na punkty.
Teraz Panowie będą bić się w mma co jeszcze bardziej zwiększa szansę Leo na kolejną wiktorię bowiem Leo będzie mógł sprowadzić walkę do parteru a radzi sobie tam dobrze co pokazała nawet ostatnia walka z Makarowskim.
Jego rywal Kohout to średnio zadomowiony stójkowicz w mma, który jak wspomniałem w swojej dyscyplinie w stójce przegrał na punkty w turnieju Oktagon Underground.
Teraz spodziewam się takiego samego werdyktu a może nawet jakieś poddanie na korzyść Leo Brichty.

Drugi typ: Viktor Pesta(1.20)
Viktor Pesta na Oktagon 20 zadebiutuje w nowej niższej wadze.
Przechodzi z ciężkiej do półciężkiej.
Widać ze forma na nową wagę zrobiona celująco.
Pesta moim zdaniem od początku kariery powinien startować w półcieżkiej.
Epizod w ufc pokazał to.
Viktor to dobry kickbokser, ma też bardzo dobry parter, dobrze rusza się na nogach, teraz wraz ze spadkiem kg powinien być jeszcze szybszy.
Jego rywalem będzie też były zawodnik ufc- Ildemarem Alcantara, który w ufc wojował w wadze półśredniej, teraz na stare lata bo Ildemar ma juz 38 lat zaczął walczyć w półcieżkiej co za dobrze na niego nie wpłynęło.
Ze starego Alcantary nic już nie zostało
Nie jest i nie będzie wymagającym rywalem dla Pesty, spodziewam się szybkiej roboty na korzyść Czecha.

Trzeci typ: Karol Vemola(1.20)
Walka o miano pierwszego mistrza wagi średniej organizacji Oktagon MMA.
Powalczy o niego popularny Terminator czyli żywa legenda czeskiego mma Karlos Vemola.
Po bardzo szybkiej i łatwej walce z Babą Jagą Mikulaskiem Vemola dostaje swojego wymarzonego ts-a.
Karlos to silny mocno bijący o świetnych zapasach zawodnik, który też miał swój epizod w ufc gdzie wojował w wadze półciężkiej.
Jego rywalem będzie debiutant w organizacji Alex Lohore kickbokser który głównie walczy w wadze półśredniej, gdzie przegrał np z Joiltonem Santosem czy Nicolasem Dalbym.
Najważniejsza w tej wadze będzie waga w dniu walki.
Vemola w dniu walki spokojnie dobije lekko do wagi powyżej 90kg, co w walce z półśrednim Lohore będzie dużo znaczyło.
Vemola jak to ma w zwyczaju pójdzie od początku do przodu i poszuka szybkiego sprowadzenia gdzie będzie chciał skończyć i skończy Alexa Lohore zdobywając tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W ten weekend oprócz UFC 258 mamy gale ACA 117 i Babilon.
Z tych dwóch gal przygotowałem typy.
Kursy z Fortuny.

Pierwszy typ:Batraz Agnaev (1.30)
Byly mistrza ACB wraca do klatki tym razem juz ACA.
W acb w drodze po pas pokonał przed czasem Szweda Maxa Nunesa czy o sam pas byłego zawodnika UFC Thiago Silve.
W pierwszej obronie pasa pokonał go Dovletdzhan Yagshimuradov a potem inny topowy zawodnik Egemberdiev.
Teraz jego rywalem będzie dysponujący ujemnym rekordem o dużo gorszych warunkach fizycznych Alexey Sidorenko(6:7).
Obaj zawodnicy to stójkowicze, w tejże stójce szybciej, mocniej bije Batraz. Movement też po stronie Batraza.
Warunki fizyczne lepsze ma tez Batraz( będzie o 12cm wyższy)

Drugi typ: Ali Bagov(1.20).
Ali wraca po porażce z Abdulaevem o pas jego rywalem będzie znany polskim fanom pogromca Saidova, Brazylijczyk Elias Silverio, który też swoją ostatnią walkę przegrał,uległ wówczas z Khiramagomedovem.
Jest to main event gali mimo to walka zakontraktowana jest na 3rd po 5min, co bardzo mocno faworyzuje Bagova, który przez 15minut będzie chciał skontrolować zapaśniczo swojego rywala,który tdd za dobrego nie ma.

Trzeci typ: Róża Gumienna(1.25).
Byla mistrzyni K1 FENu czy DSFu w organizacji Babilon mma jest kreowana na gwiazdę i bardzo umiejętnie sprowadzają jej rywalki.
W pierwszej walce jaka amatorka z Litwy- łatwa wygrana Róży.
Druga rywalka trochę lepsza Seferovic, która trochę lepiej sie pokazała ale tez przegrała.
Trzecia rywalka Magdalena Rak dobra zawodniczka mt, znajoma Jędrzejczyk.
Róża ją poddała.
Teraz rywalka Róży będzie ukrainka " specjalistka od poddań" Ekaterina Shakalova, która poddawała na lokalnej scenie mocno słabe rywalki, przegrywając poddaniem z inną słabą rywalka.
Będzie dużo mniejsza od Róży, słabsza fizycznie, parterowo Róża robi postępy, widać że mma jej się spodobało i z walki na walkę widać progres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Lubie te typy od TyperMMAPro hahahahah

Kiedy zrozumiesz że na takim czymś nie zarobisz ?

30-26 , 30-25 , 30-25 ----> GWAŁT !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Mnie śmieszą też ludzie co sie odzywają po fakcie a nie przed :p
Przed walką cisza a po walce kazdy wszystko wie :D
Post automatycznie złączony:

Lubie te typy od TyperMMAPro hahahahah

Kiedy zrozumiesz że na takim czymś nie zarobisz ?

30-26 , 30-25 , 30-25 ----> GWAŁT !!!
Na ogólny bilans moich typów mma patrząc na swoje kupony w Fortunie nie narzekam.
Kolejny mądry po walce.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Mnie śmieszą też ludzie co sie odzywają po fakcie a nie przed :p
Przed walką cisza a po walce kazdy wszystko wie :D
Post automatycznie złączony:



Na ogólny bilans moich typów mma patrząc na swoje kupony w Fortunie nie narzekam.
Kolejny mądry po walce.
W Twoim przypadku najlepiej to się nie odzywać ani przed ani po :)
A mnie śmieszą ludzie którym na forum nie wchodzi ale na fortunie wchodzi.

Zobacz w ogóle na czym ty oparłeś swoją analizę do walki Róży...że kreują ja na gwiazdę :) z gów.. bata nie ukręcisz
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Najlepsze jak ktoś uważa że jest dobrze bo dwa typy 1.20, 1.30 weszly a trzeci 1.25 nie wszedl. Podejrzewam, że z matematyki mial mierny
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Zastanawiałem się nad galą Najmana czy wypali czy nie, wcale mnie nie zdziwiły nagłe wypadnięcia Piątkowskiej czy Badurek i według mnie to od samego początku było wiadomo że nie zawalczą a zapłacone miały jedynie za to żeby ich nazwiska się pojawiły i trochę tą galę 'rozsławiły'. Ogólnie rzecz biorąc wszystko wygląda całkiem profesjonalnie, nawet prowadzącym będzie Edek Durda a studio prowadził Bogusław Solecki. Ale oceniając nawet po prostym fakcie- brak jakichkolwiek typów na pare godzin przed galą gdzie tematy z Famemma zawsze hulały jestem przekonany że finansowo to bedzie duża klapa (zwłaszcza że gala bez kibiców a Najman jak organizował coś wcześniej to też z zawodnikami rozliczał część gaży w postaci biletów). Krótko mówiąc- Rozpara z famemma zapewne miał racje że Najman poczuł się za pewnie i myślał że to on jest gwarantem sprzedaży PPV ale rzeczywistość okazuje się inna (chociaż liczby PPV pewnie nie poznamy ale w sumie nawet jakby to było 10 tys to wcale to nie musi być aż taka klapa bo z tego co słyszałem to większość zawodników dostaje tutaj poniżej 10 tys za walkę).
Przechodząc do sedna, oczywiście że to dziwne wydarzenie które gra się tylko 'for fun' ale odnosze wrażenie że jeden bukmacher wystawił kursy a reszta skopiowała i co zaskakujące dla mnie nie było żadnego ruchu w kursach, ani po konferencji która troche rozjaśniła ani po wczorajszym ważeniu. A pare ciekawostek jest. Zaczynając od walki Najmana- myśle że to podobna sytuacja jak z 'Narodowej Gali Boksu' którą Najman organizował i ściągnął sobie Łotysza gdzie myślał że to kelner który się podłoży a on przyjechał zmotywowany- to samo mamy tutaj, Taxi Złotówa wygląda na śmiertelnie poważnie traktującego tą walke. Z tego co mi się udało ustalić to wszystkie walki mają być 3 rundy po 3 minuty więc tutaj bardzo podoba mi się typ na over 1.5 rundy w Superbet (musi zaczać się druga runda)- po prostu wydaje mi się oczywiste że pierwsza runda będzie spokojna, bez podpalenia się z żadnej strony. Taktyka Taxi Złotówy powinna być oczywista, zmęczenie Najmana który bądź co bądź może nie umie kompletnie nic (wątpie że Złotówa umie więcej) ale jednak ma zdecydowanie większą siłe. Na papierze najciekwsza jest chyba walka trenerów personalnych, której nie ma raczej sensu tykać bo FitDzik jest ponad 40 kg cięższy co wcale nie oznacza że musi to wygrać.
Troche zaskakujące kursy w walce żużlowców, wprawdzie to wielka niewiadomo ale zdecydowanie bliżej mi to underdoga Dominika Tymana który dopiero pare dni temu skończył 18 lat.Edward Mazur jest 10 lat starszy ale przede wszystkim to Tyman dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi- jest od rywala 9 kg cięższy a biorac pod uwagę że mówimy o wagach 69-60 to jest naprawde spora różnica i duża przewaga biorąc pod uwagę fakt że obaj nie mieli za dużo wspólnego ze sportami walki.
Apropo warunków fizycznych to pewnie tylko ze wzgledu na nie Mateusz Kisiel jest faworytem w walce z Sebastianem Troniną. A to akurat bardzo ciekawe bo na konferencji przed walką Kisiel mówił że bił się raz w życiu i było to po pijaku. Natomiast Tronina coś ze sportami miał wspólnego, miał (wprawdzie przegraną) nawet jedną amatorską walkę w mma co zawsze jest jakimś atutem.
Zaskakiwać może obecność bokserów, szczególnie Rekowskiego i Opalacha. Odpowiedź co oni tu robią jest prosta- nikt im nie da licencji na walki w boksie bo są po prostu rozbici. Mam tutaj prostą teorię- oni nic nie trenują tylko po prostu traktują to jako łatwa wypłatę. Zaskoczyło mnie że nie zostali w żaden sposób wykorzystani marketingowo, nie byli nawet na konferencji a bądź co bądź to w dla fana boksu w Polsce znane nazwiska. Rekowskiego z Kowollem odpuszczam bo tam może być wszystko ale zdecydowanie próbuje zagrać przeciwko Opalachowi. On tutaj nie dostaje żadnego kelnera za rywala ale młodego 18stoletniego chłopaka Konrada Cyranowskiego który ma niebieski pas w BJJ i z tego co słyszałem związany z tym sportem od wielu lat i naprawde niezły parterowiec- osiągał sukcesy na zawodach w Polsce jak i w Europie. Scenariusz jest oczywisty i ma tylko dwa rozwiązania: Opalach jako bokser albo trafi i skończy Cyranowskiego w minute max dwie albo ten go sprowadzi do parteru i podda.

Najman- Taxi Złotówa over 1.5 @2,85 SuperBet
Mazur -Tyman 2 @2,73 Efortuna
Kisiel- Tronina 2 @2,40 SuperBet
Opalach- Cyranowski 2 @4,73 Efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Popieram typ na Tymana. Widać dużo lepsza sylwetka i te 9 kg zrobi różnice. Mazur wyglądał przekomicznie jak machał tymi gałęziami na media treningu. Z resztą chyba młody bardziej opanowany. Edek wyglądał już wczoraj niestabilnie jak z resztą przez całą swoją żużlową "karierę".

Kowoll vs Rekowski @2,70 sts Bardzo łatwo :D !! Niestety Rekowski to już jest inwalida przez te wszystkie bokserskie łomoty. Wszystko się sprawdziło. Obalenie i po sprawie

Ode mnie jeszcze tym na Kowolla. Jak dla mnie 50/50 więc szkoda odpuścić taki kurs.
Kowoll w boksie chłopek do bicia i tu nie ma co na siłę mówić inaczej. Bilans 7/24 mówi wszystko. Walczył z Rekowskim 2 razy i dwa razy porażka. Reks już jednak strasznie porozbijany. Siła ciosu została, ale mocno stracił mobilność i nawet wczoraj po ruchach było widać, że chyba nie jest przygotowany. Zakres ruchów też okrojony. Wydaje mi się, że jak on upadnie to już nie wstanie, bo koordynacja też średnia. Musi rozwiązać walkę w stójce. W boksie Rekowski by siłą to wygrał, szczególnie, że Kowoll mocnej szczęki nie ma, ale parter? Tutaj moim zdaniem Rekowski bez szans. Kwestia tego czy Kowoll da radę sprowadzić co uważam nie jest niemożliwe, bo Rekowski to nie jest jakaś potęga koordynacji ruchowej
Kowoll będzie chciał szybko sprowadzić do parteru. Dobrze wie ile ważą ciosy Reksa, więc walka w stójce to dla niego pewna porażka, a na pewno ma ochotę sprawić niespodziankę i zrewanżować się za walki bokserskie.
Na pierwszy rzut oka lepiej fizycznie przygotowany, niż Rekowski. Dodatkowo Kowoll wywodzi się z MMA i tam stawiał pierwsze kroki. Było to sto lat temu, ale myślę, że parterowo i ogólnie mobilnie będzie wyglądał lepiej.

Gala kompletnie for fun, więc odradzam jakieś mocne stawki.
Ja osobiście jestem tej gali ciekawy i wbrew hejterom Najmana z miłą chęcią zapłacę te 20 zł, żeby obejrzeć odrobine folkloru i zabawy w formule MMA :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +478
Do góry Bottom